Klassement – 47e Editie

Seizoen 2018 / 2019

Hieronder staat het eind-klassement; om hierin te zijn opgenomen moet je je hebben ingeschreven voor het gehele circuit en moet je minimaal drie wedstrijden hebben uitgelopen. Per wedstrijd staat de behaalde plaats ten opzichte van alle klassementslopers (dus de niet-klassementslopers tellen niet mee bij de plaatsen). Een streepje betekent niet gestart of niet gefinisht (en geldt als 100 punten). De beste drie resultaten worden opgeteld tot het totaal aantal punten, de klassementsvolgorde wordt bepaald door dit aantal punten: die met de minste punten is de beste, en bij gelijke punten is de plaats in de laatste wedstrijd, Rhenen dus, bepalend.

Dit seizoen staan er 466 atleten in het eind-klassement, 27 meer dan vorig seizoen.
Bijgewerkt: 6 februari 2019
(3/2: Korte cross vrouwen senioren aangepast.
6/2: Meisjes pupillen A1 aangepast.).
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 9 feb.!).

Plaats Naam Vereniging /
Woonplaats
V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van
beste drie
Meisjes pupillen Mini
1 Celine Struijve Doorwerth 1 1 1 1 3
2 Maud Lamfers AV 34 2 2 2 2 6
3 Berit van Eupen Arena 5 3 3 3 9
4 Emma Ansink Climax 4 4 4 4 12
Jongens pupillen Mini
1 Twan Smit Climax 1 1 1 1 3
2 Hugo van Thiel AV 34 3 2 2 2 6
3 Sverre Veldhuis AV 34 2 3 3 8
4 Vigo Kloostermann AV 34 3 4 4 11
5 Olivier Baak AV 34 4 4 5 13
6 Sebastiaan Heynneman AV 34 5 7 5 17
7 Willem Heiner AV 34 6 5 6 6 17
8 Quinn Jonges AV 34 7 7 8 7 21
9 Jannes van der Linden Pallas 67 6 9 8 23
Meisjes pupillen C
1 Tess Henzen Astylos 1 1 1 1 3
2 Hannah den Hartog AV 34 3 2 2 2 6
3 Thirza Gerritsen Ede 4 4 5 3 11
4 Linn Hagen AV 34 3 4 4 11
5 Noortje de Haas AV 34 2 13 3 7 12
6 Merel van Bolderen Pallas 67 5 6 8 5 16
7 Aafke Lub AV 34 7 5 6 18
8 Simone Rijpma AV 34 8 8 7 9 23
9 Margje Wolters AV 34 6 10 9 11 25
10 Elynn Olthof Climax 9 9 10 8 26
11 Bente van Cittert AV 34 12 11 10 33
12 Floortje Havenaar AV 34 10 11 13 12 33
13 Marit van de Bospoort Climax 12 14 12 14 38
14 Doutzen Schmidt AV 34 13 15 13 41
15 Carolijn Grzesiak Climax 16 14 15 45
Jongens pupillen C
1 Jisse Masselink AV 34 1 1 1 1 3
2 Danil Bekhof AV 34 7 2 2 2 6
3 Joris Hazeleger VAV 2 3 3 3 8
4 Emile Struijve Doorwerth 5 4 5 4 13
5 Tobias Scholman Astylos 4 5 6 15
6 Hidde Brandsma Climax 3 7 10 6 16
7 Boudewijn van Buuren AV 34 6 9 4 7 17
8 Stef Klinkhamer AV 34 8 6 7 15 21
9 Joël van Beusekom VAV 12 11 8 5 24
10 Jesper Roelofs AV 34 8 9 8 25
11 Jesse Leentvaar Climax 16 14 11 10 35
12 Stian de Boer AV 34 11 15 12 12 35
13 Ben van der Meer VAV 9 12 14 35
14 Mats Roobeek AV 34 14 20 16 9 39
15 Duncan Jurriëns AV 34 15 13 13 18 41
16 Alek Verhagen AV 34 17 17 13 47
17 Axel Claassens Wageningen 18 18 15 51
