Ede – 42e Editie

Uitslagen derde wedstrijd 11 januari 2014

Het was nat en koud weer, ~6°C.
In totaal zijn er 476 lopers gefinisht.
Foto’s gemaakt door Jan van Prooije
Bijgewerkt: 12 jan. 2014.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl>.

StartNr Naam Vereniging / Woonplaats Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini
93 Lisa Navarro Climax 1 5 : 09
94 Lynn Oosterhuis AV 34 2 5 : 39
95 Rebekka Kool Arena 3 6 : 22
96 Lotte van Lohuizen AV 34 4 6 : 43
99 Eveline Breekveldt Ede 5 7 : 57
97 Lucie Borm Pallas 67 6 8 : 00
98 Lisanne Gronouwe Ede 7 12 : 00
Jongens pupillen Mini
107 Lucas Wolkers Arena 1 5 : 37
805 Sjoerd Memelink VV Bennekom 2 5 : 40
108 Detmar Immerzeel Pallas 67 3 6 : 45
111 Skye Bute AV 34 4 7 : 11
110 Stijn Dijkslag VAV 5 7 : 25
Meisjes pupillen C
112 Isa van Puffelen AV 34 1 5 : 02
113 Lieke Drost AV 34 2 5 : 18
115 Maria Muller VAV 3 5 : 35
123 Marlou Mulder AV 34 4 5 : 41
114 Elsa Lila Astylos 5 5 : 43
116 Hilde Lamers Arena 6 5 : 50
128 Annefleur Taams VAV 7 5 : 51
118 Nienke de Jong Climax 8 5 : 59
117 Isis Nijland AV 34 9 6 : 07
119 Jules Bruins AV 34 10 6 : 14
121 Noelle van Veen AV 34 11 6 : 17
444 Fenne Dijkslag VAV 12 6 : 37
125 Jonna Daverschot AV 34 13 6 : 39
127 Noa Schouten AV 34 14 6 : 40
120 Lilianne Beishuizen AV 34 15 6 : 54
122 Lara van Brummelen AV 34 16 6 : 57
Jongens pupillen C
129 Mika Naber AV 34 1 5 : 03
150 Robin Timmerman AV 34 2 5 : 15
132 Kyan van Breugel AV 34 3 5 : 18
131 Hans Griesheimer Astylos 4 5 : 22
137 Jeroen van Halteren VAV 5 5 : 27
130 Julius Prop AV 34 6 5 : 28
133 Oscar Roelsma Pallas 67 7 5 : 38
139 Joran van Breugel AV 34 8 5 : 40
135 Ruben Schussler Climax 9 5 : 44
134 Simon van Unen Climax 10 5 : 46
138 Jasper van der Schaft Astylos 11 6 : 03
140 Tim van Mechelen Climax 12 6 : 04
141 Mark van Voorst Climax 13 6 : 09
142 Lucas Groot Kormelink Climax 14 6 : 11
144 Kjell Westra Astylos 15 6 : 45
143 Thomas van Leeuwen VAV 16 6 : 58
149 Milan Harleman AV 34 17 7 : 04
145 Tijn Wisse Liemers 18 7 : 12
146 Basquiat Guerain VAV 19 7 : 23
148 Jelle Beekman AV 34 20 8 : 12
Meisje pupillen B
152 Jisze Diemer Climax 1 5 : 01
151 Filsan Versteeg Pallas 67 2 5 : 08
153 Evelyn Navarro Climax 3 5 : 11
161 Esmée Beukers Pallas 67 4 5 : 26
162 Elise Koppejan AV 34 5 5 : 27
154 Janne Leenders VAV 6 5 : 27
158 Inge Bakker AV 34 7 5 : 29
159 Myrthe van Breugel AV 34 8 5 : 31
163 Jytte de Reus AV 34 9 5 : 32
157 Anna van Lohuizen AV 34 10 5 : 41
164 Léonie Rijnders AV 34 11 5 : 46
160 Isis Henninger AV 34 12 5 : 52
166 Kim de Pater VAV 13 6 : 25
165 Hadassa Kool Arena 14 6 : 26
168 Eliane Gronouwe Ede 15 7 : 28
167 Debora Breekveldt Ede 16 7 : 29
Jongens pupillen B
