Klassement – 38e Editie

Eind-klassement 2009/2010
27 maart 2010

Zaterdag 27 maart was bij Arena in Rhenen de laatste van de drie wedstrijden van de Bos & Vallei Cross competitie 2009/2010, door de vele sneeuw één wedstrijd minder dan normaal. Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit en minimaal twee keer gefinisht zijn. Per wedstrijd staat de behaalde plaats (streepje betekent niet gestart/gefinisht), de beste twee resultaten (in andere jaren drie) worden opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Wag. Ede Rhenen Punten
Plaats
Meisjes pupillen Mini            
Sterre van Uum Liemers 1  
Jongens pupillen Mini            
Nils Reefman Pallas’67 1 1 1 2 1
Lars Straatman Pallas’67 2 2 4 2
Bart Oude Voshaar Pallas’67 2 3 3 5 3
Glenn Kramer VAV 4 4 8 4
Jurre Klumpenaar VAV 4 6 5 9 5
Robbie de Groot VAV 5 6 11 6
Kasper Dercksen Arena 3  
Meisjes pupillen C            
Sterre Buijs VAV 1 1 2 1
Imola Peters Liemers 2 2 4 2
Lotte Leemreize AV Wijchen 1  
Jongens pupillen C            
Ravi van Lienden Astylos 1 1 2 1
Max van Gelder Arena 2 1 2 3 2
Isar Bonthuis VAV 4 2 3 5 3
Gerben Hutten VAV 3 3 4 6 4
Thomas de Witte Astylos 6 5 11 5
Jelle van Bergen Pallas’67 4  
Jeroen Peters AV Wijchen 5  
Thomas van der Velden Liemers  
Maarten Vennik Liemers  
Stijn Janssen VAV  
Meisjes pupillen B            
Lotte Geelen Pallas’67 2 1 3 1
Britt Kwakernaak Pallas’67 1 2 3 2
Eva Nieuwstad Pallas’67 1 3 3 4 3
Indra van den Berg Liemers 2 5 4 6 4
Fenna Rasing Liemers 4 6 5 9 5
Manon Boerma Astylos 3 6 9 6
Noortje Vos Climax 5 8 13 7
Maartje Oude Voshaar Pallas’67 7 7 7 14 8
Amy van de Werken VAV 6 9 15 9
Sophie Roks Astylos 9 8 17 10
Lonneke Hendriks VAV 8 9 10 17 11
Mandy van Braak Liemers 4  
Aylin Cingil VAV 10  
Jongens pupillen B            
Stijn Straatman Pallas’67 1 1 2 2 1
Tijs Olde VAV 2 2 1 3 2
Nard Sinke VAV 3 3 6 3
Conor Van Kan VAV 4 4 4 8 4
Joep Polman Liemers 6 3 9 5
Tom de Pater VAV 8 5 6 11 6
Marco Janssen Climax 7 7 14 7
Joris Abelen AV Wijchen 9 6 15 8
Romek den Hartog Climax 9 7 16 9
Casper Schoots Astylos 13 10 8 18 10
Max Lucassen Liemers 12 8 20 11
Tom Matthyssen Pallas’67 5  
Joos Muller VAV 5  
Ilyas Versteeg Pallas’67 10  
Richard Gaasbeek VAV 11  
Meisjes pupillen A            
Christel Heuseveldt Climax 1 2 1 2 1
Lara van Lienden Astylos 2 2 4 2
Kayleigh de Graaff Pallas’67 3 5 3 6 3
Renate Wolters VAV 7 3 4 7 4
Lotte van der Pol Nijmegen Atl 6 4 10 5
Roos Verburgh VAV 14 7 5 12 6
Renske Lorijn Liemers 6 6 12 7
Sara Matthyssen Pallas’67 18 9 7 16 8
Louise van der Vlugt Arena 10 8 18 9
Harmke Rasing Liemers 8 12 20 10
Linn Willemsen VAV 13 9 22 11
Maaike Lukkien Pallas’67 11 14 11 22 12
Eva van der Graaf VAV 12 10 22 13
Jetske van der Wilt Pallas’67 21 13 12 25 14
Bo de Groot VAV 18 8 26 15
Julia Kamerbeek VAV 16 10 26 16
Jet Huugen Liemers 17 11 28 17
Jolein Buijs VAV 16 14 30 18
Nienke Goodijk VAV 19 19 13 32 19
Sasja van Andel VAV 20 20 16 36 20
Marjolein Smant Pallas’67 23 15 38 21
