Rhenen – 46e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd
3 februari 2018

Het was buiig en koud met ~3°C. In totaal zijn er 471 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 7 feb. 2018 (13:50u) (aangepast: M+J pupillen B; J pupillen A1).
Op- of aanmerkingen over de uitslag graag zo spoedig mogelijk sturen naar: <arena(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 10 feb.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
1 Thirza Gerritsen Ede 1 5 : 39 1
2 Benthe Frederiks Astylos 2 5 : 40 2
5 Julia Kruidenier VAV 3 6 : 57 3
900 Lies Heiner AV 34 4 7 : 02
3 Aafke Lub AV 34 5 7 : 27 4
Jongens pupillen Mini
100 Jisse Masselink AV 34 1 4 : 42 1
101 Tobias Scholman Astylos 2 5 : 09 2
102 Hidde Brandsma Climax 3 5 : 13 3
105 Axel Claassens Pallas 67 4 5 : 52 4
103 Joris Hazeleger VAV 5 5 : 53 5
107 Gerwin Immerzeel Pallas 67 6 6 : 01 6
110 Just Briene Astylos 7 6 : 35 7
108 Christiaan Fegel Climax 8 6 : 43 8
Meisjes pupillen C
8 Carlijn Overeem AV 34 1 4 : 41 1
7 Elin Stevens Statina 2 4 : 52 2
10 Anke Uitterhoeve Rhenen 3 4 : 55 3
903 Liz van der Steen Duiven 4 5 : 15
17 Veerle van Reemst Climax 5 5 : 19 4
15 Frida van der Sluys Pallas 67 6 5 : 19 5
11 Zoë Schut VAV 7 5 : 23 6
13 Raisa van Eupen Arena 8 5 : 24 7
16 Nikki Brouwer AV 34 9 5 : 27 8
9 Sophie Ansink Climax 10 5 : 27 9
12 Pip Regelink AV 34 11 5 : 31 10
905 Lynn ter Velde Climax 12 5 : 36
21 Silke van den Bos AV 34 13 5 : 48 11
14 Leandra de Jong Liemers 14 6 : 07 12
901 Lisa van den Heuvel Climax 15 6 : 12
904 Elisabetta Della Valentina Pallas 67 16 6 : 21
26 Rosalie Veldhuis AV 34 17 6 : 25 13
23 Emma Cabrero Polanco AV 34 18 6 : 25 14
24 Hailey Olthof Climax 19 6 : 42 15
25 Elin Steijlen Climax 20 6 : 43 16
22 Amber ter Haar AV 34 21 6 : 55 17
29 Frederique Burghout AV 34 22 6 : 58 18
27 Tess Sijtsma AV 34 23 6 : 58 19
20 Amber Kreeft Arena 24 7 : 11 20
28 Eline Huibers Arena 25 7 : 11 21
30 Hanne Hengeveld Pallas 67 26 7 : 21 22
Jongens pupillen C
112 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 13 1
113 Rijk Uitterhoeve Arena 2 4 : 33 2
114 Vigo Oosterhoff AV 34 3 4 : 38 3
115 Florens van Reen AV 34 4 4 : 46 4
116 Floris Dijkgraaf Pallas 67 5 4 : 48 5
120 Jefta Borsje Climax 6 4 : 57 6
123 Jelte Franz Pallas 67 7 5 : 02 7
119 Kay Evers AV 34 8 5 : 03 8
118 Hidde Masselink AV 34 9 5 : 06 9
125 Biem de Man VAV 10 5 : 17 10
129 Micha Coppen AV 34 11 5 : 21 11
127 Lars Kleinrensink Pallas 67 12 5 : 28 12
121 Romijn Angelier AV 34 13 5 : 28 13
126 Damian Jonkers Climax 14 5 : 39 14
122 Jesse Laport Climax 15 5 : 40 15
131 Wesley van Dam Climax 16 5 : 42 16
128 Serge Baak AV 34 17 5 : 48 17
124 Rens Arends VAV 18 5 : 50 18
130 Pim Krottje AV 34 19 5 : 55 19
135 Tim Adams Climax 20 5 : 55 20
Meisjes pupillen B
35 Evy van Engeland AV 34 1 4 : 32 1
36 Bodine Jansen AV 34 2 4 : 39 2
