Klassement – 43e Editie

Seizoen 2014/2015

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). Aan het eind van het circuit worden de beste drie resultaten opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Bijgewerkt: 5 februari 2015 (wijzigingen Jongens pupillen A1 en Meisjes pupillen A2).
Correspondentie over de uitslag met: <arena(at)bvccircuit.nl>.

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
  Meisjes pupillen Mini            
1 Amber Masselink AV 34 2 1 1 4
2 Isabel Mulder Climax 1 1 2 4
  Jongens pupillen Mini            
1 Detmar Immerzeel Pallas 67 1 2 2 1 4
2 Daan Koetsier AV 34 2 1 1 2 4
3 Niels van Gerrevink AV 34 3 3 3 3 9
4 Stijn Dijkslag VAV 5 4 6 5 14
5 Yesper Westra Tiel 6 5 5 7 16
6 Rijk Leenders VAV 4 7 6 17
7 Mads Gerritsen AV 34 4 4
8 Sven Kolnaar Pallas 67 7
  Meisjes pupillen C            
1 Lisa Navarro Climax 1 1 1 1 3
2 Lynn Oosterhuis AV 34 2 2 2 2 6
3 Rebekka Kool Arena 6 4 3 3 10
4 Ninthe Koks AV 34 5 5 4 4 13
5 Daphne van der Lecq AV 34 3 7 5 6 14
6 Lieke Starink AV 34 9 3 7 7 17
7 Kim Dantuma AV 34 7 8 6 5 18
8 Eline Gerritsen Climax 4 9 8 9 21
9 Robine Lenters AV 34 8 6 9 8 22
10 Melanie van der Cruijsen AV 34 10 10 10 10 30
11 Lotte van Lohuizen AV 34 11 12 11 11 33
12 Aafke Slump Arena 12 11 12 13 35
13 Hester Everts Arena 13 13 14 40
14 Lucie Borm Pallas 67 13 14 15 42
15 Thirza Nijsink Hanzesport 12
16 Cato Rietveld Wageningen 14
  Jongens pupillen C            
1 Lucas Wolkers Arena 2 1 1 4
2 Elwin Askerov AV 34 1 1 2 2 4
3 Stijn Vroegh Ede 4 4 3 5 11
4 Reinier Dijksma Climax 3 5 5 4 12
5 Stijn van der Spoel Climax 7 4 3 14
6 Julian Veltman AV 34 2 6 6 14
7 Skye Bute AV 34 5 3 8 7 15
8 Kalle van Eupen Arena 8 7 6 21
9 Robin Holtland Astylos 6 9 10 25
10 Lucas Blijleven Astylos 9 10 9 28
11 Jelle Beekman AV 34 10 12 9 11 30
12 Joris Mulder Apeldoorn 8 11 12 31
13 Niels Messchendorp Pallas 67 10 8
14 Morris Wagensveld Climax 7
  Meisjes pupillen B            
1 Isa van Puffelen AV 34 1 1 1 1 3
2 Myrthe Dantuma AV 34 2 2 2 2 6
3 Lieske Drost AV 34 3 3 3 3 9
4 Isis Nijland AV 34 4 4 5 4 12
5 Elsa Lila Astylos 7 5 4 16
6 Marlou Mulder AV 34 6 8 6 6 18
7 Hilde Lamers Arena 5 9 5 19
8 Jules Bruins AV 34 10 8 7 25
9 Fenne Dijkslag VAV 8 11 7 13 26
10 Aafke Wijkmans Astylos 9 13 13 9 31
11 Kemi Weelink AV 34 6 15 10 31
12 Lara van Brummelen AV 34 9 10 12 31
13 Floortje Overeem AV 34 10 14 12 11 33
14 Noëlle van Veen AV 34 15 11 8 34
15 Nienke de Jong Climax 11 12 14 15 37
16 Noa Schouten AV 34 12 17 14 43
17 Fiona Kramer Pallas 67 7 16
18 Trijne van Eck AV 34 16
  Jongens pupillen B            
