Ede – 47e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
12 januari 2019

De dag begon droog maar bewolkt. Later was er motregen dat overging in regen, ~7°C.
In totaal zijn er 546 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 13 jan. 2019, 12:45u.
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 19 jan.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
278 Celine Struijve Doorwerth 1 5 : 03 1
133 Maud Lamfers AV 34 2 6 : 06 2
951 Isabella van Scheijen Arena 3 6 : 13
110 Berit van Eupen Arena 4 6 : 42 3
245 Emma Ansink Climax 5 6 : 49 4
280 Amber Sterk Ede 6 7 : 32 5
Jongens pupillen Mini
246 Twan Smit Climax 1 5 : 58 1
139 Hugo van Thiel AV 34 2 6 : 14 2
140 Sverre Veldhuis AV 34 3 6 : 16 3
138 Vigo Kloostermann AV 34 4 6 : 19 4
134 Olivier Baak AV 34 5 6 : 40 5
135 Willem Heiner AV 34 6 6 : 57 6
136 Sebastiaan Heynneman AV 34 7 7 : 15 7
137 Quinn Jonges AV 34 8 7 : 21 8
297 Jannes van der Linden Pallas 67 9 8 : 15 9
Meisjes pupillen C
121 Tess Henzen Astylos 1 5 : 17 1
145 Hannah den Hartog AV 34 2 5 : 34 2
143 Noortje de Haas AV 34 3 5 : 41 3
144 Linn Hagen AV 34 4 5 : 49 4
281 Thirza Gerritsen Ede 5 5 : 51 5
120 Benthe Frederiks Astylos 6 6 : 08 6
148 Simone Rijpma AV 34 7 6 : 11 7
298 Merel van Bolderen Pallas 67 8 6 : 13 8
150 Margje Wolters AV 34 9 6 : 15 9
249 Elynn Olthof Climax 10 6 : 23 10
141 Bente van Cittert AV 34 11 6 : 30 11
247 Marit van de Bospoort Climax 12 6 : 34 12
146 Floortje Havenaar AV 34 13 6 : 50 13
248 Carolijn Grzesiak Climax 14 7 : 11 14
Jongens pupillen C
160 Jisse Masselink AV 34 1 4 : 58 1
151 Danil Bekhof AV 34 2 5 : 00 2
330 Joris Hazeleger VAV 3 5 : 02 3
155 Boudewijn van Buuren AV 34 4 5 : 02 4
279 Emile Struijve Doorwerth 5 5 : 06 5
122 Tobias Scholman Astylos 6 5 : 13 6
158 Stef Klinkhamer AV 34 7 5 : 24 7
328 Joël van Beusekom VAV 8 5 : 26 8
162 Jesper Roelofs AV 34 9 5 : 33 9
250 Hidde Brandsma Climax 10 5 : 36 10
253 Jesse Leentvaar Climax 11 5 : 37 11
948 Teun Sijrier Climax 12 5 : 38
153 Stian de Boer AV 34 13 5 : 44 12
940 Chris de Vogel Ede 14 5 : 50
157 Duncan Jurriëns AV 34 15 5 : 55 13
156 Sami Jonges AV 34 16 5 : 56 14
378 Axel Claassens Wageningen 17 5 : 59 15
163 Mats Roobeek AV 34 18 5 : 59 16
165 Alek Verhagen AV 34 19 6 : 02 17
300 Mathias Kruit Pallas 67 20 6 : 03 18
159 Moos Koster AV 34 21 6 : 14 19
161 Jort Maurice AV 34 22 6 : 17 20
152 Sid Biermann AV 34 23 6 : 19 21
302 Siemen Waasdorp Pallas 67 24 6 : 35 22
299 Gerwin Immerzeel Pallas 67 25 6 : 44 23
301 Dravik van der Linden Pallas 67 26 6 : 44 24
251 Jake Figueiredo van Herp Climax 27 8 : 09 25
meisje pupillen B
173 Carlijn Overeem AV 34 1 5 : 02 1
323 Elin Stevens Statina 2 5 : 07 2
336 Kuana Kaspers VAV 3 5 : 18 3
111 Raisa van Eupen Arena 4 5 : 21 4
333 Hannah Abrahamse VAV 5 5 : 22 5
114 Anke Uitterhoeve Arena 6 5 : 28 6
337 Zoë Schut VAV 7 5 : 29 7
174 Annechien Paats AV 34 8 5 : 31 8
