Veenendaal – 48e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
26 oktober 2019

Het was heerlijk rustig herfstweer, ~16°C.
In totaal zijn er 430 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 30 okt. 2019, 8:45u.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 2 nov.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
490 Isa IJssel Liemers 1 6 : 04 1
175 Suzan van den Belt AV 34 2 6 : 14 2
46 Amber Sterk Climax 3 6 : 34 3
178 Aimée Smeur AV 34 4 6 : 39 4
179 Fiene van der Wal AV 34 5 6 : 41 5
176 Puk Lamfers AV 34 6 6 : 43 6
43 Maud Leentvaar Climax 7 6 : 48 7
177 Lotte Mansier AV 34 8 7 : 14 8
161 Quinty Boekhorst Astylos 9 7 : 32 9
495 Joie Wolsing VZC 10 7 : 37 10
Jongens pupillen Mini
183 Tobias Peet AV 34 1 5 : 50 1
26 Lucas Laport Climax 2 6 : 19 2
180 Alek Bekhof AV 34 3 6 : 26 3
2 Jan Wijnmaalen Arena 4 6 : 31 4
182 Quinn Jonges AV 34 5 6 : 32 5
Meisjes pupillen C
298 Celine Struijve Doorwerth 1 5 : 05 1
187 Maud Lamfers AV 34 2 5 : 39 2
186 Lize van den Heuvel AV 34 3 6 : 04 3
79 Faye Antonissen Pallas 67 4 6 : 10 4
86 Maartje van der Putte Pallas 67 5 6 : 13 5
39 Emma Ansink Climax 6 6 : 21 6
3 Berit van Eupen Arena 7 6 : 26 7
185 Evelien van Donselaar AV 34 8 6 : 28 8
42 Shanna Jonkers Climax 9 7 : 41 9
Jongens pupillen C
35 Twan Smit Climax 1 5 : 22 1
125 Daan van Zutphen VAV 2 5 : 44 2
193 Hugo van Thiel AV 34 3 5 : 46 3
195 Sverre Veldhuis AV 34 4 5 : 49 4
192 Tomas Prins-Frick AV 34 5 5 : 56 5
191 Jonathan Pierik AV 34 6 6 : 03 6
188 Olivier Baak AV 34 7 6 : 16 7
189 Sebastiaan Heynneman AV 34 8 6 : 17 8
32 Nathan Ruitenberg Climax 9 6 : 36 9
Meisjes pupillen B
163 Tess Henzen Astylos 1 4 : 54 1
196 Hannah den Hartog AV 34 2 5 : 18 2
485 Noortje de Haas AV34 3 5 : 33 3
82 Neelke Dijksma Pallas 67 4 5 : 43 4
44 Elynn Olthof Climax 5 5 : 46 5
80 Merel van Bolderen Pallas 67 6 5 : 59 6
201 Margje Wolters AV 34 7 6 : 01 7
199 Simone Rijpma AV 34 8 6 : 03 8
41 Marit van de Bospoort Climax 9 6 : 12 9
489 Saar Berndsen Liemers 10 6 : 13 10
162 Benthe Frederiks Astylos 11 6 : 21 11
200 Jessy de Stigter AV 34 12 6 : 34 12
84 Mirre de Jong Pallas 67 13 6 : 35 13
197 Floortje Havenaar AV 34 14 6 : 37 14
Jongens pupillen B
206 Jisse Masselink AV 34 1 4 : 48 1
118 Joris Hazeleger VAV 2 4 : 52 2
205 Stef Klinkhamer AV 34 3 4 : 55 3
513 Lars van der Kruit Rhenen 4 4 : 57 4
202 Danil Bekhof AV 34 5 4 : 59 5
210 Sam van der Wal AV 34 6 5 : 01 6
111 Joël van Beusekom VAV 7 5 : 01 7
37 Chris de Vogel Climax 8 5 : 02 8
203 Stian de Boer AV 34 9 5 : 18 9
27 Jesse Leentvaar Climax 10 5 : 21 10
21 Arno Groenendijk Climax 11 5 : 26 11