1 Maikel Potkamp AV 34 1 1 3 1 3
2 Sep de Jong AV 34 4 4 1 2 7
3 Mika Naber AV 34 2 2 3 7
4 Julius Prop AV 34 3 3 2 4 8
5 Robin Timmerman AV 34 6 5 5 16
6 Kai Muijsers AV 34 5 7 4 7 16
7 Ruben Schussler Climax 6 5 6 17
8 Bram van Woerkom Astylos 9 9 6 24
9 Niek van Wijngaarden Arena 10 13 7 12 29
10 Hans Griesheimer Astylos 7 12 10 29
11 Jeroen van Halteren VAV 11 10 10 31
12 Jesse van der Jagt Climax 12 14 8 34
13 Nino van Middendorp AV 34 17 12 9 38
14 Tim van der Meer VAV 13 19 11 14 38
15 Simon Jacobs AV 34 8 19 13 40
16 Lucas Middelhoven Climax 16 14 11 41
17 Dawie Beekhuis AV 34 15 13 15 43
18 Tim Roodbeen Climax 14 20 15 16 45
19 Guido van Asselt AV 34 18 17 17 52
20 Kjell Westra Astylos 16 23 20 18 54
21 Jonathan Fennema AV 34 17 24 21 19 57
22 Manuel Zegwaart AV 34 20 25 22 67
23 Kyan van Breugel AV 34 8 8
24 Joran van Breugel AV 34 11 9
25 Mark van Voorst Climax 15 21
26 Rens Gouw Astylos 18 22
27 Kris Rutten AV 34 16
28 Milan Harleman AV 34 18
29 Sander van de Weerd Ede 19
  Meisjes pupillen A1            
1 Filsan Versteeg Pallas 67 1 1 1 3
2 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 3 1 2 2 5
3 Evelyn Navarro Climax 5 2 3 3 8
4 Jisze Diemer Climax 2 3 6 4 9
5 Femke van Schalwijk Astylos 4 4 5 13
6 Isis Henninger AV 34 7 7 13 8 22
7 Hester Moene Pallas 67 9 14 5 9 23
8 Noortje Bonten Pallas 67 9 8 7 24
9 Maren van de Goor AV 34 8 6 11 10 24
10 Inge Bakker AV 34 5 10 13 28
11 Anna van Lohuizen AV 34 11 8 14 14 33
12 Aukje Hurenkamp AV 34 15 12 17 11 38
13 Elise Koppejan AV 34 13 10 15 15 38
14 Josefine Ulfman Pallas 67 16 13 12 16 41
15 Leonie Rijnders AV 34 14 11 16 18 41
16 Mette Rietveld Wageningen 10 16 17 43
17 Esmée Beukers Pallas 67 12 17 18 21 47
18 Kim de Pater VAV 17 15 19 51
19 Odi van Eupen Arena 18 19 20 57
20 Sterre Wijnen Pallas 67 18 19 20 22 57
21 Myrthe van Breugel AV 34 4 7
22 Floor Ignatius Climax 9 6
23 Veerle van Ittersum Climax 6 12
24 Cailyn Meeuwisz Pallas 67 19
  Jongens pupillen A1            
1 Harm Olde VAV 1 1 1 3
2 Dawit Verwers Pallas 67 3 1 2 6
3 Kjell Hulleman AV 34 2 2 5 3 7
4 Wout van der Weide AV 34 9 3 3 2 8
5 Thijs Oostenenk AV 34 4 4 4 4 12
6 Vasco Stip Arena 7 7 10 5 19
7 Rick Derks Astylos 5 8 6 19
8 Oscar van Mourik AV 34 8 10 7 6 21
9 Koen Regelink AV 34 10 12 9 7 26
10 Twan Hoogveld Climax 6 12 8 26
11 Tygo Hulsebos VAV 11 9 8 28
12 Hylke Everts Pallas 67 11 11 10 32
13 Marijn Atmodimedjo AV 34 15 6 14 14 34
14 Friso Castelein AV 34 12 13 13 12 37
15 Sven Wildeboer VAV 16 14 16 11 41
16 Bastian Vlieg Climax 14 16 13 43
17 Ryan de Hoogt AV 34 13 19 17 16 46
