Ede – 37e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
31 januari 2009

Zaterdag 31 januari was de derde wedstrijd van de 37ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2008/2009.
Let op: er worden alleen punten gegeven als je je hebt ingeschreven voor het hele circuit.

Naam Vereniging/
Woonplaats
Plaats Min : Sec Punten
Wag.
Punten
V.daal
Punten
Ede
Punten
Klassement
Meisjes pupillen Mini                  
Jos de Heij 1 6 : 27       nvt
Jongens pupillen Mini                  
Ravi van Lienden Astylos 1 6 : 11 1 1 1 3
Wiebe Duin Tiel 2 6 : 47 3 3 2 8
Irsan Wesselink Astylos 3 6 : 57 2 2 3 7
Casper Janssen Arena 4 7 : 20 4 5 4 13
Jelle van Bergen Pallas`67 5 7 : 30 50 50 5 105
Jelle van Otterlo Astylos dns       5 6 50 61
Thijmen Strijks VAV dns       50 4 50 104
Meisjes pupillen C                  
Britt Kwakernaak Pallas`67 1 5 : 10 1 1 1 3
Eva Nieuwstad Pallas`67 2 5 : 38 5 2 2 9
Fenna Rasing De Liemers 3 5 : 52 50 3 3 56
Maartje Oude Voshaar Pallas`67 4 6 : 20 2 4 4 10
Merel Verhoeven Pallas`67 5 6 : 23 3 50 5 58
Sophie Roks Astylos 6 6 : 43 4 50 6 60
Aylin Cingil VAV dns       50 5 50 105
Jongens pupillen C                  
Nard Sinke VAV 1 5 : 05 2 2 1 5
Tijs Olde VAV 2 5 : 09 1 1 2 4
Conor van Kan VAV 3 5 : 11 3 3 3 9
Joris Abelen AV Wijchen 4 5 : 19 7 4 4 15
Pieter Jan Nuyens VAV 5 5 : 28       nvt
Stijn Straatman Pallas`67 6 5 : 31 6 6 5 17
Marco Janssen Climax 7 5 : 36 8 8 6 22
Tom de Pater VAV 8 5 : 39 9 5 7 21
Martijn Mellema Climax 9 6 : 36       nvt
Youri Heek Climax 10 6 : 45 10 10 8 28
Ilyas Versteeg Pallas`67 dns       4 9 50 63
Tom Matthyssen Pallas`67 dns       5 7 50 62
Kjell Tolsma VAV               nvt
Meisjes pupillen B                  
Christel Heusevelt Climax 1 4 : 37 1 50 1 52
Kayleigh de Graaff Pallas`67 2 4 : 52 2 1 2 5
Harmke Rasing De Liemers 3 5 : 08 5 2 3 10
Eva Krabbenborg VAV 4 5 : 18 3 50 4 57
Marit de Jong De Liemers 5 5 : 21 4 3 5 12
Eva van der Graaf VAV 6 5 : 32 50 4 6 60
Tosca Versloot De Liemers 7 5 : 49 6 5 7 18
Linn Willemsen VAV 8 5 : 58 7 6 8 21
Iris Rijnders VAV 9 6 : 07 8 50 9 67
Evi van Doesburg Astylos 10 6 : 09 10 50 10 70
Jetske van der Wilt Pallas`67 dns       9 50 50 109
Esmee Nellestijn VAV dns       11 7 50 68
Kato Fierkens De Liemers dns       12 50 50 112
Elte Hillekens Pallas`67 dns       13 50 50 113
Jongens pupillen B                  
Jibbe Klumpenaar VAV 1 4 : 35 1 1 1 3
Thomas Weening VAV 2 4 : 42 3 3 2 8
Job Dieterman Arena 3 4 : 48 2 2 3 7
Ruben Peters Climax 4 5 : 00 5 9 4 18
Jelles Duin Astylos 5 5 : 07 10 7 5 22
Gerben Westerbroek VAV 6 5 : 09 9 4 6 19
Tom de Graaf VAV 7 5 : 10 8 10 7 25
Jesper Wintes Pallas`67 8 5 : 13 4 6 8 18
Boaz Wesselink Astylos 9 5 : 14 11 11 9 31
Xander Hanou De Liemers 10 5 : 25 6 5 10 21
Mathieu Bouw VAV 11 5 : 32 13 16 11 40
Mees Huisman De Liemers 12 5 : 39 14 50 12 76
Coen Koopman Arena 13 5 : 39 16 13 13 42
Olaf Klaren VAV 14 5 : 42 15 12 14 41
Thimo Lahr Pallas`67 15 5 : 49 12 15 15 42
Niels Boonstra Astylos 16 6 : 42 17 14 16 47