292 Emile Struijve Doorwerth 12 5 : 31 12
209 Mats Roobeek AV 34 13 5 : 34 13
116 Jan Willem Duifhuizen VAV 14 5 : 37 14
207 Jort Maurice AV 34 15 5 : 40 15
204 Sami Jonges AV 34 16 5 : 44 16
22 Ferron Jaarsma Climax 17 5 : 51 17
159 Tygo Vonk Astylos 18 6 : 17 18
488 Florian Jong Liemers 19 6 : 27 19
76 Dravik van der Linden Pallas 67 20 6 : 40 20
72 Gerwin Immerzeel Pallas 67 21 6 : 59 21
71 Steven van Hal Pallas 67 22 8 : 24 22
18 Jake Figueiredo van Herp Climax 23 10 : 00 23
Meisjes pupillen A1
293 Livia Damhuis Atverni 1 4 : 56 1
296 Elin Stevens Statina 2 4 : 58 2
132 Zoë Schut VAV 3 5 : 11 3
126 Hannah Abrahamse VAV 4 5 : 13 4
297 Myrte Straathof Atverni 5 5 : 14 5
130 Kauana Kaspers VAV 6 5 : 16 6
218 Manon Prins AV 34 7 5 : 18 7
4 Raisa van Eupen Arena 8 5 : 19 8
40 Sophie Ansink Climax 9 5 : 25 9
49 Lotte Vroon Climax 10 5 : 27 10
7 Anke Uitterhoeve Arena 11 5 : 29 11
491 Leandra Jong Liemers 12 5 : 34 12
47 Nora Sterk Climax 13 5 : 37 13
217 Carlijn Overeem AV 34 14 5 : 38 14
484 Frida van der Sluys Pallas 67 15 5 : 39 15
48 Lynn ter Velde Climax 16 5 : 44 16
212 Nikki Brouwer AV 34 17 5 : 59 17
134 Sophie van Zutphen VAV 18 6 : 09 18
214 Amber ter Haar AV 34 19 6 : 14 19
45 Hailey Olthof Climax 20 6 : 20 20
88 Elisabetta Della Valentina Pallas 67 21 6 : 29 21
81 Eryn Bos Pallas 67 22 6 : 41 22
219 Rosalie Veldhuis AV 34 23 6 : 41 23
165 Isabelle Wijnen Astylos 24 6 : 41 24
85 Bettie Post Pallas 67 25 6 : 57 25
114 Ralia Cherkaoui VAV 26 6 : 59 26
129 Zara ten Hove VAV 27 7 : 30 27
215 Lies Heiner AV 34 28 7 : 35 28
6 Amber Kreeft Arena 29 7 : 43 29
213 Frederique Burghout AV 34 30 7 : 58 30
Jongens pupillen A1
70 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 30 1
20 Iskander van Gelder Climax 2 4 : 43 2
1 Rijk Uitterhoeve Arena 3 5 : 12 3
73 Lars Kleinrensink Pallas 67 4 5 : 15 4
69 Jelte Franz Pallas 67 5 5 : 16 5
110 Rens Arends VAV 6 5 : 18 6
223 Vigo Oosterhoff AV 34 7 5 : 20 7
25 Jesse Laport Climax 8 5 : 22 8
222 Hidde Masselink AV 34 9 5 : 30 9
157 Luca Buunders Astylos 10 5 : 30 10
33 Tobias Ruitenberg Climax 11 5 : 35 11
23 Damian Jonkers Climax 12 5 : 37 12
290 Steyn Blommers Statina 13 5 : 37 13
221 Pim Krottje AV 34 14 5 : 45 14
226 Daniël Reijmers AV 34 15 5 : 47 15
227 Marijn Stouten AV 34 16 6 : 00 16
128 Reinout Beumer VAV 17 6 : 02 17
244 Jasper Mansier AV 34 18 6 : 04 18
220 Erik Heynneman AV 34 19 6 : 06 19
17 Joost Bosgoed Climax 20 6 : 06 20
487 Stijn Berndsen Liemers DQ (1) 5 : 36 100
Meisjes pupillen A2
295 Liz Schoonhoven Atverni 1 4 : 40 1
231 Bodine Jansen AV 34 2 4 : 51 2
