Veenendaal – 37e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
6 december 2008

Zaterdag 6 december was de tweede wedstrijd van de 37ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2008/2009.

Naam Vereniging/
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Jongens pupillen Mini          
Ravi van Lienden Astylos 1 6 : 09
Irsan Wesselink Astylos 2 6 : 34
Wiebe Duin Tiel 3 6 : 43
Thijmen Strijks VAV 4 6 : 52
Casper Janssen Arena 5 7 : 09
Jelle van Otterlo Astylos 6 7 : 29
Jelle van Bergen Pallas`67 dns      
Meisjes pupillen C          
Britt Kwakernaak Pallas`67 1 4 : 57
Eva Nieuwstad Pallas`67 2 5 : 35
Fenna Rasing De Liemers 3 6 : 03
Maartje Oude Voshaar Pallas`67 4 6 : 26
Aylin Cingil VAV 5 6 : 59
Merel Verhoeven Pallas`67 dns      
Sophie Roks Astylos dns      
Jongens pupillen C          
Tijs Olde VAV 1 4 : 52
Nard Sinke VAV 2 5 : 04
Conor van Kan VAV 3 5 : 18
Joris Abelen AV Wijchen 4 5 : 30
Tom de Pater VAV 5 5 : 32
Stijn Straatman Pallas`67 6 5 : 35
Tom Matthyssen Pallas`67 7 5 : 35
Marco Janssen Climax 8 5 : 36
Ilyas Versteeg Pallas`67 9 5 : 40
Youri Heek Climax 10 6 : 25
Kjell Tolsma VAV 11 7 : 23
Meisjes pupillen B          
Kayleigh de Graaff Pallas`67 1 4 : 52
Harmke Rasing De Liemers 2 5 : 01
Marit de Jong De Liemers 3 5 : 04
Eva van der Graaf VAV 4 5 : 29
Tosca Versloot De Liemers 5 5 : 32
Linn Willemsen VAV 6 5 : 34
Esmee Nellestijn VAV 7 6 : 11
Christel Heusevelt Climax dns      
Eva Krabbenborg VAV dns      
Iris Rijnders VAV dns      
Evi van Doesburg Astylos dns      
Jetske van der Wilt Pallas`67 dns      
Kato Fierkens De Liemers dns      
Elte Hillekens Pallas`67 dns      
Jongens pupillen B          
Jibbe Klumpenaar VAV 1 4 : 31
Job Dieterman Arena 2 4 : 43
Thomas Weening VAV 3 4 : 53
Gerben Westerbroek VAV 4 4 : 56
Xander Hanou De Liemers 5 5 : 00
Jesper Wintes Pallas`67 6 5 : 08
Jelles Duin Astylos 7 5 : 09
Daan Lennartz VAV 8 5 : 09
Ruben Peters Climax 9 5 : 11
Tom de Graaf VAV 10 5 : 11
Boaz Wesselink Astylos 11 5 : 15
Olaf Klaren VAV 12 5 : 24
Coen Koopman Arena 13 5 : 31
Niels Boonstra Astylos 14 6 : 05
Thimo Lahr Pallas`67 15 6 : 06
Mathieu Bouw VAV 16 6 : 18
Mees Huisman De Liemers dns      
Mika van der Jagt VAV dns      
Sieb Mostert Pallas`67 dns      
Meisjes pupillen A          
Fieke Pepping Pallas`67 1 4 : 21
Lara van Lienden Astylos 2 4 : 32
Willemijn ter Avest De Liemers 3 4 : 32
Sigrid van Holland VAV 4 4 : 37
Demi van Manen VAV 5 4 : 38
Anouk Scholing Climax 6 4 : 53
Tjitske de Lorijn Pallas`67 7 4 : 56
Mirjam Kraakman Pallas`67 8 5 : 00
Myrthe Willemsen VAV 9 5 : 01
Betty Lahr Pallas`67 10 5 : 01
Anouk Hutten VAV 11 5 : 03
Anouck van Mourik VAV 12 5 : 05
Tessa Janssen Astylos 13 5 : 07
Renske Lorijn De Liemers 14 5 : 10
Jasmijn Hoevers Pallas`67 15 5 : 13
Lilian Ploeger Pallas`67 16 5 : 19
Maaike Lukkien Pallas`67 17 5 : 22