Mika van der Jagt VAV 17 7 : 36 18 50 17 85
Daan Lennartz VAV dns       7 8 50 65
Sieb Mostert Pallas`67 dns       50 50 50 150
Meisjes pupillen A                  
Fieke Pepping Pallas`67 1 4 : 34 2 1 1 4
Lara van Lienden Astylos 2 4 : 38 3 2 2 7
Willemijn ter Avest De Liemers 3 4 : 38 1 3 3 7
Jasmijn Hoevers Pallas`67 4 4 : 53 23 15 4 42
Sigrid van Holland VAV 5 4 : 55 4 4 5 13
Demi van Manen VAV 6 4 : 55 5 5 6 16
Anouk Hutten VAV 7 5 : 02 7 11 7 25
Mirjam Kraakman Pallas`67 8 5 : 05 13 8 8 29
Chantal Nijsten Climax 9 5 : 15 11 50 9 70
Betty Lahr Pallas`67 10 5 : 22 10 10 10 30
Bo de Groot VAV 11 5 : 22 21 19 11 51
Carlijne Marcus Astylos 12 5 : 25 18 50 12 80
Nynke Hospes Pallas`67 13 5 : 25 15 50 13 78
Tessa Janssen Astylos 13 5 : 25 19 13 13 45
Ilse Hutten VAV 13 5 : 25 31 27 13 71
Marjolein Smant Pallas`67 13 5 : 25 50 18 13 81
Franka Jesse Pallas`67 13 5 : 25 50 23 13 86
Sascha Spies Astylos 18 5 : 34 29 50 18 97
Sara Matthyssen Pallas`67 19 5 : 34 14 21 19 54
Suze Vermeer Pallas`67 20 5 : 38 25 24 20 69
Nienke Goodijk VAV 21 5 : 39 27 25 21 73
Lilian Ploeger Pallas`67 22 5 : 41 26 16 22 64
Manon Reesink Climax 23 5 : 42 32 28 23 83
Maaike Lukkien Pallas`67 24 5 : 44 30 17 24 71
Kasia Groeneberg Pallas`67 25 5 : 44 24 50 25 99
Sasja van Andel VAV 26 5 : 46 28 26 26 80
Catherine van Eck Pallas`67 27 6 : 15 33 50 27 110
Sophie Ketting Astylos dns       6 50 50 106
Anouk Scholing Climax dns       8 6 50 64
Tjitske de Lorijn Pallas`67 dns       9 7 50 66
Myrthe Willemsen VAV dns       12 9 50 71
Sanne Golembiewski De Liemers dns       16 50 50 116
Anouck van Mourik VAV dns       17 12 50 79
Julia Aartse Arena dns       20 22 50 92
Renske Lorijn De Liemers dns       22 14 50 86
Joëlle Hop VAV dns       50 20 50 120
Tisanya Labree Pallas`67               nvt
Jongens pupillen A                  
Lars Olde VAV 1 4 : 14 1 1 1 3
Djurre van der Molen Pallas`67 2 4 : 34 3 3 2 8
Joost de Kleuver Climax 3 4 : 36 10 11 3 24
Fabian van Dongen Climax 4 4 : 41 5 13 4 22
Jules van Iterson Astylos 5 4 : 41 14 8 5 27
Jelle Marang Pallas`67 6 4 : 49 8 4 6 18
Borre Verdoes Pallas`67 7 4 : 50 11 6 7 24
Gijs Mourits VAV 8 4 : 50 6 9 8 23
Tom Versloot De Liemers 9 4 : 52 9 5 9 23
Jelmer Lennartz VAV 10 4 : 52 7 7 10 24
Stijn Kelderman VAV 11 4 : 58 4 10 11 25
Matthijs van Ieperen Pallas`67 12 4 : 59 18 15 12 45
Jelle Huisman De Liemers 13 5 : 01 16 50 13 79
Bart Boonstra 14 5 : 03       nvt
Simon Boerma Astylos 15 5 : 07 15 12 14 41
Rick van Voorst Climax 16 5 : 09 27 18 15 60
Frank Corporaal Astylos 17 5 : 11 25 25 16 66
Emin van Loon Astylos 18 5 : 11 28 22 17 67
Rick den Hartog Climax 19 5 : 14 12 14 18 44
Maarten van Dijk Astylos 20 5 : 15 26 26 19 71
Jasper Rou VAV 21 5 : 16 13 24 20 57
Daan Sanders De Liemers 22 5 : 19 21 20 21 62
Paul Nieuwstad Pallas`67 23 5 : 21 22 23 22 67
Chiel van Baardwijk Climax 24 5 : 28 30 27 23 80
Olav Kleinherenbrink De Liemers 25 5 : 28 19 19 24 62
Jeroen Bastenhof VAV 26 5 : 34 29 31 25 85
Jens Koumans Pallas`67 27 5 : 42 24 50 26 100
Dauwe de Leede VAV 28 5 : 47 23 29 27 79