18 Moos Koster AV 34 17 16 19 52
19 Mathias Kruit Pallas 67 23 18 17 58
20 Sami Jonges AV 34 23 22 14 22 58
21 Siemen Waasdorp Pallas 67 20 19 22 20 59
22 Sid Biermann AV 34 21 21 19 61
23 Jort Maurice AV 34 22 21 20 21 62
24 Gerwin Immerzeel Pallas 67 19 23 23 65
25 Dravik van der Linden Pallas 67 24 24 24 24 72
26 Jake Figueiredo van Herp Climax 25 25 25 75
Meisjes pupillen B
1 Elin Stevens Statina 1 2 1 4
2 Carlijn Overeem AV 34 1 1 2 4
3 Kuana Kaspers VAV 2 3 3 8
4 Hannah Abrahamse VAV 3 4 5 5 12
5 Anke Uitterhoeve Arena 8 3 6 6 15
6 Raisa van Eupen Arena 11 9 4 4 17
7 Sophie Ansink Climax 4 7 9 7 18
8 Annechien Paats AV 34 5 5 8 8 18
9 Zoë Schut VAV 7 6 7 9 20
10 Pip Regelink AV 34 2 13 13 12 27
11 Frida van der Sluys Pallas 67 9 8 11 11 28
12 Manon Prins AV 34 6 12 14 32
13 Sophie van Zutphen VAV 11 12 10 33
14 Nikki Brouwer AV 34 12 14 10 13 35
15 Leandra de Jong Liemers 10 16 15 41
16 Silke van den Bos AV 34 13 15 17 14 42
17 Amber ter Haar AV 34 16 16 19 17 49
18 Rosalie Veldhuis AV 34 14 22 16 52
19 Emma Cabrera Polanco AV 34 15 17 23 20 52
20 Hailey Olthof Climax 20 18 18 18 54
21 Isabelle Wijnen Astylos 17 19 21 19 55
22 Eline Huibers Arena 22 20 25 21 63
23 Cira Hinsch AV 34 24 20 22 66
24 Lies Heiner AV 34 19 23 24 24 66
25 Amber Kreeft Arena 21 22 27 70
26 Hanne Hengeveld Pallas 67 23 26 23 72
27 Frederique Burghout AV 34 25 26 25 76
Jongens pupillen B
1 Tys Gilissen Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Rijk Uitterhoeve Arena 3 2 2 2 6
3 Florens van Reen AV 34 2 3 3 3 8
4 Kay Evers AV 34 5 4 8 5 14
5 Floris Dijkgraaf Pallas 67 8 4 4 16
6 Riemer Vaartjes AV 34 6 5 7 18
7 Samuel Groot-Alvarez Pallas 67 7 7 6 20
8 Lars Kleinrensink Pallas 67 8 11 6 8 22
9 Vigo Oosterhoff AV 34 6 5 11 12 22
10 Borre Oostenenk AV 34 9 9 9 9 27
11 Hidde Masselink AV 34 7 12 12 11 30
12 Rens Arends VAV 10 14 15 10 34
13 Jesse Laport Climax 11 15 14 13 38
14 Damian Jonkers Climax 13 16 13 14 40
15 Mick van Amstel VAV 14 17 17 48
16 Marijn Stouten AV 34 16 18 18 15 49
17 Serge Baak AV 34 15 19 16 50
18 Erik Heynneman AV 34 17 20 17 54
19 Jasper Mansier AV 34 18 21 21 16 55
Meisjes pupillen A1
1 Pop de Ridder Hanzesport 1 1 2 1 3
2 Jasmijn van Steenpaal Atverni 2 2 1 5
3 Bodine Jansen AV 34 3 3 3 2 8
4 Lieke Haarsma Pallas 67 5 5 3 13
5 Marit van Erve Bennekom 8 4 4 16
6 Lisa Schouten AV 34 7 11 6 4 17
7 Mila Schouten AV 34 10 9 7 6 22
8 Lune Smeur AV 34 11 13 8 5 24
9 Lisanne van Hierden AV 34 9 12 11 32
10 Velia de Boer AV 34 15 12 8 35
11 Lotte Verhoeven Bennekom 10 13 12 35
12 Yasmijn Timmerman AV 34 17 14 7 38
13 Tara van den Enk AV 34 13 16 10 39
14 Yfke Maurice AV 34 16 14 15 11 40
15 Ella Woudenberg AV 34 15 17 9 41
Jongens pupillen A1
1 Tim Moes AV 34 1 1 1 1 3
2 Jesper Roobeek AV 34 2 2 2 2 6
