Ede – 43e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
10 januari 2015

Het was stormachtig weer met bij de lange cross motregen, ~11°C, veel wind met af en toe hele harde windstoten.
In totaal zijn er 452 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 12 jan. 2015.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl>.

Er zijn weer veel foto’s gemaakt door Jan van Prooije.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
Meisjes pupillen Mini
301 Amber Masselink AV 34 1 7 : 01
Jongens pupillen Mini
303 Daan Koetsier AV 34 1 5 : 36
304 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 6 : 35
305 Niels van Gerrevink AV 34 3 6 : 38
310 Mads Gerritsen AV 34 4 6 : 45
307 Yesper Westra Tiel 5 7 : 10
306 Stijn Dijkslag VAV 6 7 : 16
308 Rijk Leenders VAV 7 7 : 18
Meisjes pupillen C
311 Lisa Navarro Climax 1 4 : 52
312 Lynn Oosterhuis AV 34 2 5 : 22
314 Rebekka Kool Arena 3 5 : 28
315 Ninthe Koks AV 34 4 5 : 33
317 Daphne van der Lecq AV 34 5 5 : 35
318 Kim Dantuma AV 34 6 5 : 40
313 Lieke Starink AV 34 7 5 : 54
319 Eline Gerritsen Climax 8 5 : 58
316 Robine Lenters AV 34 9 6 : 01
320 Melanie van der Cruijsen AV 34 10 6 : 18
322 Lotte van Lohuizen AV 34 11 6 : 38
321 Aafke Slump Arena 12 6 : 46
323 Hester Everts Arena 13 6 : 49
325 Lucie Borm Pallas 67 14 8 : 12
Jongens pupillen C
328 Lucas Wolkers Arena 1 5 : 14
327 Elwin Askerov AV 34 2 5 : 33
330 Stijn Vroegh Ede 3 5 : 38
333 Stijn van der Spoel Climax 4 5 : 51
331 Reinier Dijksma Climax 5 5 : 52
332 Julian Veltman AV 34 6 5 : 59
334 Kalle van Eupen Arena 7 6 : 14
329 Skye Bute AV 34 8 6 : 22
338 Jelle Beekman AV 34 9 6 : 57
340 Lucas Blijleven Astylos 10 6 : 58
Meisjes pupillen B
342 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 56
343 Myrthe Dantuma AV 34 2 5 : 09
344 Lieske Drost AV 34 3 5 : 13
346 Elsa Lila Astylos 4 5 : 21
345 Isis Nijland AV 34 5 5 : 21
349 Marlou Mulder AV 34 6 5 : 35
352 Fenne Dijkslag VAV 7 5 : 45
351 Jules Bruins AV 34 8 5 : 46
359 Hilde Lamers Arena 9 5 : 49
350 Lara van Brummelen AV 34 10 5 : 55
356 Noëlle van Veen AV 34 11 5 : 58
355 Floortje Overeem AV 34 12 6 : 05
354 Aafke Wijkmans Astylos 13 6 : 15
353 Nienke de Jong Climax 14 6 : 18
347 Kemi Weelink AV 34 15 7 : 46
348 Fiona Kramer Pallas 67 16 7 : 47
Jongens pupillen B
363 Sep de Jong AV 34 1 4 : 44
362 Julius Prop AV 34 2 4 : 50
360 Maikel Potkamp AV 34 3 4 : 50
366 Kai Muijsers AV 34 4 4 : 54
365 Robin Timmerman AV 34 5 4 : 55
364 Ruben Schussler Climax 6 5 : 08
372 Niek van Wijngaarden Arena 7 5 : 15
367 Kyan van Breugel AV 34 8 5 : 21
370 Joran van Breugel AV 34 9 5 : 22
371 Hans Griesheimer Astylos 10 5 : 22
