Rhenen – 45e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd
18 februari 2017

Het was mistig, grijs winterweer, ~8 °C, aan het eind van de lange cross begon de zon door te breken.
In totaal zijn er 459 lopers gefinisht, een record voor Rhenen.
Bijgewerkt: 22 feb. 2017 (pupillen Mini en C aangepast).
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 25 feb.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten*
  Meisjes pupillen Mini            
832 Pip Regelink AV 34 1 5 : 14  
2 Sophie Ansink Climax 2 5 : 15 1
1 Elin Stevens Statina 3 5 : 15 2
3 Zoë Schut VAV 4 5 : 32 3
4 Anke Uitterhoeve Rhenen 5 5 : 38 4
5 Isabelle Wijnen Astylos 6 5 : 50 5
6 Nikki Brouwer AV 34 7 6 : 06 6
9 Hailey Olthof Climax 8 6 : 10 7
8 Amber Kreeft Arena 9 6 : 36 8
10 Raisa van Eupen Arena 10 6 : 40 9
11 Frederique Burghout AV 34 11 6 : 41 10
7 Rosalie Veldhuis AV 34 12 6 : 46 11
12 Emma Cabrera Polanco AV 34 13 6 : 49 12
  Jongens pupillen Mini            
100 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 38 1
101 Rijk Uitterhoeve Arena 2 4 : 39 2
102 Vigo Oosterhoff AV 34 3 4 : 52 3
103 Hidde Masselink AV 34 4 5 : 09 4
104 Kay Evers AV 34 5 5 : 21 5
108 Serge Baak AV 34 6 5 : 41 6
107 Romijn Angelier AV 34 7 5 : 42 7
105 Ruben Stocker AV 34 8 5 : 44 8
106 Damian Jonkers Climax 9 5 : 49 9
109 Gerwin Immerzeel Pallas 67 10 6 : 25 10
831 Joël van Beusekom Veenendaal 11 6 : 28  
  Meisjes pupillen C            
14 Anna Matthijs Pallas 67 1 4 : 42 1
13 Evi Nijland AV 34 2 4 : 46 2
15 Isa Oosterhuis AV 34 3 4 : 53 3
20 Pop de Ridder Hanzesport 4 4 : 57 4
16 Lisa Schouten AV 34 5 5 : 03 5
18 Bodine Jansen AV 34 6 5 : 09 6
24 Fay Pennock Climax 7 5 : 16 7
23 Lis van de Goor AV 34 8 5 : 17 8
19 Mila Schouten AV 34 9 5 : 18 9
22 Annelijn Haasjes AV 34 10 5 : 24 10
26 Velia de Boer AV 34 11 5 : 27 11
21 Larissa Middelhoven Climax 12 5 : 28 12
30 Elize van Eck Astylos 13 5 : 31 13
25 Ella Woudenberg AV 34 14 5 : 33 14
17 Fien van Naarden AV 34 15 5 : 36 15
28 Carlijn ter Haar Arena 16 5 : 50 16
804 Floor Dominicus Arena 17 5 : 57  
29 Femke Everts Arena 18 6 : 25 17
  Jongens pupillen C            
110 Tim Moes AV 34 1 4 : 14 1
111 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 22 2
126 Niek van Lohuizen AV 34 3 4 : 37 3
112 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 4 4 : 43 4
117 Lars Budding VAV 5 4 : 50 5
114 Rens Klinkhamer AV 34 6 4 : 54 6
113 Jarno Gerritsen Climax 7 5 : 03 7
119 Bart van Beusekom VAV 8 5 : 03 8
116 Luca Thimister Pallas 67 9 5 : 06 9
118 Thomas Koekkoek Pallas 67 10 5 : 09 10
115 Silvijn Laarhoven Climax 11 5 : 15 11
121 Sverre Wiersma Climax 12 5 : 17 12
122 Bart Mansier AV 34 13 5 : 23 13
128 Sam van Hattum Climax 14 5 : 28 14
127 Noud Briene Astylos 15 5 : 36 15
120 Max Cabrera Polanco AV 34 16 5 : 40 16
124 Joshua Eghuizen AV 34 17 5 : 43 17
