Veenendaal – 41e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
27 oktober 2012

Zaterdag 27 oktober was de eerste wedstrijd van de 41ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2012/2013.
In totaal zijn er 342 lopers gefinisht.
Weer: 5°C, mooi, rustig najaarsweer.
Bijgewerkt: 29 okt. 2012.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Maria Muller VAV 1 5 : 53
Nienke de Jong Climax 2 6 : 40
Rebekka Kool Rhenen 3 6 : 58
Lisanne Grounouwe Climax 4 8 : 31
Meisjes pupillen C          
Jisze Diemer Climax 1 5 : 13
Floor Ignatius Climax 2 5 : 23
Larissa van de Bovenkamp VAV 3 5 : 33
Evelyn Navarro Climax 4 5 : 34
Esmée Beukers Pallas 67 5 5 : 42
Esther Ros Pallas 67 6 5 : 42
Hester Moene Pallas 67 7 5 : 43
Floor Suijker Climax 8 6 : 05
Annemijn Drost VAV 9 6 : 09
Nora Mourits Pallas 67 10 6 : 17
Imke den Breejen Pallas 67 11 6 : 17
Dagmar Huibers Climax 12 6 : 36
Amber Boering Pallas 67 13 7 : 02
Eliane Gronouwe Climax 14 7 : 45
Jongens pupillen C          
Harm Olde VAV 1 4 : 35
Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 55
Tygo Hulsebos VAV 3 5 : 27
Jilles Scherphof Arena 4 5 : 47
Niels Adriaan VAV 5 5 : 50
Eysse Wieringa Pallas 67 6 5 : 58
Casper Starren Pallas 67 7 6 : 05
Tycho Borm Pallas 67 8 6 : 11
Daan van der Greft Pallas 67 9 7 : 16
Meisjes pupillen B          
Meike Leenders VAV 1 4 : 53
Isa Leidekker VAV 2 5 : 06
Fenna Achterberg VAV 3 5 : 11
Charlotte Guirain VAV 4 5 : 41
Tula Frijters Pallas 67 5 5 : 43
Marieke Lamers Arena 6 5 : 47
Kore Hengeveld Pallas 67 7 5 : 52
Floor Olthof Pallas 67 8 5 : 55
Dorine van Leeuwen Climax 9 6 : 10
Nina van Doorn Arena 10 6 : 25
Lotte Aartse Arena 11 6 : 49
Jongens pupillen B          
Jasper van Craaikamp VAV 1 4 : 37
Jelle van der Veer Climax 2 4 : 44
Ard Laffeber Astylos 3 4 : 45
Jort Mulders VAV 4 4 : 49
Senne Grift Climax 5 4 : 58
Jurre Klumpenaar VAV 6 5 : 01
Menno Jonker Climax 7 5 : 15
David Versteeg VAV 8 5 : 17
Daan Reefman Pallas 67 9 5 : 39
Joost Spoor VAV 10 5 : 43
Daan Memelink Pallas 67 11 5 : 53
Tijm Wennekes Pallas 67 12 6 : 00
Jelle Bosma Pallas 67 13 6 : 01
Koen van Ballegooijen Astylos 14 6 : 32
Meisjes pupillen A          
Keet Rogh VAV 1 4 : 38
Rachel Muller VAV 2 4 : 48
Linde van Dijken VAV 3 4 : 55
Celine Meixner L.g. Aart Stigter 4 4 : 56
Jana Stobbelaar Pallas 67 5 4 : 58
Silu Verwers Pallas 67 6 5 : 17
Vanessa Stokkers Astylos 7 5 : 19
Else Janssen Climax 8 5 : 22
Naomi Kool Rhenen 9 5 : 28
Anne Kuipers Pallas 67 10 5 : 32
Noël Bookelmann Climax 11 5 : 39
Roos van Ballegooijen Astylos 12 5 : 47
