Ede – 38e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
6 maart 2010

Zaterdag 6 maart was (eindelijk) de tweede wedstrijd van de 38ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2009/2010.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
         
Jongens pupillen Mini          
Nils Reefman Pallas’67 1 5 : 01
Chris van Wijk Climax 2 5 : 09
Lars Straatman Pallas’67 3 5 : 27
Robin Antonise Pallas’67 4 5 : 28
Bart Oude Voshaar Pallas’67 5 5 : 44
Glenn Kramer VAV 6 6 : 17
Robbie de Groot VAV 7 6 : 21
Jurre Klumpenaar VAV 8 6 : 24
Max Zigterman 9 6 : 51
Meisjes pupillen C          
Sterre Buijs VAV 1 4 : 29
Imola Peters Liemers 2 4 : 59
Madee Lamers Pallas’67 3 5 : 58
Jongens pupillen C          
Max van Gelder Arena 1 4 : 51
Isar Bonthuis VAV 2 5 : 00
Gerben Hutten VAV 3 5 : 05
Jelle, van Bergen Pallas’67 4 6 : 10
Meisjes pupillen B          
Britt Kwakernaak Pallas’67 1 4 : 19
Lotte Geelen Pallas’67 2 4 : 25
Eva Nieuwstad Pallas’67 3 4 : 31
Mandy van Braak Liemers 4 4 : 40
Indra van den Berg Liemers 5 5 : 32
Fenna Rasing Liemers 6 5 : 38
Maartje Oude Voshaar Pallas’67 7 5 : 48
Noortje Vos Climax 8 5 : 53
Lonneke Hendriks VAV 9 5 : 58
Jongens pupillen B          
Stijn Straatman Pallas’67 1 4 : 09
Tijs Olde VAV 2 4 : 16
Nard Sinke VAV 3 4 : 35
Conor Van Kan VAV 4 4 : 39
Tom de Pater VAV 5 4 : 44
Joris Abelen AV Wijchen 6 4 : 53
Marco Janssen Climax 7 5 : 03
Max Lucassen Liemers 8 5 : 19
Romek den Hartog Climax 9 5 : 34
Casper Schoots Astylos 10 5 : 49
Meisjes pupillen A          
Linda Alzate ILION 1 4 : 01
Christel Heuseveldt Climax 2 4 : 08
Renate Wolters VAV 3 4 : 24
Lotte van der Pol Nijmegen Atl 4 4 : 33
Kayleigh de Graaff Pallas’67 5 4 : 35
Renske Lorijn Liemers 6 4 : 37
Roos Verburgh VAV 7 4 : 42
Louise van der Vlugt Arena 8 4 : 44
Sara Matthyssen Pallas’67 9 4 : 48
Eva van der Graaf VAV 10 4 : 48
Jet Huugen Liemers 11 4 : 50
Harmke Rasing Liemers 12 4 : 50
Jetske van der Wilt Pallas’67 13 4 : 57
Maaike Lukkien Pallas’67 14 5 : 02
Isa Lamers Pallas’67 15 5 : 08
Marjolein Smant Pallas’67 16 5 : 08
Fleur van Wijk Climax 17 5 : 10
Jolein Buijs VAV 18 5 : 13
Jessica Alzate ILION 19 5 : 13
Bo de Groot VAV 20 5 : 13
Nienke Goodijk VAV 21 5 : 22
Sasja van Andel VAV 22 5 : 38
Hester Zigterman 23 5 : 39
Jongens pupillen A          
Jeroen Schenk Pallas’67 1 4 : 05
Stefan Jägers Pallas’67 2 4 : 13
Ruben Peters Climax 3 4 : 18
Thomas Weening VAV 4 4 : 21
Gerben Westenbroek VAV 5 4 : 23
Jesper Winkes Pallas’67 6 4 : 24
Job Dieterman Arena 7 4 : 30
Tom de Graaf VAV 8 4 : 32
Lars Huibers Climax 9 4 : 33
Rick den Hartog Climax 10 4 : 34
Niels Koevoets Climax 11 4 : 35
Owen van Zeelst VAV 12 4 : 37
Giovanni Bekker VAV 13 4 : 38
Jelle Huisman Liemers 14 4 : 40
Chiel van Baardwijk Climax 15 4 : 46
Jasper Rou VAV 16 4 : 47
