Rhenen – 38e Editie

Uitslagen derde wedstrijd
27 maart 2010

Zaterdag 27 maart was de derde en finale wedstrijd van de 38ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2009/2010.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
         
Jongens pupillen Mini          
Nils Reefman Pallas’67 1 4 : 22
Lars Straatman Pallas’67 2 4 : 48
Bart Oude Voshaar Pallas’67 3 4 : 51
Glenn Kramer VAV 4 5 : 10
Jurre Klumpenaar VAV 5 5 : 12
Bram Roks Astylos 6 5 : 19
Robbie de Groot VAV 7 5 : 21
Meisjes pupillen C          
Sterre Buijs VAV 1 4 : 05
Imola Peters Liemers 2 4 : 27
Jongens pupillen C          
Ravi van Lienden Astylos 1 4 : 09
Max van Gelder Arena 2 4 : 17
Isar Bonthuis VAV 3 4 : 20
Gerben Hutten VAV 4 4 : 23
Thijs Bender Arena 5 4 : 37
Luuk Welling Arena 6 4 : 38
Thomas de Witte Astylos 7 4 : 52
Wouter Lamers Arena 8 4 : 54
Christian Wolkers Arena 9 4 : 55
Meisjes pupillen B          
Lotte Geelen Pallas’67 1 3 : 42
Britt Kwakernaak Pallas’67 2 3 : 44
Eva Nieuwstad Pallas’67 3 3 : 49
Indra van den Berg Liemers 4 4 : 13
Fenna Rasing Liemers 5 4 : 31
Manon Boerma Astylos 6 4 : 36
Maartje Oude Voshaar Pallas’67 7 4 : 42
Sophie Roks Astylos 8 5 : 07
Amy van de Werken VAV 9 5 : 15
Lonneke Hendriks VAV 10 5 : 27
Jongens pupillen B          
Tijs Olde VAV 1 3 : 44
Joris Kuipers Arena 2 3 : 45
Stijn Straatman Pallas’67 3 3 : 49
Joep Polman Liemers 4 3 : 52
Conor Van Kan VAV 5 3 : 58
Tom Matthyssen Pallas’67 6 3 : 59
Tom de Pater VAV 7 4 : 15
Romek den Hartog Climax 8 4 : 53
Casper Schoots Astylos 9 5 : 25
Meisjes pupillen A          
Christel Heuseveldt Climax 1 3 : 27
Lara van Lienden Astylos 2 3 : 33
Kayleigh de Graaff Pallas’67 3 3 : 38
Renate Wolters VAV 4 3 : 52
Roos Verburgh VAV 5 4 : 01
Renske Lorijn Liemers 6 4 : 08
Sara Matthyssen Pallas’67 7 4 : 12
Bo de Groot VAV 8 4 : 13
Linn Willemsen VAV 9 4 : 14
Julia Kamerbeek VAV 10 4 : 15
Maaike Lukkien Pallas’67 11 4 : 17
Jetske van der Wilt Pallas’67 12 4 : 20
Nienke Goodijk VAV 13 4 : 22
Jolein Buijs VAV 14 4 : 23
Mandy Budding Astylos 15 4 : 49
Sasja van Andel VAV 16 4 : 52
Marit Otten Astylos 17 5 : 04
Jongens pupillen A          
Jeroen Schenk Pallas’67 1 3 : 26
Jibbe Klumpenaar VAV 2 3 : 39
Ruben Peters Climax 3 3 : 41
Stefan Jägers Pallas’67 4 3 : 42
Tom de Graaf VAV 5 3 : 43
Jonas Welling Arena 6 3 : 46
Gerben Westenbroek VAV 7 3 : 50
Thomas Weening VAV 8 3 : 52
Owen van Zeelst VAV 9 3 : 54
Jesper Winkes Pallas’67 10 3 : 56
Rick den Hartog Climax 11 3 : 56
Luuk Bender Arena 12 3 : 56
Job Dieterman Arena 13 3 : 57
Giovanni Bekker VAV 14 3 : 57
Lars Huibers Climax 15 3 : 57
Xander Hanou Liemers 16 3 : 57
Paul Nieuwstad Pallas’67 17 3 : 58
Niels Koevoets Climax 18 3 : 58
Jasper Rou VAV 19 4 : 01
Jelle Smits VAV 20 4 : 09
Chiel van Baardwijk Climax 21 4 : 10
Niels Boonstra Astylos 22 4 : 12
Jeroen Bastenhof VAV 23 4 : 15
Thimo Lahr Pallas’67 24 4 : 28
Robert Hardeman VAV 25 4 : 31
Sander de Klerk Climax 26 4 : 37
Fabian Stangenberger Astylos 27 4 : 39
Meisjes junioren D          
Sabiene Rutten VAV 1 5 : 31
Marjolein Pijper Climax 2 5 : 42
Sanne Jansen Pallas’67 3 5 : 58
Bente Klumpenaar VAV 4 6 : 04
Naomi van de Pol VAV 5 6 : 07
Fieke Pepping Pallas’67 6 6 : 17
Sophie van der Vlugt Arena 7 6 : 19
Aïsha Abelen AV Wijchen 8 6 : 33
Anouk Hutten VAV 9 6 : 39
Jasmijn Hoevers Pallas’67 10 6 : 41
Anouk Scholing Climax 11 6 : 42