378 Tim van der Meer VAV 11 5 : 23
376 Nino van Middendorp AV 34 12 5 : 30
374 Dawie Beekhuis AV 34 13 5 : 32
375 Lucas Middelhoven Climax 14 5 : 35
379 Tim Roodbeen Climax 15 5 : 40
388 Kris Rutten AV 34 16 5 : 43
377 Guido van Asselt AV 34 17 5 : 44
387 Milan Harleman AV 34 18 5 : 53
965 Ties Jansen Arena 19 5 : 55
382 Kjell Westra Astylos 20 6 : 27
383 Jonathan Fennema AV 34 21 6 : 48
384 Manuel Zegwaart AV 34 22 7 : 31
Meisjes pupillen A 1e jaars
408 Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 33
389 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 2 4 : 38
390 Evelyn Navarro Climax 3 4 : 40
409 Femke van Schalwijk Astylos 4 4 : 42
402 Hester Moene Pallas 67 5 4 : 46
391 Jisze Diemer Climax 6 4 : 48
392 Myrthe van Breugel AV 34 7 4 : 53
397 Noortje Bonten Pallas 67 8 4 : 58
412 Floor Ignatius Climax 9 5 : 00
393 Inge Bakker AV 34 10 5 : 02
394 Maren van de Goor AV 34 11 5 : 03
401 Josefine Ulfman Pallas 67 12 5 : 08
395 Isis Henninger AV 34 13 5 : 14
396 Anna van Lohuizen AV 34 14 5 : 15
398 Elise Koppejan AV 34 15 5 : 19
399 Leonie Rijnders AV 34 16 5 : 21
400 Aukje Hurenkamp AV 34 17 5 : 23
405 Esmée Beukers Pallas 67 18 5 : 29
406 Odi van Eupen Arena 19 5 : 48
407 Sterre Wijnen Pallas 67 20 7 : 29
Jongens pupillen A 1e jaars
435 Harm Olde VAV 1 4 : 14
413 Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 20
415 Wout van der Weide AV 34 3 4 : 25
416 Thijs Oostenenk AV 34 4 4 : 38
414 Kjell Hulleman AV 34 5 4 : 41
420 Rick Derks Astylos 6 4 : 45
422 Oscar van Mourik AV 34 7 4 : 51
421 Tygo Hulsebos VAV 8 4 : 52
424 Koen Regelink AV 34 9 4 : 53
419 Vasco Stip Arena 10 4 : 53
423 Hylke Everts Pallas 67 11 4 : 57
436 Twan Hoogveld Climax 12 5 : 06
425 Friso Castelein AV 34 13 5 : 07
418 Marijn Atmodimedjo AV 34 14 5 : 13
433 Lars Oostenenk AV 34 15 5 : 15
426 Sven Wildeboer VAV 16 5 : 31
431 Ryan de Hoogt AV 34 17 5 : 40
432 Thijs Messchendorp Pallas 67 18 5 : 52
437 Tycho Borm Pallas 67 19 6 : 01
429 Niels Berghege Pallas 67 20 6 : 01
434 Cas van den Broek AV 34 21 6 : 18
Meisjes pupillen A 2e jaars
442 Tess van Randtwijk AV 34 1 4 : 22
445 Celine van Heerikhuize Climax 2 4 : 33
443 Meike Leenders VAV 3 4 : 50
448 Lieke Vreugdenhil Statina 4 4 : 51
447 Zosia Eilander AV 34 5 4 : 58
465 Rosella van Keulen VAV 6 4 : 59
449 Emma Beekman AV 34 7 5 : 00
450 Moira Henninger AV 34 8 5 : 06
446 Isa Leidekker VAV 9 5 : 14
451 Kore Hengeveld Pallas 67 10 5 : 15
453 Sarah Flipsen Astylos 11 5 : 16
452 Jennifer van den Brink AV 34 12 5 : 21
466 Norya Figueiredo Hanzesport 13 5 : 25
454 Maeve van Mansom AV 34 14 5 : 32
460 Michelle Michielsen Hanzesport 15 5 : 35
