Ede – 39e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
5 februari 2011

Bijgewerkt: 6 feb. 2011.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl>.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Eliane Gronouwe Climax 1 8 : 56
Jongens pupillen Mini          
Dawit Verwers Pallas 67 1 5 : 57
Bram Roks Astylos 2 6 : 19
Jurre Klumpenaar VAV 3 6 : 28
Wouke Schoenmaker Pallas 67 4 6 : 34
Pier Langen Pallas 67 5 7 : 27
Meisjes pupillen C          
Silu Verwers Pallas 67 1 5 : 31
Lieke Sportel Climax 2 5 : 56
Kirsten de Jong Astylos 3 5 : 58
Iris Koevoets Climax 4 6 : 20
Manoek van Schijndel Climax 5 6 : 45
Desiree Gronouwe Climax 6 7 : 19
Jongens pupillen C          
Chris van Dijk Climax 1 4 : 59
Casper Pleijsier Arena 2 5 : 16
Wouter Lamers Arena 3 5 : 25
Pieter Bulte Pallas 67 4 5 : 30
Nils Reefman Pallas 67 5 5 : 31
Robin Antonise Pallas 67 6 5 : 40
Christian Wolkers Arena 7 5 : 43
Stefan Beukers Pallas 67 8 5 : 43
Djurre Wieringa Pallas 67 9 5 : 49
Kylian Meeuwisz Pallas 67 10 6 : 01
Glenn Kramer VAV 11 6 : 04
Ariën Dekker Climax 12 6 : 14
Bart Oude Voshaar Pallas 67 13 6 : 38
Meisjes pupillen B          
Sofieke Weening VAV 1 4 : 54
Renate Oldenhof Climax 2 5 : 24
Imola Peters Liemers 3 5 : 30
Vanessa Stokkers Astylos 4 6 : 18
Jasmijn Schoenmaker Pallas 67 5 6 : 27
Tessel Langen Pallas 67 6 7 : 27
Jongens pupillen B          
Florian Kramer Pallas 67 1 4 : 26
Salle Wieringa Pallas 67 2 4 : 34
Tim van der Leeden Arena 3 5 : 05
Freek Weijman Pallas 67 4 5 : 19
Henry van der Ziel VAV 5 5 : 23
Boet Elfvering Liemers 6 5 : 29
Gerben Hutten VAV 7 5 : 34
Luuk Welling Arena 8 5 : 45
Kaai Hoffmann Pallas 67 9 5 : 47
Max Botschuijver Climax 10 6 : 32
Meisjes pupillen A          
Christel Heuseveldt Climax 1 4 : 24
Britt Kwakernaak Pallas 67 2 4 : 38
Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 4 : 58
Ming Verwers Pallas 67 4 5 : 00
Renate Wolters VAV 5 5 : 05
Roos Verburg VAV 6 5 : 08
Rozemarijn Snijders Climax 7 5 : 18
Amber van Herp Climax 8 5 : 19
Fleur van Dijk Climax 9 5 : 22
Eva Krabbenborg VAV 10 5 : 28
Manon Boerma Astylos 11 5 : 48
Isa Lamers Pallas 67 12 5 : 51
Jitske Hell VAV 13 5 : 56
Marit Otten Astylos 14 6 : 01
Noortje Vos Climax 15 6 : 09
Marije de Kleuver Climax 16 6 : 30
Kim Kramer VAV 17 6 : 43
Sophie Roks Astylos 18 7 : 07
Jongens pupillen A          
Sieb Mostert Pallas 67 1 4 : 10
Jeroen Schenk Pallas 67 2 4 : 25
Jibbe Klumpenaar VAV 3 4 : 29
Stijn Straatman Pallas 67 4 4 : 36
Maurits van der Ziel VAV 5 4 : 37
Thomas Weening VAV 6 4 : 40
Jelles Duin Astylos 7 4 : 45
Gerben Westenbroek VAV 8 4 : 48
Jonas Welling Arena 9 4 : 49
Nard Sinke VAV 10 4 : 53
Ruben Peters Climax 11 4 : 53
Bert Jan Overeem VAV 12 4 : 54
Tom de Pater VAV 13 4 : 57
Ben Zwaan L.g. Aart Stigter 14 4 : 59
Job Dieterman Arena 15 5 : 03
Ruben van Doorn Climax 16 5 : 03
Nathan Drost VAV 17 5 : 10
Joas Muller VAV 18 5 : 11
Sven Huibers Climax 19 5 : 22
Niels Boonstra Astylos 20 5 : 23
Tom Matthijssen Pallas 67 21 5 : 23
Marco Janssen Climax 22 5 : 26
Roy Kwint Astylos 23 6 : 14
Casper Schoots Astylos 24 6 : 29
Meisjes junioren D          
Marjolein Pijper Climax 1 6 : 27
Fieke Pepping Pallas 67 2 6 : 58
Anouk Hutten VAV 3 7 : 06