3 Niek van Lohuizen AV 34 3 3 3 4 9
4 Eef Wijkmans Astylos 4 4 4 3 11
5 Hidde Wassink AV 34 5 5 5 12 15
6 Rens Klinkhamer AV 34 14 6 6 6 18
7 Max Cabrera Polanco AV 34 16 12 7 5 24
8 Matthijs Verhoeven Bennekom 9 8 7 24
9 Bernt Smit Climax 7 8 11 10 25
10 Laurens Kuiper VAV 13 9 9 31
11 Luca Thimister Pallas 67 11 10 13 11 32
12 Wilco Holtkamp AV 34 6 19 8 33
13 Stach Schakelaar AV 34 8 11 15 34
14 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 9 19 17 14 40
15 Orville Nelissen AV 34 17 7 18 42
16 Pepijn Vedder Climax 20 14 13 47
17 Niek Grandia VAV 18 16 16 15 47
18 Rik van den Dungen Pallas 67 13 18 16 47
19 Daniël Bruggink AV 34 17 12 20 49
20 Siemen Jansen v/d Sligte AV 34 21 18 10 23 49
21 Petr Schreuder Pallas 67 15 14 25 21 50
22 Jelle Brandsma Climax 12 24 21 19 52
23 Senn Kloosterman AV 34 15 24 17 56
24 Niels Tulk AV 34 22 20 26 25 67
25 Lars Budding VAV 23 25 20 26 68
26 Akke van der Linden Pallas 67 25 22 23 24 69
27 Matthijs Rutting AV 34 27 21 27 22 70
28 Timo Cost Climax 24 23 29 76
29 Bart Mansier AV 34 26 28 27 81
30 Bart van Beusekom Veenendaal 26 30 28 84
31 Sven Kolnaar Pallas 67 31 27 29 87
32 Axel Davelaar VAV 28 30 31 31 89
33 Marnix van Burgsteden Climax 30 28 34 32 90
34 Liron Snitselaar Climax 33 29 36 30 92
35 Nathan Weij Climax 31 33 33 97
Meisjes pupillen A2
1 Noémi Knaap AV 34 1 1 1 3
2 Mare Meijnen AV 34 3 2 2 7
3 Imme Velthuis AV 34 3 2 10 3 8
4 Evi Sliedrecht Liemers 1 4 3 4 8
5 Saskia de Jong Liemers 2 5 5 7 12
6 Femke Takkenberg AV 34 10 6 4 5 15
7 Charlotte Pelgrim Arena 5 10 7 6 18
8 Hilde Schepers Liemers 8 6 8 22
9 Annelotte Schüssel Nijmegen Atl. 6 9 11 26
10 Vere Schepers Liemers 11 8 9 28
11 Marit Rood Nijmegen Atl. 7 9 12 28
12 Amber Masselink AV 34 7 13 16 10 30
13 Ruby-Lynn Dolman AV 34 4 15 12 31
14 Marit van den Berk Astylos 9 18 13 13 35
15 Emma Homan Astylos 8 14 17 14 36
16 Caitlin Mawdesley Statina 13 12 17 42
17 Lorena Jonkers Climax 12 16 15 18 43
18 Stella van den Enk AV 34 11 21 15 47
19 Jenthe Prummel Climax 22 20 14 16 50
20 Sofia ten Have AV 34 17 17 20 19 53
21 Isabel Veldhuis AV 34 14 19 20 53
22 Evie van Doorn AV 34 18 19 18 21 55
23 Laura de Witte VAV 21 22 22 65
24 Luna Hinsch AV 34 23 23 23 22 68
Jongens pupillen A2
1 Markus Lamper VAV 1 1 1 2 3
2 Redwan El Khayyar VAV 3 2 1 6
3 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 2 3 3 7
4 Daan Klumper AV 34 3 8 6 4 13
5 Loek Uitterhoeve Arena 6 4 4 5 13
6 Job Mulder VAV 4 5 7 16
7 Che ten Donkelaar AV 34 5 7 7 6 18
8 Tom de Vogel Climax 7 5 8 8 20
9 Sybe Lub AV 34 8 11 9 28
10 Jasper Burghout AV 34 10 9 11 30
11 Bob Duller AV 34 12 13 12 10 34
12 Joas Borsje Climax 12 10 12 34
13 Benthe de Vries AV 34 14 9 11 34
14 Joel van de Munt VAV 9 15 13 17 37
15 Daan Hoogendoorn AV 34 13 14 14 13 40