Marjolein Smant Pallas`67 18 5 : 22
Bo de Groot VAV 19 5 : 23
Joëlle Hop VAV 20 5 : 24
Sara Matthyssen Pallas`67 21 5 : 25
Julia Aartse Arena 22 5 : 31
Franka Jesse Pallas`67 23 5 : 31
Suze Vermeer Pallas`67 24 5 : 32
Nienke Goodijk VAV 25 5 : 34
Sasja van Andel VAV 26 5 : 36
Ilse Hutten VAV 27 5 : 37
Manon Reesink Climax 28 5 : 38
Chantal Nijsten Climax dns      
Carlijne Marcus Astylos dns      
Nynke Hospes Pallas`67 dns      
Sascha Spies Astylos dns      
Kasia Groeneberg Pallas`67 dns      
Catherine van Eck Pallas`67 dns      
Sophie Ketting Astylos dns      
Sanne Golembiewski De Liemers dns      
Tisanya Labree Pallas`67 dns      
Jongens pupillen A          
Lars Olde VAV 1 4 : 02
Joes Ludden lg Aart Stigter 2 4 : 14
Victor Aris Aart Stigter 3 4 : 20
Djurre van der Molen Pallas`67 4 4 : 33
Jelle Marang Pallas`67 5 4 : 34
Tom Versloot De Liemers 6 4 : 38
Borre Verdoes Pallas`67 7 4 : 39
Jelmer Lennartz VAV 8 4 : 44
Jules van Iterson Astylos 9 4 : 45
Gijs Mourits VAV 10 4 : 46
Stijn Kelderman VAV 11 4 : 47
Joost de Kleuver Climax 12 4 : 48
Simon Boerma Astylos 13 4 : 52
Fabian van Dongen Climax 14 4 : 52
Rick den Hartog Climax 15 4 : 53
Bart Boonstra 16 4 : 57
Matthijs van Ieperen Pallas`67 17 4 : 58
Merijn Schoutsen VAV 18 4 : 58
Vincent Lemstra Pallas`67 19 5 : 01
Rick van Voorst Climax 20 5 : 03
Olav Kleinherenbrink De Liemers 21 5 : 04
Daan Sanders De Liemers 22 5 : 04
Mike van Kan VAV 23 5 : 08
Emin van Loon Astylos 24 5 : 10
Paul Nieuwstad Pallas`67 25 5 : 13
Jasper Rou VAV 26 5 : 19
Frank Corporaal Astylos 27 5 : 19
Maarten van Dijk Astylos 28 5 : 20
Chiel van Baardwijk Climax 29 5 : 28
Max Wijnschenk Astylos 30 5 : 35
Dauwe de Leede VAV 31 5 : 41
Lotfi Bengrad VAV 32 5 : 44
Jeroen Bastenhof VAV 33 5 : 46
Jelle Huisman De Liemers dns      
Jens Koumans Pallas`67 dns      
Don Spies Astylos dns      
Jurgen Rietberg De Liemers dns      
Fabian Stangenberger Astylos dns      
Meisjes junioren D          
Sabine Rutten VAV 1 5 : 38
Eline de Jong De Liemers 2 5 : 53
Marieke Turkesteen VAV 3 5 : 59
Bente Klumpenaar VAV 4 6 : 10
Iris Conijn Pallas`67 5 6 : 11
Dorien Konig Pallas`67 6 6 : 15
Marleen Kas Pallas`67 7 6 : 22
Jillian Seevick De Liemers 8 6 : 24
Femke Kazemier VAV 9 6 : 31
Amber Kuiper VAV 10 6 : 41
Nathalie Vermeulen Astylos 11 6 : 47
Laura Hutten VAV 12 6 : 52
Aïsha Abelen AV Wijchen 13 6 : 54
Hanna Muller VAV 14 6 : 57
Christine Moene Pallas`67 15 6 : 57
Naomi van de Pol VAV 16 7 : 11
Marlous Bakker Pallas`67 17 7 : 17
Iris Bakker De Liemers 18 7 : 24
Romy Beukeboom Pallas`67 19 7 : 36
Renske Versloot De Liemers 20 7 : 50
Amy van Dijk lg Aart Stigter dns      
Elske Kloen Pallas`67 dns      
Nina Dijkstra De Liemers dns      
Jongens junioren D          
Jasper Kuiters Climax 1 8 : 28
Jeroen Bakker lg Aart Stigter 2 8 : 29
Montijn van de Ven lg Aart Stigter 3 8 : 34
Milan van der Meer Arena 4 8 : 51
