Klassement – 48e Editie

Seizoen 2019 / 2020

Hieronder staat het tussen-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). Na de BVC-Rhenen worden de beste drie resultaten opgeteld tot het totaal aantal punten. De klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Bijgewerkt: 11 januari 2020
Correspondentie over de uitslag met: <climax(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 18 jan.!)..

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Totaal van
beste twee
Meisjes pupillen Mini
1 Fieke Bagerman AV 34 1 1 2
2 Isa IJssel Liemers 1 2 3
3 Suzan van den Belt AV 34 2 2 3 4
4 Amber Sterk Climax 3 3 6 6
5 Aimée Smeur AV 34 4 4 4 8
6 Puk Lamfers AV 34 6 5 5 10
7 Fiene van der Wal AV 34 5 7 8 12
8 Maud Leentvaar Climax 7 8 7 14
9 Lotte Mansier AV 34 8 6 10 14
10 Ize Wisse AV 34 9 9 18
11 Quinty Boekhorst Astylos 9 10 11 19
Jongens pupillen Mini
1 Tobias Peet AV 34 1 1 1 2
2 Lucas Hazeleger Veenendaal 3 2 5
3 Jan Wijnmaalen Arena 4 6 3 7
4 Alek Bekhof AV 34 3 4 4 7
5 Lucas Laport Climax 2 5 7 7
6 Willem Heiner AV 34 7 5 12
7 Quinn Jonges AV 34 5 9 8 13
8 Jesper Franken Climax 8 6 14
9 Jannes van der Linden Pallas 67 10 9 19
Meisjes pupillen C
1 Celine Struijve Doorwerth 1 1 1 2
2 Maud Lamfers AV 34 2 2 2 4
3 Lize van den Heuvel AV 34 3 3 6
4 Faye Antonissen Pallas 67 4 3 5 7
5 Berit van Eupen Arena 7 4 4 8
6 Maartje van der Putte Pallas 67 5 5 6 10
7 Emma Ansink Climax 6 8 14
8 Evelien van Donselaar AV 34 8 7 8 15
9 Shanna Jonkers Climax 9 9 18
Jongens pupillen C
1 Twan Smit Climax 1 2 1 2
2 Daan van Zutphen VAV 2 4 2 4
3 Hugo van Thiel AV 34 3 1 4 4
4 Vigo Kloosterman AV 34 3 3 6
5 Sverre Veldhuis AV 34 4 5 5 9
6 Tomas Prins-Frick AV 34 5 6 7 11
7 Jonathan Pierik AV 34 6 10 8 14
8 Jelger Vaartjes AV 34 9 6 15
9 Nathan Ruitenberg Climax 9 7 9 16
10 Sebastiaan Heynneman AV 34 8 10 18
11 Damon Poolman Climax 8 11 19
12 Abel Pol Climax 11 12 23
meisje pupillen B
1 Tess Henzen Astylos 1 1 2
2 Hannah den Hartog AV 34 2 2 1 3
3 Linn Hagen AV 34 3 2 5
4 Noortje de Haas AV 34 3 4 3 6
5 Simone Rijpma AV 34 8 4 12
6 Merel van Bolderen Pallas 67 6 7 6 12
7 Neelke Dijksma Pallas 67 4 8 10 12
8 Margje Wolters AV 34 7 6 7 13
9 Saar Berndsen Liemers 10 5 8 13
10 Elynn Olthof Climax 5 10 11 15
11 Benthe Frederiks Astylos 11 9 9 18
12 Marit van de Bospoort Climax 9 11 14 20
13 Jessy de Stigter AV 34 12 12 24
14 Floortje Havenaar AV 34 14 12 13 25
Jongens pupillen B
1 Joris Hazeleger VAV 2 1 2 3
