Veenendaal – 40e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
29 oktober 2011

Zaterdag 29 oktober was de eerste wedstrijd van de 40ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2011/2012.
In totaal zijn er 293 lopers gefinisht.
Weer: 13°C, licht bedekt, zeer rustig najaarsweer, wind: zuid 3.5 km/u, luchtvochtigheid: 89%.
Bijgewerkt: 31 okt. 2011.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Esmée Beukers Pallas 67 1 5 : 49
Hester Moene Pallas 67 2 5 : 57
Dagmar Huibers Climax 3 6 : 31
Rebekka Kool Rhenen 4 7 : 41
Eliane Gronouwe Climax 5 9 : 41
Jongens pupillen Mini          
Harm Olde VAV 1 4 : 43
Dawit Verwers Pallas 67 2 5 : 11
Meisjes pupillen C          
Dorine van Leeuwen Ede 1 5 : 46
Marieke Lamers Arena 2 5 : 55
Lotte Aartse Arena 3 6 : 33
Nina van Doorn Arena 4 6 : 37
Jongens pupillen C          
Jurre Klumpenaar VAV 1 4 : 59
Daan Reefman Pallas 67 2 5 : 26
Senne Grift Climax 3 5 : 34
Ard Laffeber Astylos 4 6 : 45
Meisjes pupillen B          
Silu Verwers Pallas 67 1 4 : 53
Anne Kuipers Pallas 67 2 5 : 04
Keet Rogh VAV 3 5 : 09
Marije Bakker Pallas 67 4 5 : 20
Naomi Kool Rhenen 5 5 : 24
Kirsten de Jong Astylos 6 5 : 35
Desiree Gronouwe Climax 7 6 : 03
Manoek van Schijndel Climax 8 6 : 22
Jongens pupillen B          
Chris van Dijk Climax 1 4 : 31
Nils Reefman Pallas 67 2 4 : 49
Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 4 : 50
Wouter Lamers Arena 4 4 : 51
Stefan Beukers Pallas 67 5 4 : 54
Casper Pleijsier Arena 6 4 : 59
Roeland van Laar Arena 7 5 : 05
Christian Wolkers Arena 8 5 : 18
Dick Overeem VAV 9 5 : 20
Djurre Wieringa Pallas 67 10 5 : 21
Bart Oude Voshaar Pallas 67 11 5 : 28
Timon Los Pallas 67 12 5 : 36
Tom van der Greft Pallas 67 13 5 : 41
Glenn Kramer VAV 14 5 : 52
Meisjes pupillen A          
Lotte Geelen Pallas 67 1 4 : 10
Britt Kwakernaak Pallas 67 2 4 : 27
Sterre Buijs VAV 3 4 : 35
Maaike Hageman Liemers 4 4 : 50
Eva Nieuwstad Pallas 67 5 4 : 51
Renate Oldenhof Climax 6 4 : 59
Manon Boerma Astylos 7 5 : 03
Joanne Abbing Pallas 67 8 5 : 13
Vanessa Stokkers Astylos 9 5 : 17
Priscella Opperman VAV 10 5 : 22
Rozemarijn Snijders Climax 11 5 : 29
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 12 5 : 30
Fenna Rasing Liemers 13 5 : 31
Juul van Hofweegen Pallas 67 14 5 : 46
Jitske Hell VAV 15 5 : 50
Madee Lamers Pallas 67 16 6 : 05
Jasmijn Schoenmaker Pallas 67 17 6 : 10
Feline de Lorijn Liemers 18 6 : 56
Jongens pupillen A          
Tijs Olde VAV 1 4 : 02
Stijn Straatman Pallas 67 2 4 : 03
Florian Kramer Pallas 67 3 4 : 03
Tom de Pater VAV 4 4 : 27
Bert Jan Overeem VAV 5 4 : 30
Jetse Kommerie Veenendaal 6 4 : 34
Max van Gelder Arena 7 4 : 35
Tim van der Leeden Arena 8 4 : 41
Robin van Swieten VAV 9 4 : 44
Henry van der Ziel VAV 10 4 : 46