37 Anna Matthijs Pallas 67 3 4 : 43 3
44 Josephine Willemsen VAV 4 5 : 16 4
47 Tessa Visch Climax 5 5 : 17 5
39 Lisa Schouten AV 34 6 5 : 20 6
40 Mila Schouten AV 34 7 5 : 22 7
49 Tara van den Enk AV 34 8 5 : 24 8
55 Lynn Kruidenier VAV 9 5 : 27 9
38 Lisanne Bod AV 34 10 5 : 28 10
46 Floor Dominicus Arena 11 5 : 29 11
45 Femke Everts Arena 12 5 : 30 12
43 Velia de Boer AV 34 13 5 : 35 13
48 Marlijn Moene Pallas 67 14 5 : 39 14
52 Larissa Middelhoven Climax 15 5 : 43 15
51 Fleur Schussler Climax 16 5 : 50 16
53 Ella Woudenberg AV 34 17 5 : 52 17
41 Lisanne van Hierden AV 34 18 5 : 53 18
62 Anne-Fleur Klaver AV 34 19 5 : 55 19
Jongens pupillen B
139 Tim Moes AV 34 1 4 : 02 1
142 Niek van Lohuizen AV 34 2 4 : 22 2
141 Eef Wijkmans Astylos 3 4 : 24 3
149 Niek Grandia VAV 4 4 : 28 4
147 Luca Thimister Pallas 67 5 4 : 33 5
146 Csongor Bártfai Pallas 67 6 4 : 34 6
150 Bernt Smit Climax 7 4 : 40 7
151 Laurens Kuiper VAV 8 4 : 41 8
148 Matthijs Rutting AV 34 9 4 : 41 9
152 Rens Klinkhamer AV 34 10 4 : 46 10
159 Thomas Koekkoek Pallas 67 11 4 : 49 11
145 Noud Briene Astylos 12 4 : 49 12
161 Senn Kloosterman AV 34 13 4 : 51 13
153 Giel Schengenga Statina 14 4 : 52 14
157 Timo Visser Statina 15 4 : 52 15
144 Max Cabrera Polanco AV 34 16 4 : 55 16
155 Finn Dekker Climax 17 4 : 56 17
158 Pepijn Vedder Climax 18 4 : 59 18
175 Samos van Hattum Climax 19 4 : 03 19
156 Lars Budding VAV 20 5 : 04 20
177 Niels Tulk AV 34 21 5 : 14 21
176 Lucas van Hall Astylos 22 5 : 15 22
167 Axel Davelaar VAV 23 5 : 30 23
164 Sven Kolnaar Pallas 67 24 5 : 30 24
165 Quinten Driessen AV 34 25 5 : 32 25
169 Liron Snitselaar Climax 26 5 : 34 26
166 Abel Talens Ciko 66 27 5 : 49 27
178 Jochem van Rekum VAV 28 5 : 59 28
168 Deschen van der Linde Climax 29 6 : 11 29
170 Sven Leentvaar Climax 30 6 : 17 30
Meisjes pupillen A1
65 Noémi Knaap AV 34 1 4 : 17 1
67 Evi Sliedrecht Liemers 2 4 : 23 2
66 Saskia de Jong Liemers 3 4 : 32 3
71 Femke Takkenberg AV 34 4 4 : 32 4
70 Annelotte Schüssel De Sprinters 5 4 : 40 5
76 Imme Velthuis AV 34 6 4 : 40 6
78 Charlotte Pelgrim Arena 7 4 : 43 7
72 Mare Meijnen AV 34 8 4 : 45 8
74 Lorena Jonkers Climax 9 4 : 50 9
82 Yara Achterberg VAV 10 4 : 51 10
75 Marit Rood Nijmegen Atl. 11 4 : 56 11
80 Dominique Heinsman AV 34 12 5 : 00 12
77 Amber Masselink AV 34 13 5 : 01 13
81 Ruby-Lynn Dolman AV 34 14 5 : 07 14
86 Stella van den Enk AV 34 15 5 : 08 15
83 Marit van den Berk Astylos 16 5 : 11 16
84 Isaiah Tahalea AV 34 17 5 : 15 17
91 Sofia ten Have AV 34 18 5 : 20 18
90 Jenthe Prummel Climax 19 5 : 22 19
94 Isa Jansen Arena 20 5 : 27 20
92 Isabel Veldhuis AV 34 21 5 : 28 21
88 Fiene Nollet AV 34 22 5 : 29 22
85 Evie van Doorn AV 34 23 5 : 33 23
79 Emma Homan Astylos 24 5 : 35 24
89 Luna Hinsch AV 34 25 6 : 06 25
Jongens pupillen A1
208 Bram Stevens Statina 1 4 : 01 1