2 Jisse Masselink AV 34 1 2 3 3
3 Stef Klinkhamer AV 34 3 3 1 4
4 Lars van der Kruit Rhenen 4 4 5 8
5 Danil Bekhof AV 34 5 5 4 9
6 Chris de Vogel Climax 8 8 6 14
7 Joël van Beusekom VAV 7 7 14
8 Sam van der Wal AV 34 6 9 14 15
9 Jesse Leentvaar Climax 10 6 11 16
10 Stian de Boer AV 34 9 7 16
11 Emile Struijve Doorwerth 12 12 8 20
12 Arno Groenendijk Climax 11 10 12 21
13 Jan Willem Duifhuizen VAV 14 19 9 23
14 Jesper Roelofs AV 34 14 10 24
15 Moos Koster AV 34 11 15 26
16 Jort Maurice AV 34 15 15 13 28
17 Mats Roobeek AV 34 13 16 16 29
18 Tygo Vonk Astylos 18 13 17 30
19 Sami Jonges AV 34 16 18 18 34
20 Ferron Jaarsma Climax 17 17 19 34
21 Dravik van der Linden Pallas 67 20 20 20 40
22 Siemen Waasdorp Pallas 67 21 21 42
23 Florian Jong Liemers 19 23 23 42
24 Gerwin Immerzeel Pallas 67 21 22 22 43
25 Jake Figueiredo van Herp Climax 23 24 24 47
meisje pupillen A 1e jaars
1 Livia Damhuis Atverni 1 1 2
2 Elin Stevens Statina 2 1 2 3
3 Myrte Straathof Atverni 5 2 7
4 Zoë Schut VAV 3 5 8
5 Kauana Kaspers VAV 6 3 8 9
6 Raisa van Eupen Arena 8 7 3 10
7 Hannah Abrahamse VAV 4 8 6 10
8 Manon Prins AV 34 7 5 11 12
9 Leandra Jong Liemers 12 6 7 13
10 Carlijn Overeem AV 34 14 4 10 14
11 Frida van der Sluys Pallas 67 15 12 4 16
12 Anke Uitterhoeve Arena 11 9 9 18
13 Sophie Ansink Climax 9 10 14 19
14 Lotte Vroon Climax 10 14 12 22
15 Nikki Brouwer AV 34 17 13 13 26
16 Lynn ter Velde Climax 16 11 27
17 Nora Sterk Climax 13 15 15 28
18 Elisabetta Della Valentina Pallas 67 21 17 16 33
19 Sophie van Zutphen VAV 18 16 20 34
20 Silke van den Bos AV 34 20 17 37
21 Ruth Hullegie AV 34 19 18 37
22 Hailey Olthof Climax 20 22 19 39
23 Rosalie Veldhuis AV 34 23 21 21 42
24 Eline Huibers Arena 18 24 42
25 Jozefien Hubregtse VAV 23 22 45
26 Zara ten Hove VAV 27 25 23 48
27 Isabelle Wijnen Astylos 24 24 25 48
28 Amber Kreeft Arena 29 28 26 54
29 Lies Heiner AV 34 28 27 27 54
30 Frederique Burghout AV 34 30 26 28 54
31 Bettie Post Pallas 67 25 29 54
Jongens pupillen A 1e jaars
1 Tys Gilissen Pallas 67 1 1 1 2
2 Florens van Reen AV 34 2 2 4
3 Iskander van Gelder Climax 2 3 4 5
4 Rijk Uitterhoeve Arena 3 4 3 6
5 Riemer Vaartjes AV 34 5 5 10
6 Jelte Franz Pallas 67 5 8 6 11
7 Vigo Oosterhoff AV 34 7 6 10 13
8 Kay Evers AV 34 7 8 15
9 Rens Arends VAV 6 10 16
10 Samuel Groot-Alvarez Pallas 67 9 9 18
11 Lars Kleinrensink Pallas 67 4 17 15 19
12 Twan Nagtegaal VAV 14 7 21
13 Luca Buunders Astylos 10 11 16 21
