Klassement – 40e Editie

Eind-klassement 2011/2012
10 maart 2012

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (geldt als 100 punten). Aan het eind van het circuit worden de beste drie resultaten opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.
Bijgewerkt: 10 maart 2012.

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
Meisjes pupillen Mini
1 Jisze Diemer Climax 1 1 1 3
2 Esmée Beukers Pallas 67 1 3 2 2 5
3 Hester Moene Pallas 67 2 2 3 3 7
4 Rebekka Kool Rhenen 4 6 5 4 13
5 Dagmar Huibers Climax 3 4 6 6 13
6 Annemijn Drost VAV 5 4 5 14
7 Eliane Gronouwe Climax 5 7 7 19
Jongens pupillen Mini
1 Harm Olde VAV 1 1 1 1 3
2 Dawit Verwers Pallas 67 2 2 2 6
3 Tygo Hulsebos VAV 2 3 3 8
Meisjes pupillen C
1 Marieke Lamers Arena 2 1 1 1 3
2 Dorine van Leeuwen Climax 1 2 2 2 5
3 Nina van Doorn Arena 4 3 3 3 9
4 Lotte Aartse Arena 3 4 4 4 11
Jongens pupillen C
1 Ard Laffeber Astylos 4 1 1 1 3
2 Jurre Klumpenaar VAV 1 3 1 2 4
3 Senne Grift Climax 3 2 5 3 8
4 Daan Reefman Pallas 67 2 4 4 4 10
5 Jelle van der Veer Climax 3 203
Meisjes pupillen B
1 Keet Rogh VAV 3 1 1 1 3
2 Silu Verwers Pallas 67 1 2 2 2 5
3 Anne Kuipers Pallas 67 2 5 3 3 8
4 Kirsten de Jong Astylos 6 4 4 4 12
5 Naomi Kool Rhenen 5 6 5 5 15
6 Noël Bookelmann Climax 7 6 6 19
7 Desiree Gronouwe Climax 7 7 7 21
8 Manoek van Schijndel Climax 8 8 8 24
9 Marije Bakker Pallas 67 4 3 107
Jongens pupillen B
1 Chris van Dijk Climax 1 1 1 3
2 Casper Pleijsier Arena 6 2 4 2 8
3 Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 3 3 3 9
4 Nils Reefman Pallas 67 2 5 5 5 12
5 Dick Overeem VAV 9 4 2 7 13
6 Wouter Lamers Arena 4 6 10 4 14
7 Stefan Beukers Pallas 67 5 7 6 8 18
8 Christian Wolkers Arena 8 10 8 6 22
9 Bjorn Hulsebos VAV 1 11 10 22
10 Roeland van Laar Arena 7 8 9 13 24
11 Kasper Dercksen Arena 9 7 9 25
12 Djurre Wieringa Pallas 67 10 11 12 11 32
13 Bart Oude Voshaar Pallas 67 11 12 13 14 36
14 Glenn Kramer VAV 13 15 15 12 40
15 Berat Kir Pallas 67 14 14 15 43
16 Timon Los Pallas 67 12 212
17 Niels Hoenders Astylos 13 213
Meisjes pupillen A
1 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 1 1 2 4
2 Sterre Buijs VAV 3 2 2 3 7
3 Maaike Hageman Liemers 4 3 3 4 10
4 Renate Oldenhof Climax 6 4 4 14
5 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 12 5 5 5 15
6 Manon Boerma Astylos 7 7 7 21
7 Vanessa Stokkers Astylos 9 9 7 6 22
8 Fenna Rasing Liemers 13 6 8 8 22
9 Jitske Hell VAV 14 8 9 31
10 Lotte Geelen Pallas 67 1 1 102
11 Rozemarijn Snijders Climax 11 10 121
12 Jasmijn Schoenmaker Pallas 67 15 10 125
13 Eva Nieuwstad Pallas 67 5 205
14 Amber Boereboom Astylos 6 206
15 Joanne Abbing Pallas 67 8 208
16 Priscella Opperman VAV 10 210
17 Feline de Lorijn Liemers 16 216
18 Imola Peters Liemers 300
Jongens pupillen A
1 Florian Kramer Pallas 67 3 1 1 1 3
2 Tijs Olde VAV 1 2 2 2 5
3 Stijn Straatman Pallas 67 2 3 3 3 8
4 Bert Jan Overeem VAV 5 6 4 15
5 Salle Wieringa Pallas 67 23 5 4 6 15
6 Tom de Pater VAV 4 4 8 16
7 Tim van der Leeden Arena 8 9 13 5 22
8 Freek Weijman Pallas 67 13 8 5 9 22
9 Max van Gelder Arena 7 9 7 23
10 Karst van der Wal Arena 16 6 10 8 24
11 Arris van Deelen Climax 11 7 7 10 24
12 Henry van der Ziel VAV 10 11 12 33
