Klassement – 45e Editie

Seizoen 2016 / 2017

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit en moeten minimaal drie wedstrijden zijn uitgelopen. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). De beste drie resultaten worden opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Dit seizoen staan er 418 atleten in het eind-klassement, precies evenveel als vorig seizoen.
Bijgewerkt: 22 februari 2017 (Jongens pupillen Mini aangepast).
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 25 feb.!).

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
  Meisjes pupillen Mini            
1 Elin Stevens Statina 1 1 1 2 3
2 Sophie Ansink Climax 3 2 3 1 6
3 Zoë Schut VAV 2 6 4 3 9
4 Anke Uitterhoeve Rhenen 5 5 2 4 11
5 Isabelle Wijnen Astylos 4 3 6 5 12
6 Nikki Brouwer AV 34 8 4 5 6 15
7 Hailey Olthof Climax 10 9 7 7 23
8 Amber Kreeft Arena 6 12 9 8 23
9 Raisa van Eupen Arena 9 8 8 9 25
10 Rosalie Veldhuis AV 34 7 7 11 25
11 Frederique Burghout AV 34 11 10 10 31
12 Emma Cabrera Polanco AV 34 11 10 11 12 32
  Jongens pupillen Mini            
1 Tys Gilissen Pallas 67 1 2 1 1 3
2 Rijk Uitterhoeve Arena 2 1 3 2 5
3 Vigo Oosterhoff AV 34 4 4 2 3 9
4 Hidde Masselink AV 34 3 3 4 4 10
5 Kay Evers AV 34 6 5 5 16
6 Ruben Stocker AV 34 6 5 7 8 18
7 Serge Baak AV 34 7 8 8 6 21
8 Romijn Angelier AV 34 8 9 6 7 21
9 Damian Jonkers Climax 5 7 9 9 21
10 Gerwin Immerzeel Pallas 67 9 10 10 10 29
  Meisjes pupillen C            
1 Evi Nijland AV 34 1 1 1 2 3
2 Anna Matthijs Pallas 67 2 2 1 5
3 Isa Oosterhuis AV 34 3 4 3 3 9
4 Lisa Schouten AV 34 6 3 7 5 14
5 Mila Schouten AV 34 5 5 5 9 15
6 Bodine Jansen AV 34 8 6 4 6 16
7 Fien van Naarden AV 34 2 7 8 15 17
8 Pop de Ridder Hanzesport 10 8 6 4 18
9 Larissa Middelhoven Climax 4 10 11 12 25
10 Lis van de Goor AV 34 7 11 8 26
11 Fay Pennock Climax 11 9 13 7 27
12 Annelijn Haasjes AV 34 9 14 9 10 28
13 Velia de Boer AV 34 16 12 12 11 35
14 Ella Woudenberg AV 34 14 17 10 14 38
15 Carlijn ter Haar Arena 15 15 16 46
16 Femke Everts Arena 17 16 17 50
  Jongens pupillen C            
1 Tim Moes AV 34 1 1 1 1 3
2 Jesper Roobeek AV 34 2 2 2 2 6
3 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 3 4 3 4 10
4 Jarno Gerritsen Climax 5 3 5 7 13
5 Rens Klinkhamer AV 34 4 5 6 6 15
6 Lars Budding VAV 6 8 5 19
7 Luca Thimister Pallas 67 7 7 10 9 23
8 Silvijn Laarhoven Climax 6 7 11 24
9 Bart van Beusekom VAV 8 10 12 8 26
10 Thomas Koekkoek Pallas 67 9 8 10 27
11 Sverre Wiersma Climax 10 11 11 12 32
12 Max Cabrera Polanco AV 34 11 14 9 16 34
13 Bart Mansier AV 34 12 15 13 13 38
14 Joshua Eghuizen AV 34 14 17 15 17 46
15 Luuk Mulder Climax 13 16 18 47
  Meisjes pupillen B            
1 Saskia de Jong Liemers 2 2 1 1 4
2 Evi Sliedrecht Liemers 1 4 3 2 6
3 Liv Pennock Climax 3 1 2 4 6
4 Noémi Knaap AV 34 4 3 4 3 10
5 Imme Velthuis AV 34 7 5 6 18
6 Ruby-Lynn Dolman AV 34 5 10 11 5 20
7 Senna Schaake AV 34 8 5 7 20