456 Marieke Lamers Arena 16 5 : 36
457 Emma Ex Heveadorp 17 5 : 38
458 Noeska van Zaanen AV 34 18 5 : 38
461 Julia Telgen AV 34 19 5 : 40
463 Anouk van Starrenburg Climax 20 5 : 52
462 Nina van Doorn Arena 21 5 : 54
Jongens pupillen A 2e jaars
476 Jelle van der Veer Climax 1 4 : 18
470 Jasper van Craaikamp VAV 2 4 : 20
472 Ard Laffeber Astylos 3 4 : 22
471 Glenn de Boer AV 34 4 4 : 31
475 Martijn van der Lecq AV 34 5 4 : 33
474 Daan Hulshof AV 34 6 4 : 42
482 Cas Hoekstra AV 34 7 4 : 49
583 Jesse de Boer VAV 8 4 : 49
479 Daan Reefman Pallas 67 9 4 : 50
481 Finn Bute AV 34 10 4 : 50
477 Duuk Ebbers Climax 11 4 : 53
478 Jort Mulders VAV 12 4 : 55
480 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 13 4 : 55
483 Joris Kranenburg AV 34 14 4 : 58
488 Jurre Klumpenaar VAV 15 5 : 02
489 Menno Jonker Climax 16 5 : 11
485 Niek van Schijndel AV 34 17 5 : 12
486 Senne Grift Climax 18 5 : 13
493 Rik Dijkslag VAV 19 5 : 27
497 Robert Jan van der Made Climax 20 5 : 38
496 Perry Breuls AV 34 21 5 : 41
495 Daan Memelink Pallas 67 22 5 : 45
494 Timo Verbeet Arena 23 5 : 51
499 Koen Radstaake AV 34 24 5 : 59
498 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 6 : 02
587 Jeroen Bruil Climax 26 6 : 06
586 Jarno Visser Climax 27 6 : 16
581 Dennis de Hoop AV 34 28 6 : 32
582 Joris Giezeman AV 34 29 7 : 52
Meisjes junioren D 1e jaars
589 Estelle Bruins AV 34 1 6 : 44
590 Keet Rogh VAV 2 6 : 52
593 Elke Wijkmans Astylos 3 7 : 06
603 Elle van Kasteren AV 34 4 7 : 06
591 Ilse Leeraar AV 34 5 7 : 16
594 Mikayla van den Berg AV 34 6 7 : 18
606 Bente van der Stoel AV 34 7 7 : 21
592 Juliet Diederen Hanzesport 8 7 : 28
596 Fabienne ten Klooster AV 34 9 7 : 29
597 Silu Verwers Pallas 67 10 8 : 04
600 Roos van Eck Hanzesport 11 8 : 18
968 Iris Koevoets Climax 12 8 : 27
602 Else Janssen Climax 13 8 : 28
601 Elissa van der Meer AV 34 14 8 : 46
Jongens junioren D 1e jaars
607 Yidne Hulleman AV 34 1 8 : 35
610 Stefan Beukers Pallas 67 2 8 : 36
611 Sam Overeem AV 34 3 8 : 47
614 Christian Wolkers Arena 4 8 : 53
612 Constantijn Langerak AV 34 5 8 : 55
613 Stijn Vissers Nijmegen Atl. 6 8 : 59
615 Nils Reefman Pallas 67 7 9 : 13
982 Simon Roos Climax 8 9 : 14
618 Kevin Terink AV 34 9 9 : 34
619 Wouter Lamers Arena 10 9 : 39
624 Stijn Harryvan AV 34 11 9 : 50
620 Kasper Dercksen Arena 12 9 : 51
616 Bjorn Hulsebos VAV 13 9 : 55
627 Boris Bergman AV 34 14 9 : 57
626 Tycho van Bavel AV 34 15 10 : 05
638 Klaas Smit AV 34 16 10 : 05
969 Niels van Lanen Elst (gld) 17 10 : 29
996 Gijs Koeken Climax 18 10 : 42
628 Martijn de Jong Climax 19 10 : 45
622 Doede Scherphof Arena 20 10 : 46
635 Bart Oude Voshaar Pallas 67 21 11 : 11