125 Luuk Mulder Climax 18 5 : 48 18
  Meisjes pupillen B            
32 Saskia de Jong Liemers 1 4 : 12 1
34 Evi Sliedrecht Liemers 2 4 : 25 2
35 Noémi Knaap AV 34 3 4 : 35 3
33 Liv Pennock Climax 4 4 : 36 4
39 Ruby-Lynn Dolman AV 34 5 4 : 47 5
36 Imme Velthuis AV 34 6 4 : 55 6
38 Senna Schaake AV 34 7 4 : 59 7
40 Mare Meijnen AV 34 8 5 : 02 8
47 Linne van der Zee Hanzesport 9 5 : 04 9
43 Isaiah Tahalea AV 34 10 5 : 05 10
42 Kyara Diderik AV 34 11 5 : 08 11
41 Amber Masselink AV 34 12 5 : 09 12
37 Lorena Jonkers Climax 13 5 : 13 13
46 Sofia ten Have AV 34 14 5 : 16 14
45 Dominique Heinsman AV 34 15 5 : 18 15
44 Caitlin Mawdesley Statina 16 5 : 19 16
54 Isabel Veldhuis AV 34 17 5 : 22 17
48 Jenthe Prummel Climax 18 5 : 29 18
52 Christine van den Ameele Climax 19 5 : 29 19
50 Isabel Mulder Climax 20 5 : 30 20
51 Luna Hinsch AV 34 21 5 : 30 21
49 Evie van Doorn AV 34 22 5 : 31 22
55 Ruth de Jong Hanzesport 23 5 : 42 23
53 Isa Jansen Arena 24 5 : 43 24
  Jongens pupillen B            
130 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 4 : 04 1
133 Bram Stevens Statina 2 4 : 08 2
131 Daan Klumper AV 34 3 4 : 11 3
134 Job Mulder VAV 4 4 : 12 4
132 Loek Uitterhoeve Arena 5 4 : 12 5
138 Syl Angelier AV 34 6 4 : 26 6
137 Markus Lamper VAV 7 4 : 30 7
136 Che ten Donkelaar AV 34 8 4 : 33 8
143 Alec Pantus AV 34 9 4 : 36 9
141 Manu Coppen AV 34 10 4 : 38 10
135 Detmar Immerzeel Pallas 67 11 4 : 44 11
144 Joas Borsje Climax 12 4 : 45 12
142 Janniek Schurink AV 34 13 4 : 52 13
148 Benthe de Vries AV 34 14 4 : 53 14
146 Thom van der Kolk AV 34 15 4 : 55 15
145 Joël van de Munt VAV 16 5 : 02 16
147 Niels van Gerrevink AV 34 17 5 : 05 17
150 Kyan Bekker AV 34 18 5 : 07 18
149 Rik Vos VAV 19 5 : 19 19
154 Gabriel Sperber Climax 20 5 : 29 20
  Meisjes pupillen A1            
57 Ninthe Koks AV 34 1 4 : 06 1
61 Lynn Oosterhuis AV 34 2 4 : 08 2
58 Lisa Navarro Climax 3 4 : 09 3
62 Rebekka Kool Arena 4 4 : 11 4
59 Daphne van der Lecq AV 34 5 4 : 18 5
60 Kim Dantuma AV 34 6 4 : 23 6
802 Hanne Mourits Pallas 67 7 4 : 29  
74 Susanne van Eck Hanzesport 8 4 : 31 7
72 Nena Kwakkel AV 34 9 4 : 32 8
65 Lieke Starink AV 34 10 4 : 32 9
63 Eline Gerritsen Climax 11 4 : 33 10
64 Robine Lenters AV 34 12 4 : 38 11
73 Lotte Bonhof AV 34 13 4 : 39 12
75 Lotte van Lohuizen AV 34 14 4 : 42 13
68 Esmée Aartsen VAV 15 4 : 45 14
76 Jasmijn Welling Liemers 16 4 : 51 15
79 Sunitha Sivaguru Hanzesport 17 4 : 56 16
77 Malea Figueiredo Hanzesport 18 4 : 58 17
78 Sanne Budding VAV 19 5 : 03 18
80 Sophie van Noorden Liemers 20 5 : 11 19
817 Eva Hilhorst Arena 21 5 : 49  
70 Chloé Smit Pallas 67 22 5 : 53 20
  Jongens pupillen A1            
156 Yvo van den IJssel Liemers 1 3 : 57 1
155 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 2 3 : 57 2
158 Reza Groot Wassink AV 34 3 4 : 08 3
835 Tymen Zwaga Liemers 4 4 : 12 4
