Rhenen – 44e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd
30 januari 2016

Het was verschrikkelijk nat en blubberig, de temperatuur was ~7°C en er was veel wind.
415 lopers hebben de regen en blubber getrotseerd en zijn gefinisht: echte kanjers!
Bijgewerkt: 5 februari 2016 (tijden lange cross aangepast).
Correspondentie over de uitslag met: <arena(at)bvccircuit.nl> (vòòr 6 februari!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
935 Carlijn ter Haar Arena 1 5 : 46
4 Fien van Naarden AV 34 2 5 : 48
1 Larissa Middelhoven Climax 3 5 : 50
3 Bodine Jansen AV 34 4 6 : 00
5 Lisa Schouten AV 34 5 6 : 02
7 Pop de Ridder Hanzesport 6 6 : 07
6 Annelijn Haasjes AV 34 7 6 : 08
10 Janne Veeneman AV 34 8 6 : 35
8 Lis van de Goor AV 34 9 6 : 36
9 Marlijn Moene Pallas 67 10 6 : 45
  Jongens pupillen Mini          
100 Jesper Roobeek AV 34 1 5 : 05
102 Silvijn Laarhoven Ede 2 5 : 38
931 Sverre Wiersma Climax 3 6 : 18
105 Luca Thimister Pallas 67 4 6 : 31
106 Joris Huijbers Pallas 67 5 7 : 15
  Meisjes pupillen C          
13 Saskia de Jong Liemers 1 4 : 56
14 Evi Sliedrecht Liemers 2 5 : 04
12 Liv Pennock Climax 3 5 : 41
20 Sophie Wiemer Hanzesport 4 5 : 49
17 Linne van der Zee Hanzesport 5 5 : 59
18 Luna Bos AV 34 6 6 : 05
29 Aimer Ritman Astylos 7 6 : 10
21 Dominique Heinsman AV 34 8 6 : 17
24 Evie van Doorn AV 34 9 6 : 19
30 Isa Jansen Arena 10 6 : 27
15 Imme Velthuis AV 34 11 6 : 29
19 Amber Masselink AV 34 12 6 : 30
23 Luna Hinsch AV 34 13 6 : 32
919 Lorena Jonkers Climax 14 6 : 55
25 Ruth de Jong Hanzesport 15 7 : 00
  Jongens pupillen C          
108 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 4 : 34
109 Daan Klumper AV 34 2 4 : 45
107 Loek Uitterhoeve Arena 3 4 : 47
937 Bram Stevens Statina 4 4 : 49
112 Detmar Immerzeel Pallas 67 5 5 : 08
923 Guus Oenema Pallas 67 6 5 : 09
113 Jasper Burghout AV 34 7 5 : 09
115 Alec Pantus AV 34 8 5 : 09
117 Manu Coppen AV 34 9 5 : 20
111 Beaurice Dekker AV 34 10 5 : 29
119 Che ten Donkelaar AV 34 11 5 : 31
116 Syl Angelier AV 34 12 5 : 36
121 Mads Gerritsen AV 34 13 5 : 56
125 Remco Takken VAV 14 6 : 02
120 Lucas Buitenhuis AV 34 15 6 : 03
126 Jan van Oosten Hanzesport 16 6 : 13
123 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 17 6 : 13
122 Luuk Starink AV 34 18 6 : 15
124 Finn Muijsers AV 34 19 6 : 24
  Meisjes pupillen B          
32 Lynn Oosterhuis AV 34 1 4 : 46
34 Daphne van der Lecq AV 34 2 4 : 48
35 Lisa Navarro Climax 3 4 : 53
36 Mies Vliegen Statina 4 4 : 54
38 Rebekka Kool Arena 5 4 : 57
33 Kim Dantuma AV 34 6 5 : 09
41 Blos de Jonge Astylos 7 5 : 11
56 Malea Figueiredo Hanzesport 8 5 : 13
37 Ninthe Koks AV 34 9 5 : 14
48 Nena Kwakkel AV 34 10 5 : 15
45 Robine Lenters AV 34 11 5 : 15
40 Lieke Starink AV 34 12 5 : 20
51 Lotte Bonhof AV 34 13 5 : 24