8 Lorena Jonkers Climax 6 7 7 13 20
9 Mare Meijnen AV 34 9 8 8 8 24
10 Amber Masselink AV 34 13 9 9 12 30
11 Isaiah Tahalea AV 34 6 15 10 31
12 Kyara Diderik AV 34 16 14 6 11 31
13 Linne van der Zee Hanzesport 16 10 9 35
14 Dominique Heinsman AV 34 10 13 13 15 36
15 Sofia ten Have AV 34 11 12 14 14 37
16 Caitlin Mawdesley Statina 14 11 12 16 37
17 Jenthe Prummel Climax 12 18 17 18 47
18 Evie van Doorn AV 34 18 15 16 22 49
19 Isabel Mulder Climax 15 20 20 55
20 Christine van den Ameele Climax 19 18 19 56
21 Luna Hinsch AV 34 20 17 19 21 56
22 Isabel Veldhuis AV 34 19 23 17 59
23 Isa Jansen Arena 17 22 24 63
24 Ruth de Jong Hanzesport 22 21 23 66
  Jongens pupillen B            
1 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 1 1 1 3
2 Daan Klumper AV 34 2 2 2 3 6
3 Bram Stevens Statina 3 4 5 2 9
4 Loek Uitterhoeve Arena 4 3 4 5 11
5 Job Mulder VAV 5 3 4 12
6 Detmar Immerzeel Pallas 67 6 7 6 11 19
7 Markus Lamper VAV 9 6 8 7 21
8 Syl Angelier AV 34 8 8 10 6 22
9 Che ten Donkelaar AV 34 7 10 7 8 22
10 Manu Coppen AV 34 12 14 9 10 31
11 Alec Pantus AV 34 10 13 13 9 32
12 Janniek Schurink AV 34 11 11 14 13 35
13 Joas Borsje Climax 12 12 12 36
14 Thom van der Kolk AV 34 14 16 17 15 45
15 Joël van de Munt VAV 15 23 15 16 46
16 Benthe de Vries AV 34 17 16 14 47
17 Niels van Gerrevink AV 34 13 19 18 17 48
18 Rik Vos VAV 18 18 20 19 55
19 Kyan Bekker AV 34 19 20 19 18 56
20 Gabriel Sperber Climax 21 24 22 20 63
21 Stijn Dijkslag VAV 20 25 21 66
  Meisjes pupillen A1            
1 Ninthe Koks AV 34 2 1 1 1 3
2 Lisa Navarro Climax 11 2 2 3 7
3 Daphne van der Lecq AV 34 1 3 3 5 7
4 Lynn Oosterhuis AV 34 3 24 5 2 10
5 Kim Dantuma AV 34 4 4 4 6 12
6 Rebekka Kool Arena 5 5 6 4 14
7 Eline Gerritsen Climax 8 6 7 10 21
8 Robine Lenters AV 34 6 8 11 25
9 Lieke Starink AV 34 9 8 9 9 26
10 Mara Arends VAV 7 11 12 30
11 Nena Kwakkel AV 34 17 10 8 35
12 Vera van de Weerd Climax 12 12 11 35
13 Susanne van Eck Hanzesport 14 17 15 7 36
14 Esmée Aartsen VAV 13 9 16 14 36
15 Lotte Bonhof AV 34 18 14 14 12 40
16 Tirza Roes Liemers 16 13 13 42
17 Chloé Smit Pallas 67 15 18 10 20 43
18 Lotte van Lohuizen AV 34 20 15 19 13 47
19 Jasmijn Welling Liemers 19 20 18 15 52
20 Malea Figueiredo Hanzesport 21 16 22 17 54
21 Sunitha Sivaguru Hanzesport 22 19 20 16 55
22 Sanne Budding VAV 25 22 17 18 57
23 Sophie van Noorden Liemers 24 21 21 19 61
  Jongens pupillen A1            
1 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 1 2 4
2 Yvo van den IJssel Liemers 2 2 1 5
3 Reza Groot Wassink AV 34 6 2 3 3 8
4 Tymen Zwaga Liemers 3 1 4 8
5 Rowan Witteveen AV 34 5 3 4 6 12
6 Ties Velthuis AV 34 4 5 11 5 14
7 Marco van Gelder Prins Hendrik 7 4 6 7 17
8 Tijn Jansen Wageningen 7 5 8 20
9 Stijn de Moel Arena 6 7 9 22
10 Stijn Vroegh Climax 10 8 8 26
11 Thijn Matthee Statina 8 9 9 26
12 Thom Koggel Statina 9 13 10 10 29
13 Jorn Stouten AV 34 10 13 11 34
14 Kalle van Eupen Arena 12 11 12 35
