Ede – 45e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
4 februari 2017

Het was mooi winterweer, ~6 °C, nauwelijks wind en geen neerslag.
In totaal zijn er 462 lopers gefinisht
Bijgewerkt: 5 feb. 2017.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 11 feb.!).

Er zijn ook weer vele foto’s gemaakt.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten*
Meisjes pupillen Mini
71 Elin Stevens Statina 1 5 : 50 1
70 Anke Uitterhoeve Rhenen 2 6 : 00 2
68 Sophie Ansink Climax 3 6 : 11 3
918 Pip Regelink AV’34 4 6 : 18
72 Zoë Schut VAV 5 6 : 23 4
64 Nikki Brouwer AV 34 6 6 : 41 5
63 Isabelle Wijnen Astylos 7 6 : 44 6
69 Hailey Olthof Climax 8 6 : 47 7
61 Raisa van Eupen Arena 9 7 : 13 8
62 Amber Kreeft Arena 10 7 : 24 9
65 Frederique Burghout AV 34 11 7 : 25 10
66 Emma Cabrera Polanco AV 34 12 7 : 35 11
Jongens pupillen Mini
81 Tys Gilissen Pallas 67 1 5 : 03 1
78 Vigo Oosterhoff AV 34 2 5 : 43 2
73 Rijk Uitterhoeve Arena 3 5 : 46 3
77 Hidde Masselink AV 34 4 6 : 05 4
76 Kay Evers AV 34 5 6 : 10 5
74 Romijn Angelier AV 34 6 6 : 32 6
79 Ruben Stocker AV 34 7 6 : 37 7
75 Serge Baak AV 34 8 6 : 41 8
80 Damian Jonkers Climax 9 6 : 41 9
943 Fabian van der Heijden Climax 10 6 : 47
942 joel van Beusekom Veenendaal 11 7 : 02
82 Gerwin Immerzeel Pallas 67 12 7 : 39 10
Meisjes pupillen C
91 Evi Nijland AV 34 1 5 : 13 1
101 Anna Matthijs Pallas 67 2 5 : 19 2
92 Isa Oosterhuis AV 34 3 5 : 26 3
89 Bodine Jansen AV 34 4 5 : 32 4
94 Mila Schouten AV 34 5 5 : 34 5
100 Pop de Ridder Hanzesport 6 5 : 41 6
93 Lisa Schouten AV 34 7 5 : 52 7
90 Fien van Naarden AV 34 8 5 : 57 8
88 Annelijn Haasjes AV 34 9 5 : 59 9
95 Ella Woudenberg AV 34 10 6 : 16 10
96 Larissa Middelhoven Climax 11 6 : 17 11
86 Velia de Boer AV 34 12 6 : 20 12
97 Fay Pennock Climax 13 6 : 28 13
99 Tessa Visch Climax 14 6 : 30 14
Jongens pupillen C
109 Tim Moes AV 34 1 4 : 39 1
110 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 40 2
116 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 3 5 : 15 3
107 Niek van Lohuizen AV 34 4 5 : 19 4
111 Jarno Gerritsen Climax 5 5 : 20 5
106 Rens Klinkhamer AV 34 6 5 : 41 6
113 Silvijn Laarhoven Climax 7 5 : 45 7
117 Thomas Koekkoek Pallas 67 8 5 : 45 8
103 Max Cabrera Polanco AV 34 9 5 : 47 9
118 Luca Thimister Pallas 67 10 5 : 49 10
115 Sverre Wiersma Climax 11 5 : 52 11
119 Bart van Beusekom VAV 12 5 : 56 12
108 Bart Mansier AV 34 13 5 : 59 13
105 Shane Huijsman AV 34 14 6 : 16 14
104 Joshua Eghuizen AV 34 15 6 : 24 15
944 Pim Poestkoke Ede 16 6 : 32
meisje pupillen B
144 Saskia de Jong Liemers 1 4 : 35 1
139 Liv Pennock Climax 2 4 : 44 2
145 Evi Sliedrecht Liemers 3 4 : 44 3
129 Noémi Knaap AV 34 4 4 : 51 4
135 Imme Velthuis AV 34 5 5 : 04 5
123 Kyara Diderik AV 34 6 5 : 19 6
137 Lorena Jonkers Climax 7 5 : 24 7
131 Mare Meijnen AV 34 8 5 : 28 8