Max Wijnschenk Astylos 29 5 : 48 34 28 28 90
Don Spies Astylos 30 5 : 53 32 50 29 111
Lotfi Bengrad VAV 31 5 : 55 33 30 30 93
Jurgen Rietberg De Liemers 32 6 : 27 50 50 31 131
Joes Ludden lg Aart Stigter dns       2 2 50 54
Mike van Kan VAV dns       17 21 50 88
Merijn Schoutsen VAV dns       20 16 50 86
Fabian Stangenberger Astylos dns       31 50 50 131
Vincent Lemstra Pallas`67 dns       50 17 50 117
Victor Aris Aart Stigter               nvt
Bart Boonstra               nvt
Meisjes junioren D                  
Sabine Rutten VAV 1 5 : 57 1 1 1 3
Eline de Jong De Liemers 2 6 : 20 2 2 2 6
Marieke Turkesteen VAV 3 6 : 30 3 3 3 9
Iris Conijn Pallas`67 4 6 : 50 6 5 4 15
Marleen Kas Pallas`67 5 7 : 01 8 7 5 20
Amber Kuiper VAV 6 7 : 03 12 10 6 28
Dorien Konig Pallas`67 7 7 : 05 5 6 7 18
Jillian Seevick De Liemers 8 7 : 14 7 8 8 23
Femke Kazemier VAV 9 7 : 29 4 9 9 22
Naomi van de Pol VAV 10 7 : 44 14 16 10 40
Amy van Dijk lg Aart Stigter 11 7 : 49 21 50 11 82
Aïsha Abelen AV Wijchen 12 7 : 50 11 13 12 36
Marlous Bakker Pallas`67 13 8 : 03 17 17 13 47
Iris Bakker De Liemers 14 8 : 04 16 18 14 48
Romy Beukeboom Pallas`67 15 8 : 22 20 19 15 54
Laura Hutten VAV dns       9 12 50 71
Nathalie Vermeulen Astylos dns       10 11 50 71
Christine Moene Pallas`67 dns       13 15 50 78
Elske Kloen Pallas`67 dns       15 50 50 115
Hanna Muller VAV dns       18 14 50 82
Renske Versloot De Liemers dns       19 20 50 89
Bente Klumpenaar VAV dns       50 4 50 104
Nina Dijkstra De Liemers dns       50 50 50 150
Jongens junioren D                  
Mats Fierkens De Liemers 1 8 : 19 1 50 1 52
Koen Jansen Pallas ’67 2 8 : 36       nvt
Milan van der Meer Arena 3 8 : 50 3 4 2 9
Jasper Kuiters Climax 4 9 : 08 5 1 3 9
Ruben Middelhoven VAV 5 9 : 11 8 6 4 18
Olivier Oude Booyink VAV 6 9 : 13 7 7 5 19
Jonas Mars Pallas`67 7 9 : 26 6 5 6 17
Rutger ter Horst Arena 8 9 : 31 12 9 7 28
Casper Maas Pallas`67 9 9 : 34 9 8 8 25
Matthijs Schuttel VAV 10 9 : 36 10 11 9 30
Jorn Heinst De Liemers 11 9 : 44 11 10 10 31
Jasper Koopmans Hellas 12 9 : 48       nvt
Felipe Kleis kivits 13 9 : 50       nvt
Armin Harms Climax 14 10 : 11 15 50 11 76
Thomas Vos Climax 15 10 : 15 18 15 12 45
Harm Dieterman Arena 16 10 : 17 22 12 13 47
Michiel Marcus Astylos 17 10 : 26 13 50 14 77
Julius Martens Arena 18 10 : 45 19 16 15 50
Robin den Hengst VAV 19 11 : 02 17 50 16 83
Joppe Kleinhout Climax 20 11 : 06       nvt
Roel Groot Pallas`67 21 11 : 09 16 17 17 50
Niek van der Graaf VAV 22 11 : 20 50 20 18 88
Nick Caris De Liemers 23 11 : 24 25 22 19 66
Niels de Jong Arena 24 11 : 24 21 18 20 59
Jasper Kroes Arena 25 11 : 50 26 50 21 97
Ruben Imhof Astylos 26 14 : 03 27 23 22 72
Montijn van de Ven lg Aart Stigter dns       2 3 50 55
Jeroen Bakker lg Aart Stigter dns       4 2 50 56
Hugo van ’t Wout De Liemers dns       14 13 50 77
Sander van Gent VAV dns       20 14 50 84
Pelle Oude Vrielink Climax dns       23 21 50 94
Luuk Achterberg VAV dns       24 19 50 93
Meisjes junioren C                  
Imane Chouaref VAV 1 8 : 56 2 2 1 5