18 Lars Oostenenk AV 34 17 21 15 15 47
19 Tycho Borm Pallas 67 19 19 17 55
20 Niels Berghege Pallas 67 18 17 20 55
21 Thijs Messchendorp Pallas 67 20 18 18 56
22 Cas van den Broek AV 34 22 21 19 62
23 Sjoerd van Roekel Climax 5 9
24 Bram Smits AV 34 18
25 Hidde Bloem Hanzesport 15
26 Jens Hofman AV 34 20
27 Casper van Ravenswaaij Ede 21
  Meisjes pupillen A2            
1 Tess van Randtwijk AV 34 1 1 1 1 3
2 Meike Leenders VAV 2 2 3 7
3 Celine van Heerikhuize Climax 4 4 2 3 9
4 Yasmine Bouaziz AV 34 6 3 2 11
5 Lieke Vreugdenhil Statina 7 7 4 4 15
6 Isa Leidekker VAV 5 5 9 5 15
7 Zosia Eilander AV 34 9 6 5 6 17
8 Emma Beekman AV 34 8 8 7 7 22
9 Moira Henninger AV 34 12 9 8 8 25
10 Kore Hengeveld Pallas 67 10 10 9 29
11 Jennifer van den Brink AV 34 10 11 12 10 31
12 Norya Figueiredo Hanzesport 11 13 11 35
13 Sarah Flipsen Astylos 13 12 11 12 35
14 Maeve van Mansom AV 34 15 13 14 13 40
15 Marieke Lamers Arena 15 16 15 46
16 Floor Olthof Pallas 67 14 14 18 46
17 Noeska van Zaanen AV 34 16 17 18 14 47
18 Dorine van Leeuwen Climax 17 18 16 51
19 Nina van Doorn Arena 18 21 21 19 58
20 Julia Telgen AV 34 19 20 19 20 58
21 Anouk van Starrenburg Climax 22 22 20 17 59
22 Rosella van Keulen VAV 3 6
23 Emma Ex Heveadorp 16 17
24 Michelle Michielsen Hanzesport 19 15
25 Sjimmie van Riet Climax 20
26 Lotte Bruggeman AV 34 21
27 Lotte Aartse Arena 23
  Jongens pupillen A2            
1 Jasper van Craaikamp VAV 4 1 2 1 4
2 Ard Laffeber Astylos 1 3 3 3 7
3 Jelle van der Veer Climax 6 7 1 2 9
4 Glenn de Boer AV 34 5 2 4 6 11
5 Martijn van der Lecq AV 34 2 6 5 5 12
6 Daan Hulshof AV 34 5 6 7 18
7 Duuk Ebbers Climax 3 8 11 22
8 Cas Hoekstra AV 34 11 13 7 9 27
9 Jesse de Boer VAV 9 8 10 27
10 Daan Reefman Pallas 67 8 10 9 27
11 Jort Mulders VAV 9 12 8 29
12 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 7 11 13 12 30
13 Joris Kranenburg AV 34 14 14 11 39
14 Finn Bute AV 34 22 12 10 17 39
15 Jurre Klumpenaar VAV 10 19 15 18 43
16 Sem Dekker AV 34 13 15 16 44
17 Menno Jonker Climax 16 20 16 14 46
18 Senne Grift Climax 12 17 18 20 47
19 Niek van Schijndel AV 34 20 16 17 15 48
20 Melchior Treffers AV 34 17 21 13 51
21 Rik Dijkslag VAV 15 24 19 19 53
22 Perry Breuls AV 34 23 27 21 21 65
23 Daan Memelink Pallas 67 26 22 22 70
24 Robert Jan van der Made Climax 27 28 20 23 70
25 Timo Verbeet Arena 25 23 24 72
26 Jeroen Bruil Climax 26 26 25 77
27 Jarno Visser Climax 24 27 26 77
28 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 29 25 28 78
29 Koen Radstaake AV 34 28 30 24 82
30 Dennis de Hoop AV 34 29 31 28 27 84
31 Joris Giezeman AV 34 30 32 29 29 88
