Rhenen – 47e Editie

Uitslagen vierde wedstrijd
2 februari 2019

Het was ~1°C met natte sneeuw en erg modderig.
In totaal zijn er 471 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 6 februari 2019
(3/2: Korte cross vrouwen senioren aangepast;
4/2: Diverse tijden met 2, 3 of 5 minuten gecorrigeerd;
4/2: Twee fouten gecorrigeerd in de Lange cross mannen en — masters 35-49.
6/2: Meisjes pupillen A1 aangepast.)
Op- of aanmerkingen over de uitslag graag zo spoedig mogelijk sturen naar: <arena(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 9 feb.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
1 Celine Struijve Doorwerth 1 4 : 27 1
2 Maud Lamfers AV 34 2 5 : 20 2
3 Berit van Eupen Arena 3 5 : 42 3
4 Emma Ansink Climax 4 6 : 06 4
Jongens pupillen Mini
100 Twan Smit Climax 1 5 : 12 1
101 Hugo van Thiel AV 34 2 5 : 12 2
102 Sverre Veldhuis AV 34 3 5 : 16 3
103 Vigo Kloostermann AV 34 4 5 : 23 4
106 Sebastiaan Heynneman AV 34 5 6 : 27 5
105 Willem Heiner AV 34 6 7 : 29 6
107 Quinn Jonges AV 34 7 7 : 48 7
108 Jannes van der Linden Pallas 67 8 8 : 04 8
Meisjes pupillen C
10 Tess Henzen Astylos 1 4 : 26 1
11 Hannah den Hartog AV 34 2 4 : 52 2
14 Thirza Gerritsen Ede 3 5 : 01 3
13 Linn Hagen AV 34 4 5 : 02 4
15 Merel van Bolderen Pallas 67 5 5 : 19 5
16 Aafke Lub AV 34 6 5 : 26 6
12 Noortje de Haas AV 34 7 5 : 27 7
20 Elynn Olthof Climax 8 5 : 28 8
18 Simone Rijpma AV 34 9 5 : 30 9
22 Bente van Cittert AV 34 10 5 : 36 10
19 Margje Wolters AV 34 11 5 : 42 11
21 Floortje Havenaar AV 34 12 5 : 46 12
24 Doutzen Schmidt AV 34 13 6 : 04 13
23 Marit van de Bospoort Climax 14 6 : 12 14
25 Carolijn Grzesiak Climax 15 6 : 12 15
Jongens pupillen C
109 Jisse Masselink AV 34 1 4 : 26 1
110 Danil Bekhof AV 34 2 4 : 28 2
111 Joris Hazeleger VAV 3 4 : 29 3
112 Emile Struijve Doorwerth 4 4 : 41 4
118 Joël van Beusekom VAV 5 4 : 42 5
115 Hidde Brandsma Climax 6 4 : 45 6
114 Boudewijn van Buuren AV 34 7 5 : 00 7
965 Chris de Vogel Ede 8 5 : 05
117 Jesper Roelofs AV 34 9 5 : 06 8
123 Mats Roobeek AV 34 10 5 : 08 9
121 Jesse Leentvaar Climax 11 5 : 10 10
136 Luca Koops Climax 12 5 : 11 11
120 Stian de Boer AV 34 13 5 : 17 12
126 Alek Verhagen AV 34 14 5 : 17 13
119 Ben van der Meer VAV 15 5 : 19 14
116 Stef Klinkhamer AV 34 16 5 : 19 15
137 Jan Willem Duifhuizen VAV 17 5 : 19 16
129 Mathias Kruit Pallas 67 18 5 : 23 17
122 Duncan Jurriëns AV 34 19 5 : 29 18
131 Sid Biermann AV 34 20 5 : 33 19
128 Siemen Waasdorp Pallas 67 21 5 : 36 20
130 Jort Maurice AV 34 22 5 : 37 21