170 Harm Olde VAV 1 4 : 47
171 Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 49
173 Kjell Hulleman AV 34 3 5 : 00
174 Rick Derks Astylos 4 5 : 16
177 Thijs Oostenenk AV 34 5 5 : 22
178 Niels Adrian VAV 6 5 : 22
176 Friso Castelein AV 34 7 5 : 26
175 Tygo Hulsebos VAV 8 5 : 36
183 Niels Berghege Pallas 67 9 5 : 44
188 Oscar van Mourik AV 34 10 5 : 45
185 Lars Oostenenk AV 34 11 5 : 45
181 Sven Wildeboer VAV 12 5 : 49
182 Marijn Atmodimedjo AV 34 13 5 : 51
179 Eysse Wieringa Pallas 67 14 5 : 56
180 Koen Regelink AV 34 15 6 : 00
184 Tycho Borm Pallas 67 16 6 : 34
187 Kian van den Sigtenhorst Arena 17 7 : 00
Meisje pupillen A 1e jaars
189 Tess van Randtwijk AV 34 1 4 : 31
190 Meike Leenders VAV 2 4 : 42
213 Rosella van Keulen VAV 3 4 : 44
191 Yasmine Bouaziz AV 34 4 4 : 49
192 Isa Leidekker VAV 5 5 : 00
193 Zosia Eilander AV 34 6 5 : 08
195 Eva Aalders AV 34 7 5 : 14
194 Kore Hengeveld Pallas 67 8 5 : 21
199 Maeve van Manson AV 34 9 5 : 21
196 Emma Beekman AV 34 10 5 : 23
198 Charlotte Guerain VAV 11 5 : 24
208 Floor Olthof Pallas 67 12 5 : 26
202 Moira Henninger AV 34 13 5 : 28
415 Dorine van Leeuwen Climax 14 5 : 29
201 Marieke Lamers Arena 15 5 : 31
197 Robin Vuik Astylos 16 5 : 38
204 Noeska van Zaanen AV 34 17 5 : 42
206 Sjimmie van Riet Climax 18 5 : 54
205 Julia Telgen AV 34 19 5 : 59
211 Nina van Doorn Arena 20 6 : 09
209 Gwendolyn Beishuizen AV 34 21 6 : 13
Jongens pupillen A 1e jaars
217 Jasper van Craaikamp VAV 1 4 : 26
215 Glenn de Boer AV 34 2 4 : 32
218 Jelle van der Veer Climax 3 4 : 37
219 Martijn van der Lecq AV 34 4 4 : 41
221 Jort Mulders VAV 5 4 : 44
230 Jurre Klumpenaar VAV 6 5 : 00
228 Menno Jonker Climax 7 5 : 01
224 Sem Dekker AV 34 8 5 : 03
222 Daan Reefman Pallas 67 9 5 : 03
223 Niek van Schijndel AV 34 10 5 : 07
229 Joris Kranenburg AV 34 11 5 : 08
226 Jesse de Boer VAV 12 5 : 10
231 Guus Willemsen Liemers 13 5 : 12
233 Nathan van Wendel de Joode Climax 14 5 : 12
246 Jamie Booij AV 34 15 5 : 13
235 Bas Blitterswijk Liemers 16 5 : 13
227 Senne Grift Climax 17 5 : 14
232 Melchior Treffers AV 34 18 5 : 20
225 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 19 5 : 23
220 Cas Hoekstra AV 34 20 5 : 23
234 Daan Memelink Pallas 67 21 5 : 25
247 Finn Bute AV 34 22 5 : 28
236 Merijn Prins AV 34 23 5 : 38
237 Hugo Roelsma Pallas 67 24 5 : 39
239 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 5 : 47
241 Timo Verbeet Arena 26 5 : 48
243 Dennis de Hoop AV 34 27 6 : 05
242 Koen Radstaake AV 34 28 6 : 06
244 Jeroen Bruil Climax 29 6 : 07
245 Bram Ganzevles AV 34 30 6 : 34
Meisje pupillen A 2e jaars
248 Keet Rogh VAV 1 4 : 24
249 Estelle Bruins AV 34 2 4 : 26
251 Elle van Kasteren AV 34 3 4 : 39
