Klassement – 41e Editie

Eind-klassement 2012/2013
2 februari 2013

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (geldt als 100 punten). Aan het eind van het circuit worden de beste drie resultaten opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.
Bijgewerkt: 6 februari 2013.

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
  Meisjes pupillen Mini            
1 Maria Muller VAV 1 1 1 1 3
2 Nienke de Jong Climax 2 2 3 4 7
3 Rebekka Kool Rhenen 3 4 3 10
4 Lisanne Gronouwe Climax 4 5 5 14
  Hilde Lamers Arena 2 2 104
  Jongens pupillen Mini            
  (geen)            
  Meisjes pupillen C            
1 Filsan Versteeg Pallas 67 2 1 1 4
2 Jisze Diemer Climax 1 2 2 5
3 Floor Ignatius Climax 2 3 3 8
4 Evelyn Navarro Climax 4 1 5 4 9
5 Esmée Beukers Pallas 67 5 4 5 14
6 Larissa van de Bovenkamp VAV 3 6 7 16
7 Nora Mourits Pallas 67 10 3 8 6 17
8 Hester Moene Pallas 67 7 4 7 8 18
9 Esther Ros Pallas 67 6 5 11 22
10 Floor Suijker Climax 8 9 9 26
11 Dagmar Huibers Climax 11 10 10 31
12 Eliane Gronouwe Climax 12 11 12 35
  Annemijn Drost VAV 9 209
  Jongens pupillen C            
1 Harm Olde VAV 1 1 1 3
2 Dawit Verwers Pallas 67 2 2 1 5
3 Tygo Hulsebos VAV 3 3 5 3 9
4 Niels Adriaan VAV 5 4 2 11
5 Eysse Wieringa Pallas 67 6 2 3 11
6 Casper Starren Pallas 67 7 6 4 17
7 Tycho Borm Pallas 67 8 4 7 19
  Jilles Scherphof Arena 4 204
  Meisjes pupillen B            
1 Meike Leenders VAV 1 1 1 1 3
2 Isa Leidekker VAV 2 2 2 2 6
3 Marieke Lamers Arena 5 4 3 3 10
4 Fenna Achterberg VAV 3 3 5 4 10
5 Kore Hengeveld Pallas 67 6 5 7 5 16
6 Charlotte Guirain VAV 4 6 6 16
7 Nina van Doorn Arena 9 6 9 7 22
  Floor Olthof Pallas 67 7 4 111
  Dorine van Leeuwen Climax 8 8 116
  Lotte Aartse Arena 10 210
  Jongens pupillen B            
1 Ard Laffeber Astylos 3 1 2 6
2 Jasper van Craaikamp VAV 1 2 3 6
3 Jort Mulders VAV 4 3 4 11
4 Menno Jonker Climax 7 2 4 7 13
5 David Versteeg VAV 8 1 6 15
6 Daan Reefman Pallas 67 9 3 6 8 17
7 Senne Grift Climax 5 5 9 19
8 Daan Memelink Pallas 67 10 4 7 11 21
9 Tijm Wennekes Pallas 67 11 5 10 13 26
10 Jelle Bosma Pallas 67 12 9 12 33
11 Koen van Ballegooijen Astylos 13 11 14 38
  Jelle van der Veer Climax 2 1 103
  Jurre Klumpenaar VAV 6 5 111
  Jeroen Bruil Climax 8 10 118
  Meisjes pupillen A            
1 Keet Rogh VAV 1 1 1 2 3
2 Celine Meixner L.g. Aart Stigter 4 2 2 1 5
3 Rachel Muller VAV 2 3 3 3 8
4 Linde van Dijken VAV 3 9 5 4 12
5 Vanessa Stokkers Astylos 7 5 7 6 18
6 Else Janssen Climax 8 6 11 5 19
7 Ecke Wijkmans Astylos 4 6 12 22
8 Silu Verwers Pallas 67 6 10 7 23
9 Naomi Kool Rhenen 9 8 8 25
10 Noël Bookelmann Climax 11 7 14 11 29
11 Roos van Ballegooijen Astylos 12 12 9 33
12 Isa Wijdenes Climax 13 13 10 36
13 Desiree Gronouwe Climax 14 15 13 42
14 Chayenne van de Bovenkamp VAV 17 16 14 47
  Anne Kuipers Pallas 67 10 9 119
  Nadia Luna ten Hoeve Pallas 67 16 8 124