47 Chloé Smit Pallas 67 14 5 : 27
44 Eline Gerritsen Climax 15 5 : 29
50 Esmee Aartsen VAV 16 5 : 55
54 Lotte van Lohuizen AV 34 17 6 : 14
  Jongens pupillen B          
129 Lucas Wolkers Arena 1 4 : 26
130 Yvo van den IJssel Liemers 2 4 : 50
128 Ties Velthuis AV 34 3 4 : 52
131 Reza Groot Wassink AV 34 4 4 : 57
136 Daan ten Rouwelaar AV 34 5 4 : 57
137 Hessel Quak Pallas 67 6 5 : 05
134 Stijn van der Spoel Climax 7 5 : 07
135 Tijn Jansen Wageningen 8 5 : 07
139 Stijn Vroegh Climax 9 5 : 10
133 Elwin Askerov AV 34 10 5 : 15
140 Jorn Stouten AV 34 11 5 : 18
145 Kyano Knaken Liemers 12 5 : 18
141 Victor Starren Pallas 67 13 5 : 29
138 Julian Veltman AV 34 14 5 : 34
132 Kalle van Eupen Arena 15 5 : 37
151 Joris Mulder Apeldoorn 16 5 : 48
149 Lucas Blijleven Astylos 17 5 : 52
  Meisjes pupillen A1          
62 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 22
63 Lieske Drost AV 34 2 4 : 33
64 Jet Vliegen Statina 3 4 : 45
68 Marlou Mulder AV 34 4 4 : 46
72 Lara van Brummelen AV 34 5 4 : 58
73 Isa Sliedrecht Liemers 6 5 : 09
71 Elles Branderhorst VAV 7 5 : 09
908 Noah Stevens Statina 8 5 : 11
78 Fenne Looijen VAV 9 5 : 11
75 Ahlam Bennar VAV 10 5 : 11
76 Noa Mentink VAV 11 5 : 11
65 Myrthe Dantuma AV 34 12 5 : 19
66 Isis Nijland AV 34 13 5 : 22
79 Milou Elzinga Hanzesport 14 5 : 25
77 Noëlle van Veen AV 34 15 5 : 26
80 Aafke Wijkmans Astylos 16 5 : 29
83 Lilianne Beishuizen AV 34 17 5 : 34
909 Kris Chaigneau Statina 18 5 : 41
84 Flootje Overeem AV 34 19 5 : 47
87 Lela Velten Hanzesport 20 5 : 48
88 Yara Schipper Liemers 21 5 : 49
86 Caitlin Pantus AV 34 22 5 : 50
90 Bénédicte Heinsman AV 34 23 5 : 55
82 Silke Cornelissen Pallas 67 24 5 : 57
901 Noa Schouten AV 34 25 5 : 57
85 Nienke de Jong Climax 26 6 : 02
  Jongens pupillen A1          
154 Mika Naber AV 34 1 4 : 31
155 Ruben Schussler Climax 2 4 : 33
156 Julius Prop AV 34 3 4 : 36
158 Niek van Wijngaarden Arena 4 4 : 43
166 Thomas Arp Pallas 67 5 4 : 59
162 Lucien Driessen AV 34 6 5 : 06
169 Xander Veer AV 34 7 5 : 06
172 Lucas Middelhoven Climax 8 5 : 07
164 Ben van Schaik Liemers 9 5 : 13
174 Tim Roodbeen Climax 10 5 : 16
163 Lucas Groot Kormelink Climax 11 5 : 16
170 Tim van Mechelen Climax 12 5 : 18
171 Tim van der Meer VAV 13 5 : 23
177 Ties Jansen Arena 14 5 : 30
178 Mark van Voorst Climax 15 5 : 31
936 Camil ter Haar Arena 16 5 : 32
180 Quirijn Jager Climax 17 5 : 48
179 Kjell Westra Astylos 18 6 : 24
  Meisjes pupillen A2          
200 Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 19
201 Veerle van Ittersum Climax 2 4 : 21
205 Noortje Bonten Pallas 67 3 4 : 23
930 Lyke Gilissen Pallas 67 4 4 : 26
206 Jisze Diemer Climax 5 4 : 31
204 Maren van de Goor AV 34 6 4 : 33
207 Merel Franssen Statina 7 4 : 34
202 Evelyn Navarro Climax 8 4 : 34
623 Floor Ignatius Climax 9 4 : 36