254 Denise Rijnders AV 34 4 4 : 42
250 Mikayla van den Berg AV 34 5 4 : 49
256 Fabienne ten Klooster AV 34 6 4 : 49
252 Ilse Leeraar AV 34 7 4 : 49
269 Mabel Rab AV 34 8 4 : 56
253 Bente van der Stoel AV 34 9 4 : 57
258 Meike van de Steeg AV 34 10 4 : 57
260 Elke Wijkmans Astylos 11 5 : 04
261 Nikki Bakker AV 34 12 5 : 06
259 Merijn Veltman AV 34 13 5 : 10
263 Else Janssen Climax 14 5 : 24
262 Naomi Kool Arena 15 5 : 33
264 Isa Wijdenes Climax 16 5 : 46
266 Desiree Gronouwe Climax 17 5 : 50
Jongens pupillen A 2e jaars
270 Christian Wolkers Arena 1 4 : 33
271 Yidne Hulleman AV 34 2 4 : 34
274 Stefan Beukers Pallas 67 3 4 : 35
272 Sam Keun AV 34 4 4 : 36
305 Jan de Pater De Klomp 5 4 : 36
275 Sam Overeem AV 34 6 4 : 50
278 Bjorn Hulsebos VAV 7 4 : 51
282 Stijn Harryvan AV 34 8 4 : 57
279 Nils Reefman Pallas 67 9 4 : 58
281 Dick Overeem VAV 10 4 : 59
276 Mats Klein Astylos 11 5 : 04
283 Robin Antonise Pallas 67 12 5 : 05
273 Wouter Lamers Arena 13 5 : 05
289 Constantijn Langerak AV 34 14 5 : 14
296 Martijn de Jong Climax 15 5 : 16
292 Tycho van Bavel AV 34 16 5 : 16
293 Doede Scherphof Arena 17 5 : 20
294 Kasper Dercksen Arena 18 5 : 20
286 Djurre Wieringa Pallas 67 19 5 : 22
285 Niels van Lanen Elst (gld) 20 5 : 25
291 Thomas Maaskant AV 34 21 5 : 25
284 Aron van Unen Climax 22 5 : 28
807 Gijs Koeken Climax 23 5 : 34
295 Taco Visser AV 34 24 5 : 38
290 Mauro Valente AV 34 25 5 : 39
280 Laszlo Doelwijt AV 34 26 5 : 47
309 Boris Vegter AV 34 27 5 : 47
302 Erik de Bruin AV 34 28 6 : 02
299 Bram Poppe AV 34 29 6 : 05
297 Wouter van Amelsvoort AV 34 30 6 : 20
298 Chris Lenten AV 34 31 6 : 23
303 Jordy Maassen Pallas 67 32 6 : 45
267 Yenzi Willemsen Astylos 33 6 : 49
Meisje junioren D 1e jaars
310 Sterre Buijs VAV 1 6 : 31
311 Devon de Lange AV 34 2 6 : 53
314 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 3 6 : 57
317 Sophia Mulder AV 34 4 7 : 03
312 Linde van Ingen AV 34 5 7 : 08
315 Nathalie Kruisinga VAV 6 7 : 24
313 Sofie Riezebos AV 34 7 7 : 49
323 Kirsten Schreurs AV 34 8 7 : 53
806 Iris Memelink WMHC 9 7 : 56
316 Anna Scherrenburg VAV 10 7 : 57
318 Milva Baar Ciko 66 11 7 : 59
321 Tessa Groen Astylos 12 8 : 09
319 Leanne Breekveldt Climax 13 10 : 54
Jongens junioren D 1e jaars
350 Florian Kramer Pallas 67 1 10 : 48
324 Gjalt Panjer AV 34 2 11 : 00
325 Salle Wieringa Pallas 67 3 11 : 23
326 Jasper van Zaanen AV 34 4 11 : 46
327 Rick Aalberts VAV 5 11 : 59
328 Noud van de Mast AV 34 6 12 : 03
329 Diede Wit Pallas 67 7 12 : 07
351 Karma van Riel AV 34 8 12 : 07
330 Jasper Meijerink AV 34 9 12 : 14
334 Yassine Bouaziz AV 34 10 12 : 19
817 Sam Rietveld Wageningen 11 12 : 23
815 Joram van de Bospoort Climax 12 12 : 25
335 Lukas Koppejan AV 34 13 12 : 31
