Ede – 46e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
13 januari 2018

Het was droog en goed loopweer , ~4°C.
In totaal zijn er 617 lopers gefinisht (incl. NSK Cross), een nieuw record voor Ede!
Bijgewerkt: 15 jan. 2018.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 20 jan.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
408 Thirza Gerritsen Ede 1 6 : 23 1
405 Benthe Frederiks Astylos 2 6 : 35 2
53 Isabella van Scheijen Arena 3 6 : 38
406 Aafke Lub AV 34 4 6 : 51 3
407 Elynn Olthof Ede 5 6 : 57 4
696 Lies Heiner AV 34 6 7 : 18
410 Julia Kruidenier VAV 7 7 : 25 5
697 Emma Ansink Ede 8 7 : 33
Jongens pupillen Mini
413 Jisse Masselink AV 34 1 5 : 11 1
412 Tobias Scholman Astylos 2 5 : 34 2
414 Hidde Brandsma Climax 3 5 : 35 3
421 Joris Hazeleger VAV 4 5 : 40 4
422 Ben van der Meer VAV 5 6 : 03 5
56 Daan Bush Pallas 67 6 6 : 25
415 Daan Mulder Climax 7 7 : 02 6
418 Axel Claassens Pallas 67 8 7 : 05 7
419 Gerwin Immerzeel Pallas 67 9 7 : 10 8
417 Christiaan Fegel Climax 10 7 : 48 9
Meisjes pupillen C
447 Elin Stevens Statina 1 5 : 15 1
432 Carlijn Overeem AV 34 2 5 : 28 2
438 Sophie Ansink Climax 3 5 : 39 3
449 Zoë Schut VAV 4 5 : 42 4
446 Anke Uitterhoeve Rhenen 5 5 : 46 5
444 Frida van der Sluys Pallas 67 6 5 : 58 6
429 Nikki Brouwer AV 34 7 6 : 11 7
434 Pip Regelink AV 34 8 6 : 16 8
698 Lynn ter Velde Climax 9 6 : 19
442 Leandra de Jong Liemers 10 6 : 19 9
450 Hilje Nauta VAV 11 6 : 24 10
424 Amber Kreeft Arena 12 6 : 29 11
426 Isabelle Wijnen Astylos 13 6 : 33 12
423 Raisa van Eupen Arena 14 6 : 33 13
431 Amber ter Haar AV 34 15 6 : 36 14
428 Silke van den Bos AV 34 16 6 : 39 15
435 Sandra Onrust AV 34 17 6 : 51 16
441 Veerle van Reemst Climax 18 6 : 54 17
437 Hailey Olthof Climax 19 6 : 56 18
436 Emma Cabrero Polanco AV 34 20 7 : 09 19
433 Rosalie Veldhuis AV 34 21 7 : 13 20
427 Tess Sijtsma AV 34 22 7 : 25 21
430 Frederique Burghout AV 34 23 7 : 30 22
445 Hanne Hengeveld Pallas 67 24 7 : 38 23
Jongens pupillen C
471 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 35 1
451 Rijk Uitterhoeve Arena 2 4 : 59 2
460 Florens van Reen AV 34 3 5 : 06 3
461 Riemer Vaartjes AV 34 4 5 : 13 4
459 Vigo Oosterhoff AV 34 5 5 : 14 5
469 Floris Dijkgraaf Pallas 67 6 5 : 20 6
458 Hidde Masselink AV 34 7 5 : 25 7
468 Bram Ket Hellas 8 5 : 29 8
455 Kay Evers AV 34 9 5 : 33 9
464 Jefta Borsje Climax 10 5 : 34 10
477 Rens Arends VAV 11 5 : 36 11
452 Romijn Angelier AV 34 12 5 : 40 12
454 Micha Coppen AV 34 13 5 : 46 13
453 Serge Baak AV 34 14 5 : 47 14
466 Jesse Laport Climax 15 5 : 47 15
470 Jelte Franz Pallas 67 16 5 : 50 16
474 Biem de Man VAV 17 5 : 51 17
457 Pim Krottje AV 34 18 5 : 57 18
473 Lars Kleinrensink Pallas 67 19 6 : 23 19
467 Tim Adams Climax 20 6 : 29 20
700 Pim Poestkoke Climax 21 6 : 35
699 Ravi van Valburg Climax 22 6 : 36
465 Wesley van Dam Climax 23 6 : 42 21
462 Finn Derksen AV 34 24 6 : 59 22
476 Levi Lambers VAV 25 7 : 16 23
Meisjes pupillen B
482 Evy van Engeland AV 34 1 5 : 11 1
485 Bodine Jansen AV 34 2 5 : 16 2
496 Anna Matthijs Pallas 67 3 5 : 17 3
480 Lisanne Bod AV 34 4 5 : 37 4
487 Lisa Schouten AV 34 5 5 : 38 5
493 Tessa Visch Climax 6 5 : 48 6
481 Velia de Boer AV 34 7 5 : 49 7
484 Lisanne van Hierden AV 34 8 5 : 50 8
489 Yasmijn Timmerman AV 34 9 5 : 51 9