14 Hidde Masselink AV 34 9 13 22
15 Tobias Ruitenberg Climax 11 12 12 23
16 Steyn Blommers Statina 13 13 11 24
17 Jesse Laport Climax 8 16 20 24
18 Pim Krottje AV 34 14 15 14 28
19 Damian Jonkers Climax 12 18 21 30
20 Reinout Beumer VAV 17 19 18 35
21 Marijn Stouten AV 34 16 20 36
22 Daniël Reijmers AV 34 15 21 36
23 Joost Bosgoed Climax 20 19 39
24 Stijn Berndsen Liemers 24 17 41
25 Jasper Mansier AV 34 18 23 24 41
26 Erik Heynneman AV 34 19 23 42
27 Thije Kiers Climax 22 25 47
Meisje pupillen A 2e jaars
1 Liz Schoonhoven Atverni 1 1 2
2 Bodine Jansen AV 34 2 1 2 3
3 Fien van Naarden Apeldoorn 4 2 3 5
4 Cassidy Gerrits Pallas 67 5 4 9
5 Lisa Schouten AV 34 6 3 7 9
6 Lisanne van Hierden AV 34 9 5 5 10
7 Lune Smeur AV 34 8 4 6 10
8 Roos-Anne v d Linden Astylos 7 7 9 14
9 Maysame Attaf VAV 3 12 11 14
10 Liselotte Fluit Atverni 8 8 16
11 Yfke Maurice AV 34 10 9 10 19
12 Velia de Boer AV 34 13 6 19
13 Josephine Willemsen VAV 12 13 12 24
14 Lisa Kraan Reeuwijk 14 11 25
15 Silje Oelemans AV 34 15 14 14 28
Jongens pupillen A 2e jaars
1 Tim Moes AV 34 1 1 1 2
2 Jesper Roobeek AV 34 2 2 2 4
3 Eef Wijkmans Astylos 3 3 3 6
4 Rens Klinkhamer AV 34 4 4 8
5 Niek van Lohuizen AV 34 5 4 9
6 Luca Thimister Pallas 67 7 8 5 12
7 Bernt Smit Climax 6 10 6 12
8 Wilco Holtkamp AV 34 8 5 7 12
9 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 11 7 9 16
10 Laurens Kuiper VAV 14 11 8 19
11 Siemen Jansen van der Sligte AV 34 9 12 13 21
12 Noah Pols Climax 18 6 15 21
13 Pepijn Vedder Climax 17 9 14 23
14 Rik van den Dungen Pallas 67 15 10 25
15 Hugo Witteveen AV 34 13 14 12 25
16 Senn Kloosterman AV 34 16 11 27
17 Stach Schakelaar AV 34 10 17 23 27
18 Max Cabrera Polanco AV 34 12 16 28
19 Matthijs Rutting AV 34 16 13 17 29
20 Sven Kolnaar Pallas 67 25 19 19 38
21 Sven Leentvaar Climax 21 18 21 39
22 Jelle Gilian Heitmeijer Pallas 67 23 22 18 40
23 Lars Budding VAV 20 20 40
24 Niels Tulk AV 34 24 21 20 41
25 Sten Neijzen Astylos 22 22 44
26 Marnix van Burgsteden Climax 23 24 47
Meisje junioren D 1e jaars
1 Noémi Knaap AV 34 1 1 1 2
2 Evi Sliedrecht Liemers 2 3 2 4
3 Elise van Genuchten Pallas 67 5 2 4 6
4 Mare Meijnen AV 34 4 3 7
5 Saskia Jong Liemers 3 5 5 8
6 Charlotte Pelgrim Arena 4 6 7 10
7 Imme Velthuis AV 34 6 8 8 14
8 Marit van den Berk Astylos 7 7 9 14
9 Marit Rood Nijmegen Atl. 9 6 15
10 Femke Takkenberg AV 34 11 14 10 21
11 Lieve Aldewereld Ciko 66 10 11 21
12 Lorena Jonkers Climax 8 15 13 21
