Rhenen – 40e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd (finale)
10 maart 2012

Zaterdag 10 maart was de finale wedstrijd van de 40ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2011/2012.
In totaal zijn er 252 lopers gefinisht.
Weer: 10°C, bewolkt met flinke bui, wind: west 14 km/u, luchtvochtigheid: 94%.
Bijgewerkt: 14 maart 2012.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini
Jisze Diemer Climax 1 4 : 21
Esmée Beukers Pallas 67 2 4 : 25
Hester Moene Pallas 67 3 4 : 28
Rebekka Kool Rhenen 4 5 : 04
Annemijn Drost VAV 5 5 : 10
Dagmar Huibers Climax 6 5 : 24
Eliane Gronouwe Climax 7 6 : 14
Jongens pupillen Mini
Harm Olde VAV 1 3 : 45
Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 10
Tygo Hulsebos VAV 3 4 : 55
Eijsse Wieringa Pallas 67 4 4 : 59
Meisjes pupillen C
Marieke Lamers Arena 1 4 : 29
Dorine van Leeuwen Climax 2 4 : 37
Nina van Doorn Arena 3 5 : 04
Lotte Aartse Arena 4 5 : 30
Jongens pupillen C
Ard Laffeber Astylos 1 3 : 54
Jurre Klumpenaar VAV 2 4 : 17
Menno Jonker Climax 3 4 : 24
Senne Grift Climax 4 4 : 26
Daan Reefman Pallas 67 5 4 : 28
Meisjes pupillen B
Keet Rogh VAV 1 3 : 51
Silu Verwers Pallas 67 2 4 : 00
Anne Kuipers Pallas 67 3 4 : 05
Kirsten de Jong Astylos 4 4 : 17
Naomi Kool Rhenen 5 4 : 23
Noël Bookelmann Climax 6 4 : 36
Desiree Gronouwe Climax 7 4 : 39
Manoek van Schijndel Climax 8 5 : 15
Jongens pupillen B
Chris van Dijk Climax 1 3 : 40
Casper Pleijsier Arena 2 3 : 44
Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 3 : 50
Wouter Lamers Arena 4 3 : 50
Robin Antonisse Pallas 67 5 3 : 53
Nils Reefman Pallas 67 6 3 : 54
Christian Wolkers Arena 7 3 : 54
Dick Overeem VAV 8 3 : 56
Stefan Beukers Pallas 67 9 3 : 57
Kasper Dercksen Arena 10 4 : 00
Bjorn Hulsebos VAV 11 4 : 02
Djurre Wieringa Pallas 67 12 4 : 16
Glenn Kramer VAV 13 4 : 20
Roeland van Laar Arena 14 4 : 21
Bart Oude Voshaar Pallas 67 15 4 : 25
Daan Memelink Pallas 67 16 4 : 35
Berat Kir Pallas 67 17 4 : 39
Martijn de Jong Climax 18 4 : 56
Meisjes pupillen A
Lotte Geelen Pallas 67 1 3 : 25
Britt Kwakernaak Pallas 67 2 3 : 40
Sterre Buijs VAV 3 3 : 41
Maaike Hageman Liemers 4 3 : 55
Noor Breedveld Pallas 67 5 3 : 58
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 6 4 : 12
Vanessa Stokkers Astylos 7 4 : 22
Manon Boerma Astylos 8 4 : 23
Fenna Rasing Liemers 9 4 : 33
Jongens pupillen A
Florian Kramer Pallas 67 1 3 : 15
Tijs Olde VAV 2 3 : 25
Stijn Straatman Pallas 67 3 3 : 30
Bert Jan Overeem VAV 4 3 : 35
Tim van der Leeden Arena 5 3 : 36
Salle Wieringa Pallas 67 6 3 : 37
Max van Gelder Arena 7 3 : 37
Karst van der Wal Arena 8 3 : 48
Freek Weijman Pallas 67 9 3 : 49
Arris van Deelen Climax 10 3 : 49
Lucas Vandersteen Climax 11 3 : 52
Henry van der Ziel VAV 12 3 : 57
Isar Bonthuis VAV 13 4 : 01
Jeffrey van den Brink Climax 14 4 : 10
Gerben Hutten VAV 15 4 : 13
Sven Huibers Climax 16 4 : 14
Steven Koomen Pallas 67 17 4 : 19
Jelle van Bergen Pallas 67 18 4 : 25
Age Reindersma Climax 19 4 : 48
Mika Hanou Liemers 20 4 : 55
Meisjes junioren D
Christel Heuseveldt Climax 1 5 : 57
Anke Haverlach Climax 2 6 : 08
Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 6 : 29
