Klassement – 39e Editie

Eind-klassement 2010/2011
5 maart 2011

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht. De beste drie resultaten zijn opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.
Bijgewerkt: 6 maart 2011.

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
Veenendaal Wageningen Ede Rhenen Punten
Meisjes pupillen Mini
1 Eliane Gronouwe Climax 1 1 1 3
Jongens pupillen Mini
1 Dawit Verwers Pallas 67 2 1 1 2 4
2 Bram Roks Astylos 1 2 2 3 5
3 Jurre Klumpenaar VAV 3 3 3 1 7
4 Pier Langen Pallas 67 4 4 4 4 12
Meisjes pupillen C
1 Silu Verwers Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Lieke Sportel Climax 2 2 2 4 6
3 Kirsten de Jong Astylos 4 4 3 2 9
4 Iris Koevoets Climax 3 4 3 10
5 Manoek van Schijndel Climax 5 3 5 5 13
6 Desiree Gronouwe Climax 6 6 6 18
Jongens pupillen C
1 Chris van Dijk Climax 1 3 1 1 3
2 Casper Pleijsier Arena 4 1 2 2 5
3 Nils Reefman Pallas 67 2 2 5 4 8
4 Pieter Bulte Pallas 67 3 4 4 3 10
5 Wouter Lamers Arena 7 8 3 5 15
6 Robin Antonise Pallas 67 6 6 6 6 18
7 Christian Wolkers Arena 10 7 7 11 24
8 Stefan Beukers Pallas 67 10 8 7 25
9 Bart Oude Voshaar Pallas 67 5 9 13 12 26
10 Djurre Wieringa Pallas 67 11 11 9 8 28
11 Glenn Kramer VAV 8 12 11 10 29
12 Ariën Dekker Climax 9 13 12 9 30
Meisjes pupillen B
1 Sofieke Weening VAV 1 1 1 1 3
2 Renate Oldenhof Climax 2 2 2 3 6
3 Imola Peters Liemers 3 3 3 2 8
4 Vanessa Stokkers Astylos 4 4 4 4 12
5 Tessel Langen Pallas 67 5 5 5 5 15
Jongens pupillen B
1 Florian Kramer Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Salle Wieringa Pallas 67 4 2 2 2 6
3 Isar Bonthuis VAV 2 3 5 10
4 Max van Gelder Arena 3 5 4 12
5 Tim van der Leeden Arena 7 8 3 3 13
6 Freek Weijman Pallas 67 9 6 4 6 16
7 Boet Elfvering Liemers 6 4 6 8 16
8 Henry van der Ziel VAV 8 7 5 7 19
9 Luuk Welling Arena 10 9 8 9 26
10 Kaai Hoffmann Pallas 67 10 9 11 30
11 Jelle van Bergen Pallas 67 11 11 10 32
Meisjes pupillen A
1 Christel Heuseveldt Climax 1 1 1 1 3
2 Kayleigh de Graaff Pallas 67 2 2 3 2 6
3 Britt Kwakernaak Pallas 67 3 3 2 3 8
4 Eva Nieuwstad Pallas 67 5 4 4 13
5 Renate Wolters VAV 4 6 5 5 14
6 Roos Verburg VAV 8 5 6 6 17
7 Ming Verwers Pallas 67 15 11 4 7 22
8 Amber van Herp Climax 9 8 8 8 24
9 Rozemarijn Snijders Climax 11 7 7 25
10 Eva Krabbenborg VAV 6 10 10 20 26
11 Fleur van Dijk Climax 10 9 9 11 28
12 Jetske van der Wilt Pallas 67 13 12 10 35
13 Linn Willemsen VAV 14 13 9 36
14 Marije de Kleuver Climax 12 18 16 13 41
15 Isa Lamers Pallas 67 18 14 12 15 41
16 Manon Boerma Astylos 20 19 11 17 47
17 Jitske Hell VAV 21 13 14 48
18 Noortje Vos Climax 17 17 15 16 48
19 Kim Kramer VAV 19 20 17 18 54
20 Marit Otten Astylos 21 22 14 19 54
21 Sophie Roks Astylos 22 23 18 21 61
Jongens pupillen A
1 Kristiaan van Keulen VAV 1 1 1 3
2 Sieb Mostert Pallas 67 8 2 1 2 5
3 Tijs Olde VAV 2 3 4 9
4 Jeroen Schenk Pallas 67 5 2 3 10
5 Jibbe Klumpenaar VAV 4 4 3 11
6 Jelles Duin Astylos 3 8 7 11 18
7 Stijn Straatman Pallas 67 12 9 4 7 20
8 Gerben Westenbroek VAV 7 6 8 9 21
9 Maurits van der Ziel VAV 5 13 5 14 23
