Rhenen – 42e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd (finale)
1 februari 2014

Zaterdag 1 februari was de finale wedstrijd van de 42ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2013/2014.
In totaal zijn er 406 lopers gefinisht.
Weer: 5°C, regen, winderig.

Bijgewerkt: 10 maart 2014.
Correspondentie over de uitslag met: <arena(at)bvccircuit.nl>.

Uitslag van de ASS groep:

1 Enzo Renting Pallas 67 5.06
2 Jesse Dijkstra Pallas 67 5.07
3 Djorn Willemsen Pallas 67 5.12
4 Johan Stockschen Pallas 67 5.42
5 Jordy Maassen Pallas 67 6.02
StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Minuten : Seconden
  Meisjes pupillen Mini          
30 Lisa Navarro Climax 1 5 : 06
31 Lynn Oosterhuis AV 34 2 5 : 08
32 Rebekka Kool Arena 3 5 : 39
33 Lotte van Lohuizen AV 34 4 6 : 04
907 Janneke Willemsen Lg Aart Stigter 5 6 : 48
29 Lisanne Gronouwe Ede 6 7 : 11
28 Eveline Breekveldt Ede 7 7 : 13
  Jongens pupillen Mini          
1 Lucas Wolkers Arena 1 5 : 34
2 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 5 : 58
4 Skye Bute AV 34 3 6 : 33
3 Stijn Dijkslag VAV 4 7 : 32
  Meisjes pupillen C          
40 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 38
41 Lieke Drost AV 34 2 4 : 41
37 Maria Muller VAV 3 4 : 44
36 Elsa Lila Astylos 4 5 : 17
38 Hilde Lamers Arena 5 5 : 19
46 Jules Bruins AV 34 6 5 : 21
42 Annefleur Taams VAV 7 5 : 22
43 Nienke de Jong Climax 8 5 : 23
48 Noelle van Veen AV 34 9 5 : 26
51 Lara van Brummelen AV 34 10 5 : 50
52 Noa Schouten AV 34 11 5 : 55
45 Marlou Mulder AV 34 12 6 : 02
39 Fenne Dijkslag VAV 13 6 : 03
900 Floortje Overeem AV 34 14 6 : 05
50 Jonna Daverschot AV 34 15 6 : 06
49 Lilianne Beishuizen AV 34 16 6 : 16
  Jongens pupillen C          
14 Mika Naber AV 34 1 4 : 28
6 Jeroen van Halteren VAV 2 4 : 40
25 Robin Timmerman AV 34 3 4 : 43
16 Hans Griesheimer Astylos 4 4 : 48
17 Julius Prop AV 34 5 4 : 55
15 Kyan van Breugel AV 34 6 4 : 59
19 Ruben Schussler Climax 7 5 : 06
20 Simon van Unen Climax 8 5 : 07
901 Niek van de Pol AV 34 9 5 : 15
21 Joran van Breugel AV 34 10 5 : 28
7 Jasper van der Schaft Astylos 11 5 : 40
18 Oscar Roelsma Pallas 67 12 5 : 41
10 Lucas Groot Kormelink Climax 13 5 : 44
12 Kjell Westra Astylos 14 5 : 50
9 Mark van Voorst Climax 15 5 : 51
908 Stijn Karsemeier Arena 16 5 : 57
8 Tim van Mechelen Climax 17 6 : 05
13 Tijn Wisse Liemers 18 6 : 24
906 Basquiat Guerain VAV 19 6 : 27
24 Jelle Beekman AV 34 20 7 : 40
  Meisjes pupillen B          
72 Jisze Diemer Climax 1 4 : 30
73 Filsan Versteeg Pallas 67 2 4 : 34
80 Floor Ignatius Climax 3 4 : 35
83 Myrthe van Breugel AV 34 4 4 : 46
79 Evelyn Navarro Climax 5 4 : 52
89 Veerle van Ittersum Climax 6 4 : 54
84 Anna van Lohuizen AV 34 7 4 : 55
82 Elise Koppejan AV 34 8 4 : 58