Renate Wolters VAV 4 6 : 46
Fleur van Dijk Climax 5 6 : 48
Isa Lamers Pallas 67 6 6 : 58
Jetske van der Wilt Pallas 67 7 6 : 59
Harmke Rasing Liemers 8 6 : 59
Amber van Herp Climax 9 7 : 03
Louise van der Vlugt Arena 10 7 : 05
Tessa Janssen Astylos 11 7 : 32
Marije de Kleuver Climax 12 7 : 44
Kim Kramer VAV 13 8 : 02
Jongens junioren D
Sieb Mostert Pallas 67 1 6 : 46
Maurits van der Ziel VAV 2 7 : 04
Jibbe Klumpenaar VAV 3 7 : 09
Jesper Winkes Pallas 67 4 7 : 10
Jeroen Schenk Pallas 67 5 7 : 11
Lars Huibers Climax 6 7 : 28
Xander Hanou Liemers 7 7 : 31
Kristian van Keulen VAV 8 7 : 33
Thomas van Harskamp Liemers 9 7 : 36
Ruben Peters Climax 10 7 : 48
Gerben Westenbroek VAV 11 7 : 48
Owen van Zeelst VAV 12 7 : 56
Job Dieterman Arena 13 8 : 08
Jasper Rou VAV 14 8 : 12
Jelles Duin Astylos 15 8 : 17
Job Visser Astylos 16 8 : 42
Bram Doeser L.g. Aart Stigter 17 8 : 54
Jeroen Bastenhof VAV 18 9 : 14
Jeroen van Wees L.g. Aart Stigter 19 9 : 42
Jelle Smits VAV 20 9 : 46
Bas Davids VAV 21 10 : 19
Daan Lennartz VAV 22 10 : 26
Meisjes junioren C
Marjolein Pijper Climax 1 7 : 05
Fieke Pepping Pallas 67 2 7 : 25
Sanne Jansen Pallas 67 3 7 : 31
Jasmijn Hoevers Pallas 67 4 7 : 42
Julia Aartse Arena 5 7 : 47
Sophie van der Vlugt Arena 6 7 : 58
Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 7 8 : 06
Suze Vermeer Pallas 67 8 8 : 14
Anouk Hutten VAV 9 8 : 32
Bente Klumpenaar VAV 10 8 : 32
Sigrid van Holland VAV 11 8 : 40
Annemarie van Harskamp Liemers 12 9 : 02
Jongens junioren C
Lars Olde VAV 1 8 : 17
Ruben Sansom Pallas 67 2 8 : 22
Gerson de Kleuver VAV 3 9 : 00
Julius Martens Arena 4 9 : 19
Joost de Kleuver Climax 5 9 : 33
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 6 9 : 34
Niels de Jong Arena 7 9 : 35
Rick van Voorst Climax 8 10 : 06
Jan Siemen Smink Pallas 67 9 10 : 11
Djurre van der Molen Pallas 67 10 10 : 23
Borre Verdoes Pallas 67 11 11 : 17
Jelmer Lennartz VAV 12 11 : 48
Maikel van Lienden Astylos 13 12 : 02
Meisjes junioren B
Dorien Konig Pallas 67 1 10 : 31
Femke Kazemier VAV 2 10 : 37
Marleen Kas Pallas 67 3 10 : 43
Jongens junioren B
Koen Jansen Pallas 67 1 15 : 41
Damien van de Pol Astylos 2 16 : 03
Jeroen Bakker Hellas 3 16 : 12
Jelle Hamersma VAV 4 16 : 54
Harm Dieterman Arena 5 17 : 10
Jorn Rutten Arena 6 17 : 15
Jasper Kuiters Climax 7 17 : 30
Armin Harms Climax 8 19 : 20
Meisjes junioren A
Elise Rutten VAV 1 18 : 59
Minke van Oeffelt Pallas 67 2 20 : 07
Jongens junioren A
Ådne Renes Climax 1 27 : 30
Korte cross vrouwen
Esther Swart Tartlétos 1 17 : 44
Saskia Uitenbosch VAV 2 18 : 13
Marielle de Rijk Tartlétos 3 22 : 12
Maaike Groendijk Tartlétos 4 22 : 18
Julia Ratter Tartlétos 5 23 : 43
Coby de Vries Pallas 67 6 25 : 53
Korte cross vrouwen masters
Moniek Verbeek Pallas 67 1 18 : 48
Welmoed Meindertsma 2 20 : 31
Nienke Brouwer Pallas 67 3 21 : 05
Corrie Koedam VAV 4 22 : 34
Dominique Veenemans Pallas 67 5 22 : 40
Klaske Hoogstra Pallas 67 6 23 : 10
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 7 24 : 08
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 8 24 : 32
Korte cross mannen
Nout Jansen Tartlétos 1 13 : 50
