Ede – 44e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
9 januari 2016

Het was gevoelsmatig koud, maar voornamelijk droog winterweer met af-en-toe een waterig zonnetje, ~7°C.
In totaal zijn er 495 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 25 januari 2016.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 16 jan.!).

Gevonden: Grijs/groen sportjack, paar leren handschoen en een zwarte muts.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
107 Mila Schouten AV 34 1 6 : 03
89 Bodine Jansen AV 34 2 6 : 16
99 Fien van Naarden AV 34 3 6 : 17
106 Lisa Schouten AV 34 4 6 : 19
96 Larissa Middelhoven Climax 5 6 : 21
86 Annelijn Haasjes AV 34 6 6 : 51
85 Lis van de Goor AV 34 7 7 : 01
675 Fay Pennock Ede 8 7 : 07
103 Pop de Ridder Hanzesport 9 7 : 11
109 Janne Veeneman AV 34 10 7 : 15
97 Marlijn Moene Pallas 67 11 7 : 52
  Jongens pupillen Mini          
136 Jesper Roobeek AV 34 1 5 : 37
116 Lars Budding Veenendaal 2 6 : 07
658 Sverre Wiersma Climax 3 6 : 23
128 Silvijn Laarhoven Ede 4 6 : 27
672 Jelle Brandsma Ede 5 6 : 27
140 Luca Thimister Pallas 67 6 6 : 45
657 Thijs Weterings Ede 7 7 : 26
  Meisjes pupillen C          
102 Liv Pennock Climax 1 5 : 13
91 Saskia de Jong Liemers 2 5 : 14
108 Evi Sliedrecht Liemers 3 5 : 20
95 Mare Meijnen AV 34 4 5 : 54
112 Imme Velthuis AV 34 5 6 : 00
83 Luna Bos AV 34 6 6 : 12
94 Amber Masselink AV 34 7 6 : 18
114 Linne van der Zee Hanzesport 8 6 : 40
676 Roos van Unen Climax 9 6 : 43
82 Christine van den Ameele Climax 10 6 : 54
92 Ruth de Jong Hanzesport 11 7 : 04
88 Luna Hinsch AV 34 12 7 : 06
84 Evie van Doorn AV 34 13 7 : 07
111 Isabel Veldhuis AV 34 14 7 : 16
  Jongens pupillen C          
141 Loek Uitterhoeve Arena 1 5 : 00
130 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 2 5 : 00
126 Daan Klumper AV 34 3 5 : 22
125 Detmar Immerzeel Pallas 67 4 5 : 29
127 Daan Koetsier AV 34 5 5 : 33
129 Sybe Lub AV 34 6 5 : 34
118 Jasper Burghout AV 34 7 5 : 36
135 Alec Pantus AV 34 8 5 : 36
120 Beaurice Dekker AV 34 9 5 : 42
115 Syl Angelier AV 34 10 5 : 45
117 Lucas Buitenhuis AV 34 11 5 : 48
121 Che ten Donkelaar AV 34 12 5 : 50
119 Manu Coppen AV 34 13 5 : 55
133 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 14 6 : 03
138 Luuk Starink AV 34 15 6 : 12
131 Finn Muijsers AV 34 16 6 : 13
139 Remco Takken VAV 17 6 : 28
122 Mads Gerritsen AV 34 18 6 : 35
134 Jan van Oosten Hanzesport 19 6 : 44
  Meisjes pupillen B          
167 Lynn Oosterhuis AV 34 1 4 : 57
161 Daphne van der Lecq AV 34 2 5 : 03
150 Kim Dantuma AV 34 3 5 : 07
172 Mies Vliegen Statina 4 5 : 11
159 Rebekka Kool Arena 5 5 : 13
165 Lisa Navarro Climax 6 5 : 17
156 Melissa van Keulen VAV 7 5 : 18
158 Ninthe Koks AV 34 8 5 : 24
168 Tirza Roes Liemers 9 5 : 31
160 Nena Kwakkel AV 34 10 5 : 32
170 Lieke Starink AV 34 11 5 : 36
163 Iris Lodiers AV 34 12 5 : 40
153 Eline Gerritsen Climax 13 5 : 45