81 Inge Bakker AV 34 9 5 : 02
74 Janne Leenders VAV 10 5 : 03
87 Léonie Rijnders AV 34 11 5 : 05
85 Jytte de Reus AV 34 12 5 : 14
86 Isis Henninger AV 34 13 5 : 19
75 Esmée Beukers Pallas 67 14 5 : 20
78 Debora Breekveldt Ede 15 5 : 50
88 Hadassa Kool Arena 16 5 : 55
76 Kim de Pater VAV 17 5 : 58
  Jongens pupillen B          
53 Harm Olde VAV 1 4 : 17
60 Kjell Hulleman AV 34 2 4 : 21
54 Dawit Verwers Pallas 67 3 4 : 28
69 Wout van der Weide AV 34 4 4 : 31
55 Rick Derks Astylos 5 4 : 34
62 Friso Castelein AV 34 6 4 : 46
902 Vasco Stip Arus 7 4 : 56
66 Marijn Atmodimedjo AV 34 8 4 : 57
63 Niels Adrian VAV 9 4 : 58
56 Tygo Hulsebos VAV 10 4 : 59
68 Lars Oostenenk AV 34 11 5 : 04
65 Eysse Wieringa Pallas 67 12 5 : 10
57 Sven Wildeboer VAV 13 5 : 17
64 Niels Berghege Pallas 67 14 5 : 25
67 Koen Regelink AV 34 15 5 : 26
70 Oscar van Mourik AV 34 16 5 : 28
58 Tycho Borm Pallas 67 17 5 : 29
61 Thijs Oostenenk AV 34 18 5 : 37
909 Arjen van Loor Arena 19 6 : 26
59 Kian van den Sigtenhorst Arena 20 6 : 40
  Meisjes pupillen A1          
173 Tess van Randtwijk AV 34 1 4 : 03
174 Rosella van Keulen VAV 2 4 : 09
165 Meike Leenders VAV 3 4 : 10
166 Isa Leidekker VAV 4 4 : 28
175 Yasmine Bouaziz AV 34 5 4 : 29
176 Zosia Eilander AV 34 6 4 : 30
180 Maeve van Manson AV 34 7 4 : 39
179 Emma Beekman AV 34 8 4 : 49
177 Eva Aalders AV 34 9 4 : 53
169 Charlotte Guerain VAV 10 4 : 54
170 Marieke Lamers Arena 11 4 : 57
181 Moira Henninger AV 34 12 4 : 58
171 Floor Olthof Pallas 67 13 5 : 01
168 Robin Vuik Astylos 14 5 : 05
184 Sjimmie van Riet Climax 15 5 : 07
187 Leyla Giebels Pallas 67 16 5 : 11
189 Yacine Leye AV 34 17 5 : 12
185 Julia Telgen AV 34 18 5 : 15
182 Noeska van Zaanen AV 34 19 5 : 24
172 Nina van Doorn Arena 20 5 : 25
183 Lotte Aartse Arena 21 5 : 39
  Jongens pupillen A1          
132 Jasper van Craaikamp VAV 1 4 : 01
133 Jelle van der Veer Climax 2 4 : 04
145 Glenn de Boer AV 34 3 4 : 13
147 Martijn van der Lecq AV 34 4 4 : 19
149 Sem Dekker AV 34 5 4 : 21
134 Jort Mulders VAV 6 4 : 24
152 Cas Hoekstra AV 34 7 4 : 30
137 Jesse de Boer VAV 8 4 : 31
148 Daan Reefman Pallas 67 9 4 : 35
153 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 10 4 : 37
150 Niek van Schijndel AV 34 11 4 : 38
135 Jurre Klumpenaar VAV 12 4 : 39
162 Jamie Booij AV 34 13 4 : 42
139 Nathan van Wendel de Joode Climax 14 4 : 43
156 Merijn Prins AV 34 15 4 : 46
140 Guus Willemsen Liemers 16 4 : 47
138 Senne Grift Climax 17 4 : 48
141 Bas Blitterswijk Liemers 18 4 : 50
142 Daan Memelink Pallas 67 19 4 : 51
163 Finn Bute AV 34 20 4 : 57
157 Hugo Roelsma Pallas 67 21 5 : 12
158 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 22 5 : 18
159 Dennis de Hoop AV 34 23 5 : 22
143 Timo Verbeet Arena 24 5 : 26
160 Koen Radstaake AV 34 25 5 : 30
