Veenendaal – 39e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
30 oktober 2010

Zaterdag 30 oktober was de eerste wedstrijd van de 39ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2010/2011.
In totaal zijn er 278 lopers gefinisht.
Weer: 11°C, lichte regen, wind: zuid 14 km/h, luchtvochtigheid: 94%.
Bijgewerkt: 1 nov. 2010.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini
Jongens pupillen Mini
Bram Roks Astylos 1 5 : 38
Dawit Verwers Pallas 67 2 5 : 59
Jurre Klumpenaar VAV 3 6 : 11
Pier Langen Pallas 67 4 6 : 32
Meisjes pupillen C
Silu Verwers Pallas 67 1 5 : 15
Lieke Sportel Climax 2 5 : 45
Iris Koevoets Climax 3 5 : 50
Kirsten de Jong Astylos 4 5 : 57
Manoek van Schijndel Climax 5 6 : 31
Desiree Gronouwe Climax 6 6 : 40
Jongens pupillen C
Chris van Dijk Climax 1 4 : 57
Nils Reefman Pallas 67 2 5 : 02
Pieter Bulte Pallas 67 3 5 : 13
Casper Pleijsier Arena 4 5 : 16
Bart Oude Voshaar Pallas 67 5 5 : 21
Robin Antonise Pallas 67 6 5 : 25
Wouter Lamers Arena 7 5 : 33
Glenn Kramer VAV 8 5 : 34
Ariën Dekker Climax 9 5 : 41
Christian Wolkers Arena 10 5 : 41
Djurre Wieringa Pallas 67 11 6 : 53
Meisjes pupillen B
Sofieke Weening VAV 1 4 : 53
Renate Oldenhof Climax 2 5 : 10
Imola Peters Liemers 3 5 : 20
Vanessa Stokkers Astylos 4 5 : 53
Tessel Langen Pallas 67 5 5 : 53
Jongens pupillen B
Florian Kramer Pallas 67 1 4 : 29
Isar Bonthuis VAV 2 4 : 43
Max van Gelder Arena 3 4 : 48
Salle Wieringa Pallas 67 4 4 : 52
Gerben Hutten VAV 5 4 : 55
Boet Elfvering Liemers 6 4 : 56
Tim van der Leeden Arena 7 5 : 04
Henry van der Ziel VAV 8 5 : 10
Freek Weijman Pallas 67 9 5 : 14
Luuk Welling Arena 10 5 : 30
Jelle van Bergen Pallas 67 11 5 : 51
Einar Visser Pallas 67 12 6 : 02
Meisjes pupillen A
Christel Heuseveldt Climax 1 4 : 14
Kayleigh de Graaff Pallas 67 2 4 : 22
Britt Kwakernaak Pallas 67 3 4 : 29
Renate Wolters VAV 4 4 : 44
Eva Nieuwstad Pallas 67 5 4 : 47
Eva Krabbenborg VAV 6 4 : 48
Indra van den Berg Liemers 7 4 : 51
Roos Verburg VAV 8 4 : 52
Amber van Herp Climax 9 4 : 53
Sterre Raaphorst Astylos 10 5 : 04
Fleur van Dijk Climax 11 5 : 08
Rozemarijn Snijders Climax 12 5 : 08
Marije de Kleuver Climax 13 5 : 09
Jetske van der Wilt Pallas 67 14 5 : 10
Linn Willemsen VAV 15 5 : 10
Ming Verwers Pallas 67 16 5 : 11
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 17 5 : 28
Noortje Vos Climax 18 5 : 32
Isa Lamers Pallas 67 19 5 : 38
Kim Kramer VAV 20 5 : 44
Manon Boerma Astylos 21 5 : 52
Marit Otten Astylos 22 6 : 21
Sophie Roks Astylos 23 6 : 26
Jongens pupillen A
Kristiaan van Keulen VAV 1 4 : 09