127 Sami Jonges AV 34 23 5 : 52 22
132 Gerwin Immerzeel Pallas 67 24 6 : 07 23
133 Dravik van der Linden Pallas 67 25 6 : 07 24
134 Jake Figueiredo van Herp Climax 26 7 : 55 25
Meisjes pupillen B
30 Elin Stevens Statina 1 4 : 32 1
29 Carlijn Overeem AV 34 2 4 : 36 2
31 Kuana Kaspers VAV 3 4 : 41 3
36 Raisa van Eupen Arena 4 4 : 43 4
32 Hannah Abrahamse VAV 5 4 : 44 5
33 Anke Uitterhoeve Arena 6 4 : 51 6
35 Sophie Ansink Climax 7 4 : 53 7
34 Annechien Paats AV 34 8 5 : 00 8
37 Zoë Schut VAV 9 5 : 04 9
42 Sophie van Zutphen VAV 10 5 : 08 10
39 Frida van der Sluys Pallas 67 11 5 : 09 11
38 Pip Regelink AV 34 12 5 : 09 12
41 Nikki Brouwer AV 34 13 5 : 16 13
45 Silke van den Bos AV 34 14 5 : 17 14
44 Leandra de Jong Liemers 15 5 : 36 15
50 Rosalie Veldhuis AV 34 16 5 : 41 16
46 Amber ter Haar AV 34 17 5 : 42 17
48 Hailey Olthof Climax 18 5 : 54 18
49 Isabelle Wijnen Astylos 19 5 : 56 19
47 Emma Cabrera Polanco AV 34 20 5 : 58 20
53 Eline Huibers Arena 21 5 : 59 21
950 Elisabetta della Valentina Pallas 67 22 6 : 06
55 Cira Hinsch AV 34 23 6 : 09 22
56 Hanne Hengeveld Pallas 67 24 6 : 09 23
52 Lies Heiner AV 34 25 6 : 10 24
57 Frederique Burghout AV 34 26 6 : 36 25
Jongens pupillen B
139 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 10 1
140 Rijk Uitterhoeve Arena 2 4 : 18 2
141 Florens van Reen AV 34 3 4 : 24 3
145 Floris Dijkgraaf Pallas 67 4 4 : 27 4
142 Kay Evers AV 34 5 4 : 31 5
147 Samuel Groot-Alvarez Pallas 67 6 4 : 34 6
143 Riemer Vaartjes AV 34 7 4 : 40 7
146 Lars Kleinrensink Pallas 67 8 4 : 49 8
149 Borre Oostenenk AV 34 9 4 : 50 9
151 Rens Arends VAV 10 4 : 51 10
150 Hidde Masselink AV 34 11 4 : 52 11
144 Vigo Oosterhoff AV 34 12 4 : 58 12
152 Jesse Laport Climax 13 5 : 29 13
154 Damian Jonkers Climax 14 5 : 29 14
157 Marijn Stouten AV 34 15 5 : 37 15
160 Jasper Mansier AV 34 16 5 : 40 16
158 Erik Heynneman AV 34 17 5 : 42 17
Meisjes pupillen A1
58 Pop de Ridder Hanzesport 1 4 : 10 1
60 Bodine Jansen AV 34 2 4 : 15 2
62 Lieke Haarsma Pallas 67 3 4 : 29 3
65 Lisa Schouten AV 34 4 4 : 38 4
68 Lune Smeur AV 34 5 4 : 39 5
66 Mila Schouten AV 34 6 4 : 49 6
75 Yasmijn Timmerman AV 34 7 4 : 52 7
72 Velia de Boer AV 34 8 4 : 58 8
76 Ella Woudenberg AV 34 9 5 : 08 9
74 Tara van den Enk AV 34 10 5 : 09 10
73 Yfke Maurice AV 34 11 5 : 12 11
71 Lotte Verhoeven Bennekom 12 5 : 16 12
67 Maysam Attaf VAV DQ (1) 4 : 55 100
Jongens pupillen A1
200 Tim Moes AV 34 1 3 : 42 1
201 Jesper Roobeek AV 34 2 3 : 57 2
203 Eef Wijkmans Astylos 3 4 : 02 3