Julia Aartse Arena 12 6 : 44
Sophie Ketting Astylos 13 6 : 56
meisje Middendorp Liemers 14 7 : 08
Iris Bakker Liemers 15 7 : 24
Iris Peelen Climax 16 7 : 42
Jongens junioren D          
Ruben Sansom Pallas’67 1 6 : 28
Bart Brand AV’47 2 6 : 36
David Tanger Climax 3 6 : 57
Lars Olde VAV 4 6 : 58
Joost de Kleuver Climax 5 7 : 27
Joel Hollander LG Aart Stigter 6 7 : 37
Rick Kappen Climax 7 7 : 38
Niels de Jong Arena 8 7 : 39
Robin Hardeman Climax 9 7 : 47
Jelle Marang Pallas’67 10 7 : 57
Roel Groot Pallas’67 11 7 : 58
Djurre van der Molen Pallas’67 12 7 : 59
Koen Wes Climax 13 8 : 05
Pelle Oude Vrielink Climax 14 8 : 06
Jelmer Lennartz VAV 15 8 : 23
Julius Martens Arena 16 8 : 28
Mike van Kan VAV 17 8 : 30
Borre Verdoes Pallas’67 18 8 : 34
Stijn Waldman LG Aart Stigter 19 8 : 50
Rick van Voorst Climax 20 8 : 53
Maikel van Lienden Astylos 21 9 : 08
Max Wijnschenk Astylos 22 9 : 10
Joost van Doesburg Astylos 23 9 : 12
Ruben Imhof Astylos 24 10 : 41
Meisjes junioren C          
Joosje Goedhart Pallas’67 1 7 : 38
Emma Wes Climax 2 7 : 39
Iris Conijn Pallas’67 3 7 : 51
Dorien Konig Pallas’67 4 7 : 57
Marleen Kas Pallas’67 5 7 : 59
Kelly van Vendelo Astylos 6 8 : 11
Laura Hutten VAV 7 8 : 26
Yvonne van Baardwijk Climax 8 8 : 41
Rosalie Hoek VAV 9 8 : 53
Manja Dieterman Arena 10 9 : 42
Jongens junioren C          
Jorik van Egdom VAV 1 8 : 14
Koen Jansen Pallas’67 2 8 : 48
Jeroen Bakker LG Aart Stigter 3 8 : 54
Milan van der Meer Arena 4 9 : 06
Jasper Kuiters Climax 5 9 : 25
Jorn Rutten Arena 6 9 : 44
Jonne van ’t Leven Arena 7 9 : 49
Harm Dieterman Arena 8 9 : 50
Job Oude Vrielink Climax 9 9 : 51
Jonas Mars Pallas’67 10 10 : 12
Armin Harms Climax 11 10 : 16
Thomas Vos Climax 12 10 : 25
Marvin Straathof Climax 13 10 : 27
Anne IJsselstijn VAV 14 10 : 29
Niels Drost Arena 15 10 : 45
Erwin de Vor VAV 16 10 : 49
Ruben Middelhoven VAV 17 10 : 50
Meisjes junioren B          
Marianne van Deelen Climax 1 9 : 31
Minke van Oeffelt Pallas’67 2 10 : 19
Lotte Marang Pallas’67 3 12 : 42
Jongens junioren B          
Mark Hamersma VAV 1 15 : 32
Stan van der Meer Arena 2 15 : 54
Sven Arissen VAV 3 17 : 02
Bart Hanswijk Climax 4 17 : 55
Adne Renes Climax 5 19 : 09
Cor IJsselstijn VAV 6 20 : 03
Meisjes junioren A          
Joanne Siccama Pallas’67 1 22 : 47
Jongens junioren A          
Rik van de Graaf VAV 1 25 : 58
Korte cross vrouwen          
Mieke Eppink PAC 1 18 : 07
Imke Kuiper Tartlétos 2 20 : 59
Helma van Doorn VAV 3 23 : 10
Beppie Klumpenaar VAV 4 24 : 02
Korte cross vrouwen masters          
Nienke Brouwer Pallas’67 1 22 : 06
Korte cross mannen          
Michael van der Kroon Liemers 1 14 : 48
Derrick Kazemier VAV 2 15 : 25
Jelle Hanswijk Climax 3 16 : 27
Gerard van de Bovenkamp Dijkrunners 4 17 : 57
Luc Bonten Pallas’67 5 18 : 10
Corné Kool VZC 6 18 : 31
Peter Bieshaar VZC 7 18 : 33
Reijer Demoet VAV 8 18 : 57
Peter de Kleuver VAV 9 20 : 32
Korte cross mannen masters          
Jan Buwalda Pallas’67 1 16 : 32
Michiel Boonstra Astylos 2 16 : 44
Roger Hulsebos VAV 3 16 : 55
Peter Aartsen LG PK 4 17 : 10
Johannes van der Meer Arena 5 17 : 18
Gert Vermeer Dijkrunners 6 17 : 52
Henk Gerritsen Elst (Ut) 7 18 : 13
Jan Bieshaar VZC 8 18 : 25
Charles van Rheenen Veenendaal 9 18 : 37
Rob Renes Climax 10 19 : 23
Dick de Wit VAV 11 27 : 11
Lange cross vrouwen          
         