32 Sus de Ridder Hanzesport 4 4
33 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 14 18
34 Wessel Wagensveld Climax 18 23
35 Kyran Bieleveldt Pallas 67 19
36 Kendrick van de Kruisweg AV 34 21
37 Mees Kwakkelaar Hanzesport 22
  Meisjes junioren D1            
1 Estelle Bruins AV 34 1 1 1 3
2 Keet Rogh VAV 1 2 2 4 5
3 Elle van Kasteren AV 34 3 4 2 9
4 Elke Wijkmans Astylos 4 5 3 3 10
5 Ilse Leeraar AV 34 5 3 5 5 13
6 Juliet Diederen Hanzesport 2 4 8 14
7 Mikayla van den Berg AV 34 10 6 6 7 19
8 Fabienne ten Klooster AV 34 8 9 6 23
9 Silu Verwers Pallas 67 9 9 10 28
10 Roos van Eck Hanzesport 7 12 11 30
11 Else Janssen Climax 11 14 12 9 32
12 Nikki Bakker AV 34 6 7
13 Isa Wijdenes Climax 11 8
14 Elissa van der Meer AV 34 13 13
15 Bente van der Stoel AV 34 7
16 Linde van Dijken VAV 8
17 Meike van der Steeg AV 34 10
  Jongens junioren D1            
1 Yidne Hulleman AV 34 3 1 1 3 5
2 Jan de Pater Veenendaal 2 3 2 7
3 Stefan Beukers Pallas 67 1 4 2 4 7
4 Sam Overeem AV 34 5 5 3 5 13
5 Constantijn Langerak AV 34 6 6 5 6 17
6 Christian Wolkers Arena 8 4 7 19
7 Nils Reefman Pallas 67 4 9 7 8 19
8 Wouter Lamers Arena 8 13 9 9 26
9 Kevin Terink AV 34 7 12 8 12 27
10 Luuk Ligtvoet VAV 9 11 11 31
11 Kasper Dercksen Arena 14 11 10 35
12 Kylian Meeuwisz Pallas 67 10 15 13 38
13 Boris Bergman AV 34 11 21 13 19 43
14 Stijn Harryvan AV 34 17 18 10 18 45
15 Tycho van Bavel AV 34 12 20 14 46
16 Doede Scherphof Arena 15 16 17 16 47
17 Martijn de Jong Climax 13 22 16 20 49
18 Laszlo Doelwijt AV 34 14 23 15 52
19 Wouter van Amelsvoort AV 34 19 26 21 24 64
20 Chris Lenten AV 34 20 24 22 66
21 Ivo van Arkel Astylos 25 19 23 67
22 Lucas Karenbeld Climax 21 28 21 70
23 Sam Keur AV 34 2 1
24 Stijn Vissers Nijmegen Atl. 7 6
25 Bjorn Hulsebos VAV 10 12
26 Klaas Smit AV 34 15 14
27 Bart Oude Voshaar Pallas 67 16 18
28 Tim Berghege Pallas 67 18 17
29 Boris Vegter AV 34 19 17
30 Teun Slijkhuis AV 34 27 20
  Meisjes junioren D2            
1 Sterre Buijs VAV 1 1 1 3 3
2 Sophia Mulder AV 34 2 2 3 1 5
3 Devon de Lange AV 34 3 4 5 12
4 Maam de Ridder Hanzesport 5 4 4 13
5 Sanne Flipse Hanzesport 6 5 5 6 16
6 Linde van Ingen AV 34 8 3 6 17
7 Stella Hoekstra Hanzesport 6 7 7 20
8 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 7 8 8 23
9 Nathalie Kruisinga VAV 9 8 9 26
10 Kirsten Schreurs AV 34 12 7 9 10 26
11 Tessa Groen Astylos 11 9 10 11 30
12 Yasmine Abbes Nijmegen Atl. 2 2
13 Sarah Peerik Hanzesport 4
14 Anna Scherrenburg VAV 10
  Jongens junioren D2            
1 Jasper van Zaanen AV 34 1 3 3 1 5
2 Gjalt Panjer AV 34 2 2 2 6
3 Rick Aalberts VAV 3 4 2 9
