Klassement – 46e Editie

Seizoen 2017 / 2018

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit en moet je minimaal drie wedstrijden hebben uitgelopen. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). De beste drie resultaten worden opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Dit seizoen staan er 439 atleten in het eind-klassement, 21 meer dan vorig seizoen.
Bijgewerkt: 7 februari 2018 (14:05 uur) (aangepast: J pupillen A1).
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 10 feb.!).

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
Meisjes pupillen Mini
1 Thirza Gerritsen Ede 1 1 1 1 3
2 Benthe Frederiks Astylos 3 2 2 2 6
3 Aafke Lub AV 34 2 3 4 9
4 Elynn Olthof Ede 4 3 4 11
5 Julia Kruidenier VAV 5 5 3 13
Jongens pupillen Mini
1 Jisse Masselink AV 34 1 1 1 1 3
2 Tobias Scholman Astylos 2 2 2 6
3 Hidde Brandsma Climax 3 4 3 3 9
4 Joris Hazeleger VAV 3 4 5 12
5 Axel Claassens Pallas 67 5 5 7 4 14
6 Gerwin Immerzeel Pallas 67 6 8 6 20
7 Christiaan Fegel Climax 8 9 8 25
Meisjes pupillen C
1 Elin Stevens Statina 3 1 1 2 4
2 Carlijn Overeem AV 34 2 2 1 5
3 Anke Uitterhoeve Rhenen 6 2 5 3 10
4 Sophie Ansink Climax 4 4 3 9 11
5 Zoë Schut VAV 5 6 4 6 15
6 Raisa van Eupen Arena 8 3 13 7 18
7 Pip Regelink AV 34 1 8 10 19
8 Frida van der Sluys Pallas 67 9 10 6 5 20
9 Veerle van Reemst Climax 14 5 17 4 23
10 Nikki Brouwer AV 34 12 8 7 8 23
11 Leandra de Jong Liemers 7 7 9 12 23
12 Silke van den Bos AV 34 10 12 15 11 33
13 Amber Kreeft Arena 13 11 11 20 35
14 Isabelle Wijnen Astylos 16 9 12 37
15 Emma Cabrero Polanco AV 34 13 19 14 46
16 Amber ter Haar AV 34 15 14 17 46
17 Hailey Olthof Climax 18 15 18 15 48
18 Rosalie Veldhuis AV 34 17 20 13 50
19 Elin Steijlen Climax 19 16 16 51
20 Tess Sijtsma AV 34 23 17 21 19 57
21 Frederique Burghout AV 34 22 19 22 18 59
22 Eline Huibers Arena 21 18 21 60
23 Hanne Hengeveld Pallas 67 20 23 22 65
Jongens pupillen C
1 Tys Gilissen Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Rijk Uitterhoeve Arena 3 2 2 2 6
3 Vigo Oosterhoff AV 34 2 4 5 3 9
4 Florens van Reen AV 34 7 3 3 4 10
5 Floris Dijkgraaf Pallas 67 5 5 6 5 15
6 Bram Ket Hellas 6 6 8 20
7 Kay Evers AV 34 12 7 9 8 24
8 Hidde Masselink AV 34 8 7 9 24
9 Jefta Borsje Climax 9 10 6 25
10 Jelte Franz Pallas 67 14 10 16 7 31
11 Biem de Man VAV 8 17 10 35
12 Romijn Angelier AV 34 10 12 13 35
13 Jesse Laport Climax 11 12 15 15 38
14 Micha Coppen AV 34 17 13 11 41
15 Damian Jonkers Climax 18 9 14 41
16 Lars Kleinrensink Pallas 67 11 19 12 42
17 Rens Arends VAV 13 11 18 42
