Deelnemers

Lijst met inschrijvingen voor het BVC-circuit 2019/2020

Alle voor-inschrijvingen voor de BVC-Ede;
inclusief startnummers;
gesorteerd op onderdeel/categorie en achternaam/voornaam.

StartNr AchternaamVoornaam Vereniging /
Woonplaats
Circuit?
Meisjes pupillen Mini
91 BagermanFieke (1) AV 34 Circuit
92 BeltSuzan van den (2) AV 34 Circuit
78 BoekhorstQuinty (3) Astylos Circuit
384 IJsselIsa (4) Liemers Circuit
93 LamfersPuk (5) AV 34 Circuit
347 LeentvaarMaud (6) Climax Circuit
94 MansierLotte (7) AV 34 Circuit
95 SmeurAimée (8) AV 34 Circuit
348 SterkAmber (9) Climax Circuit
96 WalFiene van der (10) AV 34 Circuit
97 WisseIze (11) AV 34 Circuit
450 WolsingJoie (12) VZC Circuit
Jongens pupillen Mini
98 BekhofAlek (1) AV 34 Circuit
346 BombaBomba (2) Ciko 66 Circuit
349 FrankenJesper (3) Climax Circuit
449 HazelegerLucas (4) Veenendaal Circuit
99 HeinerWillem (5) AV 34 Circuit
100 JongesQuinn (6) AV 34 Circuit
350 LaportLucas (7) Climax Circuit
389 LindenJannes van der (8) Pallas 67 Circuit
136 PeetTobias (9) AV 34 Circuit
71 WijnmaalenJan (10) Arena Circuit
Meisjes pupillen C
351 AnsinkEmma (1) Climax Circuit
390 AntonissenFaye (2) Pallas 67 Circuit
137 DonselaarEvelien van (3) AV 34 Circuit
72 EupenBerit van (4) Arena Circuit
391 HeitmeijerIlse (5) Pallas 67 Circuit
138 HeuvelLize van den (6) AV 34 Circuit
352 JonkersShanna (7) Climax Circuit
139 LamfersMaud (8) AV 34 Circuit
392 PutteMaartje van der (9) Pallas 67 Circuit
381 StruijveCeline (10) Doorwerth Circuit
393 WijgerdenSarah van (11) Pallas 67 Circuit
Jongens pupillen C
140 BaakOlivier (1) AV 34 Circuit
141 HeynnemanSebastiaan (2) AV 34 Circuit
142 KloostermanVigo (3) AV 34 Circuit
143 PierikJonathan (4) AV 34 Circuit
353 PolAbel (5) Climax Circuit
354 PoolmanDamon (6) Climax Circuit
144 Prins-FrickTomas (7) AV 34 Circuit
355 RuitenbergNathan (8) Climax Circuit
356 SmitTwan (9) Climax Circuit
673 TeunissenTygo (10) Climax Ede
145 ThielHugo van (11) AV 34 Circuit
146 VaartjesJelger (12) AV 34 Circuit
147 VeldhuisSverre (13) AV 34 Circuit
422 WillemsenJayden (14) VAV Circuit
423 ZutphenDaan van (15) VAV Circuit
Meisjes pupillen B
385 BerndsenSaar (1) Liemers Circuit
394 BolderenMerel van (2) Pallas 67 Circuit
357 BospoortMarit van de (3) Climax Circuit
395 DijksmaNeelke (4) Pallas 67 Circuit
79 FrederiksBenthe (5) Astylos Circuit
148 HaasNoortje de (6) AV 34 Circuit
149 HagenLinn (7) AV 34 Circuit
150 HartogHannah den (8) AV 34 Circuit
289 HavenaarFloortje (9) AV 34 Circuit
80 HenzenTess (10) Astylos Circuit
396 JongMirre de (11) Pallas 67 Circuit
290 LubAafke (12) AV 34 Circuit
358 OlthofElynn (13) Climax Circuit
291 RijpmaSimone (14) AV 34 Circuit
292 StigterJessy de (15) AV 34 Circuit
674 VossSanne (16) AV 34 Ede
293 WoltersMargje (17) AV 34 Circuit
Jongens pupillen B
294 BekhofDanil (1) AV 34 Circuit
424 BeusekomJoël van (2) VAV Circuit
295 BoerStian de (3) AV 34 Circuit
425 DuifhuizenJan Willem (4) VAV Circuit
359 Figueiredo van HerpJake (5) Climax Circuit
360 GroenendijkArno (6) Climax Circuit
397 HalSteven van (7) Pallas 67 Circuit