332 Max van Gelder Arena 14 12 : 34
338 Jonathan Otten AV 34 15 13 : 02
331 Tim van der Leeden Arena 16 13 : 16
336 Imre Atmodimedjo AV 34 17 13 : 17
333 Mischa Otten AV 34 18 13 : 20
339 Henri van der Ziel VAV 19 13 : 42
819 Eric Pit Climax 20 14 : 00
343 Joshua da Costa Senior Climax 21 14 : 04
341 Tjerk Hendriks Climax 22 14 : 06
342 Rick Jansonius AV 34 23 14 : 13
340 Freek Weijman Pallas 67 24 14 : 23
345 David Verbeet Arena 25 14 : 25
344 Steven Koomen Pallas 67 26 14 : 47
348 Rick Nagelhout AV 34 27 15 : 23
349 Jelle van Bergen Pallas 67 28 15 : 24
Meisjes junioren D 2e jaars
353 Britt Kwakernaak Pallas 67 1 6 : 54
352 Kaylee de Boer AV 34 2 6 : 57
354 Leentje Wijkmans Astylos 3 7 : 08
362 Maaike Hageman Liemers 4 7 : 11
355 Hanna Ogink AV 34 5 7 : 22
356 Amélie Dekker AV 34 6 7 : 56
359 Camilla Pieper AV 34 7 8 : 17
360 Kiara Derksen AV 34 8 8 : 18
363 Anna van Eijk AV 34 9 8 : 36
358 Inge Salzmann AV 34 10 8 : 36
361 Manon Boerma Astylos 11 8 : 40
808 Talitha van den Berg AV 34 12 9 : 23
Jongens junioren D 2e jaars
365 Tijmen Bouw AV 34 1 10 : 56
367 Jelle van Lanen Elst (gld) 2 11 : 08
368 Floris Brinkman AV 34 3 11 : 25
366 Tijs Olde VAV 4 11 : 39
369 Daan Mandemaker AV 34 5 11 : 41
370 Juul Ogink AV 34 6 11 : 54
380 Ruben den Engelse AV 34 7 12 : 11
373 Lucas Vandersteen Climax 8 12 : 15
374 Arris van Deelen Climax 9 12 : 25
375 Bas Westerbroek AV 34 10 12 : 33
377 Robin de Hoop AV 34 11 12 : 34
372 Ilyas Versteeg Pallas 67 12 12 : 38
376 Tom de Pater VAV 13 12 : 43
371 Nick Bohnsack AV 34 14 12 : 45
381 Bas van Hoeflaken AV 34 15 12 : 48
378 Sven Huibers Climax 16 14 : 43
379 Marco Janssen Climax 17 15 : 19
Meisjes junioren C
382 Danique de Haan AV 34 1 11 : 16
383 Christel Heuseveldt Climax 2 12 : 16
385 Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 12 : 26
403 Meike Mul AV 34 4 12 : 27
386 Fleur van Dijk Climax 5 12 : 36
387 Ronnee Peterink AV 34 6 13 : 15
390 Verena Dikkenberg AV 34 7 13 : 21
388 Elise Maassen AV 34 8 13 : 22
391 Ella van Veen Statina 9 13 : 24
389 Nicole van Lente AV 34 10 13 : 35
393 Jetske van de Wilt Pallas 67 11 14 : 09
394 Sterre van Beek AV 34 12 15 : 26
Jongens junioren C
405 Sieb Mostert Pallas 67 1 12 : 17
406 Jippe Lasschuijt AV 34 2 12 : 26
408 Kristian van Keulen VAV 3 13 : 09
407 Jibbe Klumpenaar VAV 4 13 : 24
844 Tim van der Gaag Bennekom 5 13 : 36
410 Alex van Gemund AV 34 6 14 : 17
409 Lars Huibers Climax 7 14 : 17
416 Xander Hanou Liemers 8 14 : 25
413 Rik van Ingen AV 34 9 14 : 33
426 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 10 14 : 41
412 Jelle Westra AV 34 11 14 : 43
411 Maurits van der Ziel VAV 12 14 : 55
422 Rutger de Boer AV 34 13 15 : 01