631 Ivo van Arkel Astylos 22 12 : 22
633 Teun Slijkhuis AV 34 23 12 : 43
632 Wouter van Amelsvoort AV 34 24 12 : 55
Meisjes junioren D 2e jaars
639 Sterre Buijs VAV 1 6 : 27
654 Yasmine Abbes Nijmegen Atl. 2 6 : 28
640 Sophia Mulder AV 34 3 6 : 51
648 Devon de Lange AV 34 4 7 : 06
643 Sanne Flipse Hanzesport 5 7 : 23
641 Linde van Ingen AV 34 6 7 : 24
644 Stella Hoekstra Hanzesport 7 7 : 30
650 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 8 7 : 51
645 Kirsten Schreurs AV 34 9 8 : 11
647 Tessa Groen Astylos 10 8 : 35
Jongens junioren D 2e jaars
655 Florian Kramer Atverni 1 7 : 43
656 Gjalt Panjer AV 34 2 7 : 52
657 Jasper van Zaanen AV 34 3 8 : 01
676 Rick Aalberts VAV 4 8 : 13
660 Joram van de Bospoort Climax 5 8 : 15
659 Noud van de Mast AV 34 6 8 : 36
661 Jasper Meijerink AV 34 7 8 : 37
665 Yassine Bouaziz AV 34 8 8 : 39
662 Max van Gelder Arena 9 8 : 47
666 Sam Rietveld Wageningen 10 8 : 54
667 Diede Wit Pallas 67 11 8 : 55
664 Jonathan Otten AV 34 12 8 : 57
668 Mischa Otten AV 34 13 9 : 04
663 Lukas Koppejan AV 34 14 9 : 09
677 Henry van der Ziel VAV 15 9 : 59
670 David Verbeet Arena 16 10 : 04
672 Tjerk Hendriks Climax 17 10 : 06
673 Sven Termaat AV 34 18 10 : 07
674 Jelle van Bergen Pallas 67 19 11 : 21
675 Rick Nagelhout AV 34 20 11 : 46
Meisjes junioren C
682 Christel Heuseveldt Climax 1 8 : 31
683 Iris Hagemeijer AV 34 2 8 : 44
684 Britt Kwakernaak Pallas 67 3 8 : 49
686 Kayleigh de Graaff Pallas 67 4 9 : 13
689 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 5 9 : 14
690 Fleur van Dijk Climax 6 9 : 30
688 Femke Panjer AV 34 7 9 : 31
693 Nicole van Lente AV 34 8 9 : 48
966 Noor Breedveld Pallas 67 9 9 : 49
695 Kiara Derksen AV 34 10 9 : 50
691 Camilla Pieper AV 34 11 9 : 52
692 Elise Maassen AV 34 12 9 : 55
696 Cinthia Hutten AV 34 13 10 : 22
698 Madelief Kwakkelaar Hanzesport 14 10 : 43
699 Anna van Eijk AV 34 15 10 : 58
828 Marije de Kleuver Climax 16 11 : 01
Jongens junioren C
829 Sieb Mostert Pallas 67 1 11 : 52
830 Jippe Lasschuijt AV 34 2 12 : 20
831 Tijmen Bouw AV 34 3 12 : 36
967 Jelle van Lanen Elst (gld) 4 12 : 58
832 Kristian van Keulen VAV 5 13 : 01
834 Maurits van der Ziel VAV 6 13 : 48
835 Floris Brinkman AV 34 7 13 : 56
836 Alex Gemund AV 34 8 13 : 58
840 Aron Folkersma Arnhem 9 14 : 05
841 Arris van Deelen Climax 10 14 : 06
837 Jens Mos Lg. Aart Stigter 11 14 : 11
843 Mark Rietveld AV 34 12 14 : 35
846 Lucas Vandersteen Climax 13 14 : 53
838 Tijs Olde VAV 14 14 : 55
853 Rutger de Boer AV 34 15 15 : 01
842 Tom de Pater VAV 16 15 : 18
857 Bas Westerbroek AV 34 17 15 : 25
848 Ilyas Versteeg Pallas 67 18 15 : 40