202 Niek van Lohuizen AV 34 4 4 : 08 4
208 Max Cabrera Polanco AV 34 5 4 : 16 5
205 Rens Klinkhamer AV 34 6 4 : 19 6
207 Matthijs Verhoeven Bennekom 7 4 : 20 7
213 Wilco Holtkamp AV 34 8 4 : 22 8
211 Laurens Kuiper VAV 9 4 : 24 9
206 Bernt Smit Climax 10 4 : 25 10
210 Luca Thimister Pallas 67 11 4 : 25 11
204 Hidde Wassink AV 34 12 4 : 26 12
221 Pepijn Vedder Climax 13 4 : 27 13
214 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 14 4 : 34 14
219 Niek Grandia VAV 15 4 : 35 15
218 Rik van den Dungen Pallas 67 16 4 : 35 16
222 Senn Kloosterman AV 34 17 4 : 35 17
212 Orville Nelissen AV 34 18 4 : 38 18
220 Jelle Brandsma Climax 19 4 : 38 19
216 Daniël Bruggink AV 34 20 4 : 40 20
217 Petr Schreuder Pallas 67 21 4 : 40 21
227 Matthijs Rutting AV 34 22 4 : 40 22
215 Siemen Jansen v/d Sligte AV 34 23 4 : 40 23
225 Akke van der Linden Pallas 67 24 4 : 41 24
223 Niels Tulk AV 34 25 4 : 47 25
224 Lars Budding VAV 26 4 : 51 26
228 Bart Mansier AV 34 27 5 : 03 27
229 Bart van Beusekom Veenendaal 28 5 : 04 28
232 Sven Kolnaar Pallas 67 29 5 : 11 29
234 Liron Snitselaar Climax 30 5 : 14 30
230 Axel Davelaar VAV 31 5 : 18 31
231 Marnix van Burgsteden Climax 32 5 : 20 32
235 Nathan Weij Climax 33 5 : 23 33
Meisjes pupillen A2
163 Noémi Knaap AV 34 1 4 : 05 1
165 Mare Meijnen AV 34 2 4 : 06 2
166 Imme Velthuis AV 34 3 4 : 13 3
164 Evi Sliedrecht Liemers 4 4 : 15 4
168 Femke Takkenberg AV 34 5 4 : 20 5
169 Charlotte Pelgrim Arena 6 4 : 26 6
167 Saskia de Jong Liemers 7 4 : 26 7
170 Hilde Schepers Liemers 8 4 : 28 8
174 Vere Schepers Liemers 9 4 : 29 9
175 Amber Masselink AV 34 10 4 : 38 10
189 Judith Winkler Astylos 11 4 : 38 11
172 Marit Rood Nijmegen Atl. 12 4 : 42 12
176 Marit van den Berk Astylos 13 4 : 43 13
177 Emma Homan Astylos 14 4 : 46 14
180 Stella van den Enk AV 34 15 4 : 46 15
182 Jenthe Prummel Climax 16 4 : 47 16
178 Caitlin Mawdesley Statina 17 4 : 51 17
179 Lorena Jonkers Climax 18 4 : 52 18
183 Sofia ten Have AV 34 19 4 : 52 19
181 Isabel Veldhuis AV 34 20 4 : 56 20
951 Merle Molenbeek VAV 21 5 : 02
184 Evie van Doorn AV 34 22 5 : 14 21
187 Luna Hinsch AV 34 23 5 : 22 22
Jongens pupillen A2
243 Redwan El Khayyar VAV 1 3 : 55 1
241 Markus Lamper VAV 2 3 : 56 2
242 Detmar Immerzeel Pallas 67 3 3 : 56 3
246 Daan Klumper AV 34 4 4 : 02 4
244 Loek Uitterhoeve Arena 5 4 : 06 5
247 Che ten Donkelaar AV 34 6 4 : 08 6
245 Job Mulder VAV 7 4 : 12 7
248 Tom de Vogel Climax 8 4 : 17 8
250 Sybe Lub AV 34 9 4 : 21 9
254 Bob Duller AV 34 10 4 : 24 10
249 Jasper Burghout AV 34 11 4 : 26 11