15 Reinier Dijksma Climax 13 14 19 14 41
16 Hessel Quak Pallas 67 15 12 16 43
17 Jamie Put AV 34 16 17 12 45
18 Gijón van Bokkem Astylos 18 14 13 45
19 Nathan van Dijk Climax 16 15 17 48
20 Finn Dijk AV 34 14 15 20 49
21 Skye Bute AV 34 17 18 15 50
22 Lucas Wortelboer Climax 17 19 21 16 52
23 Lucas Blijleven Tiel 18 21 18 57
24 Niels Messchendorp Pallas 67 19 20 19 58
  Meisjes pupillen A2            
1 Lieske Drost AV 34 1 2 1 4
2 Isa van Puffelen AV 34 2 1 2 5
3 Mare Versluis Liemers 3 1 3 3 7
4 Marlou Mulder AV 34 4 3 4 4 11
5 Elles Branderhorst VAV 5 4 7 8 16
6 Jules Bruins AV 34 8 2 6 16
7 Myrthe Dantuma AV 34 6 7 5 6 17
8 Isa Sliedrecht Liemers 7 5 8 7 19
9 Bente van Rijckevorsel Astylos 11 8 9 5 22
10 Fenne Looijen VAV 10 10 12 10 30
11 Aafke Wijkmans Astylos 12 11 9 32
12 Lara van Brummelen AV 34 13 6 13 13 32
13 Isis Nijland AV 34 9 9 15 33
14 Floortje Overeem AV 34 19 15 10 11 36
15 Caitlin Pantus AV 34 16 12 15 18 43
16 Sofie van den Hoek AV 34 25 11 20 14 45
17 Imke Veluwenkamp AV 34 15 14 16 45
18 Ahlam Bennar VAV 21 17 21 12 50
19 Fenne Ligtvoet VAV 24 18 18 17 53
20 Noa Mentink VAV 18 17 19 54
21 Nienke de Jong Climax 20 16 19 22 55
22 Noa Schouten AV 34 23 14 24 20 57
23 Noëlle van Veen AV 34 22 20 23 21 63
24 Bénédicte Heinsman AV 34 26 19 22 23 64
  Jongens pupillen A2            
1 Sep de Jong AV 34 1 1 1 3
2 Maikel Potkamp De Gemzen 2 2 1 2 5
3 Julius Prop AV 34 3 3 2 3 8
4 Ruben Schussler Climax 5 6 3 4 12
5 Mika Naber AV 34 4 5 5 6 14
6 Kai Muijsers AV 34 6 4 6 5 15
7 Kyan van Breugel AV 34 7 7 4 7 18
8 Joran van Breugel AV 34 8 8 7 8 23
9 Niek van Wijngaarden Arena 9 12 8 9 26
10 Giel Roseboom Arena 12 13 10 10 32
11 Jacob Winkler Astylos 11 9 12 32
12 Tim van der Meer VAV 14 14 9 11 34
13 Caleb Letourneau AV 34 15 10 13 19 38
14 Wim van As Climax 17 15 12 13 40
15 Joas Rijneveld Climax 16 21 15 14 45
16 Jip Hollanders Pallas 67 23 18 11 16 45
17 Lucien Driessen AV 34 13 14 20 47
18 Ben van Schaik Liemers 21 11 17 49
19 Thomas Arp Pallas 67 19 17 16 17 50
20 Lucas Middelhoven Climax 18 16 21 18 52
21 Rens Hooiveld Pallas 67 20 18 21 59
22 Leon Sperber Climax 22 19 19 22 60
23 Tijn Wisse Liemers 24 23 20 23 66
24 Mark van Voorst Climax 26 23 24 73
25 Dim Bouter Climax 26 24 25 75
26 Jonathan Fennema AV 34 27 27 25 26 78
  Meisjes junioren D1            
1 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 1 1 1 3
2 Filsan Versteeg Pallas 67 1 2 2 5
3 Maren van de Goor AV 34 2 3 3 3 8
4 Lyske Gilissen Pallas 67 4 6 4 4 12
5 Josefine Ulfman Pallas 67 4 5 6 15
6 Janne Leenders VAV 3 7 6 7 16
7 Merel Franssen Statina 7 9 7 5 19
8 Myrthe van Breugel AV 34 6 8 8 22
9 Aukje Hurenkamp AV 34 8 15 10 11 29
10 Anna van Lohuizen AV 34 11 10 8 29
11 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 9 16 11 10 30
12 Sarah Smals AV 34 14 12 9 35
13 Kim de Pater VAV 10 13 13 13 36
14 Leonie Rijnders AV 34 15 18 12 15 42