426 HazelegerJoris (8) VAV Circuit
398 ImmerzeelGerwin (9) Pallas 67 Circuit
361 JaarsmaFerron (10) Climax Circuit
386 JongFlorian (11) Liemers Circuit
296 JongesSami (12) AV 34 Circuit
297 KlinkhamerStef (13) AV 34 Circuit
298 KosterMoos (14) AV 34 Circuit
419 KruitLars van der (15) Rhenen Circuit
362 LeentvaarJesse (16) Climax Circuit
399 LindenDravik van der (17) Pallas 67 Circuit
299 MasselinkJisse (18) AV 34 Circuit
300 MauriceJort (19) AV 34 Circuit
301 RoelofsJesper (20) AV 34 Circuit
302 RoobeekMats (21) AV 34 Circuit
382 StruijveEmile (22) Doorwerth Circuit
363 VogelChris de (23) Climax Circuit
81 VonkTygo (24) Astylos Circuit
400 WaasdorpSiemen (25) Pallas 67 Circuit
303 WalSam van der (26) AV 34 Circuit
Meisjes pupillen A1
427 AbrahamseHannah (1) VAV Circuit
364 AnsinkSophie (2) Climax Circuit
401 BosEryn (3) Pallas 67 Circuit
304 BosSilke van den (4) AV 34 Circuit
305 BrouwerNikki (5) AV 34 Circuit
306 BurghoutFrederique (6) AV 34 Circuit
428 CherkaouiRalia (7) VAV Circuit
87 DamhuisLivia (8) Atverni Circuit
73 EupenRaisa van (9) Arena Circuit
307 HaarAmber ter (10) AV 34 Circuit
308 HeinerLies (11) AV 34 Circuit
402 HellNoortje van (12) Pallas 67 Circuit
429 HoveZara ten (13) VAV Circuit
430 HubregtseJozefien (14) VAV Circuit
74 HuibersEline (15) Arena Circuit
309 HullegieRuth (16) AV 34 Circuit
387 JongLeandra (17) Liemers Circuit
431 KaspersKauana (18) VAV Circuit
75 KreeftAmber (19) Arena Circuit
365 OlthofHailey (20) Climax Circuit
310 OvereemCarlijn (21) AV 34 Circuit
403 PostBettie (22) Pallas 67 Circuit
311 PrinsManon (23) AV 34 Circuit
432 SchutZoë (24) VAV Circuit
404 SluysFrida van der (25) Pallas 67 Circuit
366 SterkNora (26) Climax Circuit
420 StevensElin (27) Statina Circuit
88 StraathofMyrte (28) Atverni Circuit
76 UitterhoeveAnke (29) Arena Circuit
405 ValentinaElisabetta Della (30) Pallas 67 Circuit
367 VeldeLynn ter (31) Climax Circuit
312 VeldhuisRosalie (32) AV 34 Circuit
368 VroonLotte (33) Climax Circuit
82 WijnenIsabelle (34) Astylos Circuit
433 ZutphenSophie van (35) VAV Circuit
Jongens pupillen A1
434 ArendsRens (1) VAV Circuit
388 BerndsenStijn (2) Liemers Circuit
435 BeumerReinout (3) VAV Circuit
421 BlommersSteyn (4) Statina Circuit
369 BosgoedJoost (5) Climax Circuit
83 BuundersLuca (6) Astylos Circuit
406 DijkgraafFloris (7) Pallas 67 Circuit
313 EversKay (8) AV 34 Circuit
407 FranzJelte (9) Pallas 67 Circuit
370 GelderIskander van (10) Climax Circuit
408 GilissenTys (11) Pallas 67 Circuit
409 Groot-AlvarezSamuel (12) Pallas 67 Circuit
314 HeynnemanErik (13) AV 34 Circuit
371 JonkersDamian (14) Climax Circuit
372 KiersThije (15) Climax Circuit
410 KleinrensinkLars (16) Pallas 67 Circuit
315 KrottjePim (17) AV 34 Circuit
373 LaportJesse (18) Climax Circuit
316 MansierJasper (19) AV 34 Circuit
317 MasselinkHidde (20) AV 34 Circuit
436 MuntJoshua van de (21) VAV Circuit
437 NagtegaalTwan (22) VAV Circuit
318 OosterhoffVigo (23) AV 34 Circuit
319 PolitiekReece (24) AV 34 Circuit
320 ReenFlorens van (25) AV 34 Circuit
321 ReijmersDaniël (26) AV 34 Circuit
