Klassement – 44e Editie

Seizoen 2015 / 2016

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit en moeten minimaal drie wedstrijden zijn uitgelopen. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). De beste drie resultaten worden opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Dit seizoen staan er 418 atleten in het eind-klassement.
Bijgewerkt: 30 januari 2016.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 6 feb.!).

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
  Meisjes pupillen Mini            
1 Larissa Middelhoven Climax 1 2 5 2 5
2 Fien van Naarden AV 34 2 5 3 1 6
3 Bodine Jansen AV 34 3 2 3 8
4 Mila Schouten AV 34 3 4 1 8
5 Lisa Schouten AV 34 1 4 4 9
6 Pop de Ridder Hanzesport 4 8 8 5 17
7 Annelijn Haasjes AV 34 6 6 6 18
8 Lis van de Goor AV 34 7 7 8 22
9 Janne Veeneman AV 34 9 9 7 25
10 Marlijn Moene Pallas 67 6 10 10 9 25
  Jongens pupillen Mini            
1 Jesper Roobeek AV 34 1 1 1 1 3
2 Silvijn Laarhoven Ede 3 3 2 8
  Meisjes pupillen C            
1 Saskia de Jong Liemers 2 2 2 1 5
2 Liv Pennock Climax 1 1 3 5
3 Evi Sliedrecht Liemers 1 3 2 6
4 Imme Velthuis AV 34 4 3 5 11 12
5 Mare Meijnen AV 34 6 5 4 15
6 Linne van der Zee Hanzesport 9 4 8 5 17
7 Luna Bos AV 34 8 7 6 6 19
8 Amber Masselink AV 34 7 6 7 12 20
9 Sophie Wiemer Hanzesport 10 9 4 23
10 Dominique Heinsman AV 34 12 8 8 28
11 Evie van Doorn AV 34 17 11 12 9 32
12 Luna Hinsch AV 34 19 10 11 13 34
13 Christine van den Ameele Climax 15 12 9 36
14 Ruth de Jong Hanzesport 14 10 14 38
15 Isabel Veldhuis AV 34 18 13 13 44
  Jongens pupillen C            
1 Loek Uitterhoeve Arena 1 1 1 3 3
2 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 3 2 2 1 5
3 Daan Klumper AV 34 2 3 3 2 7
4 Detmar Immerzeel Pallas 67 6 7 4 4 14
5 Daan Koetsier AV 34 4 5 5 14
6 Beaurice Dekker AV 34 5 4 9 8 17
7 Jasper Burghout AV 34 7 6 7 5 18
8 Alec Pantus AV 34 11 8 8 6 22
9 Sybe Lub AV 34 10 9 6 25
10 Syl Angelier AV 34 9 11 10 10 29
11 Manu Coppen AV 34 16 10 13 7 30
12 Che ten Donkelaar AV 34 12 12 9 33
13 Mads Gerritsen AV 34 12 13 18 11 36
14 Lucas Buitenhuis AV 34 14 16 11 13 38
15 Luuk Starink AV 34 13 14 15 16 42
16 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 17 19 14 15 46
17 Remco Takken VAV 20 18 17 12 47
18 Finn Muijsers AV 34 15 17 16 17 48
19 Jan van Oosten Hanzesport 18 20 19 14 51
  Meisjes pupillen B            
1 Lynn Oosterhuis AV 34 1 1 1 1 3
2 Daphne van der Lecq AV 34 4 5 2 2 8
3 Kim Dantuma AV 34 2 3 3 6 8
4 Lisa Navarro Climax 3 4 6 3 10
5 Mies Vliegen Statina 5 12 4 4 13
6 Rebekka Kool Arena 9 7 5 5 17
7 Ninthe Koks AV 34 12 2 8 9 19
8 Blos de Jonge Astylos 8 10 7 25
9 Lieke Starink AV 34 17 6 11 12 29
10 Robine Lenters AV 34 7 15 14 11 32
11 Tirza Roes Liemers 11 13 9 33
12 Eline Gerritsen Climax 10 11 13 15 34
13 Mara Arends VAV 14 8 16 38
14 Nena Kwakkel AV 34 20 10 10 40