130 Amber Masselink AV 34 9 5 : 33 9
142 Linne van der Zee Hanzesport 10 5 : 34 10
124 Ruby-Lynn Dolman AV 34 11 5 : 36 11
146 Caitlin Mawdesley Statina 12 5 : 37 12
127 Dominique Heinsman AV 34 13 5 : 40 13
126 Sofia ten Have AV 34 14 5 : 46 14
133 Isaiah Tahalea AV 34 15 5 : 47 15
125 Evie van Doorn AV 34 16 5 : 57 16
140 Jenthe Prummel Climax 17 6 : 03 17
136 Christine van den Ameele Climax 18 6 : 06 18
128 Luna Hinsch AV 34 19 6 : 07 19
Jongens pupillen B
245 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 4 : 14 1
236 Daan Klumper AV 34 2 4 : 27 2
319 Job Mulder VAV 3 4 : 33 3
147 Loek Uitterhoeve Arena 4 4 : 35 4
247 Bram Stevens Statina 5 4 : 36 5
246 Detmar Immerzeel Pallas 67 6 4 : 42 6
234 Che ten Donkelaar AV 34 7 4 : 44 7
249 Markus Lamper VAV 8 4 : 44 8
232 Manu Coppen AV 34 9 4 : 45 9
148 Syl Angelier AV 34 10 4 : 51 10
150 Jasper Burghout AV 34 11 4 : 55 11
241 Joas Borsje Climax 12 5 : 02 12
238 Alec Pantus AV 34 13 5 : 13 13
239 Janniek Schurink AV 34 14 5 : 22 14
320 Joël van de Munt VAV 15 5 : 25 15
240 Benthe de Vries AV 34 16 5 : 27 16
237 Thom van der Kolk AV 34 17 5 : 28 17
235 Niels van Gerrevink AV 34 18 5 : 29 18
149 Kyan Bekker AV 34 19 5 : 30 19
321 Rik Vos VAV 20 5 : 36 20
248 Stijn Dijkslag VAV 21 5 : 37 21
242 Gabriel Sperber Climax 22 5 : 41 22
meisje pupillen A 1e jaars
338 Ninthe Koks AV 34 1 4 : 40 1
346 Lisa Navarro Climax 2 4 : 42 2
340 Daphne van der Lecq AV 34 3 4 : 49 3
336 Kim Dantuma AV 34 4 4 : 53 4
926 Elvira Jansen Gelre 5 4 : 54
343 Lynn Oosterhuis AV 34 6 4 : 59 5
322 Rebekka Kool Arena 7 5 : 02 6
345 Eline Gerritsen Climax 8 5 : 03 7
925 Hanne Mourits Pallas 67 9 5 : 05
341 Robine Lenters AV 34 10 5 : 06 8
344 Lieke Starink AV 34 11 5 : 08 9
354 Chloé Smit Pallas 67 12 5 : 10 10
347 Vera van de Weerd Climax 13 5 : 13 11
356 Mara Arends VAV 14 5 : 17 12
352 Tirza Roes Liemers 15 5 : 18 13
324 Lotte Bonhof AV 34 16 5 : 21 14
348 Susanne van Eck Hanzesport 17 5 : 22 15
355 Esmée Aartsen VAV 18 5 : 22 16
357 Sanne Budding VAV 19 5 : 28 17
353 Jasmijn Welling Liemers 20 5 : 29 18
342 Lotte van Lohuizen AV 34 21 5 : 33 19
350 Sunitha Sivaguru Hanzesport 22 5 : 37 20
351 Sophie van Noorden Liemers 23 5 : 46 21
349 Malea Figueiredo Hanzesport 24 6 : 31 22
Jongens pupillen A 1e jaars
377 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 4 : 28 1
375 Yvo van den IJssel Liemers 2 4 : 36 2
364 Reza Groot Wassink AV 34 3 4 : 43 3
369 Rowan Witteveen AV 34 4 4 : 50 4
385 Tijn Jansen Wageningen 5 4 : 52 5
380 Marco van Gelder Prins Hendrik 6 4 : 54 6
360 Stijn de Moel Arena 7 5 : 00 7
373 Stijn Vroegh Climax 8 5 : 03 8
382 Thijn Matthee Statina 9 5 : 05 9
381 Thom Koggel Statina 10 5 : 06 10
368 Ties Velthuis AV 34 11 5 : 10 11
359 Kalle van Eupen Arena 12 5 : 11 12