Arris van Deelen Climax 11 4 : 47
Ruben van Doorn Climax 12 4 : 50
Freek Weijman Pallas 67 13 4 : 50
Lucas Vandersteen Climax 14 4 : 50
Jeffrey van den Brink Climax 15 4 : 54
Karst van der Wal Arena 16 4 : 55
Onno van Elburg VAV 17 4 : 58
Sven Huibers Climax 18 4 : 59
Marco Janssen Climax 19 4 : 59
Tom Matthijsen Pallas 67 20 5 : 05
Gerben Hutten VAV 21 5 : 10
Sjoerd van Dis Arena 22 5 : 13
Salle Wieringa Pallas 67 23 5 : 21
Steven Koomen Pallas 67 24 5 : 37
Mats Brouwer Pallas 67 25 5 : 44
Max Botschuijver Climax 26 5 : 50
Kaai Hoffmann Pallas 67 27 6 : 07
Age Reindersma Climax 28 6 : 13
Meisjes junioren D          
Christel Heuseveldt Climax 1 5 : 38
Anke Haverlach Climax 2 6 : 01
Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 6 : 10
Renate Wolters VAV 4 6 : 25
Harmke Rasing Liemers 5 6 : 35
Roos Verburgh VAV 6 6 : 37
Amber van Herp Climax 7 6 : 39
Noa Helder Pallas 67 8 6 : 42
Jetske van der Wilt Pallas 67 9 6 : 43
Louise van der Vlugt Arena 10 6 : 43
Fleur van Dijk Climax 11 6 : 44
Ming Verwers Pallas 67 12 6 : 51
Tessa Janssen Astylos 13 7 : 00
Fleur Wenneker VAV 14 7 : 27
Noa Walstra Astylos 15 7 : 35
Isa Lamers Pallas 67 16 7 : 42
Marije de Kleuver Climax 17 7 : 43
Kim Kramer VAV 18 7 : 59
Jongens junioren D          
Sieb Mostert Pallas 67 1 8 : 25
Kristian van Keulen VAV 2 8 : 49
Jibbe Klumpenaar VAV 3 8 : 54
Jeroen Schenk Pallas 67 4 9 : 17
Owen van Zeelst VAV 5 9 : 22
Jesper Winkes Pallas 67 6 9 : 23
Thomas van Harskamp Liemers 7 9 : 29
Lars Huibers Climax 8 9 : 29
Jasper Rou VAV 9 9 : 31
Maurits van der Ziel VAV 10 9 : 58
Ruben Peters Climax 11 9 : 59
Gerben Westenbroek VAV 12 10 : 02
Giovanni Bekker VAV 13 10 : 04
Job Dieterman Arena 14 10 : 07
Bram Doeser L.g. Aart Stigter 15 10 : 23
Tom de Graaf VAV 16 10 : 33
Jeroen Bastenhof VAV 17 10 : 53
Anne van der Meer Arena 18 11 : 16
Thimo Lahr Pallas 67 19 11 : 18
Daan Lennartz VAV 20 11 : 53
Bas Davids VAV 21 13 : 38
Meisjes junioren C          
Sanne Jansen Pallas 67 1 9 : 00
Marjolein Pijper Climax 2 9 : 08
Fieke Pepping Pallas 67 3 9 : 39
Jasmijn Hoevers Pallas 67 4 9 : 43
Christine Moene Pallas 67 5 9 : 44
Romy Beukeboom Pallas 67 6 9 : 45
Hannah Peters Liemers 7 9 : 46
Sigrid van Holland VAV 8 9 : 50
Bente Klumpenaar VAV 9 9 : 52
Anouk Hutten VAV 10 9 : 55
Suze Vermeer Pallas 67 11 9 : 55
Julia Aartse Arena 12 10 : 17
Annemarie van Harskamp Liemers 13 10 : 27
Jongens junioren C          
Ruben Sansom Pallas 67 1 8 : 01
Lars Olde VAV 2 8 : 09
Gerson de Kleuver VAV 3 8 : 47
Niels de Jong Arena 4 9 : 00
Joost de Kleuver Climax 5 9 : 15
Rick van Voorst Climax 6 9 : 18
Julius Martens Arena 7 9 : 33
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 8 9 : 44
David Quakkelaar VAV 9 9 : 50
Joël Hollander L.g. Aart Stigter 10 9 : 55