374 RuitenbergTobias (27) Climax Circuit
322 StoutenMarijn (28) AV 34 Circuit
77 UitterhoeveRijk (29) Arena Circuit
323 VaartjesRiemer (30) AV 34 Circuit
Meisjes pupillen A2
438 AttafMaysame (1) VAV Circuit
324 BoerVelia de (2) AV 34 Circuit
89 FluitLiselotte (3) Atverni Circuit
411 GerritsCassidy (4) Pallas 67 Circuit
325 HierdenLisanne van (5) AV 34 Circuit
326 JansenBodine (6) AV 34 Circuit
412 KnaapNaomi (7) Pallas 67 Circuit
418 KraanLisa (8) Reeuwijk Circuit
439 KruidenierLynn (9) VAV Circuit
84 LindenRoos-Anne v d (10) Astylos Circuit
327 MauriceYfke (11) AV 34 Circuit
70 NaardenFien van (12) Apeldoorn Circuit
328 OelemansSilje (13) AV 34 Circuit
90 SchoonhovenLiz (14) Atverni Circuit
329 SchoutenLisa (15) AV 34 Circuit
330 SchoutenMila (16) AV 34 Circuit
331 SmeurLune (17) AV 34 Circuit
332 TimmermanYasmijn (18) AV 34 Circuit
440 WillemsenJosephine (19) VAV Circuit
Jongens pupillen A2
333 BrugginkDaniël (1) AV 34 Circuit
441 BuddingLars (2) VAV Circuit
442 BurenSimon van (3) VAV Circuit
375 BurgstedenMarnix van (4) Climax Circuit
334 Cabrera PolancoMax (5) AV 34 Circuit
443 DavelaarAxel (6) VAV Circuit
383 DieperinkJoris (7) Lg. Aart Stigter Circuit
413 DungenRik van den (8) Pallas 67 Circuit
444 GrandiaNiek (9) VAV Circuit
414 HeitmeijerJelle Gilian (10) Pallas 67 Circuit
335 HoltkampWilco (11) AV 34 Circuit
336 Jansen van der SligteSiemen (12) AV 34 Circuit
445 KalterKas (13) VAV Circuit
337 KlinkhamerRens (14) AV 34 Circuit
338 KloostermanSenn (15) AV 34 Circuit
415 KolnaarSven (16) Pallas 67 Circuit
446 KuiperLaurens (17) VAV Circuit
376 LeentvaarSven (18) Climax Circuit
416 LindenAkke van der (19) Pallas 67 Circuit
339 LohuizenNiek van (20) AV 34 Circuit
340 MoesTim (21) AV 34 Circuit
85 NeijzenSten (22) Astylos Circuit
377 PolsNoah (23) Climax Circuit
447 RekumJochem van (24) VAV Circuit
341 RoobeekJesper (25) AV 34 Circuit
342 RuttingMatthijs (26) AV 34 Circuit
343 SchakelaarStach (27) AV 34 Circuit
378 SmitBernt (28) Climax Circuit
417 ThimisterLuca (29) Pallas 67 Circuit
344 TulkNiels (30) AV 34 Circuit
379 VedderPepijn (31) Climax Circuit
380 WeijNathan (32) Climax Circuit
86 WijkmansEef (33) Astylos Circuit
448 WitmanMilan (34) VAV Circuit
345 WitteveenHugo (35) AV 34 Circuit
Meisjes junioren D1
782 AldewereldLieve (1) Ciko 66 Circuit
460 BerkMarit van den (2) Astylos Circuit
461 BoekhorstKayleigh (3) Astylos Circuit
792 GelderHedwig van (4) Climax Circuit
985 GenuchtenElise van (5) Pallas 67 Circuit
462 HomanEmma (6) Astylos Circuit
783 JongLot de (7) Ciko 66 Circuit
976 JongSaskia (8) Liemers Circuit
793 JonkersLorena (9) Climax Circuit
474 KnaapNoémi (10) AV 34 Circuit
475 MasselinkAmber (11) AV 34 Circuit
510 MawdesleyCaitlin (12) Statina Circuit
476 MeijnenMare (13) AV 34 Circuit
514 MolenbeekMerle (14) VAV Circuit
794 OfferenTess van (15) Climax Circuit
451 PelgrimCharlotte (16) Arena Circuit
795 PrummelJenthe (17) Climax Circuit
980 RoodMarit (18) Nijmegen Atl. Circuit
977 SliedrechtEvi (19) Liemers Circuit
477 TakkenbergFemke (20) AV 34 Circuit
478 VeldhuisIsabel (21) AV 34 Circuit
