Rhenen – 37e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd
28 februari 2009

Zaterdag 28 januari was de laatste wedstrijd van de 37ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2008/2009.

Naam Vereniging/
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Jongens pupillen Mini          
Ravi van Lienden Astylos 1 4 : 58
Irsan Wesselink Astylos 2 5 : 02
Wiebe Duin Astylos 3 5 : 22
Casper Janssen Arena 4 5 : 34
Jelle van Bergen Pallas`67 5 5 : 53
Jelle van Otterlo Astylos dns      
Thijmen Strijks VAV dns      
Meisjes pupillen C          
Britt Kwakernaak Pallas`67 1 4 : 03
Fenna Rasing De Liemers 2 4 : 27
Maartje Oude Voshaar Pallas`67 3 4 : 30
Sophie Roks Astylos 4 5 : 26
Aylin Cingil VAV dns      
Eva Nieuwstad Pallas`67 dns      
Merel Verhoeven Pallas`67 dns      
Jongens pupillen C          
Nard Sinke VAV 1 3 : 55
Tijs Olde VAV 2 4 : 01
Joris Abelen AV Wijchen 3 4 : 14
Conor van Kan VAV 4 4 : 15
Stijn Straatman Pallas`67 5 4 : 15
Tom Matthyssen Pallas`67 6 4 : 15
Marco Janssen Climax 7 4 : 23
Youri Heek Climax dns      
Tom de Pater VAV dns      
Ilyas Versteeg Pallas`67 dns      
Meisjes pupillen B          
Christel Heusevelt Climax 1 3 : 39
Kayleigh de Graaff Pallas`67 2 3 : 52
Harmke Rasing De Liemers 3 4 : 04
Eva Krabbenborg VAV 4 4 : 12
Marit de Jong De Liemers 5 4 : 22
Jetske van der Wilt Pallas`67 6 4 : 26
Eva van der Graaf VAV 7 4 : 27
Linn Willemsen VAV 8 4 : 34
Iris Rijnders VAV 9 4 : 40
Esmee Nellestijn VAV 10 4 : 45
Evi van Doesburg Astylos 11 5 : 03
Kato Fierkens De Liemers dns      
Elte Hillekens Pallas`67 dns      
Tosca Versloot De Liemers dns      
Jongens pupillen B          
Thomas Weening VAV 1 3 : 45
Jesper Wintes Pallas`67 2 3 : 52
Job Dieterman Arena 3 3 : 56
Gerben Westerbroek VAV 4 4 : 01
Tom de Graaf VAV 5 4 : 03
Boaz Wesselink Astylos 6 4 : 03
Jelles Duin Astylos 7 4 : 06
Ruben Peters Climax 8 4 : 06
Xander Hanou De Liemers 9 4 : 07
Thimo Lahr Pallas`67 10 4 : 13
Daan Lennartz VAV 11 4 : 18
Coen Koopman Arena 12 4 : 21
Olaf Klaren VAV 13 4 : 34
Niels Boonstra Astylos 14 4 : 51
Mees Huisman De Liemers 15 4 : 52
Mika van der Jagt VAV 16 6 : 00
Mathieu Bouw VAV dns      
Jibbe Klumpenaar VAV dns      
Sieb Mostert Pallas`67 dns      
Meisjes pupillen A          
Fieke Pepping Pallas`67 1 3 : 35
Lara van Lienden Astylos 2 3 : 41
Willemijn ter Avest De Liemers 3 3 : 44
Demi van Manen VAV 4 3 : 45
Sigrid van Holland VAV 5 3 : 52
Anouk Scholing Climax 6 4 : 00
Tjitske de Lorijn Pallas`67 7 4 : 02
Carlijne Marcus Astylos 8 4 : 02
Jasmijn Hoevers Pallas`67 9 4 : 04
Julia Aartse Arena 10 4 : 05
Anouck van Mourik VAV 11 4 : 08
Mirjam Kraakman Pallas`67 12 4 : 09
Julia Berg VAV 13 4 : 10
Myrthe Willemsen VAV 14 4 : 13
Sara Matthyssen Pallas`67 15 4 : 14
Betty Lahr Pallas`67 16 4 : 14
Tessa Groeneveld Arena 17 4 : 16
Franka Jesse Pallas`67 18 4 : 17
Marjolein Smant Pallas`67 19 4 : 19
Nynke Hospes Pallas`67 20 4 : 20
Tessa Janssen Astylos 21 4 : 22
Janine Bakker Pallas`67 22 4 : 22
Maaike Lukkien Pallas`67 23 4 : 28
Bo de Groot VAV 24 4 : 29
Nienke Goodijk VAV 25 4 : 30
Lilian Ploeger Pallas`67 26 4 : 30
Suze Vermeer Pallas`67 27 4 : 33
Sasja van Andel VAV 28 4 : 50
Catherine van Eck Pallas`67 29 4 : 55