252 Joas Borsje Climax 12 4 : 27 12
255 Daan Hoogendoorn AV 34 13 4 : 37 13
256 Alec Pantus AV 34 14 4 : 39 14
260 Samuel Kruit Pallas 67 15 4 : 39 15
258 Kyan Bekker AV 34 16 4 : 41 16
253 Joel van de Munt VAV 17 4 : 42 17
269 Janniek Schurink AV 34 18 4 : 46 18
261 Floris Vedder Climax 19 4 : 47 19
257 Henrik Weyenberg AV 34 20 4 : 47 20
264 Rik Vos VAV 21 4 : 55 21
262 Thom van der Kolk AV 34 22 4 : 56 22
266 Jitse Jousma AV 34 23 4 : 57 23
259 Niels van Gerrevink AV 34 24 4 : 59 24
Meisjes junioren D1
275 Vé Fredriks AV 34 1 5 : 42 1
271 Bente van Milligen AV 34 2 5 : 46 2
272 Eline Gerritsen Climax 3 5 : 46 3
270 Ninthe Koks AV 34 4 5 : 50 4
276 Daphne van der Lecq AV 34 5 5 : 59 5
274 Melissa van Keulen VAV 6 6 : 02 6
281 Marame Attaf VAV 7 6 : 18 7
294 Lotte Bonhof AV 34 8 6 : 21 8
283 Irene Ambachtsheer Pallas 67 9 6 : 22 9
278 Nena Kwakkel AV 34 10 6 : 22 10
288 Evi Ziens AV 34 11 6 : 28 11
284 Mara Arends VAV 12 6 : 30 12
280 Romy Sonneveld Prins Hendrik 13 6 : 35 13
282 Hanne Mourits Pallas 67 14 6 : 40 14
285 Sofie Verhoeven Climax 15 6 : 58 15
287 Elvira Claassens Pallas 67 16 7 : 10 16
289 Lieke Starink AV 34 17 7 : 16 17
291 Sofie Rood Nijmegen Atl. 18 7 : 20 18
970 Yara Wallet VAV 19 7 : 35
290 Sanne Budding VAV 20 7 : 36 19
292 Nicole Ambachtsheer Pallas 67 21 7 : 52 20
Jongens junioren D1
324 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 1 8 : 10 1
323 Tymen Zwaga Liemers 2 8 : 11 2
322 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 3 8 : 13 3
325 Yvo van den IJssel Liemers 4 8 : 13 4
326 Marco van Gelder Prins Hendrik 5 8 : 22 5
332 Kalle van Eupen Arena 6 8 : 45 6
329 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 7 8 : 47 7
327 Rowan Witteveen AV 34 8 8 : 50 8
328 Giel van As Climax 9 8 : 59 9
330 Jonathan van der Maal AV 34 10 9 : 00 10
334 Levi van de Poll Climax 11 9 : 15 11
336 Bas Willemsen VAV 12 9 : 36 12
335 Ties Velthuis AV 34 13 9 : 38 13
333 Ruben van den Bos AV 34 14 9 : 39 14
340 Nick Adams Climax 15 9 : 58 15
342 Mike van Otterlo VAV 16 10 : 02 16
344 Imre de Bruin Bemmel 17 10 : 07 17
341 Finn Dijkgraaf AV 34 18 10 : 08 18
346 Gijon van Bokkem Astylos 19 10 : 18 19
337 Stijn van der Spoel Climax 20 10 : 23 20
338 Daniel Luchies Climax 21 10 : 23 21
345 Thom Koggel Statina 22 10 : 31 22
348 Lucas Blijleven Astylos 23 10 : 43 23
Meisjes junioren D2
972 Jill Huls Cifla 1 5 : 26
300 Merlijne van Doorn Atverni 2 5 : 28 1
967 Noor ter Rahe Fit 3 5 : 32
301 Lieske Drost AV 34 4 5 : 38 2