488 Mila Schouten AV 34 10 5 : 54 10
505 Lynn Kruidenier VAV 11 5 : 57 11
478 Floor Dominicus Arena 12 5 : 57 12
479 Femke Everts Arena 13 5 : 58 13
507 Josephine Willemsen VAV 14 6 : 06 14
483 Tara van den Enk AV 34 15 6 : 10 15
492 Fleur Schussler Climax 16 6 : 11 16
491 Anne-Fleur Klaver AV 34 17 6 : 12 17
490 Ella Woudenberg AV 34 18 6 : 16 18
499 Lina Schoonhoven Statina 19 6 : 22 19
494 Larissa Middelhoven Climax 20 6 : 26 20
495 Liselotte Fluit Fit 21 6 : 45 21
Jongens pupillen B
517 Tim Moes AV 34 1 4 : 28 1
518 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 34 2
510 Eef Wijkmans Astylos 3 4 : 57 3
516 Niek van Lohuizen AV 34 4 5 : 01 4
534 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 5 5 : 04 5
346 Pieter Kooijman Pallas 67 6 5 : 06
545 Laurens Kuiper VAV 7 5 : 09 6
539 Csongor Bártfai Pallas 67 8 5 : 10 7
519 Matthijs Rutting AV 34 9 5 : 11 8
530 Bernt Smit Climax 10 5 : 12 9
521 Daniël Bruggink AV 34 11 5 : 13 10
536 Luca Thimister Pallas 67 12 5 : 15 11
515 Rens Klinkhamer AV 34 13 5 : 17 12
533 Samos van Hattum Climax 14 5 : 22 13
548 Mees Schaafsma VAV 15 5 : 22 14
508 Noud Briene Astylos 16 5 : 24 15
532 Finn Dekker Climax 17 5 : 27 16
543 Lars Budding VAV 18 5 : 29 17
512 Max Cabrera Polanco AV 34 19 5 : 30 18
57 Matthijs Verhoeven Bennekom 20 5 : 33
544 Niek Grandia VAV 21 5 : 35 19
527 Pepijn Vedder Climax 22 5 : 36 20
542 Giel Schengenga Statina 23 5 : 36 21
537 Thomas Koekkoek Pallas 67 24 5 : 46 22
522 Senn Kloosterman AV 34 25 5 : 52 23
514 Joshua Eghuizen AV 34 26 5 : 52 24
525 Silvijn Laarhoven Climax 27 6 : 7 25
513 Quinten Driessen AV 34 28 6 : 7 26
540 Sven Kolnaar Pallas 67 29 6 : 9 27
524 Abel Talens Ciko 66 30 6 : 11 28
531 Deschen van der Linde Climax 31 6 : 13 29
523 Niels Tulk AV 34 32 6 : 16 30
528 Liron Snitselaar Climax 33 6 : 17 31
549 Axel Davelaar VAV 34 6 : 30 32
526 Sven Leentvaar Climax 35 6 : 51 33
547 Jochem van Rekum VAV 36 6 : 52 34
529 Luuk Mulder Climax 37 7 : 00 35
Meisjes pupillen A 1e jaars
560 Noémi Knaap AV 34 1 4 : 39 1
576 Evi Sliedrecht Liemers 2 4 : 52 2
575 Saskia de Jong Liemers 3 4 : 53 3
571 Nynke van der Veer Climax 4 4 : 57 4
573 Liv Pennock Climax 5 4 : 58 5
574 Annelotte Schüssel De Sprinters 6 5 : 03 6
568 Mare Meijnen AV 34 7 5 : 04 7
564 Femke Takkenberg AV 34 8 5 : 05 8
577 Marit Rood Nijmegen Atl. 9 5 : 13 9
565 Imme Velthuis AV 34 10 5 : 14 10
562 Senna Schaake AV 34 11 5 : 15 11
558 Dominique Heinsman AV 34 12 5 : 15 12
551 Charlotte Pelgrim Arena 13 5 : 17 13
567 Amber Masselink AV 34 14 5 : 23 14
554 Ruby-Lynn Dolman AV 34 15 5 : 25 15
556 Stella van den Enk AV 34 16 5 : 44 16
570 Lorena Jonkers Climax 17 5 : 46 17
578 Caitlin Mawdesley Statina 18 5 : 48 18
563 Isaiah Tahalea AV 34 19 5 : 49 19
582 Yara Achterberg VAV 20 5 : 50 20
555 Evie van Doorn AV 34 21 5 : 50 21
561 Fiene Nollet AV 34 22 5 : 51 22
550 Isa Jansen Arena 23 5 : 52 23
566 Isabel Veldhuis AV 34 24 6 : 01 24
559 Luna Hinsch AV 34 25 6 : 03 25
557 Sofia ten Have AV 34 26 6 : 03 26
553 Marit van den Berk Astylos 27 6 : 05 27
569 Jenthe Prummel Climax 28 6 : 06 28
572 Isabel Mulder Climax 29 6 : 09 29
581 Laura de Witte VAV 30 6 : 13 30
Jongens pupillen A 1e jaars
610 Aram Bakker Nijmegen Atl. 1 4 : 29 1
