Klassement – 48e Editie

Seizoen 2019 / 2020

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit en moet je minimaal drie wedstrijden hebben uitgelopen. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). De beste drie resultaten worden opgeteld tot het totaal aantal punten. De klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Dit seizoen staan er 407 atleten in het eind-klassement, 59 minder dan vorig seizoen.

Bijgewerkt: 1 februari 2020, 15:00u.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 8 februari!).

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
Meisjes pupillen Mini
1Fieke BagermanAV 341113
2Suzan van den BeltAV 3422326
3Isa IJsselLiemers1258
4Aimée SmeurAV 34444412
5Amber SterkClimax336612
6Puk LamfersAV 34655313
7Fiene van der WalAV 3457820
8Maud LeentvaarClimax787822
9Lotte MansierAV 3486101024
10Ize WisseAV 3499725
11Quinty BoekhorstAstylos91011928
Jongens pupillen Mini
1Tobias PeetAV 341113
2Lucas HazelegerVeenendaal3216
3Alek BekhofAV 3434429
4Jan WijnmaalenArena463310
5Lucas LaportClimax257411
6Willem HeinerAV 3475517
7Jesper FrankenClimax86620
8Quinn JongesAV 34598720
Meisjes pupillen C
1Celine StruijveDoorwerth11113
2Maud LamfersAV 3422226
3Lize van den HeuvelAV 343339
4Faye AntonissenPallas 67435712
5Maartje van der PuttePallas 67556414
6Berit van EupenArena744614
7Emma AnsinkClimax68822
8Evelien van DonselaarAV 3487823
Jongens pupillen C
1Twan SmitClimax12134
2Hugo van ThielAV 3431415
3Daan van ZutphenVAV24226
4Vigo KloostermanAV 3433511
5Sverre VeldhuisAV 34455413
6Tomas Prins-FrickAV 34567617
7Jonathan PierikAV 346108721
8Nathan RuitenbergClimax979824
9Jelger VaartjesAV 34961025
10Sebastiaan HeynnemanAV 34810927
11Damon PoolmanClimax8111130
Meisjes pupillen B
1Hannah den HartogAV 3422114
2Tess HenzenAstylos1124
3Noortje de HaasAV 3434339
4Linn HagenAV 343249
5Simone RijpmaAV 3484517
6Merel van BolderenPallas 67676719
7Margje WoltersAV 34767820
8Elynn OlthofClimax51011621
9Saar BerndsenLiemers1058922
10Neelke DijksmaPallas 67481022
11Benthe FrederiksAstylos119929
12Marit van de BospoortClimax911141131
13Floortje HavenaarAV 341412131237
14Jessy de StigterAV 3412121337
Jongens pupillen B
1Jisse MasselinkAV 3412314
2Joris HazelegerVAV21225
3Stef KlinkhamerAV 3433147
4Danil BekhofAV 34554312
5Lars van der KruitRhenen445513
6Chris de VogelClimax886620
7Joël van BeusekomVAV77721
8Jesse LeentvaarClimax10611824
9Sam van der WalAV 34691429
10Arno GroenendijkClimax111012930
11Emile StruijveDoorwerth121281232
12Jesper RoelofsAV 3414101034
13Moos KosterAV 3411151137
14Jan Willem DuifhuizenVAV141991437
15Jort MauriceAV 341515131341
16Mats RoobeekAV 341316161544
17Tygo VonkAstylos18131748
18Sami JongesAV 341618181751
19Ferron JaarsmaClimax17171953
20Siemen WaasdorpPallas 6721211658
21Dravik van der LindenPallas 6720202060
22Gerwin ImmerzeelPallas 672122221861
23Florian JongLiemers19232365
24Jake Figueiredo van HerpClimax2324241966
Meisjes pupillen A1
1Livia DamhuisAtverni1113
2Elin StevensStatina21235
3Myrte StraathofAtverni5229
4Zoë SchutVAV35513
5Hannah AbrahamseVAV486414
6Raisa van EupenArena873616
7Kauana KaspersVAV638716
8Manon PrinsAV 3475111022
9Frida van der SluysPallas 6715124925
10Leandra JongLiemers126725
11Anke UitterhoeveArena1199826
12Carlijn OvereemAV 34144101528
13Sophie AnsinkClimax910141130
14Lotte VroonClimax1014121335