Tijs Olde VAV 2 4 : 21
Jelles Duin Astylos 3 4 : 25
Jibbe Klumpenaar VAV 4 4 : 26
Maurits van der Ziel VAV 5 4 : 26
Jonas Welling Arena 6 4 : 27
Gerben Westenbroek VAV 7 4 : 28
Sieb Mostert Pallas 67 8 4 : 28
Thomas Weening VAV 9 4 : 32
Joas Muller VAV 10 4 : 36
Jesper Winkes Pallas 67 11 4 : 36
Stijn Straatman Pallas 67 12 4 : 38
Michael Osayande Climax 13 4 : 38
Job Dieterman Arena 14 4 : 39
Tom de Graaf VAV 15 4 : 41
Ruben Peters Climax 16 4 : 42
Max van de Pol Climax 17 4 : 44
Conor Van Kan VAV 18 4 : 47
Giovanni Bekker VAV 19 4 : 48
Ruben van Doorn Climax 20 4 : 49
Xander Hanou Liemers 21 4 : 51
Marco Janssen Climax 22 4 : 56
Bert Jan Overeem VAV 23 5 : 00
Timo Leppers VAV 24 5 : 06
Sven Huibers Climax 25 5 : 07
Nathan Drost VAV 26 5 : 08
Arris van Deelen Climax 27 5 : 10
Jesse de Zeeuw Astylos 28 5 : 19
Niels Boonstra Astylos 29 5 : 21
Tom de Pater VAV 30 5 : 28
Casper Schoots Astylos 31 5 : 57
Roy Kwint Astylos 32 6 : 38
Meisjes junioren D
Marjolein Pijper Climax 1 5 : 37
Sigrid van Holland VAV 2 5 : 57
Fieke Pepping Pallas 67 3 6 : 05
Jasmijn Hoevers Pallas 67 4 6 : 13
Anouk Hutten VAV 5 6 : 17
Tessa Hodes L.g. Aart Stigter 6 6 : 36
Noor de Klein L.g. Aart Stigter 7 6 : 38
Louise van der Vlugt Arena 8 6 : 55
Hanneke van der Ziel VAV 9 6 : 56
Maaike Lukkien Pallas 67 10 7 : 12
Marjolein Smant Pallas 67 11 7 : 13
Sasja van Andel VAV 12 7 : 21
Jongens junioren D
Lars Olde VAV 1 8 : 10
Gerson de Kleuver VAV 2 8 : 56
Joost de Kleuver Climax 3 9 : 10
Joel Hollander L.g. Aart Stigter 4 9 : 30
Fabian van Dongen Climax 5 9 : 36
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 6 9 : 44
Luuk Raaphorst Astylos 7 9 : 49
Thomas van Harskamp Liemers 8 10 : 00
Jelle Marang Pallas 67 9 10 : 06
Rick den Hartog Climax 10 10 : 10
Jelmer Lennartz VAV 11 10 : 13
Job Visser Astylos 12 10 : 14
Rick van Voorst Climax 13 10 : 16
Niels Koevoets Climax 14 10 : 17
Daan Sanders Liemers 15 10 : 22
Stefan Jägers Pallas 67 16 10 : 24
Jasper Rou VAV 17 10 : 28
Mike Van Kan VAV 18 10 : 33
Borre Verdoes Pallas 67 19 10 : 34
Owen van Zelst VAV 20 10 : 38
Olav Kleinherenbrink Liemers 21 10 : 40
Maikel van Lienden Astylos 22 10 : 43
Lars Huibers Climax 23 10 : 52
Jelle Huisman Liemers 24 10 : 57
Jeroen Bastenhof VAV 25 11 : 11
Jelle Smits VAV 26 11 : 16
Meisjes junioren C
Sabine Rutten VAV 1 8 : 13
Zillah Cornelissen Nijmegen Atl. 2 9 : 11
Sanne Jansen Pallas 67 3 9 : 25
Dorien Konig Pallas 67 4 9 : 34
Marleen Kas Pallas 67 5 9 : 38
Iris Conijn Pallas 67 6 9 : 54
Naomi vd Pol VAV 7 9 : 58
Femke Kazemier VAV 8 10 : 11