15 Iris Lodiers AV 34 19 9 12 40
16 Chloé Smit Pallas 67 13 17 15 14 42
17 Lotte Bonhof AV 34 25 16 20 13 49
18 Esmee Aartsen VAV 15 18 18 16 49
19 Malea Figueiredo Hanzesport 21 23 8 52
20 Jasmijn Welling Liemers 24 14 17 55
21 Sanne Budding VAV 18 22 19 59
22 Lotte van Lohuizen AV 34 22 24 21 17 60
23 Nikki Tijssen AV 34 27 25 25 77
  Jongens pupillen B            
1 Lucas Wolkers Arena 1 2 1 4
2 Ties Velthuis AV 34 2 2 1 3 5
3 Yvo van den IJssel Liemers 4 3 2 9
4 Reza Groot Wassink AV 34 3 8 4 4 11
5 Kalle van Eupen Arena 7 5 5 15 17
6 Stijn van der Spoel Climax 6 6 7 19
7 Daan ten Rouwelaar AV 34 5 11 12 5 21
8 Elwin Askerov AV 34 1 10 10 21
9 Hessel Quak Pallas 67 11 12 6 6 23
10 Tijn Jansen Wageningen 7 8 8 23
11 Stijn Vroegh Climax 8 14 11 9 28
12 Jorn Stouten AV 34 12 9 16 11 32
13 Julian Veltman AV 34 4 15 14 14 32
14 Victor Starren Pallas 67 15 20 7 13 35
15 Reinier Dijksma Climax 9 13 13 35
16 Kyano Knaken Liemers 18 9 12 39
17 Seth van Elst VAV 13 17 10 40
18 Jelmer Sidler AV 34 16 22 17 55
19 Lucas Blijleven Astylos 17 23 17 57
  Meisjes pupillen A1            
1 Isa van Puffelen AV 34 1 1 1 1 3
2 Lieske Drost AV 34 2 3 2 2 6
3 Jet Vliegen Statina 4 10 3 3 10
4 Myrthe Dantuma AV 34 3 5 7 11 15
5 Marlou Mulder AV 34 5 7 4 16
6 Lara van Brummelen AV 34 7 8 5 20
7 Isis Nijland AV 34 11 6 4 12 21
8 Isa Sliedrecht Liemers 8 8 6 22
9 Elles Branderhorst VAV 13 9 6 7 22
10 Jules Bruins AV 34 9 4 10 23
11 Ahlam Bennar VAV 10 13 18 9 32
12 Noa Mentink VAV 16 12 14 10 36
13 Fenne Looijen VAV 12 17 17 8 37
14 Noëlle van Veen AV 34 20 14 13 14 41
15 Milou Elzinga Hanzesport 18 12 13 43
16 Aafke Wijkmans Astylos 14 16 15 45
17 Silke Cornelissen Pallas 67 17 20 15 22 52
18 Lilianne Beishuizen AV 34 24 21 16 16 53
19 Flootje Overeem AV 34 21 22 19 17 57
20 Lela Velten Hanzesport 18 25 18 61
21 Yara Schipper Liemers 25 19 19 63
22 Caitlin Pantus AV 34 23 26 20 20 63
23 Nienke de Jong Climax 19 23 22 23 64
  Jongens pupillen A1            
1 Sep de Jong AV 34 2 1 1 4
2 Mika Naber AV 34 3 2 2 1 5
3 Ruben Schussler Climax 4 3 3 2 8
4 Julius Prop AV 34 5 5 4 3 12
5 Niek van Wijngaarden Arena 11 6 5 4 15
6 Kai Muijsers AV 34 6 4 8 18
7 Kyan van Breugel AV 34 8 7 6 21
8 Lucien Driessen AV 34 9 9 10 6 24
9 Joran van Breugel AV 34 10 8 7 25
10 Thomas Arp Pallas 67 18 12 16 5 33
11 Lucas Groot Kormelink Climax 13 13 11 11 35
12 Ben van Schaik Liemers 12 15 9 36
13 Xander Veer AV 34 19 13 7 39
14 Lucas Middelhoven Climax 16 19 17 8 41
15 Wim van As Climax 15 14 14 43
16 Tim van Mechelen Climax 20 17 15 12 44
17 Tim van der Meer VAV 21 21 12 13 46
18 Dawie Beekhuis AV 34 17 11 18 46
19 Tim Roodbeen Climax 22 20 20 10 50
20 Ties Jansen Arena 25 21 14 60
21 Mark van Voorst Climax 23 24 24 15 62
22 Quirijn Jager Climax 24 26 16 66
23 Kjell Westra Astylos 28 25 25 17 67
24 Jelle van Peursem Climax 26 23 22 71