Djanne van Kooten VAV 2 9 : 39 3 3 2 8
Joosje Goedhart Pallas`67 3 9 : 39 5 5 3 13
Sterre Witte Pallas`67 4 10 : 03 6 50 4 60
Sana Kadri VAV 5 10 : 25 7 4 5 16
Lotte Marang Pallas`67 6 11 : 22 50 7 6 63
Esther Peerlings Pallas`67 7 11 : 42 10 50 7 67
Manja Dieterman Arena 8 12 : 20 11 9 8 28
Ilse van Roekel Climax 9 13 : 10       nvt
Hannah Mars Pallas`67 10 13 : 51 12 8 9 29
Marianne van Deelen Climax dns       1 1 50 52
Elisabeth de Kleuver VAV dns       4 50 50 104
Manon Kleuver Veenendaal dns       8 50 50 108
Samiha Kadri VAV dns       9 6 50 65
Minke van Oeffelt Pallas`67 dns       50 50 50 150
Willemijn Groenen De Liemers dns       50 50 50 150
Iris Dijkstra De Liemers dns       50 50 50 150
Jongens junioren C                  
Melvin Seevick De Liemers 1 8 : 20 1 2 1 4
Jorik van Egdom VAV 2 8 : 21 2 1 2 5
Stan van der Meer Arena 3 8 : 56 4 4 3 11
Joost de Jong Pallas`67 4 9 : 10 50 6 4 60
Sietse van den Elzen De Liemers 5 9 : 16 13 11 5 29
Jelle Hamersma VAV 6 9 : 19 12 10 6 28
Jorren Boersma Astylos 7 9 : 29 7 7 7 21
Maarten Stuivenberg VAV 8 9 : 29 11 13 8 32
Lucas Hoevers Pallas`67 10 9 : 48 15 50 9 74
Stijn Brandsma VAV 11 10 : 02 8 12 10 30
Matthijs Krabbenborg VAV 12 11 : 05 16 15 11 42
Erwin de Vor VAV 13 11 : 54 17 16 12 45
Erwin Hulsbeek Climax 14 13 : 06       nvt
Ruben Klein lg Aart Stigter dns       3 3 50 56
Niels Romeijn VAV dns       5 5 50 60
Valentijn Weinans lg Aart Stigter dns       6 50 50 106
Bart Konig Pallas`67 dns       9 8 50 67
Ben Huttinga Climax dns       10 9 50 69
Job Oude Vrielink Climax dns       14 14 50 78
Bram van Schie Astylos dns       18 17 50 85
Dick Scholtus Arena dns       50 50 50 150
Jorik van Kooten VAV               nvt
Meisjes junioren B                  
Willine van de Berg VAV 1 9 : 51 1 1 1 3
Anne Weening VAV 2 10 : 21 2 2 2 6
Iris Berg VAV 3 11 : 07 50 3 3 56
Merle Schots Pallas`67 dns       3 50 50 103
Myrthe Nabbe De Liemers dns       4 50 50 104
Janienke Lier VAV dns       5 4 50 59
Rachel Rozenkamp AV Rijssen               nvt
Meriam Boorsma VAV               nvt
Jiraya Croes VAV               nvt
Iris Berg VAV               nvt
Jongens junioren B                  
Daan Reintjes De Liemers 1 14 : 40 3 1 1 5
Jorin Kamps lg Aart Stigter 2 14 : 49 2 2 2 6
Rolf Klein Aart Stigter 3 15 : 02 50 4 3 57
Melvin Bertelink Climax 4 15 : 19 1 3 4 8
Alex Kolmus Pallas`67 5 15 : 24 5 6 5 16
Mark Hamersma VAV 6 15 : 35 8 50 6 64
Gerrit Jan de Kleuver VAV 7 15 : 47 6 7 7 20
Philip Massaar Climax 8 16 : 23       nvt
Roy Gerrits Astylos 9 16 : 32 9 50 8 67
Adne Renes Climax 10 18 : 22 13 11 9 33
Paco Bos Pallas`67 11 18 : 23 12 10 10 32
Derrick Kazemier VAV dns       4 5 50 59
Wilco van Roekel Climax dns       7 8 50 65
Fynn van Buuren Pallas`67 dns       10 9 50 69
Bart Hanswijk Climax dns       11 50 50 111
Robbin Schulenburg AV Rijssen               nvt
Michiel Gerritsen av rijssen               nvt
Meisjes junioren A                  
Laura Gardien De Liemers 1 19 : 08 1 1 1 3
Janna Lukkezen De Liemers 2 20 : 35 3 2 2 7