Annemarie van Harskamp Liemers 9 10 : 16
Laura Hutten VAV 10 10 : 20
Christine Moene Pallas 67 11 10 : 20
Femke Kommerie VAV 12 10 : 30
Romy Beukeboom Pallas 67 13 10 : 35
Rosalie Hoek VAV 14 11 : 05
Merel de Klein L.g. Aart Stigter 15 11 : 08
Merel Visser Astylos 16 12 : 14
Jongens junioren C
Jelmer van de Linden Statina 1 8 : 09
Koen Jansen Pallas 67 2 8 : 14
Ruben Sansom Pallas 67 3 8 : 18
Milan van der Meer Arena 4 8 : 33
Jeroen Bakker Hellas 5 8 : 45
Harm Dieterman Arena 6 9 : 03
Jorn Rutten Arena 7 9 : 04
Niels de Jong Arena 8 9 : 07
Thomas Vos Climax 9 9 : 27
Armin Harms Climax 10 9 : 32
Jonas Mars Pallas 67 11 9 : 42
Anne Ysselstijn VAV 12 9 : 48
Jelrik Hupkes VAV 13 9 : 53
Julius Martens Arena 14 9 : 55
Pelle Oude Vrieling Climax 15 10 : 13
David Quakkelaar VAV 16 10 : 20
Rick Kappen Climax 17 10 : 25
Joris Gelmers Pallas 67 18 10 : 26
Kevin Groeneveld Arena 19 10 : 32
Luuk Achterberg VAV 20 12 : 01
Tom van der Linden Astylos 21 12 : 32
Meisjes junioren B
Marianne van Deelen Climax 1 9 : 23
Joosje Goedhart Pallas 67 2 9 : 39
Minke van Oeffelt Pallas 67 3 9 : 46
Elise Rutten VAV 4 10 : 40
Jongens junioren B
Bart Konig Pallas 67 1 13 : 35
Stan van der Meer Arena 2 13 : 40
Sven Ariessen VAV 3 14 : 38
Nick Gieltjes Statina 4 14 : 41
Cor Ysselstijn VAV 5 15 : 58
Job Oude Vrieling Climax 6 16 : 16
Meisjes junioren A
Jongens junioren A
Roy Gerrits Astylos 1 23 : 49
Ådne Renes Climax 2 26 : 26
Korte cross vrouwen
Sigrid Dassen Tartlétos 1 8 : 50
Linda Hulsbeek Climax 2 9 : 49
Evelien Kooij Tartlétos 3 10 : 03
Claudia Kazemier VAV 4 11 : 00
Maaike Gronouwe Climax 5 15 : 46
Korte cross vrouwen masters
Christy van Beek Pallas 67 1 9 : 11
Jantiene Hannessen AV Fit 2 9 : 50
Nienke Brouwer Pallas 67 3 11 : 00
Klaske Hoogstra Pallas 67 4 12 : 41
Korte cross mannen
Derrick Kazemier VAV 1 12 : 59
Mark Hamersma VAV 2 13 : 29
Matthijs Beerepoot Climax 3 14 : 14
Erik Simons Tartlétos 4 14 : 31
Marco Davelaar VAV 5 14 : 32
Erik de Bruin Statina 6 14 : 37
Gerben Bontekoe _ 7 15 : 31
Richard Vermeer _ 8 15 : 53
Davey Beuving Climax 9 15 : 57
Ralph Smits Pallas 67 10 16 : 10
Peter de Kleuver VAV 11 17 : 43
Marcel de Graaf _ 12 19 : 38
Korte cross mannen masters
Bernard Engberrink L.g. Aart Stigter 1 14 : 21
Michiel Boonstra Astylos 2 14 : 34
Joost Doelman L.g. Aart Stigter 3 14 : 40
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 4 14 : 46
Johannes van der Meer Arena 5 15 : 24
Ron van de Linden Statina 6 15 : 26
Marc van Gelder Arena 7 15 : 32
Jan van Kan Arena 8 15 : 40
Hilko van Hell Wageningen 9 15 : 44