367 Jorn Stouten AV 34 13 5 : 13 13
361 Gijón van Bokkem Astylos 14 5 : 15 14
371 Nathan van Dijk Climax 15 5 : 22 15
379 Hessel Quak Pallas 67 16 5 : 26 16
365 Jamie Put AV 34 17 5 : 26 17
362 Skye Bute AV 34 18 5 : 27 18
372 Reinier Dijksma Climax 19 5 : 27 19
363 Finn Dijk AV 34 20 5 : 29 20
374 Lucas Wortelboer Climax 21 5 : 51 21
Meisje pupillen A 2e jaars
400 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 31 1
393 Lieske Drost AV 34 2 4 : 35 2
407 Mare Versluis Liemers 3 4 : 35 3
396 Marlou Mulder AV 34 4 4 : 48 4
392 Myrthe Dantuma AV 34 5 4 : 52 5
390 Jules Bruins AV 34 6 4 : 57 6
409 Elles Branderhorst VAV 7 5 : 03 7
406 Isa Sliedrecht Liemers 8 5 : 05 8
386 Bente van Rijckevorsel Astylos 9 5 : 06 9
398 Floortje Overeem AV 34 10 5 : 08 10
387 Aafke Wijkmans Astylos 11 5 : 09 11
411 Fenne Looijen VAV 12 5 : 18 12
391 Lara van Brummelen AV 34 13 5 : 19 13
403 Imke Veluwenkamp AV 34 14 5 : 27 14
399 Caitlin Pantus AV 34 15 5 : 29 15
388 Lilianne Beishuizen AV 34 16 5 : 30 16
412 Noa Mentink VAV 17 5 : 31 17
941 Anne Wolbrink Hanzesport 18 5 : 32
410 Fenne Ligtvoet VAV 19 5 : 36 18
404 Nienke de Jong Climax 20 5 : 37 19
395 Sofie van den Hoek AV 34 21 5 : 38 20
408 Ahlam Bennar VAV 22 5 : 39 21
394 Bénédicte Heinsman AV 34 23 5 : 39 22
402 Noëlle van Veen AV 34 24 5 : 40 23
401 Noa Schouten AV 34 25 5 : 49 24
923 Silke Cornelissen Pallas 67 26 5 : 51
405 Maud Menkveld Hanzesport 27 5 : 52 25
Jongens pupillen A 2e jaars
439 Maikel Potkamp De Gemzen 1 4 : 12 1
428 Julius Prop AV 34 2 4 : 20 2
436 Ruben Schussler Climax 3 4 : 28 3
421 Kyan van Breugel AV 34 4 4 : 29 4
427 Mika Naber AV 34 5 4 : 31 5
426 Kai Muijsers AV 34 6 4 : 32 6
420 Joran van Breugel AV 34 7 4 : 38 7
416 Niek van Wijngaarden Arena 8 4 : 39 8
946 Tijmen Zwage De Liemers 9 4 : 41
446 Tim van der Meer VAV 10 4 : 54 9
415 Giel Roseboom Arena 11 4 : 55 10
443 Jip Hollanders Pallas 67 12 4 : 58 11
430 Wim van As Climax 13 4 : 58 12
425 Caleb Letourneau AV 34 14 5 : 04 13
422 Lucien Driessen AV 34 15 5 : 04 14
435 Joas Rijneveld Climax 16 5 : 07 15
442 Thomas Arp Pallas 67 17 5 : 09 16
440 Ben van Schaik Liemers 18 5 : 11 17
444 Rens Hooiveld Pallas 67 19 5 : 15 18
437 Leon Sperber Climax 20 5 : 16 19
441 Tijn Wisse Liemers 21 5 : 17 20
434 Lucas Middelhoven Climax 22 5 : 35 21
433 Joost Melgers Climax 23 5 : 49 22
438 Mark van Voorst Climax 24 6 : 01 23
431 Dim Bouter Climax 25 6 : 03 24
423 Jonathan Fennema AV 34 26 6 : 13 25
445 Mart Naus Statina 27 6 : 20 26
Meisje junioren D 1e jaars
462 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 1 6 : 22 1
467 Filsan Versteeg Pallas 67 2 6 : 53 2
450 Maren van de Goor AV 34 3 6 : 58 3
465 Lyske Gilissen Pallas 67 4 7 : 05 4
466 Josefine Ulfman Pallas 67 5 7 : 10 5
471 Janne Leenders VAV 6 7 : 28 6
469 Merel Franssen Statina 7 7 : 30 7