13 Emma Homan Astylos 12 12 24
14 Lot de Jong Ciko 66 11 14 25
15 Amber Masselink AV 34 10 16 15 25
16 Jenthe Prummel Climax 13 13 16 26
17 Isabel Veldhuis AV 34 12 17 29
18 Tess van Offeren Climax 17 18 35
Jongens junioren D 1e jaars
1 Detmar Immerzeel Pallas 67 1 1 1 2
2 Loek Uitterhoeve Arena 3 2 2 4
3 Che ten Donkelaar AV 34 2 3 3 5
4 Jasper Burghout AV 34 5 4 6 9
5 Job Mulder VAV 6 4 10
6 Benthe de Vries AV 34 6 5 10 11
7 Markus Lamper VAV 4 7 11
8 Tom de Vogel Climax 9 5 14
9 Joël van de Munt VAV 8 19 9 17
10 Bob Duller AV 34 9 8 17
11 Sybe Lub AV 34 11 7 18
12 Joas Borsje Climax 10 8 18
13 Daan Hoogendoorn AV 34 11 13 11 22
14 Jelte Wiersema Climax 10 12 19 22
15 Alec Pantus AV 34 13 14 13 26
16 Janniek Schurink AV 34 12 16 28
17 Edwin Vermeulen Climax 16 21 14 30
18 Floris Vedder Climax 19 15 15 30
19 Kyan Bekker AV 34 14 17 31
20 Samuel Kruit Pallas 67 17 16 33
21 Niels van Gerrevink AV 34 15 18 33
22 Sander Jonker VAV 22 12 34
23 Kalle Brinkhuis Climax 20 17 37
24 Jitse Jousma AV 34 18 23 41
25 Thom van der Kolk AV 34 24 18 42
Meisjes junioren D 2e jaars
1 Ninthe Koks AV 34 1 1 1 2
2 Mies Vliegen Statina 2 2 2 4
3 Vé Fredriks AV 34 3 3 3 6
4 Bente van Milligen AV 34 4 4 8
5 Melissa van Keulen VAV 4 5 9
6 Lotte Bonhof AV 34 5 7 5 10
7 Marame Attaf VAV 8 9 6 14
8 Mara Arends VAV 6 8 14
9 Israe Soulimani VAV 10 7 17
10 Nena Kwakkel AV 34 9 11 9 18
11 Cato Rietveld Pallas 67 7 12 12 19
12 Esmee Aartsen VAV 10 10 20
13 Sofie Rood Nijmegen Atl. 13 11 24
14 Sjors Koekkoek Climax 11 16 14 25
15 Hanne Mourits Pallas 67 14 13 27
Jongens junioren D 2e jaars
1 Noah Schoonhoven Atverni 2 1 3
2 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 2 2 4
3 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 3 1 4
4 Levi van de Poll Climax 4 4 3 7
5 Ties Velthuis AV 34 10 5 4 9
6 Rowan Witteveen AV 34 12 3 6 9
7 Ruben van den Bos AV 34 8 6 5 11
8 Kalle van Eupen Arena 5 7 12
9 Jonathan van der Maal AV 34 6 8 7 13
10 Yvo IJssel Liemers 1 12 13
11 Daniel Luchies Climax 9 8 17
12 Mike van Otterlo VAV 7 11 10 17
13 Stijn van der Spoel Climax 10 9 19
14 Bas Willemsen VAV 9 12 13 21
15 Gijón van Bokkem Astylos 13 13 11 24
16 Lucas Blijleven Astylos 14 14 14 28
Meisjes junioren C
1 Josefine Ulfman Pallas 67 2 1 3
2 Anne Maryse Fluit Atverni 3 2 5
3 Aafke Wijkmans Astylos 4 2 3 5
4 Fenne Nieboer VZC 4 4 8
5 Kim de Pater VAV 6 5 5 10
6 Odi van Eupen Arena 10 7 6 13
7 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 9 6 7 13