16 Alec Pantus AV 34 11 19 16 14 41
17 Samuel Kruit Pallas 67 20 15 15 50
18 Kyan Bekker AV 34 17 17 19 16 50
19 Henrik Weyenberg AV 34 16 17 20 53
20 Floris Vedder Climax 18 18 19 55
21 Thom van der Kolk AV 34 16 21 21 22 58
22 Niels van Gerrevink AV 34 10 24 24 58
23 Rik Vos VAV 19 23 23 21 63
24 Jitse Jousma AV 34 22 26 22 23 67
25 Gabriel Sperber Climax 21 22 24 67
26 Edwin Vermeulen Climax 20 25 25 70
Meisjes junioren D1
1 Ninthe Koks AV 34 1 1 1 4 3
2 Bente van Milligen AV 34 2 2 2 2 6
3 Eline Gerritsen Climax 3 3 3 3 9
4 Vé Fredriks AV 34 5 6 1 12
5 Kim Dantuma AV 34 4 6 4 14
6 Melissa van Keulen VAV 7 4 5 6 15
7 Daphne van der Lecq AV 34 6 7 7 5 18
8 Rebekka Kool Arena 5 8 8 21
9 Marame Attaf VAV 10 11 15 7 28
10 Nena Kwakkel AV 34 9 9 11 10 28
11 Irene Ambachtsheer Pallas 67 15 10 9 34
12 Romy Sonneveld Prins Hendrik 12 18 9 13 34
13 Esmee Aartsen VAV 8 10 16 34
14 Hanne Mourits Pallas 67 12 12 14 38
15 Mara Arends VAV 16 14 13 12 39
16 Sofie Verhoeven Climax 14 17 14 15 43
17 Evi Ziens AV 34 13 20 11 44
18 Elvira Claassens Pallas 67 15 21 18 16 49
19 Cato Rietveld Pallas 67 13 19 17 49
20 Lieke Starink AV 34 17 22 17 56
21 Sofie Rood Nijmegen Atl. 20 21 18 59
22 Sanne Budding VAV 18 22 24 19 59
23 Nicole Ambachtsheer Pallas 67 23 23 20 66
Jongens junioren D1
1 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 1 1 3 3
2 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 2 3 1 6
3 Tymen Zwaga Liemers 3 5 2 2 7
4 Yvo van den IJssel Liemers 2 4 13 4 10
5 Marco van Gelder Prins Hendrik 4 4 5 13
6 Rowan Witteveen AV 34 5 3 5 8 13
7 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 6 8 7 21
8 Kalle van Eupen Arena 11 7 9 6 22
9 Giel van As Climax 7 10 6 9 22
10 Jonathan van der Maal AV 34 8 8 7 10 23
11 Levi van de Poll Climax 12 11 12 11 34
12 Ruben van den Bos AV 34 10 16 10 14 34
13 Bas Willemsen VAV 18 15 11 12 38
14 Ties Velthuis AV 34 13 12 15 13 38
15 Stijn van der Spoel Climax 14 13 16 20 43
16 Daniel Luchies Climax 15 14 14 21 43
17 Nick Adams Climax 17 17 21 15 49
18 Mike van Otterlo VAV 21 21 17 16 54
19 Finn Dijkgraaf AV 34 18 18 18 54
20 Imre de Bruin Bemmel 16 23 17 56
21 Gijon van Bokkem Astylos 19 22 19 60
22 Thom Koggel Statina 20 20 22 62
23 Lucas Blijleven Astylos 22 24 23 69
24 Tijmen Wagenveld VAV 23 22 25 70
Meisjes junioren D2
1 Merlijne van Doorn Atverni 1 1 1 1 3
2 Lieske Drost AV 34 2 2 2 6
3 Nora Groenen Arena 3 3 3 9
4 Aafke Wijkmans Astylos 2 4 4 10
5 Myrthe Dantuma AV 34 3 6 5 14
6 Jet Vliegen Statina 7 8 7 22
7 Isabelle Pelgrim Arena 8 9 6 10 23
8 Fenne Looijen VAV 9 7 8 24
9 Senna Diepeveen VAV 6 10 10 26
10 Nienke de Jong Climax 5 11 11 11 27
11 Noa Mentink VAV 10 12 13 35
12 Floortje Overeem AV 34 14 14 9 37
13 Caitlin Pantus AV 34 11 15 15 12 38
