Rhenen – 39e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd (finale)
5 maart 2011

Zaterdag 5 maart was de finale wedstrijd van de 39ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2010/2011.
In totaal zijn er 253 lopers gefinisht.
Weer: 5°C, bewolkt, wind: noord 10 km/h, luchtvochtigheid: 87%.
Bijgewerkt: 5 maart 2011.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Eliane Gronouwe Climax 1 7 : 17
Jongens pupillen Mini          
Jurre Klumpenaar VAV 1 4 : 34
Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 47
Bram Roks Astylos 3 4 : 50
Pier Langen Pallas 67 4 6 : 03
Meisjes pupillen C          
Silu Verwers Pallas 67 1 4 : 23
Kirsten de Jong Astylos 2 4 : 37
Iris Koevoets Climax 3 4 : 43
Lieke Sportel Climax 4 4 : 52
Manoek van Schijndel Climax 5 5 : 36
Desiree Gronouwe Climax 6 5 : 39
Nina van Doorn Arena 7 5 : 45
Jongens pupillen C          
Chris van Dijk Climax 1 3 : 53
Casper Pleijsier Arena 2 4 : 01
Pieter Bulte Pallas 67 3 4 : 08
Nils Reefman Pallas 67 4 4 : 11
Wouter Lamers Arena 5 4 : 15
Robin Antonise Pallas 67 6 4 : 16
Stefan Beukers Pallas 67 7 4 : 23
Djurre Wieringa Pallas 67 8 4 : 29
Ariën Dekker Climax 9 4 : 31
Glenn Kramer VAV 10 4 : 33
Christian Wolkers Arena 11 4 : 41
Bart Oude Voshaar Pallas 67 12 4 : 57
Meisjes pupillen B          
Sofieke Weening VAV 1 3 : 46
Imola Peters Liemers 2 4 : 15
Renate Oldenhof Climax 3 4 : 17
Vanessa Stokkers Astylos 4 4 : 37
Tessel Langen Pallas 67 5 5 : 04
Jongens pupillen B          
Florian Kramer Pallas 67 1 3 : 31
Salle Wieringa Pallas 67 2 3 : 38
Tim van der Leeden Arena 3 3 : 49
Sam Rietveld Pallas 67 4 3 : 51
Max van Gelder Arena 5 3 : 54
Isar Bonthuis VAV 6 4 : 02
Sam Brouwers Arena 7 4 : 02
Freek Weijman Pallas 67 8 4 : 05
Henry van der Ziel VAV 9 4 : 08
Boet Elfvering Liemers 10 4 : 14
Luuk Welling Arena 11 4 : 16
Jelle van Bergen Pallas 67 12 4 : 34
Sjoerd van Dis Arena 13 4 : 36
Kaai Hoffmann Pallas 67 14 4 : 57
Meisjes pupillen A          
Christel Heuseveldt Climax 1 3 : 27
Kayleigh de Graaff Pallas 67 2 3 : 32
Britt Kwakernaak Pallas 67 3 3 : 46
Eva Nieuwstad Pallas 67 4 3 : 52
Renate Wolters VAV 5 3 : 53
Roos Verburg VAV 6 3 : 59
Ming Verwers Pallas 67 7 4 : 05
Amber van Herp Climax 8 4 : 05
Linn Willemsen VAV 9 4 : 06
Jetske van der Wilt Pallas 67 10 4 : 06
Fleur van Dijk Climax 11 4 : 07
Sterre Raaphorst Astylos 12 4 : 16
Fleur Wenneker VAV 13 4 : 24
Marije de Kleuver Climax 14 4 : 25
Jitske Hell VAV 15 4 : 30
Isa Lamers Pallas 67 16 4 : 36
Noortje Vos Climax 17 4 : 37
Manon Boerma Astylos 18 4 : 43
Kim Kramer VAV 19 4 : 45
Marit Otten Astylos 20 4 : 59
Eva Krabbenborg VAV 21 5 : 04
Sophie Roks Astylos 22 5 : 22
Jongens pupillen A          
Kristiaan van Keulen VAV 1 3 : 15
Sieb Mostert Pallas 67 2 3 : 20
Jeroen Schenk Pallas 67 3 3 : 34
Tijs Olde VAV 4 3 : 39
Jesper Winkes Pallas 67 5 3 : 42
Xander Hanou Liemers 6 3 : 43
Stijn Straatman Pallas 67 7 3 : 45
Joas Muller VAV 8 3 : 46
Gerben Westenbroek VAV 9 3 : 46
Jonas Welling Arena 10 3 : 47
Jelles Duin Astylos 11 3 : 48
Max van de Pol Climax 12 3 : 48
Thomas Weening VAV 13 3 : 49
Karst van der Wal Arena 14 3 : 52