302 Nora Groenen Arena 5 5 : 43 3
303 Aafke Wijkmans Astylos 6 5 : 44 4
319 Jasmijn Keizer AV 34 7 6 : 32 5
321 Nasaya van Dixhoorn Pallas 67 8 6 : 40 6
307 Jet Vliegen Statina 9 6 : 42 7
310 Fenne Looijen VAV 10 6 : 45 8
315 Floortje Overeem AV 34 11 6 : 48 9
306 Isabelle Pelgrim Arena 12 6 : 49 10
309 Nienke de Jong Climax 13 6 : 57 11
314 Caitlin Pantus AV 34 14 7 : 05 12
312 Noa Mentink VAV 15 7 : 05 13
Jongens junioren D2
968 Timo Straathof Atverni 1 7 : 39
401 Niek van Wijngaarden Arena 2 7 : 45 1
419 Jacob Winkler Astylos 3 8 : 04 2
402 Ruben Schussler Climax 4 8 : 32 3
403 Kai Muijsers AV 34 5 8 : 45 4
405 Tim van der Meer VAV 6 8 : 48 5
406 Job Schaafsma VAV 7 8 : 56 6
408 Caleb Letourneau AV 34 8 8 : 57 7
407 Teun Harbers AV 34 9 8 : 59 8
409 Wim van As Climax 10 9 : 07 9
412 Thomas Arp Pallas 67 11 9 : 17 10
404 Jip Hollanders Pallas 67 12 9 : 48 11
413 Jesse Malschaert VAV 13 10 : 07 12
414 Rens Hooiveld Pallas 67 14 10 : 12 13
421 Rubian Brouwer Climax 15 10 : 14 14
415 Mark van Voorst Climax 16 10 : 43 15
416 Jur Schepers Liemers 17 10 : 46 16
417 Dim Bouter Climax 18 10 : 47 17
418 Lars van der Stege Climax 19 11 : 06 18
Meisjes junioren C
500 Bridget Konings Ciko 66 1 7 : 41 1
501 Sativa Wenker Ciko 66 2 8 : 10 2
504 Josefine Ulfman Pallas 67 3 8 : 12 3
502 Filsan Versteeg Pallas 67 4 8 : 13 4
503 Jasmijn Charlotte Witteveen AV 34 5 8 : 15 5
507 Lieke Vreugdenhil Statina 6 8 : 31 6
506 Merel Franssen Statina 7 8 : 35 7
509 Kim de Pater VAV 8 8 : 42 8
505 Moira Henninger AV 34 9 8 : 49 9
513 Merel Talens Ciko 66 10 8 : 57 10
978 Lieke Breedveld Pallas 67 11 9 : 02
510 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 12 9 : 03 11
514 Kore Hengeveld Pallas 67 13 9 : 06 12
516 Renske Aarninkhof Pallas 67 14 9 : 13 13
969 Janne Leenders VAV 15 9 : 13
519 Dorine van Leeuwen Climax 16 9 : 29 14
518 Evie Hiel VAV 17 9 : 38 15
515 Odi van Eupen Arena 18 9 : 43 16
520 Anouk v Starrenburg Climax 19 10 : 15 17
971 Rosannah Malschaert Veenendaal 20 10 : 16 18
Jongens junioren C
831 Sven Wildeboer VAV 1 11 : 19 1
832 Wout van der Weide AV 34 2 11 : 48 2
833 Daan Reefman Pallas 67 3 11 : 54 3
835 Koen Geelen Pallas 67 4 12 : 09 4
836 Rafael van Goor AV 34 5 12 : 13 5
834 Sus de Ridder Hanzesport 6 12 : 59 6
841 Perry Breuls AV 34 7 13 : 04 7
838 Friso Castelein AV 34 8 13 : 17 8
Meisjes junioren B
349 Elke Wijkmans Astylos 1 12 : 18 1
350 Maam de Ridder AV 34 2 13 : 06 2
351 Lou Bijman Pallas 67 3 13 : 17 3
352 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 4 13 : 22 4
