Ede – 41e editie

Uitslagen derde wedstrijd
12 januari 2013

Zaterdag 12 januari was derde wedstrijd van de 41ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2011/2012. Tijdens deze wedstrijd werd tevens het Nederlands Studenten Kampioenschap georganiseerd door WAV Tarlétos
In totaal zijn er 354 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 13 jan. 2013.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl>.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini
Maria Muller VAV 1 5 : 51
Hilde Lamers Arena 2 6 : 30
Nienke de Jong Climax 3 6 : 56
Rebekka Kool Rhenen 4 8 : 24
Lisanne Gronouwe Climax 5 9 : 15
Jongens pupillen Mini
Thijn Scheijen Rhenen 1 7 : 14
Meisjes pupillen C
Filsan Versteeg Pallas 67 1 5 : 33
Jisze Diemer Climax 2 5 : 34
Floor Ignatius Climax 3 5 : 34
Esmée Beukers Pallas 67 4 5 : 47
Evelyn Navarro Climax 5 5 : 48
Larissa van de Bovenkamp VAV 6 5 : 52
Hester Moene Pallas 67 7 6 : 16
Nora Mourits Pallas 67 8 6 : 16
Floor Suijker Climax 9 6 : 18
Jonne Leenders VAV 10 6 : 30
Hadassa Kool Arena 11 7 : 5
Dagmar Huibers Climax 12 7 : 22
Eliane Gronouwe Climax 13 8 : 49
Jongens pupillen C
Harm Olde VAV 1 4 : 38
Dawit Verwers Pallas 67 2 5 : 8
Eysse Wieringa Pallas 67 3 5 : 57
Niels Adriaan VAV 4 6 : 13
Tygo Hulsebos VAV 5 6 : 18
Casper Starren Pallas 67 6 6 : 23
Tycho Borm Pallas 67 7 6 : 34
Meisjes pupillen B
Meike Leenders VAV 1 5 : 4
Isa Leidekker VAV 2 5 : 18
Marieke Lamers Arena 3 5 : 43
Floor Olthof Pallas 67 4 5 : 47
Fenna Achterberg VAV 5 5 : 50
Charlotte Guirain VAV 6 5 : 58
Kore Hengeveld Pallas 67 7 6 : 12
Dorine van Leeuwen Climax 8 6 : 12
Nina van Doorn Arena 9 6 : 51
Jongens pupillen B
Ard Laffeber Astylos 1 4 : 50
Jasper van Craaikamp VAV 2 4 : 59
Jort Mulders VAV 3 5 : 0
Menno Jonker Climax 4 5 : 32
Senne Grift Climax 5 5 : 33
Daan Reefman Pallas 67 6 5 : 40
Daan Memelink Pallas 67 7 5 : 42
Jeroen Bruil Climax 8 5 : 49
Jelle Bosma Pallas 67 9 6 : 18
Tijm Wennekes Pallas 67 10 6 : 28
Koen van Ballegooijen Astylos 11 6 : 52
Meisjes pupillen A
Keet Rogh VAV 1 4 : 52
Celine Meixner L.g. Aart Stigter 2 4 : 57
Rachel Muller VAV 3 5 : 1
Milva Baar Ciko 66 4 5 : 2
Linde van Dijken VAV 5 5 : 11
Ecke Wijkmans Astylos 6 5 : 15
Iris Memelink Bennekom 7 5 : 33
Vanessa Stokkers Astylos 8 5 : 33
Naomi Kool Rhenen 9 5 : 35
Anne Kuipers Pallas 67 10 5 : 35
Silu Verwers Pallas 67 11 5 : 39
Jarno Visser Climax 12 5 : 47
Else Janssen Climax 13 5 : 50
Roos van Ballegooijen Astylos 14 5 : 58
Isa Wijdenes Climax 15 6 : 7
Noël Bookelmann Climax 16 6 : 10
Desiree Gronouwe Climax 17 6 : 45
Chayenne van de Bovenkamp VAV 18 7 : 2
Jongens pupillen A
Florian Kramer Pallas 67 1 4 : 11