254 Sophie Ansink Climax 9 5 : 39 9
167 Nikki Brouwer AV 34 10 5 : 39 10
305 Frida van der Sluys Pallas 67 11 5 : 45 11
338 Sophie van Zutphen VAV 12 5 : 50 12
176 Pip Regelink AV 34 13 5 : 53 13
175 Manon Prins AV 34 14 5 : 55 14
257 Nora Sterk Climax 15 5 : 59 15
288 Leandra de Jong Liemers 16 6 : 01 16
166 Silke van den Bos AV 34 17 6 : 11 17
255 Hailey Olthof Climax 18 6 : 15 18
170 Amber ter Haar AV 34 19 6 : 17 19
172 Cira Hinsch AV 34 20 6 : 33 20
123 Isabelle Wijnen Astylos 21 6 : 41 21
177 Rosalie Veldhuis AV 34 22 6 : 43 22
169 Emma Cabrera Polanco AV 34 23 6 : 46 23
171 Lies Heiner AV 34 24 6 : 51 24
937 Elin Steijlen Climax 25 6 : 55
112 Eline Huibers Arena 26 6 : 58 25
168 Frederique Burghout AV 34 27 7 : 14 26
113 Amber Kreeft Arena 28 7 : 22 27
Jongens pupillen B
308 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 27 1
115 Rijk Uitterhoeve Arena 2 4 : 45 2
186 Florens van Reen AV 34 3 4 : 50 3
306 Floris Dijkgraaf Pallas 67 4 4 : 52 4
188 Riemer Vaartjes AV 34 5 4 : 54 5
310 Lars Kleinrensink Pallas 67 6 4 : 55 6
309 Samuel Groot-Alvarez Pallas 67 7 4 : 55 7
180 Kay Evers AV 34 8 5 : 00 8
184 Borre Oostenenk AV 34 9 5 : 11 9
284 Bram Ket Hellas 10 5 : 12 10
185 Vigo Oosterhoff AV 34 11 5 : 13 11
183 Hidde Masselink AV 34 12 5 : 33 12
258 Damian Jonkers Climax 13 5 : 39 13
259 Jesse Laport Climax 14 5 : 41 14
341 Rens Arends VAV 15 5 : 41 15
178 Serge Baak AV 34 16 5 : 46 16
340 Mick van Amstel VAV 17 5 : 47 17
187 Marijn Stouten AV 34 18 5 : 54 18
179 Finn Derksen AV 34 19 6 : 08 19
181 Erik Heynneman AV 34 20 6 : 16 20
182 Jasper Mansier AV 34 21 6 : 18 21
Meisje pupillen A1
130 Jasmijn van Steenpaal Atverni 1 4 : 33 1
283 Pop de Ridder Hanzesport 2 4 : 36 2
193 Bodine Jansen AV 34 3 4 : 49 3
936 Liz Schoonhoven Atverni 4 4 : 56
242 Marit van Erve Bennekom 5 4 : 59 4
312 Lieke Haarsma Pallas 67 6 5 : 11 5
195 Lisa Schouten AV 34 7 5 : 15 6
196 Mila Schouten AV 34 8 5 : 17 7
197 Lune Smeur AV 34 9 5 : 23 8
353 Josephine Willemsen VAV 10 5 : 26 9
348 Maysam Attaf VAV 11 5 : 30 10
192 Lisanne van Hierden AV 34 12 5 : 31 11
189 Velia de Boer AV 34 13 5 : 41 12
243 Lotte Verhoeven Bennekom 14 5 : 43 13
198 Yasmijn Timmerman AV 34 15 5 : 44 14
194 Yfke Maurice AV 34 16 5 : 49 15
191 Tara van den Enk AV 34 17 5 : 52 16
199 Ella Woudenberg AV 34 18 5 : 54 17
Jongens pupillen A1
209 Tim Moes AV 34 1 4 : 02 1
211 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 08 2
953 Luuk Veerbeek Niijmegen 3 4 : 21
207 Niek van Lohuizen AV 34 4 4 : 21 3
126 Eef Wijkmans Astylos 5 4 : 24 4
215 Hidde Wassink AV 34 6 4 : 41 5
205 Rens Klinkhamer AV 34 7 4 : 42 6
202 Max Cabrera Polanco AV 34 8 4 : 45 7
244 Matthijs Verhoeven Bennekom 9 4 : 49 8
358 Laurens Kuiper VAV 10 4 : 50 9
204 Siemen Jansen v/d Sligte AV 34 11 4 : 51 10
266 Bernt Smit Climax 12 4 : 52 11
201 Daniël Bruggink AV 34 13 4 : 53 12