162 Robine Lenters AV 34 14 5 : 45
169 Chloé Smit Pallas 67 15 5 : 48
145 Mara Arends VAV 16 5 : 49
173 Jasmijn Welling Liemers 17 5 : 51
144 Esmee Aartsen VAV 18 5 : 55
148 Sanne Budding VAV 19 5 : 59
146 Lotte Bonhof AV 34 20 6 : 00
164 Lotte van Lohuizen AV 34 21 6 : 01
166 Sophie van Noorden Liemers 22 6 : 07
152 Malea Figueiredo Hanzesport 23 6 : 15
151 Susanne van Eck Hanzesport 24 6 : 15
171 Nikki Tijssen AV 34 25 6 : 27
147 Lucie Borm Pallas 67 26 7 : 09
  Jongens pupillen B          
194 Ties Velthuis AV 34 1 5 : 01
197 Lucas Wolkers Arena 2 5 : 05
183 Yvo van den IJssel Liemers 3 5 : 14
180 Reza Groot Wassink AV 34 4 5 : 15
179 Kalle van Eupen Arena 5 5 : 34
188 Hessel Quak Pallas 67 6 5 : 42
192 Victor Starren Pallas 67 7 5 : 43
184 Tijn Jansen Wageningen 8 5 : 43
185 Kyano Knaken Liemers 9 5 : 44
178 Seth van Elst VAV 10 5 : 48
196 Stijn Vroegh Climax 11 5 : 50
189 Daan ten Rouwelaar AV 34 12 5 : 51
177 Reinier Dijksma Climax 13 5 : 51
195 Julian Veltman AV 34 14 5 : 52
176 Skye Bute AV 34 15 6 : 00
193 Jorn Stouten AV 34 16 6 : 07
190 Jelmer Sidler AV 34 17 6 : 09
670 Daan van den Hul Climax 18 6 : 11
  Meisjes pupillen A1          
220 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 42
209 Lieske Drost AV 34 2 4 : 47
226 Jet Vliegen Statina 3 4 : 59
217 Isis Nijland AV 34 4 4 : 59
213 Elsa Lila Astylos 5 5 : 10
202 Elles Branderhorst VAV 6 5 : 14
207 Myrthe Dantuma AV 34 7 5 : 16
222 Isa Sliedrecht Liemers 8 5 : 18
203 Liz Bruggink AV 34 9 5 : 20
204 Jules Bruins AV 34 10 5 : 24
225 Mare Versluis Liemers 11 5 : 27
210 Milou Elzinga Hanzesport 12 5 : 36
223 Noëlle van Veen AV 34 13 5 : 37
215 Noa Mentink VAV 14 5 : 38
206 Silke Cornelissen Pallas 67 15 5 : 38
200 Lilianne Beishuizen AV 34 16 5 : 42
214 Fenne Looijen VAV 17 5 : 45
201 Ahlam Bennar VAV 18 5 : 48
661 Noah Stevens Statina 19 5 : 48
659 Kris Chaigneau Statina 20 5 : 50
660 Emma van Riswijk Liemers 21 5 : 51
671 Noa Schouten AV 34 22 5 : 58
218 Flootje Overeem AV 34 23 5 : 59
219 Caitlin Pantus AV 34 24 6 : 01
199 Julia Beerthuis Hanzesport 25 6 : 05
212 Nienke de Jong Climax 26 6 : 07
  Jongens pupillen A1          
241 Sep de Jong AV 34 1 4 : 31
246 Mika Naber AV 34 2 4 : 37
252 Ruben Schussler Climax 3 4 : 38
249 Julius Prop AV 34 4 4 : 44
258 Niek van Wijngaarden Arena 5 4 : 47
232 Kyan van Breugel AV 34 6 4 : 51
233 Joran van Breugel AV 34 7 4 : 52
245 Kai Muijsers AV 34 8 5 : 00
236 Hans Griesheimer Astylos 9 5 : 03
234 Lucien Driessen AV 34 10 5 : 06
237 Lucas Groot Kormelink Climax 11 5 : 09
662 Simon Jacobs AV 34 12 5 : 10
243 Tim van der Meer VAV 13 5 : 12
254 Xander Veer AV 34 14 5 : 13
230 Wim van As Climax 15 5 : 14
242 Tim van Mechelen Climax 16 5 : 14
229 Thomas Arp Pallas 67 17 5 : 21
244 Lucas Middelhoven Climax 18 5 : 25
231 Dawie Beekhuis AV 34 19 5 : 32
228 Julian Ariesen Veenendaal 20 5 : 36