479 VelthuisImme (22) AV 34 Circuit
986 WelgravenMarjolein (23) Pallas 67 Circuit
515 WitteLaura de (24) VAV Circuit
Jongens junioren D1
480 BekkerKyan (1) AV 34 Circuit
796 BorsjeJoas (2) Climax Circuit
797 BrinkhuisKalle (3) Climax Circuit
481 BurghoutJasper (4) AV 34 Circuit
482 DonkelaarChe ten (5) AV 34 Circuit
483 DullerBob (6) AV 34 Circuit
484 GerrevinkNiels van (7) AV 34 Circuit
485 HoogendoornDaan (8) AV 34 Circuit
987 ImmerzeelDetmar (9) Pallas 67 Circuit
516 JonkerSander (10) VAV Circuit
486 JousmaJitse (11) AV 34 Circuit
517 KhayyarRedwan El (12) VAV Circuit
487 KolkThom van der (13) AV 34 Circuit
988 KruitSamuel (14) Pallas 67 Circuit
518 LamperMarkus (15) VAV Circuit
488 LubSybe (16) AV 34 Circuit
519 MulderJob (17) VAV Circuit
520 MuntJoël van de (18) VAV Circuit
489 PantusAlec (19) AV 34 Circuit
490 SchurinkJanniek (20) AV 34 Circuit
452 UitterhoeveLoek (21) Arena Circuit
798 VedderFloris (22) Climax Circuit
799 VermeulenEdwin (23) Climax Circuit
957 VogelTom de (24) Climax Circuit
491 VriesBenthe de (25) AV 34 Circuit
958 WiersemaJelte (26) Climax Circuit
Meisjes junioren D2
521 AartsenEsmee (1) VAV Circuit
522 ArendsMara (2) VAV Circuit
523 AttafMarame (3) VAV Circuit
492 BonhofLotte (4) AV 34 Circuit
524 BuddingSanne (5) VAV Circuit
493 FredriksVé (6) AV 34 Circuit
959 GerritsenEline (7) Climax Circuit
525 KeulenMelissa van (8) VAV Circuit
960 KoekkoekSjors (9) Climax Circuit
494 KoksNinthe (10) AV 34 Circuit
453 KoolRebekka (11) Arena Circuit
495 KwakkelNena (12) AV 34 Circuit
496 MilligenBente van (13) AV 34 Circuit
989 MouritsHanne (14) Pallas 67 Circuit
990 RietveldCato (15) Pallas 67 Circuit
981 RoodSofie (16) Nijmegen Atl. Circuit
526 SoulimaniIsrae (17) VAV Circuit
511 VliegenMies (18) Statina Circuit
Jongens junioren D2
463 BlijlevenLucas (1) Astylos Circuit
464 BokkemGijón van (2) Astylos Circuit
497 BosRuben van den (3) AV 34 Circuit
454 EupenKalle van (4) Arena Circuit
509 GelderMarco van (5) Prins Hendrik Circuit
978 IJsselYvo (6) Liemers Circuit
982 KeulenSam van (7) Nijmegen Atl. Circuit
512 KoggelThom (8) Statina Circuit
961 LuchiesDaniel (9) Climax Circuit
498 MaalJonathan van der (10) AV 34 Circuit
527 OtterloMike van (11) VAV Circuit
962 PollLevi van de (12) Climax Circuit
469 SchoonhovenNoah (13) Atverni Circuit
963 SpoelStijn van der (14) Climax Circuit
983 VeerbeekMax (15) Nijmegen Atl. Circuit
499 VelthuisTies (16) AV 34 Circuit
528 WillemsenBas (17) VAV Circuit
776 WitteveenRowan (18) AV 34 Circuit
Meisjes junioren C
991 CornelissenSilke (1) Pallas 67 Circuit
529 DiepeveenSenna (2) VAV Circuit
784 EikendalSophie (3) Ciko 66 Circuit
455 EupenOdi van (4) Arena Circuit
470 FluitAnne Maryse (5) Atverni Circuit
992 HofstadFlorien (6) Pallas 67 Circuit
964 JongNienke de (7) Climax Circuit
777 KeizerJasmijn (8) AV 34 Circuit
785 KoningsDemi (9) Ciko 66 Circuit
530 LeendersJanne (10) VAV Circuit
541 NieboerFenne (11) VZC Circuit
778 PantusCaithlin (12) AV 34 Circuit
531 PaterKim de (13) VAV Circuit
779 PuffelenIsa van (14) AV 34 Circuit