200 Aram Bakker Nijmegen Atl. 2 4 : 03 2
203 Detmar Immerzeel Pallas 67 3 4 : 04 3
201 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 4 4 : 06 4
202 Loek Uitterhoeve Arena 5 4 : 10 5
204 Daan Klumper AV 34 6 4 : 13 6
205 Markus Lamper VAV 7 4 : 15 7
207 Elihle Tersteeg Nijmegen Atl. 8 4 : 21 8
235 Syl Angelier AV 34 9 4 : 22 9
206 Job Mulder VAV 10 4 : 23 10
209 Jasper Burghout AV 34 11 4 : 25 11
211 Guus Mietus Pallas 67 12 4 : 25 12
212 Sybe Lub AV 34 13 4 : 34 13
210 Che ten Donkelaar AV 34 14 4 : 37 14
215 Alec Pantus AV 34 15 4 : 39 15
223 Edwin Vermeulen Climax 16 4 : 41 16
221 Bob Duller AV 34 17 4 : 49 17
226 Jitse Jousma AV 34 18 4 : 50 18
217 Manu Coppen AV 34 19 4 : 51 19
214 Benthe de Vries AV 34 20 4 : 52 20
216 Janniek Schurink AV 34 21 4 : 53 21
213 Redwan Elkhayyar VAV 22 4 : 56 22
236 Kars Ruigendijk Climax 23 4 : 57 23
227 Floris Vedder Climax 24 4 : 58 24
224 Kyan Bekker AV 34 25 4 : 58 25
220 Joël van de Munt VAV 26 4 : 58 26
218 Thom van der Kolk AV 34 27 5 : 02 27
230 Niels van Gerrevink AV 34 28 5 : 02 28
229 Henrik Weyenberg AV 34 29 5 : 03 29
231 Stijn Dijkslag VAV 30 5 : 23 30
233 Gabriel Sperber Climax 31 5 : 24 31
Meisjes pupillen A2
251 Eline Gerritsen Climax 1 4 : 07 1
244 Bente van Milligen AV 34 2 4 : 12 2
239 Daphne van der Lecq AV 34 3 4 : 15 3
238 Ninthe Koks AV 34 4 4 : 16 4
243 Rebekka Kool Arena 5 4 : 17 5
254 Vé Fredriks AV 34 6 4 : 19 6
929 Elvira Jansen Gelre 7 4 : 19 7
248 Hanne Mourits Pallas 67 8 4 : 21 8
250 Nena Kwakkel AV 34 9 4 : 22 9
253 Mara Arends VAV 10 4 : 30 10
246 Melissa van Keulen VAV 11 4 : 32 11
252 Lotte Bonhof AV 34 12 4 : 43 12
256 Mijke Laverman Nijmegen Atl. 13 4 : 44 13
247 Lieke Starink AV 34 14 4 : 44 14
255 Chloé Smit Pallas 67 15 4 : 50 15
258 Sofie Rood Nijmegen Atl. 16 4 : 51 16
260 Sofie Verhoeven Climax 17 4 : 52 17
257 Elvira Claassens Pallas 67 18 4 : 54 18
926 Cato Rietveld Pallas 67 19 4 : 56 19
261 Sanne Budding VAV 20 5 : 20 20
264 Noa Heijting VAV 21 5 : 57 21
240 Lynn Oosterhuis AV 34 22 6 : 53 22
Jongens pupillen A2
301 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 3 : 57 1
304 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 2 3 : 58 2
300 Yvo van den IJssel Liemers 3 3 : 58 3
302 Siebe Sesink Nijmegen Atl. 4 4 : 09 4
303 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 5 4 : 12 5
925 Sjoerd Memelink Bennekom 6 4 : 18
308 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 7 4 : 21 6
305 Ties Velthuis AV 34 8 4 : 24 7
315 Jibbe Beeftink AV 34 9 4 : 29 8
312 Thom Koggel Statina 10 4 : 32 9
313 Giel van As Climax 11 4 : 34 10
316 Daan ten Rouwelaar AV 34 12 4 : 36 11
314 Bas Willemsen VAV 13 4 : 36 12
321 Finn Dijk AV 34 14 4 : 36 13
317 Kalle van Eupen Arena 15 4 : 38 14
320 Gijon van Bokkem Astylos 16 4 : 38 15
329 Daniel Luchies Climax 17 4 : 42 16
