Klassement – 42e Editie

Seizoen 2013/2014

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). Aan het eind van het circuit worden de beste drie resultaten opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Bijgewerkt: 10 maart 2014.
Correspondentie over de uitslag met: <arena(at)bvccircuit.nl>.

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
  Meisjes pupillen Mini            
1 Lisa Navarro Climax 1 1 1 3
2 Lynn Oosterhuis AV 34 2 2 2 6
3 Rebekka Kool Arena 3 3 3 9
4 Lotte van Lohuizen AV 34 4 4 4 12
5 Eveline Breekveldt Ede 1 7 5 6 12
6 Lisanne Gronouwe Ede 2 6 7 5 13
  Lucie Borm Pallas 67 5 6 111
  Yara Achterberg VAV 300
  Jongens pupillen Mini            
1 Lucas Wolkers Arena 1 1 1 1 3
2 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 2 2 2 6
3 Stijn Dijkslag VAV 4 4 4 12
  Skye Bute AV 34 3 3 106
  Krijn Helming Pallas 67 3 203
  Meisjes pupillen C            
1 Isa van Puffelen AV 34 1 1 1 3
2 Lieke Drost AV 34 2 2 2 6
3 Elsa Lila Astylos 1 3 5 4 8
4 Maria Muller VAV 4 4 3 3 10
5 Hilde Lamers Arena 3 5 6 5 13
6 Annefleur Taams VAV 2 7 7 16
7 Nienke de Jong Climax 7 8 8 23
8 Jules Bruins AV 34 8 10 6 24
9 Marlou Mulder AV 34 12 4 12 28
10 Noelle van Veen AV 34 10 11 9 30
11 Fenne Dijkslag VAV 6 15 12 13 31
12 Lara van Brummelen AV 34 11 16 10 37
13 Lilianne Beishuizen AV 34 9 15 15 39
14 Noa Schouten AV 34 16 14 11 41
15 Jonna Daverschot AV 34 14 13 14 41
  Isis Nijland AV 34 6 9 115
  Isabel van Buuren Astylos 5 13 118
  Jongens pupillen C            
1 Mika Naber AV 34 1 1 1 3
2 Jeroen van Halteren VAV 1 9 5 2 8
3 Hans Griesheimer Astylos 3 4 4 11
4 Julius Prop AV 34 2 6 5 13
5 Kyan van Breugel AV 34 4 3 6 13
6 Jasper van der Schaft Astylos 2 10 11 10 22
7 Ruben Schussler Climax 7 9 7 23
8 Oscar Roelsma Pallas 67 5 7 11 23
9 Simon van Unen Climax 6 10 8 24
10 Joran van Breugel AV 34 11 8 9 28
11 Tim van Mechelen Climax 4 12 12 15 28
12 Lucas Groot Kormelink Climax 3 14 14 12 29
13 Mark van Voorst Climax 5 13 13 14 31
14 Kjell Westra Astylos 9 16 15 13 37
15 Thomas van Leeuwen VAV 6 15 16 37
16 Tijn Wisse Liemers 7 17 18 16 40
17 Basquiat Guerain VAV 18 19 17 54
18 Jelle Beekman AV 34 20 20 18 58
  Robin Timmerman AV 34 2 3 105
  Louis ter Maaten Arena 8 19 127
  Thomas Arp Pallas 67 8 208
  Milan Harleman AV 34 17 217
  Meisjes pupillen B            
1 Jisze Diemer Climax 1 2 1 1 3
2 Filsan Versteeg Pallas 67 3 1 2 2 5
3 Floor Ignatius Climax 2 5 3 10
4 Evelyn Navarro Climax 3 3 5 11
5 Janne Leenders VAV 4 4 6 10 14
6 Esmée Beukers Pallas 67 5 11 4 14 20
7 Myrthe van Breugel AV 34 9 8 4 21
8 Anna van Lohuizen AV 34 7 10 7 24
9 Inge Bakker AV 34 8 7 9 24
10 Elise Koppejan AV 34 12 5 8 25
11 Jytte de Reus AV 34 13 9 12 34
12 Isis Henninger AV 34 10 12 13 35
13 Kim de Pater VAV 6 16 13 17 35