Marjolijn Hulsbos De Liemers dns       2 3 50 55
Esther Meyer Aart Stigter               nvt
Jongens junioren A                  
Wilbert Grooters Pallas`67 1 18 : 23 50 2 1 53
Matthijs Beerepoot Climax dns       50 1 50 101
Peter van der Zon Pallas`67 dns       50 50 50 150
Korte cross vrouwen                  
Saskia Uittenbosch VAV 1 17 : 13       nvt
Kirsten Jansen Vitalis 2 17 : 58       nvt
Maruschka van Marle Pallas`67 3 21 : 46 50 3 1 54
Christy van Beek Pallas`67 dns       1 1 50 52
Jorine Lokkerbol Climax dns       2 2 50 54
Lotte van Dinther Nijmegen Atletiek               nvt
Evi van Ekris Tartlétos               nvt
Korte cross vrouwen masters                  
Monique Verbeek Pallas`67 1 17 : 51 1 1 1 3
Nienke Brouwer Pallas`67 2 18 : 56 2 2 2 6
Ingrid Haas Wageningen 3 19 : 35 3 3 3 9
Monique Buitendorp Climax 4 20 : 38       nvt
Bernadette Kamphuys Ede 5 20 : 51 4 4 4 12
Monique Vesseur Pallas ’67 6 21 : 04       nvt
Klaske Hoogstra Pallas`67 7 22 : 20 50 50 5 105
Irene van Schuppen Arena dns       5 6 50 61
Heidrun Stritzke Wageningen dns       50 5 50 105
Yvonne van Kan VAV dns       50 50 50 150
Moniek Vesseur Pallas`67               nvt
Cora Mulder avVN               nvt
Korte cross mannen                  
Jeroen Zeinstra Pallas ’67 1 13 : 01       nvt
Mathias Meijer Climax 2 13 : 16 1 1 1 3
Ronald van den Dungen Pallas ’67 3 13 : 50       nvt
Olaf Bos Pallas ’67 4 14 : 09       nvt
Jelle Hanswijk Climax 5 14 : 28 2 2 2 6
Frank Heesterman Altis 6 14 : 55       nvt
Erik de Bruin Statina 7 15 : 45 3 4 3 10
Jan Pannekoek Statina 8 15 : 49       nvt
Albert de Bakker 10 16 : 00       nvt
Jim Driessen Astylos 11 16 : 05 5 5 4 14
Gerk van de Have Statina 12 16 : 51       nvt
Tom Baas AV Nijkerk 13 17 : 03       nvt
Peter Bieshaar VZC 14 17 : 07       nvt
Bas Meijerink Climax 15 18 : 53       nvt
dhr. Hasselaar 16 19 : 22       nvt
Erik Simons Tartlétos dns       4 3 50 57
Joppe Boon Pallas`67 dns       50 50 50 150
Jeroen Zeinstra Prins Hendrik               nvt
Roy Arts Joshua TT               nvt
Jan Pannekoek Statina               nvt
Ian Zwaan lg Aart Stigter               nvt
Stefan van de Pol Nijmegen               nvt
Leo Nauta Ede               nvt
Tom van Oorschot Seven Hills               nvt
Bas van Oorschot Seven Hills               nvt
Ralph Uenk Climax               nvt
Frank Romeyn Atverni               nvt
Jan Kruidenier VZC               nvt
Korte cross mannen masters                  
Peter van Egdom PK 1 13 : 29       nvt
Mark Rietveld Pallas ’67 2 13 : 44       nvt
Theo van de Veer 3 15 : 04       nvt
Marcel Malendijk 4 15 : 07       nvt
Michiel Boonstra Pallas`67 5 15 : 40 1 1 1 3
Carl Jansen Pallas`67 6 15 : 51 50 3 2 55
Florian Koopmans AP 7 16 : 03       nvt
Gerard van de Bovenkamp avVN 8 16 : 08 50 5 3 58
Jan Bieshaar VZC 9 16 : 46 50 4 4 58
Gert Vermeer Dijkrunners 10 17 : 11 3 8 5 16
Luc Bonten Pallas`67 11 17 : 21 5 6 6 17
Rob Renes Climax 12 17 : 33 6 50 7 63
Sander Bos 13 18 : 59       nvt