160 Ties Velthuis AV 34 5 4 : 18 5
159 Rowan Witteveen AV 34 6 4 : 21 6
161 Marco van Gelder Prins Hendrik 7 4 : 23 7
162 Tijn Jansen Wageningen 8 4 : 26 8
163 Stijn de Moel Arena 9 4 : 27 9
166 Thom Koggel Statina 10 4 : 39 10
168 Jorn Stouten AV 34 11 4 : 51 11
174 Jamie Put AV 34 12 4 : 55 12
173 Gijón van Bokkem Astylos 13 5 : 01 13
170 Reinier Dijksma Climax 14 5 : 03 14
175 Skye Bute AV 34 15 5 : 10 15
176 Lucas Wortelboer Climax 16 5 : 14 16
172 Nathan van Dijk Climax 17 5 : 19 17
178 Lucas Blijleven Tiel 18 5 : 29 18
177 Niels Messchendorp Pallas 67 19 5 : 31 19
  Meisjes pupillen A2            
201 Lieske Drost AV 34 1 3 : 57 1
200 Isa van Puffelen AV 34 2 4 : 02 2
202 Mare Versluis Liemers 3 4 : 05 3
203 Marlou Mulder AV 34 4 4 : 11 4
208 Bente van Rijckevorsel Astylos 5 4 : 14 5
826 Veronique van der Wal Arena 6 4 : 21  
206 Myrthe Dantuma AV 34 7 4 : 25 6
207 Isa Sliedrecht Liemers 8 4 : 28 7
205 Elles Branderhorst VAV 9 4 : 31 8
212 Aafke Wijkmans Astylos 10 4 : 34 9
211 Fenne Looijen VAV 11 4 : 36 10
805 Noah Stevens Statina 12 4 : 37  
213 Floortje Overeem AV 34 13 4 : 43 11
223 Ahlam Bennar VAV 14 4 : 44 12
210 Lara van Brummelen AV 34 15 4 : 45 13
217 Sofie van den Hoek AV 34 16 4 : 46 14
209 Isis Nijland AV 34 17 4 : 49 15
216 Imke Veluwenkamp AV 34 18 4 : 50 16
221 Fenne Ligtvoet VAV 19 4 : 52 17
214 Caitlin Pantus AV 34 20 4 : 53 18
219 Noa Mentink VAV 21 4 : 54 19
222 Noa Schouten AV 34 22 4 : 57 20
225 Noëlle van Veen AV 34 23 4 : 58 21
220 Nienke de Jong Climax 24 4 : 58 22
224 Bénédicte Heinsman AV 34 25 4 : 58 23
806 Rory Harte Culemborg 26 5 : 09  
872 Silke Cornelissen Pallas 67 27 5 : 25  
  Jongens pupillen A2            
431 Sep de Jong AV 34 1 3 : 47 1
432 Maikel Potkamp De Gemzen 2 3 : 49 2
433 Julius Prop AV 34 3 3 : 52 3
434 Ruben Schussler Climax 4 4 : 01 4
436 Kai Muijsers AV 34 5 4 : 02 5
435 Mika Naber AV 34 6 4 : 04 6
437 Kyan van Breugel AV 34 7 4 : 05 7
438 Joran van Breugel AV 34 8 4 : 08 8
439 Niek van Wijngaarden Arena 9 4 : 10 9
441 Giel Roseboom Arena 10 4 : 17 10
442 Tim van der Meer VAV 11 4 : 20 11
440 Jacob Winkler Astylos 12 4 : 22 12
444 Wim van As Climax 13 4 : 23 13
448 Joas Rijneveld Climax 14 4 : 24 14
460 Arend van Hattem Arena 15 4 : 27 15
447 Jip Hollanders Pallas 67 16 4 : 28 16
449 Thomas Arp Pallas 67 17 4 : 33 17
450 Lucas Middelhoven Climax 18 4 : 34 18
443 Caleb Letourneau AV 34 19 4 : 35 19
445 Lucien Driessen AV 34 20 4 : 37 20
451 Rens Hooiveld Pallas 67 21 4 : 39 21
452 Leon Sperber Climax 22 4 : 45 22
453 Tijn Wisse Liemers 23 4 : 46 23
455 Mark van Voorst Climax 24 5 : 18 24
456 Dim Bouter Climax 25 5 : 19 25
457 Jonathan Fennema AV 34 26 5 : 20 26
  Meisjes junioren D1            
227 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 1 5 : 22 1
228 Filsan Versteeg Pallas 67 2 5 : 52 2