14 Léonie Rijnders AV 34 14 11 11 36
15 Debora Breekveldt Ede 8 17 16 15 39
16 Eliane Gronouwe Ede 7 18 15 40
17 Hadassa Kool Arena 15 14 16 45
  Veerle van Ittersum Climax 6 6 112
  Cailyn Meeuwisz Pallas 67 19 219
  Jongens pupillen B            
1 Harm Olde VAV 1 1 1 1 3
2 Dawit Verwers Pallas 67 2 2 2 3 6
3 Kjell Hulleman AV 34 4 3 2 9
4 Rick Derks Astylos 3 5 4 5 12
5 Tygo Hulsebos VAV 4 6 8 9 18
6 Friso Castelein AV 34 7 7 6 20
7 Niels Adrian VAV 9 6 8 23
8 Sven Wildeboer VAV 5 12 12 12 29
9 Thijs Oostenenk AV 34 8 5 17 30
10 Marijn Atmodimedjo AV 34 13 13 7 33
11 Eysse Wieringa Pallas 67 10 14 11 35
12 Niels Berghege Pallas 67 14 9 13 36
13 Lars Oostenenk AV 34 16 11 10 37
14 Tycho Borm Pallas 67 6 15 16 16 37
15 Koen Regelink AV 34 11 15 14 40
16 Kian van den Sigtenhorst Arena 7 18 17 18 42
  Wout van der Weide AV 34 3 4 107
  Oscar van Mourik AV 34 10 15 125
  Casper Starren Pallas 67 17 217
  Meisjes pupillen A1            
1 Tess van Randtwijk AV 34 1 1 1 3
2 Meike Leenders VAV 1 2 2 3 5
3 Rosella van Keulen VAV 2 3 2 7
4 Isa Leidekker VAV 3 4 5 4 11
5 Yasmine Bouaziz AV 34 3 4 5 12
6 Zosia Eilander AV 34 5 6 6 17
7 Kore Hengeveld Pallas 67 6 6 8 20
8 Eva Aalders AV 34 7 7 9 23
9 Emma Beekman AV 34 8 10 8 26
10 Maeve van Manson AV 34 11 9 7 27
11 Robin Vuik Astylos 4 9 15 14 27
12 Charlotte Guerain VAV 8 10 11 10 28
13 Marieke Lamers Arena 7 13 14 11 31
14 Floor Olthof Pallas 67 9 20 12 13 34
15 Moira Henninger AV 34 14 13 12 39
16 Nina van Doorn Arena 10 23 19 20 49
17 Sjimmie van Riet Climax 18 17 15 50
18 Noeska van Zaanen AV 34 16 16 19 51
19 Julia Telgen AV 34 17 18 18 53
20 Lotte Aartse Arena 11 22 21 54
  Fenna Achterberg VAV 5 12 117
  Leyla Giebels Pallas 67 15 16 131
  Yacine Leye AV 34 24 17 141
  Gwendolyn Beishuizen AV 34 21 20 141
  Roos Heikamp VAV 19 219
  Beyza Makinelli VAV 300
  Jongens pupillen A1            
1 Jasper van Craaikamp VAV 1 3 1 1 3
2 Glenn de Boer AV 34 1 2 3 6
3 Jelle van der Veer Climax 2 4 3 2 7
4 Martijn van der Lecq AV 34 5 4 4 13
5 Jort Mulders VAV 4 7 5 6 15
6 Sem Dekker AV 34 10 8 5 23
7 Jurre Klumpenaar VAV 5 16 6 12 23
8 Jesse de Boer VAV 6 12 12 8 26
9 Daan Reefman Pallas 67 8 9 9 26
10 Menno Jonker Climax 7 14 7 28
11 Niek van Schijndel AV 34 9 10 11 30
12 Cas Hoekstra AV 34 6 20 7 33
13 Nathan van Wendel de Joode Climax 8 19 14 14 36
14 Senne Grift Climax 9 13 17 17 39
15 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 11 19 10 40
16 Guus Willemsen Liemers 14 17 13 16 43
17 Bas Blitterswijk Liemers 10 21 16 18 44
18 Daan Memelink Pallas 67 11 20 21 19 50
19 Merijn Prins AV 34 22 23 15 60
20 Timo Verbeet Arena 13 27 26 24 63
21 Hugo Roelsma Pallas 67 23 24 21 68
22 Jeroen Bruil Climax 15 30 29 26 70
23 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 25 22 72