982 Jasper Rou VAV 14 15 : 02
418 Jesper Winkes Pallas 67 15 15 : 17
419 Douw Westra AV 34 16 15 : 26
421 Job Dieterman Arena 17 15 : 43
414 Jens Mos Wijk Bij Duurstede 18 16 : 00
420 Mark Rietvelt AV 34 19 16 : 13
423 Stijn Jansonius AV 34 20 16 : 32
417 Wouter van Egmond AV 34 21 16 : 42
425 Jeroen Bastenhof VAV 22 17 : 56
Meisjes junioren B
429 Fieke Pepping Pallas 67 1 15 : 19
Jongens junioren B
433 Lars Olde VAV 1 15 : 39
434 Ruben Sansom Pallas 67 2 15 : 50
435 Joost de Kleuver Climax 3 17 : 03
436 Nick Schreurs AV 34 4 17 : 25
437 Christiaan van de Graag Pallas 67 5 17 : 43
438 Bram Markering Pallas 67 6 18 : 01
441 Thijs Grashuis AV 34 7 18 : 19
440 Rick van Voorst Climax 8 18 : 29
439 Filip Ducheine Lg. Aart Stigter 9 18 : 32
442 Jan Siemen Smink Pallas 67 10 19 : 16
Jongens junioren A
443 Jasper Kuiters Climax 1 30 : 29
445 Thomas Vos Climax 2 31 : 15
Korte cross vrouwen
835 Suzanne Broxterman Tartletos 1 12 : 48
448 Joosje Goedhart Pallas 67 2 13 : 26
449 Marianne van Deelen Climax 3 13 : 28
446 Joanne Siccama Tartlétos 4 13 : 33
828 Lotta van Leeuwen Tartletos 5 13 : 37
829 Evelien de Weert Tartletos 6 13 : 37
447 Evelien Kooij Pallas 67 7 13 : 45
840 Daniëlle Krijgsman Arena 8 13 : 56
450 Linda Hulsbeek VAV 9 14 : 07
451 Muriel Hagenaars Pallas 67 10 14 : 19
453 Kirsten Jansen Vitalis 11 15 : 03
452 Dorien Konig Pallas 67 12 15 : 14
804 Elise Rutten VAV 13 16 : 22
846 Alida Hagen Ede 14 16 : 23
454 Claudia Kazemier Veenendaal 15 16 : 42
827 Judith Kas Tartletos 16 16 : 47
826 Femke Kazemier VAV 17 17 : 24
458 Angela van de Sluis Ede 18 18 : 38
854 Mariëtte McCampbell Ede 19 22 : 31
855 Janita Willigenburg Ede 20 22 : 31
Korte cross vrouwen masters
823 Tatjana Gernochova Hellas 1 13 : 21
459 Moniek Verbeek Pallas 67 2 14 : 43
824 Inge Dijkman Wijk bij Duurstede 3 15 : 36
463 Erika van Deelen Ede 4 15 : 42
460 Ingrid Haas Pallas 67 5 15 : 42
831 Neeltje van Hulten Pallas 67 6 15 : 59
464 Alma Hollen AV 34 7 16 : 01
842 Cora Vermeer -Van Hunnen VZC 8 16 : 07
475 Joke Huizinga Wijk Bij Duurstede 9 16 : 56
843 Helma van Doorn VZC 10 17 : 32
467 Klaske Hoogstra Pallas 67 11 18 : 00
466 Anita Damen Wijk Bij Duurstede 12 18 : 10
853 Bernadette Kamphuys Ede 13 18 : 11
469 Kim Jacobs Pallas 67 14 18 : 13
472 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 15 18 : 33
470 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 16 18 : 44
468 Jacqueline Baar Ciko 66 17 18 : 58
847 Gerda van der Neut Climax 18 20 : 05
837 Yvonne Opgelder Climax 19 21 : 08
845 Thea Jansen Climax 20 22 : 28
838 Gio van den Akker Climax 21 22 : 40
839 Marian Hazeleger Climax 22 22 : 40
474 Astrid van Unen Ede 23 23 : 11
Korte cross mannen