Thijn Baumann Driel 2 4 : 31
Salle Wieringa Pallas 67 3 4 : 33
Max van Gelder Arena 4 4 : 34
Tim van der Leeden Arena 5 4 : 36
Rick Aalberts VAV 6 4 : 37
Bjorn Hulsebos VAV 7 4 : 55
Eric Pit Climax 8 4 : 57
Henry van der Ziel VAV 9 4 : 57
Stefan Beukers Pallas 67 10 5 : 0
Christian Wolkers Arena 11 5 : 2
Casper Pleijsier Arena 12 5 : 2
Nils Reefman Pallas 67 13 5 : 7
Freek Weijman Pallas 67 14 5 : 8
Kasper Dercksen Arena 15 5 : 9
Kylian Meeuwisz Pallas 67 16 5 : 15
Wouter Lamers Arena 17 5 : 17
Dick Overeem VAV 18 5 : 22
Sam Middelhoven VAV 19 5 : 24
Gerben Hutten VAV 20 5 : 28
Robin Antonise Pallas 67 21 5 : 28
Bart Oude Voshaar Pallas 67 22 5 : 43
Djurre Wieringa Pallas 67 23 5 : 44
Martijn de Jong Climax 23 5 : 44
Steven Koomen Pallas 67 25 5 : 47
Sander van den Berg Pallas 67 26 6 : 3
Mika Hanou Liemers 27 6 : 6
Tjerk Hendriks Climax 28 6 : 7
Hugo van de Haar VAV 29 6 : 9
Berat Kir Pallas 67 30 6 : 17
Age Reindersma Climax 31 6 : 32
Johan Stockschen Pallas 67 32 6 : 36
Meisjes junioren D
Christel Heuseveldt Climax 1 6 : 35
Kayleigh de Graaff Pallas 67 2 7 : 19
Britt Kwakernaak Pallas 67 3 7 : 35
Fleur van Dijk Climax 4 7 : 48
Marit de Jong Liemers 5 7 : 52
Harmke Rasing Liemers 6 8 : 3
Leentje Wijkmans Astylos 7 8 : 21
Isa Lamers Pallas 67 8 8 : 32
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 9 9 : 0
Marije de Kleuver Climax 10 9 : 14
Fenna Rasing Liemers 11 9 : 26
Serena van de Bovenkamp VAV 12 10 : 14
Jongens junioren D
Sieb Mostert Pallas 67 1 8 : 29
Jibbe Klumpenaar VAV 2 9 : 11
Kristian van Keulen VAV 3 9 : 37
Tijs Olde VAV 4 9 : 44
Maurits van der Ziel VAV 5 10 : 2
Jeroen Schenk Pallas 67 6 10 : 7
Xander Hanou Liemers 7 10 : 11
Lucas Vandersteen Climax 8 10 : 36
Tom de Pater VAV 9 10 : 42
Job Dieterman Arena 10 10 : 48
Ilyas Versteeg Pallas 67 11 11 : 2
Arris van Deelen Climax 12 11 : 6
Bert-Jan Overeem VAV 13 11 : 8
Daan Baumann Sprinters 14 11 : 9
Jeffrey van den Brink Climax 15 11 : 39
Sven Huibers Climax 16 11 : 59
Karst van der Wal Arena 17 12 : 40
Bas Davids VAV 18 13 : 3
Meisjes junioren C
Fieke Pepping Pallas 67 1 9 : 48
Julia Aartse Arena 2 10 : 7
Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 3 10 : 52
Jongens junioren C
Joost de Kleuver Climax 1 10 : 53
Gerson de Kleuver VAV 2 11 : 15
Ceriel Baar Ciko 66 3 11 : 36
Rick van Voorst Climax 4 11 : 42
Niek Frijlink Climax 5 11 : 46
Eelco Pit Climax 6 11 : 59
Lars Huibers Climax 7 12 : 15
Jasper Rou VAV 8 12 : 45
Jelle Huisman Liemers 9 14 : 1
Jeroen Bastenhof VAV 10 15 : 28
Meisjes junioren B
Sanne Jansen Pallas 67 1 12 : 16
Dorien Konig Pallas 67 2 12 : 33
Femke Kazemier VAV 3 12 : 56
Marleen Kas Pallas 67 4 12 : 59
Bente Klumpenaar VAV 5 14 : 17