24 Dennis de Hoop AV 34 29 27 23 79
25 Koen Radstaake AV 34 28 28 25 81
26 Bram Ganzevles AV 34 31 30 27 88
  Ard Laffeber Astylos 3 2 105
  Joris Kranenburg AV 34 15 11 126
  Jamie Booij AV 34 15 13 128
  Tijm Wennekes Pallas 67 12 24 136
  Melchior Treffers AV 34 18 18 136
  Finn Bute AV 34 22 20 142
  Robbert Janssen AV 34 26 226
  Meisjes pupillen A2            
1 Keet Rogh VAV 1 1 1 1 3
2 Estelle Bruins AV 34 2 2 2 6
3 Elle van Kasteren AV 34 4 3 3 10
4 Mikayla van den Berg AV 34 3 5 4 12
5 Denise Rijnders AV 34 7 4 6 17
6 Linde van Dijken VAV 2 8 9 19
7 Fabienne ten Klooster AV 34 9 6 5 20
8 Ilse Leeraar AV 34 5 7 8 20
9 Elke Wijkmans Astylos 3 13 11 7 21
10 Else Janssen Climax 4 16 14 13 31
11 Nikki Bakker AV 34 14 12 11 37
12 Merijn Veltman AV 34 12 13 12 37
13 Desiree Gronouwe Climax 5 19 17 16 38
14 Naomi Kool Arena 15 15 14 44
  Bente van der Stoel AV 34 6 9 115
  Mabel Rab AV 34 8 10 118
  Meike van de Steeg AV 34 11 10 121
  Elissa van der Meer AV 34 18 15 133
  Isa Wijdenes Climax 17 16 133
  Lieselotte Bots Pallas 67 10 210
  Anne Kuipers Pallas 67 300
  Jongens pupillen A2            
1 Christian Wolkers Arena 5 1 1 1 3
2 Yidne Hulleman AV 34 2 2 4 8
3 Sam Keun AV 34 3 4 3 10
4 Stefan Beukers Pallas 67 2 5 3 7 10
5 Jan de Pater De Klomp 1 5 5 11
6 Bjorn Hulsebos VAV 3 9 7 2 12
7 Wouter Lamers Arena 6 4 13 8 18
8 Mats Klein Astylos 4 7 11 10 21
9 Sam Overeem AV 34 6 6 12 24
10 Nils Reefman Pallas 67 10 9 6 25
11 Stijn Harryvan AV 34 13 8 9 30
12 Dick Overeem VAV 8 12 10 18 30
13 Robin Antonise Pallas 67 7 14 12 15 33
14 Constantijn Langerak AV 34 20 14 11 45
15 Doede Scherphof Arena 11 24 17 19 47
16 Roeland van Laar Arena 9 18 20 47
17 Niels van Lanen Elst (gld) 16 20 14 50
18 Martijn de Jong Climax 14 27 15 21 50
19 Tycho van Bavel AV 34 23 16 13 52
20 Laszlo Doelwijt AV 34 11 25 16 52
21 Djurre Wieringa Pallas 67 17 19 17 53
22 Kasper Dercksen Arena 12 25 18 55
23 Mauro Valente AV 34 21 24 23 68
24 Taco Visser AV 34 26 23 22 71
25 Ivo van Arkel Astylos 15 31 26 72
26 Bram Poppe AV 34 30 28 28 86
27 Wouter van Amelsvoort AV 34 28 29 29 86
28 Erik de Bruin AV 34 33 27 27 87
29 Jordy Maassen Pallas 67 35 31 31 97
  Kylian Meeuwisz Pallas 67 10 19 129
  Aron van Unen Climax 15 22 137
  Bart Oude Voshaar Pallas 67 13 25 138
  Thomas Maaskant AV 34 22 21 143
  Boris Vegter AV 34 26 24 150
  Chris Lenten AV 34 29 30 159
  Teun Slijkhuis AV 34 32 30 162
  Yenzi Willemsen Astylos 34 32 166
  Finn Muilwijk AV 34 8 208
  Evert ter Maaten Arena 36 236
  Jelle van Uitert VAV 300
  Diewert Mulder AV 34 300
  Meisjes junioren D1            
1 Sterre Buijs VAV 1 1 1 3
2 Devon de Lange AV 34 2 2 1 5
3 Celine Meixner Lg Aart Stigter 2 5 3 4 9
4 Linde van Ingen AV 34 3 5 3 11