Isa Wijdenes Climax 13 5 : 48
Madee Lamers Pallas 67 14 5 : 57
Desiree Gronouwe Climax 15 6 : 00
Mirke Ruiter Pallas 67 16 6 : 05
Nadia Luna ten Hoeve Pallas 67 17 6 : 50
Chayenne van de Bovenkamp VAV 18 7 : 04
Chantal van Wijk Pallas 67 19 7 : 21
Jongens pupillen A          
Florian Kramer Pallas 67 1 4 : 03
Salle Wieringa Pallas 67 2 4 : 28
Henry van der Ziel VAV 3 4 : 38
Rick Aalberts VAV 4 4 : 44
Tim van der Leeden Arena 5 4 : 46
Bjorn Hulsebos VAV 6 4 : 47
Freek Weijman Pallas 67 7 4 : 47
Stefan Beukers Pallas 67 8 4 : 48
Max van Gelder Arena 9 4 : 48
Nils Reefman Pallas 67 10 4 : 49
Casper Pleijsier Arena 11 4 : 51
Dick Overeem VAV 12 4 : 53
Tom Ronge Liemers 13 5 : 04
Roeland van Laar Arena 14 5 : 05
Robin Antonise Pallas 67 15 5 : 05
Sam Middelhoven VAV 16 5 : 06
Wouter Lamers Arena 17 5 : 07
Jelle van Bergen Pallas 67 18 5 : 07
Sjoerd Kraan Pallas 67 19 5 : 08
Gerben Hutten VAV 20 5 : 12
Christian Wolkers Arena 21 5 : 13
Jelle van Uitert VAV 22 5 : 19
Steven Koomen Pallas 67 23 5 : 22
Kasper Dercksen Arena 24 5 : 24
Martijn de Jong Climax 25 5 : 25
Bart Oude Voshaar Pallas 67 26 5 : 32
Djurre Wieringa Pallas 67 27 5 : 33
Rémon Camiel ten Hoeve Pallas 67 28 5 : 35
Doede Scherphof Arena 29 5 : 39
Timon Los Pallas 67 30 5 : 42
Hugo van de Haar VAV 31 5 : 42
Mika Hanou Liemers 32 5 : 44
Sander van den Berg Pallas 67 33 5 : 45
Tjerk Hendriks Climax 34 5 : 45
Nils Bos Arena 35 5 : 50
Age Reindersma Climax 36 6 : 03
Tom van der Greft Pallas 67 37 6 : 21
Guus van Groningen Pallas 67 38 6 : 57
Johan Stockschen Pallas 67 39 7 : 07
Meisjes junioren D          
Bregje Sloot Liemers 1 5 : 25
Kyra Keurentjes Liemers 2 5 : 30
Christel Heuseveldt Climax 3 5 : 41
Kayleigh de Graaff Pallas 67 4 5 : 56
Milou Mattijssen Liemers 5 6 : 07
Britt Kwakernaak Pallas 67 6 6 : 19
Marit de Jong Liemers 7 6 : 28
Eva Nieuwstad Pallas 67 8 6 : 32
Fleur van Dijk Climax 9 6 : 35
Harmke Rasing Liemers 10 6 : 42
Jetske van der Wilt Pallas 67 11 6 : 42
Isa Lamers Pallas 67 12 6 : 59
Marije de Kleuver Climax 13 7 : 06
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 14 7 : 09
Joanne Abbing Pallas 67 15 7 : 10
Fenna Rasing Liemers 16 7 : 43
Serena van de Bovenkamp VAV 17 8 : 25
Jongens junioren D          
Sieb Mostert Pallas 67 1 8 : 22
Kristian van Keulen VAV 2 8 : 37
Jibbe Klumpenaar VAV 3 8 : 40
Tijs Olde VAV 4 8 : 43
Maurits van der Ziel VAV 5 9 : 15
Jeroen Schenk Pallas 67 6 9 : 27
Xander Hanou Liemers 7 9 : 29
Job Dieterman Arena 8 9 : 52
Karst van der Wal Arena 9 9 : 53