127 Maysame Attaf VAV 3 5 : 10 3
294 Fien van Naarden Apeldoorn 4 5 : 13 4
83 Cassidy Gerrits Pallas 67 5 5 : 18 5
234 Lisa Schouten AV 34 6 5 : 19 6
164 Roos-Anne v d Linden Astylos 7 5 : 22 7
236 Lune Smeur AV 34 8 5 : 23 8
230 Lisanne van Hierden AV 34 9 5 : 24 9
232 Yfke Maurice AV 34 10 5 : 32 10
235 Mila Schouten AV 34 11 5 : 39 11
133 Josephine Willemsen VAV 12 5 : 54 12
229 Velia de Boer AV 34 13 5 : 58 13
500 Lisa Kraan Reeuwijk 14 6 : 03 14
233 Silje Oelemans AV 34 15 8 : 27 15
Jongens pupillen A2
245 Tim Moes AV 34 1 4 : 13 1
246 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 14 2
160 Eef Wijkmans Astylos 3 4 : 25 3
241 Rens Klinkhamer AV 34 4 4 : 35 4
243 Niek van Lohuizen AV 34 5 4 : 35 5
34 Bernt Smit Climax 6 4 : 43 6
78 Luca Thimister Pallas 67 7 4 : 48 7
239 Wilco Holtkamp AV 34 8 4 : 50 8
240 Siemen Jansen van der Sligte AV 34 9 5 : 03 9
248 Stach Schakelaar AV 34 10 5 : 05 10
291 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 11 5 : 06 11
238 Max Cabrera Polanco AV 34 12 5 : 07 12
250 Hugo Witteveen AV 34 13 5 : 08 13
120 Laurens Kuiper VAV 14 5 : 08 14
75 Akke van der Linden Pallas 67 15 5 : 09 15
247 Matthijs Rutting AV 34 16 5 : 09 16
36 Pepijn Vedder Climax 17 5 : 15 17
30 Noah Pols Climax 18 5 : 16 18
117 Niek Grandia VAV 19 5 : 17 19
112 Lars Budding VAV 20 5 : 19 20
28 Sven Leentvaar Climax 21 5 : 24 21
158 Sten Neijzen Astylos 22 5 : 25 22
486 Jelle Gilian Heitmeijer Pallas 67 23 5 : 27 23
249 Niels Tulk AV 34 24 5 : 28 24
74 Sven Kolnaar Pallas 67 25 5 : 30 25
Meisjes junioren D1
271 Noémi Knaap AV 34 1 8 : 46 1
494 Evi Sliedrecht Liemers 2 8 : 51 2
493 Saskia Jong Liemers 3 8 : 58 3
16 Charlotte Pelgrim Arena 4 9 : 00 4
103 Elise van Genuchten Pallas 67 5 9 : 15 5
280 Imme Velthuis AV 34 6 9 : 16 6
170 Marit van den Berk Astylos 7 9 : 33 7
64 Lorena Jonkers Climax 8 10 : 22 8
109 Marjolein Welgraven Pallas 67 9 10 : 39 9
274 Amber Masselink AV 34 10 10 : 39 10
278 Femke Takkenberg AV 34 11 10 : 45 11
279 Isabel Veldhuis AV 34 12 11 : 24 12
67 Jenthe Prummel Climax 13 11 : 27 13
154 Merle Molenbeek VAV 14 11 : 29 14
60 Hedwig van Gelder Climax 15 13 : 43 15
171 Kayleigh Boekhorst Astylos 16 13 : 44 16
66 Tess van Offeren Climax 17 14 : 07 17
Jongens junioren D1
94 Detmar Immerzeel Pallas 67 1 8 : 58 1
254 Che ten Donkelaar AV 34 2 9 : 00 2
12 Loek Uitterhoeve Arena 3 9 : 03 3
137 Markus Lamper VAV 4 9 : 16 4
253 Jasper Burghout AV 34 5 9 : 29 5
266 Benthe de Vries AV 34 6 9 : 39 6
136 Redwan El Khayyar VAV 7 9 : 40 7
139 Joël van de Munt VAV 8 9 : 43 8
255 Bob Duller AV 34 9 9 : 49 9
59 Jelte Wiersema Climax 10 9 : 49 10
