Ede – 40e editie

Uitslagen derde wedstrijd
4 februari 2012

Zaterdag 4 februari was derde wedstrijd van de 40ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2011/2012.
In totaal zijn er 314 lopers gefinisht.
Weer: 3°C, half-bewolkt, wind: 0 km/u, luchtvochtigheid: 80%.
Bijgewerkt: 4 feb. 2012.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl>.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Jisze Diemer Climax 1 5 : 38
Esmée Beukers Pallas 67 2 5 : 53
Hester Moene Pallas 67 3 6 : 21
Annemijn Drost VAV 4 6 : 53
Rebekka Kool Rhenen 5 7 : 09
Dagmar Huibers Climax 6 7 : 43
Eliane Gronouwe Climax 7 8 : 17
Floor Suijker Climax 8 9 : 06
Jongens pupillen Mini          
Harm Olde VAV 1 4 : 49
Dawit Verwers Pallas 67 2 5 : 07
Tygo Hulsebos VAV 3 6 : 02
Meisjes pupillen C          
Marieke Lamers Arena 1 5 : 52
Dorine van Leeuwen Climax 2 6 : 11
Nina van Doorn Arena 3 6 : 42
Lotte Aartse Arena 4 8 : 04
Jongens pupillen C          
Jort Mulders VAV 1 4 : 56
Ard Laffeber Astylos 2 4 : 57
Jurre Klumpenaar VAV 2 4 : 57
Jelle van der Veer Climax 4 4 : 58
Daan Reefman Pallas 67 5 5 : 37
Menno Sonker Climax 6 5 : 51
Daan Memelink Pallas 67 7 5 : 51
Senne Grift Climax 8 5 : 52
Meisjes pupillen B          
Keet Rogh VAV 1 5 : 01
Silu Verwers Pallas 67 2 5 : 08
Anne Kuipers Pallas 67 3 5 : 20
Kirsten de Jong Astylos 4 5 : 30
Naomi Kool Rhenen 5 5 : 33
Noël Bookelmann Climax 6 5 : 53
Desiree Gronouwe Climax 7 5 : 56
Jongens pupillen B          
Lars Straatman Wageningen 1 4 : 43
Chris van Dijk Climax 2 4 : 47
Dick Overeem VAV 3 4 : 49
Kylian Meeuwisz Pallas 67 4 4 : 55
Casper Pleijsier Arena 5 4 : 56
Nils Reefman Pallas 67 6 4 : 56
Stefan Beukers Pallas 67 7 4 : 57
Kasper Dercksen Arena 8 5 : 06
Christian Wolkers Arena 9 5 : 10
Roeland van Laar Arena 10 5 : 12
Wouter Lamers Arena 11 5 : 18
Bjorn Hulsebos VAV 12 5 : 25
Djurre Wieringa Pallas 67 13 5 : 36
Bart Oude Voshaar Pallas 67 14 5 : 50
Berat Kir Pallas 67 15 6 : 10
Glenn Kramer VAV 16 6 : 14
Martijn de Jong Climax 17 6 : 14
Meisjes pupillen A          
Britt Kwakernaak Pallas 67 1 4 : 39
Sterre Buijs VAV 2 4 : 53
Maaike Hageman Liemers 3 5 : 07
Renate Oldenhof Climax 4 5 : 16
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 5 5 : 19
Amber Boereboom Astylos 6 5 : 19
Vanessa Stokkers Astylos 7 5 : 37
Fenna Rasing Liemers 8 5 : 37
Jitske Hell VAV 9 6 : 14
Rozemarijn Snijders Climax 10 6 : 27
Jongens pupillen A          
Florian Kramer Pallas 67 1 4 : 12
Tijs Olde VAV 2 4 : 21
Stijn Straatman Pallas 67 3 4 : 30
Salle Wieringa Pallas 67 4 4 : 36
Freek Weijman Pallas 67 5 4 : 44
Bert Jan Overeem VAV 6 4 : 45
Arris van Deelen Climax 7 4 : 46
Tom de Pater VAV 8 4 : 46
Max van Gelder Arena 9 4 : 48
Karst van der Wal Arena 10 4 : 49
Eric Pit Climax 11 4 : 52
Isar Bonthuis VAV 12 4 : 54
Jetse Kommerie Veenendaal 13 4 : 56
Tim van der Leeden Arena 14 4 : 56
Lucas Vandersteen Climax 15 5 : 00