25 Jonathan Fennema AV 34 29 27 26 82
  Meisjes pupillen A2            
1 Filsan Versteeg Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Veerle van Ittersum Climax 4 2 2 2 6
3 Evelyn Navarro Climax 2 3 3 7 8
4 Maren van de Goor AV 34 9 4 5 5 14
5 Livia Hoekstra Astylos 3 5 6 14
6 Noortje Bonten Pallas 67 6 6 3 15
7 Jisze Diemer Climax 5 7 4 16
8 Merel Franssen Statina 10 13 4 6 20
9 Femke van Schalkwijk Astylos 7 9 8 24
10 Josefine Ulfman Pallas 67 8 18 7 10 25
11 Anna van Lohuizen AV 34 13 12 9 9 30
12 Janne Leenders VAV 15 10 11 11 32
13 Liesje Wulff Lg. Aart Stigter 12 11 10 15 33
14 Myrthe van Breugel AV 34 11 8 14 33
15 Isis Henninger AV 34 14 15 12 12 38
16 Sarah Smals AV 34 19 16 15 13 44
17 Inge Bakker AV 34 21 14 13 17 44
18 Léonie Rijnders AV 34 18 17 16 14 47
19 Aukje Hurenkamp AV 34 17 19 19 16 52
20 Kim de Pater VAV 20 22 18 19 57
21 Elise Koppejan AV 34 22 20 17 59
22 Odi van Eupen Arena 25 23 20 18 61
23 Sterre Wijnen Pallas 67 30 25 21 21 67
24 Lenka Piters Pallas 67 24 24 20 68
25 Esmée Beukers Pallas 67 23 27 24 74
26 Dagmar Huibers Climax 27 26 22 75
  Jongens pupillen A2            
1 Harm Olde VAV 1 1 1 3
2 Wout van der Weide AV 34 1 2 2 3 5
3 Melle de Graaf Heelsum 3 3 4 10
4 Daniël Harink Hanzesport 2 4 5 11
5 Jesse Haak Climax 3 5 5 10 13
6 Marijn Atmodimedjo AV 34 4 7 6 7 17
7 Thijs Oostenenk AV 34 7 8 6 21
8 Thijn van der Zee Hanzesport 13 4 9 8 21
9 Ian Pennock Climax 6 8 9 23
10 Max Wierts AV 34 5 9 12 13 26
11 Friso Castelein AV 34 10 7 11 28
12 Tygo Hulsebos VAV 8 10 10 15 28
13 Sven Wildeboer VAV 12 11 12 35
14 Thijme Dunnebier Hanzesport 19 13 15 17 45
15 Lars Oostenenk AV 34 16 14 16 46
16 Tycho Borm Pallas 67 18 14 18 50
17 Cas van den Broek AV 34 17 16 19 52
  Meisjes junioren D1            
1 Tess van Randtwijk AV 34 1 1 1 1 3
2 Celine van Heerikhuize Climax 2 2 2 2 6
3 Emma Beekman AV 34 3 3 3 3 9
4 Lieke Vreugdenhil Statina 4 4 5 5 13
5 Isa Leidekker VAV 9 5 6 4 15
6 Carlijn Bodde Pallas 67 8 8 9 25
7 Kore Hengeveld Pallas 67 12 7 9 10 26
8 Meike Leenders VAV 11 10 13 6 27
9 Maeve van Mansom AV 34 10 9 11 13 30
10 Sarah Flipsen Astylos 13 6 12 31
11 Norya Figueiredo Hanzesport 14 10 8 32
12 Floor Olthof Pallas 67 19 12 17 12 41
13 Tcm van Leeuwen Climax 17 11 15 43
14 Anouk v Starrenburg Climax 21 14 16 15 45
15 Michelle Michielsen Hanzesport 18 13 18 16 47
16 Lotte Aartse Arena 20 17 21 14 51
17 Noeska van Zaanen AV 34 16 19 17 52
  Jongens junioren D1            
1 Rick van der Knaap Ciko 66 2 1 2 2 5
2 Sus de Ridder Hanzesport 8 4 1 1 6
3 Daan Hulshof AV 34 4 3 4 3 10
4 Martijn van der Lecq AV 34 5 6 3 4 12
5 Jasper van Craaikamp VAV 6 5 5 6 16
6 Ard Laffeber Astylos 3 14 7 7 17
7 Glenn de Boer AV 34 7 7 6 5 18
8 Daan Reefman Pallas 67 9 8 8 25
9 Thijn van Elburg Liemers 11 9 9 29
10 Sem Dekker AV 34 14 12 10 10 32