250 Tim Roodbeen Climax 21 5 : 38
240 Ties Jansen Arena 22 5 : 43
247 Jelle van Peursem Climax 23 5 : 54
255 Ruben Vonk Climax 24 5 : 55
256 Mark van Voorst Climax 25 5 : 58
257 Kjell Westra Astylos 26 6 : 15
235 Jonathan Fennema AV 34 27 6 : 27
  Meisjes pupillen A2          
288 Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 39
273 Veerle van Ittersum Climax 2 4 : 41
279 Evelyn Navarro Climax 3 4 : 46
266 Merel Franssen Statina 4 4 : 49
267 Maren van de Goor AV 34 5 4 : 49
269 Livia Hoekstra Astylos 6 4 : 50
663 Lyske Gilissen Pallas 67 7 4 : 51
287 Josefine Ulfman Pallas 67 8 4 : 52
284 Femke van Schalkwijk Astylos 9 4 : 57
276 Anna van Lohuizen AV 34 10 4 : 59
290 Liesje Wulff Lg. Aart Stigter 11 5 : 08
275 Janne Leenders VAV 12 5 : 09
268 Isis Henninger AV 34 13 5 : 11
260 Inge Bakker AV 34 14 5 : 14
263 Myrthe van Breugel AV 34 15 5 : 15
285 Sarah Smals AV 34 16 5 : 19
282 Léonie Rijnders AV 34 17 5 : 22
274 Elise Koppejan AV 34 18 5 : 27
280 Kim de Pater VAV 19 5 : 30
271 Aukje Hurenkamp AV 34 20 5 : 32
265 Odi van Eupen Arena 21 5 : 59
289 Sterre Wijnen Pallas 67 22 6 : 02
270 Dagmar Huibers Climax 23 6 : 17
277 Cailyn Meeuwisz Pallas 67 24 6 : 49
261 Esmée Beukers Pallas 67 25 7 : 06
  Jongens pupillen A2          
304 Harm Olde VAV 1 4 : 23
311 Wout van der Weide AV 34 2 4 : 36
298 Melle de Graaf Heelsum 3 4 : 37
300 Daniël Harink Hanzesport 4 4 : 40
299 Jesse Haak Climax 5 4 : 45
291 Marijn Atmodimedjo AV 34 6 4 : 48
664 Lex Botschuijver Climax 7 4 : 58
296 Friso Castelein AV 34 8 5 : 01
307 Ian Pennock Climax 9 5 : 05
314 Thijn van der Zee Hanzesport 10 5 : 07
301 Tygo Hulsebos VAV 11 5 : 09
313 Sven Wildeboer VAV 12 5 : 10
665 Sjoerd van Roekel Climax 13 5 : 15
312 Max Wierts AV 34 14 5 : 27
310 Vasco Stip Arena 15 5 : 28
294 Tycho Borm Pallas 67 16 5 : 34
297 Thijme Dunnebier Hanzesport 17 5 : 38
302 Lennart Kanne AV 34 18 5 : 54
  Meisjes junioren D1          
335 Tess van Randtwijk AV 34 1 6 : 30
324 Celine van Heerikhuize Climax 2 6 : 57
317 Emma Beekman AV 34 3 7 : 07
315 Eva Aalders AV 34 4 7 : 19
340 Lieke Vreugdenhil Statina 5 7 : 24
330 Isa Leidekker VAV 6 7 : 27
327 Rosella van Keulen VAV 7 7 : 29
318 Carlijn Bodde Pallas 67 8 7 : 30
325 Kore Hengeveld Pallas 67 9 7 : 30
322 Norya Figueiredo Hanzesport 10 7 : 37
331 Maeve van Mansom AV 34 11 7 : 37
323 Sarah Flipsen Astylos 12 7 : 44
328 Meike Leenders VAV 13 7 : 48
320 Jennifer van den Brink AV 34 14 7 : 51
329 Tcm van Leeuwen Climax 15 8 : 16
337 Anouk v Starrenburg Climax 16 8 : 20
334 Floor Olthof Pallas 67 17 8 : 23
332 Michelle Michielsen Hanzesport 18 8 : 35
342 Noeska van Zaanen AV 34 19 8 : 44
333 Merle van Noorden Liemers 20 9 : 09
316 Lotte Aartse Arena 21 9 : 26
  Jongens junioren D1          
383 Sus de Ridder Hanzesport 1 8 : 10
374 Rick van der Knaap Ciko 66 2 8 : 12
379 Martijn van der Lecq AV 34 3 8 : 14