471 RaheNoor ter (15) Atverni Circuit
786 TalensMerel (16) Ciko 66 Circuit
787 TebesMare (17) Ciko 66 Circuit
993 UlfmanJosefine (18) Pallas 67 Circuit
979 VersluisMare (19) Liemers Circuit
994 VersteegFilsan (20) Pallas 67 Circuit
513 VliegenJet (21) Statina Circuit
465 WijkmansAafke (22) Astylos Circuit
971 WulffLies (23) Lg. Aart Stigter Circuit
Jongens junioren C
542 AriesenJulian (1) VZC Circuit
995 ArpThomas (2) Pallas 67 Circuit
466 BerkJesper van den (3) Astylos Circuit
532 BootJustin (4) VAV Circuit
965 BouterDim (5) Climax Circuit
543 BroodmanJulian (6) VZC Circuit
467 DekkersThomas (7) Astylos Circuit
788 HonkoopJesse (8) Ciko 66 Circuit
996 HooiveldRens (9) Pallas 67 Circuit
544 KraatsWessel van de (10) VZC Circuit
456 LindenBram van der (11) Arena Circuit
997 NawijnDries (12) Pallas 67 Circuit
472 NoordhoekBas (13) Atverni Circuit
533 SchaafsmaJob (14) VAV Circuit
966 SchusslerRuben (15) Climax Circuit
473 StraathofTimo (16) Atverni Circuit
967 VoorstMark van (17) Climax Circuit
780 WeideWout van der (18) AV 34 Circuit
457 WijngaardenNiek van (19) Arena Circuit
534 WildeboerSven (20) VAV Circuit
Meisjes junioren B
972 BrouwerNina (1) Lg. Aart Stigter Circuit
968 HeerikhuizeCeline van (2) Climax Circuit
535 HielEvie (3) VAV Circuit
789 KoningsBridget (4) Ciko 66 Circuit
536 LeendersMeike (5) VAV Circuit
537 MalschaertRosannah (6) VAV Circuit
973 SchregardusAlieke (7) Lg. Aart Stigter Circuit
790 WenkerSativa (8) Ciko 66 Circuit
468 WijkmansElke (9) Astylos Circuit
Jongens junioren B
998 GeelenKoen (1) Pallas 67 Circuit
999 HofstadQuinten (2) Pallas 67 Circuit
969 JongMartijn de (3) Climax Circuit
538 KlumpenaarJurre (4) VAV Circuit
458 LamersWouter (5) Arena Circuit
791 LöwikFlorian (6) Ciko 66 Circuit
781 OvereemSam (7) AV 34 Circuit
1000 ReefmanDaan (8) Pallas 67 Circuit
500 ReefmanNils (9) Pallas 67 Circuit
501 ScheerKarsten (10) Pallas 67 Circuit
502 SchutMatteo (11) Pallas 67 Circuit
675 SteenstraWouter (12) Ciko 66 Ede
503 WitAne (13) Pallas 67 Circuit
984 ZollingerSteven (14) Nijmegen Atl. Circuit
Meisjes junioren A
504 BijmanLou (1) Pallas 67 Circuit
505 BreedveldNoor (2) Pallas 67 Circuit
974 MeixnerCeline (3) Lg. Aart Stigter Circuit
506 MinorEline (4) Pallas 67 Circuit
Jongens junioren A
975 BarthZen (1) Lg. Aart Stigter Circuit
507 BergenJelle van (2) Pallas 67 Circuit
970 DeelenArris van (3) Climax Circuit
459 GelderMax van (4) Arena Circuit
540 GoenéLucas (5) Veenendaal Circuit
539 OldeTijs (6) VAV Circuit
508 RietveldSam (7) Pallas 67 Circuit
Korte cross vrouwen
545 GoetingHeleen (1) Fit Circuit
546 GraaffKayleigh de (2) Ciko 66 Circuit
547 KazemierClaudia (3) Veenendaal Circuit
548 KazemierFemke (4) VAV Circuit
549 KreekMaaike de (5) Tartletos Circuit
550 RavesteijnManon (6) VZC Circuit
551 RozemullerTessa (7) Tartletos Circuit
552 SchaikIlse van (8) Astylos Circuit
553 SchotsMerle (9) Tartletos Circuit
554 SmitMarlieke (10) Tartletos Circuit
555 VeenElla van (11) Statina Circuit
556 VriesNathalie de (12) VAV Circuit
557 WeversMerel (13) Kronos Circuit
Korte cross vrouwen masters