13 Isar Bonthuis VAV 10 11 13 34
14 Jetse Kommerie Veenendaal 6 16 12 34
15 Robin van Swieten VAV 9 13 15 37
16 Lucas Vandersteen Climax 14 14 14 11 39
17 Jeffrey van den Brink Climax 15 17 17 14 46
18 Gerben Hutten VAV 21 15 16 15 46
19 Onno van Elburg VAV 17 12 18 47
20 Sven Huibers Climax 18 18 16 52
21 Marco Janssen Climax 19 19 19 57
22 Jelle van Bergen Pallas 67 20 20 18 58
23 Steven Koomen Pallas 67 24 23 22 17 62
24 Age Reindersma Climax 25 23 19 67
25 Mika Hanou Liemers 26 24 20 70
26 Sjoerd van Dis Arena 22 21 143
27 Sam Middelhoven VAV 22 21 143
28 Kaai Hoffmann Pallas 67 27 24 151
29 Ruben van Doorn Climax 12 212
30 Tom Matthijsen Pallas 67 20 220
31 Mats Brouwer Pallas 67 25 225
32 Max Botschuijver Climax 26 226
Meisjes junioren D
1 Christel Heuseveldt Climax 1 1 1 1 3
2 Anke Haverlach Climax 2 2 2 2 6
3 Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 3 3 3 9
4 Renate Wolters VAV 4 4 4 4 12
5 Harmke Rasing Liemers 5 6 8 8 19
6 Fleur van Dijk Climax 11 9 6 5 20
7 Jetske van der Wilt Pallas 67 9 8 5 7 20
8 Isa Lamers Pallas 67 16 11 9 6 26
9 Amber van Herp Climax 7 11 9 27
10 Louise van der Vlugt Arena 10 10 7 10 27
11 Tessa Janssen Astylos 13 7 10 11 28
12 Marije de Kleuver Climax 17 13 14 12 39
13 Kim Kramer VAV 18 15 13 46
14 Roos Verburgh VAV 6 5 111
15 Ming Verwers Pallas 67 12 12 124
16 Fleur Wenneker VAV 14 12 126
17 Noa Walstra Astylos 15 13 128
18 Noa Helder Pallas 67 8 208
Jongens junioren D
1 Sieb Mostert Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Kristian van Keulen VAV 2 2 3 8 7
3 Maurits van der Ziel VAV 10 6 2 2 10
4 Jibbe Klumpenaar VAV 3 4 3 10
5 Jeroen Schenk Pallas 67 4 3 5 12
6 Jesper Winkes Pallas 67 6 5 4 4 13
7 Xander Hanou Liemers 7 5 7 19
8 Thomas van Harskamp Liemers 7 8 7 9 22
9 Lars Huibers Climax 8 12 9 6 23
10 Ruben Peters Climax 11 10 8 10 28
11 Gerben Westenbroek VAV 12 6 11 29
12 Owen van Zeelst VAV 5 16 12 33
13 Jasper Rou VAV 9 14 10 14 33
14 Job Dieterman Arena 14 13 11 13 37
15 Jelles Duin Astylos 9 13 15 37
16 Bram Doeser L.g. Aart Stigter 15 21 15 17 47
17 Jeroen Bastenhof VAV 17 22 16 18 51
18 Jelle Smits VAV 19 14 20 53
19 Anne van der Meer Arena 18 20 17 55
20 Bas Davids VAV 20 25 19 21 60
21 Jeroen van Wees L.g. Aart Stigter 24 18 19 61
22 Daan Lennartz VAV 19 23 22 64
23 Job Visser Astylos 18 16 134
24 Ben Zwaan Driebergen 11 211
25 Stefan Jägers Pallas 67 12 212
26 Giovanni Bekker VAV 13 213
27 Olav Kleinherenbrink Liemers 15 215
28 Tom de Graaf VAV 16 216
29 Jelle Huisman Liemers 17 217
30 Daan Sanders Liemers 300
31 Victor Rouwenhorst Liemers 300
Meisjes junioren C
1 Marjolein Pijper Climax 2 3 1 1 4
2 Sanne Jansen Pallas 67 1 1 3 5
3 Fieke Pepping Pallas 67 3 2 2 2 6
4 Christine Moene Pallas 67 5 4 3 12
5 Jasmijn Hoevers Pallas 67 4 5 6 4 13
6 Sophie van der Vlugt Arena 7 4 6 17
7 Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 6 5 7 18
8 Julia Aartse Arena 12 13 7 5 24
9 Anouk Hutten VAV 10 8 9 9 26
10 Suze Vermeer Pallas 67 11 8 8 27
11 Sigrid van Holland VAV 8 9 10 11 27
12 Bente Klumpenaar VAV 9 11 12 10 30
13 Annemarie van Harskamp Liemers 13 12 13 12 37
14 Hannah Peters Liemers 7 10 117
15 Romy Beukeboom Pallas 67 6 11 117