666 Tim Schüssel Nijmegen Atl. 4 8 : 18
372 Daan Hulshof AV 34 5 8 : 23
361 Jasper van Craaikamp VAV 6 8 : 39
357 Glenn de Boer AV 34 7 8 : 42
378 Ard Laffeber Astylos 8 8 : 42
382 Daan Reefman Pallas 67 9 8 : 43
667 Stijn van Valkenburg Pallas 67 10 8 : 46
363 Thijn van Elburg Liemers 11 9 : 03
362 Sem Dekker AV 34 12 9 : 14
387 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 13 9 : 17
360 Finn Bute AV 34 14 9 : 17
367 Senne Grift Climax 15 9 : 25
384 Niek van Schijndel AV 34 16 9 : 28
377 Mees Kwakkelaar Hanzesport 17 9 : 39
373 Menno Jonker Climax 18 9 : 41
375 Joris Kranenburg AV 34 19 9 : 44
370 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 20 9 : 49
381 Daan Memelink Pallas 67 21 10 : 09
364 Quint van Elburg Liemers 22 10 : 11
380 Robert Jan van der Made Climax 23 10 : 30
371 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 24 10 : 34
388 Timo Verbeet Arena 25 10 : 35
358 Perry Breuls AV 34 26 10 : 38
366 Joris Giezeman AV 34 27 14 : 40
  Meisjes junioren D2          
356 Elke Wijkmans Astylos 1 6 : 35
346 Estelle Bruins AV 34 2 6 : 45
351 Ilse Leeraar AV 34 3 6 : 55
349 Elle van Kasteren AV 34 4 7 : 01
353 Keet Rogh VAV 5 7 : 06
343 Nikki Bakker AV 34 6 7 : 37
344 Mikayla van den Berg AV 34 7 7 : 39
350 Iris Koevoets Climax 8 7 : 40
347 Roos van Eck Hanzesport 9 7 : 41
355 Isa Wijdenes Climax 10 7 : 49
348 Laura Gerritsen AV 34 11 7 : 59
352 Elissa van der Meer AV 34 12 8 : 20
  Jongens junioren D2          
392 Tijn Baumann Ciko 66 1 7 : 48
414 Jaap Ullersma Arnhem 2 8 : 03
408 Sam Overeem AV 34 3 8 : 10
409 Jan de Pater Veenendaal 4 8 : 22
394 Stefan Beukers Pallas 67 5 8 : 32
403 Constantijn Langerak AV 34 6 8 : 56
398 Bjorn Hulsebos VAV 7 8 : 58
405 Kylian Meeuwisz Pallas 67 8 9 : 00
410 Nils Reefman Pallas 67 9 9 : 04
411 Emiel Reesink Climax 10 9 : 07
396 Laszlo Doelwijt AV 34 11 9 : 12
412 Sem Rosenkamp Liemers 12 9 : 14
416 Christian Wolkers Arena 13 9 : 18
402 Wouter Lamers Arena 14 9 : 23
401 Roeland van Laar Arena 15 9 : 28
395 Erik de Bruin AV 34 16 9 : 30
399 Martijn de Jong Climax 17 9 : 45
391 Jasper van Baal Liemers 18 10 : 12
407 Bart Oude Voshaar Pallas 67 19 10 : 17
400 Gijs Koeken Climax 20 10 : 33
390 Wouter van Amelsvoort AV 34 21 10 : 56
  Meisjes junioren C          
433 Sophia Mulder AV 34 1 8 : 10
436 Maam de Ridder Hanzesport 2 8 : 43
418 Kaylee de Boer AV 34 3 8 : 46
422 Sanne Flipse Hanzesport 4 8 : 53
426 Iris Hagemeijer AV 34 5 9 : 19
428 Nathalie Kruisinga VAV 6 9 : 30
420 Kiara Derksen AV 34 7 9 : 36
434 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 8 9 : 42
431 Devon de Lange AV 34 9 9 : 51
437 Sofie Riezebos AV 34 10 10 : 07
424 Tessa Groen Astylos 11 10 : 34
438 Kirsten Schreurs AV 34 12 11 : 13
421 Anna van Eijk AV 34 13 11 : 28
  Jongens junioren C          
465 Florian Kramer Pallas 67 1 12 : 20
668 Cas van Kaauwen Cifla 2 12 : 26
446 Tijmen Bouw AV 34 3 12 : 29
