Rhenen – 43e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd (finale)
31 januari 2015

Zaterdag 31 januari was de finale wedstrijd van de 43ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2014/2015.
Vanwege groot bosonderhoud was het dit jaar op een ander parcours (ten zuiden van de Autoweg).
In totaal zijn er 421 lopers gefinisht, een record voor Rhenen.
Weer: 2°C, half bewolkt.

Bijgewerkt: 5 februari 2015 (wijzigingen Jongens pupillen A1 en Meisjes pupillen A2).
Correspondentie over de uitslag met: <arena(at)bvccircuit.nl>.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
2 Amber Masselink AV 34 1 5 : 08
1 Isabel Mulder Climax 2 5 : 13
  Jongens pupillen Mini          
101 Detmar Immerzeel Pallas 67 1 4 : 15
100 Daan Koetsier AV 34 2 4 : 17
909 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 3 4 : 25
102 Niels van Gerrevink AV 34 4 4 : 57
106 Mads Gerritsen AV 34 5 5 : 02
103 Stijn Dijkslag VAV 6 5 : 25
105 Rijk Leenders VAV 7 5 : 51
104 Yesper Westra Tiel 8 5 : 52
  Meisjes pupillen C          
4 Lisa Navarro Climax 1 3 : 50
5 Lynn Oosterhuis AV 34 2 3 : 51
6 Rebekka Kool Arena 3 4 : 00
7 Ninthe Koks AV 34 4 4 : 02
11 Kim Dantuma AV 34 5 4 : 16
8 Daphne van der Lecq AV 34 6 4 : 19
9 Lieke Starink AV 34 7 4 : 22
12 Robine Lenters AV 34 8 4 : 31
10 Eline Gerritsen Climax 9 4 : 37
13 Melanie van der Cruijsen AV 34 10 4 : 40
14 Lotte van Lohuizen AV 34 11 4 : 52
19 Thirza Nijsink Hanzesport 12 4 : 53
915 Sanne Budding VAV 13 5 : 03
15 Aafke Slump Arena 14 5 : 05
16 Hester Everts Arena 15 5 : 16
17 Lucie Borm Pallas 67 16 6 : 26
  Jongens pupillen C          
114 Lucas Wolkers Arena 1 3 : 59
108 Elwin Askerov AV 34 2 4 : 05
115 Stijn van der Spoel Climax 3 4 : 10
110 Reinier Dijksma Climax 4 4 : 14
109 Stijn Vroegh Ede 5 4 : 16
116 Kalle van Eupen Arena 6 4 : 24
112 Skye Bute AV 34 7 4 : 49
121 Niels Messchendorp Pallas 67 8 4 : 54
118 Lucas Blijleven Astylos 9 4 : 58
117 Robin Holtland Astylos 10 5 : 06
113 Jelle Beekman AV 34 11 5 : 23
119 Joris Mulder Apeldoorn 12 5 : 24
  Meisjes pupillen B          
20 Isa van Puffelen AV 34 1 3 : 50
21 Myrthe Dantuma AV 34 2 4 : 00
22 Lieske Drost AV 34 3 4 : 05
23 Isis Nijland AV 34 4 4 : 08
30 Hilde Lamers Arena 5 4 : 15
25 Marlou Mulder AV 34 6 4 : 20
31 Jules Bruins AV 34 7 4 : 21
918 Noah Stevens Statina 8 4 : 21
35 Noëlle van Veen AV 34 9 4 : 25
27 Aafke Wijkmans Astylos 10 4 : 27
33 Kemi Weelink AV 34 11 4 : 29
28 Floortje Overeem AV 34 12 4 : 44
32 Lara van Brummelen AV 34 13 4 : 44
26 Fenne Dijkslag VAV 14 4 : 50
36 Noa Schouten AV 34 15 4 : 53
29 Nienke de Jong Climax 16 5 : 05
  Jongens pupillen B          
123 Maikel Potkamp AV 34 1 3 : 24
125 Sep de Jong AV 34 2 3 : 32
135 Mika Naber AV 34 3 3 : 33
124 Julius Prop AV 34 4 3 : 37
136 Robin Timmerman AV 34 5 3 : 38
138 Bram van Woerkom Astylos 6 3 : 48
126 Kai Muijsers AV 34 7 3 : 49