319 Luca Thimister Pallas 67 14 4 : 57 13
268 Pepijn Vedder Climax 15 4 : 58 14
939 Sam van Hattum Climax 16 4 : 59
213 Stach Schakelaar AV 34 17 5 : 01 15
356 Niek Grandia VAV 18 5 : 01 16
286 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 19 5 : 02 17
314 Rik van den Dungen Pallas 67 20 5 : 02 18
203 Wilco Holtkamp AV 34 21 5 : 02 19
354 Lars Budding VAV 22 5 : 03 20
262 Jelle Brandsma Climax 23 5 : 03 21
360 Mees Schaafsma VAV 24 5 : 04 22
316 Akke van der Linden Pallas 67 25 5 : 04 23
206 Senn Kloosterman AV 34 26 5 : 08 24
318 Petr Schreuder Pallas 67 27 5 : 09 25
214 Niels Tulk AV 34 28 5 : 20 26
212 Matthijs Rutting AV 34 29 5 : 22 27
208 Bart Mansier AV 34 30 5 : 26 28
264 Timo Cost Climax 31 5 : 26 29
377 Bart van Beusekom Veenendaal 32 5 : 33 30
355 Axel Davelaar VAV 33 5 : 55 31
265 Sven Leentvaar Climax 34 5 : 57 32
269 Nathan Weij Climax 35 5 : 57 33
263 Marnix van Burgsteden Climax 36 6 : 02 34
317 Stijn Roessink Pallas 67 37 6 : 04 35
267 Liron Snitselaar Climax 38 6 : 06 36
949 Nick Timmermans Wageningen DQ (1) 5 : 39
Meisje pupillen A2
221 Noémi Knaap AV 34 1 4 : 32 1
223 Mare Meijnen AV 34 2 4 : 38 2
293 Evi Sliedrecht Liemers 3 4 : 41 3
954 Jillian Eken Nijmegen Atl. 4 4 : 48
224 Femke Takkenberg AV 34 5 4 : 52 4
290 Saskia de Jong Liemers 6 4 : 52 5
291 Hilde Schepers Liemers 7 4 : 53 6
118 Charlotte Pelgrim Arena 8 5 : 04 7
292 Vere Schepers Liemers 9 5 : 04 8
294 Marit Rood Nijmegen Atl. 10 5 : 06 9
226 Imme Velthuis AV 34 11 5 : 08 10
295 Annelotte Schüssel Nijmegen Atl. 12 5 : 12 11
216 Ruby-Lynn Dolman AV 34 13 5 : 13 12
127 Marit van den Berk Astylos 14 5 : 19 13
271 Jenthe Prummel Climax 15 5 : 23 14
270 Lorena Jonkers Climax 16 5 : 26 15
222 Amber Masselink AV 34 17 5 : 27 16
128 Emma Homan Astylos 18 5 : 30 17
217 Evie van Doorn AV 34 19 5 : 34 18
225 Isabel Veldhuis AV 34 20 5 : 40 19
219 Sofia ten Have AV 34 21 5 : 42 20
218 Stella van den Enk AV 34 22 5 : 45 21
369 Laura de Witte VAV 23 6 : 00 22
220 Luna Hinsch AV 34 24 6 : 04 23
Jongens pupillen A2
371 Markus Lamper VAV 1 4 : 23 1
370 Redwan El Khayyar VAV 2 4 : 24 2
320 Detmar Immerzeel Pallas 67 3 4 : 27 3
119 Loek Uitterhoeve Arena 4 4 : 36 4
374 Job Mulder VAV 5 4 : 40 5
235 Daan Klumper AV 34 6 4 : 44 6
230 Che ten Donkelaar AV 34 7 4 : 47 7
277 Tom de Vogel Climax 8 4 : 50 8
229 Jasper Burghout AV 34 9 4 : 51 9
272 Joas Borsje Climax 10 4 : 52 10
240 Benthe de Vries AV 34 11 4 : 56 11
231 Bob Duller AV 34 12 5 : 00 12
375 Joel van de Munt VAV 13 5 : 01 13
233 Daan Hoogendoorn AV 34 14 5 : 04 14
321 Samuel Kruit Pallas 67 15 5 : 05 15
238 Alec Pantus AV 34 16 5 : 08 16
241 Henrik Weyenberg AV 34 17 5 : 12 17
275 Floris Vedder Climax 18 5 : 16 18
228 Kyan Bekker AV 34 19 5 : 17 19
273 Kalle Brinkhuis Climax 20 5 : 17 20
236 Thom van der Kolk AV 34 21 5 : 18 21
950 Thijn van Scheijen Rhenen 22 5 : 33
234 Jitse Jousma AV 34 23 5 : 35 22