Tom de Pater VAV 10 9 : 55
Gerben Westerbroek VAV 11 9 : 59
Arris van Deelen Climax 12 10 : 14
Bert-Jan Overeem VAV 13 10 : 25
Giovanni Bekker VAV 14 10 : 36
Jeffrey van den Brink Climax 15 11 : 01
Sven Huibers Climax 16 11 : 24
Marco Janssen Climax 17 11 : 43
Lucas Vandersteen Climax 18 12 : 15
Bas Davids VAV 19 12 : 24
Meisjes junioren C          
Fieke Pepping Pallas 67 1 9 : 27
Julia Aartse Arena 2 9 : 39
Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 3 10 : 00
Suze Vermeer Pallas 67 4 10 : 06
Louise van der Vlugt Arena 5 10 : 23
Jongens junioren C          
Lars Olde VAV 1 7 : 58
Gerson de Kleuver VAV 2 8 : 42
Joost de Kleuver Climax 3 9 : 07
Rick van Voorst Climax 4 9 : 13
Niek Frijlink Climax 5 9 : 57
Lars Huibers Climax 6 9 : 59
Jasper Rou VAV 7 10 : 09
Joel Hollander L.g. Aart Stigter 8 10 : 14
Ralf Oosten L.g. Aart Stigter 9 10 : 29
Bastian van Esterik Astylos 10 11 : 53
Jeroen Bastenhof VAV 11 12 : 12
Dick Fokking L.g. Aart Stigter 12 12 : 17
Meisjes junioren B          
Eline de Jong Liemers 1 8 : 49
Sanne Jansen Pallas 67 2 9 : 54
Dorien Konig Pallas 67 3 10 : 09
Christine Moene Pallas 67 4 10 : 22
Marleen Kas Pallas 67 5 10 : 30
Femke Kazemier VAV 6 10 : 37
Vivian van Wijk Astylos 7 11 : 37
Bente Klumpenaar VAV 8 11 : 59
Jongens junioren B          
Milan van der Meer Arena 1 13 : 13
Jorn Heinst Liemers 2 13 : 13
Ruben Sansom Pallas 67 3 13 : 34
Damien van de Pol Astylos 4 13 : 55
Jeroen Bakker Hellas 5 14 : 13
Harm Dieterman Arena 6 14 : 29
Jasper Kuiters Climax 7 14 : 37
Wessel Flinterman Statina 8 14 : 21
Thomas Vos Climax 9 14 : 49
Jorn Rutten Arena 10 14 : 54
Jan Siemen Smink Pallas 67 11 15 : 58
Armin Harms Climax 12 16 : 27
Filip Ducheine Doorn 13 16 : 37
Meisjes junioren A          
Elise Rutten VAV 1 16 : 41
Yvonne Baardwijk Climax 2 19 : 40
Jongens junioren A          
Thijs Hubers Liemers 1 21 : 25
Jelle Hamersma VAV 2 22 : 09
Martijn Goddijn Climax 3 23 : 25
Korte cross vrouwen          
Lotte Spraakman Rotterdam Atl. 1 8 : 39
Nadine Willems Liemers 2 9 : 14
Evelien Kooij Tartlétos 3 10 : 14
Korte cross vrouwen masters          
Joke Boon L.g. Aart Stigter 1 10 : 43
Ria Perfors VZC 2 11 : 06
Cora Vermeer VZC 3 11 : 12
Ellen van Dijk Astylos 4 11 : 18
Nienke Brouwer Pallas 67 5 11 : 22
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 6 11 : 48
Anita Damen Wijk Bij Duurstede 7 12 : 01
Corrie Koedam VAV 8 12 : 07
Bernadet Kampuys 9 12 : 19
Marjon van Eck Veenendaal 10 12 : 21
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 12 : 52
Margriet Tollenaar VZC 12 13 : 06