Mandy Budding Astylos 26 15 41 22
Marit Otten Astylos 27 17 44 23
Linda Alzate ILION 1  
Bianca van Haaren LG Aart Stigter 4  
Diede Gerdsen AV Wijchen 5  
Isa Vermeulen Liemers 9  
Marlieke Slebus AV Wijchen 15  
Jessica Alzate ILION 17  
Mirjam Kraakman Pallas’67 22  
Elte Hillekens Pallas’67 24  
Xiomara Fares Pallas’67 25  
Saskia van Beek Climax  
Tjitske de Lorijn Pallas’67  
Jongens pupillen A            
Jeroen Schenk Pallas’67 3 1 1 2 1
Jibbe Klumpenaar VAV 1 2 3 2
Stefan Jägers Pallas’67 2 2 4 4 3
Ruben Peters Climax 7 3 3 6 4
Tom de Graaf VAV 4 8 5 9 5
Gerben Westenbroek VAV 12 5 6 11 6
Thomas Weening VAV 8 4 7 11 7
Job Dieterman Arena 6 7 11 13 8
Jesper Winkes Pallas’67 6 9 15 9
Owen van Zeelst VAV 22 12 8 20 10
Rick den Hartog Climax 18 10 10 20 11
Lars Huibers Climax 11 9 13 20 12
Niels Koevoets Climax 10 11 16 21 13
Giovanni Bekker VAV 15 13 12 25 14
Jasper Rou VAV 9 16 17 25 15
Jelle Huisman Liemers 14 14 28 16
Xander Hanou Liemers 16 14 30 17
Paul Nieuwstad Pallas’67 19 15 34 18
Chiel van Baardwijk Climax 23 15 19 34 19
Thimo Lahr Pallas’67 13 22 35 20
Jelle Smits VAV 19 18 37 21
Olaf Kleinherenbrink Liemers 20 17 37 22
Jeroen Bastenhof VAV 28 20 21 41 23
Niels Boonstra Astylos 24 20 44 24
Timo Leppers VAV 26 18 44 25
Robert Hardeman VAV 30 22 23 45 26
Olaf Klaren VAV 25 21 46 27
Sander de Klerk Climax 31 23 24 47 28
Fabian Stangenberger Astylos 25  
Daan Leemreize AV Wijchen 5  
Daan Lennartz VAV 17  
Coen Koopman Arena 21  
Clemens van Marwijk Liemers 27  
Erik Peters AV Wijchen 29  
Mika van Uum Liemers 32  
Emin van Loon Astylos  
Lofti Bengrad VAV  
Meisjes junioren D            
Marjolein Pijper Climax 6 1 1 2 1
Bente Klumpenaar VAV 1 3 4 2
Fieke Pepping Pallas’67 2 2 5 4 3
Sanne Jansen Pallas’67 3 2 5 4
Naomi van de Pol VAV 9 4 4 8 5
Aïsha Abelen AV Wijchen 3 6 7 9 6
Teri Rossen AV Wijchen 4 5 9 7
Sophie van der Vlugt Arena 5 7 6 11 8
Sigrid van Holland VAV 8 8 16 9
Anouk Hutten VAV 10 11 8 18 10
Anouk Scholing Climax 14 9 10 19 11
Sophie Ketting Astylos 7 12 19 12
Jasmijn Hoevers Pallas’67 18 12 9 21 13
Julia Aartse Arena 12 11 23 14
Femke Kommerie VAV 13 10 23 15
Amy van Dijk LG Aart Stigter 11 13 24 16
meisje Middendorp Liemers 16 14 13 27 17
Iris Bakker Liemers 15 14 29 18
Iris Peelen Climax 17 15 32 19
Myrthe Willemsen VAV 15  
Nynke Hospes Pallas’67 16  
Christine Moene Pallas’67  
Anouk van Mourik VAV  
Jongens junioren D            
Ruben Sansom Pallas’67 1 1 1 2 1
David Tanger Climax 2 2 2 4 2
Lars Olde VAV 3 3 3 6 3
Joost de Kleuver Climax 7 4 4 8 4
Joel Hollander LG Aart Stigter 6 5 11 5
Rutger ter Horst Arena 6 5 11 6
Rick Kappen Climax 10 7 6 13 7
Niels de Jong Arena 24 8 7 15 8
Djurre van der Molen Pallas’67 9 14 10 19 9
Jelle Marang Pallas’67 12 15 8 20 10
Roel Groot Pallas’67 12 9 21 11
Koen Wes Climax 14 11 11 22 12
Stijn Waldman LG Aart Stigter 15 9 17 24 13
Pelle Oude Vrielink Climax 18 13 12 25 14
Ruben Mombarg Climax 8 18 26 15