15Lynn ter VeldeClimax16111239
16Nora SterkClimax1315151442
17Nikki BrouwerAV 341713131743
18Elisabetta Della ValentinaPallas 672117161851
19Silke van den BosAV 3420171653
20Sophie van ZutphenVAV1816201953
21Ruth HullegieAV 3419182057
22Hailey OlthofClimax2022192261
23Rosalie VeldhuisAV 342321212163
24Jozefien HubregtseVAV23222570
25Isabelle WijnenAstylos2424252472
26Zara ten HoveVAV2725232674
27Bettie PostPallas 6725292377
28Lies HeinerAV 342827272781
29Frederique BurghoutAV 343026282882
30Amber KreeftArena29282683
Jongens pupillen A1
1Tys GilissenPallas 6711113
2Florens van ReenAV 342226
3Iskander van GelderClimax23438
4Rijk UitterhoeveArena343810
5Jelte FranzPallas 67586415
6Riemer VaartjesAV 3455616
7Vigo OosterhoffAV 3476101123
8Kay EversAV 3478924
9Twan NagtegaalVAV147526
10Lars KleinrensinkPallas 6741715726
11Samuel Groot-AlvarezPallas 67991331
12Hidde MasselinkAV 349131032
13Luca BuundersAstylos1011161435
14Tobias RuitenbergClimax1112121535
15Steyn BlommersStatina1313111236
16Jesse LaportClimax816201842
17Pim KrottjeAV 341415141643
18Damian JonkersClimax1218212050
19Reinout BeumerVAV1719181752
20Marijn StoutenAV 3416201955
21Joost BosgoedClimax20192160
22Stijn BerndsenLiemers24172263
23Jasper MansierAV 341823242364
24Thije KiersClimax22252471
Meisjes pupillen A2
1Liz SchoonhovenAtverni1113
2Bodine JansenAV 3421225
3Fien van NaardenApeldoorn42338
4Lisanne van HierdenAV 34955414
5Lisa SchoutenAV 34637816
6Lune SmeurAV 3484618
7Maysame AttafVAV31211519
8Roos-Anne v d LindenAstylos779721
9Liselotte FluitAtverni881127
10Yfke MauriceAV 3410910928
11Velia de BoerAV 341361029
12Lisa KraanReeuwijk14111237
13Josephine WillemsenVAV1213121337
14Silje OelemansAV 341514141543
Jongens pupillen A2
1Tim MoesAV 3411123
2Jesper RoobeekAV 3422246
3Eef WijkmansAstylos33317
4Rens KlinkhamerAV 3444311
5Luca ThimisterPallas 67785517
6Wilco HoltkampAV 34857719
7Bernt SmitClimax61061422
8Laurens KuiperVAV14118625
9Joris DieperinkLg. Aart Stigter11791227
10Noah PolsClimax18615829
11Siemen Jansen van der SligteAV 34912131334
12Stach SchakelaarAV 34101723936
13Max Cabrera PolancoAV 3412161038
14Senn KloostermanAV 3416111138
15Hugo WitteveenAV 3413141239
16Rik van den DungenPallas 6715101540
17Pepijn VedderClimax179142040
18Matthijs RuttingAV 341613171746
19Sven KolnaarPallas 672519191654
20Niels TulkAV 342421201960
21Sven LeentvaarClimax21182160
22Sten NeijzenAstylos22221862
23Jelle Gilian HeitmeijerPallas 6723221863
24Marnix van BurgstedenClimax23242168
Meisjes junioren D1
1Noémi KnaapAV 3411123
2Elise van GenuchtenPallas 6752417
3Evi SliedrechtLiemers23247
4Mare MeijnenAV 3443310
5Saskia JongLiemers35513
6Charlotte PelgrimArena467515
7Imme VelthuisAV 34688620
8Marit van den BerkAstylos779721
9Marit RoodNijmegen Atl.96924
10Lieve AldewereldCiko 661011829
11Lorena JonkersClimax815131132
12Lot de JongCiko 6611141035
13Femke TakkenbergAV 341114101535
14Jenthe PrummelClimax1313161238
15Amber MasselinkAV 341016151338
16Emma HomanAstylos12121438
17Isabel VeldhuisAV 3412171746
18Tess van OfferenClimax17181853
Jongens junioren D1
1Detmar ImmerzeelPallas 6711113
2Che ten DonkelaarAV 3423327
3Loek UitterhoeveArena3227
4Job MulderVAV64313
5Markus LamperVAV47415
6Jasper BurghoutAV 34546715
7Benthe de VriesAV 346510617
8Tom de VogelClimax95519
9Sybe LubAV 34117826
10Joas BorsjeClimax108927
11Joël van de MuntVAV81991027