  Milva Baar Ciko 66 4 204
  Jana Stobbelaar Pallas 67 5 205
  Mirke Ruiter Pallas 67 15 215
  Chantal van Wijk Pallas 67 18 218
  Kirsten de Jong Astylos 300
  Jongens pupillen A            
1 Florian Kramer Pallas 67 1 1 1 3
2 Salle Wieringa Pallas 67 2 2 2 6
3 Rick Aalberts VAV 4 1 5 10
4 Bjorn Hulsebos VAV 6 4 6 3 13
5 Tim van der Leeden Arena 5 5 4 4 13
6 Henry van der Ziel VAV 3 3 7 12 13
7 Max van Gelder Arena 9 3 2 14
8 Stefan Beukers Pallas 67 8 8 6 22
9 Nils Reefman Pallas 67 10 7 11 7 24
10 Casper Pleijsier Arena 11 10 5 26
11 Freek Weijman Pallas 67 7 12 10 29
12 Wouter Lamers Arena 17 6 15 11 32
13 Kasper Dercksen Arena 24 11 13 13 37
14 Christian Wolkers Arena 21 9 9 39
15 Jelle van Bergen Pallas 67 18 8 14 40
16 Roeland van Laar Arena 14 12 16 42
17 Dick Overeem VAV 12 16 15 43
18 Gerben Hutten VAV 20 18 8 46
19 Robin Antonise Pallas 67 15 19 17 51
20 Martijn de Jong Climax 25 10 22 19 51
21 Djurre Wieringa Pallas 67 27 13 21 61
22 Tjerk Hendriks Climax 34 16 26 21 63
23 Steven Koomen Pallas 67 23 23 18 64
24 Sander van den Berg Pallas 67 33 9 24 66
25 Bart Oude Voshaar Pallas 67 26 20 22 68
26 Hugo van de Haar VAV 31 15 27 73
27 Mika Hanou Liemers 32 25 23 80
28 Johan Stockschen Pallas 67 37 29 24 90
  Sam Middelhoven VAV 16 17 133
  Jelle van Uitert VAV 22 20 142
  Jordy Maassen Pallas 67 17 25 142
  Rémon Camiel ten Hoeve Pallas 67 28 14 142
  Tom Ronge Liemers 13 213
  Kylian Meeuwisz Pallas 67 14 214
  Sjoerd Kraan Pallas 67 19 219
  Berat Kir Pallas 67 28 228
  Doede Scherphof Arena 29 229
  Timon Los Pallas 67 30 230
  Nils Bos Arena 35 235
  Guus van Groningen Pallas 67 36 236
  Jip Gabel Astylos 300
  Meisjes junioren D            
1 Christel Heuseveldt Climax 3 3 1 1 5
2 Kayleigh de Graaff Pallas 67 4 4 2 2 8
3 Britt Kwakernaak Pallas 67 6 5 3 3 11
4 Marit de Jong Liemers 7 6 5 4 15
5 Fleur van Dijk Climax 9 4 5 18
6 Harmke Rasing Liemers 10 8 6 8 22
7 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 14 9 9 32
8 Isa Lamers Pallas 67 12 8 12 32
9 Marije de Kleuver Climax 13 10 11 34
10 Fenna Rasing Liemers 16 10 11 13 34
11 Serena van de Bovenkamp VAV 17 12 14 43
  Bregje Sloot Liemers 1 1 102
  Kyra Keurentjes Liemers 2 2 104
  Maaike Hageman Liemers 7 7 114
  Leentje Wijkmans Astylos 9 7 116
  Jetske van der Wilt Pallas 67 11 10 121
  Milou Mattijssen Liemers 5 205
  Lotte van Wessel Liemers 6 206
  Eva Nieuwstad Pallas 67 8 208
  Joanne Abbing Pallas 67 15 215
  Jongens junioren D            
1 Sieb Mostert Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Jibbe Klumpenaar VAV 3 2 2 7
3 Kristian van Keulen VAV 2 2 3 3 7
4 Tijs Olde VAV 4 4 4 4 12
5 Maurits van der Ziel VAV 5 3 5 7 13
6 Jeroen Schenk Pallas 67 6 5 6 8 17
7 Xander Hanou Liemers 7 7 6 20
8 Tom de Pater VAV 10 8 9 5 22
9 Karst van der Wal Arena 9 6 16 11 26
10 Job Dieterman Arena 8 10 9 27