Sigrid van Holland VAV 4 7 : 06
Julia Aartse Arena 5 7 : 08
Jasmijn Hoevers Pallas 67 6 7 : 13
Tessa Hodes L.g. Aart Stigter 7 7 : 14
Noor de Klein L.g. Aart Stigter 8 7 : 31
Hanneke van der Ziel VAV 9 7 : 48
Seda van Faassen Onder Ons 10 7 : 55
Louise van der Vlugt Arena 11 8 : 07
Sara Matthijssen Pallas 67 12 8 : 13
Jet Huugen Liemers 13 8 : 13
Sasja van Andel VAV 14 8 : 29
Marjolein Smant Pallas 67 15 8 : 44
Maaike Lukkien Pallas 67 16 8 : 44
Manon Huls Pallas 67 17 8 : 45
Jongens junioren D          
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 1 8 : 59
Gerson de Kleuver VAV 2 9 : 00
Fabian van Dongen Climax 3 10 : 05
Rick van Voorst Climax 4 10 : 07
Owen van Zelst VAV 5 10 : 16
Rick den Hartog Climax 6 10 : 31
Thomas van Harskamp Liemers 7 10 : 34
Niels Koevoets Climax 8 10 : 34
Jasper Rou VAV 9 10 : 35
Lars Huibers Climax 10 10 : 51
Olav Kleinherenbrink Liemers 11 10 : 52
Jelle Marang Pallas 67 12 10 : 52
Borre Verdoes Pallas 67 13 10 : 53
Chiel van Baardwijk Climax 14 10 : 54
Job Visser Astylos 15 11 : 08
Jeroen Bastenhof VAV 16 11 : 24
Mike van Kan VAV 17 11 : 24
Jelle Huisman Liemers 18 11 : 42
Victor Rouwenhorst Liemers 19 11 : 43
Jeroen van Wees L.g. Aart Stigter 20 14 : 12
Meisjes junioren C          
Sabine Rutten VAV 1 8 : 31
Sophie van der Vlugt Arena 2 9 : 43
Sanne Jansen Pallas 67 3 9 : 46
Dorien Konig Pallas 67 4 10 : 10
Femke Kazemier VAV 5 10 : 14
Iris Conijn Pallas 67 6 10 : 18
Bente Klumpenaar VAV 7 10 : 27
Marleen Kas Pallas 67 8 10 : 37
Christine Moene Pallas 67 9 10 : 51
Romy Beukeboom Pallas 67 10 10 : 56
Annemarie van Harskamp Liemers 11 11 : 21
Laura Hutten VAV 12 11 : 22
Jongens junioren C          
Jelmer van de Linden Statina 1 10 : 01
Koen Jansen Pallas 67 2 10 : 08
Jeroen Bakker Hellas 3 10 : 11
Ruben Sansom Pallas 67 4 10 : 13
Milan van der Meer Arena 5 10 : 49
Thomas Vos Climax 6 10 : 59
Damiën van de Pol Astylos 7 11 : 01
Niels de Jong Arena 8 11 : 04
Jorn Rutten Arena 9 11 : 26
Harm Dieterman Arena 10 11 : 39
Armin Harms Climax 11 11 : 42
Jonas Mars Pallas 67 12 11 : 47
Julius Martens Arena 13 11 : 54
Roel Groot Pallas 67 14 12 : 24
Kevin Groeneveld Arena 15 12 : 31
Jelrik Hupkes VAV 16 12 : 32
Rick Kappen Climax 17 12 : 36
David Quakkelaar VAV 18 12 : 43
Joris Gelmers Pallas 67 19 13 : 13
Meisjes junioren B          
Minke van Oeffelt Pallas 67 1 12 : 22
Elise Rutten VAV 2 12 : 47
Yvonne van Baardwijk Climax 3 14 : 07
Jongens junioren B          
Bart Konig Pallas 67 1 15 : 02
Stan van der Meer Arena 2 15 : 13
Valentijn Weinans FIT 3 16 : 15
Cor Ysselstijn VAV 4 17 : 42
Jelle Hamersma VAV 5 18 : 11
Meisjes junioren A          
         
Jongens junioren A          
Ådne Renes Climax 1 21 : 37
Korte cross vrouwen          
Christine Venhuizen Seven Hills R.t. 1 15 : 55
Sigrid Dassen Tartlétos 2 17 : 04
Evelien Kooij Tartlétos 3 17 : 58
Sieta Miedema Climax 4 19 : 40
Claudia Kazemier VAV 5 21 : 12
Korte cross vrouwen masters          
Christy van Beek Pallas 67 1 17 : 10
Nienke Brouwer Pallas 67 2 20 : 36
Klaske Hoogstra Pallas 67 3 21 : 26
Marianne Renckens Cifla 4 21 : 36
Helma van Doorn 5 22 : 17
Beppie Klumpenaar VAV 6 22 : 59
Yvonne Kamm Arena 7 22 : 59
Korte cross mannen          