452 Anna van Lohuizen AV 34 8 7 : 34 8
456 Sarah Smals AV 34 9 7 : 42 9
451 Aukje Hurenkamp AV 34 10 7 : 45 10
461 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 11 7 : 50 11
454 Leonie Rijnders AV 34 12 7 : 58 12
924 Nora Mourits Pallas 67 13 8 : 18
472 Kim de Pater VAV 14 8 : 27 13
447 Odi van Eupen Arena 15 8 : 31 14
468 Sterre Wijnen Pallas 67 16 8 : 38 15
457 Dagmar Huibers Climax 17 9 : 10 16
Jongens junioren D 1e jaars
578 Job van Keulen Nijmegen Atl. 1 7 : 59 1
579 Luca Sillen Nijmegen Atl. 2 8 : 01 2
493 Wout van der Weide AV 34 3 8 : 33 3
581 Dawit Verwers Pallas 67 4 9 : 02 4
922 Thijs van Vliet Ciko 66 5 9 : 05
583 Sven Wildeboer VAV 6 9 : 11 5
494 Daniël Hissink Ciko 66 7 9 : 17 6
577 Thijn van der Zee Hanzesport 8 9 : 19 7
492 Koen Regelink AV 34 9 9 : 30 8
473 Peer Bergman Amerongen 10 9 : 42 9
495 Levi van de Wetering Ciko 66 11 9 : 58 10
476 Friso Casteleijn AV 34 12 10 : 01 11
474 Marijn Atmodimedjo AV 34 13 10 : 12 12
582 Tygo Hulsebos VAV 14 10 : 13 13
498 Thijme Dunnebier Hanzesport 15 10 : 55 14
580 Thijs Messchendorp Pallas 67 16 11 : 32 15
Meisjes junioren D 2e jaars
594 Bridget Konings Ciko 66 1 6 : 15 1
596 Celine van Heerikhuize Climax 2 6 : 19 2
595 Sativa Wenker Ciko 66 3 6 : 48 3
607 Meike Leenders VAV 4 7 : 03 4
589 Moira Henninger AV 34 5 7 : 06 5
603 Kore Hengeveld Pallas 67 6 7 : 06 6
602 Lieke Breedveld Pallas 67 7 7 : 27 7
588 Zosia Eilander AV 34 8 7 : 30 8
604 Floor Olthof Pallas 67 9 7 : 31 9
609 Suus van Schaik VAV 10 7 : 36 10
585 Emma Beekman AV 34 11 7 : 43 11
590 Maeve van Mansom AV 34 12 7 : 47 12
601 Carlijn Bodde Pallas 67 13 7 : 50 13
599 Norya Figueiredo Hanzesport 14 7 : 59 14
593 Noeska van Zaanen AV 34 15 8 : 02 15
592 Julia Telgen AV 34 16 8 : 04 16
598 Anouk van Starrenburg Climax 17 8 : 06 17
Jongens junioren D 2e jaars
630 Tim Schüssel Nijmegen Atl. 1 7 : 23 1
622 Martijn van der Lecq AV 34 2 7 : 43 2
629 Sus de Ridder Hanzesport 3 7 : 51 3
930 Parker Consten Nijmegen 4 8 : 05
620 Daan Hulshof AV 34 5 8 : 13 4
631 Krijn van Hofwegen Pallas 67 6 8 : 43 5
613 Glenn de Boer AV 34 7 8 : 50 6
610 Luuk Boereboom Astylos 8 9 : 04 7
615 Finn Bute AV 34 9 9 : 17 8
624 Niek van Schijndel AV 34 10 9 : 21 9
618 Cas Hoekstra AV 34 11 9 : 28 10
621 Joris Kranenburg AV 34 12 9 : 31 11
616 Sem Dekker AV 34 13 9 : 41 12
625 Roan de Rooij Climax 14 10 : 02 13
633 Rik Dijkslag VAV 15 10 : 07 14
614 Perry Breuls AV 34 16 11 : 30 15
611 Jurgen van den Burg Astylos 17 11 : 48 16
619 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 18 12 : 06 17
617 Joris Giezeman AV 34 19 13 : 27 18
Meisjes junioren C
634 Jasmijn van Wissen Apeldoorn 1 8 : 14 1
650 Maam de Ridder Hanzesport 2 8 : 32 2
639 Estelle Bruins AV 34 3 8 : 47 3
636 Elke Wijkmans Astylos 4 8 : 59 4