11 Arris van Deelen Climax 12 9 12 13 33
12 Ilyas Versteeg Pallas 67 7 11 16 34
13 Bert-Jan Overeem VAV 13 13 10 36
14 Jeffrey van den Brink Climax 15 10 14 12 36
15 Lucas Vandersteen Climax 18 8 15 41
16 Sven Huibers Climax 16 15 14 45
17 Bas Davids VAV 19 17 17 53
  Gerben Westerbroek VAV 11 211
  Giovanni Bekker VAV 14 214
  Marco Janssen Climax 17 217
  Meisjes junioren C            
1 Fieke Pepping Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Julia Aartse Arena 2 3 2 2 6
3 Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 3 2 3 8
  Suze Vermeer Pallas 67 4 204
  Louise van der Vlugt Arena 5 205
  Jongens junioren C            
1 Lars Olde VAV 1 1 1 3
2 Gerson de Kleuver VAV 2 3 2 2 6
3 Joost de Kleuver Climax 3 2 1 3 6
4 Rick van Voorst Climax 4 4 4 12
5 Niek Frijlink Climax 5 5 5 15
6 Lars Huibers Climax 6 6 6 18
7 Jasper Rou VAV 7 4 7 7 18
8 Jelle Huisman Liemers 5 8 8 21
9 Jeroen Bastenhof VAV 11 6 9 9 24
  Joel Hollander L.g. Aart Stigter 8 7 115
  Ceriel Baar Ciko 66 3 203
  Ralf Oosten L.g. Aart Stigter 9 209
  Bastian van Esterik Astylos 10 210
  Dick Fokking L.g. Aart Stigter 12 212
  Stefan Jägers Pallas 67 300
  Bram Roelofs Astylos 300
  Max Wijnschenk Astylos 300
  Meisjes junioren B            
1 Eline de Jong Liemers 1 1 1 3
2 Dorien Konig Pallas 67 3 2 2 2 6
3 Femke Kazemier VAV 6 3 3 3 9
4 Marleen Kas Pallas 67 5 4 4 4 12
5 Bente Klumpenaar VAV 8 6 5 5 16
6 Vivian van Wijk Astylos 7 5 6 18
  Sanne Jansen Pallas 67 2 1 103
  Christine Moene Pallas 67 4 204
  Linde Kaspersma Liemers 7 207
  Sophie van der Vlugt Arena 300
  Jongens junioren B            
1 Milan van der Meer Arena 1 1 1 1 3
2 Christiaan van der Gaag Pallas 67 4 2 2 8
3 Jasper Kuiters Climax 7 5 3 4 12
4 Harm Dieterman Arena 6 7 4 5 15
5 Wessel Flinterman Statina 8 3 6 17
6 Thomas Vos Climax 9 6 3 18
7 Jan Siemen Smink Pallas 67 11 6 8 25
8 Armin Harms Climax 12 8 7 27
9 Filip Ducheine Doorn 13 9 5 27
  Jorn Heinst Liemers 2 2 104
  Ruben Sansom Pallas 67 3 203
  Damien van de Pol Astylos 4 204
  Jeroen Bakker Hellas 5 205
  Jorn Rutten Arena 10 210
  Meisjes junioren A            
1 Elise Rutten VAV 1 1 1 3
2 Yvonne Baardwijk Climax 2 2 2 6
  Van Leeuwen Tartlétos 2 1 103
  Jongens junioren A            
1 Jelle Hamersma VAV 2 2 1 5
2 Martijn Goddijn Climax 3 1 2 6
  Thijs Hubers Liemers 1 1 102
  Bram van Schie Astylos 300
  Korte cross vrouwen            
1 Lotte Spraakman Rotterdam Atl. 1 1 1 3
2 Evelien Kooij Tartlétos 3 2 2 7
3 Coby de Vries Pallas 67 4 4 3 11
  Marianne van Deelen Maastricht 3 3 106
  Nadine Willems Liemers 2 202
  Myrthe Nabbe Liemers 300
  Korte cross vrouwen masters            
1 Joke Boon L.g. Aart Stigter 1 1 1 1 3
2 Nienke Brouwer Pallas 67 4 2 2 2 6
3 Cora Vermeer VZC 2 3 4 3 8
4 Anita Damen Wijk Bij Duurstede 6 4 6 5 15