16 Anne van Roekel Arena 14 214
Jongens junioren C
1 Lars Olde VAV 2 1 1 1 3
2 Ruben Sansom Pallas 67 1 2 2 2 5
3 Gerson de Kleuver VAV 3 5 4 3 10
4 Niels de Jong Arena 4 3 3 7 10
5 Julius Martens Arena 7 4 7 4 15
6 Joost de Kleuver Climax 5 8 8 5 18
7 Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 8 6 6 6 18
8 Rick van Voorst Climax 6 9 8 23
9 David Quakkelaar VAV 9 9 10 28
10 Djurre van der Molen Pallas 67 11 10 10 31
11 Jan Siemen Smink Pallas 67 12 11 9 32
12 Borre Verdoes Pallas 67 14 13 14 11 38
13 Job Meyer VAV 13 12 15 40
14 Jelmer Lennartz VAV 16 14 12 42
15 Maikel van Lienden Astylos 15 15 16 13 43
16 Filip Ducheine L.g. Aart Stigter 7 5 112
17 Joël Hollander L.g. Aart Stigter 10 12 122
18 Gijs Mourits VAV 11 13 124
19 Roel Groot Pallas 67 300
Meisjes junioren B
1 Dorien Konig Pallas 67 1 2 1 1 3
2 Femke Kazemier VAV 2 3 3 2 7
3 Marleen Kas Pallas 67 4 4 2 3 9
4 Yvonne van Baardwijk Climax 5 5 110
5 Shehrazade de Zwager Daventria 1 201
6 Iris Conijn Pallas 67 3 203
Jongens junioren B
1 Damien van de Pol Astylos 1 3 3 2 6
2 Koen Jansen Pallas 67 5 2 4 1 7
3 Jeroen Bakker Hellas 2 2 3 7
4 Jelle Hamersma VAV 7 5 4 16
5 Harm Dieterman Arena 6 5 7 5 16
6 Jasper Kuiters Climax 8 6 6 20
7 Jonas Mars Pallas 67 9 6 9 24
8 Armin Harms Climax 10 8 7 25
9 Jelmer van der Linden Statina 1 1 102
10 Nick Gieltjes Statina 4 4 108
11 Milan van der Meer Arena 3 203
12 Thomas Vos Climax 300
Meisjes junioren A
1 Elise Rutten VAV 1 1 1 1 3
2 Minke van Oeffelt Pallas 67 3 2 2 7
3 Marianne van Deelen Climax 2 202
Jongens junioren A
1 Ådne Renes Climax 1 1 1 1 3
Korte cross vrouwen
1 Coby de Vries Pallas 67 2 2 1 1 4
2 Stella Pleijsier Arena 1 201
3 Annelies Laan Tartlétos 1 201
Korte cross vrouwen masters
1 Moniek Verbeek Pallas 67 1 1 1 3
2 Nienke Brouwer Pallas 67 1 2 2 2 5
3 Dominique Veenemans Pallas 67 3 3 3 9
4 Klaske Hoogstra Pallas 67 2 5 4 4 10
5 Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 3 4 5 5 12
6 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 6 6 6 18
7 Yolanda van Baardwijk Climax 4 7 111
Korte cross mannen
1 Mathias Meijer Climax 1 1 1 3
2 Mischa Petie Tartlétos 2 2 2 6
3 Bart Konig Pallas 67 5 4 1 3 8
4 Jelle Hanswijk Climax 6 3 4 13
5 Bart Hanswijk Climax 8 7 4 5 16
6 Davey Beuving Climax 11 10 6 27
7 Marijn Wouters Rotterdam Atl. 3 3 106
8 Lennart Kleinjans Tartlétos 6 5 111
9 Erik Simons Tartlétos 9 5 114
10 Stan van der Meer Arena 2 202
11 Vincent Sokolowski Hellas 4 204
12 Erik-Jan van Gelderen VAV 7 207
13 Joeri Messelink Nijmegen 8 208
14 Erik de Bruin Statina 9 209
15 Gerk van de Have Statina 10 210
16 Ewout Sikking Fit 300
Korte cross mannen masters
1 Ronald Dercksen Arena 1 1 1 3
2 Michiel Boonstra Statina 2 2 1 3 5
3 Frans Rutten Arena 3 2 2 7
4 Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 5 11 5 4 14
5 Johannes van der Meer Arena 6 10 4 6 16
6 René Gijsman Climax 7 9 8 5 20
7 Adrie Honders L.g. PK 14 14 12 7 33
8 Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 10 13 10 33
9 Gert Vermeer 15 16 13 8 36
10 Tonny Sopacua Dijkrunners 11 15 11 37
11 Rob Renes Climax 12 17 9 38
12 Tim van Vliet Wijk Bij Duurstede 16 19 14 11 41
13 Bert Nap VAV 19 20 10 49