257 Daan Hoogendoorn AV 34 11 10 : 29 11
264 Janniek Schurink AV 34 12 10 : 36 12
263 Alec Pantus AV 34 13 10 : 40 13
251 Kyan Bekker AV 34 14 10 : 42 14
256 Niels van Gerrevink AV 34 15 10 : 49 15
57 Edwin Vermeulen Climax 16 11 : 17 16
95 Samuel Kruit Pallas 67 17 11 : 18 17
258 Jitse Jousma AV 34 18 14 : 22 18
56 Floris Vedder Climax 19 15 : 08 19
Meisjes junioren D2
272 Ninthe Koks AV 34 1 8 : 20 1
322 Mies Vliegen Statina 2 8 : 26 2
269 Vé Fredriks AV 34 3 8 : 58 3
150 Melissa van Keulen VAV 4 9 : 04 4
268 Lotte Bonhof AV 34 5 9 : 23 5
146 Mara Arends VAV 6 9 : 32 6
106 Cato Rietveld Pallas 67 7 9 : 40 7
498 Marame Attaf VAV 8 9 : 42 8
273 Nena Kwakkel AV 34 9 10 : 06 9
145 Esmee Aartsen VAV 10 10 : 21 10
65 Sjors Koekkoek Climax 11 12 : 54 11
Jongens junioren D2
492 Yvo IJssel Liemers 1 8 : 27 1
308 Noah Schoonhoven Atverni 2 8 : 28 2
310 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 3 8 : 36 3
54 Levi van de Poll Climax 4 9 : 20 4
8 Kalle van Eupen Arena 5 9 : 48 5
261 Jonathan van der Maal AV 34 6 9 : 51 6
141 Mike van Otterlo VAV 7 10 : 00 7
252 Ruben van den Bos AV 34 8 10 : 15 8
144 Bas Willemsen VAV 9 10 : 19 9
265 Ties Velthuis AV 34 10 10 : 31 10
304 Thom Koggel Statina 11 10 : 51 11
267 Rowan Witteveen AV 34 12 10 : 53 12
168 Gijón van Bokkem Astylos 13 10 : 54 13
167 Lucas Blijleven Astylos 14 11 : 32 14
Meisjes junioren C
496 Sophie Eikendal Ciko 66 1 8 : 15 1
313 Evi Falkena Flevo Delta 2 8 : 17
107 Josefine Ulfman Pallas 67 3 8 : 40 2
315 Demi Konings Ciko 66 4 8 : 55 3
173 Aafke Wijkmans Astylos 5 9 : 05 4
320 Mare Tebes Ciko 66 6 9 : 20 5
155 Kim de Pater VAV 7 9 : 22 6
104 Florien Hofstad Pallas 67 8 9 : 30 7
321 Jet Vliegen Statina 9 9 : 43 8
324 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 10 9 : 45 9
14 Odi van Eupen Arena 11 9 : 45 10
151 Janne Leenders VAV 12 9 : 54 11
270 Jasmijn Keizer AV 34 13 10 : 24 12
148 Senna Diepeveen VAV 14 10 : 32 13
319 Merel Talens Ciko 66 15 10 : 36 14
63 Nienke de Jong Climax 16 11 : 03 15
501 Caithlin Pantus AV 34 17 11 : 12 16
Jongens junioren C
302 Jesse Honkoop Ciko 66 1 12 : 37 1
143 Sven Wildeboer VAV 2 12 : 38 2
13 Niek van Wijngaarden Arena 3 13 : 36 3
307 Bas Noordhoek Atverni 4 13 : 39 4
309 Timo Straathof Atverni 5 13 : 40 5
301 Julian Broodman VZC 6 14 : 23 6
299 Julian Ariesen VZC 7 15 : 11 7
96 Dries Nawijn Pallas 67 8 15 : 25 8
166 Jesper van den Berk Astylos 9 15 : 26 9
89 Thomas Arp Pallas 67 10 16 : 06 10
305 Wessel van de Kraats VZC 11 16 : 27 11
11 Bram van der Linden Arena 12 16 : 30 12
169 Thomas Dekkers Astylos 13 18 : 42 13