Vivian van Wijk Astylos 6 14 : 39
Linde Kaspersma Liemers 7 14 : 39
Jongens junioren B
Milan van der Meer Arena 1 15 : 25
Christiaan van der Gaag Pallas 67 2 16 : 4
Jasper Kuiters Climax 3 16 : 7
Harm Dieterman Arena 4 16 : 16
Filip Ducheine Doorn 5 17 : 23
Jan Siemen Smink Pallas 67 6 18 : 11
Meisjes junioren A
Van Leeuwen Tartlétos 1 18 : 10
Anne Schraagen Amerongen 2 22 : 52
Yvonne Baardwijk Climax 3 22 : 59
Jongens junioren A
Martijn Goddijn Climax 1 21 : 11
Korte Cross Vrouwen
Mireille Baart Pallas 67 1 16 : 40
Marloes Koedam VAV 2 16 : 55
Stephanie Crooymans NSAV t Haasje 3 18 : 15
Marianne van Deelen Maastricht 4 18 : 44
Wendy Ros Nijmegen 5 22 : 51
Coby de Vries Pallas 67 6 24 : 9
Korte Cross Vrouwen Masters
Patricia Scheurs Hellas 1 16 : 10
Danielle Krijgsman Arena 2 17 : 58
Joke Boon L.g. Aart Stigter 3 19 : 17
Nienke Brouwer Pallas 67 4 20 : 37
Ellen van Dijk Astylos 5 20 : 43
Cora Vermeer VZC 5 20 : 43
Hermien Vleems Arena 7 20 : 53
Anita Damen Wijk Bij Duurstede 8 21 : 51
Bernadet Kampuys 9 22 : 15
Klaske Hoogstra Pallas 67 10 22 : 37
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 23 : 6
Marjon van Eck Veenendaal 12 23 : 12
Beppie Klumpenaar – van der Weijden Veenendaal 13 23 : 22
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 14 23 : 42
Alma Schaafstad Amerongen 15 23 : 53
Jacqueline Baar Ciko 66 16 24 : 2
Korte Cross Mannen
Koen Jansen Pallas 67 1 14 : 19
Bart Konig Pallas 67 2 14 : 53
Matthijs Beerepoot Climax 3 15 : 18
Jelle Hanswijk Climax 4 15 : 52
Rick Marissen Ede 5 16 : 48
Christiaan Kapper VZC 6 18 : 9
Davey Beuving Climax 7 18 : 39
Ådne Renes Climax 8 18 : 40
Korte Cross Mannen Masters
Daan Kers TLV de Langestraat 1 13 : 33
Ronald Dercksen Arena 2 15 : 12
Frans Rutten Arena 3 15 : 43
Marcel Jaarsma Pallas 67 4 16 : 23
Jan Buwalda Pallas 67 5 16 : 25
Theo van der Veer Climax 6 16 : 30
Dolf van de Voort PAC 7 16 : 35
Johannes van der Meer Arena 8 16 : 45
Jan Bieshaar VZC 9 16 : 50
Luc Bonten Pallas 67 10 16 : 53
Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 11 17 : 29
Geerrit de Pater De Klomp 12 17 : 48
Reijer Demoet Veenendaal 13 17 : 57
Peter Bieshaar VZC 14 18 : 10
Otto van Wijk 15 18 : 13
Albert Koedam VZC 16 18 : 25
Peter Zwaan L.g. Aart Stigter 17 18 : 35
Frank van de Weerd Ede 18 18 : 49
Harrie van Hoof L.g. Aart Stigter 19 19 : 16
Rob Renes Climax 20 19 : 18
Christian Vandersteen Climax 21 20 : 33
Marinus van Cappele VZC 22 20 : 45
Ruud Klaare VZC 23 21 : 27
Corrie Koedam VZC 24 21 : 34
Paul Kerkhoffs Climax 25 21 : 35
Piet Wintermans Climax 26 21 : 58
René Vrösch VZC 27 24 : 0
Lange Cross Vrouwen
Marloes van Loon Tartlétos 1 42 : 14
Anneke van de Boer Tartlétos 2 43 : 52