608 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 2 4 : 31 2
593 Daan Klumper AV 34 3 4 : 32 3
612 Detmar Immerzeel Pallas 67 4 4 : 33 4
613 Bram Stevens Statina 5 4 : 36 5
584 Loek Uitterhoeve Arena 6 4 : 39 6
615 Markus Lamper VAV 7 4 : 39 7
609 Elihle Tersteeg Nijmegen Atl. 8 4 : 46 8
616 Job Mulder VAV 9 4 : 47 9
587 Jasper Burghout AV 34 10 4 : 51 10
594 Sybe Lub AV 34 11 4 : 51 11
611 Guus Mietus Pallas 67 12 4 : 52 12
620 Redwan Elkhayyar VAV 13 4 : 58 13
347 Tygo van Valburg Ede 14 4 : 59
589 Che ten Donkelaar AV 34 15 5 : 06 14
588 Manu Coppen AV 34 16 5 : 15 15
596 Janniek Schurink AV 34 17 5 : 16 16
595 Alec Pantus AV 34 18 5 : 17 17
591 Daan Hoogendoorn AV 34 19 5 : 19 18
598 Thom van der Kolk AV 34 20 5 : 21 19
586 Kyan Bekker AV 34 21 5 : 23 20
617 Joël van de Munt VAV 22 5 : 26 21
605 Edwin Vermeulen Climax 23 5 : 27 22
601 Floris Vedder Climax 24 5 : 30 23
599 Bob Duller AV 34 25 5 : 30 24
597 Benthe de Vries AV 34 26 5 : 30 25
603 Joas Borsje Climax 27 5 : 33 26
606 Mika Koorevaar Climax 28 5 : 34 27
600 Henrik Weyenberg AV 34 29 5 : 34 28
54 Thijn v. Scheijen Arena 30 5 : 45
592 Jitse Jousma AV 34 31 5 : 46 29
590 Niels van Gerrevink AV 34 32 5 : 51 30
614 Stijn Dijkslag VAV 33 5 : 59 31
621 Ronnie Frederiks Wijk bij Duurstede 34 6 : 00 32
604 Gabriel Sperber Climax 35 6 : 07 33
602 Sebastiaan Haagsma Climax 36 6 : 10 34
618 Tijs Schoonhoven VAV 37 7 : 12 35
Meisje pupillen A 2e jaars
627 Ninthe Koks AV 34 1 4 : 34 1
632 Lynn Oosterhuis AV 34 2 4 : 39 2
629 Daphne van der Lecq AV 34 3 4 : 41 3
625 Kim Dantuma AV 34 4 4 : 42 4
638 Elvira Jansen Gelre 5 4 : 43 5
639 Ezra Bakker Nijmegen Atl. 6 4 : 47 6
631 Bente van Milligen AV 34 7 4 : 48 7
649 Melissa van Keulen VAV 8 4 : 53 8
634 Eline Gerritsen Climax 9 4 : 56 9
645 Hanne Mourits Pallas 67 10 4 : 56 10
648 Mara Arends VAV 11 4 : 57 11
628 Nena Kwakkel AV 34 12 5 : 00 12
650 Esmée Aartsen VAV 13 5 : 03 13
624 Lotte Bonhof AV 34 14 5 : 09 14
644 Chloé Smit Pallas 67 15 5 : 10 15
642 Elvira Claassens Pallas 67 16 5 : 12 16
637 Sofie Verhoeven Climax 17 5 : 21 17
643 Cato Rietveld Pallas 67 18 5 : 32 18
633 Lieke Starink AV 34 19 5 : 33 19
647 Sanne Budding VAV 20 5 : 42 20
641 Mijke Laverman Nijmegen Atl. 21 5 : 45 21
640 Sofie Rood Nijmegen Atl. 22 5 : 46 22
655 Noa Heijting VAV 23 6 : 14 23
657 Yara Wallet VAV 24 6 : 19 24
635 Marlinde Haagsma Climax 25 6 : 20 25
636 Danique van Beek Climax 26 6 : 21 26
Jongens pupillen A 2e jaars
682 Yvo van den IJssel Liemers 1 4 : 18 1
684 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 2 4 : 21 2
688 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 3 4 : 35 3
674 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 4 4 : 37 4
671 Ties Velthuis AV 34 5 4 : 43 5
689 Siebe Sesink Nijmegen Atl. 6 4 : 44 6
683 Tymen Zwaga Liemers 7 4 : 47 7
664 Ruben van den Bos AV 34 8 4 : 48 8
672 Rowan Witteveen AV 34 9 4 : 50 9
694 Bas Willemsen VAV 10 4 : 50 10
686 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 11 4 : 52 11
690 Tijn Jansen Pallas 67 12 4 : 52 12
676 Giel van As Climax 13 4 : 53 13
663 Jibbe Beeftink AV 34 14 4 : 53 14
692 Thom Koggel Statina 15 5 : 00 15
669 Daan ten Rouwelaar AV 34 16 5 : 05 16
658 Floris van Tuijl Almere 81 17 5 : 06 17
659 Kalle van Eupen Arena 18 5 : 09 18