376 Rik Vos VAV 24 5 : 37 23
274 Gabriel Sperber Climax 25 5 : 40 24
276 Edwin Vermeulen Climax 26 6 : 25 25
Meisje junioren D1
401 Ninthe Koks AV 34 1 6 : 48 1
404 Bente van Milligen AV 34 2 6 : 49 2
446 Eline Gerritsen Climax 3 6 : 52 3
399 Kim Dantuma AV 34 4 6 : 54 4
906 Melissa van Keulen VAV 5 6 : 55 5
400 Vé Fredriks AV 34 6 6 : 58 6
403 Daphne van der Lecq AV 34 7 7 : 01 7
380 Rebekka Kool Arena 8 7 : 12 8
889 Romy Sonneveld Prins Hendrik 9 7 : 29 9
486 Irene Ambachtsheer Pallas 67 10 7 : 30 10
402 Nena Kwakkel AV 34 11 7 : 34 11
490 Hanne Mourits Pallas 67 12 7 : 42 12
900 Mara Arends VAV 13 7 : 44 13
447 Sofie Verhoeven Climax 14 7 : 50 14
901 Marame Attaf VAV 15 7 : 51 15
897 Esmee Aartsen VAV 16 7 : 53 16
491 Cato Rietveld Pallas 67 17 7 : 56 17
488 Elvira Claassens Pallas 67 18 8 : 03 18
903 Nour Farah VAV 19 8 : 08 19
406 Evi Ziens AV 34 20 8 : 14 20
480 Sofie Rood Nijmegen Atl. 21 8 : 27 21
405 Lieke Starink AV 34 22 8 : 41 22
487 Nicole Ambachtsheer Pallas 67 23 9 : 04 23
902 Sanne Budding VAV 24 9 : 06 24
Jongens junioren D1
481 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 8 : 07 1
941 Noah Schoonhoven Atverni 2 8 : 18
476 Tymen Zwaga Liemers 3 8 : 20 2
483 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 4 8 : 49 3
944 Bram Verhoeven Climax 5 8 : 50
890 Marco van Gelder Prins Hendrik 6 8 : 55 4
412 Rowan Witteveen AV 34 7 8 : 57 5
449 Giel van As Climax 8 8 : 58 6
410 Jonathan van der Maal AV 34 9 8 : 59 7
482 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 10 9 : 07 8
381 Kalle van Eupen Arena 11 9 : 10 9
407 Ruben van den Bos AV 34 12 9 : 32 10
915 Bas Willemsen VAV 13 9 : 34 11
452 Levi van de Poll Climax 14 9 : 41 12
475 Yvo van den IJssel Liemers 15 9 : 44 13
451 Daniel Luchies Climax 16 9 : 53 14
411 Ties Velthuis AV 34 17 9 : 55 15
453 Stijn van der Spoel Climax 18 9 : 59 16
911 Mike van Otterlo VAV 19 10 : 10 17
409 Finn Dijkgraaf AV 34 20 10 : 12 18
450 Nathan van Dijk Climax 21 10 : 14 19
408 Skye Bute AV 34 22 10 : 15 20
448 Nick Adams Climax 23 10 : 37 21
391 Gijon van Bokkem Astylos 24 10 : 42 22
438 Imre de Bruin Bemmel 25 10 : 55 23
390 Lucas Blijleven Astylos 26 10 : 58 24
914 Tijmen Wagenveld VAV 27 11 : 20 25
Meisjes junioren D2
396 Merlijne van Doorn Atverni 1 6 : 31 1
943 Jill Huls Cifla 2 6 : 32
415 Lieske Drost AV 34 3 6 : 36 2
382 Nora Groenen Arena 4 6 : 45 3
945 Noor ter Rahe Fit 5 6 : 46
392 Aafke Wijkmans Astylos 6 6 : 56 4
414 Myrthe Dantuma AV 34 7 7 : 25 5
942 Renske Langelaan Atverni 8 7 : 35
383 Isabelle Pelgrim Arena 9 7 : 43 6
892 Noah Stevens Statina 10 7 : 44 7
893 Jet Vliegen Statina 11 7 : 45 8
496 Florien Hofstad Pallas 67 12 7 : 51 9
916 Senna Diepeveen VAV 13 8 : 04 10
454 Nienke de Jong Climax 14 8 : 10 11
918 Noa Mentink VAV 15 8 : 11 12
413 Lara van Brummelen AV 34 16 8 : 12 13
417 Floortje Overeem AV 34 17 8 : 28 14
418 Caitlin Pantus AV 34 18 8 : 45 15