93 Rens Hooiveld Pallas 67 14 18 : 43 14
Meisjes junioren B
314 Bridget Konings Ciko 66 1 13 : 04 1
174 Elke Wijkmans Astylos 2 13 : 20 2
62 Celine van Heerikhuize Climax 3 13 : 34 3
323 Sativa Wenker Ciko 66 4 14 : 18 4
318 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 5 15 : 01 5
312 Nina Brouwer Lg. Aart Stigter 6 16 : 51 6
152 Meike Leenders VAV 7 16 : 57 7
149 Evie Hiel VAV 8 16 : 57 8
153 Rosannah Malschaert VAV 9 17 : 26 9
Jongens junioren B
306 Florian Löwik Ciko 66 1 12 : 24 1
311 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 2 12 : 35 2
92 Quinten Hofstad Pallas 67 3 12 : 35 3
10 Wouter Lamers Arena 4 12 : 37 4
98 Nils Reefman Pallas 67 5 13 : 15 5
91 Koen Geelen Pallas 67 6 13 : 26 6
499 Matteo Schut Pallas 67 7 13 : 26 7
262 Sam Overeem AV 34 8 13 : 30 8
97 Daan Reefman Pallas 67 9 14 : 24 9
53 Martijn de Jong Climax 10 15 : 02 10
Meisjes junioren A
102 Noor Breedveld Pallas 67 1 15 : 04 1
101 Lou Bijman Pallas 67 2 15 : 15 2
316 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 3 17 : 35 3
105 Eline Minor Pallas 67 4 18 : 54 4
Jongens junioren A
52 Arris van Deelen Climax 1 21 : 56 1
100 Diede Wit Pallas 67 2 23 : 01
300 Zen Barth Lg. Aart Stigter 3 23 : 09 2
99 Sam Rietveld Pallas 67 4 23 : 58 3
140 Tijs Olde VAV 5 24 : 21 4
9 Max van Gelder Arena 6 24 : 53 5
Korte cross vrouwen
380 Merel Wevers Kronos 1 13 : 52 1
367 Heleen Goeting Fit 2 14 : 14 2
377 Marlieke Smit Tartletos 3 14 : 23 3
368 Kayleigh de Graaff Ciko 66 4 15 : 30 4
374 Tessa Rozemuller Tartletos 5 15 : 31 5
379 Nathalie de Vries VAV 6 16 : 35 6
371 Claudia Kazemier Veenendaal 7 16 : 59 7
375 Ilse van Schaik Astylos 8 18 : 28 8
372 Femke Kazemier VAV 9 18 : 57 9
Korte cross vrouwen masters
366 Suzanne Geerits Astylos 1 16 : 15 1
365 Levina Gaspersz VAV 2 16 : 41 2
503 Annabel Kosten Wageningen 3 16 : 43 3
370 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 4 17 : 02 4
381 Rike van de Wiel Bennekom 5 18 : 01 5
Korte cross mannen
333 Koen Jansen Tartletos 1 11 : 06 1
354 Erik Stok PAC 2 12 : 06 2
514 Jelle van Veen Tartletos 3 12 : 07
339 Gerrit Jan de Kleuver AAV 36 4 12 : 09 3
346 Lennart van de Peppel Wageningen 5 12 : 10 4
347 Reno Renes Tartletos 6 12 : 54 5
334 Wijnand Jelier VAV 7 13 : 29 6
331 Hend de Jager Statina 8 13 : 54 7
344 Quint Ottens VZC 9 13 : 56 8
Korte cross mannen masters
352 Patrick Smit Pallas 67 1 11 : 25 1
350 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 50 2
325 Marco Davelaar VZC 3 12 : 27 3
326 Dirk Jan Demkes Pallas 67 4 12 : 32 4
351 Patrick Schoots Astylos 5 12 : 56 5
362 Frank van de Weerd VZC 6 13 : 02 6