18 Serge Baak AV 34 16 14 17 47
19 Pim Krottje AV 34 15 15 18 19 48
20 Wesley van Dam Climax 20 13 21 16 49
21 Levi Lambers VAV 19 14 23 56
Meisjes pupillen B
1 Evy van Engeland AV 34 1 1 1 1 3
2 Bodine Jansen AV 34 2 2 2 2 6
3 Anna Matthijs Pallas 67 5 3 3 3 9
4 Lisa Schouten AV 34 6 6 5 6 17
5 Lisanne Bod AV 34 13 5 4 10 19
6 Mila Schouten AV 34 10 4 10 7 21
7 Lisanne van Hierden AV 34 9 7 8 18 24
8 Josephine Willemsen VAV 7 14 4 25
9 Velia de Boer AV 34 11 7 13 31
10 Tessa Visch Climax 23 6 5 34
11 Tara van den Enk AV 34 14 15 8 37
12 Floor Dominicus Arena 14 12 11 37
13 Femke Everts Arena 17 12 13 12 37
14 Marlijn Moene Pallas 67 19 10 14 43
15 Lynn Kruidenier VAV 24 11 9 44
16 Fleur Schussler Climax 25 15 16 16 47
17 Larissa Middelhoven Climax 21 13 20 15 48
18 Ella Woudenberg AV 34 15 18 17 50
19 Lina Schoonhoven Statina 22 11 19 52
20 Liselotte Fluit Fit 18 16 21 55
Jongens pupillen B
1 Tim Moes AV 34 1 1 1 1 3
2 Jesper Roobeek AV 34 2 2 2 6
3 Eef Wijkmans Astylos 3 3 3 9
4 Niek van Lohuizen AV 34 4 4 2 10
5 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 5 4 5 14
6 Luca Thimister Pallas 67 9 7 11 5 21
7 Csongor Bártfai Pallas 67 8 7 6 21
8 Niek Grandia VAV 12 6 19 4 22
9 Matthijs Rutting AV 34 18 9 8 9 26
10 Noud Briene Astylos 6 8 15 12 26
11 Bernt Smit Climax 11 9 7 27
12 Laurens Kuiper VAV 14 6 8 28
13 Max Cabrera Polanco AV 34 7 5 18 16 28
14 Rens Klinkhamer AV 34 13 11 12 10 33
15 Giel Schengenga Statina 17 10 21 14 41
16 Mees Schaafsma VAV 15 14 14 43
17 Finn Dekker Climax 13 16 17 46
18 Thomas Koekkoek Pallas 67 16 22 11 49
19 Timo Visser Statina 23 12 15 50
20 Lars Budding VAV 16 19 17 20 52
21 Senn Kloosterman AV 34 18 23 13 54
22 Pepijn Vedder Climax 27 17 20 18 55
23 Joshua Eghuizen AV 34 21 22 24 67
24 Sven Kolnaar Pallas 67 26 21 27 24 71
25 Quinten Driessen AV 34 22 26 25 73
26 Axel Davelaar VAV 28 24 32 23 75
27 Abel Talens Ciko 66 25 23 28 27 75
28 Liron Snitselaar Climax 31 25 31 26 82
29 Deschen van der Linde Climax 24 29 29 82
30 Sven Leentvaar Climax 29 33 30 92
Meisjes pupillen A1
1 Noémi Knaap AV 34 1 1 1 1 3
2 Evi Sliedrecht Liemers 3 2 2 7
3 Saskia de Jong Liemers 2 3 3 3 8
4 Femke Takkenberg AV 34 7 5 8 4 16
5 Annelotte Schüssel De Sprinters 5 6 5 16
6 Mare Meijnen AV 34 12 6 7 8 21
7 Imme Velthuis AV 34 9 12 10 6 25
8 Lorena Jonkers Climax 6 11 17 9 26
9 Charlotte Pelgrim Arena 15 8 13 7 28
10 Marit Rood Nijmegen Atl. 8 13 9 11 28
11 Amber Masselink AV 34 11 9 14 13 33
12 Dominique Heinsman AV 34 10 12 12 34
13 Yara Achterberg VAV 10 20 10 40