141 Jesse van der Jagt Climax 8 4 : 04
144 Nino van Middendorp AV 34 9 4 : 05
140 Jeroen van Halteren VAV 10 4 : 08
145 Lucas Middelhoven Climax 11 4 : 10
129 Niek van Wijngaarden Arena 12 4 : 11
142 Simon Jacobs AV 34 13 4 : 12
130 Tim van der Meer VAV 14 4 : 16
143 Dawie Beekhuis AV 34 15 4 : 17
131 Tim Roodbeen Climax 16 4 : 18
146 Guido van Asselt AV 34 17 4 : 19
132 Kjell Westra Astylos 18 4 : 46
133 Jonathan Fennema AV 34 19 5 : 02
  Meisjes pupillen A1          
51 Filsan Versteeg Pallas 67 1 3 : 25
38 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 2 3 : 28
39 Evelyn Navarro Climax 3 3 : 36
40 Jisze Diemer Climax 4 3 : 42
52 Femke van Schalwijk Astylos 5 3 : 43
60 Floor Ignatius Climax 6 3 : 49
55 Noortje Bonten Pallas 67 7 3 : 50
42 Isis Henninger AV 34 8 3 : 51
43 Hester Moene Pallas 67 9 3 : 52
41 Maren van de Goor AV 34 10 3 : 53
48 Aukje Hurenkamp AV 34 11 3 : 54
59 Veerle van Ittersum Climax 12 3 : 55
54 Inge Bakker AV 34 13 4 : 01
44 Anna van Lohuizen AV 34 14 4 : 06
912 Liesje Wulff Lg. Aart Stigter 15 4 : 07
45 Elise Koppejan AV 34 16 4 : 08
46 Josefine Ulfman Pallas 67 17 4 : 09
56 Mette Rietveld Wageningen 18 4 : 13
47 Leonie Rijnders AV 34 19 4 : 19
906 Merel Smit AV 34 20 4 : 22
57 Kim de Pater VAV 21 4 : 25
58 Odi van Eupen Arena 22 4 : 26
49 Esmée Beukers Pallas 67 23 4 : 31
50 Sterre Wijnen Pallas 67 24 4 : 57
  Jongens pupillen A1          
167 Harm Olde VAV 1 3 : 26
155 Wout van der Weide AV 34 2 3 : 32
153 Kjell Hulleman AV 34 3 3 : 36
154 Thijs Oostenenk AV 34 4 3 : 39
157 Vasco Stip Arena 5 3 : 44
158 Oscar van Mourik AV 34 6 3 : 47
160 Koen Regelink AV 34 7 3 : 53
168 Twan Hoogveld Climax 8 3 : 54
174 Sjoerd van Roekel Climax 9 3 : 57
169 Hylke Everts Pallas 67 10 4 : 03
163 Sven Wildeboer VAV 11 4 : 04
162 Friso Castelein AV 34 12 4 : 05
170 Bastian Vlieg Climax 13 4 : 07
161 Marijn Atmodimedjo AV 34 14 4 : 08
165 Lars Oostenenk AV 34 15 4 : 10
164 Ryan de Hoogt AV 34 16 4 : 14
171 Tycho Borm Pallas 67 17 4 : 24
172 Thijs Messchendorp Pallas 67 18 4 : 27
173 Cas van den Broek AV 34 19 4 : 54
  Meisjes pupillen A2          
62 Tess van Randtwijk AV 34 1 3 : 19
78 Yasmine Bouaziz AV 34 2 3 : 22
64 Celine van Heerikhuize Climax 3 3 : 27
65 Lieke Vreugdenhil Statina 4 3 : 39
66 Isa Leidekker VAV 5 3 : 44
67 Zosia Eilander AV 34 6 3 : 46
68 Emma Beekman AV 34 7 3 : 47
69 Moira Henninger AV 34 8 3 : 48
79 Kore Hengeveld Pallas 67 9 3 : 51
70 Jennifer van den Brink AV 34 10 3 : 52
80 Norya Figueiredo Hanzesport 11 4 : 01
71 Sarah Flipsen Astylos 12 4 : 02
72 Maeve van Mansom AV 34 13 4 : 03
73 Noeska van Zaanen AV 34 14 4 : 05
82 Marieke Lamers Arena 15 4 : 07
85 Dorine van Leeuwen Climax 16 4 : 08
76 Anouk van Starrenburg Climax 17 4 : 09
81 Floor Olthof Pallas 67 18 4 : 10
75 Nina van Doorn Arena 19 4 : 17
74 Julia Telgen AV 34 20 4 : 25
  Jongens pupillen A2          
181 Jasper van Craaikamp VAV 1 3 : 16