Jonas Mars Pallas`67 5 8 : 53
Ruben Middelhoven VAV 6 8 : 54
Olivier Oude Booyink VAV 7 8 : 55
Casper Maas Pallas`67 8 9 : 10
Rutger ter Horst Arena 9 9 : 17
Jorn Heinst De Liemers 10 9 : 33
Matthijs Schuttel VAV 11 9 : 44
Harm Dieterman Arena 12 10 : 02
Hugo van ’t Wout De Liemers 13 10 : 13
Sander van Gent VAV 14 10 : 22
Thomas Vos Climax 15 10 : 23
Julius Martens Arena 16 10 : 26
Roel Groot Pallas`67 17 10 : 26
Niels de Jong Arena 18 10 : 34
Luuk Achterberg VAV 19 10 : 44
Niek van der Graaf VAV 20 10 : 56
Pelle Oude Vrielink Climax 21 11 : 03
Nick Caris De Liemers 22 11 : 10
Ruben Imhof Astylos 23 12 : 00
Mats Fierkens De Liemers dns      
Armin Harms Climax dns      
Michiel Marcus Astylos dns      
Robin den Hengst VAV dns      
Jasper Kroes Arena dns      
Meisjes junioren C          
Marianne van Deelen Climax 1 8 : 36
Imane Chouaref VAV 2 8 : 37
Djanne van Kooten VAV 3 9 : 22
Sana Kadri VAV 4 9 : 52
Joosje Goedhart Pallas`67 5 9 : 57
Samiha Kadri VAV 6 10 : 29
Lotte Marang Pallas`67 7 10 : 34
Hannah Mars Pallas`67 8 11 : 12
Manja Dieterman Arena 9 11 : 12
Sterre Witte Pallas`67 dns      
Esther Peerlings Pallas`67 dns      
Elisabeth de Kleuver VAV dns      
Manon Kleuver Veenendaal dns      
Minke van Oeffelt Pallas`67 dns      
Willemijn Groenen De Liemers dns      
Iris Dijkstra De Liemers dns      
Jongens junioren C          
Jorik van Egdom VAV 1 8 : 05
Melvin Seevick De Liemers 2 8 : 15
Ruben Klein lg Aart Stigter 3 8 : 33
Stan van der Meer Arena 4 8 : 40
Niels Romeijn VAV 5 8 : 49
Joost de Jong Pallas`67 6 8 : 58
Jorren Boersma Astylos 7 8 : 59
Bart Konig Pallas`67 8 9 : 05
Ben Huttinga Climax 9 9 : 19
Jelle Hamersma VAV 10 9 : 21
Sietse van den Elzen De Liemers 11 9 : 23
Stijn Brandsma VAV 12 9 : 27
Maarten Stuivenberg VAV 13 9 : 38
Jorik van Kooten VAV 14 9 : 56
Job Oude Vrielink Climax 15 10 : 36
Matthijs Krabbenborg VAV 16 11 : 09
Erwin de Vor VAV 17 11 : 25
Bram van Schie Astylos 18 13 : 33
Lucas Hoevers Pallas`67 dns      
Valentijn Weinans lg Aart Stigter dns      
Dick Scholtus Arena dns      
Meisjes junioren B          
Willine van de Berg VAV 1 9 : 35
Anne Weening VAV 2 10 : 00
Iris Berg VAV 3 11 : 10
Meriam Boorsma VAV 4 11 : 27
Janienke Lier VAV 5 11 : 32
Jiraya Croes VAV 6 11 : 34
Merle Schots Pallas`67 dns      
Myrthe Nabbe De Liemers dns      
Rachel Rozenkamp AV Rijssen dns      
Iris Berg VAV        
Jongens junioren B          
Daan Reintjes De Liemers 1 13 : 53
Jorin Kamps lg Aart Stigter 2 13 : 56
Melvin Bertelink Climax 3 14 : 17
Rolf Klein Aart Stigter 4 14 : 20
Derrick Kazemier VAV 5 14 : 31
Alex Kolmus Pallas`67 6 14 : 40
Gerrit Jan de Kleuver VAV 7 14 : 45
Wilco van Roekel Climax 8 14 : 58
Fynn van Buuren Pallas`67 9 17 : 02
Paco Bos Pallas`67 10 17 : 28
Adne Renes Climax 11 18 : 16
Mark Hamersma VAV dns      
Roy Gerrits Astylos dns      