Rick van Voorst Climax 11 17 18 28 16
Niek van der Graaf VAV 19 10 29 17
Julius Martens Arena 16 16 14 30 18
Jelmer Lennartz VAV 21 13 34 19
Borre Verdoes Pallas’67 23 19 16 35 20
Mike van Kan VAV 21 15 36 21
Max Wijnschenk Astylos 28 23 20 43 22
Joost van Doesburg Astylos 27 22 21 43 23
Maikel van Lienden Astylos 25 19 44 24
Timo Pasma Climax 26 20 46 25
Ruben Imhof Astylos 32 22 54 26
Jasper Kroes Arena 30 24 54 27
Christian Donker LG Aart Stigter 31 25 56 28
Joes Ludden LG Aart Stigter 4  
Gerson de Kleuver VAV 5  
Gijs Mourits VAV 13  
Thomas van Wamel VAV 17  
Bram Polman Liemers 20  
Tom Versloot Liemers 22  
Brian Fransen Pallas’67 29  
Nick Caris Liemers  
Jens Koumans Pallas’67  
Matthias van de Brink VAV  
Olivier Oude Booijink VAV  
Meisjes junioren C            
Joosje Goedhart Pallas’67 1 1 1 2 1
Emma Wes Climax 4 2 2 4 2
Iris Conijn Pallas’67 6 3 3 6 3
Kelly van Vendelo Astylos 2 4 6 6 4
Dorien Konig Pallas’67 5 5 4 9 5
Laura Hutten VAV 3 6 7 9 6
Marleen Kas Pallas’67 7 7 5 12 7
Yvonne van Baardwijk Climax 8 8 8 16 8
Rosalie Hoek VAV 9 9 18 9
Manja Dieterman Arena 10  
Jongens junioren C            
Jorik van Egdom VAV 1 1 2 1
Jeroen Bakker LG Aart Stigter 4 1 2 3 2
Milan van der Meer Arena 5 3 3 6 3
Jasper Kuiters Climax 7 4 4 8 4
Jorn Rutten Arena 9 6 5 11 5
Jonne van ’t Leven Arena 13 8 6 14 6
Karel van de Pol Nijmegen Atl 8 7 15 7
Harm Dieterman Arena 11 9 7 16 8
Jelle Hamersma VAV 12 5 17 9
Armin Harms Climax 15 10 9 19 10
Jonas Mars Pallas’67 18 12 8 20 11
Ruben Middelhoven VAV 10 11 15 21 12
Thomas Vos Climax 20 13 10 23 13
Marvin Straathof Climax 16 14 11 25 14
Anne IJsselstijn VAV 17 15 12 27 15
Niels Drost Arena 16 13 29 16
Joris Gelmers Pallas’67 19 17 36 17
Simon Durand Climax 22 18 40 18
Erwin de Vor VAV 14  
Dick Scholtus Arena  
Valentijn Weinans LG Aart Stigter 2  
Jelmer van der Linden Statina 2  
Montijn van de Ven LG Aart Stigter 3  
Nick Gieltjes Statina 6  
Thijs de Sterke VAV 14  
Kevin Groeneveld Arena 21  
Meisjes junioren B            
Marianne van Deelen Climax 1 1 1 2 1
Minke van Oeffelt Pallas’67 2 2 2 4 2
Lotte Marang Pallas’67 3 3 6 3
Hannah Mars Pallas’67 4  
Jongens junioren B            
Mark Hamersma VAV 3 1 1 2 1
Stan van der Meer Arena 2 2 2 4 2
Bart Konig Pallas’67 4 3 7 3
Sven Arissen VAV 6 6 3 9 4
Alex Kolmus Pallas’67 5 5 10 5
Bart Hanswijk Climax 7 7 4 11 6
Adne Renes Climax 9 8 5 13 7
Cor IJsselstijn VAV 9 6 15 8
Jorin Kamps LG Aart Stigter 1  
Ruben Klein LG Aart Stigter 4  
Lucas Hoevers Pallas’67 8  
Jorren Boersma Astylos  
Meisjes junioren A            
Joanne Siccama Pallas’67 1 1 2 1
Jongens junioren A            
Rik van de Graaf VAV 2 1 1 2 1
Arjen Venema Climax 1  
Rolf Klein LG Aart Stigter 2  
Roy Gerrits Astylos 3  
Korte cross vrouwen            
Mieke Eppink PAC 1 1 2 1
Imke Kuiper Tartlétos 2 2 4 2
I. van der Meijden Climax 1  
Korte cross vrouwen masters            
Christy van Beek Pallas’67 1 1 2 1
Nienke Brouwer Pallas’67 4 3 1 4 2