5 Sophia Mulder AV 34 8 4 2 14
6 Nathalie Kruisinga VAV 3 6 6 15
7 Sofie Riezebos AV 34 4 7 5 16
8 Anna Scherrenburg VAV 7 9 6 22
9 Milva Baar Ciko 66 4 9 10 23
10 Tessa Groen Astylos 6 11 8 25
11 Leanne Breekveldt Climax 7 10 12 9 26
  Kirsten Schreurs AV 34 8 7 115
  Vanessa Stokkers Astylos 5 205
  Vera von Pickartz AV 34 300
  Jongens junioren D1            
1 Florian Kramer Pallas 67 1 1 1 3
2 Gjalt Panjer AV 34 1 2 2 5
3 Jasper van Zaanen AV 34 3 4 3 10
4 Rick Aalberts VAV 2 4 5 4 10
5 Salle Wieringa Pallas 67 2 3 5 10
6 Noud van de Mast AV 34 5 6 6 17
7 Diede Wit Pallas 67 5 6 7 9 18
8 Max van Gelder Arena 3 9 12 11 23
9 Jasper Meijerink AV 34 7 9 8 24
10 Tim van der Leeden Arena 4 8 14 26
11 Yassine Bouaziz AV 34 11 10 7 28
12 Lukas Koppejan AV 34 12 11 10 33
13 Imre Atmodimedjo AV 34 13 15 12 40
14 Mischa Otten AV 34 10 16 15 41
15 Jonathan Otten AV 34 15 13 14 42
16 Freek Weijman Pallas 67 6 17 21 20 43
17 Tjerk Hendriks Climax 7 18 19 19 44
18 Henri van der Ziel VAV 16 17 16 49
19 David Verbeet Arena 8 22 22 21 51
20 Joshua da Costa Senior Climax 20 18 17 55
21 Rick Jansonius AV 34 19 20 18 57
22 Steven Koomen Pallas 67 21 23 24 68
23 Rick Nagelhout AV 34 25 24 23 72
24 Jelle van Bergen Pallas 67 26 25 22 73
  Karma van Riel AV 34 8 13 121
  Jip Gabel Astylos 14 214
  Tomas Gerssen Astylos 23 223
  Ismo van Riet Climax 24 224
  Meisjes junioren D2            
1 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 1 2 5
2 Kaylee de Boer AV 34 1 2 3 6
3 Leentje Wijkmans Astylos 4 3 3 1 7
4 Maaike Hageman Liemers 3 4 5 12
5 Hanna Ogink AV 34 4 5 4 13
6 Amélie Dekker AV 34 5 6 6 17
7 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 2 6 9 17
8 Camilla Pieper AV 34 8 7 8 23
9 Kiara Derksen AV 34 9 8 7 24
10 Manon Boerma Astylos 5 10 11 11 26
  Inge Salzmann AV 34 7 10 117
  Anna van Eijk AV 34 9 10 119
  Lotte Geelen Atverni 1 201
  Jongens junioren D2            
1 Tijmen Bouw AV 34 1 1 1 3
2 Jelle van Lanen Elst (gld) 3 2 2 7
3 Tijs Olde VAV 1 2 4 4 7
4 Floris Brinkman AV 34 4 3 3 10
5 Daan Mandemaker AV 34 5 5 5 15
6 Arris van Deelen Climax 2 10 9 7 18
7 Lucas Vandersteen Climax 4 9 8 8 20
8 Juul Ogink AV 34 6 6 9 21
9 Ilyas Versteeg Pallas 67 5 8 12 13 25
10 Tom de Pater VAV 3 12 13 11 26
11 Nick Bohnsack AV 34 7 14 12 33
12 Robin de Hoop AV 34 13 11 10 34
13 Sven Huibers Climax 6 14 16 14 34
14 Marco Janssen Climax 7 15 17 15 37
  Ruben den Engelse AV 34 7 6 113
  Bas Westerbroek AV 34 11 10 121
  Bas van Hoeflaken AV 34 15 215
  Meisjes junioren C            
1 Danique de Haan AV 34 1 1 1 3
2 Christerl Heuseveldt Climax 1 2 2 4 5
3 Merel Wevers AV 34 2 3 2 7
4 Kayleigh de Graaff Pallas 67 5 4 3 3 10
5 Fleur van Dijk Climax 7 5 5 5 15
6 Ronnee Peterink AV 34 8 6 6 6 18
7 Nicole van Lente AV 34 3 8 10 9 20