229 Maren van de Goor AV 34 3 5 : 54 3
230 Lyske Gilissen Pallas 67 4 5 : 59 4
233 Merel Franssen Statina 5 6 : 04 5
231 Josefine Ulfman Pallas 67 6 6 : 10 6
232 Janne Leenders VAV 7 6 : 15 7
234 Myrthe van Breugel AV 34 8 6 : 16 8
245 Danjela Lockhorst Statina 9 6 : 27 9
238 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 10 6 : 30 10
237 Aukje Hurenkamp AV 34 11 6 : 33 11
248 Esmée Beukers Pallas 67 12 6 : 34 12
801 Nora Mourits Pallas 67 13 6 : 41  
240 Kim de Pater VAV 14 6 : 42 13
242 Inge Bakker AV 34 15 6 : 43 14
241 Leonie Rijnders AV 34 16 6 : 44 15
243 Odi van Eupen Arena 17 7 : 06 16
244 Sterre Wijnen Pallas 67 18 7 : 08 17
  Jongens junioren D1            
253 Job van Keulen Nijmegen Atl. 1 7 : 38 1
254 Luca Sillen Nijmegen Atl. 2 7 : 51 2
255 Wout van der Weide AV 34 3 8 : 05 3
262 Ian Pennock Climax 4 8 : 35 4
258 Sven Wildeboer VAV 5 8 : 37 5
263 Thijs Oostenenk AV 34 6 8 : 42 6
260 Thijn van der Zee Hanzesport 7 8 : 56 7
268 Lars Oostenenk AV 34 8 9 : 04 8
261 Koen Regelink AV 34 9 9 : 12 9
265 Friso Casteleijn AV 34 10 9 : 20 10
266 Tygo Hulsebos VAV 11 9 : 45 11
871 Peer Bergman Amerongen 12 10 : 06 12
267 Marijn Atmodimedjo AV 34 13 10 : 10 13
269 Levi van de Wetering Ciko 66 14 10 : 15 14
270 Thijme Dunnebier Hanzesport 15 10 : 21 15
271 Thijs Messchendorp Pallas 67 16 10 : 53 16
  Meisjes junioren D2            
300 Tess van Randtwijk AV 34 1 5 : 07 1
301 Bridget Konings Ciko 66 2 5 : 23 2
302 Celine van Heerikhuize Climax 3 5 : 27 3
303 Sativa Wenker Ciko 66 4 5 : 42 4
304 Meike Leenders VAV 5 5 : 45 5
305 Moira Henninger AV 34 6 6 : 00 6
307 Kore Hengeveld Pallas 67 7 6 : 09 7
309 Norya Figueiredo Hanzesport 8 6 : 19 8
308 Zosia Eilander AV 34 9 6 : 22 9
317 Suus van Schaik VAV 10 6 : 24 10
315 Carlijn Bodde Pallas 67 11 6 : 30 11
314 Maeve van Mansom AV 34 12 6 : 31 12
313 Floor Olthof Pallas 67 13 6 : 42 13
321 Dorine van Leeuwen Climax 14 6 : 44 14
320 Julia Telgen AV 34 15 6 : 49 15
319 Noeska van Zaanen AV 34 16 6 : 53 16
318 Anouk van Starrenburg Climax 17 6 : 59 17
  Jongens junioren D2            
326 Tim Schüssel Nijmegen Atl. 1 6 : 57 1
328 Sus de Ridder Hanzesport 2 7 : 30 2
812 Parker Consten Nijmegen 3 7 : 37  
327 Martijn van der Lecq AV 34 4 7 : 38 3
329 Daan Hulshof AV 34 5 7 : 42 4
330 Glenn de Boer AV 34 6 8 : 33 5
334 Niek van Schijndel AV 34 7 8 : 43 6
335 Cas Hoekstra AV 34 8 8 : 44 7
333 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 9 8 : 44 8
332 Luuk Boereboom Astylos 10 8 : 49 9
337 Joris Kranenburg AV 34 11 8 : 57 10
339 Sem Dekker AV 34 12 9 : 03 11
340 Roan de Rooij Climax 13 9 : 05 12
344 Perry Breuls AV 34 14 9 : 21 13
341 Jurgen van den Burg Astylos 15 11 : 15 14
342 Jordy Huis in 't Veld AV 34 16 11 : 35 15
  Meisjes junioren C            
293 Julia Groot Ciko 66 1 7 : 42 1
275 Jasmijn van Wissen Apeldoorn 2 7 : 49 2