Robin van Swieten VAV 16 5 : 01
Gerben Hutten VAV 17 5 : 04
Jeffrey van den Brink Climax 18 5 : 05
Sam Rietveld Wageningen 19 5 : 12
Onno van Elburg VAV 20 5 : 13
Marco Janssen Climax 21 5 : 14
Jelle van Bergen Pallas 67 22 5 : 23
Sam Middelhoven VAV 23 5 : 28
Steven Koomen Pallas 67 24 5 : 39
Age Reindersma Climax 25 6 : 27
Mika Hanou Liemers 26 6 : 37
Meisjes junioren D          
Christel Heuseveldt Climax 1 6 : 26
Anke Haverlach Climax 2 6 : 33
Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 6 : 59
Renate Wolters VAV 4 7 : 27
Jetske van der Wilt Pallas 67 5 7 : 31
Fleur van Dijk Climax 6 7 : 43
Louise van der Vlugt Arena 7 7 : 49
Harmke Rasing Liemers 8 7 : 54
Isa Lamers Pallas 67 9 7 : 59
Tessa Janssen Astylos 10 8 : 09
Amber van Herp Climax 11 8 : 12
Ming Verwers Pallas 67 12 8 : 31
Noa Walstra Astylos 13 8 : 47
Marije de Kleuver Climax 14 8 : 51
Kim Kramer VAV 15 8 : 52
Jongens junioren D          
Sieb Mostert Pallas 67 1 9 : 10
Maurits van der Ziel VAV 2 9 : 16
Kristian van Keulen VAV 3 9 : 35
Jesper Winkes Pallas 67 4 9 : 41
Xander Hanou Liemers 5 9 : 42
Gerben Westenbroek VAV 6 9 : 44
Thomas van Harskamp Liemers 7 9 : 51
Ben Zwaan L.g. Aart Stigter 8 10 : 13
Ruben Peters Climax 9 10 : 16
Lars Huibers Climax 10 10 : 23
Jasper Rou VAV 11 10 : 41
Job Dieterman Arena 12 10 : 48
Stefan Jägers Pallas 67 13 10 : 55
Jelles Duin Astylos 14 11 : 02
Jelle Smits VAV 15 11 : 17
Bram Doeser L.g. Aart Stigter 16 11 : 33
Jeroen Bastenhof VAV 17 12 : 05
Anne van der Meer Arena 18 12 : 07
Jeroen van Wees L.g. Aart Stigter 19 13 : 29
Bas Davids VAV 20 14 : 14
Meisjes junioren C          
Marjolein Pijper Climax 1 9 : 20
Fieke Pepping Pallas 67 2 9 : 40
Christine Moene Pallas 67 3 9 : 44
Sophie van der Vlugt Arena 4 9 : 54
Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 5 9 : 58
Jasmijn Hoevers Pallas 67 6 10 : 07
Julia Aartse Arena 7 10 : 29
Suze Vermeer Pallas 67 8 10 : 38
Anouk Hutten VAV 9 10 : 47
Sigrid van Holland VAV 10 10 : 48
Romy Beukeboom Pallas 67 11 11 : 04
Bente Klumpenaar VAV 12 11 : 04
Annemarie van Harskamp Liemers 13 11 : 27
Jongens junioren C          
Lars Olde VAV 1 9 : 57
Ruben Sansom Pallas 67 2 10 : 14
Niels de Jong Arena 3 11 : 02
Gerson de Kleuver VAV 4 11 : 14
Filip Ducheine L.g. Aart Stigter 5 11 : 18
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 6 11 : 22
Julius Martens Arena 7 11 : 28
Eelco Pit Climax 8 11 : 35
Joost de Kleuver Climax 9 11 : 36
Rick van Voorst Climax 10 11 : 37
David Quakkelaar VAV 11 11 : 44
Jan Siemen Smink Pallas 67 12 11 : 58
Joël Hollander L.g. Aart Stigter 13 12 : 16
Gijs Mourits VAV 14 12 : 23
Borre Verdoes Pallas 67 15 12 : 51
Job Meyer VAV 16 13 : 58
Maikel van Lienden Astylos 17 15 : 52
Meisjes junioren B          
Dorien Konig Pallas 67 1 12 : 08
Marleen Kas Pallas 67 2 12 : 34
Femke Kazemier VAV 3 12 : 45
Femke Kleinhout Climax 4 14 : 43
Valentijn Weinans Fit 5 15 : 35