Sanne Golembiewski De Liemers dns      
Kasia Groeneberg Pallas`67 dns      
Joëlle Hop VAV dns      
Ilse Hutten VAV dns      
Anouk Hutten VAV dns      
Sophie Ketting Astylos dns      
Renske Lorijn De Liemers dns      
Chantal Nijsten Climax dns      
Manon Reesink Climax dns      
Sascha Spies Astylos dns      
Jongens pupillen A          
Joes Ludden lg Aart Stigter 1 3 : 27
Djurre van der Molen Pallas`67 2 3 : 33
Stijn Kelderman VAV 3 3 : 42
Joost de Kleuver Climax 4 3 : 42
Jules van Iterson Astylos 5 3 : 48
Jelle Marang Pallas`67 6 3 : 50
Fabian van Dongen Climax 7 3 : 54
Borre Verdoes Pallas`67 8 3 : 55
Jelmer Lennartz VAV 9 3 : 58
Jelle Huisman De Liemers 10 3 : 59
Jasper Rou VAV 11 4 : 01
Gijs Mourits VAV 12 4 : 03
Rick van Voorst Climax 13 4 : 03
Merijn Schoutsen VAV 14 4 : 06
Olav Kleinherenbrink De Liemers 15 4 : 08
Mike van Kan VAV 16 4 : 09
Jens Koumans Pallas`67 17 4 : 14
Maarten van Dijk Astylos 18 4 : 17
Chiel van Baardwijk Climax 19 4 : 17
Frank Corporaal Astylos 20 4 : 17
Simon Boerma Astylos 21 4 : 17
Emin van Loon Astylos 22 4 : 20
Max Wijnschenk Astylos 23 4 : 20
Jeroen Bastenhof VAV 24 4 : 25
Dauwe de Leede VAV 25 4 : 26
Fabian Stangenberger Astylos 26 4 : 29
Lotfi Bengrad VAV 27 5 : 00
Jurgen Rietberg De Liemers 28 5 : 13
Rick den Hartog Climax dns      
Matthijs van Ieperen Pallas`67 dns      
Vincent Lemstra Pallas`67 dns      
Paul Nieuwstad Pallas`67 dns      
Lars Olde VAV dns      
Daan Sanders De Liemers dns      
Don Spies Astylos dns      
Tom Versloot De Liemers dns      
Meisjes junioren D          
Eline de Jong De Liemers 1 5 : 59
Marieke Turkesteen VAV 2 6 : 02
Iris Conijn Pallas`67 3 6 : 18
Dorien Konig Pallas`67 4 6 : 26
Amber Kuiper VAV 5 6 : 27
Femke Kazemier VAV 6 6 : 32
Marleen Kas Pallas`67 7 6 : 34
Laura Hutten VAV 8 6 : 45
Naomi van de Pol VAV 9 6 : 46
Christine Moene Pallas`67 10 6 : 50
Nathalie Vermeulen Astylos 11 6 : 56
Hanna Muller VAV 12 6 : 57
Aïsha Abelen AV Wijchen 13 6 : 57
Marlous Bakker Pallas`67 14 7 : 16
Romy Beukeboom Pallas`67 15 7 : 43
Iris Bakker De Liemers dns      
Amy van Dijk lg Aart Stigter dns      
Nina Dijkstra De Liemers dns      
Elske Kloen Pallas`67 dns      
Bente Klumpenaar VAV dns      
Sabine Rutten VAV dns      
Jillian Seevick De Liemers dns      
Renske Versloot De Liemers dns      
Jongens junioren D          
Jasper Kuiters Climax 1 6 : 49
Montijn van de Ven lg Aart Stigter 2 6 : 51
Jeroen Bakker lg Aart Stigter 3 6 : 55
Ruben Middelhoven VAV 4 7 : 08
Olivier Oude Booyink VAV 5 7 : 09
Milan van der Meer Arena 6 7 : 21
Jonas Mars Pallas`67 7 7 : 28
Rutger ter Horst Arena 8 7 : 35
Casper Maas Pallas`67 9 7 : 39
Jorn Heinst De Liemers 10 7 : 59
Matthijs Schuttel VAV 11 8 : 03
Hugo van ’t Wout De Liemers 12 8 : 04
Armin Harms Climax 13 8 : 09
Thomas Vos Climax 14 8 : 14
Harm Dieterman Arena 15 8 : 19
Michiel Marcus Astylos 16 8 : 22
Robin den Hengst VAV 17 8 : 27
Roel Groot Pallas`67 18 8 : 35
Pelle Oude Vrielink Climax 19 8 : 41
Julius Martens Arena 20 8 : 43
Luuk Achterberg VAV 21 8 : 48
Niels de Jong Arena 22 8 : 54
Niek van der Graaf VAV 23 9 : 04
Jasper Kroes Arena 24 9 : 10
Nick Caris De Liemers 25 9 : 11
Mats Fierkens De Liemers dns      
Sander van Gent VAV dns      
Ruben Imhof Astylos dns      