276 Maam de Ridder Hanzesport 3 7 : 59 3
294 Elke Wijkmans Astylos 4 8 : 07 4
277 Estelle Bruins AV 34 5 8 : 23 5
278 Keet Rogh VAV 6 8 : 52 6
281 Iris Koevoets Climax 7 8 : 54 7
282 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 8 8 : 55 8
279 Elle van Kasteren AV 34 9 8 : 58 9
284 Sara Bloem Hanzesport 10 9 : 00 10
289 Roos van Eck Hanzesport 11 9 : 02 11
283 Mikayla van den Berg AV 34 12 9 : 04 12
288 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 13 9 : 11 13
280 Nathalie Kruisinga VAV 14 9 : 13 14
290 Else Janssen Climax 15 9 : 14 15
287 Sofie Riezebos AV 34 16 9 : 17 16
291 Laura Gerritsen AV 34 17 9 : 18 17
286 Devon de Lange AV 34 18 9 : 20 18
292 Tessa Groen Astylos 19 10 : 02 19
  Jongens junioren C            
351 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 1 10 : 51 1
353 Jasper Meijerink AV 34 2 10 : 53 2
827 Jaap Ullersma Ciko 66 3 11 : 04  
352 Noud van de Mast AV 34 4 11 : 14 3
350 Jasper van Zaanen AV 34 5 11 : 16 4
354 Bjorn Hulsebos VAV 6 11 : 42 5
360 Kylian Meeuwisz Pallas 67 7 11 : 58 6
359 Stefan Beukers Pallas 67 8 12 : 00 7
362 Wouter Lamers Arena 9 12 : 03 8
357 Sam Overeem AV 34 10 12 : 09 9
376 Rick Jansonius AV 34 11 12 : 27 10
364 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 12 12 : 43 11
373 Imre Atmodimedjo AV 34 13 12 : 56 12
363 Emiel Reesink Climax 14 13 : 04 13
365 Constantijn Langerak AV 34 15 13 : 14 14
366 Martijn de Jong Climax 16 13 : 16 15
369 Laszlo Doelwijt AV 34 17 13 : 39 16
371 Boris Vegter AV 34 18 13 : 42 17
  Meisjes junioren B            
82 Terra Muntjewerff Ciko 66 1 12 : 38 1
83 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 13 : 05 2
815 Christel Heuseveldt Climax 3 13 : 06  
84 Noor Breedveld Pallas 67 4 13 : 07 3
86 Marije de Kleuver Climax 5 16 : 30 4
824 Carliene van Vliet VAV 6 16 : 32  
  Jongens junioren B            
92 Jens Mos Lg. Aart Stigter 1 15 : 09 1
91 Arris van Deelen Climax 2 15 : 18 2
95 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 3 16 : 08 3
94 Zen Barth Lg. Aart Stigter 4 16 : 09 4
98 Lucas Goené Veenendaal 5 18 : 16 5
96 Sven Huibers Climax 6 20 : 38 6
  Meisjes junioren A            
825 Leonie Glazenborg SV Veendam 1 16 : 00  
  Jongens junioren A            
702 Oxo van Kempen Daventria 1 22 : 11 1
703 Gideon van Heugten VAV 2 22 : 38 2
700 Joost de Kleuver Climax 3 23 : 38 3
704 Victor Goené Veenendaal 4 24 : 40 4
705 Rick van Voorst Climax 5 24 : 43 5
706 Lars Huibers Climax 6 26 : 02 6
  Korte cross vrouwen            
873 Suzanne Mulders-Broxterman Pallas 67 1 10 : 57  
379 Marianne van Deelen Climax 2 11 : 55 1
380 Margot Rijsman Hanzesport 3 12 : 15 2
884 Joline Boogaard Tartletos 4 12 : 19  
383 Michelle Spek AV 34 5 13 : 13 3
386 Verena van den Dikkenberg AV 34 6 13 : 23 4
387 Femke Kazemier VAV 7 14 : 12 5
388 Josephine Woudstra Veenendaal 8 14 : 57 6