5 Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 5 5 11 7 17
6 Klaske Hoogstra Pallas 67 6 8 6 20
7 Marjon van Eck Veenendaal 8 7 10 10 25
8 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 8 9 9 26
  Ellen van Dijk Astylos 3 3 106
  Hermien Vleems Arena 5 4 109
  Bernadet Kamphuys 7 7 114
  Margriet Tollenaar VZC 10 8 118
  Korte cross mannen            
1 Koen Jansen Pallas 67 6 1 1 8
2 Bart Konig Pallas 67 7 2 2 11
3 Matthijs Beerepoot Climax 8 5 3 3 11
4 Jelle Hanswijk Climax 10 2 4 16
5 Erik-Jan van Gelderen VAV 11 4 5 20
  Derrick Kazemier VAV 5 1 106
  Ådne Renes Climax 6 4 110
  Bart Hanswijk Climax 9 3 112
  Davey Beuving Climax 12 5 117
  Bart Uiterwijk Hellas 1 201
  Justin Meerenburgh Liemers 2 202
  Vincent Sokolowski Hellas 3 203
  Edwin Wissema Liemers 4 204
  Lennart Kleinjans Tartlétos 300
  Mats Fierkens Liemers 300
  Korte cross mannen masters            
1 Ronald Dercksen Arena 1 1 1 1 3
2 Dolf van de Voort PAC 2 4 3 9
3 Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 6 3 5 14
4 Johannes van der Meer Arena 9 7 5 6 18
5 Luc Bonten Pallas 67 8 4 6 18
6 Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 10 5 7 22
7 Peter Zwaan L.g. Aart Stigter 12 9 9 8 26
8 Harrie van Hoof L.g. Aart Stigter 13 6 11 9 26
9 Frank van de Weerd Ede 11 10 10 31
10 Christian Vandersteen Climax 15 13 15 43
11 Marinus van Cappele VZC 18 12 14 44
12 Piet Wintermans Climax 17 15 16 48
13 René Vrösch VZC 15 16 19 50
  Marco Mensink Wageningen 2 2 104
  Jan Buwalda Pallas 67 2 4 106
  Theo van der Veer Climax 3 3 106
  Geerrit de Pater De Klomp 7 7 114
  Reijer Demoet Veenendaal 11 8 119
  Peter van der Linden L.g. Aart Stigter 8 12 120
  Jean-Michel Chavernac L.g. Aart Stigter 10 14 124
  Marco Harms Climax 14 11 125
  Rob Renes Climax 12 13 125
  Rinze Oost VZC 13 17 130
  Henk Fransen L.g. Aart Stigter 14 18 132
  Norbert Eelman VZC 4 204
  Harm Oosten VZC 5 205
  Martin Laport Ede 16 216
  Maarten-Willem Gronouwe Climax 19 219
  Aart de Harder Climax 20 220
  Jankees Cappon VAV 300
  Michiel Boonstra Statina 300
  Lange cross vrouwen            
1 Marloes van Loon Tartlétos 2 1 1 4
2 Anneke van de Boer Tartlétos 3 3 2 2 7
3 Sieta Miedema Climax 7 4 3 14
  Mireille Baart Pallas 67 1 1 102
  Conny Maatjens VZC 6 4 110
  Te Teunissen VZC 5 5 110
  Mieke Eppink PAC 2 202
  Marloes Koedam VAV 4 204
  Kirsten Verkooijen Pallas 67 5 205
  Lange cross vrouwen masters            
1 Isabella Oosting Climax 4 3 1 8
2 Frederieke Sieders Pallas 67 5 2 2 9
3 Nina Joosten Pallas 67 5 4 2 11
4 Paulien Adamse Pallas 67 6 5 3 14
5 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 9 6 4 19
  Chanmari Koolen Pallas 67 1 1 102
  Saskia Elemans VAV 2 1 103
  Ineke Burger Astylos 4 3 107
  Gonny Rosendaal Vahalis 3 203
  Simone Hakenberg Triathlon 6 206
  Peggie Wierda Geldermalsen 7 207
  Netty van Offeren VAV 8 208