558 BaarsAnnelies (1) Dutch Runners Circuit
560 GasperszLevina (2) VAV Circuit
561 GeeritsSuzanne (3) Astylos Circuit
562 HagenAlida (4) VZC Circuit
563 HeijmansMonique (5) Lg. De Zoomlopers Circuit
564 KostenAnnabel (6) Wageningen Circuit
565 RadosMarcela (7) U-Track Circuit
566 VoermanKeete (8) Bennekom Circuit
567 WielRike van de (9) Bennekom Circuit
Korte cross mannen
568 BeuvingDavey (1) Climax Circuit
676 BruinekreeftRonan (2) AV Triathlon Ede
677 DoornikMaarten van (3) Tartletos Ede
569 HeerLennert de (4) Climax Circuit
570 JagerHend de (5) Statina Circuit
571 JansenKoen (6) Tartletos Circuit
572 JelierWijnand (7) VAV Circuit
573 KazemierDerrick (8) Zwolle Circuit
574 KleinjansLennart (9) Clytoneus Circuit
575 KleuverGerrit Jan de (10) AAV 36 Circuit
576 OttensQuint (11) VZC Circuit
577 PeppelLennart van de (12) Wageningen Circuit
678 PistoriusDaan (13) Tartletos Ede
578 RenesReno (14) Tartletos Circuit
579 SchaafStef van der (15) VAV Circuit
580 StokErik (16) PAC Circuit
581 VeenJelle van (17) Tartletos Circuit
679 WaardGijs de (18) Soesterberg Ede
680 ZandenJoep van der (19) Pallas 67 Ede
Korte cross mannen masters
681 BeumerChristo (1) Climax Ede
582 BuijsWolter (2) Veenendaal Circuit
583 DavelaarMarco (3) VZC Circuit
584 DemkesDirk Jan (4) Pallas 67 Circuit
585 EelmanNorbert (5) Elst Ut Circuit
586 GierFloren de (6) Pallas 67 Circuit
587 HartogLeo de (7) VZC Circuit
588 HellHilko van (8) Wageningen Circuit
682 HoetmerRemco (9) U-Track Ede
589 HofstadEgon (10) Pallas 67 Circuit
590 HondersAdrie (11) De Dijkrunners Circuit
591 HuurneBart ter (12) U-Track Circuit
592 ImmerzeelMaarten (13) Wageningen Circuit
593 JansenHenri (14) Arena Circuit
594 KetArjan (15) Lg. Athletic Point Circuit
595 KlaareRuud (16) VZC Circuit
596 KlompenburgW van (17) Pallas 67 Circuit
597 KoggelLars (18) Statina Circuit
598 KolnaarRogier (19) Pallas 67 Circuit
599 KraatsArjo van de (20) Veenendaal Circuit
600 MarianyPascal (21) Bennekom Circuit
601 MenkenMartijn (22) Pallas 67 Circuit
602 NapBert (23) Veenendaal Circuit
603 PaterGeerrit de (24) VAV Circuit
604 RuttenFrans (25) Arena Circuit
605 ScholTycho (26) Pallas 67 Circuit
606 SchootsPatrick (27) Astylos Circuit
607 SmitPatrick (28) Pallas 67 Circuit
608 SopacuaTonny (29) De Dijkrunners Circuit
609 StraathofDennis (30) Vleuten Circuit
610 SwildensJeroen (31) Oosterbeek Circuit
611 ThimisterErwin (32) Pallas 67 Circuit
612 VerlangenRuben (33) Statina Circuit
613 VermeerGert (34) De Dijkrunners Circuit
614 WaardAndries de (35) Statina Circuit
615 WeerdFrank van de (36) VZC Circuit
616 ZantenG van (37) VZC Circuit
Lange cross vrouwen
617 BergWilline van den (1) Veenendaal Circuit
683 BikkerRianka (2) Statina Ede
618 BoddyRachel (3) Zoelmond Circuit
619 BrenkMarije van (4) TZC Vahalis Circuit
620 BronsAnnemarie (5) Hoogland Circuit
621 BruijnJana (6) Tartletos Circuit
622 BruinBrigitte de (7) Veenendaal Circuit
623 BruinSamantha de (8) VAV Circuit
624 DrostJoanne (9) VAV Circuit
625 EschDagmar van (10) Tartletos Circuit
684 FrenkenMarie-Anne (11) Wageningen Ede