4 Joram van de Bospoort Climax 6 6 5 4 15
5 Teun Ex Heveadorp 4 4 7 15
6 Noud van de Mast AV 34 7 5 6 8 18
7 Max van Gelder Arena 5 8 9 6 19
8 Yassine Bouaziz AV 34 11 11 8 3 22
9 Jasper Meijerink AV 34 8 7 7 9 22
10 Sam Rietveld Wageningen 12 10 5 27
11 Jonathan Otten AV 34 12 10 12 10 32
12 Lukas Koppejan AV 34 10 9 14 33
13 Henry van der Ziel VAV 9 15 13 37
14 Mischa Otten AV 34 16 14 13 11 38
15 Freek Weijman Pallas 67 15 15 12 42
16 David Verbeet Arena 16 16 16 48
17 Sven Termaat AV 34 19 18 15 52
18 Tjerk Hendriks Climax 18 18 17 17 52
19 Jelle van Bergen Pallas 67 20 19 18 57
20 Rick Nagelhout AV 34 19 21 20 19 58
21 Florian Kramer Atverni 1 1
22 Diede Wit Pallas 67 13 11
23 Wim Jan Maassen Doorn 14 14
24 Imre Atmodimedjo AV 34 13
25 Rick Jansonius AV 34 17
26 Hugo Schouten Hanzesport 17
  Meisjes junioren C            
1 Christel Heuseveldt Climax 1 1 1 1 3
2 Iris Hagemeijer AV 34 2 2 2 6
3 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 3 3 3 8
4 Kayleigh de Graaff Pallas 67 6 5 4 4 13
5 Kaylee de Boer AV 34 5 4 5 14
6 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 3 8 5 16
7 Fleur van Dijk Climax 9 9 6 6 21
8 Femke Panjer AV 34 8 7 7 7 21
9 Nicole van Lente AV 34 7 12 8 27
10 Elise Maassen AV 34 10 11 11 9 30
11 Camilla Pieper AV 34 12 10 10 11 31
12 Kiara Derksen AV 34 14 9 10 33
13 Amelie Dekker AV 34 13 13 8 34
14 Cinthia Hutten AV 34 14 15 12 12 38
15 Madelief Kwakkelaar Hanzesport 17 13 15 45
16 Marije de Kleuver Climax 17 15 14 46
17 Anna van Eijk AV 34 16 18 14 16 46
18 Leentje Wijkmans Astylos 4 6
19 Jetske van der Wilt Pallas 93 16 13
20 Ronnee Peterink AV 34 11
21 Dunya van Zanten VAV 15
  Jongens junioren C            
1 Sieb Mostert Pallas 67 1 1 1 3
2 Jippe Lasschuijt AV 34 2 2 2 1 5
3 Tijmen Bouw AV 34 3 3 3 2 8
4 Kristian van Keulen VAV 4 4 4 12
5 Maurits van der Ziel VAV 6 6 5 3 14
6 Jibbe Klumpenaar VAV 7 5 4 16
7 Alex Gemund AV 34 9 8 7 5 20
8 Floris Brinkman AV 34 10 7 6 7 20
9 Jens Mos Lg. Aart Stigter 11 9 10 6 25
10 Aron Folkersma Arnhem 12 8 8 28
11 Arris van Deelen Climax 15 13 9 9 31
12 Tijs Olde VAV 8 10 13 31
13 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 12 11 10 33
14 Rutger de Boer AV 34 13 14 11 38
15 Tom de Pater VAV 14 14 15 12 40
16 Mark Rietveld AV 34 16 15 11 14 40
17 Lucas Vandersteen Climax 19 18 12 13 43
18 Nick Bohnsack AV 34 17 16 20 16 49
19 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 19 19 15 53
20 Robin de Hoop AV 34 18 17 18 53
21 Ilyas Versteeg Pallas 67 20 17 17 54
22 Jeffrey van den Brink Climax 20 21 22 18 59
23 Sven Huibers Climax 23 22 21 19 62