497 Murk Falkena AV Flevodelta 7 13 : 05
355 Dennis Straathof Vleuten 8 13 : 22 7
345 Geerrit de Pater VAV 9 13 : 45 8
330 Bart ter Huurne U-Track 10 13 : 57 9
328 Egon Hofstad Pallas 67 11 14 : 07 10
512 Norbert Eelman Elst Ut 12 14 : 09 11
332 Henri Jansen Arena 13 14 : 14 12
360 Christophe Veuskens AAC 14 14 : 17
353 Tonny Sopacua De Dijkrunners 15 14 : 27 13
336 Arjan Ket Lg. Athletic Point 16 14 : 35 14
348 Frans Rutten Arena 17 14 : 39 15
357 Erwin Thimister Pallas 67 18 15 : 09 16
341 Rogier Kolnaar Pallas 67 19 15 : 23 17
327 Leo de Hartog VZC 20 15 : 47 18
359 Gert Vermeer De Dijkrunners 21 15 : 49 19
329 Adrie Honders De Dijkrunners 22 16 : 44 20
456 Wolter Buijs Veenendaal 23 17 : 28 21
342 Arjo van de Kraats Veenendaal 24 17 : 38 22
340 Lars Koggel Statina 25 17 : 40 23
337 Ruud Klaare VZC 26 17 : 54 24
363 G van Zanten VZC 27 18 : 01 25
516 Bert Nap Veenendaal 28 19 : 43 26
361 Andries de Waard Statina 29 20 : 38 27
Lange cross vrouwen
455 Samantha de Bruin VAV 1 24 : 26 1
506 Csilla Vamos Wageningen 2 25 : 32 2
467 Daniëlle Haenen Pallas 67 3 26 : 44 3
511 Linda Klein Wageningen 4 27 : 19 4
473 Cynthia Koning Climax 5 27 : 24 5
453 Annemarie Brons Hoogland 6 27 : 46 6
480 Rianne Slomp VAV 7 27 : 55 7
483 Iris Zahn Tartletos 8 27 : 56 8
451 Willine van den Berg Veenendaal 9 28 : 15 9
527 Marije van Brenk TZC Vahalis 10 28 : 42 10
529 Brigitte de Bruin Veenendaal 11 29 : 46 11
482 Madeleine van Winkel Tartletos 12 33 : 51 12
459 Joanne Drost VAV 13 36 : 33 13
Lange cross vrouwen masters
449 Mireille Baart Pallas 67 1 22 : 52 1
477 Tia Roordink Pallas 67 2 25 : 28 2
452 Frauke van Boekel Typhoon 3 26 : 09 3
523 Moniek Verbeek Pallas 67 4 27 : 26 4
476 Marjolein Poolman Climax 5 28 : 23 5
472 Nina Joosten Pallas 67 6 28 : 28 6
457 Amy Burdis Pallas 67 7 28 : 48 7
475 Mariel Pikkemaat Arena 8 29 : 00 8
510 Karin van der Goot Driessen Pallas 67 9 29 : 05 9
481 Tess van de Voorde Arena 10 29 : 58 10
463 Carina van Gelder Rhenen 11 31 : 00 11
466 Monica Gorska Oosterbeek 12 31 : 41 12
474 Cora Mulder VZC 13 32 : 30 13
448 Lianne Ariesen VZC 14 32 : 30 14
461 Miranda Fuijkschot VZC 15 32 : 36 15
526 Helma van Doorn VZC 16 33 : 17 16
464 Marcelle van Ginkel Veenendaal 17 33 : 31 17
450 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 18 34 : 59 18
479 Annemarije Sjoerdsma Culemborg 19 35 : 21 19
518 Minke Schoffelmeer VZC 20 35 : 46 20
520 Karen Hofland Statina 21 35 : 57 21
470 Klaske Hoogstra Pallas 67 22 37 : 18 22
458 Marleen Davelaar-Groeneveld VZC 23 38 : 02 23
522 Annemarie Keits Statina 24 54 : 29 24
Lange cross mannen