185 Jelle van der Veer Climax 2 3 : 17
182 Ard Laffeber Astylos 3 3 : 19
214 Sus de Ridder Hanzesport 4 3 : 20
184 Martijn van der Lecq AV 34 5 3 : 26
183 Glenn de Boer AV 34 6 3 : 27
202 Daan Hulshof AV 34 7 3 : 28
204 Jort Mulders VAV 8 3 : 40
188 Cas Hoekstra AV 34 9 3 : 41
203 Jesse de Boer VAV 10 3 : 44
206 Joris Kranenburg AV 34 11 3 : 45
189 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 12 3 : 46
208 Melchior Treffers AV 34 13 3 : 48
193 Menno Jonker Climax 14 3 : 49
194 Niek van Schijndel AV 34 15 3 : 50
205 Sem Dekker AV 34 16 3 : 52
191 Finn Bute AV 34 17 3 : 53
190 Jurre Klumpenaar VAV 18 3 : 55
195 Rik Dijkslag VAV 19 4 : 02
192 Senne Grift Climax 20 4 : 03
907 Jesse de Groot Arena 21 4 : 06
196 Perry Breuls AV 34 22 4 : 07
211 Daan Memelink Pallas 67 23 4 : 13
197 Robert Jan van der Made Climax 24 4 : 18
210 Timo Verbeet Arena 25 4 : 19
213 Jeroen Bruil Climax 26 4 : 26
212 Jarno Visser Climax 27 4 : 32
200 Dennis de Hoop AV 34 28 4 : 47
198 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 29 4 : 53
201 Joris Giezeman AV 34 30 5 : 36
  Meisjes junioren D1          
308 Estelle Bruins AV 34 1 5 : 10
309 Elle van Kasteren AV 34 2 5 : 11
301 Elke Wijkmans Astylos 3 5 : 12
300 Keet Rogh VAV 4 5 : 20
302 Ilse Leeraar AV 34 5 5 : 25
311 Fabienne ten Klooster AV 34 6 5 : 28
304 Mikayla van den Berg AV 34 7 5 : 44
316 Isa Wijdenes Climax 8 6 : 24
307 Else Janssen Climax 9 6 : 39
  Jongens junioren D1          
901 Tijn Baumann Driel 1 8 : 42
345 Sam Keur AV 34 2 8 : 51
331 Jan de Pater Veenendaal 3 8 : 59
318 Yidne Hulleman AV 34 4 9 : 01
319 Stefan Beukers Pallas 67 5 9 : 06
320 Sam Overeem AV 34 6 9 : 28
321 Constantijn Langerak AV 34 7 9 : 29
332 Christian Wolkers Arena 8 9 : 42
322 Nils Reefman Pallas 67 9 9 : 53
324 Wouter Lamers Arena 10 9 : 57
336 Kasper Dercksen Arena 11 9 : 58
334 Luuk Ligtvoet VAV 12 10 : 03
323 Kevin Terink AV 34 13 10 : 07
337 Kylian Meeuwisz Pallas 67 14 10 : 12
346 Klaas Smit AV 34 15 10 : 13
340 Laszlo Doelwijt AV 34 16 10 : 36
328 Doede Scherphof Arena 17 10 : 39
347 Boris Vegter AV 34 18 10 : 48
326 Stijn Harryvan AV 34 19 11 : 02
325 Boris Bergman AV 34 20 11 : 06
329 Martijn de Jong Climax 21 11 : 27
344 Lucas Karenbeld Climax 22 11 : 59
342 Chris Lenten AV 34 23 12 : 26
341 Ivo van Arkel Astylos 24 12 : 44
330 Wouter van Amelsvoort AV 34 25 13 : 33
  Meisjes junioren D2          
911 Anna Hightower Ciko 66 1 4 : 43
220 Sophia Mulder AV 34 2 5 : 10
230 Yasmine Abbes Nijmegen Atl. 3 5 : 12
219 Sterre Buijs VAV 4 5 : 24
226 Maam de Ridder Hanzesport 5 5 : 25
225 Devon de Lange AV 34 6 5 : 26
221 Sanne Flipse Hanzesport 7 5 : 32
227 Stella Hoekstra Hanzesport 8 5 : 33
228 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 9 5 : 56
229 Nathalie Kruisinga VAV 10 6 : 01
223 Kirsten Schreurs AV 34 11 6 : 02
224 Tessa Groen Astylos 12 6 : 12
  Jongens junioren D2          