Lange cross vrouwen masters          
         
Lange cross mannen          
Peter van Egdom PK 1 38 : 54
Harm van Baar Tartlétos 2 40 : 39
Melvin Laport Climax 3 44 : 05
Robert Kuiper Arena 4 44 : 40
Ewout Sikking Zeist 5 47 : 08
Corné Kool VZC 6 47 : 09
Kees-Jan Otto VZC 7 47 : 21
Mark van Gelder Arena 8 47 : 24
André Knop LG Aart Stigter 9 48 : 51
Peter Bieshaar VZC 10 49 : 02
Angelo Welling Arena 11 49 : 21
Jan van Kan Arena 12 49 : 37
Theo Duur LG Aart Stigter 13 53 : 41
Christiaan de Lange Dijkrunners 14 55 : 05
Lange cross mannen masters          
Manfred Boogaard VAV 1 41 : 11
Roel van den Meiracker Wageningen 2 42 : 26
Ronald Dercksen Arena 3 44 : 39
Franklin van Voskuilen VZC 4 45 : 49
Jan Bieshaar VZC 5 49 : 15
Erik Dijksman LG Aart Stigter 6 51 : 39
Henk Slotboom Climax 7 58 : 20
Trimloop vrouwen          
Heidrun Stritske Wageningen 1 12 : 25
Yvonne Kam Arena 2 13 : 53
Trimloop mannen          
Arris van Deelen Climax 1 9 : 39