353 Celine Meixner Wijk bij Duurstede 5 14 : 49 5
355 Iris Koevoets Climax 6 15 : 23 6
Jongens junioren B
422 Diede Wit Pallas 67 1 11 : 01 1
424 Sam Rietveld Pallas 67 2 11 : 02 2
423 Max van Gelder Arena 3 11 : 03 3
425 Florian Löwik Ciko 66 4 11 : 24 4
427 Kylian Meeuwisz Pallas 67 5 11 : 34 5
431 Wouter Lamers Arena 6 11 : 38 6
973 Klaas Quak Bennekom 7 11 : 41
428 Sam Overeem AV 34 8 11 : 44 7
430 Nils Reefman Pallas 67 9 11 : 48 8
433 Hidde de Vlas Pallas 67 10 12 : 11 9
432 Martijn de Jong Climax 11 13 : 04 10
434 Kamiel ketting Pallas 67 12 13 : 10 11
435 Jelle van Bergen Pallas 67 13 13 : 40 12
Meisjes junioren A
524 Noor Breedveld Pallas 67 1 13 : 07 1
526 Christie Baart VAV 2 15 : 16 2
525 Carliene van Vliet VAV 3 17 : 02 3
Jongens junioren A
191 Arris van Deelen Climax 1 23 : 33 1
192 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 23 : 37 2
195 Lucas Goené Veenendaal 3 24 : 57 3
193 Jens Mos Wijk bij Duurstede 4 26 : 36 4
194 Sven Huibers Climax 5 32 : 04 5
Korte cross vrouwen
359 Maaike de Kreek Tartletos 1 12 : 22 1
360 Francesca Marcato Tartletos 2 12 : 47 2
987 Rieneke Terink Amersfoort 3 12 : 58
362 Ella van Veen Statina 4 13 : 05 3
364 Claudia Kazemier Veenendaal 5 14 : 11 4
363 Michelle Spek AV 34 6 14 : 37 5
366 Claire Labrie VZC 7 15 : 02 6
982 Karen Ottens Veenendaal 8 15 : 03
367 Femke Kazemier VAV 9 15 : 42 7
Korte cross vrouwen masters
436 Hilde van Oirschot Ilion 1 12 : 15 1
439 Suzanne Geerits Astylos 2 13 : 37 2
438 Ingrid Haas Pallas 67 3 13 : 44 3
440 Mariel Pikkemaat Arena 4 13 : 54 4
441 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 5 15 : 36 5
442 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 6 15 : 52 6
449 Marcelle van Ginkel VZC 7 15 : 56 7
446 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 8 15 : 57 8
443 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 16 : 33 9
444 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 16 : 54 10
445 Jessica de Koning Pallas 67 11 17 : 12 11
Korte cross mannen
527 Koen Jansen Tartletos 1 9 : 22 1
975 Joep van der Zanden Pallas 67 2 9 : 36
977 Thomas van der Heijde Tartletos 3 10 : 00
974 Mark Hamersma Veenendaal 4 10 : 39
990 Erik Stok PAC 5 10 : 53
528 Cris Wijnen Pallas 67 6 11 : 04 2
976 Stef van der Schaaf VAV 7 11 : 16
981 Derrick Kazemier VAV 8 11 : 35
983 Quint Ottens VZC 9 11 : 54
980 Reggi van den Heuvel Veenendaal 10 12 : 02
533 Lars Huibers Climax 11 13 : 10 3
534 E.C. van Beusekom Veenendaal 12 13 : 22 4