495 Nynke van der Heijden Pallas 67 19 9 : 05 16
493 Silke Cornelissen Pallas 67 20 9 : 19 17
Jongens junioren D2
424 Julius Prop AV 34 1 7 : 37 1
384 Niek van Wijngaarden Arena 2 7 : 43 2
458 Ruben Schussler Climax 3 8 : 21 3
423 Kai Muijsers AV 34 4 8 : 44 4
921 Job Schaafsma VAV 5 9 : 16 5
420 Teun Harbers AV 34 6 9 : 17 6
455 Wim van As Climax 7 9 : 18 7
422 Caleb Letourneau AV 34 8 9 : 29 8
932 Julian Ariesen VZC 9 9 : 49 9
459 Leon Sperber Climax 10 9 : 54 10
919 Jesse Malschaert VAV 11 10 : 20 11
499 Rens Hooiveld Pallas 67 12 10 : 27 12
479 Jur Schepers Liemers 13 10 : 55 13
461 Mark van Voorst Climax 14 11 : 02 14
456 Dim Bouter Climax 15 11 : 08 15
460 Lars van der Stege Climax 16 11 : 34 16
Meisjes junioren C
443 Sativa Wenker Ciko 66 1 8 : 31 1
875 Filsan Versteeg Pallas 67 2 8 : 39 2
428 Jasmijn Charlotte Witteveen AV 34 3 8 : 42 3
874 Josefine Ulfman Pallas 67 4 8 : 57 4
425 Moira Henninger AV 34 5 9 : 03 5
894 Merel Franssen Statina 6 9 : 09 6
946 Lotte van der Worp U-Track 7 9 : 11
426 Maeve van Mansom AV 34 8 9 : 14 7
895 Lieke Vreugdenhil Statina 9 9 : 15 8
924 Kim de Pater VAV 10 9 : 16 9
471 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 11 9 : 23 10
442 Merel Talens Ciko 66 12 9 : 41 11
385 Odi van Eupen Arena 13 9 : 46 12
923 Meike Leenders VAV 14 9 : 47 13
873 Kore Hengeveld Pallas 67 15 9 : 50 14
871 Renske Aarninkhof Pallas 67 16 9 : 56 15
922 Evie Hiel VAV 17 10 : 04 16
427 Julia Telgen AV 34 18 10 : 10 17
464 Dorine van Leeuwen Climax 19 10 : 27 18
930 Rosannah Malschaert Veenendaal 20 11 : 05 19
465 Anouk v Starrenburg Climax 21 11 : 16 20
Jongens junioren C
877 Quinten Hofstad Pallas 67 1 12 : 52 1
926 Sven Wildeboer VAV 2 13 : 17 2
470 Sus de Ridder Hanzesport 3 13 : 19 3
435 Wout van der Weide AV 34 4 13 : 28 4
878 Daan Reefman Pallas 67 5 13 : 53 5
876 Koen Geelen Pallas 67 6 14 : 23 6
394 Ard Laffeber Astylos 7 14 : 36 7
433 Rafael van Goor AV 34 8 14 : 37 8
430 Finn Bute AV 34 9 14 : 49 9
431 Friso Castelein AV 34 10 14 : 59 10
429 Perry Breuls AV 34 11 15 : 01 11
960 Seth Veldhuis AV 34 12 17 : 08
925 Tygo Hulsebos VAV 13 17 : 35 12
432 Joris Giezeman AV 34 14 17 : 38 13
Meisjes junioren B
395 Elke Wijkmans Astylos 1 13 : 34 1
436 Maam de Ridder AV 34 2 14 : 59 2
879 Lou Bijman Pallas 67 3 15 : 32 3
473 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 4 15 : 41 4
934 Celine Meixner Wijk bij Duurstede 5 16 : 49 5
466 Iris Koevoets Climax 6 17 : 55 6
472 Nina Brouwer Lg. Aart Stigter 7 18 : 02 7
Jongens junioren B
887 Diede Wit Pallas 67 1 12 : 35 1
885 Sam Rietveld Pallas 67 2 12 : 38 2
386 Max van Gelder Arena 3 12 : 39 3
445 Florian Löwik Ciko 66 4 12 : 55 4
883 Kylian Meeuwisz Pallas 67 5 13 : 12 5
437 Sam Overeem AV 34 6 13 : 18 6
884 Nils Reefman Pallas 67 7 13 : 26 7
955 Klaas Quak Bennekom 8 13 : 40
387 Wouter Lamers Arena 9 13 : 45 8
467 Martijn de Jong Climax 10 14 : 30 9