Monique Verbeek Pallas’67 3 2 5 3
Bernadette Kamphuys Ede 5 4 9 4
Klaske Hoogstra Pallas’67 6 5 11 5
Jannemien Bosman Ciko ’66 2  
Yvonne Kam Arena 7  
Margaret Slebus AV Wijchen  
Korte cross mannen            
Michael van der Kroon Liemers 1 1 2 1
Jelle Hanswijk Climax 2 1 2 3 2
Peter Bieshaar VZC 2 3 5 3
Davey Beuving Climax 8 3 11 4
Tariq van Rooijen Haag Atl 3  
Wilbert Grooters Pallas’67 4  
Jan Pannekoek Statina 5  
Erik Simons Tartlétos 6  
Maarten Zeevat Pallas’67 7  
Korte cross mannen masters            
Jan Buwalda Pallas’67 4 1 1 2 1
Michiel Boonstra Astylos 2 2 4 2
Roger Hulsebos VAV 5 2 3 5 3
Peter Aartsen LG PK 7 4 4 8 4
Johannes van der Meer Arena 6 3 5 8 5
Gert Vermeer Dijkrunners 9 6 6 12 6
Jan Bieshaar VZC 5 7 12 7
Rob Renes Climax 12 7 8 15 8
Mark Rietveld Pallas’67 1  
Erik Fransen LG PK 3  
Henk van der Meijde LG PK 8  
Hilko van Hell 10  
Adrie Honders Dijkrunners 11  
Paul Nijenhuis Knerten 13  
Johan Hardeman Veenendaal  
Lange cross vrouwen            
Manon Mensink Ciko ’66 1  
Marloes Koedam VAV 2  
Kirsten Verkooijen Pallas’67 3  
Saskia Uittenbosch VAV 4  
Lenaig Adam Tartlétos 5  
Keete Voerman 6  
Lange cross vrouwen masters            
Inge Dijkman Ron Clarke 2 1 3 1
Nina Joosten Pallas’67 3 2 5 2
Paulien Adamse Pallas’67 6 3 9 3
Tineke de Boer Pallas’67 8 4 12 4
Jantiene Hannessen Fit 1  
Simone Hakenberg VZC 4  
Ellen van Dijk-van der Meulen LG Aart Stigter 5  
Fransje Langers Dijkrunners 7  
Marjan Verhaar Pallas’67 9  
Lange cross mannen            
Melvin Laport Climax 3 1 1 2 1
Ewout Sikking Zeist 9 3 2 5 2
Corné Kool VZC 6 2 3 5 3
Kees-Jan Otto VZC 4 4 8 4
André Knop LG Aart Stigter 5 5 10 5
Olaf Bos Pallas’67 1  
Thomas Dunkerbeck Nijmegen 2  
Bas van de Pol VZC 4  
Albert de Bakker Wageningen 5  
G.C. van der Have Statina 7  
Gert Jan Smit Nijmegen Atl 8  
Harm Smit Climax 10  
Benno Burema Tartlétos 11  
Joppe Boon Pallas’67  
Erik de Witte VAV  
Lange cross mannen masters            
Manfred Boogaard VAV 3 1 1 2 1
Roel van den Meiracker Wageningen 4 2 2 4 2
Franklin van Voskuilen VZC 13 3 4 7 3
Ronald Dercksen Arena 10 3 13 4
Henk Slotboom Climax 9 6 15 5
Sjauke Venema VZC 15 4 19 6
Henk Gerritsen Elst (Ut) 19 5 24 7
Charles van Rheenen Veenendaal 18 6 24 8
Erik Dijksman LG Aart Stigter 21 5 26 9
Jan Hendriks VAV 23 7 30 10
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 26 8 34 11
Marinus van Cappelle VAV 27 10 37 12
Paul Römkens Pallas’67 1  
Dirk Jan van der Gaag Pallas’67 2  
René van der Vlugt Arena 5  
Rudie Jullens Pallas’67 6  
Arjen de Boer Nijmegen 7  
Ron van der Linden Statina 8  
Evert Dorregeest Ciko ’66 9  
Henk Lenderink Climax 11  
Eddy van Bemmel Climax 12  
Henry Wondergem LG Aart Stigter 14  
Pim Raatgever Ede 16  
Bas van der Heide Pallas’67 17  
Frans Cortenbach VZC 20  
Michiel Lexmond Fit 22  
Arnold de Ceuninck VZC 24  
Peter Hoevens VZC 25  
Bart Meeuwisz Arena  
R. van Stuivenberg Vahalis  
Perry van Kan VAV  
Arthur Kratz VZC