11 Cas Hoekstra AV 34 13 11 9 33
12 Senne Grift Climax 10 13 13 36
13 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 18 15 18 11 44
14 Menno Jonker Climax 15 17 16 48
15 Mees Kwakkelaar Hanzesport 23 15 13 51
16 Daan Memelink Pallas 67 27 18 19 14 51
17 Finn Bute AV 34 24 16 12 52
18 Robert Jan van der Made Climax 21 21 12 54
19 Perry Breuls AV 34 22 19 24 15 56
20 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 29 22 22 17 61
21 Quint van Elburg Liemers 25 20 20 65
22 Timo Verbeet Arena 28 23 16 67
23 Joris Giezeman AV 34 30 25 18 73
  Meisjes junioren D2            
1 Estelle Bruins AV 34 1 1 2 1 3
2 Elke Wijkmans Astylos 2 3 1 2 5
3 Keet Rogh VAV 3 2 5 4 9
4 Ilse Leeraar AV 34 5 5 3 3 11
5 Elle van Kasteren AV 34 4 4 4 5 12
6 Nikki Bakker AV 34 7 6 6 6 18
7 Mikayla van den Berg AV 34 6 8 7 9 21
8 Roos van Eck Hanzesport 8 13 9 7 24
9 Bente van der Stoel AV 34 11 7 8 26
10 Iris Koevoets Climax 10 11 8 11 29
11 Isa Wijdenes Climax 9 10 10 29
12 Laura Gerritsen AV 34 12 11 10 33
13 Elissa van der Meer AV 34 13 14 12 39
  Jongens junioren D2            
1 Tijn Baumann Ciko 66 1 1 1 3
2 Jaap Ullersma Arnhem 2 2 2 6
3 Sam Overeem AV 34 2 3 3 3 8
4 Stefan Beukers Pallas 67 1 5 5 4 10
5 Jan de Pater Veenendaal 4 4 5 13
6 Bjorn Hulsebos VAV 4 15 7 6 17
7 Kylian Meeuwisz Pallas 67 6 7 8 21
8 Christian Wolkers Arena 7 8 13 9 24
9 Emiel Reesink Climax 9 11 10 7 26
10 Constantijn Langerak AV 34 12 12 6 8 26
11 Wouter Lamers Arena 8 10 14 10 28
12 Yidne Hulleman AV 34 3 6 19 28
13 Nils Reefman Pallas 67 5 14 9 28
14 Sem Rosenkamp Liemers 11 12 11 34
15 Laszlo Doelwijt AV 34 13 13 11 12 36
16 Boris Vegter AV 34 14 16 13 43
17 Martijn de Jong Climax 17 18 17 14 48
18 Roeland van Laar Arena 16 17 15 17 48
19 Erik de Bruin AV 34 15 19 16 50
20 Jasper van Baal Liemers 21 20 18 16 54
21 Gijs Koeken Climax 20 21 20 18 58
22 Chris Lenten AV 34 22 22 15 59
23 Wouter van Amelsvoort AV 34 23 23 21 67
  Meisjes junioren C            
1 Sophia Mulder AV 34 1 1 1 1 3
2 Maam de Ridder Hanzesport 2 2 2 2 6
3 Sanne Flipse Hanzesport 3 3 4 3 9
4 Kaylee de Boer AV 34 8 5 3 4 12
5 Iris Hagemeijer AV 34 7 4 5 5 14
6 Nathalie Kruisinga VAV 6 6 6 6 18
7 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 4 7 8 19
8 Kiara Derksen AV 34 12 10 7 7 24
9 Devon de Lange AV 34 11 8 9 8 25
10 Camilla Pieper AV 34 9 9 9 27
11 Sofie Riezebos AV 34 15 10 10 35
12 Kirsten Schreurs AV 34 14 12 11 37
13 Tessa Groen Astylos 14 12 11 37
14 Anna van Eijk AV 34 17 15 13 13 41
  Jongens junioren C            
1 Florian Kramer Pallas 67 1 1 1 3
2 Tijmen Bouw AV 34 2 1 2 2 5
3 Arris van Deelen Climax 3 2 4 3 8
4 Jasper van Zaanen AV 34 6 4 3 4 11
5 Floris Brinkman AV 34 7 6 5 5 16
6 Tijs Olde VAV 5 7 6 6 17
7 Diede Wit Pallas 67 8 8 8 24
8 Noud van de Mast AV 34 12 12 9 7 28
9 Yassine Bouaziz AV 34 11 10 12 9 30