Meisjes junioren C          
Marianne van Deelen Climax 1 7 : 08
Imane Chouaref VAV 2 7 : 15
Djanne van Kooten VAV 3 7 : 29
Joosje Goedhart Pallas`67 4 7 : 53
Sterre Witte Pallas`67 5 8 : 00
Sana Kadri VAV 6 8 : 08
Yvonne van Baardwijk Climax 7 8 : 35
Samiha Kadri VAV 8 8 : 51
Lotte Marang Pallas`67 9 9 : 06
Esther Peerlings Pallas`67 10 9 : 23
Manja Dieterman Arena 11 9 : 42
Hannah Mars Pallas`67 12 10 : 12
Iris Dijkstra De Liemers dns      
Willemijn Groenen De Liemers dns      
Elisabeth de Kleuver VAV dns      
Manon Kleuver Veenendaal dns      
Minke van Oeffelt Pallas`67 dns      
Jongens junioren C          
Stan van der Meer Arena 1 8 : 47
Bart Konig Pallas`67 2 9 : 08
Joost de Jong Pallas`67 3 9 : 10
Sven Arissen VAV 4 9 : 28
Stijn Brandsma VAV 5 9 : 32
Jelle Hamersma VAV 6 9 : 33
Lucas Hoevers Pallas`67 7 9 : 39
Maarten Stuivenberg VAV 8 9 : 46
Jorik van Kooten VAV 9 9 : 48
Matthijs Krabbenborg VAV 10 10 : 27
Job Oude Vrielink Climax 11 10 : 57
Erwin de Vor VAV 12 12 : 02
Jorren Boersma Astylos dns      
Jorik van Egdom VAV dns      
Sietse van den Elzen De Liemers dns      
Ben Huttinga Climax dns      
Ruben Klein lg Aart Stigter dns      
Niels Romeijn VAV dns      
Bram van Schie Astylos dns      
Dick Scholtus Arena dns      
Melvin Seevick De Liemers dns      
Valentijn Weinans lg Aart Stigter dns      
Meisjes junioren B          
Willine van de Berg VAV 1 10 : 06
Anne Weening VAV 2 10 : 31
Maaike Dortmond VAV 3 10 : 57
Iris Berg VAV 4 11 : 04
Meriam Boorsma VAV 5 11 : 39
Janienke Lier VAV 6 12 : 25
Myrthe Nabbe De Liemers dns      
Merle Schots Pallas`67 dns      
Jongens junioren B          
Jorin Kamps lg Aart Stigter 1 16 : 06
Rolf Klein lg Aart Stigter 2 16 : 13
Derrick Kazemier VAV 3 16 : 17
Mark Hamersma VAV 4 16 : 23
Alex Kolmus Pallas`67 5 16 : 29
Melvin Bertelink Climax 6 17 : 13
Gerrit Jan de Kleuver VAV 7 17 : 21
Roy Gerrits Astylos 8 17 : 52
Wilco van Roekel Climax 9 18 : 10
Fynn van Buuren Pallas`67 10 18 : 54
Stef van der Schaaf VAV 11 19 : 06
Bart Hanswijk Climax 12 19 : 56
Adne Renes Climax 13 20 : 41
Paco Bos Pallas`67 dns      
Daan Reintjes De Liemers dns      
Meisjes junioren A          
Janna Lukkezen De Liemers 1 22 : 05
Marjolijn Hulsbos De Liemers 2 23 : 30
Laura Gardien De Liemers dns      
Jongens junioren A          
Matthijs Beerepoot Climax 1 26 : 44
Wilbert Grooters Pallas`67 2 26 : 50
Peter van der Zon Pallas`67 dns      
Korte cross vrouwen          
Christy van Beek Pallas`67 1 18 : 22
Saskia Uittenbosch VAV 2 19 : 25
Sigrid Koopmans Climax 3 20 : 14
Marjolein Vermaas Dijkrunners 4 20 : 23
Joke Witvoet Arena 5 21 : 51
Marlies Leenaars Arena 6 22 : 55
Jorine Lokkerbol Climax dns      
Maruschka van Marle Pallas`67 dns      
Korte cross vrouwen masters          
Monique Verbeek Pallas`67 1 18 : 59
Nienke Brouwer Pallas`67 2 20 : 51
Ingrid Haas Wageningen 3 21 : 40
Bernadette Kamphuys Ede 4 23 : 46
Klaske Hoogstra Pallas`67 5 24 : 32
Yvonne van Kan VAV dns      
Irene van Schuppen Arena dns      
Heidrun Stritzke Wageningen dns      
Korte cross mannen          
Rene vd Vlugt Arena 1 16 : 40
Erik de Bruin Statina 2 16 : 50
Jim Driessen Astylos 3 17 : 18
Jan Pannekoek Statina 4 17 : 34