680 Stijn van der Spoel Climax 19 5 : 11 19
687 Rumo Arns Nijmegen Atl. 20 5 : 14 20
666 Finn Dijk AV 34 21 5 : 14 21
679 Nathan van Dijk Climax 22 5 : 14 22
660 Thijmen van de Kant Astylos 23 5 : 15 23
677 Daniel Luchies Climax 24 5 : 16 24
675 Stijn Vroegh Climax 25 5 : 16 25
685 Simon Turnhout Nijmegen Atl. 26 5 : 18 26
348 Imre de Bruin De Sprinters 27 5 : 19
678 Reinier Dijksma Climax 28 5 : 23 27
681 Nick Adams Climax 29 5 : 28 28
662 Lucas Blijleven Astylos 30 5 : 34 29
693 Mike van Otterlo VAV 31 5 : 39 30
Meisje junioren D 1e jaars
119 Isa van Puffelen AV 34 1 6 : 39 1
113 Lieske Drost AV 34 2 6 : 53 2
124 Mare Versluis Liemers 3 7 : 06 3
106 Nora Groenen Arena 4 7 : 19 4
107 Bente van Rijckevorsel Astylos 5 7 : 22 5
349 Rosalie Koolen Pallas 67 6 7 : 29
128 Noah Stevens Statina 7 7 : 36 6
132 Elles Brandenhorst VAV 8 7 : 44 7
125 Isa Sliedrecht Liemers 9 7 : 51 8
127 Nynke van der Heijden Pallas 67 10 7 : 56 9
110 Jules Bruins AV 34 11 7 : 59 10
117 Floortje Overeem AV 34 12 8 : 02 11
111 Lara van Brummelen AV 34 13 8 : 03 12
112 Myrthe Dantuma AV 34 14 8 : 08 13
122 Nienke de Jong Climax 15 8 : 11 14
133 Noa Mentink VAV 16 8 : 14 15
129 Ahlam Bennar VAV 17 8 : 17 16
114 Benedicte Heinsman AV 34 18 8 : 25 17
105 Isabelle Pelgrim Arena 19 8 : 28 18
118 Caitlin Pantus AV 34 20 8 : 34 19
134 Fenne Ligtvoet VAV 21 8 : 56 20
136 Senna Diepeveen VAV 22 9 : 00 21
120 Noa Schouten AV 34 23 9 : 03 22
121 Noëlle van Veen AV 34 24 9 : 18 23
137 Myrthe Loggers VAV 25 9 : 57 24
130 Maissa El Khayyyar VAV 26 10 : 21 25
Jongens junioren D 1e jaars
145 Sep de Jong AV 34 1 7 : 56 1
155 Ruben Schussler Climax 2 8 : 06 2
149 Julius Prop AV 34 3 8 : 09 3
138 Niek van Wijngaarden Arena 4 8 : 20 4
147 Kai Muijsers AV 34 5 8 : 52 5
150 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 6 9 : 00 6
148 Mika Naber AV 34 7 9 : 12 7
154 Joas Rijneveld Climax 8 9 : 17 8
153 Wim van As Climax 9 9 : 31 9
161 Thomas Arp Pallas 67 10 9 : 33 10
160 Rens Hooiveld Pallas 67 11 9 : 35 11
141 Lucien Driessen AV 34 12 9 : 41 12
164 Job Schaafsma VAV 13 9 : 43 13
168 Jurre Achterberg VAV 14 9 : 46 14
158 Quirijn Jager Climax 15 10 : 43 15
157 Léon Sperber Climax 16 10 : 54 16
152 Dim Bouter Climax 17 10 : 56 17
169 Jelmer van Helmondt VAV 18 11 : 00 18
350 Lars van der Stege Climax 19 11 : 21
156 Mark van Voorst Climax 20 11 : 24 19
142 Jonathan Fennema AV 34 21 13 : 05 20
64 Emiel Knop Leersum BM 17 : 26
Meisjes junioren D 2e jaars
185 Filsan Versteeg Pallas 67 1 6 : 48 1
188 Lyske Gilissen Pallas 67 2 6 : 55 2
184 Josefine Ulfman Pallas 67 3 6 : 58 3
58 Noortje Bonten Pallas 67 4 7 : 01
196 Janne Leenders VAV 5 7 : 20 4
175 Maren van de Goor AV 34 6 7 : 23 5
182 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 7 7 : 24 6
180 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 8 7 : 25 7
178 Anna van Lohuizen AV 34 9 7 : 26 8
183 Esmée Beukers Pallas 67 10 7 : 30 9
191 Kim de Pater VAV 11 7 : 31 10
179 Sarah Smals AV 34 12 7 : 32 11
174 Odi van Eupen Arena 13 7 : 32 12
177 Aukje Hurenkamp AV 34 14 7 : 34 13
187 Nora Mourits Pallas 67 15 8 : 19 14
181 Merel Talens Ciko 66 16 8 : 27 15
186 Sterre Wijnen Pallas 67 17 9 : 01 16
Jongens junioren D 2e jaars
207 Job van Keulen Nijmegen Atl. 1 7 : 49 1