319 Stijn van der Spoel Climax 18 4 : 44 17
327 Nick Adams Climax 19 4 : 44 18
333 Skye Bute AV 34 20 4 : 46 19
322 Rumo Arns Nijmegen Atl. 21 4 : 47 20
323 Simon Turnhout Nijmegen Atl. 22 4 : 49 21
326 Thijmen van de Kant Astylos 23 4 : 49 22
318 Reinier Dijksma Climax 24 4 : 54 23
330 Stijn Vroegh Climax 25 4 : 57 24
324 Nathan van Dijk Climax 26 4 : 58 25
328 Mike van Otterlo VAV 27 5 : 00 26
927 Imre de Bruin Sprinters 28 5 : 03
332 Tristan Scheer Pallas 67 29 5 : 05 27
325 Lucas Blijleven Astylos 30 5 : 11 28
Meisjes junioren D1
338 Isa van Puffelen AV 34 1 5 : 45 1
339 Lieske Drost AV 34 2 5 : 53 2
928 Mare Versluis Liemers 3 6 : 03 3
342 Bente van Rijckevorsel Astylos 4 6 : 08 4
341 Nora Groenen Arena 5 6 : 11 5
343 Jules Bruins AV 34 6 6 : 35 6
346 Elles Brandenhorst VAV 7 6 : 38 7
347 Aafke Wijkmans Astylos 8 6 : 40 8
351 Floortje Overeem AV 34 9 6 : 46 9
349 Ahlam Bennar VAV 10 6 : 46 10
356 Isabelle Pelgrim Arena 11 6 : 51 11
907 Rosalie Koolen Pallas 67 12 6 : 57
354 Nienke de Jong Climax 13 7 : 04 12
358 Caitlin Pantus AV 34 14 7 : 06 13
360 Benedicte Heinsman AV 34 15 7 : 09 14
366 Senna Diepeveen VAV 16 7 : 42 15
361 Noa Schouten AV 34 17 7 : 44 16
359 Fenne Ligtvoet VAV 18 7 : 46 17
350 Nynke van der Heijden Pallas 67 19 7 : 47 18
362 Silke Cornelissen Pallas 67 20 7 : 48 19
365 Noëlle van Veen AV 34 21 7 : 48 20
Jongens junioren D1
400 Sep de Jong AV 34 1 7 : 53 1
403 Niek van Wijngaarden Arena 2 7 : 55 2
401 Ruben Schussler Climax 3 8 : 04 3
404 Kai Muijsers AV 34 4 8 : 25 4
405 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 5 8 : 35 5
406 Mika Naber AV 34 6 8 : 43 6
407 Wim van As Climax 7 8 : 46 7
426 Teun Harbers AV 34 8 8 : 55 8
409 Tim van de Meer VAV 9 8 : 58 9
416 Jessey Consten Ciko 66 10 9 : 00 10
414 Lucas Hennink AV 34 11 9 : 11 11
425 Gabriel Gabro Astylos 12 9 : 19 12
408 Joas Rijneveld Climax 13 9 : 20 13
411 Thomas Arp Pallas 67 14 9 : 26 14
413 Rens Hooiveld Pallas 67 15 9 : 37 15
419 Léon Sperber Climax 16 9 : 57 16
415 Jurre Achterberg VAV 17 10 : 18 17
412 Lucien Driessen AV 34 18 10 : 31 18
422 Mark van Voorst Climax 19 11 : 25 19
418 Dim Bouter Climax 20 11 : 25 20
417 Quirijn Jager Climax 21 11 : 39 21
423 Jonathan Fennema AV 34 22 12 : 25 22
Meisjes junioren D2
274 Filsan Versteeg Pallas 67 1 5 : 55 1
277 Josefine Ulfman Pallas 67 2 5 : 56 2
923 Noortje Bonten Pallas 67 3 5 : 57
276 Lyske Gilissen Pallas 67 4 5 : 58 3
281 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 5 6 : 07 4
282 Anna van Lohuizen AV 34 6 6 : 08 5
280 Janne Leenders VAV 7 6 : 10 6
278 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 8 6 : 13 7
930 Merel Franssen Statina 9 6 : 15
279 Maren van de Goor AV 34 10 6 : 21 8
287 Odi van Eupen Arena 11 6 : 30 9
291 Isis Henninger AV 34 12 6 : 32 10
285 Aukje Hurenkamp AV 34 13 6 : 33 11
284 Kim de Pater VAV 14 6 : 34 12