8 Verena Dikkenberg AV 34 4 9 7 20
9 Elise Maassen AV 34 9 7 8 7 22
10 Ella van Veen Statina 10 9 8 27
11 Jetske van de Wilt Pallas 67 12 12 11 11 34
12 Sterre van Beek AV 34 13 12 12 37
13 Cinthia Hutten AV 34 10 14 14 38
14 Amber van Brakel AV 34 13 15 13 41
15 Quinta de Vries AV 34 14 16 15 45
  Marije de Kleuver Climax 15 11 126
  Meike Mul AV 34 4 204
  Renée Bohnsack AV 34 6 206
  Lotte Stol AV 34 10 210
  Maaike Past AV 34 11 211
  Isa Lamers Pallas 67 16 216
  Imre Blijleven AV 34 300
  Esmee ten Berk de Boer AV 34 300
  Jongens junioren C            
1 Sieb Mostert Pallas 67 1 1 1 3
2 Jippe Lasschuijt AV 34 2 2 2 1 5
3 Kristian van Keulen VAV 4 4 3 2 9
4 Jibbe Klumpenaar VAV 3 3 4 10
5 Lars Huibers Climax 5 5 6 4 14
6 Alex van Gemund AV 34 6 6 5 5 16
7 Rik van Ingen AV 34 9 8 3 20
8 Maurits van der Ziel VAV 7 11 6 24
9 Jelle Westra AV 34 7 8 10 25
10 Xander Hanou Liemers 12 7 7 26
11 Jens Mos Wijk Bij Duurstede 10 10 17 8 28
12 Rutger de Boer AV 34 8 18 12 9 29
13 Jasper Rou VAV 9 11 13 10 30
14 Ben Zwaan Lg Aart Stigter 11 9 12 32
15 Jesper Winkes Pallas 67 12 14 14 11 37
16 Job Dieterman Arena 13 17 16 14 43
17 Douw Westra AV 34 14 15 15 44
18 Mark Rietvelt AV 34 15 16 18 15 46
19 Stijn Jansonius AV 34 16 19 19 13 48
20 Jeroen Bastenhof VAV 17 21 21 16 54
  Wouter van Egmond AV 34 13 20 133
  Thijmen van Buuren Astylos 20 220
  Jelle Huisman Liemers 300
  Meisjes junioren B            
1 Anouk van Nellestijn Lg PK 1 1 1 3
2 Fieke Pepping Pallas 67 2 1 2 5
  Seda van Faassen Lg Aart Stigter 2 202
  Bente Klumpenaar VAV 3 203
  Julia Aartse Arena 300
  Jongens junioren B            
1 Lars Olde VAV 1 1 1 3
2 Ruben Sansom Pallas 67 2 2 1 5
3 Joost de Kleuver Climax 2 3 3 2 7
4 Christiaan van de Graag Pallas 67 3 5 5 3 11
5 Nick Schreurs AV 34 4 4 4 12
6 Bram Markering Pallas 67 6 6 6 5 17
7 Rick van Voorst Climax 5 8 8 6 19
8 Filip Ducheine Lg Aart Stigter 4 7 9 20
9 Jan Siemen Smink Pallas 67 7 10 10 7 24
10 Thijs Grashuis AV 34 8 9 7 24
  Meisjes junioren A            
  (geen)            
  Jongens junioren A            
1 Jasper Kuiters Climax 1 1 1 1 3
2 Thomas Vos Climax 2 2 2 6
3 Armin Harms Climax 3 2 3 8
  Korte cross vrouwen            
1 Joosje Goedhart Pallas 67 3 1 1 5
2 Joanne Siccama Tartlétos 1 3 2 6
3 Evelien Kooij Pallas 67 1 2 4 3 6
4 Marianne van Deelen Climax 2 4 2 4 8
5 Linda Hulsbeek VAV 5 5 5 15
6 Dorien Konig Pallas 67 4 7 8 6 17
7 Kirsten Jansen Vitalis 3 8 7 18
8 Angela van de Sluis Ede 5 13 10 9 24
9 Claudia Kazemier Veenendaal 9 9 8 26
  Muriel Hagenaars Pallas 67 6 6 112
  Marleen Kas Pallas 67 10 7 117
  Merle Schots Tartlétos 11 211
  Monique van Thuijl VZC 12 212
  Korte cross vrouwen masters            
1 Moniek Verbeek Pallas 67 1 1 1 3
2 Ingrid Haas Pallas 67 3 2 3 2 7