14 Ruby-Lynn Dolman AV 34 13 14 15 14 41
15 Emma Homan Astylos 14 7 24 45
16 Marit van den Berk Astylos 17 15 27 16 48
17 Stella van den Enk AV 34 21 16 15 52
18 Isaiah Tahalea AV 34 16 19 17 52
19 Evie van Doorn AV 34 23 16 21 23 60
20 Sofia ten Have AV 34 18 26 18 62
21 Jenthe Prummel Climax 27 17 28 19 63
22 Fiene Nollet AV 34 24 20 22 22 64
23 Isabel Veldhuis AV 34 22 24 21 67
24 Luna Hinsch AV 34 25 18 25 25 68
25 Isa Jansen Arena 26 23 20 69
26 Laura de Witte VAV 28 19 30 77
Jongens pupillen A1
1 Aram Bakker Nijmegen Atl. 4 1 1 2 4
2 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 5 2 4 7
3 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 4 3 9
4 Loek Uitterhoeve Arena 2 3 6 5 10
5 Daan Klumper AV 34 3 8 3 6 12
6 Bram Stevens Statina 12 9 5 1 15
7 Markus Lamper VAV 6 6 7 7 19
8 Elihle Tersteeg Nijmegen Atl. 8 4 8 8 20
9 Job Mulder VAV 5 7 9 10 21
10 Jasper Burghout AV 34 7 10 10 11 27
11 Guus Mietus Pallas 67 11 14 12 12 35
12 Che ten Donkelaar AV 34 10 11 14 14 35
13 Sybe Lub AV 34 14 11 13 38
14 Redwan Elkhayyar VAV 13 15 13 22 41
15 Alec Pantus AV 34 18 13 17 15 45
16 Benthe de Vries AV 34 16 12 25 20 48
17 Manu Coppen AV 34 17 15 19 51
18 Janniek Schurink AV 34 15 21 16 21 52
19 Bob Duller AV 34 16 24 17 57
20 Edwin Vermeulen Climax 20 24 22 16 58
21 Thom van der Kolk AV 34 22 17 19 27 58
22 Joël van de Munt VAV 21 18 21 26 60
23 Joas Borsje Climax 19 19 26 64
24 Jitse Jousma AV 34 27 20 29 18 65
25 Kyan Bekker AV 34 24 25 20 25 69
26 Daan Hoogendoorn AV 34 30 22 18 70
27 Mika Koorevaar Climax 23 23 27 73
28 Floris Vedder Climax 29 23 24 76
29 Niels van Gerrevink AV 34 25 30 28 83
30 Henrik Weyenberg AV 34 26 28 29 83
31 Stijn Dijkslag VAV 28 28 31 30 86
32 Sebastiaan Haagsma Climax 26 27 34 87
33 Ronnie Frederiks Wijk bij Duurstede 32 30 32 94
34 Gabriel Sperber Climax 31 33 31 95
Meisjes pupillen A2
1 Ninthe Koks AV 34 2 1 1 4 4
2 Daphne van der Lecq AV 34 9 2 3 3 8
3 Lynn Oosterhuis AV 34 3 3 2 22 8
4 Kim Dantuma AV 34 4 4 4 12
5 Bente van Milligen AV 34 13 5 7 2 14
6 Rebekka Kool Arena 6 6 5 17
7 Elvira Jansen Gelre 5 5 7 17
8 Ezra Bakker Nijmegen Atl. 8 7 6 21
9 Eline Gerritsen Climax 14 13 9 1 23
10 Hanne Mourits Pallas 67 10 10 8 28
11 Melissa van Keulen VAV 10 8 11 29
12 Nena Kwakkel AV 34 12 9 12 9 30
13 Lieke Starink AV 34 11 8 19 14 33
14 Vé Fredriks AV 34 16 12 6 34
15 Mara Arends VAV 15 11 10 36
16 Lotte Bonhof AV 34 19 11 14 12 37
17 Mijke Laverman Nijmegen Atl. 18 14 21 13 45
18 Chloé Smit Pallas 67 23 16 15 15 46
19 Sofie Rood Nijmegen Atl. 20 15 22 16 51