656 Nathalie Kruisinga VAV 5 9 : 13 5
647 Iris Koevoets Climax 6 9 : 14 6
641 Elle van Kasteren AV 34 7 9 : 15 7
652 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 8 9 : 16 8
648 Sara Bloem Hanzesport 9 9 : 48 9
638 Mikayla van den Berg AV 34 10 9 : 51 10
637 Nikki Bakker AV 34 11 9 : 55 11
642 Devon de Lange AV 34 12 10 : 02 12
649 Roos van Eck Hanzesport 13 10 : 02 13
635 Tessa Groen Astylos 14 10 : 18 14
643 Sofie Riezebos AV 34 15 10 : 18 15
646 Else Janssen Climax 16 11 : 47 16
Jongens junioren C
672 Jasper van Zaanen AV 34 1 12 : 34 1
677 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 2 12 : 56 2
669 Jasper Meijerink AV 34 3 13 : 05 3
668 Noud van de Mast AV 34 4 13 : 23 4
685 Bjorn Hulsebos VAV 5 13 : 51 5
673 Sam Rietveld Bennekom 6 13 : 59 6
684 Diede Wit Pallas 67 7 14 : 15 7
670 Sam Overeem AV 34 8 14 : 18 8
676 Bo van Keulen Nijmegen Atl. 9 14 : 21 9
682 Kylian Meeuwisz Pallas 67 10 14 : 41 10
948 Lucas Karenbeld Athlos 11 14 : 48
678 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 12 14 : 54 11
675 Emiel Reesink Climax 13 14 : 57 12
659 Wouter Lamers Arena 14 15 : 11 13
667 Constantijn Langerak AV 34 15 15 : 30 14
662 Tycho van Bavel AV 34 16 15 : 59 15
674 Martijn de Jong Climax 17 16 : 07 16
679 Jelle van Bergen Pallas 67 18 16 : 50 17
660 Wouter van Amelsvoort AV 34 19 17 : 12 18
Meisjes junioren B
689 Terra Muntjewerff Ciko 66 1 14 : 06 1
947 Christel Heuseveldt Climax 2 15 : 26
694 Britt Kwakernaak Pallas 67 3 15 : 40 2
692 Noor Breedveld Pallas 67 4 15 : 48 3
690 Marije de Kleuver Climax 5 19 : 57 4
Jongens junioren B
953 Wybe Sesink AV Wijchen 1 14 : 52
955 Pepijn Bartels Cifla 2 15 : 02
927 Cas van Kaauwen Cifla 3 15 : 19
736 Kristian van Keulen VAV 4 15 : 21 1
695 Arris van Deelen Climax 5 15 : 26 2
698 Jens Mos Lg. Aart Stigter 6 15 : 47 3
700 Erik Stok PAC 7 16 : 46 4
697 Zen Barth Lg. Aart Stigter 8 16 : 51 5
699 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 9 17 : 01 6
934 Tom Gerritsen Ciko 66 10 17 : 12
696 Sven Huibers Climax 11 20 : 29 7
Jongens junioren A
742 Oxo van Kempen Daventria 1 23 : 07 1
744 Gideon van Heugten VAV 2 23 : 13 2
739 Joost de Kleuver Climax 3 24 : 08 3
745 Victor Goené Veenendaal 4 25 : 34 4
741 Rick van Voorst Climax 5 25 : 39 5
738 Lars Huibers Climax 6 28 : 06 6
Korte cross vrouwen
952 Bregje Sloot De Liemers 1 13 : 11
949 joline Boogaard Tartletos 2 14 : 15
971 Margot Rijsman Hanzesport 3 14 : 16 1
976 Lisa Lensen VAV 4 15 : 11 2
968 Michelle Spek AV 34 5 15 : 45 3
972 Merle Schots Tartlétos 6 16 : 26 4
970 Rinske Bakker Ede 7 16 : 57 5
980 Josephine Woudstra Veenendaal 8 17 : 03 6
975 Femke Kazemier VAV 9 17 : 08 7
974 Claudia Kazemier VAV 10 18 : 16 8
977 Chantal Gaasbeek Veenendaal 11 19 : 10 9
982 Marleen Groeneveld VZC 12 19 : 42 10
973 Alida Hagen VAV 13 19 : 44 11