Sieta Miedema Climax 3 46 : 42
Conny Maatjens VZC 4 48 : 38
Te Teunissen VZC 5 56 : 39
Lange Cross Vrouwen Masters
Chanmari Koolen Pallas 67 1 39 : 0
Frederieke Sieders Pallas 67 2 45 : 15
Isabella Oosting Climax 3 47 : 18
Nina Joosten Pallas 67 4 47 : 35
Paulien Adamse Pallas 67 5 51 : 42
Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 6 56 : 46
Lange Cross Mannen
Mathias Meijer Climax 1 33 : 21
Erwin Meijer Climax 2 34 : 29
Joep Kluwen Tartlétos 3 35 : 24
Joep van der Zanden Tartlétos 4 35 : 44
Matthijs van Scheijen Rhenen 5 36 : 33
Hanno van Binsbergen VZC 6 41 : 53
Jan Schinkel VZC 7 42 : 42
Thijs Leentvaart Climax 8 44 : 6
Frans Westerman Climax 9 44 : 27
Lange Cross Mannen Masters
Jeroen Zeinstra Pallas 67 1 33 : 40
Aart Stigter L.g. Aart Stigter 2 34 : 44
Roel van den Meiracker Wageningen 3 36 : 37
Anne Wiersma VAV 4 36 : 47
Manfred Boogaart VAV 5 37 : 31
René van der Vlugt Arena 6 37 : 35
Kennard Hofland Pallas 67 7 37 : 47
Sjoerd Veltman VZC 8 38 : 21
Ron van Dijk Astylos 9 38 : 32
Ton Wareman Climax 11 38 : 45
Johan Versteeg Wageningen 10 38 : 45
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 12 39 : 27
Jan van Dijk L.g. Veenendaal 13 39 : 30
Mart Meijboom Ede 14 39 : 33
Marco Davelaar 15 40 : 37
Henk Lenderink Climax 16 40 : 56
Carl Jansen Pallas 67 17 41 : 1
Wiebe Gpoodijk VAV 18 41 : 7
Dick Scholtus Vahalis 19 41 : 30
Marco Weening Climax 20 41 : 36
Rodger Hulsebos VAV 21 42 : 12
Robert Kuyper Arena 22 42 : 16
Be Hoving VAV 23 42 : 23
Corné Kool VZC 24 42 : 29
Peter Hamersma L.g. Veenendaal 25 42 : 30
Erik Brandsema L.g. Veenendaal 26 42 : 36
Marc van Gelder Arena 27 42 : 57
Charles Kuurstra Tiel 28 43 : 13
Wim Freriks Geldermalsen 29 43 : 21
Boudewijn Bosfoed Climax 30 43 : 30
Bas Tijmstra Climax 31 43 : 35
Arthur Kratz VZC 32 43 : 42
Andre Knop L.g. Aart Stigter 33 43 : 45
Chiel Ellenbroek AVVN 34 43 : 55
Jan Knecht Stap Vooruit 35 44 : 0
Pieter van Zijl L.g. Veenendaal 36 44 : 5
Ton van Ede L.g. Veenendaal 37 44 : 7
Henk Leferink Climax 38 44 : 45
Ben van Kessel VZC 39 45 : 5
Jakob Hartman VZC 40 45 : 11
Jaap Davidse VAV 41 45 : 23
Gert Mulder Dodewaard 42 45 : 49
Arie Houdijk L.g. Veenendaal 43 46 : 5
Eugene Schijvens Renkum 44 46 : 27
Marcel Zwietering Pallas 67 45 46 : 37
Nico Achterberg L.g. Veenendaal 46 47 : 4
Huibert Gijsbertsen Ede 47 47 : 21
Peter van de Haar VAV 48 47 : 23
Theo Reus L.g. Veenendaal 49 47 : 24
Marcel van der Wal L.g. Veenendaal 50 47 : 49
Daan van Burken. VAV 51 48 : 10
Jan Hendriks VAV 52 49 : 41
John-Pierre Cornelissen Climax 53 49 : 57
Charles van Rheenen VZC/RLV 54 51 : 6
René Vos L.g. Veenendaal 55 51 : 45
Arnold Boselie VAV 56 52 : 27