20 Elvira Claassens Pallas 67 24 17 16 18 51
21 Sofie Verhoeven Climax 21 22 17 17 55
22 Cato Rietveld Pallas 67 22 18 18 19 55
23 Sanne Budding VAV 26 19 20 20 59
24 Marlinde Haagsma Climax 25 20 25 70
25 Noa Heijting VAV 28 23 21 72
26 Danique van Beek Climax 27 21 26 74
Jongens pupillen A2
1 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 2 2 1 5
2 Yvo van den IJssel Liemers 1 1 3 5
3 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 4 3 3 2 8
4 Siebe Sesink Nijmegen Atl. 3 1 6 4 8
5 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 6 2 4 5 11
6 Ties Velthuis AV 34 21 5 5 7 17
7 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 11 4 11 6 21
8 Rowan Witteveen AV 34 7 8 9 24
9 Thom Koggel Statina 10 9 15 9 28
10 Giel van As Climax 8 23 13 10 31
11 Ruben van den Bos AV 34 12 11 8 31
12 Floris van Tuijl Almere 81 9 7 17 33
13 Jibbe Beeftink AV 34 13 14 8 35
14 Daan ten Rouwelaar AV 34 14 13 16 11 38
15 Bas Willemsen VAV 16 10 12 38
16 Kalle van Eupen Arena 23 10 18 14 42
17 Finn Dijk AV 34 25 17 21 13 51
18 Gijon van Bokkem Astylos 24 12 15 51
19 Stijn van der Spoel Climax 15 19 17 51
20 Reinier Dijksma Climax 17 14 27 23 54
21 Rumo Arns Nijmegen Atl. 20 18 20 20 58
22 Simon Turnhout Nijmegen Atl. 16 26 21 63
23 Nick Adams Climax 19 28 18 65
24 Thijmen van de Kant Astylos 22 23 22 67
25 Daniel Luchies Climax 28 24 16 68
26 Nathan van Dijk Climax 21 22 25 68
27 Lucas Blijleven Astylos 32 15 29 28 72
28 Stijn Vroegh Climax 27 25 24 76
29 Mike van Otterlo VAV 31 20 30 26 76
Meisjes junioren D1
1 Isa van Puffelen AV 34 1 1 1 1 3
2 Lieske Drost AV 34 2 2 2 2 6
3 Mare Versluis Liemers 3 3 3 9
4 Nora Groenen Arena 6 4 4 5 13
5 Bente van Rijckevorsel Astylos 11 6 5 4 15
6 Jules Bruins AV 34 8 3 10 6 17
7 Noah Stevens Statina 10 5 6 21
8 Elles Brandenhorst VAV 8 7 7 22
9 Aafke Wijkmans Astylos 14 7 8 29
10 Ahlam Bennar VAV 12 10 16 10 32
11 Floortje Overeem AV 34 13 11 9 33
12 Lara van Brummelen AV 34 15 9 12 36
13 Nienke de Jong Climax 16 14 14 12 40
14 Isabelle Pelgrim Arena 27 13 18 11 42
15 Nynke van der Heijden Pallas 67 15 9 18 42
16 Caitlin Pantus AV 34 17 19 13 49
17 Noa Mentink VAV 23 12 15 50
18 Benedicte Heinsman AV 34 21 17 14 52
19 Fenne Ligtvoet VAV 28 17 20 17 54
20 Noa Schouten AV 34 20 19 22 16 55
21 Silke Cornelissen Pallas 67 24 16 19 59
22 Senna Diepeveen VAV 29 21 15 65
23 Myrthe Loggers VAV 25 18 24 67
24 Noëlle van Veen AV 34 26 23 20 69
Jongens junioren D1
1 Sep de Jong AV 34 1 1 1 3
2 Ruben Schussler Climax 1 2 2 3 5
3 Julius Prop AV 34 2 3 3 8
4 Niek van Wijngaarden Arena 3 4 4 2 9