144 Jeroen Bruil Climax 26 5 : 31
161 Bram Ganzevles AV 34 27 5 : 46
  Meisjes pupillen A2          
191 Keet Rogh VAV 1 3 : 56
195 Estelle Bruins AV 34 2 4 : 00
196 Elle van Kasteren AV 34 3 4 : 07
197 Mikayla van den Berg AV 34 4 4 : 08
201 Fabienne ten Klooster AV 34 5 4 : 15
199 Denise Rijnders AV 34 6 4 : 17
192 Elke Wijkmans Astylos 7 4 : 21
200 Ilse Leeraar AV 34 8 4 : 25
198 Linde van Dijken VAV 9 4 : 35
208 Mabel Rab AV 34 10 4 : 38
205 Nikki Bakker AV 34 11 4 : 40
204 Merijn Veltman AV 34 12 4 : 43
193 Else Janssen Climax 13 4 : 55
206 Naomi Kool Arena 14 5 : 04
210 Elissa van der Meer AV 34 15 5 : 19
194 Desiree Gronouwe Climax 16 5 : 37
  Jongens pupillen A2          
91 Christian Wolkers Arena 1 4 : 07
93 Bjorn Hulsebos VAV 2 4 : 08
103 Sam Keun AV 34 3 4 : 10
101 Yidne Hulleman AV 34 4 4 : 11
102 Jan de Pater De Klomp 5 4 : 12
105 Nils Reefman Pallas 67 6 4 : 17
92 Stefan Beukers Pallas 67 7 4 : 21
95 Wouter Lamers Arena 8 4 : 25
106 Stijn Harryvan AV 34 9 4 : 28
94 Mats Klein Astylos 10 4 : 29
109 Constantijn Langerak AV 34 11 4 : 32
104 Sam Overeem AV 34 12 4 : 34
114 Tycho van Bavel AV 34 13 4 : 39
111 Niels van Lanen Elst (gld) 14 4 : 41
97 Robin Antonise Pallas 67 15 4 : 42
112 Laszlo Doelwijt AV 34 16 4 : 44
110 Djurre Wieringa Pallas 67 17 4 : 46
96 Dick Overeem VAV 18 4 : 48
98 Doede Scherphof Arena 19 4 : 49
107 Roeland van Laar Arena 20 4 : 50
100 Martijn de Jong Climax 21 4 : 55
118 Taco Visser AV 34 22 5 : 07
116 Mauro Valente AV 34 23 5 : 08
127 Boris Vegter AV 34 24 5 : 13
126 Bart Oude Voshaar Pallas 67 25 5 : 14
117 Ivo van Arkel Astylos 26 5 : 23
122 Erik de Bruin AV 34 27 5 : 24
120 Bram Poppe AV 34 28 5 : 29
119 Wouter van Amelsvoort AV 34 29 5 : 30
128 Teun Slijkhuis AV 34 30 5 : 35
123 Jordy Maassen Pallas 67 31 6 : 02
  Meisjes junioren D1          
217 Devon de Lange AV 34 1 6 : 01
220 Sophia Mulder AV 34 2 6 : 04
218 Linde van Ingen AV 34 3 6 : 11
213 Celine Meixner Lg Aart Stigter 4 6 : 17
219 Sofie Riezebos AV 34 5 6 : 44
221 Anna Scherrenburg VAV 6 7 : 10
224 Kirsten Schreurs AV 34 7 7 : 13
222 Tessa Groen Astylos 8 7 : 22
216 Leanne Breekveldt Climax 9 7 : 34
  Jongens junioren D1          
269 Florian Kramer Pallas 67 1 7 : 19
270 Gjalt Panjer AV 34 2 7 : 39
272 Jasper van Zaanen AV 34 3 7 : 52
262 Rick Aalberts VAV 4 8 : 03
271 Salle Wieringa Pallas 67 5 8 : 07
919 Joram van de Bospoort Climax 6 8 : 31
273 Noud van de Mast AV 34 7 8 : 35
275 Yassine Bouaziz AV 34 8 8 : 36
274 Jasper Meijerink AV 34 9 8 : 37
263 Diede Wit Pallas 67 10 8 : 39
276 Lukas Koppejan AV 34 11 8 : 40
920 Sam Rietveld Climax 12 8 : 42
264 Max van Gelder Arena 13 8 : 46
279 Imre Atmodimedjo AV 34 14 8 : 53
286 Karma van Riel AV 34 15 8 : 57
278 Jonathan Otten AV 34 16 9 : 02