Bart Hanswijk Climax dns      
Robbin Schulenburg AV Rijssen dns      
Michiel Gerritsen av rijssen dns      
Meisjes junioren A          
Laura Gardien De Liemers 1 18 : 40
Esther Meyer Aart Stigter 1 24 : 29
Janna Lukkezen De Liemers 2 19 : 35
Marjolijn Hulsbos De Liemers 3 20 : 29
Jongens junioren A          
Matthijs Beerepoot Climax 1 23 : 47
Wilbert Grooters Pallas`67 2 23 : 49
Peter van der Zon Pallas`67 dns      
Korte cross vrouwen          
Christy van Beek Pallas`67 1 9 : 25
Jorine Lokkerbol Climax 2 9 : 57
Maruschka van Marle Pallas`67 3 11 : 59
Lotte van Dinther Nijmegen Atletiek dns      
Evi van Ekris Tartlétos dns      
Korte cross vrouwen masters          
Monique Verbeek Pallas`67 1 10 : 16
Nienke Brouwer Pallas`67 2 10 : 42
Ingrid Haas Wageningen 3 11 : 00
Cora Mulder avVN 4 11 : 37
Bernadette Kamphuys Ede 5 11 : 55
Heidrun Stritzke Wageningen 6 12 : 07
Irene van Schuppen Arena 7 12 : 37
Klaske Hoogstra Pallas`67 dns      
Yvonne van Kan VAV dns      
Moniek Vesseur Pallas`67 dns      
Korte cross mannen          
Tom van Oorschot Seven Hills 1 12 : 17
Mathias Meijer Climax 2 12 : 35
Bas van Oorschot Seven Hills 3 12 : 59
Ralph Uenk Climax 4 13 : 29
Jelle Hanswijk Climax 5 13 : 52
Erik Simons Tartlétos 6 14 : 45
Erik de Bruin Statina 7 14 : 48
Jim Driessen Astylos 8 15 : 33
Frank Romeyn Atverni 9 16 : 39
Jan Kruidenier VZC 10 16 : 47
Joppe Boon Pallas`67 dns      
Jeroen Zeinstra Prins Hendrik dns      
Roy Arts Joshua TT dns      
Jan Pannekoek Statina dns      
Ian Zwaan lg Aart Stigter dns      
Stefan van de Pol Nijmegen dns      
Leo Nauta Ede dns      
Korte cross mannen masters          
Michiel Boonstra Pallas`67 1 15 : 07
Jan Buwalda Pallas`67 2 15 : 10
Carl Jansen Pallas`67 3 15 : 22
Jan Bieshaar VZC 4 15 : 25
Gerard van de Bovenkamp avVN 5 15 : 34
Luc Bonten Pallas`67 6 15 : 49
Rogier Kolnaar Pallas`67 7 15 : 51
Gert Vermeer Dijkrunners 8 15 : 59
Marco Harms Climax 9 17 : 07
Sander Bosch 10 17 : 38
Ruud Klaare VZC 11 19 : 52
Rob Renes Climax dns      
Paul Sijssens Pallas`67 dns      
Rob Groendijk Pallas`67 dns      
Theo Braber Pallas`67 dns      
Peter Koopman lg Aart Stigter dns      
Walter Broekema Maarn dns      
Harm de Vries Pallas`67 dns      
Lange cross vrouwen          
Saskia Uittenbosch VAV 2 26 : 04
Jolanda van de Haar VZC 3 31 : 32
Elsemieke Hoevens 4 37 : 01
Cornelia Bufe Pallas`67 dns      
Saskia Uittenbosch VAV dns      
Jolanda van de Haar VZC dns      
Lange cross vrouwen masters          
Inge Dijkman AV Ron Clarke 1 24 : 19
Frederike Sieders Pallas`67 2 25 : 27
Nina Joosten Pallas`67 3 26 : 27
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 4 33 : 41
Marian Hoevens 5 38 : 45
Brigitte Vercauteren 6 38 : 46
Irma Vijn Pallas`67 dns      
Paulien Adamse Pallas`67 dns      
Vivian Roosenbeek Pallas`67 dns      
Cora Mulder avVN dns      