886 Hidde de Vlas Pallas 67 11 14 : 54 10
882 Kamiel ketting Pallas 67 12 15 : 34 11
881 Jelle van Bergen Pallas 67 13 16 : 44 12
Meisjes junioren A
896 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 14 : 13 1
888 Noor Breedveld Pallas 67 2 15 : 32 2
928 Christie Baart VAV 3 17 : 50 3
Jongens junioren A
468 Arris van Deelen Climax 1 23 : 28 1
474 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 24 : 01 2
947 Tom Ariesen Veenendaal 3 24 : 11
935 Jens Mos Wijk bij Duurstede 4 24 : 18 3
931 Lucas Goené Veenendaal 5 25 : 57 4
469 Sven Huibers Climax 6 32 : 16 5
Korte cross vrouwen
1457 Brechtje Kraan Cifla 1 13 : 03
957 Hester van Oorschot Triatlon Vereniging Arnhem 2 13 : 56
1061 Maaike de Kreek Tartletos 3 14 : 19 1
1063 Francesca Marcato Tartletos 4 14 : 34 2
1459 Marianne Novak Climax 5 15 : 26
1058 Alida Hagen VAV 6 15 : 29 3
1066 Ella van Veen Statina 7 15 : 31 4
1460 Myrthe Boum U-Track 8 16 : 12
1059 Claudia Kazemier Veenendaal 9 16 : 31 5
1064 Merle Schots Tartletos 10 16 : 33 6
1065 Michelle Spek AV 34 11 16 : 48 7
1458 Karen Ottens Veenendaal 12 17 : 07
1062 Claire Labrie VZC 13 17 : 26 8
1060 Femke Kazemier VAV 14 18 : 49 9
963 Marleen Davelaar VZC 15 21 : 46
Korte cross vrouwen masters
952 Daniëlle Krijgsman Arena 1 14 : 11
1461 Ellen Oosting Bennekom 2 15 : 24
1072 Ilse van Grevenhof Pallas 67 3 15 : 34 1
1070 Suzanne Geerits Astylos 4 15 : 39 2
1074 Ingrid Haas Pallas 67 5 15 : 58 3
1081 Mariel Pikkemaat Arena 6 16 : 13 4
1077 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 7 18 : 36 5
1078 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 8 18 : 37 6
1069 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 18 : 53 7
1076 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 20 : 44 8
1079 Jessica de Koning Pallas 67 11 21 : 03 9
Korte cross mannen
962 Ruben Sansom Atl. Maastricht 1 10 : 23
1086 Koen Jansen Tartletos 2 10 : 59 1
1089 Lennart Kleinjans Clytoneus 3 12 : 06 2
1088 Laurens Kersten VZC 4 12 : 12 3
1087 Wijnand Jelier VAV 5 12 : 49 4
1093 Remy Ravenhorst VAV 6 13 : 16 5
1464 Quint Ottens Veenendaal 7 13 : 41
1462 Joey Novak Venray 8 13 : 42
964 Daan Dekker U-Track 9 13 : 45
1085 Lars Huibers Climax 10 14 : 26 6
1463 Niek van Hout Cifla 11 14 : 53
1490 Maarten Hollemans Wageningen 12 14 : 57
1084 E.C. van Beusekom Veenendaal 13 15 : 44 7
1094 Vincent van der Vis AV 34 14 16 : 49 8
1092 Marcel van Ommen Lunteren 15 16 : 55 9
Korte cross mannen masters
1118 Patrick Smit Pallas 67 1 11 : 20 1
1116 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 45 2
1096 Dennis Bast Pallas 67 3 11 : 56 3
1121 Ruben Verlangen Statina 4 12 : 25 4
956 Dirk Jan Demkes Pallas 67 5 12 : 29
1125 Frank van de Weerd VZC 6 13 : 00 5
1117 Patrick Schoots Astylos 7 13 : 05 6
1114 Geerrit de Pater Veenendaal 8 13 : 24 7
1119 Jeroen Swildens Oosterbeek 9 13 : 29 8
1107 Marcel Jaarsma Pallas 67 10 13 : 40 9
