Rhenen – 41e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd (finale)
2 februari 2013

Zaterdag 2 februari was de finale wedstrijd van de 41ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2012/2013.
In totaal zijn er 264 lopers gefinisht.
Weer: 4°C, eerst natte sneeuw, daarna half-bewolkt, winderig uit het NW.
Bijgewerkt: 6 februari 2013.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Maria Muller VAV 1 5 : 00
Hilde Lamers Arena 2 5 : 02
Rebekka Kool Rhenen 3 5 : 20
Nienke de Jong Climax 4 5 : 26
Lisanne Gronouwe Climax 5 7 : 47
Jongens pupillen Mini          
Gijs Barthelomeus 1 5 : 05
Meisjes pupillen C          
Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 11
Jisze Diemer Climax 2 4 : 14
Floor Ignatius Climax 3 4 : 15
Evelyn Navarro Climax 4 4 : 15
Esmée Beukers Pallas 67 5 4 : 28
Nora Mourits Pallas 67 6 4 : 38
Larissa van de Bovenkamp VAV 7 4 : 42
Janne Leenders 8 4 : 51
Hester Moene Pallas 67 9 4 : 52
Floor Suijker Climax 10 4 : 55
Dagmar Huibers Climax 11 4 : 58
Esther Ros Pallas 67 12 5 : 08
Eliane Gronouwe Climax 13 5 : 44
Jongens pupillen C          
Dawit Verwers Pallas 67 1 4 : 01
Niels Adriaan VAV 2 4 : 32
Tygo Hulsebos VAV 3 4 : 37
Casper Starren Pallas 67 4 4 : 56
Meisjes pupillen B          
Meike Leenders VAV 1 4 : 02
Isa Leidekker VAV 2 4 : 07
Marieke Lamers Arena 3 4 : 14
Fenna Achterberg VAV 4 4 : 19
Kore Hengeveld Pallas 67 5 4 : 44
Charlotte Guirain VAV 6 4 : 59
Nina van Doorn Arena 7 5 : 01
Jongens pupillen B          
Jelle van der Veer Climax 1 3 : 35
Ard Laffeber Astylos 2 3 : 43
Jasper van Craaikamp VAV 3 3 : 48
Jort Mulders VAV 4 3 : 52
Jurre Klumpenaar VAV 5 4 : 07
David Versteeg VAV 6 4 : 11
Menno Jonker Climax 7 4 : 16
Daan Reefman Pallas 67 8 4 : 21
Senne Grift Climax 9 4 : 24
Jeroen Bruil Climax 10 4 : 30
Daan Memelink Pallas 67 11 4 : 31
Jelle Bosma Pallas 67 12 4 : 53
Tijm Wennekes Pallas 67 13 5 : 06
Koen van Ballegooijen Astylos 14 5 : 09
Meisjes pupillen A          
Celine Meixner L.g. Aart Stigter 1 3 : 45
Keet Rogh VAV 2 3 : 46
Rachel Muller VAV 3 3 : 49
Linde van Dijken VAV 4 4 : 05
Else Janssen Climax 5 4 : 13
Vanessa Stokkers Astylos 6 4 : 16
Silu Verwers Pallas 67 7 4 : 22
Naomi Kool Rhenen 8 4 : 23
Roos van Ballegooijen Astylos 9 4 : 30
Isa Wijdenes Climax 10 4 : 32
Noël Bookelmann Climax 11 4 : 35
Ecke Wijkmans Astylos 12 4 : 36
Desiree Gronouwe Climax 13 4 : 44
Chayenne van de Bovenkamp VAV 14 5 : 27
Jongens pupillen A          
Florian Kramer Pallas 67 1 3 : 17
Lucien Vermeulen 2 3 : 32
Tijn Baumann 3 3 : 33
Max van Gelder Arena 4 3 : 34
Bjorn Hulsebos VAV 5 3 : 44
Tim van der Leeden Arena 6 3 : 46
Casper Pleijsier Arena 7 3 : 46
Stefan Beukers Pallas 67 8 3 : 49
Nils Reefman Pallas 67 9 3 : 51
Gerben Hutten VAV 10 3 : 52
Christian Wolkers Arena 11 3 : 53
Freek Weijman Pallas 67 12 3 : 54
Wouter Lamers Arena 13 3 : 55
Henry van der Ziel VAV 14 3 : 56
Kasper Dercksen Arena 15 4 : 03
Jelle van Bergen Pallas 67 16 4 : 03
Dick Overeem VAV 17 4 : 03
Roeland van Laar Arena 18 4 : 17
Robin Antonise Pallas 67 19 4 : 17
Steven Koomen Pallas 67 20 4 : 20
Martijn de Jong Climax 21 4 : 21
Jelle van Uitert VAV 22 4 : 31
Tjerk Hendriks Climax 23 4 : 36
Bart Oude Voshaar Pallas 67 24 4 : 37
Mika Hanou Liemers 25 5 : 11
Johan Stockschen Pallas 67 26 5 : 20
Jordy Maassen Pallas 67 27 5 : 27