204 Wout van der Weide AV 34 2 8 : 07 2
208 Sven Wildeboer VAV 3 8 : 18 3
199 Merlijn Bonhof AV 34 4 8 : 24 4
201 Rafael van Goor AV 34 5 8 : 59 5
202 Kjell Hulleman AV 34 6 9 : 13 6
205 Koen Regelink AV 34 7 9 : 13 7
200 Friso Castelein AV 34 8 9 : 17 8
210 Tygo Hulsebos VAV 9 10 : 04 9
198 Marijn Atmodimedjo AV 34 10 10 : 24 10
197 Casper van Tuijl Almere 81 11 10 : 40 11
Meisjes junioren C
220 Celine van Heerikhuize Climax 1 8 : 17 1
219 Jasmijn van Wissen Ciko 66 2 8 : 22 2
234 Lieke Vreugdenhil Statina 3 8 : 43 3
212 Elke Wijkmans Astylos 4 8 : 49 4
211 Sarah van Tuijl Almere 81 5 8 : 51 5
216 Jasmijn Charlotte Witteveen AV 34 6 8 : 57
214 Maeve van Mansom AV 34 7 9 : 17 6
229 Kore Hengeveld Pallas 67 8 9 : 24 7
225 Esra de Bruin De Sprinters 9 9 : 24 8
213 Moira Henninger AV 34 10 9 : 25 9
224 Wies Polman De Sprinters 11 9 : 27 10
223 Iris Koevoets Climax 12 9 : 31 11
246 Evie Hiel VAV 13 9 : 35 12
241 Jiska Mollema VAV 14 9 : 56 13
231 Renske Aarninkhof Pallas 67 15 10 : 04 14
215 Julia Telgen AV 34 16 10 : 05 15
221 Dorine van Leeuwen Climax 17 10 : 26 16
230 Floor Olthof Pallas 67 18 10 : 32 17
222 Anouk v Starrenburg Climax 19 10 : 44 18
245 Rosannah Malschaert VAV 20 10 : 45 19
Jongens junioren C
65 Jacob van der Galiën Hugo Veenker 1 12 : 40
259 Martijn van der Lecq AV 34 2 12 : 49 1
269 Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 13 : 24 2
263 Bram Joosten Climax 4 13 : 24 3
267 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 5 13 : 25 4
268 Stefan Beukers Pallas 67 6 13 : 57 5
274 Bjorn Hulsebos VAV 7 14 : 02 6
250 Ard Laffeber Astylos 8 14 : 02 7
270 Koen Geelen Pallas 67 9 14 : 03 8
252 Sam Overeem AV 34 10 14 : 05 9
248 Wouter Lamers Arena 11 14 : 09 10
258 Daan Hulshof AV 34 12 14 : 23 11
262 Martijn de Jong Climax 13 14 : 29 12
272 Nils Reefman Pallas 67 14 14 : 45 13
253 Boris Vegter AV 34 15 16 : 24 14
279 Rik Dijkslag VAV 16 16 : 27 15
251 Constantijn Langerak AV 34 17 16 : 53 16
278 Niek van Dijk VAV 18 16 : 55 17
255 Finn Bute AV 34 19 17 : 15 18
256 Joris Giezeman AV 34 20 21 : 53 19
Meisjes junioren B
286 Julia Groot Ciko 66 1 13 : 45 1
289 Noor Breedveld Pallas 67 2 14 : 45 2
290 Lou Bijman Pallas 67 3 15 : 08 3
293 Nathalie Kruisinga VAV 4 16 : 20 4
288 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 5 16 : 34 5
292 Carliene van Vliet VAV 6 20 : 04 6
Jongens junioren B
299 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 1 11 : 58 1
296 Arris van Deelen Climax 2 12 : 00 2
298 Zen Barth Lg. Aart Stigter 3 12 : 07 3
352 Max van Gelder Arena 4 13 : 14
339 Diede Wit Pallas 67 5 13 : 16 4
295 Sam Rietveld Bennekom 6 13 : 25 5
340 Lucas Goené Veenendaal 7 13 : 38 6
294 Boaz Jacobs AV Gelre 8 14 : 34 7
300 Jelle van Bergen Pallas 67 9 15 : 32 8
297 Sven Huibers Climax 10 16 : 18 9
Meisjes junioren A
341 Claire Labrie VZC 1 18 : 23 1
Jongens junioren A
344 Alex Kling VZC 1 22 : 56 1
345 Victor Goené VZC 2 23 : 02 2
343 Jens Mos Lg. Aart Stigter 3 24 : 39 3
342 Lars Huibers Climax 4 27 : 36 4
Korte cross vrouwen
67 Suzanne Broxterman Pallas 67 1 12 : 53
912 Alida Hagen VAV 2 14 : 35 1
63 Liduin Bos-Burgering U-Track 3 14 : 40
906 Odile Verzantvoort AV Triathlon 4 14 : 49 2
986 Marianne van Deelen Climax 5 15 : 08
905 Michelle Spek AV 34 6 15 : 48 3