236 Jasper van Zaanen AV 34 1 8 : 28
248 Rick Aalberts VAV 2 8 : 40
241 Yassine Bouaziz AV 34 3 8 : 42
237 Joram van de Bospoort Climax 4 8 : 46
250 Sam Rietveld Wageningen 5 8 : 54
239 Max van Gelder Arena 6 8 : 55
249 Teun Ex Heveadorp 7 8 : 59
238 Noud van de Mast AV 34 8 9 : 04
240 Jasper Meijerink AV 34 9 9 : 08
922 Lucien Vermeulen Tiel 10 9 : 10
243 Jonathan Otten AV 34 11 9 : 11
244 Mischa Otten AV 34 12 9 : 48
253 Freek Weijman Pallas 67 13 9 : 49
252 Henry van der Ziel VAV 14 9 : 50
258 Wim Jan Maassen Doorn 15 10 : 30
255 Sven Termaat AV 34 16 10 : 50
254 David Verbeet Arena 17 11 : 12
245 Tjerk Hendriks Climax 18 11 : 25
256 Jelle van Bergen Pallas 67 19 11 : 49
246 Rick Nagelhout AV 34 20 12 : 11
  Meisjes junioren C          
400 Christel Heuseveldt Climax 1 8 : 55
411 Iris Hagemeijer AV 34 2 9 : 01
401 Britt Kwakernaak Pallas 67 3 9 : 07
402 Kayleigh de Graaff Pallas 67 4 9 : 42
412 Kaylee de Boer AV 34 5 9 : 49
405 Fleur van Dijk Climax 6 10 : 07
404 Femke Panjer AV 34 7 10 : 12
415 Amelie Dekker AV 34 8 10 : 40
407 Elise Maassen AV 34 9 10 : 42
414 Kiara Derksen AV 34 10 10 : 46
408 Camilla Pieper AV 34 11 10 : 57
409 Cinthia Hutten AV 34 12 10 : 58
420 Jetske van der Wilt Pallas 93 13 11 : 00
417 Marije de Kleuver Climax 14 11 : 05
416 Madelief Kwakkelaar Hanzesport 15 11 : 29
410 Anna van Eijk AV 34 16 12 : 01
  Jongens junioren C          
263 Jippe Lasschuijt AV 34 1 10 : 02
264 Tijmen Bouw AV 34 2 10 : 12
266 Maurits van der Ziel VAV 3 10 : 25
280 Jibbe Klumpenaar VAV 4 10 : 31
268 Alex Gemund AV 34 5 10 : 38
269 Jens Mos Lg. Aart Stigter 6 10 : 40
267 Floris Brinkman AV 34 7 10 : 44
281 Aron Folkersma Arnhem 8 10 : 45
271 Arris van Deelen Climax 9 10 : 51
282 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 10 10 : 52
283 Rutger de Boer AV 34 11 11 : 54
273 Tom de Pater VAV 12 11 : 56
274 Lucas Vandersteen Climax 13 12 : 10
272 Mark Rietveld AV 34 14 12 : 14
285 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 15 12 : 28
275 Nick Bohnsack AV 34 16 12 : 44
284 Ilyas Versteeg Pallas 67 17 13 : 04
277 Jeffrey van den Brink Climax 18 14 : 01
278 Sven Huibers Climax 19 14 : 32
  Meisjes junioren B          
292 Meike Mul AV 34 1 11 : 23
293 Anouk van Nellestijn Lg. PK 2 11 : 45
294 Fieke Pepping Pallas 67 3 12 : 04
  Jongens junioren B          
390 Joost de Kleuver Climax 1 16 : 53
395 Daniel Hordijk Statina 2 17 : 27
396 Thijs Grashuis AV 34 3 17 : 47
391 Nick Schreurs AV 34 4 17 : 55
393 Lars Huibers Climax 5 19 : 30
394 Jasper Rou VAV 6 20 : 02
  Meisjes junioren A          
297 Emmelie Westerhoff Lg. Aart Stigter 1 21 : 15
295 Femke Kazemier VAV 2 23 : 43
  Jongens junioren A          
936 Pim Tolmeijer Arnhem 1 25 : 44
91 Christiaan van der Gaag Pallas 67 2 28 : 35
92 Niels Urgert AV 34 3 30 : 30
93 Armin Harms Climax 4 30 : 33
90 Dylan Meyer AV 34 5 31 : 32
  Korte cross vrouwen          