10 Jonas Welling Arena 6 10 9 10 25
11 Jesper Winkes Pallas 67 11 12 5 28
12 Thomas Weening VAV 9 14 6 13 28
13 Joas Muller VAV 10 17 17 8 35
14 Job Dieterman Arena 14 11 14 17 39
15 Bert Jan Overeem VAV 23 15 12 15 42
16 Xander Hanou Liemers 21 16 6 43
17 Ruben Peters Climax 16 22 11 16 43
18 Max van de Pol Climax 17 18 12 47
19 Conor Van Kan VAV 18 21 18 57
20 Tom de Pater VAV 30 23 13 21 57
21 Ruben van Doorn Climax 20 25 15 60
22 Nathan Drost VAV 26 24 16 22 62
23 Marco Janssen Climax 22 28 21 24 67
24 Sven Huibers Climax 25 32 18 25 68
25 Timo Leppers VAV 24 29 20 73
26 Niels Boonstra Astylos 29 31 19 27 75
27 Arris van Deelen Climax 27 30 23 80
28 Jesse de Zeeuw Astylos 28 26 26 80
29 Casper Schoots Astylos 31 33 23 28 82
30 Roy Kwint Astylos 32 34 22 88
Meisjes junioren D
1 Marjolein Pijper Climax 1 1 1 1 3
2 Fieke Pepping Pallas 67 3 2 2 2 6
3 Sigrid van Holland VAV 2 4 5 11
4 Jasmijn Hoevers Pallas 67 4 5 6 3 12
5 Anouk Hutten VAV 5 6 3 14
6 Julia Aartse Arena 4 5 6 15
7 Noor de Klein L.g. Aart Stigter 7 8 8 4 19
8 Louise van der Vlugt Arena 8 9 10 7 24
9 Hanneke van der Ziel VAV 9 11 9 9 27
10 Maaike Lukkien Pallas 67 10 13 15 10 33
11 Marjolein Smant Pallas 67 11 15 14 10 35
12 Sasja van Andel VAV 12 14 13 12 37
Jongens junioren D
1 Lars Olde VAV 1 1 1 3
2 Gerson de Kleuver VAV 2 2 2 2 6
3 Joost de Kleuver Climax 3 3 3 9
4 Fabian van Dongen Climax 5 5 3 4 12
5 Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 6 8 1 5 12
6 Luuk Raaphorst Astylos 7 6 6 19
7 Thomas van Harskamp Liemers 8 7 7 7 21
8 Owen van Zelst VAV 20 13 5 8 26
9 Rick den Hartog Climax 10 15 6 11 27
10 Rick van Voorst Climax 13 14 4 12 29
11 Jelle Marang Pallas 67 9 9 12 13 30
12 Niels Koevoets Climax 14 8 10 32
13 Job Visser Astylos 12 10 15 18 37
14 Borre Verdoes Pallas 67 19 11 13 14 38
15 Olav Kleinherenbrink Liemers 21 12 11 15 38
16 Lars Huibers Climax 23 21 10 9 40
17 Jasper Rou VAV 17 16 9 16 41
18 Chiel van Baardwijk Climax 22 14 17 53
19 Victor Rouwenhorst Liemers 17 19 19 55
20 Mike van Kan VAV 18 23 17 24 58
21 Maikel van Lienden Astylos 22 20 20 62
22 Jelle Huisman Liemers 24 25 18 21 63
23 Jeroen Bastenhof VAV 25 26 16 22 63
24 Jelle Smits VAV 26 24 23 73
Meisjes junioren C
1 Sabine Rutten VAV 1 1 1 1 3
2 Sophie van der Vlugt Arena 2 2 3 7
3 Sanne Jansen Pallas 67 3 3 3 2 8
4 Dorien Konig Pallas 67 4 4 4 4 12
5 Iris Conijn Pallas 67 6 7 6 5 17
6 Femke Kazemier VAV 8 6 5 7 18
7 Marleen Kas Pallas 67 5 8 8 6 19
8 Bente Klumpenaar VAV 5 7 9 21
9 Christine Moene Pallas 67 11 9 8 28
10 Romy Beukeboom Pallas 67 13 9 10 10 29
11 Annemarie van Harskamp Liemers 9 11 11 31
12 Laura Hutten VAV 10 13 12 35
13 Merel Visser Astylos 16 14 12 42
Jongens junioren C
1 Koen Jansen Pallas 67 2 1 2 1 4
2 Jelmer van de Linden Statina 1 7 1 2 4
3 Ruben Sansom Pallas 67 3 4 4 3 10
4 Jeroen Bakker Hellas 5 3 3 11
5 Milan van der Meer Arena 4 5 5 14
6 Damiën van de Pol Astylos 6 7 4 17
7 Thomas Vos Climax 9 9 6 5 20
8 Harm Dieterman Arena 6 8 10 7 21
9 Jorn Rutten Arena 7 10 9 6 22
10 Niels de Jong Arena 8 11 8 27