Meisjes junioren D          
Christel Heuseveldt Climax 1 6 : 06
Kayleigh de Graaff Pallas 67 2 6 : 14
Britt Kwakernaak Pallas 67 3 6 : 26
Marit de Jong Liemers 4 6 : 39
Fleur van Dijk Climax 5 6 : 49
Lotte van Wessel Liemers 6 6 : 51
Maaike Hageman Liemers 7 6 : 58
Harmke Rasing Liemers 8 7 : 11
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 9 7 : 26
Noor Breedveld Pallas 67 10 7 : 27
Jetske van der Wilt Pallas 67 11 7 : 30
Marije de Kleuver Climax 12 7 : 50
Isa Lamers Pallas 67 13 7 : 51
Fenna Rasing Liemers 14 8 : 35
Serena van de Bovenkamp VAV 15 9 : 06
Jongens junioren D          
Sieb Mostert Pallas 67 1 6 : 24
Jibbe Klumpenaar VAV 2 6 : 56
Kristian van Keulen VAV 3 7 : 22
Tijs Olde VAV 4 7 : 39
Tom de Pater VAV 5 7 : 52
Xander Hanou Liemers 6 7 : 55
Maurits van der Ziel VAV 7 7 : 56
Jeroen Schenk Pallas 67 8 7 : 57
Job Dieterman Arena 9 8 : 11
Bert-Jan Overeem VAV 10 8 : 27
Daan Baumann de Sprinter 11 8 : 39
Karst van der Wal Arena 12 8 : 40
Jeffrey van den Brink Climax 13 8 : 41
Arris van Deelen Climax 14 8 : 47
Sven Huibers Climax 15 8 : 48
Lucas Vandersteen Climax 16 8 : 49
Ilyas Versteeg Pallas 67 17 9 : 07
Bas Davids VAV 18 10 : 18
Meisjes junioren C          
Fieke Pepping Pallas 67 1 7 : 16
Anouk van Nellestijn 2 7 : 21
Julia Aartse Arena 3 8 : 03
Jongens junioren C          
Lars Olde VAV 1 8 : 07
Gerson de Kleuver VAV 2 9 : 16
Joost de Kleuver Climax 3 9 : 50
Rick van Voorst Climax 4 9 : 54
Niek Frijlink Climax 5 10 : 25
Lars Huibers Climax 6 10 : 30
Jasper Rou VAV 7 10 : 52
Jelle Huisman Liemers 8 11 : 35
Jeroen Bastenhof VAV 9 12 : 57
Meisjes junioren B          
Eline de Jong Liemers 1 9 : 11
Dorien Konig Pallas 67 2 10 : 47
Femke Kazemier VAV 3 11 : 07
Marleen Kas Pallas 67 4 11 : 12
Bente Klumpenaar VAV 5 12 : 15
Jongens junioren B          
Milan van der Meer Arena 1 16 : 25
Christiaan van der Gaag Pallas 67 2 16 : 55
Thomas Vos Climax 3 17 : 03
Jasper Kuiters Climax 4 17 : 14
Harm Dieterman Arena 5 17 : 32
Wessel Flinterman Statina 6 18 : 08
Armin Harms Climax 7 18 : 26
Jan Siemen Smink Pallas 67 8 19 : 16
Meisjes junioren A          
Elise Rutten VAV 1 19 : 20
Yvonne Baardwijk Climax 2 23 : 02
Jongens junioren A          
Jelle Hamersma VAV 1 25 : 47
Martijn Goddijn Climax 2 28 : 39
Korte cross vrouwen          
Lotte Spraakman Rotterdam Atl. 1 17 : 17
Mireille Baart Pallas 67 2 17 : 28
Mieke Eppink PAC 3 18 : 55
Evelien Kooij Tartlétos 4 20 : 07
Lisa Verberne 5 24 : 07
Te Teunissen VZC 6 24 : 13
Coby de Vries Pallas 67 7 25 : 07
Korte cross vrouwen masters          
Joke Boon L.g. Aart Stigter 1 21 : 04
Nienke Brouwer Pallas 67 2 21 : 43
Cora Vermeer VZC 3 21 : 59
Hermien Vleems Arena 4 22 : 12
Anita Damen Wijk Bij Duurstede 5 22 : 50
Klaske Hoogstra Pallas 67 6 23 : 27
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 7 23 : 35
Helma van Doorn VZC 8 23 : 48
Margriet Tollenaar VZC 9 24 : 10
Annemarie van den Berg VZC 10 24 : 29
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 24 : 50
Marjon van Eck Veenendaal 12 25 : 04
Beppie Klumpenaar – van der Weijden Veenendaal 13 25 : 20
Korte cross mannen          
Leon Graumans 1 14 : 07
Nout Jansen Tartlétos 2 14 : 48
Koen Jansen Pallas 67 3 15 : 13
Leonard Tersteeg 4 15 : 36
Bart Konig Pallas 67 5 15 : 52
Matthijs Beerepoot Climax 6 16 : 08
Marcel Jaarsma 7 17 : 40