626 GaansAnouk van (12) Tartletos Circuit
627 HaenenDaniëlle (13) Pallas 67 Circuit
685 HoekMirit (14) Tartletos Ede
686 HoezenEsther (15) VZC Ede
628 KleinLinda (16) Wageningen Circuit
629 KoningCynthia (17) Climax Circuit
687 KoopmansIris (18) Climax Ede
630 KootenAnnemiek van (19) Arena Circuit
631 ReniersLuca (20) Tartletos Circuit
632 SlompRianne (21) VAV Circuit
688 TerwielMichelle (22) U-Track Ede
633 VamosCsilla (23) Wageningen Circuit
634 VerstegenCeline (24) Tartletos Circuit
635 WinkelMadeleine van (25) Tartletos Circuit
636 ZahnIris (26) Tartletos Circuit
Lange cross vrouwen masters
637 AdamsePaulien (1) Pallas 67 Circuit
638 AriesenLianne (2) VZC Circuit
639 BaartMireille (3) Pallas 67 Circuit
640 Beerepoot-CommandeurNelly (4) Climax Circuit
641 BellingaRahel (5) Pijnenburg Circuit
642 BoekelFrauke van (6) Typhoon Circuit
643 BurdisAmy (7) Pallas 67 Circuit
644 Davelaar-GroeneveldMarleen (8) VZC Circuit
645 DoornHelma van (9) VZC Circuit
646 FuijkschotMiranda (10) VZC Circuit
647 GelderCarina van (11) Rhenen Circuit
648 GinkelMarcelle van (12) Veenendaal Circuit
649 GodefroidBrigitte (13) Statina Circuit
650 Goot-DriessenKarin van der (14) Pallas 67 Circuit
651 GorskaMonica (15) Oosterbeek Circuit
652 HeuvelCoby van den (16) VZC Circuit
653 HilaridesEefje (17) Renkum Circuit
654 HoflandKaren (18) Statina Circuit
655 HoogstraKlaske (19) Pallas 67 Circuit
656 HultenNeeltje van (20) Pallas 67 Circuit
657 JoostenNina (21) Pallas 67 Circuit
658 KeitsAnnemarie (22) Statina Circuit
659 MulderCora (23) VZC Circuit
660 PikkemaatMariel (24) Arena Circuit
661 PoolmanMarjolein (25) Climax Circuit
662 RaalteAnne van (26) Pallas 67 Circuit
663 RoordinkTia (27) Pallas 67 Circuit
664 SchaijikLoes van (28) Pallas 67 Circuit
665 SchipperAgnes (29) Hellas Circuit
666 SchoffelmeerMinke (30) VZC Circuit
667 SjoerdsmaAnnemarije (31) Culemborg Circuit
668 SpaanSimone (32) Arnhem Circuit
669 VerbeekMoniek (33) Pallas 67 Circuit
670 VoordeTess van de (34) Arena Circuit
671 WagensveldJanine (35) NTB Circuit
672 WolframmInga (36) Leusden Circuit
Lange cross mannen
1481 BaasRobin (1) Wageningen Ede
1110 DavelaarRienk (2) Voorthuizen Circuit
1111 DietermanHarm (3) Arena Circuit
1112 DijkJulien van (4) Tartletos Circuit
1113 GoenéVictor (5) VZC Circuit
1114 HeuvelmanVincent (6) Veenendaal Circuit
1115 HoekJelle (7) Veenendaal Circuit
1116 HollemansMaarten (8) Wageningen Circuit
1482 HulseggeMarijn (9) Climax Ede
1117 InkenhaagBram (10) Veenendaal Circuit
1118 JanssenLaurens (11) Pallas 67 Circuit
1119 JongenLennart (12) Hertogenbosch Circuit
1120 KleinjansLennart (13) Clytoneus Circuit
1121 KoningDempsey de (14) Ede Circuit
1122 LenderinkPim (15) Ede Circuit
1123 ManenKoen van (16) VZC Circuit
1124 ManenRick van (17) VZC Circuit
1145 OmmenMarcel van (18) Lunteren Circuit
1146 ReijnenDaan (19) Tartletos Circuit
1147 RiezebosPaul (20) Barneveld Circuit
1148 RoksJelle (21) Veenendaal Circuit
1149 RooijTim van (22) Tartletos Circuit
1412 SoestImro van (23) Hellas Circuit
1413 UbingJohannes (24) Veenendaal Circuit