Yvonne Fleijsman-Rossèl Pallas`67 dns      
Dine Volker Pallas`67 dns      
Jeanet Looijen Veenendaal dns      
Anny van den Elzen Zetten dns      
Lange cross mannen          
Erwin Meijer Climax 1 33 : 09
Marco Barendrecht PAC 2 34 : 04
Bob Hekking PAC 3 35 : 06
Sjoerd Veltman VZC 4 36 : 17
Corné Kool VZC 5 38 : 16
Jan Diederik Kuiken PAC 6 40 : 14
Jan Zwaan Aart Stigter 7 41 : 22
Tanne Tauw 8 46 : 40
Erik Dekker VAV dnf      
Harm Smit Climax dns      
Ronald van den Dungen Pallas`67 dns      
Ate van der Burgt Tartlétos dns      
Erik Schwartz Nijmegen dns      
Lange cross mannen masters          
Frans Jorna Hellas 1 34 : 57
Roel van den Meiracker Pallas`67 2 35 : 21
Manfred Boogaard VAV 3 35 : 30
Jan de Groot AV Houten 4 36 : 04
Dick Tiemessen Statina 5 37 : 38
Ronald Westein Hellas 6 38 : 32
Martin Poot Statina 7 38 : 47
Arthur Kratz VZC 8 38 : 50
Henri Wondergem Aart Stigter 9 40 : 32
Hugo Cabos VAV 10 40 : 36
Henk Lenderink Climax 11 41 : 19
Leo de Hartog VZC 12 41 : 51
Martin Janssen De Liemers 13 42 : 05
Sjouke Venema AV Friesland 14 42 : 09
Bas van der Heide Pallas`67 15 42 : 45
Jakob Hartman VAV 16 42 : 46
Erik Dijksman Aart Stigter 17 43 : 21
Ton Smet VAV 18 45 : 13
Peter Hoevens VZC 19 46 : 19
Charles van Rheenen RLV 20 46 : 35
Perry van Kan VAV 21 46 : 56
Henk Westeneng 22 47 : 11
Erik Steenbeek Astylos 23 47 : 11
Theo Reus VAV 24 47 : 16
Piet Wintermans Climax 25 47 : 51
Drikus Haalboom avVN 26 47 : 51
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 27 48 : 11
Jan Overeem VAV 28 48 : 39
Chistiaan de Lange Dijkrunners 29 49 : 29
Marinus van Cappelle VAV 30 51 : 30
Paul Vercauteren 31 52 : 23
Henk Slotboom Climax 32 54 : 21
Bert Lam Valleirenners dnf      
Wouter Methorst VAV dnf      
Chris Bergmans Hellas dns      
Ronald van Kanen Hellas dns      
Han Stellaard lg PK dns      
Rob Barel VAV dns      
Henny Fleijsman Pallas`67 dns      
Aart van de Weerthof VAV dns      
Wim Looijen avVN en RLV dns      
Maurits van Oostveen Pallas`67 dns      
Maarten Bosch lg Wijbosch dns      
Jos Stuyt Pallas`67 dns      
Anko de Vries Pallas`67 dns      
Sjouke Venema SV Friesland dns      
Otto Hespes Wageningen dns      
Drikus Haalboom avVN dns      
Wil Hovy avVN dns      
Teun van Kalkeren Dijkrunners dns      
Jan Hendriks VAV dns      
Peter Hoevens VZC dns      
Ferdinand van Dop VZC dns      
Theo Backer Wageningen dns      
Sjors Röttger Veenendaal dns      
Maarten van den Elzen Zetten dns      
Chris Bergmans Hellas        
Trimloop vrouwen          
Kadia Diêdhiou Pallas ’67 1 12 : 27
Rinke Berg VAV 2 13 : 29
Heidrun Stritzke Wageningen        
Trimloop mannen          
Arris van Deelen Ede 1 8 : 50
Rik Hoevers Pallas`67 2 10 : 57
Henk Kas Wageningen 3 11 : 16
Jos Janssen Climax 4 12 : 07
Hans Jansen De Liemers dns      
Dhr. Willemsen VAV dns      
Dhr. van der Jagt VAV dns