Jongens junioren B          
Jelmer van der Linden Statina 1 14 : 26
Jeroen Bakker Hellas 2 14 : 35
Damien van de Pol Astylos 3 14 : 54
Wessel Flinterman Statina 4 15 : 03
Koen Jansen Pallas 67 5 15 : 20
Jelle Hamersma VAV 6 15 : 39
Jorn Rutten Arena 7 16 : 02
Ben Huttinga Bennekom 8 16 : 28
Jasper Kuiters Climax 9 16 : 31
Harm Dieterman Arena 10 16 : 43
Armin Harms Climax 11 17 : 40
Jonas Mars Pallas 67 12 17 : 44
Meisjes junioren A          
Elise Rutten VAV 1 18 : 53
Minke van Oeffelt Pallas 67 2 18 : 56
Jongens junioren A          
Mark Hamersma VZC/VAV 1 16 : 47
Ådne Renes Climax 2 21 : 03
Korte cross vrouwen          
Coby de Vries Pallas 67 1 24 : 17
Rahma Rahou Arnhem 2 24 : 43
Korte cross vrouwen masters          
Moniek Verbeek Pallas 67 1 17 : 35
Cora Vermeer VZC 2 18 : 47
Ria Maarleveld Lienden 3 19 : 04
Nienke Brouwer Pallas 67 4 19 : 45
Ellen van Wijk L.g. Aart Stigter 5 19 : 55
Trudie de Leest Gendt 6 20 : 04
Dominique Veenemans Pallas 67 7 20 : 44
Helma van Doorn RLV 8 21 : 29
Mirjam Schennach Amerongen 9 21 : 46
Bernadette Kamphuys Ede 10 21 : 46
Klaske Hoogstra Pallas 67 11 22 : 01
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 12 22 : 09
Beppie Klumpenaar VAV 13 22 : 27
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 14 22 : 34
Alma Schaafstal Amerongen 15 22 : 39
Yolanda van Baardwijk Climax 16 23 : 35
Te Teunissen Wageningen 17 23 : 44
Korte cross mannen          
Bart Konig Pallas 67 1 14 : 42
Stan van der Meer Arena 2 14 : 46
Jelle Hanswijk Climax 3 15 : 07
Bart Hanswijk Climax 4 15 : 43
Peter Bieshaar VZC 5 16 : 12
Erik Simons Tartlétos 6 16 : 18
Kevin Hardeman Climax 7 16 : 38
Korte cross mannen masters          
Jeroen Zeinstra Pallas 67 1 13 : 05
Michiel Boonstra Statina 2 15 : 08
Frans Rutten Arena 3 15 : 10
Peter de Jong Ede 4 15 : 11
Dick Scholtus Vahalis 5 15 : 50
Jan Buwalda Pallas 67 6 15 : 56
Theo van der Veer Climax 7 16 : 01
Bert den Hartogh Dijkrunners 8 16 : 04
Johannes van der Meer Arena 9 16 : 09
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 10 16 : 25
Luc Bonten Pallas 67 11 16 : 30
Carl Jansen Pallas 67 12 16 : 32
Arris van Deelen 13 16 : 34
Henk Gerritsen VZC 14 16 : 36
René Gijsman Climax 15 16 : 46
Henk van der Meijde L.g. PK 16 16 : 49
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 17 16 : 58
Tonny Sopacua Dijkrunners 18 17 : 23
Jan Bieshaar VZC 19 17 : 31
Adrie Honders L.g. PK 20 17 : 34
Gert Vermeer 21 17 : 42
Henk Leferink Climax 22 17 : 47
Reyer Demoet Veenendaal 23 17 : 56
Tim van Vliet Wijk Bij Duurstede 24 18 : 32
Albert de Vries Ede 25 18 : 49
John Maltha Climax 26 19 : 59
Leo Missler Climax 27 19 : 59
Jean-Paul Kurris Ede 28 21 : 09
Ruud Klaare VZC 29 22 : 30
Maarten-Willem Gronouwe Climax 30 23 : 31
Aart de Harder Climax 31 24 : 32
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 40 : 11
Marjolein Poolman Climax 2 45 : 28
Kirsten Verkooijen Pallas 67 3 45 : 58