536 Marcel van Ommen Lunteren 13 14 : 43 5
535 Vincent van der Vis AV 34 14 15 : 48 6
Korte cross mannen masters
801 Tycho Schol Pallas 67 1 10 : 01 1
802 Dennis Bast Pallas 67 2 10 : 16 2
804 Patrick Schoots Astylos 3 11 : 21 3
803 Frank van de Weerd VZC 4 11 : 50 4
806 Marcel Jaarsma Pallas 67 5 11 : 54 5
807 Jeroen Vreugdenhil Statina 6 12 : 14 6
812 Frans Rutten Arena 7 12 : 15 7
828 Wolter Buijs VZC 8 12 : 31 8
805 Geerrit de Pater Veenendaal 9 12 : 44 9
813 Peter van de Haar VZC 10 13 : 35 10
816 Adrie Honders De Dijkrunners 11 14 : 22 11
819 Erwin Thimister Pallas 67 12 14 : 35 12
820 Lars Koggel Statina 13 14 : 43 13
821 Gijs van der Meijden VZC 14 16 : 00 14
Lange cross vrouwen
83 Annemiek van Kooten Arena 1 23 : 43 1
1960 Samantha de Bruin Veenendaal 2 25 : 22
84 Esther Hoezen VAV 3 26 : 42 2
961 Laura Kessels Tartletos 4 26 : 59
86 Rianne Slomp VAV 5 27 : 05 3
979 Csilla Vámos Tartletos 6 27 : 13
85 Linda Klein Wageningen 7 27 : 50 4
87 Daniëlle Haenen Pallas 67 8 27 : 54 5
88 Floor Zwietering Pallas 67 9 27 : 58 6
91 Mirit Hoek Tartletos 10 28 : 12 7
92 Cynthia Koning Climax 11 29 : 36 8
94 Willemiek van den Berg Maarssen 12 31 : 06 9
90 Madeleine van Winkel Tartletos 13 31 : 58 10
991 Renée van der Ven Zoeterwoude 14 32 : 50
95 Anouk van Gaans Tartletos 15 34 : 50 11
Lange cross vrouwen masters
370 Mireille Baart Pallas 67 1 24 : 45 1
371 Chantal Berga Hellas 2 25 : 33 2
374 Ineke Burger Astylos 3 29 : 38 3
375 Yvonne de Hilster Pallas 67 4 30 : 18 4
379 Monica Gorska Oosterbeek 5 32 : 14 5
954 Rieneke van der Steeg Amersfoort 6 33 : 02
Lange cross mannen
451 Mathias Meijer Climax 1 27 : 20 1
453 Alex Kling VZC 2 28 : 08 2
450 Jan Droesen Utrecht 3 28 : 35 3
985 Joep Kluwen Tartletos 4 29 : 29
454 Evert Dirksen VAV 5 29 : 34 4
996 Vincent Tas Ilion 6 29 : 53
457 Vincent Böhm VZC 7 30 : 33 5
995 Bernhard van Harn Renswoude 8 30 : 38
992 Karim Alders Zoeterwoude 9 30 : 49
1959 Marijn Hulsegge Climax 10 30 : 57
460 Martijn van der Vis Tartletos 11 31 : 05 6
465 Christiaan van den Berg Hellas 12 32 : 31 7
466 Stefan Bolding Pallas 67 13 33 : 35 8
468 Lennart van de Peppel Wageningen 14 33 : 38 9
480 Ronald Prins VZC 15 34 : 08 10
471 Julien van Dijk Tartletos 16 34 : 26 11
467 Rick van Manen VZC 17 34 : 31 12
470 Laurens van Outheusden VZC 18 34 : 51 13
472 Pim Lenderink Climax 19 34 : 54 14
474 Sander Hoenderdaal Utrecht 20 35 : 14 15
477 Koen van Manen VZC 21 35 : 52 16
473 Rick van Voorst Climax 22 36 : 07 17
476 Lennert de Heer Climax 23 36 : 41 18