14 Silke Cornelissen Pallas 67 13 17 17 47
Jongens junioren D2
1 Julius Prop AV 34 1 1 1 3
2 Niek van Wijngaarden Arena 2 2 2 1 5
3 Ruben Schussler Climax 3 3 3 3 9
4 Kai Muijsers AV 34 4 4 4 4 12
5 Tim van der Meer VAV 7 5 5 17
6 Job Schaafsma VAV 9 5 6 20
7 Caleb Letourneau AV 34 7 8 7 22
8 Teun Harbers AV 34 8 6 8 22
9 Jip Hollanders Pallas 67 5 6 11 22
10 Wim van As Climax 9 11 7 9 25
11 Thomas Arp Pallas 67 8 13 10 31
12 Leon Sperber Climax 11 10 10 31
13 Jesse Malschaert VAV 12 14 11 12 35
14 Rens Hooiveld Pallas 67 13 15 12 13 38
15 Mark van Voorst Climax 14 17 14 15 43
16 Jur Schepers Liemers 20 13 16 49
17 Dim Bouter Climax 18 15 17 50
18 Lars van der Stege Climax 19 16 18 53
Meisjes junioren C
1 Bridget Konings Ciko 66 1 1 1 3
2 Sativa Wenker Ciko 66 3 2 1 2 5
3 Filsan Versteeg Pallas 67 4 2 4 10
4 Josefine Ulfman Pallas 67 4 5 4 3 11
5 Jasmijn Charlotte Witteveen AV 34 3 3 5 11
6 Lieke Vreugdenhil Statina 5 8 6 19
7 Merel Franssen Statina 6 11 6 7 19
8 Moira Henninger AV 34 7 8 5 9 20
9 Maeve van Mansom AV 34 9 7 7 23
10 Kim de Pater VAV 10 10 9 8 27
11 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 11 9 10 11 30
12 Merel Talens Ciko 66 13 11 10 34
13 Kore Hengeveld Pallas 67 12 14 14 12 38
14 Renske Aarninkhof Pallas 67 15 17 15 13 43
15 Odi van Eupen Arena 16 15 12 16 43
16 Dorine van Leeuwen Climax 14 20 18 14 46
17 Evie Hiel VAV 16 16 15 47
18 Julia Telgen AV 34 13 18 17 48
19 Anouk v Starrenburg Climax 17 21 20 17 54
20 Rosannah Malschaert Veenendaal 19 19 18 56
Jongens junioren C
1 Sven Wildeboer VAV 3 1 2 1 4
2 Quinten Hofstad Pallas 67 2 2 1 5
3 Wout van der Weide AV 34 4 3 4 2 9
4 Daan Reefman Pallas 67 6 4 5 3 12
5 Koen Geelen Pallas 67 5 6 4 15
6 Sus de Ridder Hanzesport 7 3 6 16
7 Rafael van Goor AV 34 5 7 8 5 17
8 Ard Laffeber Astylos 8 6 7 21
9 Friso Castelein AV 34 9 8 10 8 25
10 Perry Breuls AV 34 12 11 11 7 29
11 Finn Bute AV 34 11 9 9 29
12 Tygo Hulsebos VAV 10 10 12 32
Meisjes junioren B
1 Elke Wijkmans Astylos 1 1 1 3
2 Maam de Ridder AV 34 2 1 2 2 5
3 Lou Bijman Pallas 67 2 3 3 8
4 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 3 4 4 11
5 Celine Meixner Wijk bij Duurstede 4 5 5 14
6 Iris Koevoets Climax 7 6 6 19
Jongens junioren B
1 Diede Wit Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Sam Rietveld Pallas 67 9 4 2 2 8
3 Max van Gelder Arena 6 2 3 3 8
4 Florian Löwik Ciko 66 3 3 4 4 10
5 Kylian Meeuwisz Pallas 67 4 5 5 5 14
6 Sam Overeem AV 34 7 6 7 20
7 Wouter Lamers Arena 8 9 8 6 22
8 Nils Reefman Pallas 67 7 7 8 22
9 Martijn de Jong Climax 10 9 10 29
10 Hidde de Vlas Pallas 67 11 10 9 30
11 Kamiel ketting Pallas 67 12 11 11 34
12 Jelle van Bergen Pallas 67 13 12 12 37
Meisjes junioren A
1 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 1 1 3