11 Armin Harms Climax 10 14 11 9 30
12 Jonas Mars Pallas 67 11 15 12 8 31
13 Julius Martens Arena 14 13 13 10 36
14 Jelrik Hupkes VAV 13 17 16 46
15 Kevin Groeneveld Arena 19 22 15 13 47
16 Joris Gelmers Pallas 67 18 21 19 11 48
17 David Quakkelaar VAV 16 19 18 53
18 Rick Kappen Climax 17 20 17 54
19 Tom van der Linden Astylos 21 23 15 59
Meisjes junioren B
1 Joosje Goedhart Pallas 67 2 1 1 4
2 Marianne van Deelen Climax 1 2 2 5
3 Minke van Oeffelt Pallas 67 3 3 1 3 7
4 Elise Rutten VAV 4 4 2 4 10
Jongens junioren B
1 Bart Konig Pallas 67 1 1 1 3
2 Stan van der Meer Arena 2 1 2 2 5
3 Sven Ariessen VAV 3 2 3 8
4 Cor Ysselstijn VAV 5 3 3 4 10
Meisjes junioren A
Jongens junioren A
1 Roy Gerrits Astylos 1 1 1 3
2 Ådne Renes Climax 2 2 1 2 5
Korte cross vrouwen
1 Sigrid Dassen Tartlétos 1 1 1 1 3
2 Evelien Kooij Tartlétos 2 2 2 2 6
3 Claudia Kazemier VAV 3 3 3 9
Korte cross vrouwen masters
1 Nienke Brouwer Pallas 67 2 2 2 1 5
2 Klaske Hoogstra Pallas 67 3 4 3 2 8
Korte cross mannen
1 Matthijs Beerepoot Climax 2 1 1 4
2 Erik de Bruin Statina 5 2 3 2 7
3 Jan Pannekoek Statina 3 4 1 8
4 Erik Simons Tartlétos 3 4 2 3 8
5 Davey Beuving Climax 7 7 5 4 16
Korte cross mannen masters
1 Michiel Boonstra Astylos 1 2 2 2 5
2 Ron van de Linden Statina 5 7 1 1 7
3 Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 3 5 3 11
4 Johannes van der Meer Arena 4 6 5 4 13
5 Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 7 10 3 5 15
6 Adrie Honders L.g. PK 8 11 6 6 20
7 Reijer Demoet Veenendaal 9 13 4 7 20
8 Gert Vermeer L.g. PK 10 15 8 8 26
9 Rob Renes Climax 11 12 7 9 27
10 Marco Harms Climax 13 16 10 39
11 Fransje Manuputty Climax 16 17 9 42
12 Aart de Harder Climax 17 18 11 46
Lange cross vrouwen
1 Mireille Baart Pallas 67 1 1 1 1 3
Lange cross vrouwen masters
1 Danielle Krijgsman Arena 1 1 1 1 3
2 Hella Greuell Climax 2 2 2 6
3 Hester Leendertz Climax 4 3 2 9
4 Judith Worm Dieren 3 5 4 12
5 Jennie Sasbrink VAV 5 7 7 3 15
6 Ria Maarleveld VAV 4 6 6 16
7 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 6 8 8 4 18
Lange cross mannen
1 Erik Wolsing VAV 1 1 1 3
2 Melvin Laport Climax 2 2 2 2 6
3 Jur Kruijt Tartlétos 3 5 3 11
4 Gerk van der Have Statina 6 8 4 4 14
Lange cross mannen masters
1 Frans Jorna Hellas 1 1 1 3
2 Jan de Groot Hellas 3 2 2 7
3 René van der Vlugt Arena+B259 2 4 3 9
4 Gerard van de Grift Leersum 1 5 5 4 10
5 Henk Lenderink Climax 8 6 5 19
6 Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 3 9 7 19
7 Laurens Beerepoot Climax 4 9 7 20
8 Carl Jansen Pallas 67 12 8 6 26
9 André Knop L.g. Aart Stigter 8 10 10 28
10 Henk Gerritsen Elst 15 11 8 34
11 Perry Van Kan VAV 17 20 12 9 38
12 Charles van Rheenen VZC 16 14 10 40
13 Johan Derriks Climax 16 21 13 12 41
14 Tim Steenbergh Climax 15 18 11 44
15 Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 18 15 15 48
16 Theo Reus VAV 19 22 16 14 49
17 Piet Wintermans Climax 21 24 17 18 56
18 Dick van Hilten Climax 20 23 16 59
19 Ton Spierings Climax 24 18 17 59
20 Henk Slotboom Climax 22 25 20 20 62
21 Theo Backer Wageningen 26 19 19 64