211 Anna van Lohuizen AV 34 10 4 : 39
208 Josefine Ulfman Pallas 67 11 4 : 39
213 Janne Leenders VAV 12 4 : 55
214 Isis Henninger AV 34 13 4 : 56
216 Sarah Smals AV 34 14 4 : 58
217 Léonie Rijnders AV 34 15 5 : 02
212 Liesje Wulff Lg. Aart Stigter 16 5 : 02
218 Aukje Hurenkamp AV 34 17 5 : 06
215 Inge Bakker AV 34 18 5 : 08
222 Odi van Eupen Arena 19 5 : 20
221 Kim de Pater VAV 20 5 : 20
226 Lenka Piters Pallas 67 21 5 : 56
934 Liz Holleman VAV 22 6 : 03
223 Sterre Wijnen Pallas 67 23 6 : 06
932 Jolie Hillaert VAV 24 7 : 07
  Jongens pupillen A2          
300 Harm Olde VAV 1 4 : 12
616 Merlijn Bonhof AV 34 2 4 : 14
301 Wout van der Weide AV 34 3 4 : 21
302 Melle de Graaf Heelsum 4 4 : 24
303 Daniël Harink Hanzesport 5 4 : 33
309 Thijs Oostenenk AV 34 6 4 : 41
305 Marijn Atmodimedjo AV 34 7 4 : 43
306 Thijn van der Zee Hanzesport 8 4 : 44
307 Ian Pennock Climax 9 4 : 48
304 Jesse Haak Climax 10 4 : 48
311 Friso Castelein AV 34 11 4 : 51
313 Sven Wildeboer VAV 12 4 : 54
308 Max Wierts AV 34 13 4 : 55
321 Koen Regelink AV 34 14 4 : 58
312 Tygo Hulsebos VAV 15 5 : 00
318 Lars Oostenenk AV 34 16 5 : 16
316 Thijme Dunnebier Hanzesport 17 5 : 22
319 Tycho Borm Pallas 67 18 5 : 45
320 Cas van den Broek AV 34 19 6 : 16
  Meisjes junioren D1          
230 Tess van Randtwijk AV 34 1 5 : 59
231 Celine van Heerikhuize Climax 2 6 : 03
232 Emma Beekman AV 34 3 6 : 20
234 Isa Leidekker VAV 4 6 : 30
233 Lieke Vreugdenhil Statina 5 6 : 32
241 Meike Leenders VAV 6 6 : 35
251 Zosia Eilander AV 34 7 6 : 50
242 Norya Figueiredo Hanzesport 8 6 : 52
237 Carlijn Bodde Pallas 67 9 6 : 59
238 Kore Hengeveld Pallas 67 10 7 : 01
252 Jennifer van den Brink AV 34 11 7 : 03
244 Floor Olthof Pallas 67 12 7 : 20
240 Maeve van Mansom AV 34 13 7 : 33
249 Lotte Aartse Arena 14 7 : 45
245 Anouk v Starrenburg Climax 15 7 : 49
246 Michelle Michielsen Hanzesport 16 7 : 52
247 Noeska van Zaanen AV 34 17 7 : 55
619 Julia Telgen AV 34 18 8 : 13
  Jongens junioren D1          
257 Sus de Ridder Hanzesport 1 8 : 03
255 Rick van der Knaap Ciko 66 2 8 : 06
258 Daan Hulshof AV 34 3 8 : 06
259 Martijn van der Lecq AV 34 4 8 : 13
262 Glenn de Boer AV 34 5 8 : 27
260 Jasper van Craaikamp VAV 6 8 : 38
261 Ard Laffeber Astylos 7 8 : 51
284 Melchior Treffers AV 34 8 8 : 58
268 Cas Hoekstra AV 34 9 8 : 59
933 Bert de Jonge Astylos 10 9 : 18
265 Sem Dekker AV 34 11 9 : 24
273 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 12 9 : 36
279 Robert Jan van der Made Climax 13 9 : 49
276 Mees Kwakkelaar Hanzesport 14 10 : 03
275 Daan Memelink Pallas 67 15 10 : 38
278 Perry Breuls AV 34 16 10 : 58
281 Timo Verbeet Arena 17 11 : 20
280 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 18 11 : 26
282 Joris Giezeman AV 34 19 15 : 22
  Meisjes junioren D2          
