Deelnemers

 

Lijst met inschrijvingen voor het BVC-circuit 2018/2019

Uitsluitend de nieuwe inschrijvingen na 27 okt. via deze website;
gesorteerd op onderdeel/categorie en achternaam/voornaam.

Na het sluiten van de voor-inschrijving verschijnt hier de lijst met alle inschrijvingen inclusief startnummers.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Onderdeel Categorie Circuit?
AmberSterk (v) Ede Pupillen cross (1) Pupil Mini circuit
JakeFigueiredo van Herp (v) Climax Pupillen cross (2) Pupil C circuit
CarolijnGrzesiak (v) Climax Pupillen cross (3) Pupil C circuit
DanilBekhof (m) AV 34 Pupillen cross (4) Pupil C circuit
DamianBoom (m) AV 34 Pupillen cross (5) Pupil C circuit
LucaKoops (m) Climax Pupillen cross (6) Pupil C circuit
MathiasKruit (m) Pallas 67 Pupillen cross (7) Pupil C circuit
JortMaurice (m) AV 34 Pupillen cross (8) Pupil C circuit
NoraSterk (v) Climax Pupillen cross (9) Pupil B circuit
LotteVerhoeven (v) Bennekom Pupillen cross (10) Pupil A1 circuit
Lindsey vanZuuk (v) AV 34 Pupillen cross (11) Pupil A1 circuit
Rik van denDungen (m) Pallas 67 Pupillen cross (12) Pupil A1 circuit
StijnRoessink (m) Pallas 67 Pupillen cross (13) Pupil A1 circuit
MatthijsVerhoeven (m) Bennekom Pupillen cross (14) Pupil A1 circuit
NathanWeij (m) Climax Pupillen cross (15) Pupil A1 circuit
SylAngelier (m) AV 34 Pupillen cross (16) Pupil A2 circuit
JoasBorsje (m) Climax Pupillen cross (17) Pupil A2 circuit
KalleBrinkhuis (m) Climax Pupillen cross (18) Pupil A2 circuit
SamuelKruit (m) Pallas 67 Pupillen cross (19) Pupil A2 circuit
IreneAmbachtsheer (v) Pallas 67 Junioren cross (1) Junior D1 circuit
NicoleAmbachtsheer (v) Pallas 67 Junioren cross (2) Junior D1 circuit
HanneMourits (v) Pallas 67 Junioren cross (3) Junior D1 circuit
EviZiens (v) AV 34 Junioren cross (4) Junior D1 circuit
Justin van deKolk (m) Belfeld Junioren cross (5) Junior D1 Wageningen
Joppe vanSleeuwen (m) Nijmegen Atl. Junioren cross (6) Junior D1 circuit
MaxVeerbeek (m) Nijmegen Atl. Junioren cross (7) Junior D1 circuit
Nasaya vanDixhoorn (v) Pallas 67 Junioren cross (8) Junior D2 circuit
TeunHarbers (m) AV 34 Junioren cross (9) Junior D2 circuit
CalebLetourneau (m) AV 34 Junioren cross (10) Junior D2 circuit
JobSchaafsma (m) VAV Junioren cross (11) Junior D2 circuit
Lars van derStege (m) Climax Junioren cross (12) Junior D2 circuit
MeikeLeenders (v) VAV Junioren cross (13) Junior C circuit
LouBijman (v) Pallas 67 Junioren cross (14) Junior B circuit
NinaBrouwer (v) Lg. Aart Stigter Junioren cross (15) Junior B circuit
AliekeSchregardus (v) Lg. Aart Stigter Junioren cross (16) Junior B circuit
Simon vanKlompenburg (m) Wageningen Junioren cross (17) Junior B Wageningen
SamOvereem (m) AV 34 Junioren cross (18) Junior B circuit
Hidde deVlas (m) Pallas 67 Junioren cross (19) Junior B circuit
ChristieBaart (v) VAV Junioren cross (20) Junior A circuit
LucasGoené (m) Veenendaal Junioren cross (21) Junior A circuit
FrancescaMarcato (v) Tartletos Korte cross (1) Senior circuit
MerleSchots (v) Tartletos Korte cross (2) Senior circuit
Milan van derMeer (m) NSAV t Haasje Korte cross (3) Senior circuit
ErikStok (m) PAC Korte cross (4) Senior Wageningen
Astrid vanVelden (v) Altis Korte cross (5) Master 35+ Wageningen
MarcelJaarsma (m) Pallas 67 Korte cross (6) Master 35+ circuit
Mirjam van deKolk (v) Bennekom Korte cross (7) Recreant Wageningen
IngridFluit (v) Bennekom Korte cross (8) Recreant 35+ Wageningen
Jessica deKoning (v) Pallas 67 Korte cross (9) Recreant 35+ circuit
MartijnMenken (m) Pallas 67 Korte cross (10) Recreant 35+ Wageningen
JeroenSwildens (m) Oosterbeek Korte cross (11) Recreant 35+ circuit
Frank van deWeerd (m) VZC Korte cross (12) Recreant 35+ circuit
CristinaSaladrich Catala (v) Rotterdam Atl. Lange cross (1) Senior Wageningen
LauraSchumacher (v) Tartletos Lange cross (2) Senior circuit
MargotThuy (v) U-Track Lange cross (3) Senior Wageningen
VictorGoené (m) VZC Lange cross (4) Senior circuit
RikGoethals (m) AV Triathlon Lange cross (5) Senior Wageningen
ThomasLuttikhold (m) U-Track Lange cross (6) Senior circuit
VincentTas (m) Ilion Lange cross (7) Senior Wageningen
MiekeEppink (v) Pallas 67 Lange cross (8) Master 35+ circuit
Sandra deJonge (v) Ciko 66 Lange cross (9) Master 35+ Wageningen
Tariq vanRooijen (m) Pallas 67 Lange cross (10) Master 35-49 circuit
EdBaks (m) Atverni Lange cross (11) Master 50+ circuit
JanGroot (m) Altis Lange cross (12) Master 50+ Wageningen
Jan deGroot (m) Hellas Lange cross (13) Master 50+ circuit
Lennert deHeer (m) Climax Lange cross (14) Recreant circuit
SanderHoenderdaal (m) Utrecht Lange cross (15) Recreant circuit
RobertLengkeek (m) Delft Lange cross (16) Recreant Wageningen
RonaldPrins (m) VZC Lange cross (17) Recreant circuit
JelleRoks (m) Veenendaal Lange cross (18) Recreant circuit
AmyBurdis (v) Pallas 67 Lange cross (19) Recreant 35+ Wageningen
MonicaGorska (v) Oosterbeek Lange cross (20) Recreant 35+ circuit
MarjoleinSterk (v) Ede Lange cross (21) Recreant 35+ circuit
Jan WillemBakker (m) Bemmel Lange cross (22) Recreant 35-49 Wageningen
TijsCuppen (m) Pallas 67 Lange cross (23) Recreant 35-49 Wageningen
OlivierWalravens (m) Astylos Lange cross (24) Recreant 35-49 circuit
ArieCuppen (m) Pallas 67 Lange cross (25) Recreant 50+ Wageningen
Evert vanDonk (m) Ede Lange cross (26) Recreant 50+ Wageningen
JakobHartman (m) VZC Lange cross (27) Recreant 50+ circuit
FrankScheper (m) VAV Lange cross (28) Recreant 50+ Wageningen
ErikWit (m) Wageningen Lange cross (29) Recreant 50+ circuit
(81)