Maurits van der Ziel VAV 15 3 : 54
Alex de Oliveira Arena 16 3 : 55
Bert Jan Overeem VAV 17 3 : 55
Ruben Peters Climax 18 3 : 56
Job Dieterman Arena 19 3 : 58
Conor Van Kan VAV 20 3 : 58
Tom Matthijssen Pallas 67 21 4 : 01
Timo Leppers VAV 22 4 : 02
Tom de Pater VAV 23 4 : 03
Nathan Drost VAV 24 4 : 04
Arris van Deelen Climax 25 4 : 04
Marco Janssen Climax 26 4 : 05
Sven Huibers Climax 27 4 : 06
Jesse de Zeeuw Astylos 28 4 : 07
Niels Boonstra Astylos 29 4 : 37
Casper Schoots Astylos 30 4 : 59
Meisjes junioren D          
Marjolein Pijper Climax 1 6 : 05
Fieke Pepping Pallas 67 2 6 : 12
Jasmijn Hoevers Pallas 67 3 6 : 16
Noor de Klein L.g. Aart Stigter 4 6 : 35
Sigrid van Holland VAV 5 6 : 42
Julia Aartse Arena 6 6 : 43
Louise van der Vlugt Arena 7 7 : 21
Sara Matthijssen Pallas 67 8 7 : 30
Hanneke van der Ziel VAV 9 7 : 37
Marjolein Smant Pallas 67 10 7 : 47
Maaike Lukkien Pallas 67 10 7 : 47
Sasja van Andel VAV 12 8 : 02
Jongens junioren D          
Lars Olde VAV 1 6 : 33
Gerson de Kleuver VAV 2 7 : 14
Joost de Kleuver Climax 3 7 : 32
Fabian van Dongen Climax 4 7 : 36
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 5 7 : 36
Luuk Raaphorst Astylos 6 7 : 54
Thomas van Harskamp Liemers 7 7 : 59
Owen van Zelst VAV 8 8 : 00
Lars Huibers Climax 9 8 : 01
Niels Koevoets Climax 10 8 : 02
Rick den Hartog Climax 11 8 : 16
Rick van Voorst Climax 12 8 : 21
Jelle Marang Pallas 67 13 8 : 24
Borre Verdoes Pallas 67 14 8 : 27
Olav Kleinherenbrink Liemers 15 8 : 29
Jasper Rou VAV 16 8 : 34
Chiel van Baardwijk Climax 17 8 : 43
Job Visser Astylos 18 8 : 48
Victor Rouwenhorst Liemers 19 8 : 54
Maikel van Lienden Astylos 20 8 : 56
Jelle Huisman Liemers 21 9 : 00
Jeroen Bastenhof VAV 22 9 : 10
Jelle Smits VAV 23 9 : 11
Mike van Kan VAV 24 9 : 15
Meisjes junioren C          
Sabine Rutten VAV 1 6 : 28
Sanne Jansen Pallas 67 2 7 : 26
Sophie van der Vlugt Arena 3 7 : 33
Dorien Konig Pallas 67 4 7 : 49
Iris Conijn Pallas 67 5 8 : 00
Marleen Kas Pallas 67 6 8 : 07
Femke Kazemier VAV 7 8 : 11
Christine Moene Pallas 67 8 8 : 12
Bente Klumpenaar VAV 9 8 : 14
Romy Beukeboom Pallas 67 10 8 : 15
Merel de Klein L.g. Aart Stigter 11 9 : 19
Merel Visser Astylos 12 9 : 41
Jongens junioren C          
Koen Jansen Pallas 67 1 8 : 05
Jelmer van de Linden Statina 2 8 : 06
Ruben Sansom Pallas 67 3 8 : 44
Damiën van de Pol Astylos 4 9 : 13
Thomas Vos Climax 5 9 : 18
Jorn Rutten Arena 6 9 : 35
Harm Dieterman Arena 7 9 : 39
Jonas Mars Pallas 67 8 9 : 46
Armin Harms Climax 9 9 : 52
Julius Martens Arena 10 10 : 02
Joris Gelmers Pallas 67 11 10 : 18
Roel Groot Pallas 67 12 11 : 10
Kevin Groeneveld Arena 13 11 : 45
Luuk Achterberg VAV 14 12 : 04
Tom van der Linden Astylos 15 13 : 10
Meisjes junioren B          
Joosje Goedhart Pallas 67 1 9 : 51
Marianne van Deelen Climax 2 9 : 59
Minke van Oeffelt Pallas 67 3 10 : 08
Elise Rutten VAV 4 10 : 23
Jongens junioren B          
Bart Konig Pallas 67 1 15 : 48
Stan van der Meer Arena 2 16 : 09
Sven Ariessen VAV 3 17 : 18
Cor Ysselstijn VAV 4 18 : 09
Jelle Hamersma VAV 5 18 : 51
Meisjes junioren A          
Jongens junioren A          
Roy Gerrits Astylos 1 26 : 44