908 Rinske Bakker Ede 7 16 : 20 4
910 Iris van Kan Wageningen 8 16 : 34
913 Claudia Kazemier VAV 9 17 : 12 5
911 Femke Kazemier VAV 10 18 : 43 6
988 Lianne Nijs Ede 11 19 : 53
907 Anne van Aurich Dutch Runners 12 20 : 31 7
941 Ziwei Suurling Wageningen 13 21 : 39
Korte cross vrouwen masters
916 Manon Mensink Ciko 66 1 13 : 43 1
55 Danielle Krijgsman Arena 2 14 : 13
924 Anja van Rabenswaaij Veenendaal 3 15 : 57 2
61 Lydia Jeuken Venray Regio 4 16 : 15
59 Christy van Beek Pallas 67 5 16 : 19
921 Ingrid Haas Pallas 67 6 16 : 32 3
923 Wendy Leenders Veenendaal 7 16 : 38 4
918 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 8 17 : 29 5
928 Cora Vermeer-van Hunen VZC 9 17 : 37 6
989 Barbara de Jong Leiden 10 18 : 51
917 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 18 : 53 7
922 Klaske Hoogstra Pallas 67 12 19 : 29 8
926 Saskia van de Haar VZC 13 19 : 55 9
987 Valentina Tassone Pallas 67 14 24 : 14
Korte cross mannen
999 Tristan Valkenburg Olympus 70 1 11 : 22
937 Michael van Baal Statina 2 11 : 52 1
934 Lennart Kleinjans Clytoneus 3 12 : 46 2
947 Lennart van de Peppel Wageningen 4 12 : 55 3
946 Koen van Kooten VAV 5 13 : 09 4
931 Pascal Mariany Bennekom 6 13 : 16 5
995 Tim van der Gaag Bennekom 7 13 : 19
935 Pim Lenderink Ede 8 13 : 28 6
996 Marijn Pleijsant Climax 9 13 : 38
990 Bart Malestein Bunschoten-Spakenburg 10 13 : 41
991 Arnout Helwig NSAV t Haasje 11 17 : 06
66 Vincent van de Vis AV 34 12 18 : 15
Korte cross mannen masters
997 Arthur van Dijk Olympus 70 1 11 : 10
969 Patrick Smit Pallas 67 2 11 : 30 1
62 Dennis Bast Pallas 67 3 11 : 40
956 Anne Wiersma Climax 4 12 : 05 2
970 Ruben Verlangen Statina 5 12 : 09 3
68 Dirk Jan Demkes Pallas 67 6 12 : 21
954 Wouter van Leeuwen Ciko 66 7 12 : 26 4
966 Tariq van Rooijen Pallas 67 8 12 : 31 5
998 Marcel Jaarsma Pallas 67 9 13 : 16
974 Jeroen Vreugdenhil Statina 10 13 : 36 6
60 Luc Bonken Pallas 67 11 13 : 55
950 Johann de Jong Apeldoorn 12 13 : 56 7
983 Peter Bieshaar VZC 13 13 : 59 8
993 Marc van Gelder Arena 14 14 : 05
972 Raymond Lockhorst Statina 15 14 : 21 9
958 Theo van der Veer Climax 16 14 : 30 10
960 Me Reesink Climax 17 14 : 32 11
965 Erwin Thimister Pallas 67 18 14 : 49 12
968 Rogier Kolnaar Pallas 67 19 14 : 59 13
949 Sander van Tuijl Almere 81 20 15 : 34 14
962 Adrie Honders De Dijkrunners 21 16 : 02 15
979 Gijs van der Meijden VZC 22 16 : 28 16
994 Gerard van de Bovenkamp avVN 23 16 : 33
982 Henk Kerbof VZC 24 16 : 50 17
981 Rene Vrosch VZC 25 17 : 21 18
992 Jeroen Pijpers Warnsveld 26 17 : 25
953 Martin Laport Bennekom 27 17 : 54 19
69 Henk Bakker Ede 28 18 : 01
Lange cross vrouwen
1360 Annemiek van Kooten Arena 1 24 : 28 1
1367 Laura Schumacher Tartletos 2 26 : 40 2
1366 Madeleine van Winkel Tartletos 3 27 : 36 3
1133 Floor Zwietering Pallas 67 4 28 : 00
1374 Anneke van de Boer Wageningen 5 28 : 18 4
1485 Renske Maas AV 23 6 29 : 50
1371 Brigitte de Bruin Veenendaal 7 30 : 10 5
1358 Rieneke Terink Amersfoort 8 30 : 28 6
1125 Bo de Groot Veenendaal 9 30 : 51
1372 Linda Bloem VZC 10 31 : 01 7
1361 Cynthia Koning Climax 11 31 : 15 8
1370 Ellen van Dijk Veenendaal 12 33 : 39 9
1488 Françoise van Melzen Hanzesport 13 35 : 16
Lange cross vrouwen masters
1487 Sandra de Jonge Ciko 66 1 24 : 51