5 Kai Muijsers AV 34 6 5 5 4 14
6 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 4 6 6 5 15
7 Mika Naber AV 34 5 7 6 18
8 Wim van As Climax 9 7 9 7 23
9 Joas Rijneveld Climax 8 8 8 13 24
10 Tim van de Meer VAV 7 9 9 25
11 Job Schaafsma VAV 11 10 13 34
12 Thomas Arp Pallas 67 14 10 14 38
13 Jessey Consten Ciko 66 18 11 10 39
14 Lucas Hennink AV 34 13 15 11 39
15 Rens Hooiveld Pallas 67 16 16 11 15 42
16 Lucien Driessen AV 34 14 12 18 44
17 Jurre Achterberg VAV 15 14 17 46
18 Léon Sperber Climax 20 16 16 52
19 Dim Bouter Climax 23 17 17 20 54
20 Quirijn Jager Climax 18 15 21 54
21 Mark van Voorst Climax 24 19 19 62
22 Jonathan Fennema AV 34 25 20 22 67
Meisjes junioren D2
1 Filsan Versteeg Pallas 67 2 1 1 1 3
2 Josefine Ulfman Pallas 67 3 3 3 2 8
3 Lyske Gilissen Pallas 67 4 2 3 9
4 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 4 5 6 7 15
5 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 5 7 4 16
6 Janne Leenders VAV 8 4 6 18
7 Anna van Lohuizen AV 34 7 7 8 5 19
8 Maren van de Goor AV 34 6 10 5 8 19
9 Esmée Beukers Pallas 67 12 6 9 14 27
10 Kim de Pater VAV 10 8 10 12 28
11 Odi van Eupen Arena 14 11 12 9 32
12 Aukje Hurenkamp AV 34 9 13 11 33
13 Nora Mourits Pallas 67 12 14 15 41
14 Merel Talens Ciko 66 16 14 15 13 42
Jongens junioren D2
1 Job van Keulen Nijmegen Atl. 1 1 2 4
2 Wout van der Weide AV 34 2 2 2 1 5
3 Sven Wildeboer VAV 3 1 3 3 7
4 Rafael van Goor AV 34 4 5 5 4 13
5 Kjell Hulleman AV 34 5 4 6 5 14
6 Koen Regelink AV 34 6 7 6 19
7 Friso Castelein AV 34 9 7 8 7 22
8 Tygo Hulsebos VAV 7 9 8 24
9 Casper van Tuijl Almere 81 8 8 11 27
10 Marijn Atmodimedjo AV 34 10 9 10 9 28
Meisjes junioren C
1 Bridget Konings Ciko 66 1 1 1 3
2 Celine van Heerikhuize Climax 2 2 1 2 5
3 Jasmijn van Wissen Ciko 66 4 2 3 9
4 Elke Wijkmans Astylos 5 4 4 4 12
5 Sarah van Tuijl Almere 81 6 5 5 16
6 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 7 7 5 19
7 Kore Hengeveld Pallas 67 11 8 7 6 21
8 Lieke Vreugdenhil Statina 14 3 8 25
9 Iris Koevoets Climax 9 10 11 12 30
10 Moira Henninger AV 34 11 9 13 33
11 Esra de Bruin De Sprinters 15 16 8 11 34
12 Renske Aarninkhof Pallas 67 12 14 9 35
13 Jiska Mollema VAV 17 13 13 10 36
14 Evie Hiel VAV 16 12 12 14 38
15 Wies Polman De Sprinters 18 15 10 15 40
16 Floor Olthof Pallas 67 22 18 17 7 42
17 Dorine van Leeuwen Climax 20 16 16 52
18 Anouk van Starrenburg Climax 24 21 18 17 56
19 Rosannah Malschaert VAV 25 22 19 66
Jongens junioren C
1 Martijn van der Lecq AV 34 2 1 1 1 3
2 Parker Consten Ciko 66 1 2 2 5
3 Kylian Meeuwisz Pallas 67 4 3 2 3 8