3 Erika van Deelen Ede 7 5 2 3 10
4 Alma Hollen AV 34 4 6 4 4 12
5 Joke Huizinga Wijk Bij Duurstede 5 5 6 16
6 Erna Koekoek Lg Aart Stigter 6 7 5 18
7 Klaske Hoogstra Pallas 67 9 6 8 23
8 Anita Damen Wijk Bij Duurstede 8 8 7 9 23
9 Kim Jacobs Pallas 67 11 8 7 26
10 Jacqueline Baar Ciko 66 9 10 11 30
11 Marjon van Eck Lg Aart Stigter 11 12 10 10 31
12 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 12 14 9 35
13 Margriet Tollenaar VZC 14 13 13 11 37
  Joke Boon Lg Aart Stigter 1 3 104
  Hanneke van den Berge Veenendaal 2 4 106
  Jeanette Guérain VAV 13 15 128
  Astrid van Unen Ede 16 12 128
  Nienke Brouwer Pallas 67 10 210
  Sandra Kersbergen Astylos 15 215
  Maruschka van Marle Pallas 67 300
  Korte cross mannen            
1 Bart Konig Pallas 67 3 1 1 1 3
2 Harm Dieterman Arena 5 6 4 4 13
3 Marcel Jaarsma Pallas 67 7 5 5 17
  Jelle Hanswijk Climax 2 2 104
  Erik-Jan van Gelderen VAV 4 2 106
  Jorn Rutten Arena 5 3 108
  Ben Huttinga Bennekom 8 6 114
  Davey Beuving Climax 6 9 115
  Wilfried Polman Veenendaal 10 7 117
  Koen Jansen Pallas 67 1 201
  Milan van de Meer Rhenen 2 202
  Jan van der Gaag AV 34 3 203
  Rob Mulders De Delvers 3 203
  Arjen Tomas Pallas 67 4 204
  Bart Hanswijk Climax 7 207
  Jelle Swanenberg Hellas 300
  Korte cross mannen masters            
1 Rene van der Vlugt Arena 1 1 1 1 3
2 Dolf van de Voort PAC 2 2 2 6
3 Ewoud Moraal Doorwerth 4 3 3 10
4 Richard van Keulen Lg Aart Stigter 2 4 5 11
5 Norbert Eelman VZC 3 5 4 12
6 Gert Mulder Dodewaard 4 3 7 7 14
7 Jan Pannekoek Statina 5 6 6 17
8 Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 7 6 10 8 21
9 Pieter van Zijl Ede 10 7 11 9 26
10 Henk Gerritsen Elst 6 12 10 28
11 Johannes van de Meer Rhenen 8 11 9 12 28
12 Carl Jansen Pallas 67 9 13 11 33
13 Peter Zwaan Lg Aart Stigter 9 12 16 13 34
14 Tim van Vliet Lg Aart Stigter 10 15 14 39
15 Jean-Michel Chavernac Lg Aart Stigter 12 13 19 15 40
16 Rinze Oost Veenendaal 14 14 18 17 45
17 Henk Fransen Lg Aart Stigter 15 15 19 49
18 René Vrösch Triathlon 17 17 21 18 52
19 Martin Laport Ede 16 20 20 20 56
20 Gerard Breekveldt Ede 19 18 24 22 59
21 Ruud van Kempen Astylos 18 22 21 61
22 Jos Janssen Climax 19 23 23 65
23 Maarten-Willem Gronouwe Climax 20 21 25 24 65
  Luc Bonten Pallas 67 8 14 122
  Jan Cozijnsen Scherpenzeel 13 17 130
  Frank van de Weerd Ede 5 205
  Geerrit de Pater De Klomp 8 208
  Reijer Demoet Veenendaal 11 211
  Kees van Leeuwen Ede 16 216
  Ruud Klaare VZC 16 216
  Lange cross vrouwen            
1 Mireille Baart Pallas 67 1 1 1 3
2 Marloes van Loon Pallas 67 2 2 2 6
3 Marieke van Hunen Climax 1 3 4 8
4 Daniëlle Haenen Pallas 67 4 3 3 10
5 Té Teunissen Triathlon 3 5 6 4 12
  Conny Maatjens Pallas 67 2 5 107
  Lisa Verberne Wageningen 6 206