852 Albert Meijer Running2000 1 10 : 19
830 Jeroen Zeinstra Pallas 67 2 11 : 20
479 Bart Konig Pallas 67 3 11 : 44
480 Jelle Hanswijk Climax 4 12 : 25
493 Rob Mulders De Delvers 5 12 : 42
484 Harm Dieterman Arena 6 13 : 10
485 Marcel Jaarsma Pallas 67 7 13 : 18
486 Ben Huttinga Bennekom 8 13 : 31
833 Rik Hanswijk Climax 9 13 : 31
488 Wilfried Polman Veenendaal 10 15 : 55
Korte cross mannen masters
848 Anne Wiersma Climax 1 11 : 52
495 Rene van der Vlugt Arena 2 12 : 09
496 Dolf van de Voort PAC 3 12 : 36
498 Ewoud Moraal Doorwerth 4 12 : 43
890 Richard van Keulen Lg. Aart Stigter 5 12 : 58
834 Norbet Eelma VZC 6 13 : 01
499 Jan Pannekoek Statina 7 13 : 06
816 Theo van der Veer Climax 8 13 : 07
497 Gert Mulder Dodewaard 9 13 : 10
896 Geerrit de Pater De Klomp 10 13 : 11
813 Arjen Schots Pallas 67 11 13 : 12
856 Peter Bieshaar VZC 12 13 : 22
879 Johannes van de Meer Rhenen 13 13 : 27
812 Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 14 13 : 29
500 Pieter van Zijl Ede 15 13 : 30
822 Marc van Gelder Arena 16 13 : 36
945 Jan Bieshaar VZC 17 13 : 39
892 Henk Gerritsen Elst 18 13 : 47
877 Carl Jansen Pallas 67 19 13 : 48
876 Luc Bonten Pallas 67 20 13 : 53
857 Peter van de Haar VZC 21 14 : 04
878 Tim van Vliet Lg. Aart Stigter 22 14 : 05
814 Raymundo van Egmond Veluwe 23 14 : 17
880 Peter Zwaan Lg. Aart Stigter 24 14 : 17
825 André Knop L.g. Aart Stigter 25 14 : 28
832 Alfred Gaasbeek Climax 26 14 : 38
894 Jan Cozijnsen Scherpenzeel 27 15 : 34
882 Rinze Oost Veenendaal 28 15 : 39
836 Marco Durand Climax 29 16 : 03
881 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 30 16 : 10
888 Martin Laport Ede 31 17 : 41
885 René Vrösch Triathlon 32 17 : 57
895 Ruud van Kempen Astylos 33 18 : 07
887 Jos Janssen Climax 34 18 : 25
886 Gerard Breekveldt Ede 35 18 : 27
889 Maarten-Willem Gronouwe Climax 36 19 : 17
Lange cross vrouwen
898 Mireille Baart Pallas 67 1 29 : 11
865 Lotte Spraakman Rotterdam Atl. 2 31 : 06
899 Marloes van Loon Pallas 67 3 31 : 51
901 Daniëlle Haenen Pallas 67 4 32 : 05
900 Marieke van Hunen Climax 5 32 : 45
904 Conny Maatjens Pallas 67 6 34 : 31
871 Leontien Waaijer Doorn 7 35 : 00
868 Julie van der Molen Heerenveen 8 35 : 52
858 Willemijn Drok Wageningen 9 39 : 48
902 Té Teunissen Triathlon 10 39 : 55
862 Caroline Berin 11 42 : 32
Lange cross vrouwen masters
850 Rahel Bellinga Pijnenburg 1 29 : 49
907 Nina Joosten Pallas 67 2 35 : 13
909 Cora Mulder VZC 3 38 : 08
906 Frederike Sieders Pallas 67 4 39 : 08
910 Julia Huybregts Utrecht 5 39 : 41
471 Margriet Tollenaar VZC 6 42 : 31
811 Willemijn Ridderbos Climax 7 43 : 44
Lange cross mannen
917 Ben van Oeveren Climax 1 34 : 22
866 Mischa Petie Tartletos 2 34 : 33