1123 Jeroen Vreugdenhil Statina 11 13 : 54 10
1115 Frans Rutten Arena 12 14 : 03 11
1104 Egon Hofstad Pallas 67 13 14 : 08 12
1102 Marc van Gelder Arena 14 14 : 13 13
1097 Peter Bieshaar VZC 15 15 : 11 14
1103 Peter van de Haar VZC 16 15 : 21 15
1122 Gert Vermeer De Dijkrunners 17 16 : 11 16
1105 Adrie Honders De Dijkrunners 18 16 : 12 17
1106 Jan Huibers Climax 19 16 : 22 18
1113 Gijs van der Meijden VZC 20 16 : 38 19
1098 Gerard van de Bovenkamp avVN 21 16 : 46 20
958 Ruud Klaare VZC 22 17 : 11
959 E van Reenen VZC 23 18 : 26
1120 Erwin Thimister Pallas 67 24 19 : 12 21
1474 Job de Kleuver Climax 25 20 : 41
Lange cross vrouwen
1140 Annemiek van Kooten Arena 1 24 : 15 1
1465 Renée Cardinaals Tartletos 2 24 : 49
1475 Corelien Kloek Hellas 3 25 : 18
1483 Imme Lammertink Cifla 4 25 : 46
1136 Esther Hoezen VAV 5 26 : 22 2
965 Laura Kessels Wageningen 6 26 : 50
1137 Linda Klein Wageningen 7 27 : 10 3
1142 Rianne Slomp VAV 8 27 : 22 4
1134 Daniëlle Haenen Pallas 67 9 27 : 31 5
1128 Anneke van de Boer Wageningen 10 28 : 26 6
1144 Floor Zwietering Pallas 67 11 28 : 28 7
1466 Willine van den Berg Veenendaal 12 29 : 35
1139 Cynthia Koning Climax 13 29 : 52 8
1143 Madeleine van Winkel Tartletos 14 33 : 28 9
1130 Joanne Drost VAV 15 33 : 31 10
1132 Anouk van Gaans Tartletos 16 34 : 39 11
Lange cross vrouwen masters
1477 Sandra de Jonge Ciko 66 1 24 : 51
1147 Chantal Berga Hellas 2 25 : 40 1
1468 Tia Roordink Pallas 67 3 26 : 42
961 Ester Eikendal Ciko 66 4 26 : 58
1152 Mieke Eppink Pallas 67 5 27 : 35 2
1157 Nina Joosten Pallas 67 6 29 : 26 3
1156 Yvonne de Hilster Pallas 67 7 30 : 55 4
1476 Amy Burdis Pallas 67 8 31 : 28
1467 Lianne Ariesen Veenendaal 9 32 : 06
1151 Inge Dijkman Wijk bij Duurstede 10 32 : 12 5
1153 Monica Gorska Oosterbeek 11 33 : 04 6
1160 Anne van Raalte Pallas 67 12 33 : 32 7
1149 Marion Bogers Pallas 67 13 34 : 58 8
1154 Coby van den Heuvel VZC 14 35 : 18 9
1155 Eefje Hilarides Renkum 15 37 : 11 10
Lange cross mannen
1172 Jan Droesen Utrecht 1 31 : 35 1
1183 Mathias Meijer Climax 2 32 : 18 2
1196 Joep van der Zanden Pallas 67 3 32 : 48 3
1173 Victor Goené VZC 4 32 : 57 4
1180 Thomas Luttikhold U-Track 5 33 : 14 5
1171 Evert Dirksen VAV 6 33 : 45 6
1478 Maarten van Doornik Tartletos 7 33 : 49
1484 Tije van Prooije Cifla 8 33 : 51
1184 Ben van Oeveren Climax 9 33 : 58 7
1191 Martijn van der Vis Tartletos 10 35 : 27 8
1164 Matthijs Beerepoot Climax 11 36 : 07 9
1469 Laurens Janssen Pallas 67 12 37 : 06
1482 Karim Alders Kijani 13 37 : 17
1189 Ruben Schreuder Harskamp 14 37 : 25 10
1186 Lennart van de Peppel Wageningen 15 37 : 50 11
1194 W.C. Wajer VAV 16 38 : 07 12
1493 Tom van den Beekhof Houten 17 38 : 26
1195 Wiebe Westerterp Veenendaal 18 38 : 29 13
1177 Lennart Kleinjans Clytoneus 19 38 : 46 14
1182 Rick van Manen VZC 20 39 : 07 15
1167 Stefan Bolding Pallas 67 21 39 : 24 16