Bert Lam VZC 57 52 : 34
Joop Bakker L.g. Veenendaal 58 53 : 6
Henk Warris Climax 59 53 : 15
Marco Meuleman Amerongen 60 53 : 16
Marius van Zoelen Ede 61 53 : 22
Addo Kronendank Nijmegen 62 53 : 39
Henk Kerbof Veenendaal 63 54 : 35
Trimloop Vrouwen
Jeanette Guérain Veenendaal 1 21 : 54
Trimloop Mannen
Jan Huibers Climax 1 12 : 53
Marco Durand Climax 2 13 : 17
Wilko Overeem VAV 3 15 : 13
Klaas Leffring Climax 4 19 : 04
NSK Korte Cross Vrouwen
Marlou Bijlsma WAV Tartlétos 1 13 : 52
Sigrid Dassen WAV Tartlétos 2 14 : 09
Lotte Spraakman Rotterdam Atletiek 3 14 : 24
Reineke van Tol ASAV Aquila 4 15 : 05
Elise Rutten Veenendaalse Atletiek Vereniging 5 15 : 09
Lisa de Ruiter Phoenix 6 15 : 25
Marloes Oosterwegel AV Daventria 7 15 : 53
Evelien de Weert WAV Tartlétos 8 15 : 55
Evelien Kooij WAV Tartlétos 9 16 : 29
Frederieke van Oorschot NSAV ’t Haasje 10 16 : 58
Lianne Bouwman Tartlétos 11 17 : 06
Mirthe Muilwijk AV Phoenix 12 17 : 36
Lida Daniëls ASAV Aquila 13 17 : 48
Airen Lugt WAV Tartlétos 14 19 : 00
Daniëlle Koopman DAV Kronos 15 19 : 30
NSK Korte Cross Mannen
Mark Hamersma VZC Veenendaal 1 11 : 37
Mischa Petie WAV Tartlétos 2 11 : 55
Sytze van Stempvoort Suomi 3 12 : 00
Loek Masthoff E.S.A.V. Asterix 4 12 : 02
Coen Smiers WAV Tartletos 5 12 : 05
Arjan Weijenberg D.A.V. Kronos 6 12 : 12
Sam Krop E.S.A.V. Asterix 7 12 : 24
Geert Tuinstra SISU 8 12 : 39
Wouter Hordijk Aquila / Phanos 9 12 : 43
Lennart Kleinjans WAV Tartlétos 10 12 : 46
Jan Van Den Hoogen NSAV ’t Haasje 11 13 : 02
Luuk Wijering NSAV ’t Haasje 12 13 : 06
Ronald Kuin AV Daventria 1906 13 13 : 15
Lenoir Wageningen 14 13 : 41
Paul van Schijndel NSAV ’t Haasje 15 13 : 46
Viktor Beelen DAV Kronos 16 14 : 03
Thijs Koers AV Daventria 17 14 : 16
Bastiaan Bretveld GSAV Vitalis 18 14 : 23
Sjak Jansen E.S.A.V. Asterix 19 14 : 31
Kees Hermans E.S.A.V. Asterix 20 15 : 09
Rik Frederix DAV Kronos 21 15 : 44
Tomas Snel E.S.A.V. Asterix 22 16 : 18
Leon Schenk DAV Kronos 23 21 : 14
NSK Lange Cross Vrouwen
Jora Steennis Tartletos 1 30 : 07
Lindsey Faken Energie 2 30 : 35
Karen Ruijter DAV Kronos 3 31 : 50
Elisa Smit Phanos/Aquila 4 32 : 12
Sara de Heer Wageningen 5 35 : 23
Lena Schulte-Uebbing WUR 6 35 : 58
Danuta Mazurel ASAV Aquila 7 36 : 18
Maaike Ockers ASAV Aquila 8 38 : 17
Sara Datturi WUR 9 38 : 42
Aike van Ruitenbeek E.S.A.V. Asterix 10 39 : 17
NSK Lange Cross Mannen
Arend Mulder WAV Tartlétos 1 31 : 57
Mathias Meijer CAV Climax 2 33 : 21
Michael van der Kroon AV de Liemers 3 34 : 11
Maico Suijkerbuijk Thor 4 35 : 06
Joep Kluwen WAV Tartlétos 5 35 : 24
Freek Lier GSAV Vitalis 6 35 : 36
Marco van Erp E.S.A.V. Asterix 7 36 : 16
Jur Kruijt WAV Tartlétos 8 37 : 08