979 Ilse Nap Veenendaal 14 21 : 21 12
Korte cross vrouwen masters
932 Mieke Eppink Pallas 67 1 14 : 19
985 Hannie van der Honing Pallas 67 2 16 : 06 1
989 Julia Huijbregts Utrecht 3 18 : 41 2
984 Ingrid Haas Pallas 67 4 18 : 44 3
986 Klaske Hoogstra Pallas 67 5 19 : 30 4
992 Bianca Brouwer Veenendaal 6 21 : 03 5
Korte cross mannen
833 Justin van der Steen Liemers 1 11 : 27 1
945 Derrick Kazemier VAV 2 11 : 34
951 Thijs Frijling Rotterdam Atl. 3 11 : 53
830 Lennart Kleinjans Clytoneus 4 11 : 58 2
933 Arjen Venema Tartletos 5 12 : 00
828 Jelle Hanswijk Climax 6 12 : 31 3
844 Koen van Kooten VAV 7 12 : 57 4
997 Sander van der Vis AV 34 8 13 : 05 5
846 Lennart van de Peppel Wageningen 9 13 : 19 6
837 Hend de Jager Statina 10 13 : 30 7
996 Harm Dieterman Arena 11 13 : 35 8
956 Frank van de Weerd VZC 12 14 : 16
950 Jarno Beuving Climax 13 14 : 24
998 Vincent van der Vis AV 34 14 14 : 42 9
831 Pim Lenderink Ede 15 14 : 46 10
832 Jan Siemen Smink Kronos 16 15 : 03 11
829 Ådne Renes Climax 17 15 : 04 12
827 Davey Beuving Climax 18 15 : 17 13
Korte cross mannen masters
879 Patrick Jansen Wageningen 1 11 : 46 1
863 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 50 2
852 Anne Wiersma Climax 3 11 : 58 3
866 Ruben Verlangen Statina 4 12 : 02 4
919 Tariq van Rooijen Pallas 67 5 12 : 46
848 Marc Muntjewerff Arnhem 6 13 : 09 5
861 Marcel Jaarsma Pallas 67 7 13 : 52 6
928 Jan Buwalda Pallas 67 8 14 : 05
875 Peter van de Haar VZC 9 14 : 54 7
857 Henk Gerritsen Elst 10 15 : 25 8
865 Joan Naus Statina 11 15 : 36 9
856 Eric Schussler Ede 12 15 : 44 10
864 Gert-Jan Messchendorp Renkum 13 16 : 02 11
854 Joris Matthee Culemborg 14 16 : 05 12
869 Bert Nap VAV 15 16 : 32 13
877 Gijs van der Meijden VZC 16 17 : 01 14
878 Gert van Zanten VZC 17 17 : 06 15
870 Bert van de Weerd VAV 18 18 : 47 16
954 Henk Kerkhof VZC 19 19 : 13
849 Job de Kleuver Climax 20 19 : 37 17
867 Andries de Waard Statina 21 20 : 07 18
Lange cross vrouwen
888 Marloes van Loon Pallas 67 1 25 : 38 1
890 Joanne Siccama Tartlétos 2 26 : 31 2
1246 Karin Hommen Hellas 3 28 : 00
882 Rieneke Terink Amersfoort 4 28 : 15 3
884 Tessa Poen AV Daventria 1906 5 29 : 40 4
935 Jana Bruijn Tartletos 6 29 : 40
936 Levina Gaspersz Climax 7 32 : 46
1248 Elsbeth van Dorssen Amersfoort 8 33 : 53
892 Joanne Drost VAV 9 36 : 05 5
897 Jolanda Methorst VZC 10 40 : 26 6
Lange cross vrouwen masters
903 Agnes Schipper Hellas 1 24 : 23 1
914 Frauke van Boekel Typhoon 2 26 : 40 2
900 Ineke Burger Astylos 3 30 : 06 3
913 Antje Velthuis Statina 4 31 : 17 4
904 Inge Dijkman Lg. Aart Stigter 5 31 : 33 5
916 Cora Mulder VZC 6 32 : 15 6
912 Corina van der Linden Statina 7 33 : 13 7
915 Coby van den Heuvel VZC 8 36 : 09 8
901 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 36 : 31 9
1250 Wies van Ravenswaaij VAV 10 38 : 38