Gert Mulder 8 18 : 53
Ådne Renes Climax 9 19 : 31
Pepijn Pijfers 10 21 : 41
Erik-Jan van Gelderen VAV 11 22 : 51
Marcel van den Berg 12 23 : 50
Korte cross mannen masters          
Ronald Dercksen Arena 1 16 : 25
Frans Rutte Arena 2 16 : 40
Marco Mensink Wageningen 3 16 : 47
Dolf van de Voort PAC 4 17 : 30
Jan Buwalda Pallas 67 5 17 : 41
Jan Bieshaar VZC 6 17 : 46
Andries Datema VZC 7 17 : 47
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 8 17 : 59
Johannes van der Meer Arena 9 18 : 14
Marco Davelaar 10 18 : 15
Pieter van Zijl L.g. Veenendaal 11 18 : 32
Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 12 19 : 11
Peter Zwaan L.g. Aart Stigter 13 19 : 15
Jacob Hartman 14 19 : 42
Harrie van Hoof L.g. Aart Stigter 15 19 : 47
Albert Koedam 16 19 : 51
Frank van de Weerd Ede 17 20 : 02
Marco Harms Climax 18 20 : 08
Peter van der Linden L.g. Aart Stigter 19 20 : 17
Rob Renes Climax 20 20 : 19
Peter Bieshaar VZC 21 20 : 36
Jeroen Zwetsloot Wageningen 22 20 : 52
Jean-Michel Chavernac L.g. Aart Stigter 23 20 : 54
Christian Vandersteen Climax 24 21 : 27
Perry van den Berg VZC 25 21 : 36
Piet Wintermans Climax 26 23 : 14
Rinze Oost VZC 27 24 : 12
Henk Fransen L.g. Aart Stigter 28 24 : 18
René Vrösch VZC 29 25 : 19
Lange cross vrouwen          
Marloes van Loon Tartlétos 1 48 : 39
Anneke van de Boer Tartlétos 2 49 : 48
Irene Drexhage 3 55 : 12
Lange cross vrouwen masters          
Isabella Oosting Climax 1 51 : 07
Nina Joosten Pallas 67 2 54 : 11
Miranda van Ede 3 58 : 02
Carina van Gelder 4 58 : 04
Paulien Adamse Pallas 67 5 59 : 25
Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 6 64 : 46
Dicky van Leeuwen 7 68 : 21
Lange cross mannen          
Jeroen Zeinstra Pallas 67 1 38 : 54
Joep Kluwen Tartlétos 2 39 : 10
Mischa Petie Tartlétos 3 39 : 36
Wouter Visser 4 40 : 33
Joep van der Zanden Tartlétos 5 41 : 22
Jonas Raulf 6 43 : 28
Benny Mulder Tricht 7 45 : 29
Thijs Leentvaart Climax 8 47 : 28
Wilbert Elbertsen 9 51 : 50
Lange cross mannen masters          
Aart Stigter L.g. Aart Stigter 1 39 : 17
Lars Roosken 2 42 : 10
Roel van den Meiracker Wageningen 3 43 : 05
Johan Versteeg Wageningen 4 43 : 14
Kennard Hofland Pallas 67 5 43 : 54
Mart Meijboom Ede 6 45 : 14
Dick Scholtus Vahalis 7 46 : 12
Marco Davelaar 8 46 : 38
Charles Kuurstra Tiel 9 47 : 05
Rodger Hulsebos VAV 10 47 : 07
Nico Kluwen 11 47 : 31
André Knop 12 48 : 31
P. Hamersma L.g. Veenendaal 13 48 : 41
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 14 49 : 50
Rob Tollenaar Arena 15 50 : 17
Peter van de Haar VAV 16 51 : 49
Arie Houdijk L.g. Veenendaal 17 52 : 16
Maarten Vermeulen 18 52 : 31
Jaap Davidse VAV 19 52 : 44
Evert van Donk 20 52 : 51
Kees van Ravenswaaij VAV 21 52 : 56
Otto Kwint L.g. Veenendaal 22 53 : 36
Henry Ceuninck 23 54 : 03
Marcel van de Loo 24 54 : 10
Theo Reus L.g. Veenendaal 25 55 : 04
Jan Hendriks VAV 26 55 : 10
Alfred Gaasbeek Climax 27 58 : 08
Arnold Boselie VAV 28 58 : 55
Henk Warris Climax 29 61 : 20
Willem vd Meulen Vahalis 30 61 : 36
Karel Drexhage 31 64 : 25
Nico Achterberg L.g. Veenendaal 32 68 : 22
Joop Bakker L.g. Veenendaal 33 69 : 45
de Wit VAV 34 73 : 44
Trimloop vrouwen          
Jeanette Guérain Veenendaal 1 19 : 53
Trimloop mannen          
Jan Huibers Climax 1 10 : 37
Wilko Overeem VAV 2 12 : 11
Jack Huisman Liemers 3 13 : 32