358 Heleen Goeting Fit 1 11 : 23
353 Evelien Kooij Pallas 67 2 11 : 30
354 Kirsten Jansen Vitalis 3 11 : 46
350 Rianne Gerritsen Ede 4 12 : 01
934 Alida Hagen Ede 5 12 : 13
362 J G de Vries Pallas 67 6 16 : 20
  Korte cross vrouwen masters          
924 Karen Wijlaars Prins Hendrik 1 10 : 17
379 Christy van Beek Pallas 67 2 10 : 40
927 Daniëlle Krijgsman Arena 3 11 : 10
370 Hilly Panjer Apeldoorn 4 11 : 13
371 Keete Voerman Wageningen 5 12 : 26
365 Ingrid Haas Pallas 67 6 12 : 45
373 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 7 13 : 07
372 Cora Vermeer-Van Hunen VZC Triathlon 8 13 : 10
932 Angela van Willigenburg Arena 9 14 : 20
377 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 14 : 51
368 Helma van Doorn VZC Triathlon 11 14 : 52
376 Hermien Vleems Arena 12 14 : 55
382 Angela van de Sluis Ede 13 16 : 12
  Korte cross mannen          
428 Koen Jansen Pallas 67 1 9 : 10
421 Arjen Venema Tartlétos 2 9 : 19
928 Cees van Maanen Hellas 3 9 : 20
434 Dennis Bast Pallas 67 4 9 : 32
935 Sander Koot VAV 5 9 : 43
923 Reinier Stroo Hellas 6 9 : 54
430 Jelle Hanswijk Climax 7 9 : 55
931 Jonas Pannevis Tartlétos 8 9 : 57
435 Arjen Tomas Pallas 67 9 9 : 58
422 Rob Mulders De Delvers 10 10 : 16
431 Marcel Jaarsma Pallas 67 11 10 : 19
925 Pascal Mariany Bennekom 12 10 : 28
423 H J de Jager Statina 13 10 : 37
432 Harm Dieterman Arena 14 10 : 47
903 Jannes de Groot VZC Triathlon 15 10 : 49
424 Jan Siemen Smink Pallas 67 16 11 : 19
425 Ådne Renes Climax 17 11 : 48
427 Herman Gerritsen Ede 18 12 : 08
433 Davey Beuving Climax 19 13 : 49
438 H R Postmus Wageningen 20 14 : 02
  Korte cross mannen masters          
451 Iwan Breton Fit 1 9 : 14
439 Anne Wiersma Climax 2 9 : 22
452 Eite Everts Arena 3 9 : 59
920 Gert van der Have Statina 4 10 : 13
440 Jan Pannekoek Statina 5 10 : 18
442 G de Pater Veenendaal 6 10 : 23
944 Eloi Carvalho Ribeiro Pallas 67 7 10 : 39
443 Jan Bieshaar Scherpenzeel 8 10 : 54
456 Luc Bonten Pallas 67 9 10 : 55
454 Peter Bieshaar VZC Triathlon 10 11 : 29
445 Frederik Leenders VZC Triathlon 11 11 : 32
910 Willem Smink Renkum 12 11 : 52
446 Peter Hamersma VZC Triathlon 13 12 : 12
467 Arthur Groenbos Fit 14 12 : 15
458 Gijs van der Meijden Veenendaal 15 13 : 02
933 Henk Kerbof VZC Triathlon 16 13 : 12
921 Maarten Vermeulen Tiel 17 13 : 22
460 Ruud Klaare VZC Triathlon 18 13 : 47
457 Bert Nap Veenendaal 19 14 : 44
461 Folbert Pijper Climax 20 14 : 45
450 Piet Wintermans Climax 21 14 : 53
463 Frank van de Weerd VZC Triathlon 22 15 : 06
  Lange cross vrouwen          
474 Suzanne Broxterman Tartlétos 1 27 : 00
471 Marloes van Loon Pallas 67 2 28 : 40
904 Mieke Eppink PAC 3 29 : 00
905 Jeanet van Loon U-Track 4 33 : 48
  Lange cross vrouwen masters          
488 Sandra Wassink-Hitzert AV Triathlon 1 27 : 08
480 Kirsten Verkooijen Pallas 67 2 31 : 35
482 Frederike Sieders Pallas 67 3 32 : 06
948 Ineke Burger Astylos 4 32 : 32