277 Mischa Otten AV 34 17 9 : 13
280 Henri van der Ziel VAV 18 9 : 18
281 Joshua da Costa Senior Climax 19 9 : 30
282 Rick Jansonius AV 34 20 9 : 47
266 Tjerk Hendriks Climax 21 9 : 57
267 Freek Weijman Pallas 67 22 10 : 03
268 David Verbeet Arena 23 10 : 11
285 Jelle van Bergen Pallas 67 24 10 : 19
284 Rick Nagelhout AV 34 25 10 : 28
283 Steven Koomen Pallas 67 26 10 : 41
  Meisjes junioren D2          
904 Hester Anis Lg Aart Stigter 1 5 : 56
226 Leentje Wijkmans Astylos 2 5 : 57
228 Britt Kwakernaak Pallas 67 3 5 : 59
229 Kaylee de Boer AV 34 4 6 : 00
232 Hanna Ogink AV 34 5 6 : 26
230 Maaike Hageman Liemers 6 6 : 27
233 Amélie Dekker AV 34 7 6 : 29
235 Kiara Derksen AV 34 8 6 : 50
234 Camilla Pieper AV 34 9 6 : 56
231 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 10 7 : 06
238 Anna van Eijk AV 34 11 7 : 26
227 Manon Boerma Astylos 12 7 : 28
  Jongens junioren D2          
297 Tijmen Bouw AV 34 1 7 : 24
298 Jelle van Lanen Elst (gld) 2 7 : 37
299 Floris Brinkman AV 34 3 7 : 54
290 Tijs Olde VAV 4 8 : 00
300 Daan Mandemaker AV 34 5 8 : 14
305 Ruben den Engelse AV 34 6 8 : 30
292 Arris van Deelen Climax 7 8 : 34
291 Lucas Vandersteen Climax 8 8 : 38
301 Juul Ogink AV 34 9 8 : 45
304 Robin de Hoop AV 34 10 8 : 49
294 Tom de Pater VAV 11 8 : 50
303 Nick Bohnsack AV 34 12 9 : 09
293 Ilyas Versteeg Pallas 67 13 9 : 23
295 Sven Huibers Climax 14 9 : 38
296 Marco Janssen Climax 15 10 : 40
  Meisjes junioren C          
247 Danique de Haan AV 34 1 7 : 53
248 Merel Wevers AV 34 2 8 : 30
240 Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 8 : 34
239 Christerl Heuseveldt Climax 4 8 : 45
241 Fleur van Dijk Climax 5 8 : 53
242 Ronnee Peterink AV 34 6 8 : 55
245 Elise Maassen AV 34 7 8 : 56
249 Ella van Veen Statina 8 9 : 13
244 Nicole van Lente AV 34 9 9 : 25
259 Lotte Stol AV 34 10 9 : 36
246 Jetske van de Wilt Pallas 67 11 9 : 45
251 Sterre van Beek AV 34 12 9 : 46
253 Amber van Brakel AV 34 13 9 : 59
250 Cinthia Hutten AV 34 14 10 : 16
254 Quinta de Vries AV 34 15 10 : 46
  Jongens junioren C          
308 Jippe Lasschuijt AV 34 1 11 : 13
310 Kristian van Keulen VAV 2 11 : 35
323 Rik van Ingen AV 34 3 11 : 54
311 Lars Huibers Climax 4 12 : 20
312 Alex van Gemund AV 34 5 12 : 22
324 Maurits van der Ziel VAV 6 12 : 42
325 Xander Hanou Liemers 7 12 : 50
315 Jens Mos Wijk Bij Duurstede 8 13 : 06
316 Rutger de Boer AV 34 9 13 : 11
314 Jasper Rou VAV 10 13 : 13
317 Jesper Winkes Pallas 67 11 13 : 14
326 Ben Zwaan Lg Aart Stigter 12 13 : 21
905 Victor Aris Lg Aart Stigter 13 13 : 29
915 Bram Doucher Lg Aart Stigter 14 13 : 30
321 Stijn Jansonius AV 34 15 14 : 01
319 Job Dieterman Arena 16 14 : 08
320 Mark Rietvelt AV 34 17 14 : 09
322 Jeroen Bastenhof VAV 18 15 : 51
  Meisjes junioren B          