Helma van Doorn VZC 13 13 : 36
Korte cross mannen          
Bart Uiterwijk Hellas 1 12 : 08
Justin Meerenburgh Liemers 2 12 : 13
Vincent Sokolowski Hellas 3 12 : 33
Edwin Wissema Liemers 4 12 : 55
Derrick Kazemier VAV 5 13 : 02
Koen Jansen Pallas 67 6 13 : 05
Bart Konig Pallas 67 7 13 : 09
Lennart Kleinjans Tartlétos 8 14 : 02
Matthijs Beerepoot Climax 9 14 : 04
Bart Hanswijk Climax 10 14 : 32
Jelle Hanswijk Climax 11 14 : 44
Erik-Jan van Gelderen VAV 12 15 : 04
Jelle Busscher Tartlétos 13 15 : 06
Davey Beuving Climax 14 16 : 46
Korte cross mannen masters          
Ronald Dercksen Arena 1 14 : 06
Marco Mensink Wageningen 2 14 : 19
Theo van der Veer Climax 3 14 : 24
Norbert Eelman VZC 4 14 : 45
Harm Oosten VZC 5 14 : 59
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 6 15 : 19
Geerrit de Pater De Klomp 7 15 : 21
Luc Bonten Pallas 67 8 15 : 33
Johannes van der Meer Arena 9 15 : 40
Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 10 16 : 35
Reijer Demoet Veenendaal 11 16 : 52
Sjouke Venema VZC 12 16 : 52
Peter Zwaan L.g. Aart Stigter 13 16 : 57
Harrie van Hoof L.g. Aart Stigter 14 17 : 08
Erik Steenbeek Astylos 15 17 : 15
Albert Koedam VZC 16 17 : 31
Marco Harms Climax 17 17 : 44
Christian Vandersteen Climax 18 18 : 22
Martin Laport Ede 19 19 : 09
Ruud Klaare VZC 20 19 : 38
Rinze Oost VZC 21 19 : 51
Wim Bakker L.g. Aart Stigter 22 19 : 58
Piet Wintermans Climax 23 20 : 09
Jarno van Nieuwamerongen 24 20 : 12
Marinus van Cappele VZC 25 20 : 26
Maarten-Willem Gronouwe Climax 26 21 : 56
Aart de Harder Climax 27 22 : 12
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 23 : 54
Mieke Eppink PAC 2 24 : 22
Anneke van de Boer Tartlétos 3 24 : 51
Marloes Koedam VAV 4 25 : 46
Kirsten Verkooijen Pallas 67 5 25 : 49
Conny Maatjens VZC 6 26 : 58
Sieta Miedema Climax 7 27 : 05
Lange cross vrouwen masters          
Chanmari Koolen Pallas 67 1 21 : 38
Patricia Schreurs Hellas 2 23 : 19
Saskia Elemans VAV 3 23 : 43
Gonny Rosendaal Vahalis 4 25 : 31
Ineke Burger Astylos 5 25 : 53
Frederieke Sieders Pallas 67 6 25 : 58
Simone Hakenberg Triathlon 7 26 : 21
Inge Dijkman L.g. Aart Stigter 8 26 : 42
Heleen van Keulen Vahalis 9 27 : 02
Peggie Wierda Geldermalsen 10 27 : 04
Kim Roetert 11 28 : 59
Cora Mulder VZC 12 29 : 53
Ria Perfors VZC 13 31 : 43
Netty van Offeren VAV 14 32 : 16
Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 15 33 : 17
Beppie Klumpenaar – van der Weijden Veenendaal 16 33 : 43
Helma van Doorn VZC 17 33 : 53
Lange cross mannen          
Daan Reintjes Liemers 1 32 : 11