860 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 3 36 : 54
821 Stan van der Moer VAV 4 37 : 11
921 Erik Wolsing VZC 5 37 : 39
919 Jim Driessen Tiel 6 38 : 06
922 Melvin Laport Climax 7 38 : 10
841 Matthijs van Scheyen Arena 8 38 : 22
867 Manfred Boogaard VZC 9 38 : 24
864 Jack van der Walle AV Haarlem 10 38 : 33
851 Joep van der Zanden Wageningen 11 39 : 12
929 Rob Mulders De Delvers 12 40 : 24
869 Laurens Kersten VZC 13 40 : 32
997 Jos Tielen De Zoomlopers 14 43 : 33
984 S. Mol Hoogland 15 44 : 21
985 Jan Hendrik Oldenhave Arnhem 16 44 : 29
925 Ådne Renes Climax 17 47 : 19
986 Jasper Roest Tartletos 18 47 : 21
863 Mickaël Pelletier Ingre, Frankrijk 19 49 : 16
Lange cross mannen masters
872 Jaap Vink Phoenix 1 36 : 05
930 Mark Rietveld Pallas 67 2 36 : 46
933 Ronald Derksen Arena 3 37 : 27
990 Ronald Westein L.g. Bunnik 4 37 : 54
870 Jan Bos VZC 5 38 : 27
989 Roemer Pleijsier Wageningen 6 39 : 10
875 Roelof Goodijk Phoenix 7 39 : 17
934 Tycho Schol Pallas 67 8 39 : 25
988 Marc van der Kort Beesd 9 39 : 46
935 Kennard Hofland Pallas 67 10 39 : 51
965 Henry Wondergem Lg. Aart Stigter 11 39 : 55
992 André van de Bruinhorst VZC 12 40 : 00
937 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 13 40 : 01
942 Theo Bult Wageningen 14 40 : 13
938 Dick Scholtus Kesteren 15 40 : 59
946 Charles Kuurstra Triathlon 16 41 : 15
968 Henk Lenderink Climax 17 41 : 16
940 Marco Weening Climax 18 41 : 22
941 Leo Nauta Pallas 67 19 41 : 26
983 Wiebe Goodijk VAV 20 41 : 28
994 Drinus Haalboom AVVN 21 41 : 49
939 Andre Roelofs Lg. Aart Stigter 22 42 : 00
944 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 23 42 : 12
967 Laurens Beerepoot Climax 24 42 : 26
943 Rodger Hulsebos VAV 25 42 : 35
947 Peter Hamersma Veenendaal 26 42 : 39
998 Kees-Jan Otto VZC 27 43 : 44
809 Corne Kool VZC 28 43 : 45
861 Sjoeke Venema VZC 29 43 : 47
948 Bas Tijmstra Climax 30 44 : 17
987 Henny Jansen Wageningen 31 44 : 39
859 Paul Arens Climax 32 44 : 47
950 Kees van Ravenswaaij VAV 33 44 : 53
873 Jakob Hartman VZC 34 45 : 26
954 Rob Renes Climax 35 46 : 24
977 Ton van Ede De Klomp 36 46 : 48
818 Huibert Gijsbertsen 37 46 : 52
951 Charles van Rheenen Veenendaal 38 47 : 00
849 Peter ten Hoedt Bennekom 39 47 : 29
953 Arie Houdijk Lg Veenendaal 40 48 : 19
955 John-Pierre Cornelissen Climax 41 48 : 36
956 Theo Reus Lg Veenendaal 42 48 : 45
991 Adrie Wichards Bennekom 43 50 : 12
999 Christian Vandersteen Climax 44 50 : 37
958 Henk Slotboom Climax 45 51 : 36
810 Arthur Jansen Climax 46 51 : 40
874 Jan Overeem Veenendaal 47 51 : 47
995 Hendrik Jan van Pommeren Ede 48 53 : 18
963 Henk Kerbof Veenendaal 49 55 : 30
993 Bert Lam AXA Valleirenners 50 56 : 50
996 Peter Hoedjes L.g. Hoorn 51 66 : 31