949 Julia Huijbregts Utrecht 5 34 : 49
483 Cora Mulder VZC Triathlon 6 35 : 07
489 Paulien Adamse Pallas 67 7 37 : 22
486 Coby van den Heuvel Veenendaal 8 38 : 20
490 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 38 : 27
  Lange cross mannen          
503 Nout Jansen Pallas 67 1 30 : 45
499 Mischa Petie Tartlétos 2 31 : 10
930 Vincent Sokolowski Hellas 3 31 : 33
492 Ruben Sansom Pallas 67 4 32 : 15
940 Mark Hamersma Veenendaal 5 32 : 33
504 Bart Uiterwijk Hellas 6 32 : 46
914 Joep Kluwen Tartlétos 7 32 : 52
493 Joep van der Zanden Kronos 8 33 : 16
494 Lennart Kleinjans Tartlétos 9 33 : 37
506 Remi van Balen Tartlétos 10 36 : 30
945 Sven Arissen VAV 11 36 : 35
495 Melvin Laport Climax 12 36 : 55
497 Wouter van Leeuwen Arnhem 13 37 : 05
900 Sander Eweg Veenendaal 14 38 : 28
502 Rob Mulders De Delvers 15 38 : 54
926 Matthijs van Scheijer Arena 16 39 : 03
498 Paul Rotering Climax 17 43 : 03
908 Marcel van Ommen Nunspeet 18 49 : 21
  Lange cross mannen masters          
558 Erwan Piriou Tartlétos 1 32 : 42
531 Ard Vlooswijk AV 34 2 32 : 47
512 Mark Rietveld Pallas 67 3 34 : 06
917 Ruben Verlangen Statina 4 34 : 37
513 Tycho Schol Pallas 67 5 34 : 47
560 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 6 34 : 53
950 Ronald Derksen Arena 7 35 : 42
938 Ronald van Lanen Wageningen 8 35 : 47
515 Marco Davelaar Veenendaal 9 35 : 58
535 Roelof Goodijk Phoenix 10 36 : 00
514 Roemer Pleijsier Wageningen 11 36 : 10
534 Ron van Dijk Astylos 12 36 : 16
913 Christophe Veuskens Amsterdam 13 36 : 59
541 Mart Meijboom Ede 14 37 : 15
537 Kennard Hofland Pallas 67 15 37 : 23
543 Corne Kool VZC Triathlon 16 37 : 32
540 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 17 38 : 00
539 Theo Bult VZC Triathlon 18 38 : 03
519 Laurens Beerepoot Climax 19 38 : 41
516 Carl Jansen Pallas 67 20 38 : 52
546 Rodger Hulsebos VAV 21 39 : 20
946 Wiebe Goodijk VAV 22 39 : 28
937 Peter van Zijl VZC Triathlon 23 39 : 35
564 Arthur Kratz Veenendaal 24 40 : 28
520 David Strik Wageningen 25 40 : 40
544 Bard Dolmans VAV 26 40 : 43
943 Pim van den Bosch Havelte 27 41 : 25
916 Henk Gerritsen VZC Triathlon 28 41 : 58
521 Jeroen Vreugdenhil Statina 29 42 : 04
524 Jakob Hartman Veenendaal 30 42 : 36
549 Ben van Kessel Veenendaal 31 43 : 11
526 Rob Renes Climax 32 43 : 14
548 Reijer Demoet Veenendaal 33 43 : 32
528 Ton Meuwissen Statina 34 43 : 45
523 Huib van Veldhoven Statina 35 45 : 13
552 Dick van Hilten Climax 36 45 : 37
939 J. Overeem VZC Triathlon 37 45 : 46
522 Peter van de Haar Ede 38 46 : 10
530 Charles van Rhenen VZC Triathlon 39 46 : 44
532 Dick Sangers Statina 40 47 : 05
545 Leo Nauta Pallas 67 41 48 : 12
569 Perry van den Berg VZC Triathlon 42 48 : 46
536 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 43 51 : 13
554 Harry Schievink VZC Triathlon 44 51 : 41
557 Rene Vrosch Amsterdam 45 51 : 42
942 Peter Hoedjes Lg Hoorn 46 60 : 04