395 Anneke van Maanen Veenendaal 9 15 : 42 7
390 Claudia Kazemier VAV 10 15 : 42 8
391 Chantal Gaasbeek Veenendaal 11 15 : 52 9
392 Marleen Groeneveld VZC 12 16 : 18 10
809 Sylvia Wijsman Utrecht 13 16 : 54  
385 Alida Hagen VAV 14 17 : 55 11
  Korte cross vrouwen masters            
816 Sandra de Jonge Ciko 66 1 11 : 18  
400 Hannie van der Honing Pallas 67 2 13 : 43 1
876 Neeltje van Hulten Pallas 67 3 14 : 17  
401 Ingrid Haas Pallas 67 4 15 : 45 2
402 Julia Huijbregts Utrecht 5 16 : 07 3
403 Klaske Hoogstra Pallas 67 6 16 : 41 4
407 Saskia van de Haar VZC 7 17 : 55 5
881 Emmy de Leeuw Veenendaal 8 18 : 43  
  Korte cross mannen            
874 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 9 : 27  
875 Mischa Petie Phoenix 2 9 : 33  
830 Casper van Leeningen Rotterdam Atl 3 9 : 39  
823 Mark Jansonius AV 34 4 9 : 52  
516 Gerrit Jan de Kleuver VAV 5 9 : 54 1
515 Justin van der Steen Liemers 6 10 : 05 2
518 Jelle Hanswijk Climax 7 10 : 30 3
536 Dennis Bast Pallas 67 8 10 : 41 4
807 Stef van der Schaaf VAV 9 10 : 43  
808 Bart Klein Utrecht 10 10 : 47  
538 Wijnand Jelier VAV 11 10 : 50 5
519 Koen van Kooten VAV 12 10 : 59 6
530 Pascal Mariany Bennekom 13 11 : 29 7
524 Harm Dieterman Arena 14 11 : 34 8
532 Rutger van Saltbommel Statina 15 11 : 36 9
819 Tijmen van den Born Utrecht 16 12 : 07  
836 Polle Bergman Lg Aart Stigter 17 12 : 10  
521 Sander van der Vis AV 34 18 12 : 30 10
527 Pim Lenderink Ede 19 12 : 36 11
528 Jan Siemen Smink Kronos 20 12 : 43 12
526 Vincent van der Vis AV 34 21 12 : 46 13
529 Ådne Renes Climax 22 13 : 14 14
531 Davey Beuving Climax 23 13 : 31 15
  Korte cross mannen masters            
602 Tycho Schol Pallas 67 1 10 : 20 1
603 Ruben Verlangen Statina 2 10 : 24 2
624 Roemer Pleijsier Pallas 67 3 11 : 00 3
834 Erwin van Diemen Fortius 4 11 : 20  
604 Marc Muntjewerff Arnhem 5 11 : 23 4
833 Johann de Jong Apeldoorn 6 11 : 59  
627 Luc Bonten Pallas 67 7 12 : 05 5
607 Frederik Leenders VZC 8 12 : 06 6
821 Tonny Sopacua De Dijkrunners 9 12 : 26  
610 Peter van de Haar VZC 10 12 : 40 7
883 Henk Gerritsen Elst 11 12 : 57 8
609 Joan Naus Statina 12 13 : 19 9
800 Gerard van de Bovenkamp avVN 13 13 : 44  
612 Gert-Jan Messchendorp Renkum 14 13 : 54 10
614 Bert Nap VAV 15 13 : 59 11
615 Gijs van der Meijden VZC 16 14 : 21 12
882 René Vrösch VZC 17 14 : 32  
631 Joost Marchal Veenendaal 18 14 : 47 13
616 Gert van Zanten VZC 19 14 : 50 14
886 Charles van Rheenen Veenendaal 20 15 : 05  
878 Ruud Klaare VZC 21 15 : 25  
887 Arnold de Ceuninck VRC 22 15 : 29  
618 Job de Kleuver Climax 23 16 : 51 15
880 Dick de Wit VAV 24 21 : 39  
  Lange cross vrouwen            
413 Marloes van Loon Pallas 67 1 25 : 01 1
414 Joanne Siccama Tartlétos 2 25 : 33 2
416 Tessa Poen AV Daventria 1906 3 28 : 41 3
415 Rieneke Terink Amersfoort 4 30 : 53 4
420 Miriam Fuselier DE LOPER 5 31 : 54 5