Mathias Meijer Climax 1 13 : 45
Matthijs Beerepoot Climax 2 15 : 18
Erik Simons Tartlétos 3 15 : 22
Co Laan AV Phoenix 4 15 : 29
Erik de Bruin Statina 5 15 : 35
Jan Pannekoek Statina 6 15 : 41
Peter Bieshaar VZC 7 16 : 24
Davey Beuving Climax 8 18 : 28
Korte cross mannen masters          
Ron van de Linden Statina 1 15 : 15
Michiel Boonstra Astylos 2 15 : 18
Jan Buwalda Pallas 67 3 16 : 10
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 4 16 : 55
Reijer Demoet Veenendaal 5 17 : 04
Jan Bieshaar Scherpenzeel 6 17 : 15
Johannes van der Meer Arena 7 17 : 20
Adrie Honders L.g. PK 8 17 : 24
Jackob Hartman VAV 9 17 : 39
Rob Renes Climax 10 17 : 43
Gert Vermeer L.g. PK 11 18 : 42
Martin Laport Ede 12 20 : 15
Gert van Zanten VZC 13 20 : 51
Ruud Klaare VZC 14 21 : 11
Marinus van Cappele VZC 15 21 : 24
Demy Radstaat Ede 16 21 : 26
Eric Robbertsen 17 22 : 25
Fransje Manuputty Climax 18 23 : 29
Klaas Lefferink Climax 19 24 : 17
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 42 : 02
Lange cross vrouwen masters          
Danielle Krijgsman Spiridon 1 42 : 07
Hella Greuell Climax 2 43 : 50
Josien van de Berg Cifla 3 44 : 33
Hester Leendertz Climax 4 47 : 36
Judith Worm Dieren 5 48 : 51
Ria Harmens Climax 6 49 : 15
Ria Maarleveld VAV 7 49 : 30
Jennie Sasbrink VAV 8 55 : 52
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 58 : 33
Lange cross mannen          
Jeroen Zeinstra Pallas 67 1 34 : 00
Sjoerd Veltman VZC 2 36 : 13
André van de Bruinhorst Ede 3 36 : 33
Erik Wolsing VAV 4 36 : 57
Melvin Laport Climax 5 37 : 17
Jur Kruijt Tartlétos 6 37 : 58
Gerk van der Have Statina 7 42 : 02
Remco Bertelink WV Ede 8 42 : 31
Peter Bieshaar VZC 9 43 : 06
Jos Tielen 10 43 : 52
Mark Timmer 11 44 : 01
Lange cross mannen masters          
Frans Jorna Hellas 1 36 : 40
Jan de Groot Hellas 2 37 : 05
Manfred Boogaard VAV 3 37 : 32
Ronald Westein Bunnik 4 37 : 48
René van der Vlugt Arena 5 37 : 55
Gerard van de Grift Leersum 6 38 : 03
Henk Lenderink Climax 7 40 : 23
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 8 40 : 45
Henk Bos 9 40 : 49
Carl Jansen Pallas 67 10 40 : 52
Laurens Beerepoot Climax 11 41 : 21
Martin van Beuseman Amersfoort 12 41 : 59
André Knop L.g. Aart Stigter 13 43 : 28
Boudewijn Bosgoed Climax 14 43 : 49
Henk Gerritsen Elst 15 44 : 07
Perry Van Kan VAV 16 44 : 23
Sjouke Venema VZC 17 44 : 30
Leo de Hartog VZC 18 44 : 32
Bert Nap VAV 19 44 : 35
Teun van Kalkeren Dijkrunners 20 45 : 08
Bas Tijmstra Climax 21 46 : 06
Johan Derriks Climax 22 46 : 57
Charles van Rheenen VZC 23 47 : 01
Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 24 47 : 37
Theo Reus VAV 25 48 : 07
Arie Houdijk VAV 26 48 : 08
Alfred Gaasbeek Climax 27 49 : 16
Dave Kampschuur Cifla 28 49 : 25
Piet Wintermans Climax 29 50 : 13
Ton Spierings Climax 30 50 : 17
Jan Hendriks VAV 31 50 : 23
Berend Cornel Ede 32 51 : 02
Leo Vedder 33 51 : 02
Theo Backer Wageningen 34 51 : 23
Henk Slotboom Climax 35 52 : 06
Marius van Zoelen Ede 36 52 : 40
Trimloop vrouwen          
Laura van Oorde Climax 1 14 : 21
Trimloop mannen          
Geerit Pater VAV 1 10 : 57
Sjaak Conijn Wageningen 2 12 : 26
Marco Durand Climax 3 13 : 00
Henk Kas Pallas 67 4 14 : 04
Folbert Pijper Climax 5 15 : 13