Djurre van der Molen Pallas 67 11 10 : 12
Jan Siemen Smink Pallas 67 12 10 : 18
Job Meyer VAV 13 10 : 23
Borre Verdoes Pallas 67 14 10 : 34
Maikel van Lienden Astylos 15 11 : 04
Jelmer Lennartz VAV 16 11 : 10
Meisjes junioren B          
Dorien Konig Pallas 67 1 9 : 46
Emma Wes Climax 2 9 : 56
Femke Kazemier VAV 3 10 : 17
Iris Conijn Pallas 67 4 10 : 23
Marleen Kas Pallas 67 5 10 : 24
Yvonne van Baardwijk Climax 6 11 : 28
Jongens junioren B          
Damien van de Pol Astylos 1 13 : 38
Jeroen Bakker Hellas 2 13 : 48
Milan van der Meer Arena 3 13 : 57
Nick Gieltjes Statina 4 14 : 17
Koen Jansen Pallas 67 5 14 : 38
Harm Dieterman Arena 6 15 : 27
Jelle Hamersma VAV 7 15 : 43
Jasper Kuiters Climax 8 16 : 09
Jonas Mars Pallas 67 9 16 : 10
Armin Harms Climax 10 16 : 24
Meisjes junioren A          
Elise Rutten VAV 1 16 : 53
Jongens junioren A          
Ådne Renes Climax 1 25 : 28
Korte cross vrouwen          
Linda Hulsbeek Climax 1 9 : 03
Stella Pleijsier Arena 2 11 : 13
Coby de Vries Pallas 67 3 13 : 34
Korte cross vrouwen masters          
Ria Perfors RLV 1 10 : 42
Nienke Brouwer Pallas 67 2 10 : 50
Klaske Hoogstra Pallas 67 3 12 : 09
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 4 12 : 27
Yolanda van Baardwijk Climax 5 13 : 05
Helma van Doorn RLV 6 13 : 06
Korte cross mannen          
Nout Jansen Tartlétos 1 12 : 15
Mathias Meijer Climax 2 12 : 26
Mischa Petie Tartlétos 3 12 : 53
Marijn Wouters Rotterdam Atl. 4 13 : 06
Vincent Sokolowski Hellas 5 13 : 09
Ralph Uenk Climax 6 13 : 26
Bart Konig Pallas 67 7 13 : 32
Lennart Kleinjans Tartlétos 8 13 : 40
Jannick Klumpenaar VAV 9 14 : 34
Erik-Jan van Gelderen VAV 10 14 : 41
Bart Hanswijk Climax 11 14 : 49
Erik de Bruin Statina 12 14 : 52
Gerk van de Have Statina 13 15 : 24
Davey Beuving Climax 14 16 : 26
Korte cross mannen masters          
Ronald Dercksen Arena 1 13 : 52
Michiel Boonstra Statina 2 14 : 06
Bart te Riele 3 14 : 19
Dick Scholtus 4 14 : 29
Jan Pannekoek Statina 5 14 : 32
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 6 14 : 50
Bert den Hartog 7 14 : 51
Johannes van der Meer Arena 8 14 : 59
René Gijsman Climax 9 15 : 04
Carl Jansen Pallas 67 10 15 : 07
Henk van der Meijde L.g. PK 11 15 : 12
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 12 16 : 03
Tonny Sopacua Dijkrunners 13 16 : 13
Rob Renes Climax 14 16 : 20
Wolter Buijs VAV 15 16 : 33
Adrie Honders L.g. PK 16 16 : 38
Reyer Demoet 17 16 : 40
Gert Vermeer 18 16 : 51
Tim van Vliet Wijk Bij Duurstede 19 16 : 52
Marco Harms Climax 20 17 : 01
Hein te Riele 21 17 : 18
Bert Nap VAV 22 17 : 38
Marinus van Cappelle VZC 23 19 : 38
Demy Radstaat Ede 24 19 : 49
Maarten-Willem Gronouwe Climax 25 20 : 23
Aart de Harder Climax 26 23 : 10
Harm de Vries Pallas 67 27 23 : 38
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 24 : 24