507 Jorik van Egdom VAV 1 31 : 52
502 Maarten van Doornik Tartletos 2 34 : 54
424 Tim van Rooij Tartletos 3 37 : 10 1
388 Rienk Davelaar Voorthuizen 4 37 : 22 2
515 Tjeerd Bruijn AAV 36 5 37 : 45
403 Laurens Janssen Pallas 67 6 39 : 45 3
420 Daan Reijnen Tartletos 7 39 : 49 4
433 Johannes Ubing Veenendaal 8 40 : 27 5
505 Pim Lenderink Ede 9 40 : 52 6
423 Paul Riezebos Barneveld 10 41 : 55 7
445 Patrick Witte Ede 11 42 : 00 8
436 Rick van Voorst Climax 12 44 : 30 9
509 Julien van Dijk Tartletos 13 44 : 42 10
413 Rick van Manen VZC 14 44 : 50 11
407 Dempsey de Koning Ede 15 47 : 37 12
Lange cross mannen masters 35-49
429 Ad Sluijter Lg. Aart Stigter 1 33 : 47 1
427 Danny Schoch Pallas 67 2 35 : 43 2
517 Steven Turvey Northbrook AC (UK) 3 38 : 37
394 Arjen Galema Pallas 67 4 38 : 54 3
441 Wiebe Westerterp Veenendaal 5 39 : 10 4
525 Diederik Bakker Rhenen 6 39 : 30
426 Martijn Schenk Bennekom 7 40 : 10 5
438 Ronald Vroon Bennekom 8 40 : 25 6
425 Tariq van Rooijen Pallas 67 9 43 : 07 7
392 Bas van Engeldorp Veenendaal 10 43 : 16 8
439 Olivier Walravens Astylos 11 43 : 19 9
385 Marcel Berendse Veenendaal 12 43 : 25 10
391 Wilko Dijksma Pallas 67 13 43 : 43 11
504 Frank van de Weerd VZC 14 43 : 50
432 Erwin Thimister Pallas 67 15 44 : 18 12
416 Leo Nauta Pallas 67 16 45 : 44 13
508 Iprenburg Berta VZC 17 47 : 13
387 Peter Cornelissen VZC 18 48 : 23 14
386 Maarten Borgdorff Statina 19 48 : 57 15
430 Andre van de Stroet Statina 20 58 : 28 16
Lange cross mannen masters 50+
390 Ron van Dijk Astylos 1 37 : 31 1
383 Rob Barel VZC 2 38 : 34 2
442 Hans Wildeboer VZC 3 39 : 01 3
384 Laurens Beerepoot Climax 4 39 : 58 4
401 Bé Hoving VAV 5 41 : 26 5
418 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 6 42 : 21 6
435 Jef Verwoert VAV 7 43 : 17 7
396 Henk Gerritsen Elst Ut 8 43 : 55 8
434 Jaap Vermeulen VAV 9 44 : 25 9
531 Henk van Roekel LGV 10 44 : 54 10
524 Kees Heije Pallas 67 11 44 : 58
437 Hans de Vries Bennekom 12 45 : 04 11
411 Henk Lenderink Climax 13 45 : 51 12
447 Marcel Zwietering Pallas 67 14 46 : 08 13
414 Johannes van der Meer Arena 15 47 : 31 14
398 Peter Hamersma VZC 16 48 : 23 15
404 Jim Kassenberg Statina 17 48 : 39 16
521 van de Loo Loopgroep Veenendaal 18 48 : 40
431 Jos Stuyt Pallas 67 19 48 : 54
405 Ben van Kessel VZC 20 49 : 11 17
389 Reijer Demoet Veenendaal 21 49 : 25 18
444 Erik Wit Wageningen 22 50 : 17 19
421 Rob Renes Climax 23 50 : 29 20
393 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 24 57 : 24 21

*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
(1) DQ: gediskwalificeerd, verkeerd onderdeel

Top