Leo Massaar Climax 14 21 : 03       nvt
Jan Buwalda Pallas`67 dns       2 2 50 54
Rogier Kolnaar Pallas`67 dns       4 7 50 61
Marco Harms Climax dns       7 9 50 66
Paul Sijssens Pallas`67 dns       8 50 50 108
Rob Groendijk Pallas`67 dns       9 50 50 109
Theo Braber Pallas`67 dns       10 50 50 110
Ruud Klaare VZC dns       50 10 50 110
Peter Koopman lg Aart Stigter               nvt
Walter Broekema Maarn               nvt
Harm de Vries Pallas`67               nvt
Sander Bosch               nvt
Lange cross vrouwen                  
Cornelia Bufe Pallas`67 dns       1 50 50 101
Saskia Uittenbosch VAV               nvt
Jolanda van de Haar VZC               nvt
Saskia Uittenbosch VAV               nvt
Jolanda van de Haar VZC               nvt
Elsemieke Hoevens               nvt
Lange cross vrouwen masters                  
Inge Dijkman AV Ron Clarke 1 40 : 36 1 1 1 3
Frederike Sieders Pallas`67 2 42 : 48 2 2 2 6
Nina Joosten Pallas`67 3 44 : 33 50 3 3 56
Irma Vijn Pallas`67 dns       3 50 50 103
Paulien Adamse Pallas`67 dns       4 50 50 104
Vivian Roosenbeek Pallas`67 dns       5 50 50 105
Cora Mulder avVN dns       6 50 50 106
Yvonne Fleijsman-Rossèl Pallas`67 dns       7 50 50 107
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax dns       50 4 50 104
Dine Volker Pallas`67               nvt
Jeanet Looijen Veenendaal               nvt
Anny van den Elzen Zetten               nvt
Marian Hoevens               nvt
Brigitte Vercauteren               nvt
Lange cross mannen                  
Vincent Böhm VAV 1 33 : 50       nvt
Erwin Meijer Climax 2 34 : 00 1 1 1 3
Melvin Laport Climax 3 35 : 25       nvt
Harm Smit Climax 4 41 : 49 5 50 2 57
Henri Timmer 5 48 : 19       nvt
Ronald van den Dungen Pallas`67 dns       2 50 50 102
Sjoerd Veltman VZC dns       3 2 50 55
Corné Kool VZC dns       4 3 50 57
Erik Dekker VAV dns       50 50 50 150
Ate van der Burgt Tartlétos               nvt
Erik Schwartz Nijmegen               nvt
Marco Barendrecht PAC               nvt
Bob Hekking PAC               nvt
Jan Diederik Kuiken PAC               nvt
Jan Zwaan Aart Stigter               nvt
Tanne Tauw               nvt
Lange cross mannen masters                  
Chris Bergmans Hellas 1 35 : 01 2 50 1 53
Ronald van Kanen Hellas 2 35 : 06 3 50 2 55
Manfred Boogaard VAV 3 36 : 22 5 3 3 11
Jan de Groot AV Houten 4 36 : 31 6 4 4 14
dhr. Wouda Nijmegen Atletiek 5 37 : 14       nvt
Han Stellaard lg PK 6 38 : 49 7 50 5 62
Dick Tiemessen Statina 7 39 : 01 50 5 6 61
David Klein PK 8 39 : 20       nvt
Jonas van der Meer Arena 9 39 : 33       nvt
Arthur Kratz VAV 10 39 : 37       nvt
Eddy van Bemmel Climax 11 40 : 15       nvt
Paul van Os Climax 12 41 : 51       nvt
Sjouke Venema SV Friesland 13 42 : 07       nvt
Boudewijn Bongoed 14 42 : 30       nvt
Bas van der Heide Pallas`67 15 42 : 41 10 10 7 27
André Knop lg Aart Stigter 16 42 : 44       nvt
Theo Deur lg Aart Stigter 17 43 : 06       nvt
Marcel Zwietering Pallas ’67 18 43 : 32       nvt
Perry van Kan VAV 19 44 : 36 50 12 8 70