15 Danjela Lockhorst Statina 16 19 9 44
16 Inge Bakker AV 34 13 17 14 44
17 Odi van Eupen Arena 17 20 14 16 47
18 Sterre Wijnen Pallas 67 18 22 15 17 50
  Jongens junioren D1            
1 Job van Keulen Nijmegen Atl. 2 1 1 1 3
2 Luca Sillen Nijmegen Atl. 2 2 2 6
3 Wout van der Weide AV 34 1 3 3 3 7
4 Dawit Verwers Pallas 67 3 4 4 11
5 Sven Wildeboer VAV 7 12 5 5 17
6 Ian Pennock Climax 5 11 4 20
7 Thijn van der Zee Hanzesport 9 14 7 7 23
8 Thijs Oostenenk AV 34 10 8 6 24
9 Koen Regelink AV 34 8 8 9 25
10 Peer Bergman Amerongen 15 10 9 12 31
11 Friso Casteleijn AV 34 12 11 10 33
12 Lars Oostenenk AV 34 13 13 8 34
13 Tygo Hulsebos VAV 11 13 11 35
14 Marijn Atmodimedjo AV 34 14 12 13 39
15 Levi van de Wetering Ciko 66 17 10 14 41
16 Thijme Dunnebier Hanzesport 17 15 14 15 44
17 Thijs Messchendorp Pallas 67 16 16 15 16 47
  Meisjes junioren D2            
1 Tess van Randtwijk AV 34 1 1 1 3
2 Bridget Konings Ciko 66 2 2 1 2 5
3 Celine van Heerikhuize Climax 3 3 2 3 8
4 Sativa Wenker Ciko 66 4 4 3 4 11
5 Meike Leenders VAV 6 6 4 5 15
6 Moira Henninger AV 34 11 5 5 6 16
7 Kore Hengeveld Pallas 67 8 12 6 7 21
8 Emma Beekman AV 34 5 7 11 23
9 Zosia Eilander AV 34 7 11 8 9 24
10 Norya Figueiredo Hanzesport 9 10 14 8 27
11 Carlijn Bodde Pallas 67 13 13 11 37
12 Lieke Breedveld Pallas 67 16 14 7 37
13 Suus van Schaik VAV 19 18 10 10 38
14 Maeve van Mansom AV 34 14 16 12 12 38
15 Floor Olthof Pallas 67 20 17 9 13 39
16 Anouk van Starrenburg Climax 17 19 17 17 51
17 Dorine van Leeuwen Climax 18 20 14 52
18 Julia Telgen AV 34 21 21 16 15 52
19 Noeska van Zaanen AV 34 22 22 15 16 53
  Jongens junioren D2            
1 Tim Schüssel Nijmegen Atl. 3 2 1 1 4
2 Sus de Ridder Hanzesport 2 1 3 2 5
3 Martijn van der Lecq AV 34 1 2 3 6
4 Daan Hulshof AV 34 4 4 4 12
5 Glenn de Boer AV 34 7 3 6 5 14
6 Niek van Schijndel AV 34 6 9 6 21
7 Cas Hoekstra AV 34 11 5 10 7 22
8 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 10 4 8 22
9 Luuk Boereboom Astylos 7 7 9 23
10 Joris Kranenburg AV 34 13 9 11 10 30
11 Sem Dekker AV 34 12 12 11 35
12 Rik Dijkslag VAV 14 8 14 36
13 Roan de Rooij Climax 15 13 12 40
14 Jurgen van den Burg Astylos 19 12 16 14 42
15 Jordy Huis in 't Veld AV 34 18 11 17 15 43
16 Perry Breuls AV 34 17 15 13 45
17 Joris Giezeman AV 34 20 13 18 51
  Meisjes junioren C            
1 Jasmijn van Wissen Apeldoorn 1 1 1 2 3
2 Maam de Ridder Hanzesport 3 3 2 3 8
3 Estelle Bruins AV 34 4 2 3 5 9
4 Keet Rogh VAV 5 5 6 16
5 Elle van Kasteren AV 34 6 6 7 9 19
6 Iris Koevoets Climax 7 7 6 7 20
7 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 10 8 8 8 24
8 Nathalie Kruisinga VAV 8 5 14 27
9 Sara Bloem Hanzesport 17 12 9 10 31
10 Mikayla van den Berg AV 34 15 9 10 12 31
11 Nikki Bakker AV 34 11 10 11 32
12 Roos van Eck Hanzesport 16 16 13 11 40
13 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 14 14 13 41
14 Devon de Lange AV 34 12 18 12 18 42