1185 Laurens van Outheusden VZC 22 39 : 53 17
1179 Pim Lenderink Climax 23 40 : 06 18
1176 Sander Hoenderdaal Utrecht 24 40 : 23 19
1193 Rick van Voorst Climax 25 40 : 42 20
1175 Lennert de Heer Climax 26 41 : 22 21
1181 Koen van Manen VZC 27 41 : 42 22
1169 Harm Dieterman Arena 28 42 : 12 23
1486 Gert-Jan Smit Ede 29 45 : 49
1174 Mark van de Haar VAV 30 47 : 59 24
Lange cross mannen masters 35-49
1485 Peter Schoch Wageningen 1 32 : 51
1396 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 2 32 : 53 1
1470 Erwan Piriou Tartletos 3 33 : 35
1480 Matthijs van Scheijen Arena 4 34 : 54
1414 Anne Wiersma Climax 5 35 : 19 2
1409 Edwin van de Ven Arnhem 6 36 : 26 3
1402 Roemer Pleijsier Pallas 67 7 36 : 45 4
1390 Norbert Groot Pallas 67 8 36 : 58 5
1398 Peter Mayringer Veenendaal 9 37 : 08 6
1404 Tariq van Rooijen Pallas 67 10 37 : 22 7
1489 Ronald Westein L.g. Bunnink 11 37 : 36
1199 Marco Davelaar VZC 12 37 : 45 8
1405 Martijn Schenk Bennekom 13 38 : 58 9
1399 Mart Meijboom Climax 14 39 : 09 10
1488 Chris van Wijngaarden Rhenen 15 40 : 11
1492 Ron van der Graaf PAC 16 41 : 04
1400 Leo Nauta Pallas 67 17 42 : 11 11
1403 Wouter de Rijk VZC 18 42 : 14 12
1401 Jan Pannekoek Statina 19 42 : 51 13
1392 Arie van Horssen Haaften 20 43 : 08 14
1412 Olivier Walravens Astylos 21 43 : 25 15
1410 Jef Verwoert VAV 22 43 : 29 16
1471 Julian van der Kieft Ede 23 44 : 33
1491 Jeroen Hasselaar Ede 24 46 : 03
1479 Erik Offereins Climax 25 46 : 09
1395 Thijs Leentvaar Climax 26 46 : 36 17
1411 Cornelis Visser Statina 27 46 : 57 18
1481 Jasper Terpstra Utrecht 28 49 : 00
Lange cross mannen masters 50+
1417 Rob Barel VZC 1 36 : 39 1
1423 Ronald Dercksen Arena 2 36 : 54 2
1424 Ron van Dijk Astylos 3 37 : 00 3
1447 Mark Rietveld Bennekom 4 38 : 52 4
1418 Laurens Beerepoot Climax 5 39 : 02 5
1432 Carl Jansen Pallas 67 6 40 : 30 6
1435 André Knop Lg. Aart Stigter 7 41 : 45 7
1427 Wiebe Goodijk VAV 8 41 : 49 8
1416 Ed Baks Atverni 9 42 : 00 9
1439 Henk Lenderink Climax 10 43 : 02 10
1448 Louis Rutten Atverni 11 43 : 41 11
1456 Marcel Zwietering Pallas 67 12 43 : 44 12
1452 Jaap Vermeulen VAV 13 44 : 33 13
1453 Gijsbert van de Water Deil 14 45 : 31 14
1472 Bas Tijmstra Ede 15 45 : 45
1421 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 16 45 : 55 15
1487 Henny Fleijsman 17 46 : 17
1455 Erik Wit Wageningen 18 46 : 47 16
1422 Reijer Demoet Veenendaal 19 46 : 50 17
1430 Dick van Hilten Climax 20 46 : 56 18
1441 Ton Meuwissen Statina 21 47 : 57 19
1473 Eddy van Bemmel Climax 22 48 : 18
1440 Johannes van der Meer Arena 23 48 : 42 20
1449 Dick Sangers TZC Vahalis 24 48 : 47 21
1429 Jakob Hartman VZC 25 49 : 29 22
1437 Jan van Kooij PHPD 26 51 : 41 23
1442 Gerrit van Mourik Statina 27 53 : 46 24
1426 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 28 55 : 31 25

(*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
(1) DQ: gediskwalificeerd, verkeerd onderdeel