10 Jasper Meijerink AV 34 13 14 10 8 31
11 Sam Rietveld Pallas 67 14 11 10 35
12 Simon Houtman VAV 15 11 14 11 36
13 Bas Westerbroek AV 34 10 17 13 16 39
14 Lucas Vandersteen Climax 16 13 20 12 41
15 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 9 15 18 42
16 Koen Tuin Climax 20 19 14 53
17 Robin de Hoop AV 34 21 18 16 55
18 Nick Bohnsack AV 34 20 21 26 15 56
19 Sven Huibers Climax 19 19 23 61
20 Rico Coenen Statina 24 22 24 17 63
21 Jeffrey van den Brink Climax 23 23 25 18 64
22 Jelle van Bergen Pallas 67 24 27 19 70
  Meisjes junioren B            
1 Julie van Riel Statina 4 2 2 1 5
2 Fleur van Dijk Climax 2 3 1 2 5
3 Marije de Kleuver Climax 7 8 5 3 15
4 Amée van Haeften Pallas 67 6 6 3 15
5 Cinthia Hutten AV 34 5 7 4 16
  Jongens junioren B            
1 Jippe Lasschijt AV 34 2 1 1 1 3
2 Lars van der Knaap Ciko 66 3 2 2 7
3 Marijn Pleijsant Climax 5 3 2 10
4 Jens Mos Lg. Aart Stigter 6 4 4 4 12
5 Alex van Gemund AV 34 8 5 5 3 13
6 Mark Rietvelt AV 34 10 8 8 6 22
7 Joost Kraan Pallas 67 9 6 7 22
  Meisjes junioren A            
1 Fieke Pepping Pallas 67 1 1 1 3
  Jongens junioren A            
1 Joost de Kleuver Climax 2 1 1 1 3
2 Rick van Voorst Climax 3 2 2 3 7
3 Julien van Dijk AV Heerenveen 4 4 2 10
4 Christiaan van der Gaag Tartlétos 6 3 3 4 10
5 Daniël Hordijk Statina 5 4 5 14
6 Rutger van Saltbommel Statina 7 5 6 5 16
  Korte cross vrouwen            
1 Heleen Goeting Fit 1 1 1 1 3
2 Evelien Kooij Pallas 67 3 2 2 2 6
3 Nathalie de Vries Arena 2 3 3 3 8
4 Manon Ravesteijn Veenendaal 4 6 5 5 14
5 Sanne Heymann VZC 6 4 4 6 14
6 Alida Hagen VZC 7 7 7 4 18
7 Femke Kazemier VAV 9 9 6 7 22
8 Coby de Vries Pallas 67 10 8 8 26
  Korte cross vrouwen masters            
1 Marije Witsenboer Fit 1 1 1 1 3
2 Jantiene Hannessen Spakenburg 2 2 2 6
3 Ingrid Haas Pallas 67 3 3 3 3 9
4 Antje Velthuis Statina 5 4 4 5 13
5 Erika van Deelen Ede Gld 8 5 5 4 14
6 Nancy den Besten Statina 4 6 6 16
7 Joke Huizinga Hellas 7 7 9 23
8 Angela van Willigenburg Arena 10 7 8 25
9 Corrie Koedam VZC 11 8 7 26
10 Nienke Brouwer Pallas 67 13 10 6 10 26
11 Klaske Hoogstra Pallas 67 14 14 9 11 34
12 Ardi Coenen Statina 17 15 11 12 38
  Korte cross mannen            
1 Ruben Sansom Pallas 67 1 1 1 3
2 Koen Jansen Tartlétos 1 2 2 5
3 Bernard van Harn VAV 2 2 3 3 7
4 Lennart Kleinjans Clytoneus 3 4 4 11
5 Erik-Jan van Gelderen VAV 5 7 5 17
6 Michael van Baal Statina 7 7 6 20
7 Pascal Mariany Bennekom 8 6 8 22
8 Hend de Jager Statina 9 8 9 26
9 Christiaan Begemann Tartlétos 10 9 8 27
10 Harm Dieterman Arena 12 10 7 29
11 Stephan Roos Veenendaal 12 12 6 30
12 Jan Siemen Smink Pallas 67 13 15 13 10 36
13 Henri Postmus Wageningen 16 15 9 40
14 Sjoerd Kreijns Veenendaal 14 14 14 42
  Korte cross mannen masters            
1 Anne Wiersma Climax 1 1 1 3
2 Tycho Schol Pallas 67 3 2 2 7
3 Tariq van Rooijen Pallas 67 4 3 3 2 8