8 Mare Tebes Ciko 66 5 8 13
9 Florien Hofstad Pallas 67 7 8 9 15
10 Jet Vliegen Statina 8 9 17
11 Janne Leenders VAV 11 10 21
12 Caithlin Pantus AV 34 16 10 12 22
13 Senna Diepeveen VAV 13 11 24
14 Nienke de Jong Climax 15 12 13 25
15 Merel Talens Ciko 66 14 11 25
Jongens junioren C
1 Sven Wildeboer VAV 2 1 1 2
2 Jesse Honkoop Ciko 66 1 3 4
3 Niek van Wijngaarden Arena 3 2 5
4 Julian Broodman VZC 6 5 2 7
5 Ruben Schussler Climax 4 3 7
6 Julian Ariesen VZC 7 6 4 10
7 Dries Nawijn Pallas 67 8 5 13
8 Jesper van den Berk Astylos 9 7 7 14
9 Bram van der Linden Arena 12 8 8 16
10 Wessel van de Kraats VZC 11 12 6 17
11 Rens Hooiveld Pallas 67 14 10 9 19
12 Thomas Arp Pallas 67 10 9 19
13 Thomas Dekkers Astylos 13 11 10 21
14 Dim Bouter Climax 13 12 25
Meisjes junioren B
1 Bridget Konings Ciko 66 1 1 2
2 Elke Wijkmans Astylos 2 1 3 3
3 Celine van Heerikhuize Climax 3 2 5
4 Sativa Wenker Ciko 66 4 2 4 6
5 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 5 3 5 8
6 Nina Brouwer Lg. Aart Stigter 6 5 6 11
7 Meike Leenders VAV 7 4 11
8 Evie Hiel VAV 8 6 14
9 Rosannah Malschaert VAV 9 7 16
Jongens junioren B
1 Jurre Klumpenaar VAV 1 1 2
2 Nils Reefman Pallas 67 5 2 2 4
3 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 2 3 4 5
4 Florian Löwik Ciko 66 1 4 5 5
5 Quinten Hofstad Pallas 67 3 3 6
6 Wouter Lamers Arena 4 5 8 9
7 Koen Geelen Pallas 67 6 6 6 12
8 Matteo Schut Pallas 67 7 7 14
9 Sam Overeem AV 34 8 8 7 15
10 Martijn de Jong Climax 10 9 9 18
11 Karsten Scheer Pallas 67 10 10 20
12 Ane Wit Pallas 67 11 11 22
Meisjes junioren A
1 Noor Breedveld Pallas 67 1 1 1 2
2 Lou Bijman Pallas 67 2 2 2 4
3 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 3 3 6
4 Eline Minor Pallas 67 4 4 3 7
Jongens junioren A
1 Arris van Deelen Climax 1 1 1 2
2 Lucas Goené Veenendaal 2 2 4
3 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 3 5
4 Tijs Olde VAV 4 3 7
5 Sam Rietveld Pallas 67 3 4 4 7
6 Max van Gelder Arena 5 5 10
7 Jelle van Bergen Pallas 67 6 5 11
Korte cross vrouwen
1 Tessa Rozemuller Tartletos 5 2 1 3
2 Marlieke Smit Tartletos 3 1 2 3
3 Merel Wevers Kronos 1 3 4
4 Ella van Veen Statina 4 4 8
5 Maaike de Kreek Tartletos 5 5 10
6 Kayleigh de Graaff Ciko 66 4 6 6 10
7 Ilse van Schaik Astylos 8 7 7 14
Korte cross vrouwen masters
1 Marcela Rados U-Track 1 1 2
2 Suzanne Geerits Astylos 1 2 2 3
3 Annabel Kosten Wageningen 3 3 3 6
4 Levina Gaspersz VAV 2 4 6