289 Merel Talens Ciko 66 15 6 : 34 13
283 Esmée Beukers Pallas 67 16 6 : 46 14
288 Nora Mourits Pallas 67 17 7 : 12 15
292 Caydan Helderman VAV 18 7 : 22 16
Jongens junioren D2
183 Wout van der Weide AV 34 1 7 : 39 1
181 Job van Keulen Nijmegen Atl. 2 7 : 41 2
182 Sven Wildeboer VAV 3 8 : 13 3
185 Rafael van Goor AV 34 4 8 : 31 4
186 Kjell Hulleman AV 34 5 9 : 04 5
187 Koen Regelink AV 34 6 9 : 09 6
188 Friso Castelein AV 34 7 9 : 43 7
189 Tygo Hulsebos VAV 8 9 : 58 8
191 Marijn Atmodimedjo AV 34 9 10 : 12 9
Meisjes junioren C
500 Bridget Konings Ciko 66 1 7 : 40 1
501 Celine van Heerikhuize Climax 2 7 : 55 2
503 Jasmijn van Wissen Ciko 66 3 8 : 04 3
504 Elke Wijkmans Astylos 4 8 : 27 4
507 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 5 8 : 45 5
508 Kore Hengeveld Pallas 67 6 8 : 51 6
518 Floor Olthof Pallas 67 7 8 : 55 7
509 Lieke Vreugdenhil Statina 8 9 : 05 8
516 Renske Aarninkhof Pallas 67 9 9 : 10 9
517 Jiska Mollema VAV 10 9 : 11 10
513 Esra de Bruin De Sprinters 11 9 : 12 11
510 Iris Koevoets Climax 12 9 : 12 12
512 Moira Henninger AV 34 13 9 : 17 13
514 Evie Hiel VAV 14 9 : 18 14
515 Wies Polman De Sprinters 15 9 : 18 15
519 Dorine van Leeuwen Climax 16 9 : 54 16
523 Anouk van Starrenburg Climax 17 10 : 17 17
Jongens junioren C
436 Martijn van der Lecq AV 34 1 11 : 01 1
437 Parker Consten Ciko 66 2 11 : 05 2
438 Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 11 : 59 3
444 Bjorn Hulsebos VAV 4 12 : 05 4
443 Stefan Beukers Pallas 67 5 12 : 11 5
440 Bram Joosten Climax 6 12 : 17 6
442 Sam Overeem AV 34 7 12 : 19 7
441 Ard Laffeber Astylos 8 12 : 19 8
447 Wouter Lamers Arena 9 12 : 22 9
439 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 10 12 : 36 10
448 Nils Reefman Pallas 67 11 12 : 53 11
459 Daan Reefman Pallas 67 12 13 : 01 12
446 Martijn de Jong Climax 13 13 : 16 13
463 Emiel Verbon VAV 14 14 : 00 14
456 Perry Breuls AV 34 15 14 : 36 15
452 Rik Dijkslag VAV 16 14 : 39 16
466 Karsten Scheer Pallas 67 17 14 : 43 17
464 Melchior Treffers AV 34 18 14 : 47 18
455 Joris Giezeman AV 34 19 18 : 55 19
Meisjes junioren B
537 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 11 : 40 1
538 Noor Breedveld Pallas 67 2 13 : 00 2
539 Lou Bijman Pallas 67 3 13 : 24 3
540 Nathalie Kruisinga VAV 4 13 : 59 4
541 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 5 14 : 20 5
Jongens junioren B
601 Arris van Deelen Climax 1 10 : 39 1
600 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 2 10 : 52 2
602 Zen Barth Lg. Aart Stigter 3 11 : 04 3
906 Max van Gelder Arena 4 11 : 29
603 Diede Wit Pallas 67 5 11 : 40 4
604 Sam Rietveld Bennekom 6 11 : 53 5
608 Lucas Goené Veenendaal 7 12 : 37 6
605 Boaz Jacobs AV Gelre 8 12 : 44 7
607 Sven Huibers Climax 9 13 : 08 8
606 Jelle van Bergen Pallas 67 10 13 : 47 9
Meisjes junioren A