Mirthe van de Wel PAC 2 26 : 06
Marjolein Poolman Climax 3 28 : 12
Lange cross vrouwen masters          
Chanmari Koolen Pallas 67 1 22 : 58
Frederieke Sieders Pallas 67 2 25 : 58
Marianne Folmer Valburg 3 26 : 10
Isabella Oosting Climax 4 27 : 31
Hester Leendertz Climax 5 27 : 45
Ria Perfors RLV 6 29 : 07
Regina Derksen VAV 7 29 : 38
Ellen van Mourik VAV 8 29 : 49
Helma van Doorn RLV 9 30 : 26
Paulien Adamse Pallas 67 10 30 : 39
Netty van Offeren VAV 11 31 : 11
Nelise Westeneng VAV 12 31 : 13
Corrie Koedam VAV 13 31 : 42
Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 14 33 : 35
Beppie Klumpenaar VAV 15 34 : 43
Saskia van de Graaf VAV 16 37 : 12
Herma Stelling VAV 17 53 : 49
Lange cross mannen          
Joep van der Zanden Tartlétos 1 35 : 03
Coen Smiers Tartlétos 2 35 : 11
Harm van Baar Tartlétos 3 35 : 15
Ron van de Graaf PAC 4 35 : 36
Matthias Schröter Tartlétos 5 36 : 32
Jim Driessen Astylos 6 38 : 48
Wilco van Schenkhof Arena 7 41 : 25
Lange cross mannen masters          
René van der Vlugt Arena 1 35 : 53
Anne Wiersma VAV 2 36 : 18
Erik van Uterson Astylos 3 36 : 40
Ron van Dijk Astylos 4 37 : 38
Corne Kool Rhenen 5 38 : 33
Rob Zwartjens L.g.PK 6 39 : 11
Marco Davelaar VAV 7 39 : 47
Robert Kuyper Arena 8 39 : 52
Marco Weening Climax 9 40 : 25
Henk Lenderink Climax 10 40 : 56
Erik Brandsma VAV 11 41 : 41
Edwin Gierman L.g. PK 12 41 : 45
Ruud de Jongh Astylos 13 42 : 17
Peter Hamersma VAV 14 42 : 39
André Knop L.g. Aart Stigter 15 42 : 55
Sjouke Venema VZC 16 43 : 00
Bard Dolmans VAV 17 43 : 03
Pieter van Zijl VAV 18 43 : 06
Kees van Ravenswaaij VAV 19 43 : 32
Tim Steenbergh Climax 20 43 : 42
Theo Deur L.g. Aart Stigter 21 44 : 32
John Budding Astylos 22 44 : 41
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 23 44 : 45
Peter van de Haar VAV 24 44 : 54
Martin Bakker Pallas 67 25 44 : 55
A. Houdijk VAV 26 45 : 25
Ruud Sokolowski VAV 27 45 : 29
Henk van Kooten VAV 28 45 : 47
Wim Renes VAV 29 45 : 52
Huibert Gijsbertsen Ede 30 46 : 11
Theo Reus VAV 31 46 : 28
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 32 47 : 24
Herman Groothedde VAV 33 48 : 14
Henk Slotboom Climax 34 49 : 15
Arnold Bos VAV 35 49 : 36
Jan Hendriks VAV 36 50 : 02
Bert Leppers VAV 37 50 : 27
Martin Touwen VAV 38 51 : 06
Jean-Paul Kurris Ede 39 51 : 41
Bert de Haas Astylos 40 52 : 16
Gerrit van Ballegoyen Astylos 41 52 : 30
Peter Hoevens VZC 42 53 : 20
Dirk de Vries 43 58 : 35
Dick de Wit VAV 44 62 : 12
P.van de Baan VAV dnf      
Christiaan de Lange Dijkrunners dnf      
Trimloop vrouwen          
Nancy Beerens 1 13 : 51
Trimloop mannen          
Rob Blesgraaf Liemers 1 9 : 41
Sjaak Conijn 2 10 : 26
Jacco van Doorn 3 10 : 38
Henk Vermeer Pallas 67 4 12 : 03
Jos Janssen Climax 5 12 : 23