2 Noor Breedveld Pallas 67 2 2 2 1 5
3 Christie Baart VAV 4 3 2 9
4 Carliene van Vliet VAV 3 3 3 9
Jongens junioren A
1 Arris van Deelen Climax 1 1 1 1 3
2 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 2 2 2 6
3 Jens Mos Wijk bij Duurstede 3 3 4 10
4 Sven Huibers Climax 4 5 5 14
Korte cross vrouwen
1 Maaike de Kreek Tartletos 1 1 1 3
2 Francesca Marcato Tartletos 2 2 2 2
3 Ella van Veen Statina 1 4 3 8
4 Alida Hagen VAV 2 3 3 8
5 Michelle Spek AV 34 4 4 7 5 13
6 Claudia Kazemier Veenendaal 5 5 4 14
7 Claire Labrie VZC 5 8 8 6 19
8 Femke Kazemier VAV 6 7 9 7 20
Korte cross vrouwen masters
1 Hilde van Oirschot Ilion 1 1 1 3
2 Suzanne Geerits Astylos 3 2 2 7
3 Ingrid Haas Pallas 67 2 2 3 3 7
4 Ilse van Grevenhof Pallas 67 3 5 1 9
5 Mariel Pikkemaat Arena 4 4 4 4 12
6 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 5 7 5 17
7 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 7 6 6 19
8 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 6 8 7 9 21
9 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 8 10 28
10 Jessica de Koning Pallas 67 11 9 11 31
Korte cross mannen
1 Koen Jansen Tartletos 1 1 1 1 3
2 Cris Wijnen Pallas 67 2 2 2 6
3 Wijnand Jelier VAV 5 4 4 13
4 Lars Huibers Climax 6 6 6 3 15
5 E.C. van Beusekom Veenendaal 7 5 7 4 16
6 Vincent van der Vis AV 34 8 7 8 6 21
7 Marcel van Ommen Lunteren 9 8 9 5 22
Korte cross mannen masters
1 Patrick Smit Pallas 67 1 1 1 3
2 Tycho Schol Pallas 67 2 2 2 1 5
3 Dennis Bast Pallas 67 3 3 2 8
4 Patrick Schoots Astylos 3 6 6 3 12
5 Frank van de Weerd VZC 4 5 4 13
6 Geerrit de Pater Veenendaal 5 5 7 9 17
7 Marcel Jaarsma Pallas 67 7 9 5 21
8 Jeroen Vreugdenhil Statina 8 8 10 6 22
9 Egon Hofstad Pallas 67 7 9 12 28
10 Frans Rutten Arena 13 11 7 31
11 Marc van Gelder Arena 10 10 13 33
12 Peter van de Haar VZC 12 15 15 10 37
13 Gert Vermeer De Dijkrunners 13 16 16 45
14 Adrie Honders De Dijkrunners 19 18 17 11 46
15 Erwin Thimister Pallas 67 18 19 21 12 49
16 Lars Koggel Statina 16 22 13 51
17 Gerard van de Bovenkamp avVN 15 17 20 52
18 Gijs van der Meijden VZC 20 19 14 53
19 Jan Huibers Climax 17 20 18 55
Lange cross vrouwen
1 Annemiek van Kooten Arena 1 1 1 3
2 Esther Hoezen VAV 2 2 2 2 6
3 Rianne Slomp VAV 3 4 4 3 10
4 Linda Klein Wageningen 4 3 4 11
5 Daniëlle Haenen Pallas 67 6 3 5 5 13
6 Floor Zwietering Pallas 67 5 5 7 6 16
7 Mirit Hoek Tartletos 8 7 7 22
8 Cynthia Koning Climax 10 8 8 8 24
9 Madeleine van Winkel Tartletos 15 6 9 10 25
10 Willemiek van den Berg Maarssen 11 9 9 29
11 Anouk van Gaans Tartletos 14 11 11 11 33
12 Joanne Drost VAV 13 10 10 33
Lange cross vrouwen masters
1 Mireille Baart Pallas 67 1 1 1 3
2 Chantal Berga Hellas 2 2 1 2 5
3 Ineke Burger Astylos 4 5 3 12
4 Nina Joosten Pallas 67 5 6 3 14
5 Yvonne de Hilster Pallas 67 7 4 4 15