Eisse Knot VAV 4 51 : 43
Lange cross vrouwen masters          
Chanmari Koolen Pallas 67 1 37 : 54
Frederieke Sieders Pallas 67 2 44 : 10
Isabella Oosting Climax 3 44 : 39
Petra Scholtens Fit 4 47 : 37
Ria Perfors 5 49 : 04
Paulien Adamse Pallas 67 6 50 : 18
Netty van Offeren VAV 7 51 : 51
Yvonne de Hilster 8 52 : 08
Ellen van Mourik VAV 9 52 : 43
Nelise Westeneng VAV 10 53 : 06
Corrie Koedam VAV 11 53 : 35
Margriet Tollenaar Veenendaal 12 54 : 24
Lange cross mannen          
Vincent Böhm VAV 1 33 : 06
Erwin Meyer Climax 2 34 : 00
Ronald Prins VZC 3 36 : 44
Sjoerd Velkman VZC 4 36 : 47
Ivo Lustenhouwer Pallas 67 5 36 : 54
Melvin Laport Ede 6 37 : 15
Endie van Haar Otterlo 7 37 : 15
Jim Driessen Astylos 8 38 : 19
Jos Tielen Zoomlopers 9 42 : 50
Peter Dogger Ede 10 42 : 53
Leo de Hartog VZC 11 44 : 07
Thijs Leentvaar Climax 12 44 : 51
Cees van Maanen Hellas dnf      
Lange cross mannen masters          
Peter van Egdom L.g. PK 1 33 : 50
Anne Wiersma VAV 2 36 : 37
René van der Vlugt Arena 3 36 : 50
Timo de Boer Fit 4 37 : 10
Ron van der Linden Statina 5 38 : 22
Corne Kool Rhenen 6 38 : 30
Ron van Dijk Astylos 7 38 : 35
Eric Pouw L.g. Aart Stigter 8 38 : 43
Cees Verbeek Vahalis 9 38 : 53
Gerard van de Grift VZC 10 39 : 22
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 11 39 : 25
André Roelofs L.g. Aart Stigter 12 39 : 26
Andries Datema VZC 13 39 : 29
Marco Davelaar VAV 14 39 : 40
Guido Ritskes Arnhem 15 39 : 41
Peter Aartse L.g. PK 16 39 : 51
Marco Weening Climax 17 40 : 11
Henk Lenderink Climax 18 40 : 11
Erik Brandsma VAV 19 41 : 58
Boudewijn Bosgoed Climax 20 42 : 23
Emiel van Loon Climax 21 42 : 23
Sjouke Venema VZC 22 42 : 33
Peter Hamersma VAV 23 42 : 34
Jan Knecht Renkum 24 42 : 34
Chiel Ellenbroek Veteranen NL 25 42 : 54
A Kratz VAV 26 43 : 53
Henny Fleijsman 27 44 : 06
Bas Tijmstra Climax 28 44 : 09
Marcel Zwetering Pallas 67 29 44 : 21
Bard Dolmans VAV 30 44 : 27
Duin Waldo Vahalis 31 44 : 30
Arthur Jansen Climax 32 44 : 32
Eddy van Bemmel Climax 33 44 : 41
Kees van Ravenswaaij VAV 34 44 : 53
Jakob Hartman VZC 35 45 : 00
Enrico van Lieshout Cifla 36 45 : 25
Huibert Gijsbertsen Ede 37 45 : 35
Eugène Schijvens Stjp 38 45 : 45
Peter van de Haar VAV 39 46 : 09
Tim Steenbergh Climax 40 46 : 19
Albert Koedam VZC 41 46 : 26
Henk van Kooten VAV 42 47 : 01
Bert van Ravenswaaij Climax 43 47 : 03
Theo Reus VAV 44 47 : 58
A. Houdijk VAV 45 48 : 01
Pieter van Zijl VAV 46 48 : 44
Charles van Rheenen VZC 47 49 : 32
Jan Hendriks VAV 48 50 : 14
Jan de Bruin Climax 49 50 : 20
Léon Koolen 50 50 : 47
Marius van Zoelen Ede 51 50 : 57
Herman Groothedde VAV 52 51 : 10
Martin Touwen VAV 53 51 : 43
Piet Wintermans Climax 54 51 : 45
Arnold Bos VAV 55 53 : 07
Wouter Cats Bennekom 56 53 : 39
Theo Thijssen 57 56 : 54
Trimloop vrouwen          
Stella Pleijsier Arena 1 14 : 25
Josje Blesgraaf Liemers 2 17 : 21
Trimloop mannen          
Rob Blesgraaf Liemers 1 11 : 51