24 Mark Kappen Climax 21 23 23 67
25 Emiel Wullings Pallas 67 5
26 Bas Westerbroek AV 34 16
27 Job Dieterman Arena 22
  Meisjes junioren B            
1 Meike Mul AV 34 1 1 1 3
2 Anouk van Nellestijn Lg. PK 1 2 2 5
3 Fieke Pepping Pallas 67 2 3 3 8
  Jongens junioren B            
1 Joost de Kleuver Climax 1 1 1 1 3
2 Daniel Hordijk Statina 3 2 2 7
3 Nick Schreurs AV 34 2 3 2 4 7
4 Thijs Grashuis AV 34 5 3 3 11
5 Rik van Ingen AV 34 4 4 4 12
6 Lars Huibers Climax 7 6 5 5 16
7 Jasper Rou VAV 5 7 6 6 17
8 Niek Frijlink Climax 6 8
9 Stijn Jansonius AV 34 8 7
  Meisjes junioren A            
1 Emmelie Westerhoff Lg. Aart Stigter 1 1 1 1 3
2 Femke Kazemier VAV 2 2 2 2 6
  Jongens junioren A            
1 Christiaan van der Gaag Pallas 67 1 1 1 3
2 Dylan Meyer AV 34 2 2 3 4 7
3 Niels Urgert AV 34 4 2 2 8
4 Armin Harms Climax 3 3 3 9
5 Filip Ducheine Lg. Aart Stigter 1
  Korte cross vrouwen            
1 Evelien Kooij Pallas 67 1 2 2 5
2 Kirsten Jansen Vitalis 5 2 3 10
3 Rianne Gerritsen Ede 4 6 4 4 12
4 Claudia Kazemier VAV 3 7 5 15
5 Evelien de Weert Tartlétos 1 1
6 Heleen Goeting Fit 3 1
7 Dorien Konig Pallas 67 4 3
8 J G de Vries Pallas 67 10 5
9 Silvia Langelaar Ede 7 9
10 Marianne van Deelen Climax 2
11 Mirthe Muilwijk Tartlétos 5
12 Monique van Thuijl VZC Triathlon 6
13 Prisca Hanswijk Climax 8
  Korte cross vrouwen masters            
1 Hilly Panjer Apeldoorn 1 3 2 6
2 Marije Witsenboer Fit 2 4 1 7
3 Keete Voerman Wageningen 6 2 3 11
4 Ingrid Haas Pallas 67 6 8 3 4 13
5 Hanneke van den Berge VZC Triathlon 3 7 4 14
6 Christel Breton Fit 4 9 5 18
7 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 5 11 5 21
8 Cora Vermeer-Van Hunen VZC Triathlon 10 6 6 22
9 Helma van Doorn VZC Triathlon 8 16 8 8 24
10 Anita Damen Wijk bij Duurstede 10 12 7 29
11 Klaske Hoogstra Pallas 67 15 11 7 33
12 Hermien Vleems Arena 9 17 9 35
13 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 14 18 10 42
14 Christy van Beek Pallas 67 2 1
15 Angela van de Sluis Ede 12 10
16 Nelly Hoofs Fit 13 9
17 Nienke Brouwer Pallas 67 11 14
18 Tatjana Cernochova Hellas 1
19 Ria Hoksbergen Arena 5
20 Erna Koekoek Lg. Aart Stigter 7
21 Jacobijn van Etten Wageningen 13
22 Margriet Pronk Fit 15
23 Anne-Marie Draaisma VZC Triathlon 16
  Korte cross mannen            
1 Koen Jansen Pallas 67 1 1 1 3
2 Arjen Venema Tartlétos 1 2 3 2 5
3 Rob Mulders De Delvers 4 3 4 6 11
4 Jelle Hanswijk Climax 4 5 4 13
5 H J de Jager Statina 5 5 7 8 17
6 Marcel Jaarsma Pallas 67 6 7 7 20
7 Harm Dieterman Arena 7 8 9 24
8 Jan Siemen Smink Pallas 67 8 9 8 10 25
9 Ådne Renes Climax 9 11 9 11 29