4 Bram Joosten Climax 7 3 6 16
5 Bjorn Hulsebos VAV 7 6 4 17
6 Stefan Beukers Pallas 67 9 8 5 5 18
7 Ard Laffeber Astylos 6 5 7 8 18
8 Sam Overeem AV 34 3 9 7 19
9 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 5 4 10 19
10 Wouter Lamers Arena 14 10 10 9 29
11 Martijn de Jong Climax 8 9 12 13 29
12 Koen Geelen Pallas 67 15 6 8 29
13 Nils Reefman Pallas 67 13 11 13 11 35
14 Constantijn Langerak AV 34 20 12 16 48
15 Rik Dijkslag VAV 18 15 16 49
16 Perry Breuls AV 34 23 14 15 52
17 Joris Giezeman AV 34 25 17 19 19 55
Meisjes junioren B
1 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 2 1 4
2 Julia Groot Ciko 66 2 1 1 4
3 Noor Breedveld Pallas 67 3 3 2 2 7
4 Lou Bijman Pallas 67 4 4 3 3 10
5 Nathalie Kruisinga VAV 6 6 4 4 14
6 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 5 5 5 5 15
7 Carliene van Vliet VAV 8 7 6 21
Jongens junioren B
1 Arris van Deelen Climax 2 1 2 1 4
2 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 1 1 2 4
3 Zen Barth Lg. Aart Stigter 3 2 3 3 8
4 Diede Wit Pallas 67 4 4 4 4 12
5 Sam Rietveld Bennekom 3 5 5 13
6 Boaz Jacobs AV Gelre 5 7 7 19
7 Jelle van Bergen Pallas 67 5 8 9 22
8 Sven Huibers Climax 6 9 8 23
Meisjes junioren A
1 Claire Labrie VZC 1 1 1 3
Jongens junioren A
1 Alex Kling VZC 1 1 1 1 3
2 Victor Goené VZC 2 2 2 6
3 Jens Mos Lg. Aart Stigter 3 3 3 9
4 Lars Huibers Climax 4 4 4 12
Korte cross vrouwen
1 Marleen Stoel TION 1 1 1 3
2 Alida Hagen VAV 2 3 1 2 5
3 Michelle Spek AV 34 3 4 3 3 9
4 Claudia Kazemier VAV 4 5 5 4 13
5 Rinske Bakker Ede 5 6 4 5 14
6 Femke Kazemier VAV 6 7 6 6 18
Korte cross vrouwen masters
1 Manon Mensink Ciko 66 1 1 1 3
2 Ingrid Haas Pallas 67 1 2 3 2 5
3 Wendy Leenders Veenendaal 3 4 4 11
4 Cora Vermeer-van Hunen VZC 3 4 6 5 12
5 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 4 5 6 15
6 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 5 6 7 7 18
7 Klaske Hoogstra Pallas 67 6 5 8 9 19
8 Saskia van de Haar VZC 7 9 10 26
Korte cross mannen
1 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 1 1 3
2 Michael van Baal Statina 5 2 1 3 6
3 Joost de Kleuver Climax 4 3 6 13
4 Lennart van de Peppel Wageningen 7 8 3 5 15
5 Koen van Kooten VAV 10 12 4 7 21
6 Martijn van der Vis Tartletos 8 4 9 21
7 Jacco Bontekoe Tartletos 9 7 8 24
8 Pim Lenderink Ede 15 10 6 10 26
9 Pascal Mariany Bennekom 11 5 11 27
Korte cross mannen masters
1 Patrick Smit Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Tycho Schol Pallas 67 2 2 2 6
3 Ruben Verlangen Statina 3 3 3 4 9
4 Wouter van Leeuwen Ciko 66 4 4 3 11