480 Jasper van Zaanen AV 34 4 12 : 30
450 Arris van Deelen Climax 5 12 : 51
448 Floris Brinkman AV 34 6 12 : 58
472 Tijs Olde VAV 7 13 : 13
440 Tom Ariesen Veenendaal 8 13 : 20
479 Diede Wit Pallas 67 9 14 : 09
468 Noud van de Mast AV 34 10 14 : 21
469 Jasper Meijerink AV 34 11 14 : 22
475 Sam Rietveld Pallas 67 12 14 : 25
445 Yassine Bouaziz AV 34 13 14 : 41
478 Bas Westerbroek AV 34 14 14 : 44
458 Simon Houtman VAV 15 14 : 46
684 Jonathan Enthoven Hanzesport 16 14 : 55
457 Robin de Hoop AV 34 17 15 : 00
441 Imre Atmodimedjo AV 34 18 15 : 06
470 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 19 15 : 23
476 Koen Tuin Climax 20 15 : 34
477 Lucas Vandersteen Climax 21 15 : 49
461 Rick Jansonius AV 34 22 15 : 55
464 Lukas Koppejan AV 34 23 16 : 01
459 Sven Huibers Climax 24 16 : 04
449 Rico Coenen Statina 25 16 : 55
447 Jeffrey van den Brink Climax 26 16 : 57
444 Nick Bohnsack AV 34 27 17 : 44
442 Jelle van Bergen Pallas 67 28 18 : 31
471 Rick Nagelhout AV 34 29 18 : 33
  Meisjes junioren B          
451 Fleur van Dijk Climax 1 16 : 19
474 Julie van Riel Statina 2 16 : 49
455 Amée van Haeften Pallas 67 3 17 : 21
460 Cinthia Hutten AV 34 4 18 : 41
463 Marije de Kleuver Climax 5 18 : 51
  Jongens junioren B          
488 Jippe Lasschijt AV 34 1 15 : 23
492 Marijn Pleijsant Climax 2 15 : 59
485 Kristian van Keulen VAV 3 16 : 42
489 Jens Mos Lg. Aart Stigter 4 17 : 23
482 Alex van Gemund AV 34 5 17 : 33
483 Victor Goené VZC 6 17 : 52
1353 Rutger van Leeuwen Bennekom 7 17 : 57
487 Joost Kraan Pallas 67 8 18 : 13
493 Mark Rietvelt AV 34 9 18 : 21
  Meisjes junioren A          
491 Fieke Pepping Pallas 67 1 21 : 29
  Jongens junioren A          
497 Joost de Kleuver Climax 1 24 : 33
500 Rick van Voorst Climax 2 25 : 13
495 Christiaan van der Gaag Tartlétos 3 25 : 21
494 Julien van Dijk AV Heerenveen 4 25 : 38
1377 Filip Ducheine L.g. Aart Stigter 5 26 : 29
496 Daniël Hordijk Statina 6 27 : 04
499 Rutger van Saltbommel Statina 7 28 : 02
  Korte cross vrouwen          
885 Heleen Goeting Fit 1 13 : 07
991 Annemiek Keijser Liemers 2 13 : 19
678 Joline Boogaard Tartletos 3 13 : 57
909 Evelien Kooij Pallas 67 4 14 : 02
913 Nathalie de Vries Arena 5 14 : 05
990 Marianne van Deelen Climax 6 14 : 36
907 Sanne Heymann VZC 7 15 : 06
911 Manon Ravesteijn Veenendaal 8 15 : 45
992 Merle Schots Tartlétos 9 16 : 29
908 Femke Kazemier VAV 10 16 : 49
679 Claudia Kazemier Veenendaal 11 18 : 30
906 Alida Hagen VZC 12 19 : 12
914 Coby de Vries Pallas 67 13 20 : 30
681 Prisca Hanswijk Ede 14 20 : 38
673 Tonia Noorlander Ede 15 21 : 48
  Korte cross vrouwen masters          
937 Marije Witsenboer Fit 1 14 : 26
928 Jantiene Hannessen Spakenburg 2 14 : 37
927 Ingrid Haas Pallas 67 3 16 : 04
677 Jeike Wallinga Arnhem 4 16 : 06
935 Antje Velthuis Statina 5 16 : 13
924 Erika van Deelen Ede Gld 6 17 : 24
921 Nienke Brouwer Pallas 67 7 17 : 45