10 Davey Beuving Climax 10 10 13 33
11 Bas Hersbach VAV 10 12 11 33
12 Herman Gerritsen Ede 11 13 12 12 35
13 Milan van der Meer Rhenen 2 2
14 Dennis Bast Pallas 67 3 3
15 Arjen Tomas Pallas 67 6 5
16 H R Postmus Wageningen 14 14
17 Tom Wevers Phoenix 6
18 Wilfried Polman Veenendaal 12
  Korte cross mannen masters            
1 Iwan Breton Fit 1 1 1 3
2 Anne Wiersma Climax 2 2 1 2 5
3 Eite Everts Arena 3 2 3 8
4 Jan Pannekoek Statina 5 4 4 4 12
5 G de Pater Veenendaal 11 6 3 5 14
6 Marco Weening Climax 6 7 5 18
7 Jan Bieshaar Scherpenzeel 8 8 6 6 20
8 Peter Bieshaar VZC Triathlon 9 7 8 24
9 Luc Bonten Pallas 67 12 9 7 28
10 Frederik Leenders VZC Triathlon 14 11 10 9 30
11 Johannes van der Meer Arena 13 10 8 31
12 Peter Hamersma VZC Triathlon 16 13 11 10 34
13 Rogier Kolnaar Pallas 67 15 14 13 42
14 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 17 15 14 46
15 Gijs van der Meijden Veenendaal 20 16 12 48
16 Bert Nap Veenendaal 18 17 14 49
17 Kees van Leeuwen Ede 19 17 15 51
18 Ruud Klaare VZC Triathlon 22 19 13 54
19 Piet Wintermans Climax 23 22 19 16 57
20 Folbert Pijper Climax 25 21 15 61
21 Richard van Keulen VAV 4 5
22 Paul de Vries Fit 9 12
23 Frank van de Weerd VZC Triathlon 7 17
24 Arthur Groenbos Fit 18 11
25 John van Hamersveld Lg. Aart Stigter 21 20
26 Rene van der Vlugt Arena 3
27 Ronald Wagensveld Climax 10
28 Peter Zwaan Lg. Aart Stigter 12
29 Bas van Etten Utrecht 16
30 Martin Laport Ede 18
  Lange cross vrouwen            
1 Suzanne Broxterman Tartlétos 1 1 1 3
2 Marloes van Loon Pallas 67 1 2 2 2 5
3 Anneke van de Boer Tartlétos 2 3 3 8
4 Linda Bloem VAV 5 4 4 13
5 Anneleen Rotering Climax 6 5
6 Te Teunissen VZC Triathlon 7 6
7 Saskia Uittenbosch VAV 3
8 Tessa Poen AV 34 4
  Lange cross vrouwen masters            
1 Sandra Wassink-Hitzert AV Triathlon 2 1 1 4
2 Kirsten Verkooijen Pallas 67 4 2 3 2 7
3 Frederike Sieders Pallas 67 6 3 4 3 10
4 Nina Joosten Pallas 67 5 4 2 11
5 Cora Mulder VZC Triathlon 8 5 5 4 14
6 Ria Perfors Elst 7 6 6 19
7 Paulien Adamse Pallas 67 9 7 5 21
8 Coby van den Heuvel Veenendaal 12 9 8 6 23
9 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 7 7 25
10 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 10 8 9 27
11 Chanmari Koolen Pallas 67 1 1
12 Saskia Elemans VZC Triathlon 3
  Lange cross mannen            
1 Mischa Petie Tartlétos 2 1 2 5
2 Ruben Sansom Pallas 67 3 2 1 3 6
3 Joep van der Zanden Kronos 6 4 2 5 11
4 Lennart Kleinjans Tartlétos 7 6 3 6 15
5 Melvin Laport Climax 10 7 6 8 21
6 Matthijs Beerepoot Climax 13 8 4 25
7 Wouter van Leeuwen Arnhem 12 10 7 9 26