323 Estelle Bruins AV 34 1 5 : 46
324 Elke Wijkmans Astylos 2 5 : 58
326 Ilse Leeraar AV 34 3 6 : 08
325 Keet Rogh VAV 4 6 : 09
327 Elle van Kasteren AV 34 5 6 : 36
328 Nikki Bakker AV 34 6 6 : 48
330 Roos van Eck Hanzesport 7 6 : 50
332 Bente van der Stoel AV 34 8 6 : 54
329 Mikayla van den Berg AV 34 9 6 : 57
335 Laura Gerritsen AV 34 10 6 : 58
331 Iris Koevoets Climax 11 7 : 04
  Jongens junioren D2          
337 Tijn Baumann Ciko 66 1 7 : 52
338 Jaap Ullersma Arnhem 2 8 : 06
339 Sam Overeem AV 34 3 8 : 13
340 Stefan Beukers Pallas 67 4 8 : 19
341 Jan de Pater Veenendaal 5 8 : 26
343 Bjorn Hulsebos VAV 6 8 : 32
349 Emiel Reesink Climax 7 8 : 59
347 Constantijn Langerak AV 34 8 9 : 06
346 Christian Wolkers Arena 9 9 : 06
348 Wouter Lamers Arena 10 9 : 15
351 Sem Rosenkamp Liemers 11 9 : 21
352 Laszlo Doelwijt AV 34 12 9 : 31
353 Boris Vegter AV 34 13 9 : 33
356 Martijn de Jong Climax 14 9 : 55
361 Chris Lenten AV 34 15 10 : 26
358 Jasper van Baal Liemers 16 10 : 31
354 Roeland van Laar Arena 17 10 : 42
359 Gijs Koeken Climax 18 11 : 45
342 Yidne Hulleman AV 34 19 11 : 51
  Meisjes junioren C          
400 Sophia Mulder AV 34 1 8 : 12
401 Maam de Ridder Hanzesport 2 8 : 35
402 Sanne Flipse Hanzesport 3 8 : 40
403 Kaylee de Boer AV 34 4 8 : 42
404 Iris Hagemeijer AV 34 5 8 : 59
406 Nathalie Kruisinga VAV 6 9 : 08
407 Kiara Derksen AV 34 7 9 : 33
408 Devon de Lange AV 34 8 9 : 37
409 Camilla Pieper AV 34 9 9 : 45
412 Sofie Riezebos AV 34 10 10 : 37
413 Kirsten Schreurs AV 34 11 10 : 37
621 Madelief Kwakkelaar Hanzesport 12 10 : 45
414 Anna van Eijk AV 34 13 11 : 23
  Jongens junioren C          
500 Florian Kramer Pallas 67 1 10 : 56
501 Tijmen Bouw AV 34 2 11 : 09
502 Arris van Deelen Climax 3 11 : 36
503 Jasper van Zaanen AV 34 4 11 : 39
505 Floris Brinkman AV 34 5 11 : 47
506 Tijs Olde VAV 6 12 : 14
509 Noud van de Mast AV 34 7 12 : 26
511 Jasper Meijerink AV 34 8 12 : 53
510 Yassine Bouaziz AV 34 9 12 : 57
514 Sam Rietveld Pallas 67 10 13 : 21
922 Jippe Oenema Pallas 67 11 13 : 27
515 Simon Houtman VAV 12 13 : 44
516 Lucas Vandersteen Climax 13 13 : 53
529 Rick Jansonius AV 34 14 13 : 54
521 Koen Tuin Climax 15 14 : 08
522 Nick Bohnsack AV 34 16 14 : 08
512 Bas Westerbroek AV 34 17 14 : 38
524 Rico Coenen Statina 18 14 : 56
525 Jeffrey van den Brink Climax 19 15 : 48
526 Jelle van Bergen Pallas 67 20 17 : 24
  Meisjes junioren B          
93 Julie van Riel Statina 1 14 : 17
92 Fleur van Dijk Climax 2 14 : 22
97 Marije de Kleuver Climax 3 18 : 32
  Jongens junioren B          
185 Jippe Lasschijt AV 34 1 14 : 31
187 Lars van der Knaap Ciko 66 2 14 : 43
190 Alex van Gemund AV 34 3 17 : 02
189 Jens Mos Lg. Aart Stigter 4 17 : 13
195 Victor Goené VZC 5 17 : 34
193 Mark Rietvelt AV 34 6 17 : 59
  Meisjes junioren A          
196 Fieke Pepping Pallas 67 1 20 : 26