15 Sofie Riezebos AV 34 13 15 15 16 43
16 Else Janssen Climax 13 16 15 44
17 Laura Gerritsen AV 34 18 11 17 46
18 Tessa Groen Astylos 19 19 14 19 52
  Jongens junioren C            
1 Jasper van Zaanen AV 34 2 1 1 4 4
2 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 3 3 2 1 6
3 Jasper Meijerink AV 34 6 4 3 2 9
4 Noud van de Mast AV 34 5 2 4 3 9
5 Bjorn Hulsebos VAV 4 5 5 14
6 Diede Wit Pallas 67 7 7 7 21
7 Sam Overeem AV 34 13 6 8 9 23
8 Kylian Meeuwisz Pallas 67 17 12 10 6 28
9 Stefan Beukers Pallas 67 11 10 7 28
10 Wouter Lamers Arena 15 11 13 8 32
11 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 16 11 11 38
12 Emiel Reesink Climax 14 13 12 13 38
13 Bo van Keulen Nijmegen Atl. 16 15 9 40
14 Constantijn Langerak AV 34 18 14 14 14 42
15 Martijn de Jong Climax 22 18 16 15 49
16 Laszlo Doelwijt AV 34 19 17 16 52
17 Wouter van Amelsvoort AV 34 20 20 18 58
18 Boris Vegter AV 34 23 21 17 61
  Meisjes junioren B            
1 Terra Muntjewerff Ciko 66 1 1 1 3
2 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 1 2 2 5
3 Noor Breedveld Pallas 67 4 2 3 3 8
4 Marije de Kleuver Climax 6 4 4 4 12
  Jongens junioren B            
1 Kristian van Keulen VAV 1 1 1 3
2 Arris van Deelen Climax 2 2 2 2 6
3 Jens Mos Lg. Aart Stigter 4 3 3 1 7
4 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 4 6 3 13
5 Zen Barth Lg. Aart Stigter 5 5 5 4 14
6 Sven Huibers Climax 7 7 7 6 20
  Meisjes junioren A            
  geen            
  Jongens junioren A            
1 Oxo van Kempen Daventria 3 1 1 5
2 Joost de Kleuver Climax 1 2 3 3 6
3 Gideon van Heugten VAV 5 4 2 2 8
4 Victor Goené Veenendaal 4 6 4 4 12
5 Rick van Voorst Climax 3 5 5 5 13
6 Lars Huibers Climax 6 7 6 6 18
  Korte cross vrouwen            
1 Marianne van Deelen Climax 1 1 1 3
2 Margot Rijsman Hanzesport 2 1 2 5
3 Michelle Spek AV 34 5 3 3 11
4 Verena van den Dikkenberg AV 34 7 4 4 15
5 Femke Kazemier VAV 6 8 7 5 18
6 Josephine Woudstra Veenendaal 8 9 6 6 20
7 Alida Hagen VAV 5 6 11 11 22
8 Claudia Kazemier VAV 9 11 8 8 25
9 Rinske Bakker Ede 10 10 5 25
10 Chantal Gaasbeek Veenendaal 11 13 9 9 29
11 Marleen Groeneveld VZC 12 14 10 10 32
  Korte cross vrouwen masters            
1 Hannie van der Honing Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Ingrid Haas Pallas 67 2 2 3 2 6
3 Julia Huijbregts Utrecht 3 2 3 8
4 Klaske Hoogstra Pallas 67 5 4 4 13
5 Bianca Brouwer Veenendaal 7 4 5 16
  Korte cross mannen            
1 Justin van der Steen Liemers 1 2 1 2 4
2 Gerrit Jan de Kleuver VAV 2 3 1 6
3 Jelle Hanswijk Climax 7 7 3 3 13
4 Koen van Kooten VAV 6 8 4 6 16
5 Lennart Kleinjans Clytoneus 9 6 2 17
6 Sander van der Vis AV 34 10 10 5 10 25
7 Hend de Jager Statina 8 12 7 27
8 Harm Dieterman Arena 12 14 8 8 28
9 Pascal Mariany Bennekom 14 15 7 36
10 Vincent van der Vis AV 34 16 16 9 13 38
11 Pim Lenderink Ede 18 19 10 11 39
12 Rutger van Saltbommel Statina 15 17 9 41
13 Jan Siemen Smink Kronos 20 18 11 12 41