936 Angela van Willigenburg Arena 8 17 : 48
931 Corrie Koedam VZC 9 18 : 12
929 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 18 : 56
925 Helma van Doorn VZC 11 19 : 12
922 Ardi Coenen Statina 12 20 : 31
993 Lenneke Vaandrager Pallas 67 13 20 : 48
  Korte cross mannen          
956 Ruben Sansom Pallas 67 1 10 : 35
947 Koen Jansen Tartlétos 2 10 : 45
944 Bernard van Harn VAV 3 11 : 22
680 Jeroen Zeinstra Pallas 67 4 11 : 31
948 Lennart Kleinjans Clytoneus 5 12 : 20
943 Jelle Hanswijk Climax 6 12 : 28
938 Michael van Baal Statina 7 12 : 37
942 Erik-Jan van Gelderen VAV 8 12 : 38
951 Pascal Mariany Bennekom 9 12 : 39
946 Hend de Jager Statina 10 13 : 06
941 Harm Dieterman Arena 11 13 : 26
953 Lennart van de Peppel Wageningen 12 13 : 45
955 Stephan Roos Veenendaal 13 14 : 04
957 Jan Siemen Smink Pallas 67 14 14 : 08
950 Sjoerd Kreijns Veenendaal 15 15 : 06
954 Henri Postmus Wageningen 16 17 : 39
  Korte cross mannen masters          
985 Anne Wiersma Climax 1 11 : 51
978 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 59
977 Tariq van Rooijen Pallas 67 3 12 : 11
974 Geerrit de Pater Veenendaal 4 13 : 11
969 Richard van Keulen VAV 5 13 : 17
966 Marcel Jaarsma Pallas 67 6 13 : 27
972 Marlon Knaken Westervoort 7 13 : 39
981 Theo van der Veer Climax 8 13 : 41
682 Frans Rutten Arena 9 13 : 47
982 Albert de Vries Climax 10 14 : 03
960 Luc Bonten Pallas 67 11 14 : 09
984 Frank van de Weerd VZC 12 14 : 12
964 Peter van de Haar VZC 13 14 : 31
979 Eric Schussler Ede 14 15 : 43
683 Sipke Brandsma Ede 15 15 : 58
973 Gijs van der Meijden VZC 16 16 : 33
994 René Vrösch VZC 17 17 : 02
685 Bert Nap VAV 18 18 : 38
987 Piet Wintermans Climax 19 19 : 32
975 Demy Radstaat Wageningen 20 19 : 40
1356 Henk Kerkhof VZC 21 20 : 20
971 Job de Kleuver Climax 22 20 : 46
  Lange cross vrouwen          
1123 Joanne Siccama Tartlétos 1 25 : 50
1011 Marloes van Loon Pallas 67 2 26 : 12
1010 Marloes Koedam VAV 3 27 : 27
1354 Jeanet van Loon U-Track 4 27 : 33
1013 Laura Schumacher Tartlétos 5 27 : 46
1369 Kirsten Verkooijen Pallas 67 6 28 : 41
1357 Isabella Oosting Climax 7 29 : 15
1375 Evi van Ekris Clytoneus 8 30 : 35
1366 Renske Maas AV 23 9 30 : 55
1120 Mirit Hoek Tartlétos 10 31 : 16
1121 Marijke Olthoff Tartlétos 11 31 : 44
1009 Judith Kas Tartlétos 12 34 : 51
1358 Veronica van Tussenbroek Tiel 13 38 : 58
1122 Aniek Oosterhoff Ede 14 45 : 14
  Lange cross vrouwen masters          
1027 Renske Smetsers-Weeda Nijmegen 1 25 : 44
1367 Saskia Eleman VZC 2 26 : 17
1018 Mieke Eppink PAC 3 27 : 16
1021 Nina Joosten Pallas 67 4 28 : 49
1361 Monica Gorska Hellas 5 29 : 26
1026 Petra Scholtens Elst 6 30 : 01
1017 Ineke Burger Astylos 7 30 : 21
1020 Yvonne de Hilster Bennekom 8 30 : 49
1015 Lianne Ariesen VAV 9 31 : 02
1028 Keete Voerman Bennekom 10 32 : 13
1023 Cora Mulder VZC 11 32 : 36