330 Anouk van Nellestijn Lg PK 1 13 : 07
331 Fieke Pepping Pallas 67 2 13 : 34
  Jongens junioren B          
941 Ruben Sansom Pallas 67 1 14 : 12
925 Joost de Kleuver Climax 2 15 : 27
922 Christiaan van de Graag Pallas 67 3 15 : 53
911 Nick Schreurs AV 34 4 16 : 12
921 Bram Markering Pallas 67 5 16 : 35
934 Rick van Voorst Climax 6 17 : 05
970 Jan Siemen Smink Pallas 67 7 18 : 16
  Meisjes junioren A          
929 Kemke Kasemier VAV 1 21 : 08
  Jongens junioren A          
930 Jasper Kuiters Climax 1 24 : 35
931 Thomas Vos Climax 2 25 : 10
932 Armin Harms Climax 3 27 : 15
  Korte cross vrouwen          
340 Joosje Goedhart Pallas 67 1 12 : 05
341 Joanne Siccama Tartlétos 2 12 : 11
335 Evelien Kooij Pallas 67 3 12 : 18
336 Marianne van Deelen Climax 4 12 : 19
342 Linda Hulsbeek VAV 5 12 : 20
927 Lotta van Leeuwen Tartlétos 6 12 : 40
338 Dorien Konig Pallas 67 7 13 : 40
903 Elise Rutten VAV 8 13 : 48
345 Marleen Kas Pallas 67 9 14 : 00
916 Claudia Kazemier Veenendaal 10 14 : 04
928 Judith Kas Tartlétos 11 14 : 13
933 Aleida Hagen VAV 12 15 : 56
339 Angela van de Sluis Ede 13 16 : 39
935 Silvia Langelaar Climax 14 17 : 18
957 Coby de Vries Pallas 15 17 : 49
  Korte cross vrouwen masters          
356 Moniek Verbeek Pallas 67 1 12 : 45
348 Ingrid Haas Pallas 67 2 13 : 51
349 Erika van Deelen Ede 3 14 : 06
946 Nelleke Cools Arena 4 14 : 19
350 Alma Hollen AV 34 5 14 : 32
960 Cora Vermeer VZC 6 14 : 33
360 Erna Koekoek Lg Aart Stigter 7 14 : 40
359 Joke Huizinga Wijk Bij Duurstede 8 15 : 16
362 Kim Jacobs Pallas 67 9 15 : 39
361 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 15 : 49
948 Helma van Doorn VZC 11 16 : 06
351 Anita Damen Wijk Bij Duurstede 12 16 : 07
910 Hermien Vleems VZC 13 16 : 13
353 Marjon van Eck Lg Aart Stigter 14 16 : 14
355 Margriet Tollenaar VZC 15 16 : 23
949 A. van de Berg VZC 16 16 : 53
953 A Draaisma VZC 17 17 : 21
  Korte cross mannen          
368 Bart Konig Pallas 67 1 10 : 30
943 Dennis Bast Pallas 2 10 : 47
380 Erik-Jan van Gelderen VAV 3 11 : 12
381 Jorn Rutten Arena 4 11 : 20
369 Harm Dieterman Arena 5 11 : 22
371 Marcel Jaarsma Pallas 67 6 11 : 48
937 Joeri Hartman VZC 7 15 : 30
956 Symen Broekema VZC 8 16 : 48
  Korte cross mannen masters          
926 Olaf Bos Gelre 1 9 : 55
384 Rene van der Vlugt Arena 2 10 : 53
396 Dolf van de Voort PAC 3 11 : 03
398 Ewoud Moraal Doorwerth 4 11 : 18
400 Norbert Eelman VZC 5 11 : 26
397 Richard van Keulen Lg Aart Stigter 6 11 : 27
399 Jan Pannekoek Statina 7 11 : 36
385 Gert Mulder Dodewaard 8 11 : 45
386 Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 9 12 : 04
388 Pieter van Zijl Ede 10 12 : 08
401 Henk Gerritsen Elst 11 12 : 16
402 Carl Jansen Pallas 67 12 12 : 17
387 Johannes van de Meer Rhenen 13 12 : 23