12Daan HoogendoornAV 3411131135
13Janniek SchurinkAV 3412161240
14Alec PantusAV 341314131640
15Jelte WiersemaClimax10121941
16Kyan BekkerAV 3414171142
17Niels van GerrevinkAV 3415181346
18Sander JonkerVAV22121448
19Samuel KruitPallas 6717161548
20Edwin VermeulenClimax1621141848
21Floris VedderClimax1915151949
22Kalle BrinkhuisClimax20171754
23Jitse JousmaAV 3418232061
Meisjes junioren D2
1Ninthe KoksAV 3411113
2Mies VliegenStatina22226
3Vé FredriksAV 3433339
4Bente van MilligenAV 3444412
5Lotte BonhofAV 34575515
6Marame AttafVAV896620
7Israe SoulimaniVAV107724
8Cato RietveldPallas 6771212827
9Nena KwakkelAV 34911929
10Esmee AartsenVAV10101131
11Sofie RoodNijmegen Atl.13111034
12Hanne MouritsPallas 671413936
13Sjors KoekkoekClimax11161441
Jongens junioren D2
1Noah SchoonhovenAtverni2114
2Max VeerbeekNijmegen Atl.3126
3Levi van de PollClimax443711
4Ties VelthuisAV 341054413
5Rowan WitteveenAV 341236514
6Ruben van den BosAV 34865617
7Jonathan van der MaalAV 34687821
8Kalle van EupenArena571123
9Daniel LuchiesClimax98926
10Mike van OtterloVAV7111028
11Stijn van der SpoelClimax1091029
12Bas WillemsenVAV9121334
13Gijón van BokkemAstylos13131137
14Lucas BlijlevenAstylos1414141240
Meisjes junioren C
1Josefine UlfmanPallas 672136
2Aafke WijkmansAstylos42327
3Fenne NieboerVZC44513
4Anne Maryse FluitAtverni32914
5Kim de PaterVAV655816
6Lies WulffLg. Aart Stigter967619
7Odi van EupenArena1076720
8Florien HofstadPallas 6778924
9Jet VliegenStatina891128
10Janne LeendersVAV11101031
11Caithlin PantusAV 341610121436
12Merel TalensCiko 6614111338
13Senna DiepeveenVAV13111539
14Nienke de JongClimax1512131640
Jongens junioren C
1Sven WildeboerVAV21124
2Niek van WijngaardenArena3216
3Jesse HonkoopCiko 661348
4Julian BroodmanVZC652512
5Ruben SchusslerClimax43613
6Julian AriesenVZC764717
7Dries NawijnPallas 6785821
8Jesper van den BerkAstylos9771023
9Wessel van de KraatsVZC11126926
10Bram van der LindenArena12881228
11Thomas ArpPallas 671091130
12Rens HooiveldPallas 67141091332
13Thomas DekkersAstylos1311101434
Meisjes junioren B
1Elke WijkmansAstylos21314
2Sativa WenkerCiko 6642428
3Alieke SchregardusLg. Aart Stigter535311
4Meike LeendersVAV74415
5Nina BrouwerLg. Aart Stigter65617
6Evie HielVAV86519
7Rosannah MalschaertVAV97622
Jongens junioren B
1Jurre KlumpenaarVAV1135
2Steven ZollingerNijmegen Atl.23416
3Nils ReefmanPallas 6752226
4Quinten HofstadPallas 6733410
5Florian LöwikCiko 66145510
6Wouter LamersArena458817
7Koen GeelenPallas 67666718
8Sam OvereemAV 34887923
9Matteo SchutPallas 67771024
10Martijn de JongClimax10991228
11Karsten ScheerPallas 6710101131
12Ane WitPallas 6711111335
Meisjes junioren A
1Noor BreedveldPallas 6711113
2Lou BijmanPallas 6722226
3Celine MeixnerLg. Aart Stigter3339
4Eline MinorPallas 6744311
Jongens junioren A
1Arris van DeelenClimax11123
2Lucas GoenéVeenendaal2215
3Tijs OldeVAV43310
4Sam RietveldPallas 67344411
5Max van GelderArena55515
Korte cross vrouwen
1Tessa RozemullerTartletos52114
2Marlieke SmitTartletos3126
3Ella van VeenStatina44412
4Maaike de KreekTartletos55515
5Kayleigh de GraaffCiko 6646616
6Ilse van SchaikAstylos877721
Korte cross vrouwen masters
1Marcela RadosU-Track1113
2Suzanne GeeritsAstylos12225
3Levina GasperszVAV2439
4Annabel KostenWageningen3339
5Monique HeijmansLg. De Zoomlopers44412
6Rike van de WielBennekom555515
Korte cross mannen