Lange cross mannen
1116 Joep van der Zanden Pallas 67 1 33 : 12 1
1125 Bernard van Harn VAV 2 34 : 06 2
1122 Jeroen Velders TZC Vahalis 3 36 : 22 3
1238 Lars van Galen Tartletos 4 36 : 57
1108 Lennart Kleinjans Clytoneus 5 38 : 05 4
1107 Patrick Witte Climax 6 38 : 08 5
1157 Max Voorwaarts VAV 7 38 : 25 6
1102 Geert Lantink Amersfoort 8 38 : 42 7
1249 Ronald Prins VZC 9 38 : 57
1119 Christiaan van der Gaag Tartlétos 10 43 : 19 8
1227 Julien van Dijk Tartletos 11 44 : 55
1124 Mark van de Haar VAV 12 45 : 45 9
1158 Christian van Beusekom Veenendaal 13 47 : 52 10
1113 Marcel van Ommen Lunteren 14 50 : 50 11
Lange cross mannen masters
1222 Erwan Piriou Tartletos 1 34 : 17
1244 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 2 34 : 22
1208 Erik de Witte VAV 3 35 : 10 1
1209 Erik Wolsing VAV 4 35 : 28 2
1163 Bart te Riele Arnhem 5 35 : 33 3
1387 Sjoerd Veltman VZC 6 36 : 03
1216 Rob Barel VZC 7 36 : 36 4
1234 Michel Barth Doorn 8 36 : 48
1247 Michiel van der Sluis Hellas 9 37 : 06
1174 Melvin Laport Climax 10 37 : 30 5
1217 Marco Davelaar VZC 11 38 : 35 6
1181 Steven Driever Lg. Aart Stigter 12 38 : 39 7
1212 Peter Mayringer Veenendaal 13 38 : 47 8
1182 A Meixner Lg. Aart Stigter 14 39 : 02 9
1176 Mart Meijboom Climax 15 39 : 02 10
1186 Theo Bult Pallas 67 16 39 : 10 11
1164 Patrick Schoots Astylos 17 39 : 15 12
1190 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 18 39 : 22 13
1207 Jaco Jacobs VAV 19 39 : 49 14
1172 Laurens Beerepoot Climax 20 40 : 02 15
1180 Arno Lodders Huissen 21 40 : 44 16
1245 Marco Weening Climax 22 40 : 46
1240 Wm van Wijde VZC 23 40 : 49
1206 Wiebe Goodijk VAV 24 40 : 52 17
1168 Louis Rutten Atverni 25 41 : 45 18
1175 Henk Lenderink Climax 26 42 : 05 19
1231 Marc Bergman VZC 27 42 : 40
1201 Jeroen Schroer Tiel 28 42 : 46 20
1237 Andre Knop L.g. Aart Stigter 29 42 : 47
1183 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 30 43 : 02 21
1167 Olivier Walravens Astylos 31 43 : 22 22
1223 Jakob Hartman VZC 32 43 : 44
1229 Hans Kamperman Nieuwegein 33 43 : 47
1230 Jan Willem Bakker De Sprinters 34 44 : 03
1241 Frans Rutten Arena 35 44 : 13
1242 Jan Overeem VZC 36 44 : 29
1228 Marcel Zwietering Pallas 67 37 44 : 57
1235 Bendiks Westerink Heteren 38 45 : 03
1177 Rob Renes Climax 39 45 : 49 23
1170 Jos van Damme Bennekom 40 47 : 12 24
1239 Roland van Galen St.oedenrode 41 47 : 22
1202 Waldo Duin TZC Vahalis 42 48 : 00 25
1173 Dick van Hilten Climax 43 48 : 13 26
1236 Marcel van de Loo Veenendaal 44 48 : 57
1194 Gerrit Koerting Statina 45 49 : 56 27
1218 René Vrösch VZC 46 50 : 22 28
1193 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 47 52 : 51 29
1232 Charles van Rheenen VZC 48 53 : 11
1233 H.A de Ceuninck Veenendaal 49 54 : 58

*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.