  Lange cross vrouwen masters            
1 Esther Tanck Ciko 66 1 1 1 3
2 Nina Joosten Pallas 67 4 3 1 2 6
3 Frederike Sieders Pallas 67 3 2 3 8
4 Cora Mulder VZC 6 5 2 13
5 Julia Huybregts Utrecht 7 6 4 17
6 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 8 9 3 20
  Isabella Oosting Climax 2 202
  Kirsten Verkooijen Pallas 67 4 204
  Ria Perfors Elst Ut 5 205
  Els Gies Ron Clarke 7 207
  Paulien Adamse Pallas 67 8 208
  Ineke Burger Astylos 300
  Lange cross mannen            
1 Ben van Oeveren Climax 1 1 1 3
2 Jim Driessen Tiel 3 3 3 1 7
3 Melvin Laport Climax 5 6 4 2 11
4 Jack van der Walle AV Haarlem 7 5 3 15
5 Ådne Renes Climax 7 9 7 4 18
  Erik Dekker VAV 2 2 104
  Erik Wolsing VZC 5 2 107
  Laurens van Outheusden VAV 4 204
  Gerbrand Reijnoudt VAV 4 204
  Rick Marissen Climax 6 206
  Rob Mulders De Delvers 6 206
  Jp van de Voorde Veenendaal 8 208
  Enock Kemboi Eldoret, Kenia 8 208
  Lange cross mannen masters            
1 Mark Rietveld Pallas 67 2 1 1 1 3
2 Ronald Derksen Arena 3 4 2 2 7
3 Kennard Hofland Pallas 67 7 6 4 3 13
4 Tycho Schol Pallas 67 5 3 5 13
5 Andre Meixner Lg Aart Stigter 6 8 6 4 16
6 Dick Scholtus Kesteren 9 8 7 24
7 Theo Bult Wageningen 16 13 7 6 26
8 Charles Kuurstra Triathlon 15 17 9 9 33
9 Marco Weening Climax 12 11 11 34
10 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 13 15 14 8 35
11 Andre Roelofs Lg Aart Stigter 14 10 13 37
12 Rodger Hulsebos VAV 17 14 16 10 40
13 Peter Hamersma Veenendaal 18 18 17 53
14 Rob Renes Climax 25 25 20 12 57
15 Bas Tijmstra Climax 21 19 18 58
16 John-Pierre Cornelissen Climax 30 26 24 11 61
17 Kees van Ravenswaaij VAV 22 21 19 62
18 Charles van Rheenen Veenendaal 23 22 22 67
19 Henk Slotboom Climax 29 26 14 69
20 Arie Houdijk Lg Veenendaal 24 24 23 71
21 Harry Schievink VZC 33 30 13 76
22 Theo Reus Lg Veenendaal 29 27 25 81
  Rob Barel VZC 1 2 103
  Roel Meiracker Wageningen 4 3 107
  Henry Wondergem Lg Aart Stigter 8 5 113
  Henk Lenderink Climax 11 10 121
  Leo Nauta Pallas 67 12 12 124
  Laurens Beerepoot Climax 10 15 125
  Leo de Hartog VZC 20 20 140
  Evert van Donk Climax 26 23 149
  Henk Kerbof Veenendaal 34 27 161
  Marius van Zoelen Ede 35 32 167
  Jack Crielaard VZC 34 33 167
  Marco Davelaar VZC 5 205
  Dick Beers avVN 7 207
  Jan van Dijk Lg Veenendaal 9 209
  Jan Bieshaar VZC 16 216
  Willem de Visser Pallas 67 19 219
  Ton van Ede De Klomp 21 221
  Roland Nap VZC 27 227
  Paul Gies Ron Clarke 28 228
  Marcel van de Loo Lg Veenendaal 28 228
  Gunther Nieborg Veenendaal 31 231
  Nico Achterberg Lg Veenendaal 31 231
  Jeroen Zwetsloot Wageningen 32 232
  Dick de Wit VZC 36 236
  Henk Beekhuis Leersum 300
  Pieter van Zijl Ede 300
  Erik Dijksman Lg Aart Stigter 300
  Nico van Hoeflaken Veenendaal 300
  Philip van de Weerd Lg Veenendaal 300