1016 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 12 36 : 11
1365 Gerda van Voorst Bennekom 13 36 : 53
1124 Christien Verhoef Climax 14 37 : 03
1025 Wies van Ravenswaaij VAV 15 37 : 06
  Lange cross mannen          
1046 Mathias Meijer Climax 1 32 : 33
1125 Mischa Petie Phoenix 2 33 : 09
1051 Peter Schoch Wageningen 3 34 : 12
1042 Joep Kluwen Tartlétos 4 34 : 49
1044 Melvin Laport Climax 5 35 : 12
1371 Cris Wijnen Pallas 67 6 36 : 12
1055 Erik de Witte VAV 7 36 : 34
1355 Jack van der Walle U-Track 8 36 : 41
1040 Lennart Kleinjans Clytoneus 9 37 : 07
1039 Laurens Kersten VZC 10 37 : 31
1372 Arjen Venema Tartletos 11 38 : 00
1045 Wouter van Leeuwen Arnhem 12 38 : 41
1043 Geert Lantink Amersfoort 13 39 : 10
1370 Andre van de Bruinhorst VZC 14 39 : 42
1031 Stefan Bolding Pallas 67 15 40 : 10
1126 Harm Roseboom Climax 16 40 : 15
1376 Siebe van der Kooij Rhenen 17 41 : 20
1032 Maarten Borgdorff Statina 18 45 : 59
  Lange cross mannen masters          
1133 Patrick Jansen Wageningen 1 36 : 07
1094 Roemer Pleijsier Pallas 67 2 36 : 19
1063 Marco Davelaar VZC 3 36 : 26
1128 Arjan van Binsbergen Astylos 4 36 : 31
1097 Bart te Riele Arnhem 5 36 : 46
1106 Patrick Smit Pallas 67 6 37 : 50
1362 Jeroen Swilders Hellas 7 38 : 31
1115 Henry Wondergem Lg. Aart Stigter 8 38 : 38
1089 Mart Meijboom Climax 9 38 : 56
1061 Theo Bult VZC 10 39 : 00
1071 Wiebe Goodijk VAV 11 39 : 07
1374 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 12 39 : 15
1363 Arthur Kratz VZC 13 39 : 21
1059 Laurens Beerepoot Climax 14 39 : 45
1364 Marco Weening Climax 15 39 : 48
1086 Henk Lenderink Climax 16 40 : 51
1079 Bart ter Huurne Lg. Athletic Point 17 41 : 00
1081 Carl Jansen Pallas 67 18 41 : 11
1066 Bard Dolmans VAV 19 41 : 40
1129 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 20 41 : 48
1056 F Ankersmit Fit 21 41 : 56
1359 Leo Nauta Pallas 67 22 41 : 58
1132 Stefan Hoogvliet Lg. Athletic Point 23 42 : 11
1111 Jeroen Vreugdenhil Statina 24 42 : 43
1088 Rolf Mank Dutch Runners 25 43 : 32
1127 Jw Bakker Bemmel 26 43 : 35
1100 Louis Rutten Atverni 27 43 : 40
1368 Marcel Zwietering Pallas 67 28 43 : 54
1064 Reijer Demoet Veenendaal 29 44 : 22
1090 Ton Meuwissen Statina 30 44 : 53
1096 Rob Renes Climax 31 46 : 40
1130 Jos van Damme Bennekom 32 46 : 45
1134 Jan Maarten Persyn Ede 33 47 : 04
1099 Wouter de Rijk Veenendaal 34 47 : 58
1101 Dick Sangers Geldermalsen 35 48 : 49
1067 Wilmer van Doorn VZC 36 48 : 52
1074 Dick van Hilten Climax 37 49 : 36
1109 Bas Verzijl Veenendaal 38 49 : 44
1084 Christian de Koning Veenendaal 39 51 : 57
1103 Harry Schievink VZC 40 52 : 44
1068 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 41 54 : 44
1118 Marius van Zoelen Ede 42 55 : 02
1373 Leo Lansbergen VAV 43 55 : 25
1360 John van Willigen Ede 44 56 : 00
1102 Jan Schadenberg Veenendaal 45 57 : 11
1062 Jack Crielaard VZC 46 59 : 11
1131 Peter Hoedjes Lg. Hoorn 47 63 : 05