845 Robin de Hoop AV 34 19 15 : 55
847 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 20 16 : 05
844 Nick Bohnsack AV 34 21 16 : 26
850 Sven Huibers Climax 22 17 : 30
849 Jeffrey van den Brink Climax 23 17 : 31
851 Mark Kappen Climax 24 17 : 43
Meisjes junioren B
859 Meike Mul AV 34 1 14 : 50
Jongens junioren B
862 Joost de Kleuver Climax 1 16 : 02
864 Nick Schreurs AV 34 2 16 : 30
866 Thijs Grashuis AV 34 3 17 : 02
865 Rik van Ingen AV 34 4 18 : 26
867 Lars Huibers Climax 5 18 : 46
868 Jasper Rou VAV 6 18 : 53
870 Stijn Jansonius AV 34 7 19 : 21
Meisjes junioren A
871 Emmelie Westerhoff Lg. Aart Stigter 1 20 : 07
872 Femke Kazemier VAV 2 24 : 04
Jongens junioren A
105 Christiaan van der Gaag Pallas 67 1 25 : 41
108 Niels Urgert AV 34 2 28 : 20
106 Dylan Meyer AV 34 3 28 : 21
Korte cross vrouwen
988 Lorraine Ravestein Phoenix 1 11 : 53
991 Karen Wijlaars Prins Hendrik 2 12 : 42
989 Karin Gorter Phoenix 3 12 : 52
1003 Joanne Siccama Tartlétos 4 13 : 40
874 Evelien de Weert Tartlétos 5 14 : 35
878 Kirsten Jansen Vitalis 6 15 : 14
877 Dorien Konig Pallas 67 7 15 : 43
879 Rianne Gerritsen Ede 8 15 : 47
880 Claudia Kazemier VAV 9 16 : 06
973 Willemijn Drok Pallas 67 10 16 : 13
974 Claire Sallibartan Tartlétos 11 16 : 45
Korte cross vrouwen masters
890 Marije Witsenboer Fit 1 15 : 04
892 Keete Voerman Wageningen 2 15 : 41
894 Ingrid Haas Pallas 67 3 16 : 14
893 Hanneke van den Berge VZC Triathlon 4 16 : 37
895 Christel Breton Fit 5 16 : 42
971 Astrid Hijlkema Fit 6 17 : 34
896 Cora Vermeer-Van Hunen VZC Triathlon 7 17 : 52
898 Anita Damen Wijk bij Duurstede 8 18 : 39
902 Helma van Doorn VZC Triathlon 9 18 : 46
907 Nelly Hoofs Fit 10 19 : 01
904 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 11 19 : 20
901 Klaske Hoogstra Pallas 67 12 19 : 23
984 Janneke Blijdorp Ede 13 20 : 28
970 Marja van de Braak Climax 14 23 : 08
Korte cross mannen
981 Erwin Meijer Phanos 1 10 : 58
914 Koen Jansen Pallas 67 2 11 : 08
928 Milan van der Meer Rhenen 3 11 : 23
987 Ruben Sittelaar Statina 4 11 : 46
915 Arjen Venema Tartlétos 5 11 : 51
916 Rob Mulders De Delvers 6 11 : 54
994 Bernard van Harn VAV 7 11 : 56
917 Jelle Hanswijk Climax 8 12 : 46
931 Arjen Tomas Pallas 67 9 13 : 06
1002 Adriaan Westgeest Köln 10 13 : 36
918 H J de Jager Statina 11 13 : 49
976 Jannes de Groot VZC 12 14 : 17
922 Jan Siemen Smink Pallas 67 13 14 : 24
993 Wessel Flinterman Tricht 14 14 : 30
924 Ådne Renes Climax 15 15 : 03
923 Davey Beuving Climax 16 15 : 06
997 Willem Smink Renkum 17 15 : 07
925 Bas Hersbach VAV 18 15 : 41
926 Herman Gerritsen Ede 19 15 : 54
995 Henk Kerbof VZC 20 18 : 21
Korte cross mannen masters