99 Claire Labrie VZC 1 16 : 41 1
Jongens junioren A
195 Alex Kling VZC 1 21 : 18 1
196 Victor Goené VZC 2 22 : 51 2
197 Jens Mos Lg. Aart Stigter 3 24 : 12 3
198 Lars Huibers Climax 4 27 : 31 4
Korte cross vrouwen
936 Suzanne Broxterman Pallas 67 1 11 : 09
474 Marleen Stoel TION 2 11 : 43 1
937 Karin Gorter Phoenix 3 12 : 07
475 Alida Hagen VAV 4 13 : 25 2
908 Jana Bruijn Tartletos 5 13 : 38
477 Michelle Spek AV 34 6 13 : 42 3
479 Claudia Kazemier VAV 7 14 : 25 4
478 Rinske Bakker Ede 8 14 : 32 5
480 Femke Kazemier VAV 9 15 : 41 6
481 Anne van Aurich Dutch Runners 10 16 : 45 7
Korte cross vrouwen masters
544 Manon Mensink Ciko 66 1 11 : 50 1
911 Suzanne Geerits Astylos 2 13 : 45
545 Ingrid Haas Pallas 67 3 14 : 11 2
552 Mariel Pikkemaat Arena 4 14 : 11 3
546 Wendy Leenders Veenendaal 5 14 : 29 4
547 Cora Vermeer-van Hunen VZC 6 14 : 50 5
548 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 7 14 : 55 6
915 Angela van Willigenburg Arena 8 15 : 47
549 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 16 : 10 7
932 Cynthia van Heugten Rhenen 10 16 : 14
554 Linda Nooren Veenendaal 11 16 : 30 8
550 Klaske Hoogstra Pallas 67 12 16 : 34 9
913 Gradie Groenendaal Geldermalsen 13 16 : 51
551 Saskia van de Haar VZC 14 17 : 35 10
941 Annemarie van den Berg VZC 15 18 : 11
Korte cross mannen
371 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 9 : 02 1
383 Koen Jansen Tartletos 2 9 : 10 2
372 Michael van Baal Statina 3 10 : 21 3
384 Lennart Kleinjans Clytoneus 4 10 : 45 4
374 Lennart van de Peppel Wageningen 5 10 : 48 5
934 Gideon van Heugten VAV 6 10 : 52
373 Joost de Kleuver Climax 7 11 : 08 6
376 Koen van Kooten VAV 8 11 : 16 7
377 Jacco Bontekoe Tartletos 9 11 : 27 8
375 Martijn van der Vis Tartletos 10 11 : 34 9
378 Pim Lenderink Ede 11 11 : 42 10
379 Pascal Mariany Bennekom 12 11 : 55 11
910 Wessel Flinterman Den Haag 13 14 : 25
Korte cross mannen masters
609 Patrick Smit Pallas 67 1 9 : 59 1
610 Tycho Schol Pallas 67 2 10 : 16 2
935 Dennis Bast Pallas 67 3 10 : 31
612 Wouter van Leeuwen Ciko 66 4 10 : 48 3
938 Reinier Stroo Hellas 5 11 : 11
611 Ruben Verlangen Statina 6 11 : 24 4
615 Jeroen Vreugdenhil Statina 7 11 : 52 5
616 Johann de Jong Apeldoorn 8 11 : 56 6
912 Marc van Gelder Arena 9 12 : 03
924 Luc Bonten Pallas 67 10 12 : 07
619 Geerrit de Pater Veenendaal 11 12 : 25 7
621 Frans Rutten Arena 12 12 : 32 8
637 Henk Gerritsen VZC 13 12 : 34 9
623 Erwin Thimister Pallas 67 14 13 : 11 10
627 Gert Vermeer De Dijkrunners 15 13 : 46 11
629 Adrie Honders De Dijkrunners 16 14 : 01 12
933 Jan van Heugten Rhenen 17 14 : 09
639 Jeroen Jonkers Ede Gld 18 14 : 21 13
626 Gijs van der Meijden VZC 19 14 : 27 14
628 Henk Kerbof VZC 20 14 : 32 15
638 Lars Koggel Statina 21 15 : 03 16
916 Gerard van Willigenburg Arena 22 15 : 24
743 Harry Schievink VZC 23 15 : 36
630 Martin Laport Bennekom 24 15 : 53 17