6 Monica Gorska Oosterbeek 10 6 5 21
7 Anne van Raalte Pallas 67 8 9 7 24
8 Eefje Hilarides Renkum 12 12 10 34
Lange cross mannen
1 Mathias Meijer Climax 2 1 2 1 4
2 Jan Droesen Utrecht 1 2 1 3 4
3 Joep van der Zanden Pallas 67 3 3 3 9
4 Alex Kling VZC 5 4 2 11
5 Evert Dirksen VAV 4 9 6 4 14
6 Vincent Böhm VZC 7 5 5 17
7 Ben van Oeveren Climax 6 6 7 19
8 Martijn van der Vis Tartletos 10 8 6 24
9 Matthijs Beerepoot Climax 8 11 9 28
10 Christiaan van den Berg Hellas 11 14 7 32
11 Stefan Bolding Pallas 67 14 16 8 38
12 Wiebe Westerterp Veenendaal 12 13 13 38
13 Lennart van de Peppel Wageningen 21 11 9 41
14 Rick van Manen VZC 16 15 12 43
15 Julien van Dijk Tartletos 16 18 11 45
16 Laurens van Outheusden VZC 17 17 17 13 47
17 Pim Lenderink Climax 20 19 18 14 51
18 Sander Hoenderdaal Utrecht 22 19 15 56
19 Rick van Voorst Climax 19 20 20 17 56
20 Koen van Manen VZC 23 25 22 16 61
21 Harm Dieterman Arena 22 21 23 19 62
22 Lennert de Heer Climax 24 21 18 63
23 Mark van de Haar VAV 24 24 20 68
Lange cross mannen masters 35-49
1 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 1 1 1 3
2 Edwin van de Ven Arnhem 6 2 3 3 8
3 Roemer Pleijsier Pallas 67 4 4 2 10
4 Peter Mayringer Veenendaal 7 3 6 16
5 Tariq van Rooijen Pallas 67 8 7 4 19
6 Mart Meijboom Climax 10 6 10 6 22
7 Martijn Schenk Bennekom 9 7 9 7 23
8 Leo Nauta Pallas 67 13 10 11 11 32
9 Erwin Thimister Pallas 67 12 11 12 35
10 Arie van Horssen Haaften 15 14 10 39
11 Wouter de Rijk VZC 14 13 12 14 39
12 Olivier Walravens Astylos 12 15 15 42
13 Jef Verwoert VAV 16 16 16 48
14 Rolf Mank Dutch Runners 19 15 17 51
15 Cornelis Visser Statina 20 14 18 52
Lange cross mannen masters 50+
1 Ronald Dercksen Arena 3 1 2 1 4
2 Rob Barel VZC 1 2 1 4
3 Ron van Dijk Astylos 2 5 3 2 7
4 Hans Wildeboer VZC 4 4 3 11
5 Laurens Beerepoot Climax 5 6 5 4 14
6 Carl Jansen Pallas 67 6 8 6 5 17
7 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 7 9 7 23
8 Wiebe Goodijk VAV 10 10 8 6 24
9 André Knop Lg. Aart Stigter 9 11 7 8 24
10 Ed Baks Atverni 12 9 9 30
11 Henk Lenderink Climax 13 10 10 33
12 Marcel Zwietering Pallas 67 12 15 12 11 35
13 Louis Rutten Atverni 11 11 13 35
14 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 13 15 12 40
15 Jaap Vermeulen VAV 14 13 14 41
16 Gijsbert van de Water Deil 14 17 14 15 43
17 Reijer Demoet Veenendaal 16 19 17 52
18 Erik Steenbeek Astylos 15 18 20 53
19 Johannes van der Meer Arena 21 20 16 57
20 Erik Wit Wageningen 23 16 18 57
21 Dick van Hilten Climax 21 24 18 19 58
22 Ton Meuwissen Statina 17 22 19 58
23 Jakob Hartman VZC 20 22 17 59
24 Jan van Kooij PHPD 19 23 22 64
25 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 26 16 25 67
26 Henk Kerbof VZC 24 26 21 71
27 Gerrit van Mourik Statina 25 28 24 23 72