934 Anne Wiersma Climax 1 11 : 57
935 Eite Everts Arena 2 12 : 58
938 G de Pater Veenendaal 3 13 : 11
936 Jan Pannekoek Statina 4 13 : 16
939 Marco Weening Climax 5 13 : 18
940 Jan Bieshaar Scherpenzeel 6 13 : 28
972 Eloi Ribeiro Pallas 67 7 13 : 37
941 Peter Bieshaar VZC Triathlon 8 14 : 00
942 Johannes van der Meer Arena 9 14 : 06
944 Luc Bonten Pallas 67 10 14 : 14
943 Frederik Leenders VZC Triathlon 11 14 : 21
945 Peter Hamersma VZC Triathlon 12 14 : 50
957 Paul de Vries Fit 13 14 : 55
946 Rogier Kolnaar Pallas 67 14 15 : 30
978 Albert de Vries Ede 15 15 : 48
985 Ron van der Mispel L.g. Aart Stigter 16 15 : 49
947 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 17 15 : 53
949 Kees van Leeuwen Ede 18 16 : 03
961 Gijs van der Meijden Veenendaal 19 16 : 05
986 Harmen van Laar Wageningen 20 16 : 32
950 Bert Nap Veenendaal 21 16 : 51
977 Eric Schussler Ede 22 17 : 14
979 Gert van Zanten VZC 23 17 : 43
963 Martin Laport Ede 24 17 : 54
992 Doe Flinterman Tricht 25 19 : 03
954 Piet Wintermans Climax 26 19 : 08
990 Job de Kleuver Climax 27 20 : 44
Lange cross vrouwen
110 Suzanne Broxterman Tartlétos 1 25 : 04
111 Marloes van Loon Pallas 67 2 26 : 22
112 Anneke van de Boer Tartlétos 3 28 : 44
113 Linda Bloem VAV 4 32 : 33
Lange cross vrouwen masters
131 Sandra de Jonge Ciko 66 1 24 : 45
128 Sandra Wassink-Hitzert AV Triathlon 2 25 : 22
122 Nina Joosten Pallas 67 3 28 : 12
120 Kirsten Verkooijen Pallas 67 4 28 : 39
121 Frederike Sieders Pallas 67 5 28 : 56
135 Hella Greuell Climax 6 29 : 12
123 Cora Mulder VZC Triathlon 7 31 : 59
124 Ria Perfors Elst 8 32 : 44
1340 Nienke Huisman Wageningen 9 34 : 38
130 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 10 35 : 24
127 Coby van den Heuvel Veenendaal 11 36 : 20
126 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 12 37 : 16
134 Piroschka Houweling-Okhuijsen Ede 13 45 : 40
Lange cross mannen
1246 Jeroen Rodenburg Phoenix 1 32 : 11
1004 Arjen Sierd van der Logt Phoenix 2 32 : 13
1153 Ruben Sansom Pallas 67 3 33 : 22
998 Mark Hamersma Veenendaal 4 34 : 46
1155 Joep van der Zanden Kronos 5 34 : 53
1245 Jan Willem Hagen Athlos 6 35 : 00
1157 Lennart Kleinjans Tartlétos 7 35 : 11
1242 Thijs Kampen Amersfoort 8 37 : 09
1159 Matthijs Beerepoot Climax 9 38 : 06
1168 Laurens van Outheusden VAV 10 38 : 10
1158 Melvin Laport Climax 11 38 : 28
1161 Wouter van Leeuwen Arnhem 12 39 : 25
1342 Joost den Bulk Wageningen 13 39 : 42
1248 Ton van der Meer Wageningen 14 40 : 04
1348 Ronald Prins VZC 15 40 : 32
1162 Erik-Jan van Gelderen VAV 16 41 : 44
1352 Jos Tielen Wageningen 17 42 : 19
1350 Cor Baars Typhoon 18 45 : 17
1163 Paul Rotering Climax 19 46 : 01