1375 Katja Duurland Almere 81 2 27 : 51 1
1382 Kirsten Verkooijen Pallas 67 3 28 : 10 2
1139 Mieke Eppink Pallas 67 4 28 : 56
1138 Monioek Verbeek Pallas 67 5 29 : 37
1376 Ineke Burger Astylos 6 29 : 55 3
1378 Keete Voerman Bennekom 7 30 : 52 4
1142 Inger van Viegen VZC 8 31 : 14
1377 Monica Gorska AV 34 9 31 : 58 5
1383 Minke Schoffelmeer Rhenen 10 33 : 39 6
1381 Anne van Raalte Pallas 67 11 34 : 52 7
1128 Erika Versaevel Bennekom 12 35 : 13
1486 Gerda van Voorst Bennekom 13 35 : 46
1388 Hermien Vleems VZC 14 37 : 07 8
1130 Dorien Stroomberg Statina 15 41 : 32
Lange cross mannen
1492 Arjen van der Logt Phoenix 1 31 : 16
1396 Mathias Meijer Climax 2 31 : 28 1
1136 Jan Wroesen Wageningen 3 31 : 45
1402 Joep Kluwen Tartletos 4 32 : 36 2
1416 Danny Schoch Wageningen 5 33 : 22 3
1498 Mischa Petie Phoenix 6 33 : 55
1415 Laurens Kersten VZC/VAV 7 35 : 21 4
1497 Marino Nieuwhof Pallas 67 8 35 : 39
1500 Gerwin Wessels Cifla 9 36 : 30
1405 Henry Piek TZC Vahalis 10 37 : 10 5
1392 Paul Riezebos Barneveld 11 37 : 37 6
1410 Wilco Wajer VAV 12 38 : 40 7
1390 Geert Lantink Amersfoort 13 38 : 47 8
1391 Harm Dieterman Arena 14 39 : 07 9
1397 Lennart Kleinjans Clytoneus 15 39 : 11 10
1394 Jelle Hanswijk Climax 16 39 : 22 11
1395 Rick van Voorst Climax 17 39 : 35 12
1000 Twan Cats Wageningen 18 40 : 07
1403 Julien van Dijk Tartletos 19 43 : 19 13
1412 Christian van Beusekom Veenendaal 20 45 : 02 14
1489 Jelle Reinders Arnhem 21 52 : 54
1400 Marcel van Ommen Lunteren 22 53 : 11 15
Lange cross mannen masters
1499 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 33 : 09
1426 Jorn Leistra Ciko 66 2 33 : 37 1
1449 Jeroen Zeinstra Pallas 67 3 34 : 12 2
1127 Rob Barel VZC 4 35 : 55
1463 Erik de Witte VAV 5 35 : 58 3
1445 Mark Rietveld Pallas 67 6 36 : 50 4
1422 Jeroen Swildens AV 34 7 37 : 35 5
1435 Melvin Laport Climax 8 37 : 39 6
1425 Martijn Schenk Bennekom 9 37 : 41 7
1434 Laurens Beerepoot Climax 10 37 : 54 8
1468 Peter Mayringer Veenendaal 11 38 : 02 9
1484 Iwan van Kooten VZC 12 38 : 12 10
1491 Roemer Pleijsier Pallas 67 13 38 : 23
1459 Jaco Jacobs VAV 14 38 : 33 11
1456 Jeroen Schroer Tiel 15 38 : 50 12
1420 Patrick Schoots Astylos 16 39 : 17 13
1137 Wim Korving VZC 17 39 : 29
1436 Mart Meijboom Climax 18 39 : 50 14
1132 Manfred Boogaard VZC 19 39 : 58
1141 Henry Wondergem Voorthuizen 20 40 : 17
1443 Arjen Schots Pallas 67 21 40 : 33 15
1465 Bard Dolmans VAV 22 40 : 48 16
1140 Wiebe Goodijk VAV 23 40 : 53
1144 Bart van de Wal Oosterbeek 24 41 : 00
1446 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 25 41 : 04 17
1472 Bas Hersbach VZC 26 41 : 16 18
1418 Martijn Talens Arnhem 27 41 : 31 19
1135 Eite Everts Arena 28 41 : 45
1494 Erik Seebus Renkum 29 42 : 00
1419 Olivier Walravens Astylos 30 42 : 05 20
1441 Leo Nauta Pallas 67 31 42 : 42 21
1143 Jan Schinkel VZC 32 43 : 21
1476 Maarten Bremen VZC 33 43 : 29 22
1432 Henk Lenderink Climax 34 44 : 07 23
1496 Peter Sansom Wageningen 35 44 : 09
1134 Marcel Zwietering Pallas 67 36 44 : 21
1421 Erik Steenbeek Astylos 37 44 : 30 24
1429 Albert de Vries Climax 38 45 : 24 25
1469 Reijer Demoet Veenendaal 39 45 : 36 26
1477 Jakob Hartman VZC 40 46 : 07 27
1431 Rob Renes Climax 41 46 : 39 28
1424 Jos van Damme Bennekom 42 46 : 55 29
1451 Ton Meuwissen Statina 43 47 : 07 30