936 Jacob Hartman VZC 14 12 : 25
939 André Knop VZC 15 12 : 36
389 Peter Zwaan Lg Aart Stigter 16 12 : 41
404 Tim van Vliet Lg Aart Stigter 17 12 : 44
390 Jean-Michel Chavernac Lg Aart Stigter 18 13 : 03
413 Kees van Leeuwen Ede 19 13 : 50
952 Charles van Rheenen VZC 20 14 : 05
391 Rinze Oost Veenendaal 21 14 : 24
950 Perry van de Berg VZC 22 14 : 25
954 Stefan Immers VZC 23 14 : 34
392 René Vrösch Triathlon 24 14 : 45
406 Henk Fransen Lg Aart Stigter 25 14 : 56
961 Gert van Zanten VZC 26 15 : 11
964 Marco Davelaar VZC 27 15 : 13
914 Peter van Westering Climax 28 15 : 28
393 Martin Laport Ede 29 15 : 31
407 Ruud van Kempen Astylos 30 15 : 35
924 John van Hamersveld Lg Aart Stigter 31 15 : 43
394 Gerard Breekveldt Ede 32 16 : 22
913 Jos Janssen Climax 33 16 : 29
395 Maarten-Willem Gronouwe Climax 34 17 : 17
  Lange cross vrouwen          
429 Mireille Baart Pallas 67 1 24 : 25
430 Marloes van Loon Pallas 67 2 26 : 19
431 Daniëlle Haenen Pallas 67 3 27 : 43
940 Jeanet van Laar Utrecht 4 27 : 53
428 Té Teunissen Triathlon 5 33 : 16
  Lange cross vrouwen masters          
951 Lia Wijnbergen Ciko 66 1 24 : 28
923 Rachel Bellinga Peijnenburg 2 24 : 51
438 Esther Tanck Ciko 66 3 26 : 09
434 Nina Joosten Pallas 67 4 29 : 25
944 Welmoed Meindersma Kijani 5 30 : 40
439 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 6 37 : 55
  Lange cross mannen          
942 Danny Schoch Wageningen 1 30 : 24
945 Ivo Lustenhouwer Pallas 2 30 : 50
447 Jim Driessen Tiel 3 31 : 35
959 Jan Zwaan VZC 4 31 : 47
448 Melvin Laport Climax 5 31 : 48
452 Jack van der Walle AV Haarlem 6 34 : 18
955 Martijn van Loon VZC 7 36 : 49
971 Jos Tieles Zoom lopers 8 37 : 20
449 Ådne Renes Climax 9 38 : 02
  Lange cross mannen masters          
459 Mark Rietveld Pallas 67 1 30 : 41
460 Ronald Derksen Arena 2 30 : 46
958 Ron van Dijk Astylos 3 32 : 13
461 Kennard Hofland Pallas 67 4 33 : 11
947 Marc van Berkort Kijani 5 33 : 15
462 Andre Meixner Lg Aart Stigter 6 33 : 21
966 Roelof Goodijk Phoenix 7 33 : 26
938 Corné Kool VZC 8 33 : 34
479 Tycho Schol Pallas 67 9 33 : 36
464 Theo Bult Wageningen 10 33 : 41
481 Dick Scholtus Kesteren 11 33 : 56
467 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 12 34 : 43
967 Wiebe Goodijk VAV 13 34 : 46
466 Charles Kuurstra Triathlon 14 34 : 47
963 Frans Rutten Arena 15 35 : 00
468 Rodger Hulsebos VAV 16 36 : 33
965 Sjouke Venema VZC 17 37 : 35
968 Frans Cobben VAV 18 38 : 22
475 John-Pierre Cornelissen Climax 19 38 : 54
473 Rob Renes Climax 20 38 : 55
969 Johan Cobben Phoenix 21 40 : 37
489 Harry Schievink VZC 22 41 : 41
487 Henk Slotboom Climax 23 42 : 36
962 Gert van Zanten VZC 24 43 : 12
918 Dick Karsemeier Arena 25 43 : 22
917 Fius van Laar Arena 26 43 : 25
972 Peter Hoedjes Lg Hoorn Holland 27 56 : 35