892 Elsbeth van Dorssen Amersfoort 6 32 : 55  
417 Té Teunissen VZC 7 33 : 51 6
  Lange cross vrouwen masters            
541 Agnes Schipper Hellas 1 23 : 38 1
542 Frauke van Boekel Typhoon 2 25 : 56 2
820 Mieke Eppink Pallas 67 3 27 : 21  
545 Inge Dijkman Lg. Aart Stigter 4 29 : 37 3
544 Antje Velthuis Statina 5 30 : 33 4
548 Corina van der Linden Statina 6 32 : 08 5
894 Cora Vermeer-Van Hunem VZC 7 32 : 22  
896 Ria Perfors Elst (Utrecht) 8 32 : 22  
550 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 9 34 : 22 6
549 Coby van den Heuvel VZC 10 34 : 32 7
551 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 34 : 51 8
893 Wies van Ravenswaaij VAV 12 37 : 06  
  Lange cross mannen            
635 Joep Kluwen Tartlétos 1 27 : 33 1
636 Joep van der Zanden Pallas 67 2 28 : 25 2
637 Bernard van Harn VAV 3 29 : 26 3
640 Jeroen Velders TZC Vahalis 4 30 : 43 4
648 Max Voorwaarts VAV 5 32 : 12 5
650 Stefan Bolding Pallas 67 6 32 : 54 6
645 Patrick Witte Climax 7 32 : 59 7
644 Geert Lantink Amersfoort 8 33 : 14 8
810 Julien van Dijk Tartletos 9 36 : 53  
828 Maarten Borgdorff Statina 10 37 : 58  
651 Mark van de Haar VAV 11 39 : 17 9
652 Christian van Beusekom Veenendaal 12 39 : 30 10
653 Marcel van Ommen Lunteren 13 44 : 14 11
  Lange cross mannen masters            
888 Rik Wolswinkel Altis 1 29 : 29  
709 Erik Wolsing VAV 2 29 : 45 1
708 Erik de Witte VAV 3 29 : 52 2
897 Sjoerd Veltman VZC 4 30 : 29  
710 Bart te Riele Arnhem 5 30 : 29 3
712 Marco Davelaar VZC 6 31 : 54 4
725 Melvin Laport Climax 7 32 : 00 5
716 Peter Mayringer Veenendaal 8 32 : 39 6
715 Mart Meijboom Climax 9 32 : 40 7
719 Theo Bult Pallas 67 10 33 : 04 8
717 Laurens Beerepoot Climax 11 33 : 49 9
718 Jaco Jacobs VAV 12 33 : 55 10
721 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 13 34 : 09 11
890 Ed Baks Atverni 14 34 : 23  
744 Ron van der Linden Statina 15 34 : 37 12
728 Raymond Lockhorst Statina 16 35 : 34 13
723 Carl Jansen Pallas 67 17 35 : 54 14
727 Henk Lenderink Climax 18 36 : 00 15
729 Louis Rutten Atverni 19 36 : 14 16
730 Jeroen Schroer Tiel 20 36 : 24 17
895 Hans Rietveld VZC 21 36 : 34  
837 Marc Bergman VZC 22 36 : 38  
813 Jakob Hartman VZC 23 37 : 00  
829 Chris van Wijngaarden Rhenen 24 37 : 05  
891 Frans Rutten Arena 25 37 : 14  
885 André Knop Lg Aart Stigter 26 37 : 23  
743 René Vrösch VZC 27 38 : 22 18
741 Jos van Damme Bennekom 28 38 : 51 19
734 Rob Renes Climax 29 38 : 53 20
879 Edwin Davelaar VAV 30 38 : 59  
755 Reijer Demoet Veenendaal 31 39 : 08 21
742 Wouter de Rijk Veenendaal 32 39 : 11 22
750 Michiel Zumbrink VZC 33 39 : 16 23
889 Erik Dijksman Lg Aart Stigter 34 40 : 33  
756 Gerrit van Mourik Statina 35 40 : 59 24
739 Gerrit Koerting Statina 36 42 : 09 25
803 Wilco 't Lam Statina 37 45 : 04  

*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.