Olaf Kleinherenbrink Liemers 17 4 : 54
Timo Leppers VAV 18 4 : 54
Jelle Smits VAV 19 4 : 58
Jeroen Bastenhof VAV 20 5 : 07
Olaf Klaren VAV 21 5 : 08
Robert Hardeman VAV 22 5 : 15
Sander de Klerk Climax 23 6 : 11
Meisjes junioren D          
Marjolein Pijper Climax 1 6 : 33
Fieke Pepping Pallas’67 2 6 : 37
Sanne Jansen Pallas’67 3 6 : 41
Naomi van de Pol VAV 4 6 : 45
Teri Rossen AV Wijchen 5 6 : 57
Aïsha Abelen AV Wijchen 6 7 : 04
Sophie van der Vlugt Arena 7 7 : 07
Sigrid van Holland VAV 8 7 : 12
Anouk Scholing Climax 9 7 : 15
Femke Kommerie VAV 10 7 : 21
Anouk Hutten VAV 11 7 : 26
Jasmijn Hoevers Pallas’67 12 7 : 31
Amy van Dijk LG Aart Stigter 13 7 : 52
meisje Middendorp Liemers 14 7 : 56
Iris Bakker Liemers 15 7 : 58
Nynke Hospes Pallas’67 16 7 : 59
Jongens junioren D          
Ruben Sansom Pallas’67 1 7 : 46
David Tanger Climax 2 8 : 13
Lars Olde VAV 3 8 : 27
Joost de Kleuver Climax 4 8 : 46
Rutger ter Horst Arena 5 8 : 53
Joel Hollander LG Aart Stigter 6 8 : 55
Rick Kappen Climax 7 8 : 57
Niels de Jong Arena 8 8 : 58
Stijn Waldman LG Aart Stigter 9 9 : 10
Niek van der Graaf VAV 10 9 : 14
Koen Wes Climax 11 9 : 19
Roel Groot Pallas’67 12 9 : 24
Pelle Oude Vrielink Climax 13 9 : 24
Djurre van der Molen Pallas’67 14 9 : 37
Jelle Marang Pallas’67 15 9 : 47
Julius Martens Arena 16 9 : 51
Rick van Voorst Climax 17 9 : 57
Ruben Mombarg Climax 18 10 : 29
Borre Verdoes Pallas’67 19 10 : 38
Timo Pasma Climax 20 10 : 39
Mike van Kan VAV 21 10 : 43
Joost van Doesburg Astylos 22 10 : 59
Max Wijnschenk Astylos 23 11 : 05
Jasper Kroes Arena 24 11 : 16
Christian Donker LG Aart Stigter 25 11 : 18
Matthias van de Brink VAV (BMD 2500m 11 : 42)
Meisjes junioren C          
Joosje Goedhart Pallas’67 1 8 : 54
Emma Wes Climax 2 9 : 02
Iris Conijn Pallas’67 3 9 : 10
Ketty van Vendelo Astylos 4 9 : 18
Dorien Konig Pallas’67 5 9 : 22
Laura Hutten VAV 6 9 : 28
Marleen Kas Pallas’67 7 9 : 29
Yvonne van Baardwijk Climax 8 9 : 52
Rosalie Hoek VAV 9 10 : 24
Jongens junioren C          
Jeroen Bakker LG Aart Stigter 1 9 : 58
Valentijn Weinans LG Aart Stigter 2 10 : 02
Milan van der Meer Arena 3 10 : 29
Ben Huttinga Climax 4 10 : 37
Jasper Kuiters Climax 5 10 : 45
Jelle Hamersma VAV 6 10 : 53
Jorn Rutten Arena 7 10 : 56
Karel van de Pol Nijmegen Atl 8 11 : 07
Jonne van ’t Leven Arena 9 11 : 11
Harm Dieterman Arena 10 11 : 19
Armin Harms Climax 11 11 : 32
Ruben Middelhoven VAV 12 11 : 33
Jonas Mars Pallas’67 13 11 : 40
Thomas Vos Climax 14 11 : 50
Marvin Straathof Climax 15 11 : 52
Anne IJsselstijn VAV 16 11 : 55
Niels Drost Arena 17 12 : 17
Joris Gelmers Pallas’67 18 12 : 42
Simon Durand Climax 19 15 : 07
Kevin Groeneveld Arena dnf      
Meisjes junioren B          
Marianne van Deelen Climax 1 10 : 38
Minke van Oeffelt Pallas’67 2 12 : 17