Ådne Renes Climax 2 29 : 56
Korte cross vrouwen          
Esther Swart Tartlétos 1 18 : 04
Sigrid Dassen Tartlétos 2 18 : 13
Evelien Kooij Tartlétos 3 18 : 52
Imke Kuiper Tartlétos 4 22 : 38
Korte cross vrouwen masters          
Cora Mulder   1 21 : 53
Nienke Brouwer Pallas 67 2 22 : 05
Jolanda van der Haar VZC 3 22 : 12
Corrie Koedam VAV 4 22 : 25
Klaske Hoogstra Pallas 67 5 23 : 12
Helma van Doorn VZC 6 23 : 20
Gertie van Vugt 7 23 : 42
Yvonne Kamm Arena 8 25 : 28
Irma Wegman Pallas 67 9 25 : 45
Beppie Klumpenaar VAV 10 26 : 10
Sylvia Veenstra 11 30 : 45
Korte cross mannen          
Nout Jansen Tartlétos 1 13 : 51
Mathias Meijer Climax 2 14 : 20
Jan Pannekoek Statina 3 16 : 21
Erik de Bruin Statina 4 16 : 35
Erik Simons Tartlétos 5 16 : 53
Leo de Hartog VZC 6 18 : 59
Davey Beuving Climax 7 19 : 19
Korte cross mannen masters          
Ron van de Linden Statina 1 16 : 14
Michiel Boonstra Astylos 2 16 : 16
Jan Buwalda Pallas 67 3 17 : 09
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 4 17 : 25
Johannes van der Meer Arena 5 17 : 45
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 6 17 : 59
Adrie Honders L.g. PK 7 18 : 18
Reijer Demoet Veenendaal 8 18 : 45
Gert Vermeer L.g. PK 9 19 : 06
Rob Renes Climax 10 19 : 47
Marco Harms Climax 11 20 : 07
Ruud Klaaze VZC 12 22 : 05
Marinus van Capelle VZC 13 22 : 07
Aart de Harder Climax 14 28 : 30
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 47 : 57
Debbie Deubel 2 64 : 48
Lange cross vrouwen masters          
Danielle Krijgsman Arena 1 46 : 14
Hester Leendertz Climax 2 52 : 10
Jennie Sasbrink VAV 3 62 : 44
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 4 62 : 46
Lange cross mannen          
Swoossi Ramadam 1 38 : 22
Erik Wolsing VAV 2 41 : 07
Melvin Laport Climax 3 42 : 25
Martijn Schenk Pallas 67 4 43 : 10
Gerk van der Have Statina 5 47 : 27
Sjouke Venema VZC 6 49 : 23
Lange cross mannen masters          
Frans Jorna Hellas 1 39 : 59
Mark Rietveld 2 40 : 12
Jan de Groot Hellas 3 40 : 27
René van der Vlugt Arena 4 42 : 15
Gerard van de Grift Leersum 5 42 : 45
Henk Lenderink Climax 6 44 : 41
Carl Jansen Pallas 67 7 45 : 01
Laurens Beerepoot Climax 8 45 : 17
Jos Tielen 9 46 : 08
Jan van Voorst 10 46 : 20
Marc van Gelder Arena 11 46 : 27
Angelo Welling Arena 12 46 : 58
Henk Gerritsen Elst 13 48 : 01
Otto van Wijk 14 49 : 06
Peter Rudger 15 49 : 11
Perry Van Kan VAV 16 49 : 29
Charles van Rheenen VZC 17 49 : 53
Teun van Kalkeren Dijkrunners 18 50 : 16
Tim Steenbergh Climax 19 50 : 59
Johan Derriks Climax 20 51 : 50
J. Suurmond Arena 21 52 : 09
Arie Houdijk VAV 22 52 : 16
Theo Reus VAV 23 52 : 18
Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 24 53 : 05
Dick van Hilten Climax 25 54 : 27
Ton Spierings Climax 26 55 : 28
Piet Wintermans Climax 27 55 : 46
Jan Hendriks VAV 28 55 : 48
Theo Backer Wageningen 29 55 : 59
Henk Slotboom Climax 30 57 : 35
Sjors Rudger 31 59 : 17
Trimloop vrouwen          
Thea van Lopik Pallas 67 1 12 : 06
Heidrun Stritzke Wageningen 2 12 : 43
Trimloop mannen          
Geerit Pater VAV 1 9 : 12
Arris van Deelen Ede 2 10 : 02
Marco Durand Climax 3 10 : 33