475 Harm Dieterman Arena 24 37 : 22 19
1958 Bert Lammers Gorinchem 25 37 : 51
986 Geert Lantink Amersfoort 26 38 : 44
478 Mark van de Haar VAV 27 39 : 31 20
988 Armin Harms Climax 28 40 : 47
Lange cross mannen masters 35-49
989 Peter Schoch Wageningen 1 29 : 10
537 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 2 29 : 30 1
994 Erwan Piriou Tartletos 3 29 : 44
540 Roemer Pleijsier Pallas 67 4 31 : 13 2
984 Arjan van Binsbergen Astylos 5 31 : 17
538 Edwin van de Ven Arnhem 6 31 : 26 3
544 Tariq van Rooijen Pallas 67 7 32 : 12 4
1962 Erik Wolsing VAV 8 32 : 29 5
956 Ronald Westein LG Bunnik 9 32 : 58
952 Michel Barth Doorn 10 33 : 30
546 Mart Meijboom Climax 11 33 : 44 6
545 Martijn Schenk Bennekom 12 34 : 15 7
1957 Stefan Uebersezig Deil 13 35 : 17
993 Jaco Jacobs VAV 14 35 : 54 8
998 Melvin Laport Climax 15 36 : 15 9
997 Chris van Wijngaarden Rhenen 16 36 : 45
551 Arie van Horssen Haaften 17 36 : 47 10
547 Leo Nauta Pallas 67 18 36 : 58 11
548 Erwin Thimister Pallas 67 19 37 : 01 12
966 Sebastian Winkler Astylos 20 37 : 07
562 Jan Pannekoek Statina 21 37 : 11 13
549 Wouter de Rijk VZC 22 37 : 52 14
550 Olivier Walravens Astylos 23 37 : 56 15
552 Jef Verwoert VAV 24 38 : 55 16
555 Rolf Mank Dutch Runners 25 42 : 40 17
Lange cross mannen masters 50+
845 Ronald Dercksen Arena 1 32 : 21 1
846 Ron van Dijk Astylos 2 32 : 41 2
848 Hans Wildeboer VZC 3 34 : 43 3
849 Laurens Beerepoot Climax 4 34 : 59 4
850 Carl Jansen Pallas 67 5 35 : 03 5
853 Wiebe Goodijk VAV 6 35 : 32 6
955 Jan de Graaf LGH 7 36 : 00
852 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 8 36 : 05 7
851 André Knop Lg. Aart Stigter 9 36 : 29 8
854 Ed Baks Atverni 10 36 : 34 9
856 Henk Lenderink Climax 11 36 : 55 10
857 Marcel Zwietering Pallas 67 12 37 : 30 11
860 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 13 37 : 43 12
855 Louis Rutten Atverni 14 37 : 54 13
858 Jaap Vermeulen VAV 15 38 : 55 14
859 Gijsbert van de Water Deil 16 40 : 16 15
866 Johannes van der Meer Arena 17 41 : 49 16
869 Jakob Hartman VZC 18 41 : 51 17
864 Erik Wit Wageningen 19 41 : 59 18
865 Dick van Hilten Climax 20 42 : 02 19
862 Erik Steenbeek Astylos 21 42 : 13 20
999 van Kessel Veenendaal 22 42 : 20
873 Henk Kerbof VZC 23 43 : 13 21
870 Jan van Kooij PHPD 24 43 : 36 22
953 Ane van der Velde Deltasport 25 44 : 00
872 Gerrit van Mourik Statina 26 47 : 21 23
878 Arie van Binsbergen Astylos 27 55 : 27 24

(*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
(1) DQ: gediskwalificeerd, verkeerd onderdeel