Gerk van de Have Statina 5 18 : 00
Andre Knop lg Aart Stigter 6 18 : 03
Adrie Honders Dijkrunners 7 18 : 05
Theo Deur lg Aart Stigter 8 18 : 12
Gert ten Brinke VAV 9 20 : 24
Ron Fortman lg Aart Stigter 10 20 : 48
Joppe Boon Pallas`67 dns      
Jelle Hanswijk Climax dns      
Mathias Meijer Climax dns      
Erik Simons Tartlétos dns      
Korte cross mannen masters          
Jan Buwalda Pallas`67 1 16 : 56
Carl Jansen Pallas`67 2 17 : 02
Gert Vermeer Dijkrunners 3 17 : 42
Michiel Boonstra Pallas`67 4 17 : 55
Marco Harms Climax 5 18 : 37
Rob Renes Climax 6 18 : 56
Ruud Klaare VZC 7 21 : 15
Jan Bieshaar VZC dns      
Luc Bonten Pallas`67 dns      
Gerard van de Bovenkamp avVN dns      
Theo Braber Pallas`67 dns      
Rob Groendijk Pallas`67 dns      
Rogier Kolnaar Pallas`67 dns      
Paul Sijssens Pallas`67 dns      
Lange cross vrouwen          
Danielle Krijgsman Spiridon 1 50 : 42
Ellen van Dijk lg Aart Stigter 2 56 : 27
Cornelia Bufe Pallas`67 dns      
Lange cross vrouwen masters          
Inge Dijkman AV Ron Clarke 1 46 : 46
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 2 63 : 16
Paulien Adamse Pallas`67 dns      
Yvonne Fleijsman-Rossèl Pallas`67 dns      
Nina Joosten Pallas`67 dns      
Cora Mulder avVN dns      
Vivian Roosenbeek Pallas`67 dns      
Frederike Sieders Pallas`67 dns      
Irma Vijn Pallas`67 dns      
Lange cross mannen          
Melvin Laport Climax 1 40 : 39
Roelof Goodijk Phoenix 2 43 : 06
Ronald Derksen lg Aart Stigter 3 44 : 31
Robert Kuyper Arena 4 44 : 56
Gert Jan Smit 5 47 : 23
Peter Bieshaar VZC 6 48 : 30
Jan van Kan Arena 7 48 : 49
Harm Smit Climax 8 49 : 40
Erik Dekker VAV dns      
Ronald van den Dungen Pallas`67 dns      
Corné Kool VZC dns      
Erwin Meijer Climax dns      
Sjoerd Veltman VZC dns      
Lange cross mannen masters          
Chris Bergmans Hellas 1 39 : 25
Manfred Boogaard VAV 2 40 : 25
Ronald van Kanen Hellas 3 41 : 14
Ronald Westein Hellas 4 41 : 39
Jan de Groot AV Houten 5 42 : 20
Frans Jorna Hellas 6 43 : 27
Eddy van Bemmel Climax 7 45 : 30
Jan Bieshaar VZC 8 47 : 09
Leo de Hartog VZC 9 47 : 40
Sjouke Venema SV Friesland 10 48 : 00
Bas van der Heide Pallas`67 11 48 : 11
Charles van Rheenen RLV 12 48 : 14
Perry van Kan VAV 13 48 : 42
Martin Janssen De Liemers 14 49 : 06
Jakob Hartman VAV 15 49 : 44
Peter Hoevens VZC 16 54 : 02
Piet Wintermans Climax 17 54 : 32
Christiaan de Lange Dijkrunners 18 56 : 17
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 19 56 : 57
Johannes Schouten 20 59 : 03
Henk Slotboom Climax 21 59 : 38
Rob Barel VAV dns      
Henny Fleijsman Pallas`67 dns      
Henk Lenderink Climax dns      
Wim Looijen avVN en RLV dns      
Roel van den Meiracker Pallas`67 dns      
Maurits van Oostveen Pallas`67 dns      
Martin Poot Statina dns      
Theo Reus VAV dns      
Han Stellaard lg PK dns      
Dick Tiemessen Statina dns      
Aart van de Weerthof VAV dns      
Trimloop vrouwen          
Heidrun Stritzke Wageningen 1 12 : 29
Trimloop mannen          
Arris van Deelen Ede 1 9 : 12
Sjaak Conijn Pallas`67 2 10 : 17
Jos Janssen Climax 3 12 : 18
Rik Hoevers Pallas`67 dns      
Dhr. van der Jagt VAV dns      
Hans Jansen De Liemers dns      
Henk Kas Wageningen dns      
Dhr. Willemsen VAV dns