  Beppie Klumpenaar – van der Weijden Veenendaal 10 210
  Els van de Groep Climax 300
  Jacqueline Baar Ciko 66 300
  Welmoed Meindertsma Hellouw 300
  Lange cross mannen            
1 Mathias Meijer Climax 2 1 1 4
2 Joep Kluwen Tartlétos 6 3 1 10
3 Joep van der Zanden Tartlétos 4 8 4 3 11
4 Thijs Leentvaart Climax 11 6 5 22
5 Hanno van Binsbergen VZC 9 10 5 24
  Erwin Meijer Climax 3 2 105
  Mischa Petie Tartlétos 5 2 107
  Vincent Böhm VAV 3 4 107
  Benny Mulder Tricht 7 4 111
  Melvin Laport Climax 6 7 113
  Laurens van Outheusden VAV 8 9 117
  Rick Marissen Ede 10 11 121
  Daan Reintjes Liemers 1 201
  Wilbert van Vliet Seven Hills R.T. 2 202
  Chris Pastor Ede 5 205
  Frans Westerman Climax 7 207
  Wouter Gijsberts Liemers 300
  Siemcha Looijen Ede 300
  Stan van de Meer VZC 300
  Lange cross mannen masters            
1 Aart Stigter L.g. Aart Stigter 1 1 1 3
2 Roel van den Meiracker Wageningen 4 1 2 2 5
3 René van der Vlugt Arena 3 2 4 9
4 Kennard Hofland Pallas 67 5 3 5 4 12
5 Johan Versteeg Wageningen 7 7 3 17
6 Ron van Dijk Astylos 6 6 6 18
7 Mart Meijboom Ede 4 10 5 19
8 Marco Davelaar 8 5 11 7 20
9 Dick Scholtus Vahalis 9 9 13 6 24
10 Jan van Dijk L.g. Veenendaal 10 8 9 27
11 Rodger Hulsebos VAV 22 13 14 8 35
12 Carl Jansen Pallas 67 12 11 12 35
13 Charles Kuurstra Tiel 11 18 7 36
14 Peter van de Haar VAV 21 17 25 10 48
15 Erik Brandsema L.g. Veenendaal 13 19 17 49
16 Arie Houdijk L.g. Veenendaal 25 18 23 11 52
17 Pieter van Zijl L.g. Veenendaal 17 16 20 53
18 Jaap Davidse VAV 24 22 12 58
19 Theo Reus L.g. Veenendaal 28 20 26 14 60
20 Jan Hendriks VAV 32 21 28 15 64
21 Nico Achterberg L.g. Veenendaal 38 23 24 18 65
22 Henk Warris Climax 39 27 34 17 78
23 Joop Bakker L.g. Veenendaal 33 26 33 19 78
24 John-Pierre Cornelissen Climax 30 22 29 81
25 Arnold Boselie VAV 35 32 16 83
  Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 10 8 118
  Corné Kool VZC 7 16 123
  Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 19 9 128
  Bas Tijmstra Climax 15 19 134
  Ton van Ede L.g. Veenendaal 18 21 139
  Daan van Burken. VAV 27 27 154
  René Vos L.g. Veenendaal 24 31 155
  Charles van Rheenen VZC/RLV 29 30 159
  Marius van Zoelen Ede 34 35 169
  Frank Reintjes Liemers 2 202
  Anne Wiersma VAV 3 203
  Jan Bieshaar VZC 12 212
  Kees van Ravenswaaij VAV 13 213
  Peter Bieshaar VZC 14 214
  Waldo Duin Vahalis 14 214
  Be Hoving VAV 15 215
  Otto van Wijk 15 215
  Jos Stuyt Pallas 67 16 216
  Bard Dolmans VAV 20 220
  Sjouke Venema VZC 23 223
  Bert Lam VZC 25 225
  Roland Nap VZC 26 226
  Pieter van de Haar VAV 31 231
  Jan Pieter van de Voorde L.g. Veenendaal 36 236
  Amir Alam L.g. Veenendaal 37 237
  Dick de Wit VAV/VZC 40 240
  Henk Slotboom Climax 300
  Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 300
  Jan-Mark van der Molen L.g. Veenendaal 300
  Jeroen Zwetsloot Wageningen 300