632 Job de Kleuver Climax 25 16 : 47 18
633 Andries de Waard Statina 26 17 : 37 19
909 Doe Flinterman Tricht 27 18 : 44
Lange cross vrouwen
559 Annemiek van Kooten Arena 1 24 : 05 1
560 Laura Schumacher Tartletos 2 25 : 34 2
948 Laura Kessels Tartletos 3 27 : 18
568 Merle Schots Tartletos 4 32 : 37 3
574 Judith Kas Phoenix 5 32 : 52 4
564 Rieneke Terink Amersfoort 6 36 : 35 5
Lange cross vrouwen masters
939 Rahel Bellinga Pijnenburg 1 26 : 59
487 Ineke Burger Astylos 2 29 : 18 1
945 Nina Joosten Pallas 67 3 29 : 25
494 Keete Voerman Bennekom 4 30 : 27 2
490 Minke Schoffelmeer Rhenen 5 32 : 54 3
488 Monica Gorska AV 34 6 33 : 37 4
493 Kirsten Verkooijen Pallas 67 7 35 : 13 5
497 Hermien Vleems VZC 8 35 : 39 6
Lange cross mannen
648 Danny Schoch Wageningen 1 29 : 32 1
650 Max Voorwaarts VAV 2 29 : 39 2
652 Laurens Kersten VZC/VAV 3 30 : 07 3
672 Vincent Böhm Veenendaal 4 30 : 09 4
920 Marino Nieuwhof Pallas 67 5 31 : 01
654 Wiebe Westerterp Veenendaal 6 31 : 58 5
656 Wilco Wajer VAV 7 32 : 38 6
653 Paul Riezebos Barneveld 8 33 : 17 7
657 Harm Dieterman Arena 9 34 : 13 8
660 Julien van Dijk Tartletos 10 34 : 39 9
661 Rick van Voorst Climax 11 35 : 18 10
668 Lennart Kleinjans Clytoneus 12 35 : 41 11
655 Geert Lantink Amersfoort 13 35 : 44 12
942 Jeroen Wilmink Amsterdam 14 37 : 06
662 Christian van Beusekom Veenendaal 15 37 : 17 13
Lange cross mannen masters
700 Jorn Leistra Ciko 66 1 29 : 08 1
701 Jeroen Zeinstra Pallas 67 2 29 : 54 2
918 Remco Hoetmer GAC Hilversum 3 31 : 06
946 Rob Barel VZC 4 31 : 18
705 Erik de Witte VAV 5 31 : 25 3
921 Roemer Pleijsier Pallas 67 6 32 : 17
702 Mark Rietveld Pallas 67 7 32 : 30 4
943 Ronald Derksen Arena 8 32 : 53
747 Marco Davelaar VZC 9 33 : 05 5
707 Melvin Laport Climax 10 33 : 24 6
944 Korving VZC 11 33 : 47
717 Patrick Schoots Astylos 12 33 : 53 7
703 Corne Kool VZC 13 34 : 18 8
947 Arthur Kratz Veenendaal 14 34 : 23
922 Chris van Wijngaarden Rhenen 15 34 : 30
716 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 16 34 : 41 9
712 Jeroen Schroer Tiel 17 35 : 07 10
749 C.J. Otto VZC 18 35 : 18 11
715 Bard Dolmans VAV 19 35 : 25 12
706 Jeroen Swildens AV 34 20 35 : 30 13
719 Maarten Bremen VZC 21 35 : 31 14
718 Arjen Schots Pallas 67 22 35 : 32 15
721 Martijn Talens Arnhem 23 36 : 16 16
723 Bas Hersbach VZC 24 36 : 41 17
724 Leo Nauta Pallas 67 25 36 : 44 18
722 Olivier Walravens Astylos 26 36 : 52 19
767 Hans Wilmink Pallas 67 27 37 : 06 20
725 Henk Lenderink Climax 28 37 : 48 21
728 Albert de Vries Climax 29 39 : 44 22
731 Wouter de Rijk VZC 30 40 : 25 23
733 Henk van Kooten VAV 31 40 : 42 24
949 Erwin Thimister Pallas 67 32 41 : 29
730 Jakob Hartman VZC 33 41 : 29 25
737 Gerbert Heiwegen Statina 34 42 : 26 26
940 Perry van den Berg VZC 35 47 : 09

*)
Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.