927 Marjolein Pijper Climax 2 21 : 09
622 Jasmijn Kwakkelaar Hanzesport 3 22 : 03
  Jongens junioren A          
286 Joost de Kleuver Climax 1 24 : 24
289 Julien van Dijk AV Heerenveen 2 25 : 37
287 Rick van Voorst Climax 3 26 : 01
954 Filip Ducheyne Lg. Aart Stigter 4 26 : 31
288 Christiaan van der Gaag Tartlétos 5 26 : 50
291 Rutger van Saltbommel Statina 6 32 : 09
  Korte cross vrouwen          
419 Heleen Goeting Fit 1 12 : 32
420 Evelien Kooij Pallas 67 2 12 : 54
421 Nathalie de Vries Arena 3 13 : 12
425 Alida Hagen VZC 4 13 : 23
423 Manon Ravesteijn Veenendaal 5 13 : 35
422 Sanne Heymann VZC 6 14 : 39
426 Femke Kazemier VAV 7 15 : 08
943 Claudia Kazemier VAV 8 16 : 48
953 Anneke van Maanen Rhenen 9 17 : 37
944 Iris Luteijn Veenendaal 10 18 : 01
955 Isabelle Rogier Utrecht 11 18 : 06
427 Coby de Vries Pallas 67 12 19 : 17
  Korte cross vrouwen masters          
430 Marije Witsenboer Fit 1 13 : 13
431 Jantiene Hannessen Spakenburg 2 13 : 28
432 Ingrid Haas Pallas 67 3 14 : 26
434 Erika van Deelen Ede Gld 4 15 : 10
433 Antje Velthuis Statina 5 15 : 10
435 Nancy den Besten Statina 6 15 : 26
951 Cora Vermeer-van Hunen VZC 7 15 : 50
441 Corrie Koedam VZC 8 16 : 11
439 Angela van Willigenburg Arena 9 16 : 33
437 Joke Huizinga Hellas 10 16 : 41
438 Nienke Brouwer Pallas 67 11 17 : 01
443 Klaske Hoogstra Pallas 67 12 18 : 01
444 Ardi Coenen Statina 13 19 : 04
  Korte cross mannen          
451 Ruben Sansom Pallas 67 1 9 : 31
452 Koen Jansen Tartlétos 2 9 : 44
948 Micha Petie Phoenix 3 9 : 56
453 Bernard van Harn VAV 4 10 : 26
949 Maarten van Doornik Ede 5 10 : 36
945 Roberts Kristians Lidaks Latvia 6 10 : 36
947 Cees van Maanen Utrecht 7 10 : 38
469 Lennart Kleinjans Clytoneus 8 10 : 53
942 Jack van der Walle U-Track 9 10 : 59
456 Erik-Jan van Gelderen VAV 10 11 : 44
946 Axel Garritsen Den Burg 11 11 : 58
940 Daan Dekker U-Track 12 12 : 02
464 Stephan Roos Veenendaal 13 12 : 17
938 Joey Novak Stein 14 12 : 23
462 Harm Dieterman Arena 15 12 : 42
461 Christiaan Begemann Tartlétos 16 13 : 08
467 Henri Postmus Wageningen 17 15 : 53
465 Jan Siemen Smink Pallas 67 18 16 : 01
  Korte cross mannen masters          
472 Anne Wiersma Climax 1 10 : 51
475 Tariq van Rooijen Pallas 67 2 11 : 08
907 Ruben Verlangen Statina 3 11 : 11
476 Geerrit de Pater Veenendaal 4 12 : 03
477 Marcel Jaarsma Pallas 67 5 12 : 03
480 Marlon Knaken Westervoort 6 12 : 08
481 Frank van de Weerd VZC 7 12 : 25
484 Jan Bieshaar VZC 8 12 : 31
485 Albert de Vries Climax 9 12 : 48
483 Luc Bonten Pallas 67 10 13 : 03
489 Gijs van der Meijden VZC 11 14 : 55
956 Michiel van Saltbommel Deventer 12 19 : 15
492 Job de Kleuver Climax 13 19 : 40
  Lange cross vrouwen          
364 Suzanne Broxterman Pallas 67 1 25 : 43
366 Marloes Koedam VAV 2 26 : 19