Jongens junioren B          
Mark Hamersma VAV 1 14 : 18
Stan van der Meer Arena 2 14 : 42
Bart Konig Pallas’67 3 14 : 58
Ruben Klein LG Aart Stigter 4 15 : 24
Alex Kolmus Pallas’67 5 15 : 24
Sven Arissen VAV 6 15 : 35
Bart Hanswijk Climax 7 16 : 36
Phillip Massaar Climax 8 16 : 54
Adne Renes Climax 9 16 : 59
Cor IJsselstijn VAV 10 17 : 26
Meisjes junioren A          
Joanne Siccama Pallas’67 1 21 : 16
Jongens junioren A          
Rik van de Graaf VAV 1 18 : 36
Rolf Klein LG Aart Stigter 2 18 : 58
Korte cross vrouwen          
Mieke Eppink PAC 1 16 : 32
Korte cross vrouwen masters          
Christy van Beek Pallas’67 1 16 : 29
Monique Verbeek Pallas’67 2 17 : 50
Cora Mulder VZC 3 19 : 16
Nienke Brouwer Pallas’67 4 19 : 51
Corrie Koedam VAV 5 20 : 32
Cora Vermeer RLV 6 20 : 37
Bernadette Kamphuys Ede 7 20 : 59
Helma van Doorn VAV 8 21 : 18
Klaske Hoogstra Pallas’67 9 22 : 12
Beppie Klumpenaar VAV 10 22 : 12
Korte cross mannen          
Derrick Kazemier VAV 1 14 : 08
Jelle Hanswijk Climax 2 14 : 18
Matthijs Beerepoot Climax 3 15 : 24
Peter Bieshaar VZC 4 17 : 08
Davey Beuving Climax 5 17 : 13
Joan de Visser Tartlétos 6 17 : 14
Korte cross mannen masters          
Jan Buwalda Pallas’67 1 15 : 17
Roger Hulsebos VAV 2 15 : 40
Johannes van der Meer Arena 3 16 : 19
Peter Aartsen LG PK 4 16 : 24
Jan Bieshaar VZC 5 16 : 31
Gert Vermeer Dijkrunners 6 16 : 40
Rob Renes Climax 7 17 : 19
Ruud Klaare VZC 8 20 : 23
Leo Massaar Climax 9 21 : 18
Lange cross vrouwen          
         
Lange cross vrouwen masters          
Inge Dijkman Ron Clarke 1 44 : 13
Nina Joosten Pallas’67 2 45 : 29
Paulien Adamse Pallas’67 3 49 : 36
Tineke de Boer Pallas’67 4 54 : 20
Lange cross mannen          
Melvin Laport Climax 1 39 : 05
Corné Kool VZC 2 39 : 58
Robert Kuyper Arena 3 40 : 01
Ewout Sikking Zeist 4 40 : 34
Kees-Jan Otto VZC 5 41 : 58
André Knop LG Aart Stigter 6 43 : 52
Lange cross mannen masters          
Rob Barel VAV 1 35 : 39
Manfred Boogaard VAV 2 36 : 15
Roel van den Meiracker Wageningen 3 38 : 07
Franklin van Voskuilen VZC 4 40 : 02
Wiebe Godijk VAV 5 40 : 25
Sjauke Venema VZC 6 42 : 09
Mark van Gelder Arena 7 42 : 12
Henk Gerritsen Elst (Ut) 8 42 : 38
Charles van Rheenen Veenendaal 9 43 : 17
Klaas Vermeer RLV 10 44 : 00
Jan Hendriks VAV 11 47 : 25
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 12 49 : 01
Alfred Gaasbeek Climax 13 49 : 23
Christiaan de Lange Dijkrunners 14 50 : 28
Henk Slotboom Climax 15 51 : 14
Marinus van Cappelle VAV 16 56 : 11
Trimloop vrouwen          
Heidrun Stritske Wageningen 1 13 : 44
Erika van Deelen Climax 2 14 : 23
Annemieke van ’t Leven Dijkrunners 3 14 : 31
Trimloop mannen          
Aris van Deelen Climax 1 10 : 20
Jarno Beuving Climax 2 10 : 28
Jos Jansen Climax 3 14 : 25

(dnf = niet gefinisht)