5 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 4 4 8
6 Rike van de Wiel Bennekom 5 5 5 10
Korte cross mannen
1 Koen Jansen Tartletos 1 1 2
2 Erik Stok PAC 2 1 7 3
3 Gerrit Jan de Kleuver AAV 36 3 3 2 5
4 Lennart Kleinjans Clytoneus 4 3 7
5 Lennart van de Peppel Wageningen 4 6 4 8
6 Jelle van Veen Tartletos 2 6 8
7 Reno Renes Tartletos 5 5 10
8 Stef van der Schaaf VAV 8 5 13
9 Wijnand Jelier VAV 6 7 13
10 Hend de Jager Statina 7 8 15
11 Quint Ottens VZC 8 10 18
12 Davey Beuving Climax 10 11 21
Korte cross mannen masters
1 Patrick Smit Pallas 67 1 1 1 2
2 Tycho Schol Pallas 67 2 2 4
3 Marco Davelaar VZC 3 2 3 5
4 Ruben Verlangen Statina 3 4 7
5 Patrick Schoots Astylos 5 4 6 9
6 Frank van de Weerd VZC 6 5 5 10
7 Geerrit de Pater VAV 8 6 8 14
8 Norbert Eelman Elst Ut 11 9 20
9 Egon Hofstad Pallas 67 10 10 10 20
10 Henri Jansen Arena 12 9 21
11 Frans Rutten Arena 15 12 11 23
12 Tonny Sopacua De Dijkrunners 13 11 13 24
13 Martijn Menken Pallas 67 13 12 25
14 Wolter Buijs Veenendaal 21 7 28
15 Rogier Kolnaar Pallas 67 17 15 14 29
16 Erwin Thimister Pallas 67 16 14 17 30
17 Gert Vermeer De Dijkrunners 19 19 15 34
18 Arjo van de Kraats Veenendaal 22 18 16 34
19 Adrie Honders De Dijkrunners 20 17 18 35
20 G van Zanten VZC 25 20 19 39
21 Floren de Gier Pallas 67 22 20 42
22 Ruud Klaare VZC 24 21 45
23 Andries de Waard Statina 27 21 48
Lange cross vrouwen
1 Samantha de Bruin VAV 1 2 1 2
2 Csilla Vamos Wageningen 2 4 6
3 Luca Reniers Tartletos 5 2 7
4 Daniélle Haenen Pallas 67 3 7 4 7
5 Cynthia Koning Climax 5 6 3 8
6 Annemarie Brons Hoogland 6 9 5 11
7 Celine Verstegen Tartletos 8 6 14
8 Iris Zahn Tartletos 8 11 8 16
9 Willine van den Berg Veenendaal 9 10 19
10 Dagmar van Esch Tartletos 12 9 21
11 Anouk van Gaans Tartletos 13 10 23
12 Joanne Drost VAV 13 14 11 24
Lange cross vrouwen masters
1 Mireille Baart Pallas 67 1 1 2
2 Agnes Schipper Hellas 2 1 3
3 Tia Roordink Pallas 67 2 4 2 4
4 Frauke van Boekel Typhoon 3 3 3 6
5 Rahel Bellinga Pijnenburg 5 4 9
6 Moniek Verbeek Pallas 67 4 7 6 10
7 Simone Spaan Arnhem 6 5 11
8 Nina Joosten Pallas 67 6 9 7 13
9 Amy Burdis Pallas 67 7 8 10 15
10 Mariel Pikkemaat Arena 8 8 16
11 Karin van der Goot-Driessen Pallas 67 9 11 20
12 Tess van de Voorde Arena 10 10 20
13 Lianne Ariesen VZC 14 12 9 21
14 Cora Mulder VZC 13 15 12 25
15 Monica Gorska Oosterbeek 12 13 25
16 Janine Wagensveld NTB 18 13 31
17 Marcelle van Ginkel Veenendaal 17 17 14 31