1464 Henk van Kooten VAV 44 47 : 29 31
1452 Gerbert Heiwegen Statina 45 48 : 05 32
1126 Jan Maarten Persijn Ede 46 48 : 23
1495 Roland van Galen Sint Oedenrode 47 48 : 37
1473 Gert van Zanten VZC 48 49 : 27 33
1474 Pieter van Zijl VZC 49 49 : 28 34
1478 Wouter de Rijk VZC 50 50 : 47 35
1471 Joost Marchal Veenendaal 51 50 : 51 36
1457 Dick Sangers TZC Vahalis 52 50 : 57 37
1131 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 53 55 : 20
NSK Korte cross vrouwen
1074 Margo Heurman NSAV ’t Haasje 1 14 : 04
1067 Iris Brandenburg Aquila 2 14 : 48
1070 Rianne van Slooten NSAV ’t Haasje 3 15 : 06
1078 Jeske Hoogeboom Phanos 4 15 : 14
1076 Judith de Heer Tartlétos 5 15 : 18
1075 Jasmijn van Slingerland D.A.V. Kronos 6 15 : 23
1061 Melissa Papa U.S.S.V. Simius Hircus 7 15 : 25
1064 Mijntje Minkema ASAV Aquila 8 15 : 30
1062 Lucca Vledder A.S.A.V. Aquila 9 15 : 37
1072 Sandra Luijten Uros 10 15 : 52
1077 Pauline Oonk Kronos 11 16 : 11
1073 Dionne Ruijter Tartlétos 12 16 : 13
1063 Marleen van Rijn WAV Tartletos 13 17 : 02
NSK Korte cross mannen
1039 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 10 : 15
1036 Ruben Sansom MSAV Uros 2 10 : 17
1047 Koen Jansen tartletos 3 10 : 22
1041 Casper van der Putten Asterix 4 10 : 24
1048 Tom de Gelder Oympus ’70 5 10 : 47
1052 Steef Severijn DAV Kronos 6 11 : 16
1045 Marco Otten NSAV ’t Haasje 7 11 : 21
1050 Thomas Doesburg NSAV ’t Haasje 8 11 : 27
1043 Lars Biemans NSAV ’t Haasje 9 11 : 42
1034 Jordi Bot Asterix 10 11 : 50
1038 Arjen Venema Tartlétos 11 11 : 53
1051 Joost de Kleuver Climax 12 12 : 04
1044 Casper Kroon DAV Kronos 13 12 : 11
1046 Jesper vrouwenvelder AV phoenix 14 12 : 14
1057 Jeroen van Dijk AV Heerenveen 15 12 : 34
1035 Vincent Bosboom D.A.V. Kronos 16 12 : 49
1033 Dino Verhoef Asterix 17 12 : 51
1056 Marvin Arts Asterix 18 13 : 14
1040 Djurre Tijsma AV Phoenix 19 13 : 19
1055 Francesco Garassino WAW Tartlétos 20 13 : 25
1032 Thijs Vreugdenhil Rotterdam 21 14 : 28
1049 Simon Jonis AV Phoenix 22 15 : 11
NSK Lange cross vrouwen
1113 Lisan Duijvestijn Pijnacker 1 23 : 23
1102 Lotte van der Pol Cifla 2 23 : 58
1106 Lotte ten Harmsen van der Beek Phoenix 3 26 : 06
1104 Joanne Siccama Tartlétos 4 26 : 23
1108 Melissa Bevers Asterix 5 27 : 21
1112 Laura Kessels Tartletos 6 27 : 53
1109 Maike de Jongh Kronos 7 28 : 49
1110 Judith Frederiks ASAV Aquila 8 30 : 15
1111 Jana Bruijn Tartlétos 9 31 : 13
1105 Dagmar van Esch Tartletos 10 31 : 48
1107 Lenny Engelen MSAV Uros 11 33 : 25
NSK Lange cross mannen
1084 Luuk Wijering NSAV ’t Haasje 1 31 : 40
1090 Casper van der Putten Asterix 2 31 : 55
1086 Ties van den Hurk NSAV ’t Haasje 3 32 : 16
1089 Luc Sillen NSAV ’t Haasje 4 33 : 40
1093 Arjan Feenstra Phoenix 5 33 : 49
1088 Lars van Galen W.A.V. Tartlétos 6 34 : 55
1096 Tsjerk Dijksma AV Heerenveen 7 35 : 04
1097 Maarten van Doornik Tartlétos 8 35 : 27
1098 Twan Wildeboer D.A.V. Kronos 9 37 : 44
1095 Jacco Bontekoe Tartletos 10 39 : 09
1091 John Verdonschot Asterix 11 39 : 14
1092 Jonas Mars AV Phoenix 12 40 : 41
1085 Henrik Nitare E.S.A.V. Asterix 13 40 : 42
1081 Robin Baas Tartletos 14 43 : 09
1083 Sebastiaan van den Heuvel ESAV Asterix 15 47 : 37

*)
– Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
– BM: buiten mededinging.