Mathias Meijer Climax 2 13 : 54
Mischa Petie Tartlétos 3 14 : 29
Bart Konig Pallas 67 4 15 : 30
Thijs Pasmans Tartlétos 5 15 : 50
Jelle Hanswijk Climax 6 16 : 19
Bart Hanswijk Climax 7 16 : 48
Thijs Leentvaar 8 17 : 15
Corné Kool VZC 9 18 : 37
Davey Beuving Climax 10 19 : 01
Korte cross mannen masters
Ronald Dercksen Arena 1 16 : 01
Frans Rutten Arena 2 16 : 24
Dick Scholts 3 16 : 41
Michiel Boonstra Statina 4 16 : 46
Bob Schennach L.g. Aart Stigter 5 16 : 56
Norbert Eelman VZC 6 17 : 05
Henk Gerritsen 7 17 : 28
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 8 17 : 33
René Gijsman Climax 9 17 : 40
Johannes van der Meer Arena 10 17 : 43
Bert den Hertog Dijkrunners 11 18 : 14
Adrie Honders L.g. PK 12 18 : 47
Reijer Demoet 13 18 : 53
Gert Vermeer 14 19 : 00
Rob Renes Climax 15 19 : 27
Bert Nap VAV 16 19 : 52
Tim van Vliet Wijk Bij Duurstede 17 19 : 54
Michel Spijkerman TZC Vahalis 18 20 : 54
Ruud Klaare 19 21 : 57
Marinus van Cappelle VZC 20 22 : 49
Maarten-Willem Gronouwe Climax 21 23 : 49
Lange cross vrouwen
Mireille Baart Pallas 67 1 45 : 50
Marjolein Poolman Climax 2 46 : 26
Tessa Frunt 3 49 : 29
Danielle Schouw TZC Vahalis 4 51 : 35
Lange cross vrouwen masters
Chanmari Koolen Pallas 67 1 43 : 32
Simone Hakenberg 2 49 : 00
Isabella Oosting Climax 3 49 : 46
Frederieke Sieders Pallas 67 4 49 : 57
Petra Scholtens Fit 5 55 : 15
Ellen van Dijk L.g. Aart Stigter 6 57 : 05
Ellen van Mourik VAV 7 58 : 45
Netty van Offeren VAV 8 59 : 53
Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 9 64 : 19
Beppie Klumpenaar VAV 10 65 : 17
Lange cross mannen
Eric de Witte VAV 1 40 : 14
Cees van Maanen 2 41 : 21
Jim Driessen Astylos 3 44 : 52
Jos Tielen Zoomlopers 4 48 : 52
Waldo Duin Varalis 5 49 : 50
Steven Poolman Vught 6 50 : 21
Stefan van den Berg TZC Vahalis 7 51 : 31
Lange cross mannen masters
Anne Wiersma VAV 1 42 : 12
René van der Vlugt Arena 2 42 : 16
Erik van Uterson Astylos 3 42 : 32
Ron van Dijk Astylos 4 43 : 20
Timo de Boer Fit 5 43 : 27
Gerard van de Grift VZC 6 43 : 47
Corne Kool Rhenen 7 44 : 06
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 8 44 : 55
Peter Aartse L.g. PK 9 45 : 04
Mathieu Goedhart TZC Vahalis 10 46 : 20
Charles Kuurstra TZC Vahalis 11 47 : 10
Edwin Gierman L.g. PK 12 48 : 05
André Knop L.g. Aart Stigter 13 49 : 19
Bas Tijmstra Climax 14 49 : 29
Leo de Hartog VZC 15 49 : 44
Erik Offereins Climax 16 49 : 45
Albert Koedam VAV 17 50 : 08
Maarten Vermeulen Astylos 18 50 : 11
Theo Deur L.g. Aart Stigter 19 50 : 14
Kees van Ravenswaaij VAV 20 50 : 20
John Lens TZC Vahalis 21 53 : 27
Charles van Rheenen VZC 22 53 : 49
Henk van Kooten VAV 23 55 : 03
Jan de Bruin Climax 24 55 : 14
Daan Baart 25 55 : 21
Jan Hendriks VAV 26 55 : 32
Herman Groothedde VAV 27 57 : 31
Martin Touwen VAV 28 57 : 32
Bert Leppers VAV 29 57 : 53
Arnold Bos VAV 30 58 : 23
Piet Wintermans Climax 31 59 : 08
Eisse Knot VAV 32 59 : 40
Marius van Zoelen Ede 33 61 : 03
Leo Lansbergen VAV 34 63 : 54
Dick de Wit VAV 35 68 : 45
Peter Hoedjes Hoorn 36 69 : 45
Trimloop vrouwen
Trimloop mannen
Henk Kas Pallas 67 1 11 : 18
Wessel Flinterman Statina 2 15 : 56