18 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 18 20 15 33
19 Annemarije Sjoerdsma Culemborg 19 19 17 36
20 Loes van Schaijik Pallas 67 21 16 37
21 Minke Schoffelmeer VZC 20 18 38
22 Miranda Fuijkschot VZC 15 24 39
23 Klaske Hoogstra Pallas 67 22 22 19 41
24 Marleen Davelaar-Groeneveld VZC 23 20 43
Lange cross mannen
1 Victor Goené VZC 1 1 2
2 Imro van Soest Hellas 2 2 4
3 Tim van Rooij Tartletos 1 4 3 4
4 Rienk Davelaar Voorthuizen 2 3 5
5 Daan Reijnen Tartletos 4 6 4 8
6 Laurens Janssen Pallas 67 3 7 6 9
7 Paul Riezebos Barneveld 7 5 12
8 Johannes Ubing Veenendaal 5 13 8 13
9 Lennart Kleinjans Clytoneus 9 5 14
10 Pim Lenderink Ede 6 10 9 15
11 Rick van Manen VZC 11 11 7 18
12 Jelle Hoek Veenendaal 8 10 18
13 Rick van Voorst Climax 9 12 14 21
14 Julien van Dijk Tartletos 10 14 13 23
15 Jelle Roks Veenendaal 15 11 26
16 Harm Dieterman Arena 16 12 28
17 Marcel van Ommen Lunteren 22 15 37
Lange cross mannen masters 35-49
1 Danny Schoch Pallas 67 2 1 2 3
2 Norbert Groot Pallas 67 2 3 5
3 Arjen Galema Pallas 67 3 4 4 7
4 Wiebe Westerterp Veenendaal 4 5 5 9
5 Ronald Vroon Bennekom 6 3 9
6 Melvin Laport Climax 8 6 14
7 Martijn Schenk Bennekom 5 9 12 14
8 Tariq van Rooijen Pallas 67 7 8 15
9 Mart Meijboom Climax 7 9 16
10 Tom van Daalen VAV 6 11 17
11 Bas van Engeldorp Veenendaal 8 11 19
12 Roelof Goodijk Phoenix 10 10 20
13 Erwin Thimister Pallas 67 12 12 14 24
14 Jan Pannekoek Statina 13 13 26
15 Olivier Walravens Astylos 9 17 26
16 Leo Nauta Pallas 67 13 15 28
17 Martijn Zandbergen Veenendaal 14 15 29
18 Peter de Jong Ciko 66 16 16 32
19 Maarten Borgdorff Statina 15 17 18 32
20 Peter Cornelissen VZC 14 19 33
21 Andre van de Stroet Statina 16 20 36
22 Emanuel Blokker Ede 18 19 37
Lange cross mannen masters 50+
1 Ronald Dercksen Arena 2 1 3
2 Ron van Dijk Astylos 1 3 2 3
3 Rob Barel VZC 2 4 6
4 Frans Jorna Hellas 4 3 7
5 Hans Wildeboer VZC 3 5 8
6 Laurens Beerepoot Climax 4 8 6 10
7 Chris van Wijngaarden Rhenen 7 5 12
8 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 6 9 8 14
9 Henk Gerritsen Elst Ut 8 13 9 17
10 Jaap Vermeulen VAV 9 10 19
11 Henk van Roekel LGV 10 12 10 20
12 Hans de Vries Bennekom 11 11 22
13 Henk Lenderink Climax 12 11 23
14 Ben van Kessel VZC 17 7 24
15 Marcel Zwietering Pallas 67 13 14 12 25
16 Erik Wit Wageningen 19 17 13 30
17 Johannes van der Meer Arena 14 16 30
18 Jim Kassenberg Statina 16 15 31
19 Cor Baars Nieuwland 15 16 31
20 Reijer Demoet Veenendaal 18 18 14 32

Top