4 Geerrit de Pater Veenendaal 8 6 4 3 13
5 Marcel Jaarsma Pallas 67 5 5 6 4 14
6 Marlon Knaken Westervoort 16 8 7 5 20
7 Frank van de Weerd VZC 9 7 11 6 22
8 Jan Bieshaar VZC 10 10 7 27
9 Luc Bonten Pallas 67 13 9 10 9 28
10 Albert de Vries Climax 15 13 9 8 30
11 Theo van der Veer Climax 12 11 8 31
12 Gijs van der Meijden VZC 19 16 14 10 40
13 Peter van de Haar VZC 14 14 12 40
14 Eric Schussler Ede 17 15 13 45
15 Job de Kleuver Climax 22 17 11 50
  Lange cross vrouwen            
1 Suzanne Broxterman Pallas 67 1 1 1 3
2 Marloes van Loon Pallas 67 2 2 1 3 5
3 Marloes Koedam VAV 3 2 2 7
4 Laura Schumacher Tartlétos 4 3 4 11
5 Judith Kas Tartlétos 3 5 4 5 12
6 Joanne Drost Veenendaal 6 8 6 20
  Lange cross vrouwen masters            
1 Elsemieke de Vos Climax 1 1 1 3
2 Nina Joosten Pallas 67 3 6 3 2 8
3 Ineke Burger Astylos 4 5 3 12
4 Petra Scholtens Elst 4 5 4 4 12
5 Keete Voerman Bennekom 5 8 8 5 18
6 Cora Mulder VZC 6 10 9 6 21
7 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 10 12 10 7 27
  Lange cross mannen            
1 Mathias Meijer Climax 1 1 1 3
2 Peter Schoch Wageningen 4 2 3 9
3 Joep Kluwen Tartlétos 5 3 2 10
4 Jan Willem Hagen Athlos 6 2 4 12
5 Melvin Laport Climax 7 3 4 14
6 Erik de Witte VAV 11 4 5 7 16
7 Lennart Kleinjans Clytoneus 9 6 6 21
8 Laurens Kersten VZC 12 7 5 24
9 Geert Lantink Amersfoort 16 8 9 9 26
10 Wouter van Leeuwen Arnhem 11 8 8 27
11 Stefan Bolding Pallas 67 18 10 10 38
12 Maarten Borgdorff Statina 21 14 11 14 39
13 Mark Hoos Huissen 19 13 12 44
14 Marcel van Ommen Nunspeet 23 15 15 53
  Lange cross mannen masters            
1 Rob Barel VZC 3 1 1 5
2 Marco Davelaar VZC 6 4 2 2 8
3 Bart te Riele Arnhem 7 3 3 4 10
4 Patrick Smit Pallas 67 8 2 4 5 11
5 Roemer Pleijsier Pallas 67 9 1 3 13
6 Mart Meijboom Climax 8 6 6 20
7 Henry Wondergem Lg. Aart Stigter 11 6 5 22
8 Theo Bult VZC 14 13 7 7 27
9 Laurens Beerepoot Climax 13 10 9 8 27
10 Wiebe Goodijk VAV 17 9 8 34
11 Carl Jansen Pallas 67 16 14 12 9 35
12 Bart ter Huurne Lg. Athletic Point 19 16 11 10 37
13 Henk Lenderink Climax 18 11 10 39
14 Bard Dolmans VAV 20 20 13 12 45
15 Louis Rutten Atverni 23 19 17 13 49
16 Jeroen Vreugdenhil Statina 26 21 15 16 52
17 Patrick Schoots Astylos 29 15 11 55
18 Rolf Mank Dutch Runners 32 26 16 14 56
19 Reijer Demoet Veenendaal 31 24 18 17 59
20 Arjan Ket Lg. Athletic Point 27 22 15 64
21 Ton Meuwissen Statina 35 27 19 20 66
22 Rob Renes Climax 33 29 20 21 70
23 Christian de Koning Veenendaal 39 31 26 19 76
24 Bas Verzijl Veenendaal 47 32 25 22 79
25 Michiel Zumbrink VZC 37 25 18 80
26 Wilmer van Doorn VZC 40 23 23 86
27 Wouter de Rijk Veenendaal 38 30 21 89
28 Jan Schadenberg Veenendaal 50 36 30 25 91
29 Dick van Hilten Climax 41 33 24 98
30 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 48 28 26 102
31 Harry Schievink VZC 42 35 27 104
32 René Vrösch VZC 43 38 24 105