Henk Heinen Climax 20 44 : 39       nvt
Teun van Kalkeren 21 44 : 42       nvt
Christiaan de Lange Dijkrunners 22 47 : 45       nvt
Peter Hoevens VZC 23 48 : 07       nvt
Paul Gildhuis 24 48 : 26       nvt
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 25 48 : 59 14 15 9 38
Piet Wintermans Climax 26 49 : 12 13 14 10 37
Driekus Haalboom AvvN 27 49 : 12       nvt
Henk Slotboom Climax 28 52 : 45 50 16 11 77
Erik Robbertsen 29 54 : 00       nvt
Gosse Douma Climax 30 55 : 03       nvt
Klaas Lefferink Climax 31 55 : 04       nvt
Roelaf Kleis dnf             nvt
Rob Barel VAV dns       1 50 50 101
Roel van den Meiracker Pallas`67 dns       4 2 50 56
Henny Fleijsman Pallas`67 dns       8 50 50 108
Aart van de Weerthof VAV dns       9 50 50 109
Martin Janssen De Liemers dns       11 9 50 70
Charles van Rheenen RLV dns       12 11 50 73
Wim Looijen avVN en RLV dns       15 50 50 115
Frans Jorna Hellas dns       50 1 50 101
Martin Poot Statina dns       50 6 50 106
Henk Lenderink Climax dns       50 7 50 107
Leo de Hartog VZC dns       50 8 50 108
Theo Reus VAV dns       50 13 50 113
Maurits van Oostveen Pallas`67 dns       50 50 50 150
Maarten Bosch lg Wijbosch               nvt
Jos Stuyt Pallas`67               nvt
Anko de Vries Pallas`67               nvt
Sjouke Venema SV Friesland               nvt
Otto Hespes Wageningen               nvt
Drikus Haalboom avVN               nvt
Wil Hovy avVN               nvt
Teun van Kalkeren Dijkrunners               nvt
Jan Hendriks VAV               nvt
Peter Hoevens VZC               nvt
Ferdinand van Dop VZC               nvt
Theo Backer Wageningen               nvt
Sjors Röttger Veenendaal               nvt
Maarten van den Elzen Zetten               nvt
Ronald Westein Hellas               nvt
Arthur Kratz VZC               nvt
Henri Wondergem Aart Stigter               nvt
Hugo Cabos VAV               nvt
Sjouke Venema AV Friesland               nvt
Jakob Hartman VAV               nvt
Erik Dijksman Aart Stigter               nvt
Ton Smet VAV               nvt
Peter Hoevens VZC               nvt
Henk Westeneng               nvt
Erik Steenbeek Astylos               nvt
Drikus Haalboom avVN               nvt
Jan Overeem VAV               nvt
Chistiaan de Lange Dijkrunners               nvt
Marinus van Cappelle VAV               nvt
Paul Vercauteren               nvt
Bert Lam Valleirenners               nvt
Wouter Methorst VAV               nvt
Chris Bergmans Hellas               nvt
Trimloop vrouwen                  
Linda Hulsbeek Climax 1 9 : 39        
Linda Seevinck De Liemers 2 11 : 16        
Heidrun Stritzke Wageningen                
Kadia Diêdhiou Pallas ’67                
Rinke Berg VAV                
Trimloop mannen                  
Martin Seevinck De Liemers 1 9 : 56        
Henk Kas Wageningen 2 11 : 44        
Jos Janssen Climax 3 12 : 19        
Arris van Deelen Ede dns              
Hans Jansen De Liemers dns              
Rik Hoevers Pallas`67 dns              
Dhr. Willemsen VAV dns              
Dhr. van der Jagt VAV dns