Mathias Meijer Climax 2 32 : 25
Mischa Petie Tartlétos 3 34 : 35
Vincent Böhm VAV 4 34 : 51
Joep van der Zanden Tartlétos 5 35 : 13
Chris Pastor Ede 6 35 : 24
Cees van Maanen Hellas 7 35 : 25
Melvin Laport Climax 8 35 : 43
Benny Mulder Tricht 9 35 : 59
Laurens van Outheusden VAV 10 37 : 27
Hanno van Binsbergen VZC 11 40 : 18
Bart Schalkwijk Tartlétos 12 42 : 21
Rick Marissen Ede 13 42 : 32
Thijs Leentvaart Climax 14 45 : 27
Lange cross mannen masters          
Aart Stigter L.g. Aart Stigter 1 32 : 41
Frank Reintjes Liemers 2 33 : 18
Rob Barel VZC 3 35 : 10
René van der Vlugt Arena 4 35 : 16
Roel van den Meiracker Wageningen 5 35 : 18
Kennard Hofland Pallas 67 6 36 : 22
Ron van Dijk Astylos 7 37 : 20
Corné Kool VZC 8 38 : 35
Marco Davelaar 9 38 : 51
Dick Scholtus Vahalis 10 39 : 10
Wim van Wijde L.g. Veenendaal 11 39 : 37
Jan van Dijk L.g. Veenendaal 12 39 : 39
Charles Kuurstra Tiel 13 39 : 51
Carl Jansen Pallas 67 14 39 : 59
Erik Brandsema L.g. Veenendaal 15 40 : 43
Henk Gerritsen VZC 16 41 : 07
Peter Hamersma L.g. Veenendaal 17 41 : 28
Waldo Duin Vahalis 18 41 : 57
Otto van Wijk 19 42 : 05
Jos Stuyt Pallas 67 20 42 : 08
Pieter van Zijl VAV 21 42 : 46
Ton van Ede De Klomp 22 42 : 56
Han Boselie Vahalis 23 43 : 05
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 24 43 : 08
Roel van de Leur L.g. Veenendaal 25 43 : 27
Bard Dolmans VAV 26 43 : 33
Peter van de Haar VAV 27 44 : 11
Rodger Hulsebos VAV 28 45 : 00
Sjouke Venema VZC 29 45 : 10
Jaap Davidse VAV 30 45 : 20
Arie Houdijk L.g. Veenendaal 31 46 : 08
Roland Nap VZC 32 46 : 25
John Lens Vahalis 33 46 : 33
Daan van Burken. VAV 34 46 : 46
Theo Reus VAV 35 47 : 12
Charles van Rheenen VZC/RLV 36 47 : 21
John-Pierre Cornelissen Climax 37 47 : 55
Pieter van de Haar VAV 38 48 : 42
Jan Hendriks VAV 39 49 : 57
Bert Lam VZC 40 51 : 29
Joop Bakker L.g. Veenendaal 41 51 : 59
Marius van Zoelen Ede 42 52 : 14
Arnold Boselie VAV 43 52 : 19
Jan Pieter van de Voorde L.g. Veenendaal 44 52 : 23
Gerrit Kleinnagelvoort L.g. Veenendaal 45 52 : 23
Amir Alam L.g. Veenendaal 46 52 : 23
Nico Achterberg L.g. Veenendaal 47 52 : 24
Henk Warris Climax 48 52 : 51
Jaap Merkens Vahalis 49 57 : 11
Dick de Wit VAV/VZC 50 64 : 07
Willem van der Meulen Triathlon (5840m) 31 : 24
Trimloop vrouwen          
Kim Jacobs Pallas 67 30 11 : 54
Erika van Deelen Climax 36 12 : 18
Jeanette Guérain Veenendaal 43 17 : 15
Trimloop mannen          
Jan Huibers Climax 13 10 : 10
Marco Durand Climax 25 11 : 31
Wilko Overeem VAV 27 11 : 42
Jos Janssen Climax 39 12 : 48