8 Rob Mulders De Delvers 11 9 10 30
9 Paul Rotering Climax 14 12 9 11 32
10 Nout Jansen Pallas 67 1 1
11 Bart Uiterwijk Hellas 3 4
12 Remi van Balen Tartlétos 5 7
13 Laurens van Outheusden VAV 9 5
14 Erik-Jan van Gelderen VAV 11 8
15 Ben van Oeveren Climax 4
16 Erik Dekker VAV 5
17 Vincent Böhm VAV 8
  Lange cross mannen masters            
1 Ard Vlooswijk AV 34 1 3 2 6
2 Mark Rietveld Pallas 67 1 2 4 3 6
3 Tycho Schol Pallas 67 2 5 6 4 11
4 Marco Davelaar Veenendaal 6 9 13 6 21
5 Roelof Goodijk Phoenix 5 9 7 21
6 Roemer Pleijsier Wageningen 7 7 11 8 22
7 Ron van Dijk Astylos 6 7 9 22
8 Kennard Hofland Pallas 67 8 12 11 31
9 Mart Meijboom Ede 10 14 10 34
10 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 8 15 13 36
11 Theo Bult VZC Triathlon 11 11 14 36
12 Corne Kool VZC Triathlon 13 20 12 45
13 Laurens Beerepoot Climax 26 12 18 15 45
14 Carl Jansen Pallas 67 16 13 16 16 45
15 Rob Barel VAV 4 3 38 45
16 Frits Ankersmit Fit 15 14 19 48
17 David Strik Wageningen 18 17 22 19 54
18 Jeroen Vreugdenhil Statina 17 20 24 21 58
19 Rodger Hulsebos VAV 21 21 17 59
20 Bard Dolmans VAV 14 26 20 60
21 Reijer Demoet Veenendaal 20 24 25 69
22 Ben van Kessel Veenendaal 21 27 23 71
23 Peter van de Haar Ede 24 26 23 29 73
24 Leo Nauta Pallas 67 16 25 32 73
25 Jakob Hartman Veenendaal 25 28 33 22 75
26 Huib van Veldhoven Statina 28 23 27 27 77
27 Rob Renes Climax 30 30 30 24 84
28 Kees van Ravenswaaij VAV 22 38 28 88
29 Ton Meuwissen Statina 32 32 31 26 89
30 John-Pierre Cornelissen Climax 29 31 34 94
31 Charles van Rhenen VZC Triathlon 33 33 35 30 96
32 Dick van Hilten Climax 36 36 28 100
33 Dick Sangers Statina 35 34 37 31 100
34 Jeroen Zwetsloot Wageningen 31 37 32 100
35 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 38 40 41 34 112
36 Harry Schievink VZC Triathlon 37 43 35 115
37 Rene Vrosch Amsterdam 41 42 36 119
38 Erwan Piriou Tartlétos 1 1
39 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 3 5
40 Ronald de Jonge Ciko 66 4 5
41 Jan Stehouwer Lg. Aart Stigter 10 10
42 Bé Hoving VAV 15 17
43 Arthur Kratz Veenendaal 18 18
44 Roland Nap VZC Triathlon 19 25
45 Edward Jacobs Wageningen 23 29
46 Theo Reus LVG 27 35
47 Perry van den Berg VZC Triathlon 39 33
48 Peter Hoevens VZC Triathlon 36 39
49 Marius van Zoelen Ede 41 40
50 Jack Crielaard VZC Triathlon 39 44
51 Barrie van Reeden Druten 2
52 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 8
53 Gerben van der Jagt Ede 9
54 C.J. Otto VZC Triathlon 12
55 Jasper Ingram Fit 19
56 H. Kerhof Veenendaal 22
57 Marcel Koerts VZC Triathlon 29
58 Marco Harms Climax 34
59 Jan Maters Ede 40