1250 Jelle de Leur Wageningen 20 46 : 14
1243 Marcel van Ommen Nunspeet 21 52 : 30
1349 Gerard Radstaat Meerkerk 22 52 : 55
Lange cross mannen masters
1230 Erwan Piriou Tartlétos 1 33 : 50
1233 Barrie van Reeden Druten 2 35 : 20
1172 Ard Vlooswijk AV 34 3 35 : 25
1173 Mark Rietveld Pallas 67 4 35 : 50
1175 Ronald de Jonge Ciko 66 5 36 : 12
1241 Kees van ’t Hoog Dutch Runners 6 36 : 34
1176 Tycho Schol Pallas 67 7 36 : 44
1177 Ron van Dijk Astylos 8 36 : 58
1229 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 9 37 : 29
1214 Roelof Goodijk Phoenix 10 37 : 52
1217 Jan Stehouwer Lg. Aart Stigter 11 38 : 17
1178 Roemer Pleijsier Wageningen 12 38 : 20
1179 Kennard Hofland Pallas 67 13 38 : 38
1180 Marco Davelaar Veenendaal 14 38 : 49
1181 Mart Meijboom Ede 15 38 : 59
1345 André van de Bruinhorst VZC 16 39 : 08
1215 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 17 39 : 30
1344 Wiebe Godijk VAV 18 39 : 45
1184 Carl Jansen Pallas 67 19 39 : 46
1247 André Roelofs L.g. Aart Stigter 20 39 : 50
1186 Bé Hoving VAV 21 39 : 56
1183 Laurens Beerepoot Climax 22 40 : 07
1185 Frits Ankersmit Fit 23 41 : 09
1219 Corne Kool VZC Triathlon 24 41 : 43
1347 Sander van ’t Hoog Statina 25 42 : 15
1192 Rodger Hulsebos VAV 26 42 : 29
1188 David Strik Wageningen 27 43 : 03
1197 Peter van de Haar Ede 28 43 : 12
1191 Jeroen Vreugdenhil Statina 29 43 : 28
1187 Leo Nauta Pallas 67 30 43 : 41
1220 Bard Dolmans VAV 31 43 : 47
1001 Tiny van Alst Doornenburg 32 43 : 49
1000 Afred van Groningen Doornenburg 33 43 : 57
1237 Paul Arens Climax 34 44 : 27
1194 Huib van Veldhoven Statina 35 44 : 41
1209 Kees van Ravenswaaij VAV 36 44 : 51
1221 Edward Jacobs Wageningen 37 45 : 13
1201 Rob Renes Climax 38 45 : 22
1203 Ton Meuwissen Statina 39 45 : 31
1208 Jeroen Zwetsloot Wageningen 40 46 : 04
1199 Jakob Hartman Veenendaal 41 47 : 15
1238 Arjen Barten Bennekom 42 47 : 37
1202 John-Pierre Cornelissen Climax 43 47 : 40
1343 Eric de Zeeuw Pallas 67 44 47 : 44
1204 Charles van Rhenen VZC Triathlon 45 47 : 46
1207 Dick van Hilten Climax 46 48 : 31
1244 Ed van Zanten Arnhem 47 48 : 43
1205 Dick Sangers Statina 48 49 : 15
1174 Rob Barel VAV 49 50 : 01
1231 Perry van den Berg VZC Triathlon 50 50 : 35
999 Henk Libbers Leersum 51 50 : 59
1346 Christian Vandersteen Climax 52 52 : 20
1341 Bauke van der Hem Huisse 53 52 : 25
1226 Marius van Zoelen Ede 54 53 : 27
1211 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 55 53 : 42
1212 Rene Vrosch Amsterdam 56 53 : 47
1223 Harry Schievink VZC Triathlon 57 55 : 13
1224 Jack Crielaard VZC Triathlon 58 58 : 04
1351 Peter Hoedjes Loopgroep Hoorn 59 64 : 30