5 Tariq van Rooijen Pallas 67 5 4 5 14
6 Jeroen Vreugdenhil Statina 7 8 6 5 18
7 Johann de Jong Apeldoorn 12 7 7 6 20
8 Geerrit de Pater Veenendaal 13 6 7 26
9 Frans Rutten Arena 14 9 8 31
10 Erwin Thimister Pallas 67 16 14 12 10 36
11 Me Reesink Climax 15 10 11 36
12 Rogier Kolnaar Pallas 67 17 11 13 41
13 Gert Vermeer De Dijkrunners 18 15 11 44
14 Gijs van der Meijden VZC 22 16 16 14 46
15 Sander van Tuijl Almere 81 20 13 14 47
16 Adrie Honders De Dijkrunners 21 15 12 48
17 Henk Kerbof VZC 23 18 17 15 50
18 Martin Laport Bennekom 17 19 17 53
19 Job de Kleuver Climax 27 19 18 64
20 Andries de Waard Statina 28 20 19 67
Lange cross vrouwen
1 Annemiek van Kooten Arena 1 1 1 3
2 Laura Schumacher Tartletos 2 2 2 6
3 Madeleine van Winkel Tartletos 4 3 3 10
4 Anneke van de Boer Wageningen 3 4 4 11
5 Rieneke Terink Amersfoort 5 6 6 5 16
6 Merle Schots Tartletos 7 10 3 20
7 Ellen van Dijk Veenendaal 6 9 9 24
Lange cross vrouwen masters
1 Katja Duurland Almere 81 3 2 1 6
2 Ineke Burger Astylos 5 3 3 1 7
3 Monica Gorska AV 34 4 4 5 4 12
4 Minke Schoffelmeer Rhenen 7 6 6 3 15
Lange cross mannen
1 Danny Schoch Wageningen 2 3 1 6
2 Max Voorwaarts VAV 5 5 2 12
3 Laurens Kersten VZC/VAV 8 4 3 15
4 Wiebe Westerterp Veenendaal 7 7 5 19
5 Paul Riezebos Barneveld 11 8 6 7 21
6 Wilco Wajer VAV 10 7 6 23
7 Harm Dieterman Arena 15 10 9 8 27
8 Geert Lantink Amersfoort 13 9 8 12 29
9 Julien van Dijk Tartletos 14 13 9 36
10 Rick van Voorst Climax 17 12 10 39
11 Christian van Beusekom Veenendaal 18 14 13 45
Lange cross mannen masters
1 Jorn Leistra Ciko 66 2 1 1 4
2 Jeroen Zeinstra Pallas 67 1 3 2 2 5
3 Mark Rietveld Pallas 67 3 5 4 4 11
4 Erik de Witte VAV 8 3 3 14
5 Corne Kool VZC 2 6 8 16
6 Jeroen Swildens AV 34 8 7 5 13 20
7 Melvin Laport Climax 11 10 6 6 22
8 Laurens Beerepoot Climax 10 11 8 29
9 Jeroen Schroer Tiel 14 14 12 10 36
10 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 13 15 17 9 37
11 Patrick Schoots Astylos 20 13 7 40
12 Bard Dolmans VAV 12 23 16 12 40
13 Jaco Jacobs VAV 16 16 11 43
14 Maarten Bremen VZC 21 17 22 14 52
15 Arjen Schots Pallas 67 22 15 15 52
16 Martijn Talens Arnhem 19 19 16 54
17 Olivier Walravens Astylos 19 20 19 58
18 Bas Hersbach VZC 28 24 18 17 59
19 Leo Nauta Pallas 67 25 21 21 18 60
20 Henk Lenderink Climax 25 23 21 69
21 Erik Steenbeek Astylos 24 27 24 75
22 Albert de Vries Climax 29 25 22 76
23 Wouter de Rijk VZC 23 35 23 81
24 Jakob Hartman VZC 30 31 27 25 82
25 Pieter van Zijl VZC 29 22 34 85
26 Henk van Kooten VAV 34 32 31 24 87
27 Gerbert Heiwegen Statina 35 32 26 93