14 Ådne Renes Climax 17 20 12 14 43
15 Davey Beuving Climax 19 13 15 47
  Korte cross mannen masters            
1 Tycho Schol Pallas 67 4 3 2 1 6
2 Anne Wiersma Climax 2 1 3 6
3 Ruben Verlangen Statina 3 2 4 2 7
4 Marc Muntjewerff Arnhem 6 5 4 15
5 Frederik Leenders VZC 8 9 6 23
6 Henk Gerritsen Elst 10 11 8 8 26
7 Peter van de Haar VZC 16 7 7 30
8 Joan Naus Statina 13 9 9 31
9 Gert-Jan Messchendorp Renkum 16 18 11 10 37
10 Eric Schussler Ede 13 14 10 37
11 Bert Nap VAV 14 17 13 11 38
12 Joris Matthee Culemborg 15 15 12 42
13 Gijs van der Meijden VZC 18 20 14 12 44
14 Gert van Zanten VZC 17 19 15 14 46
15 Job de Kleuver Climax 25 23 17 15 55
  Lange cross vrouwen            
1 Marloes van Loon Pallas 67 1 1 1 3
2 Joanne Siccama Tartlétos 2 2 2 6
3 Rieneke Terink Amersfoort 1 3 3 4 7
4 Tessa Poen AV Daventria 1906 4 4 4 3 11
5 Té Teunissen VZC 7 7 6 20
6 Miriam Fuselier DE LOPER 8 8 5 21
  Lange cross vrouwen masters            
1 Agnes Schipper Hellas 2 2 1 1 4
2 Frauke van Boekel Typhoon 3 3 2 2 7
3 Ineke Burger Astylos 4 4 3 11
4 Inge Dijkman Lg. Aart Stigter 5 5 5 3 13
5 Antje Velthuis Statina 6 4 4 14
6 Corina van der Linden Statina 8 8 7 5 20
7 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 10 9 6 25
8 Coby van den Heuvel VZC 11 8 7 26
9 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 15 11 9 8 28
  Lange cross mannen            
1 Joep Kluwen Tartlétos 1 1 1 3
2 Joep van der Zanden Pallas 67 2 1 2 5
3 Bernard van Harn VAV 2 2 3 7
4 Jeroen Velders TZC Vahalis 7 3 4 14
5 Patrick Witte Climax 14 12 5 7 24
6 Geert Lantink Amersfoort 9 14 7 8 24
7 Max Voorwaarts VAV 16 6 5 27
8 Lennart Kleinjans Clytoneus 15 9 4 28
9 Stefan Bolding Pallas 67 13 13 6 32
10 Mark van de Haar VAV 19 9 9 37
11 Christian van Beusekom Veenendaal 18 10 10 38
12 Marcel van Ommen Lunteren 20 11 11 42
  Lange cross mannen masters            
1 Erik Wolsing VAV 1 2 1 4
2 Erik de Witte VAV 2 3 1 2 5
3 Bart te Riele Arnhem 3 2 3 3 8
4 Marco Davelaar VZC 4 4 6 4 12
5 Peter Mayringer Veenendaal 8 9 8 6 22
6 Mart Meijboom Climax 5 10 7 22
7 Steven Driever Lg. Aart Stigter 5 10 7 22
8 A Meixner Lg. Aart Stigter 6 8 9 23
9 Laurens Beerepoot Climax 7 13 15 9 29
10 Theo Bult Pallas 67 13 16 11 8 32
11 Jaco Jacobs VAV 11 11 14 10 32
12 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 15 20 13 11 39
13 Melvin Laport Climax 30 5 5 40
14 Carl Jansen Pallas 67 12 17 14 43
15 Patrick Schoots Astylos 17 19 12 48
16 Wiebe Goodijk VAV 14 18 17 49
17 Raymond Lockhorst Statina 16 22 13 51
18 Henk Lenderink Climax 19 23 19 15 53
19 Louis Rutten Atverni 22 27 18 16 56
20 Jeroen Schroer Tiel 20 20 17 57
21 Rob Renes Climax 30 34 23 20 73
22 Jos van Damme Bennekom 37 24 19 80
23 René Vrösch VZC 37 39 28 18 83
24 Wouter de Rijk Veenendaal 26 35 22 83
25 Gerrit Koerting Statina 33 27 25 85
26 Waldo Duin TZC Vahalis 29 36 25 90
27 Dick van Hilten Climax 34 38 26 98