1Gerrit Jan de KleuverAAV 3633216
2Erik StokPAC21736
3Lennart van de PeppelWageningen464210
4Jelle van VeenTartletos26412
5Hend de JagerStatina78621
6Quint OttensVZC810725
7Davey BeuvingClimax1011829
Korte cross mannen masters
1Patrick SmitPallas 671113
2Tycho ScholPallas 672215
3Marco DavelaarVZC32327
4Ruben VerlangenStatina34310
5Patrick SchootsAstylos546413
6Frank van de WeerdVZC655515
7Geerrit de PaterVAV86822
8Norbert EelmanElst Ut119727
9Egon HofstadPallas 67101010828
10Wolter BuijsVeenendaal217634
11Tonny SopacuaDe Dijkrunners1311131034
12Martijn MenkenPallas 6713121136
13Rogier KolnaarPallas 67171514938
14Frans RuttenArena15121138
15Gert VermeerDe Dijkrunners1919151246
16Arjo van de KraatsVeenendaal2218161347
17Erwin ThimisterPallas 6716141747
18Adrie HondersDe Dijkrunners2017181550
19G van ZantenVZC2520191453
20Ruud KlaareVZC24211661
Lange cross vrouwen
1Samantha de BruinVAV12124
2Luca ReniersTartletos52310
3Daniëlle HaenenPallas 67374411
4Cynthia KoningClimax563513
5Annemarie BronsHoogland69520
6Celine VerstegenTartletos86721
7Iris ZahnTartletos811827
8Dagmar van EschTartletos129829
9Joanne DrostVAV13141138
Lange cross vrouwen masters
1Agnes SchipperHellas2114
2Tia RoordinkPallas 6724226
3Frauke van BoekelTyphoon33339
4Moniek VerbeekPallas 67476414
5Simone SpaanArnhem65516
6Amy BurdisPallas 677810621
7Nina JoostenPallas 6769722
8Mariel PikkemaatArena88723
9Karin van der Goot-DriessenPallas 67911828
10Tess van de VoordeArena1010929
11Monica GorskaOosterbeek12131035
12Lianne AriesenVZC1412935
13Cora MulderVZC1315121136
14Marcelle van GinkelVeenendaal1717141243
15Nelly Beerepoot-CommandeurClimax1820151447
16Annemarije SjoerdsmaCulemborg1919171349
17Minke SchoffelmeerVZC20181654
18Klaske HoogstraPallas 672222191556
19Marleen Davelaar-GroeneveldVZC23201760
Lange cross mannen
1Victor GoenéVZC1113
2Rienk DavelaarVoorthuizen2327
3Imro van SoestHellas2237
4Tim van RooijTartletos1438
5Daan ReijnenTartletos464513
6Paul RiezebosBarneveld75416
7Laurens JanssenPallas 67376716
8Pim LenderinkEde6109621
9Johannes UbingVeenendaal5138922
10Rick van ManenVZC1111729
11Rick van VoorstClimax912141132
12Harm DietermanArena1612836
13Jelle RoksVeenendaal15111036
14Julien van DijkTartletos10141337
Lange cross mannen masters 35-49
1Danny SchochPallas 6721225
2Norbert GrootPallas 672338
3Arjen GalemaPallas 67344411
4Ronald VroonBennekom63514
5Wiebe WesterterpVeenendaal455714
6Melvin LaportClimax86620
7Martijn SchenkBennekom59121024
8Mart MeijboomClimax79925
9Tariq van RooijenPallas 67781126
10Tom van DaalenVAV6111431
11Roelof GoodijkPhoenix10101636
12Jan PannekoekStatina13131238
13Erwin ThimisterPallas 6712121438
14Martijn ZandbergenVeenendaal14151544
15Peter de JongCiko 6616161345
16Leo NautaPallas 6713151745
17Maarten BorgdorffStatina15171850
Lange cross mannen masters 50+
1Ronald DercksenArena2114
2Ron van DijkAstylos1326
3Frans JornaHellas4329
4Rob BarelVZC24410
5Hans WildeboerVZC35311
6Chris van WijngaardenRhenen75517
7Laurens BeerepootClimax48618
8Jeroen OudenhovenPallas 67698822
9Henk GerritsenElst Ut81391027
10Jaap VermeulenVAV910928
11Ben van KesselVZC177731
12Henk van RoekelLGV10121032
13Hans de VriesBennekom11111335
14Marcel ZwieteringPallas 671314121439
15Erik WitWageningen1917131141
16Johannes van der MeerArena14161242
17Cor BaarsNieuwland15161546
18Reijer DemoetVeenendaal1818141648

Top