1483 VeenBert van (25) Boekelo Ede
1414 VisserPeter (26) Veenendaal Circuit
1415 VoorstRick van (27) Climax Circuit
1416 WittePatrick (28) Ede Circuit
Lange cross mannen masters 35-49
1417 BerendseMarcel (1) Veenendaal Circuit
1418 BlokkerEmanuel (2) Ede Circuit
1419 BorgdorffMaarten (3) Statina Circuit
1420 CornelissenPeter (4) VZC Circuit
1421 DaalenTom van (5) VAV Circuit
1422 DijksmaWilko (6) Pallas 67 Circuit
1423 EngeldorpBas van (7) Veenendaal Circuit
1424 GalemaArjen (8) Pallas 67 Circuit
1425 GoodijkRoelof (9) Phoenix Circuit
1426 GrootNorbert (10) Pallas 67 Circuit
1427 HaarPeter van de (11) VZC Circuit
1484 JacobsJaco (12) VAV Ede
1428 JongPeter de (13) Ciko 66 Circuit
1429 LaportMelvin (14) Climax Circuit
1430 LeentvaarThijs (15) Climax Circuit
1431 MeijboomMart (16) Climax Circuit
1432 NautaLeo (17) Pallas 67 Circuit
1485 NieuwhofMarino (18) Pallas 67 Ede
1433 PannekoekJan (19) Statina Circuit
1434 PiekHenry (20) TZC Vahalis Circuit
1435 PleijsierRoemer (21) Pallas 67 Circuit
1436 RooijenTariq van (22) Pallas 67 Circuit
1437 SchenkMartijn (23) Bennekom Circuit
1438 SchochDanny (24) Pallas 67 Circuit
1439 SchochPeter (25) Wageningen Circuit
1440 SluijterAd (26) Lg. Aart Stigter Circuit
1486 SrinidhiArjuna (27) Wageningen Ede
1441 StroetAndre van de (28) Statina Circuit
1442 TerpstraJasper (29) Utrecht Circuit
1443 ThimisterErwin (30) Pallas 67 Circuit
1444 VroonRonald (31) Bennekom Circuit
1445 WalravensOlivier (32) Astylos Circuit
1446 WeijMaarten (33) Climax Circuit
1447 WesterterpWiebe (34) Veenendaal Circuit
1487 WiersmaAnne (35) Climax Ede
1448 ZandbergenMartijn (36) Veenendaal Circuit
Lange cross mannen masters 50+
1449 BaarsCor (1) Nieuwland Circuit
1450 BarelRob (2) VZC Circuit
1451 BeerepootLaurens (3) Climax Circuit
1488 BemmelEddy van (4) Climax Ede
1452 DemoetReijer (5) Veenendaal Circuit
1453 DercksenRonald (6) Arena Circuit
1454 DijkRon van (7) Astylos Circuit
1489 EllenbroekChiel (8) avVN Ede
1455 Engeldorp GastelaarsWim van (9) Statina Circuit
1456 GaagDirk Jan van der (10) Pallas 67 Circuit
1457 GelderMarc van (11) Arena Circuit
1458 GerritsenHenk (12) Elst Ut Circuit
1459 GrootJan de (13) Houten Circuit
1460 HamersmaPeter (14) VZC Circuit
1461 HovingBé (15) VAV Circuit
1462 JornaFrans (16) Hellas Circuit
1463 KassenbergJim (17) Statina Circuit
1464 KesselBen van (18) VZC Circuit
1465 LeermakersFrans (19) Pallas 67 Circuit
1466 LenderinkHenk (20) Climax Circuit
1467 MeerJohannes van der (21) Arena Circuit
1468 MeuwissenTon (22) Statina Circuit
1469 OudenhovenJeroen (23) Pallas 67 Circuit
1470 RenesRob (24) Climax Circuit
1471 RietveldMark (25) NTB Circuit
1472 RoekelHenk van (26) LGV Circuit
1490 SteenbeekErik (27) Astylos Ede
1473 VermeulenJaap (28) VAV Circuit
1474 VerwoertJef (29) VAV Circuit
1475 VriesHans de (30) Bennekom Circuit
1476 WijngaardenChris van (31) Rhenen Circuit
1477 WildeboerHans (32) VZC Circuit
1478 WilminkHans (33) Pallas 67 Circuit
1491 WintermansPiet (34) Climax Ede
1479 WitErik (35) Wageningen Circuit
1480 ZwieteringMarcel (36) Pallas 67 Circuit
(613)