365 Marloes van Loon Pallas 67 3 26 : 55
367 Laura Schumacher Tartlétos 4 27 : 02
950 Mirit Hoek Tartletos 5 30 : 54
368 Judith Kas Tartlétos 6 32 : 14
921 Marijke Olthoff Tartlétos 7 33 : 06
371 Joanne Drost Veenendaal 8 35 : 39
917 Talitha Wolsing-Boorsma VZC 9 36 : 21
918 Annemarie van Hensbergen Veenendal 10 38 : 11
  Lange cross vrouwen masters          
929 Chanmari Koolen Pallas 67 1 23 : 47
372 Elsemieke de Vos Climax 2 25 : 10
960 Kirsten Verkooijen Pallas 67 3 29 : 21
375 Nina Joosten Pallas 67 4 29 : 32
377 Ineke Burger Astylos 5 29 : 56
376 Petra Scholtens Elst 6 30 : 09
378 Keete Voerman Bennekom 7 32 : 40
380 Cora Mulder VZC 8 34 : 09
383 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 36 : 38
916 Dorien Stroomberg Statina 10 39 : 44
  Lange cross mannen          
531 Mathias Meijer Climax 1 28 : 29
535 Joep Kluwen Tartlétos 2 28 : 59
533 Peter Schoch Wageningen 3 30 : 18
536 Jan Willem Hagen Athlos 4 31 : 43
941 Thomas Luttikhold U-Track 5 32 : 04
542 Laurens Kersten VZC 6 33 : 00
538 Lennart Kleinjans Clytoneus 7 33 : 30
537 Erik de Witte VAV 8 33 : 32
543 Wouter van Leeuwen Arnhem 9 33 : 34
541 Geert Lantink Amersfoort 10 34 : 41
547 Stefan Bolding Pallas 67 11 35 : 19
551 Wijnand Jelier VAV 12 35 : 46
548 Mark Hoos Huissen 13 37 : 47
928 Armin Harms Climax 14 38 : 45
556 Davey Beuving Climax 15 40 : 52
545 Maarten Borgdorff Statina 16 42 : 33
549 Marcel van Ommen Nunspeet 17 43 : 33
  Lange cross mannen masters          
903 Patrick Jansen Wageningen 1 31 : 23
557 Rob Barel VZC 2 31 : 35
558 Marco Davelaar VZC 3 32 : 27
561 Roemer Pleijsier Pallas 67 4 32 : 33
559 Bart te Riele Arnhem 5 32 : 46
560 Patrick Smit Pallas 67 6 33 : 05
914 Jan van Voorst Bennekom 7 33 : 33
563 Mart Meijboom Climax 8 34 : 14
910 Jakob Hartman VZC 9 34 : 51
566 Theo Bult VZC 10 35 : 08
565 Laurens Beerepoot Climax 11 35 : 54
569 Carl Jansen Pallas 67 12 36 : 27
570 Bart ter Huurne Lg. Athletic Point 13 37 : 01
578 Patrick Schoots Astylos 14 37 : 23
571 Bard Dolmans VAV 15 37 : 35
924 Stefan Hoogvliet Lg. Athletic Point 16 37 : 39
574 Louis Rutten Atverni 17 38 : 05
958 Frans Cortenbach VZC 18 38 : 20
576 Rolf Mank Dutch Runners 19 38 : 24
582 Arjan Ket Lg. Athletic Point 20 38 : 26
573 Jeroen Vreugdenhil Statina 21 39 : 15
957 Paul Arens Climax 22 39 : 55
577 Reijer Demoet Veenendaal 23 40 : 57
589 Michiel Zumbrink VZC 24 41 : 00
587 Christian de Koning Veenendaal 25 41 : 24
579 Ton Meuwissen Statina 26 41 : 27
581 Rob Renes Climax 27 42 : 02
586 Bas Verzijl Veenendaal 28 42 : 28
904 Jos van Damme Bennekom 29 42 : 38
590 Wilmer van Doorn VZC 30 44 : 09
596 René Vrösch VZC 31 45 : 08
952 Michael van Kasteren Statina 32 47 : 27
592 Jan Schadenberg Veenendaal 33 49 : 16
593 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 34 52 : 03