14 Maarten-Willem Gronouwe Climax 22 15 13 50
15 Marinus van Cappelle VZC 20 21 12 53
16 Aart de Harder Climax 23 23 16 62
17 Bart te Riele 3 5 108
18 Jan Pannekoek Statina 4 4 108
19 Arris van Deelen 7 7 114
20 Carl Jansen Pallas 67 8 6 114
21 Henk van der Meijde L.g. PK 9 9 118
22 Wolter Buijs VAV 13 12 125
23 Hein te Riele 18 18 136
24 Demy Radstaat Ede 21 22 143
25 Jan Buwalda Pallas 67 3 203
26 Geerrit de Pater De Klomp 6 206
27 André Roelofs L.g. Aart Stigter 8 208
28 Marco Harms Climax 17 217
Lange cross vrouwen
1 Mireille Baart Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Marjolein Poolman Climax 2 2 2 6
Kirsten Verkooijen Pallas 67 2 3 105
Lange cross vrouwen masters
1 Chanmari Koolen Pallas 67 1 1 1 3
2 Frederieke Sieders Pallas 67 1 4 2 3 6
3 Isabella Oosting Climax 3 3 2 8
4 Petra Scholtens Fit 6 4 4 14
5 Ellen van Mourik VAV 6 10 7 5 18
6 Netty van Offeren VAV 8 11 6 6 20
7 Paulien Adamse Pallas 67 7 8 5 20
8 Nelise Westeneng VAV 9 12 8 29
9 Beppie Klumpenaar VAV 11 13 8 32
Regina Derksen VAV 5 7 112
Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 10 7 117
Saskia van de Graaf VAV 12 14 126
Ineke Burger Astylos 2 202
Marianne Folmer Valburg 2 202
Nina Joossen Pallas 67 3 203
Hester Leendertz Climax 4 204
Keete Voerman Pallas 67 5 205
Trudie de Leest Gendt 9 209
Herma Stelling VAV 13 213
Monique Clemenkowff Arena 300
Lange cross mannen
1 Jim Driessen Astylos 3 3 2 1 6
Erwin Meyer Climax 1 1 102
Joep van der Zanden Tartlétos 1 2 103
Matthias Schröter Tartlétos 2 202
Lange cross mannen masters
1 Anne Wiersma VAV 2 1 1 1 3
2 René van der Vlugt Arena 1 2 2 2 5
3 Timo de Boer Fit 3 3 5 11
4 Ron van Dijk Astylos 4 4 6 4 12
5 Corne Kool Rhenen 5 7 5 6 16
6 Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 8 7 7 22
7 Marco Davelaar VAV 6 9 9 24
8 Marco Weening Climax 7 10 10 27
9 Henk Lenderink Climax 8 11 11 30
10 Erik Brandsma VAV 9 14 12 35
11 André Knop L.g. Aart Stigter 12 16 9 37
12 Sjouke Venema VZC 13 17 13 43
13 Kees van Ravenswaaij VAV 16 21 17 11 44
14 Peter Hamersma VAV 11 22 14 47
15 Henk van Kooten VAV 23 27 22 12 57
16 Tim Steenbergh Climax 17 19 21 57
17 Peter van de Haar VAV 21 24 20 65
18 Jan Hendriks VAV 31 30 26 13 69
19 Huibert Gijsbertsen Ede 25 25 19 69
20 A. Houdijk VAV 22 23 24 69
21 Herman Groothedde VAV 28 29 28 14 70
22 Theo Reus VAV 26 26 23 75
23 Martin Touwen VAV 33 36 29 15 77
24 Arnold Bos VAV 30 31 17 78
25 Bert Leppers VAV 32 32 16 80
26 Piet Wintermans Climax 34 30 18 82
Erik van Uterson Astylos 3 3 106
Ron van der Linden Statina 6 4 110
Edwin Gierman L.g. PK 10 8 118
Andries Datema VZC 12 8 120
Theo Deur L.g. Aart Stigter 18 10 128
Jan Knecht Renkum 15 15 130
Bard Dolmans VAV 14 16 130
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 20 20 140
Pieter van Zijl VAV 15 25 140
Marius van Zoelen Ede 27 19 146
Wim Renes VAV 24 28 152
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 27 31 158
Henk Slotboom Climax 29 33 162
Peter Hoevens VZC 35 35 170
Cees Verbeek Statina 5 205
Jan van Kan Arena 13 213
Enrico van Lieshout Cifla 18 218
Chiel Ellenbroek Veteranen NL 18 218
John Budding Astylos 19 219
Jean-Paul Kurris Ede 33 233
P.van de Baan VAV 300