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 10 15 : 44
Adrie Honders L.g. PK 11 15 : 53
Reijer Demoet Veenendaal 12 16 : 00
Gert Vermeer L.g. PK 13 16 : 02
Rob Renes Climax 14 16 : 03
Eric Vink RLV 15 16 : 10
Marco Harms Climax 16 16 : 36
Luc Bonten Pallas 67 17 16 : 42
Jacob Hartman VAV 18 16 : 42
Peter Derksen Climax 19 19 : 30
Fransje Manuputty Climax 20 21 : 26
Aart de Harder Climax 21 24 : 09
Martin Laport Ede *) 28 : 58
Lange cross vrouwen
Mireille Baart Pallas 67 1 24 : 29
Saskia Uittenbosch VAV 2 25 : 12
Lange cross vrouwen masters
Danielle Krijgsman Spiridon 1 24 : 20
Hella Greuell Climax 2 26 : 09
Judith Worm Dieren 3 28 : 47
Ria Maarleveld VAV 4 29 : 13
Jennie Sasbrink VAV 5 31 : 49
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 6 32 : 23
Helma van Doorn VAV 7 32 : 35
Lange cross mannen
Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 36 : 03
Melvin Laport Climax 2 36 : 58
Jur Kruijt Tartlétos 3 36 : 59
Jan Zwaan L.g. Aart Stigter 4 37 : 11
Ronald Prins VAV 5 38 : 23
Marco Davelaar VAV 6 39 : 43
Jannik Klumpenaar VAV 7 42 : 46
Hidde Beumer _ 8 43 : 50
Gerk van der Have Statina 9 45 : 17
Lange cross mannen masters
Hendrik Jan Hanning Pallas 67 1 35 : 59
Gerard van de Grift Leersum 2 37 : 17
René van der Vlugt Arena 3 37 : 43
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 4 39 : 54
Laurens Beerepoot Climax 5 39 : 58
Franklin van Voskuilen VZC 6 40 : 08
Jan van Dijk VAV 7 40 : 28
Stuyt Jos Pallas 67 8 40 : 48
André Knop L.g. Aart Stigter 9 42 : 04
Henny Fleijsman Wageningen 10 42 : 24
Kees Jan Otto VZC 11 42 : 36
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 12 43 : 21
Theo Deur L.g. Aart Stigter 13 43 : 30
J. Suurmond Arena 14 43 : 52
Arend Roseboom Climax 15 43 : 55
George Veldman VZC 16 44 : 20
Jan Overeem VAV 17 44 : 43
Jacob Hartman VAV 18 44 : 43
Tim Steenbergh Climax 19 44 : 55
Gert van Harskamp Liemers 20 45 : 04
Johan Derriks Climax 21 45 : 21
Perry Van Kan VAV 22 45 : 45
Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 23 46 : 46
Arie Houdijk VAV 24 46 : 49
Theo Reus VAV 25 46 : 50
Dick van Hilten Climax 26 47 : 46
Piet Wintermans Climax 27 48 : 51
Jan Hendriksen VAV 28 49 : 37
Henk Slotboom Climax 29 49 : 58
Huub Albreghs Climax 30 50 : 09
Ton Spierings Climax 31 51 : 00
Karel Klumpenaar VAV 32 53 : 25
Theo Backer Wageningen dnf
Trimloop vrouwen
Thea van Lopik Pallas 67 1 11 : 11
Heidrun Stritzke Wageningen 2 11 : 40
Trimloop mannen
Geerit Pater VAV 1 8 : 59
Haje Visser Pallas 67 2 9 : 56
Marco Durand Climax 3 10 : 17
*) 5840m gelopen (JJA)