Veenendaal – 42e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
26 oktober 2013

Het was prachtig herfstweer, licht bewolkt, ~15°C.
In totaal zijn er 295 lopers gefinisht.
Fotoalbum van Maarten Immerzeel.
Bijgewerkt: 18 nov. 2013.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl>.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
259 Eveline Breekveldt Ede 1 8 : 30
82 Lisanne Gronouwe Ede 2 9 : 06
  Jongens pupillen Mini          
13 Lucas Wolkers Arena 1 5 : 47
256 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 6 : 37
  Meisjes pupillen C          
75 Elsa Lila Astylos 1 5 : 20
67 Annefleur Taams VAV 2 5 : 22
5 Hilde Lamers Arena 3 5 : 29
63 Maria Muller VAV 4 5 : 30
71 Isabel van Buuren Astylos 5 5 : 54
48 Fenne Dijkslag VAV 6 6 : 17
  Jongens pupillen C          
51 Jeroen van Halteren VAV 1 5 : 29
76 Jasper van der Schaft Astylos 2 5 : 31
18 Lucas Groot Kormelink Climax 3 5 : 47
25 Tim van Mechelen Climax 4 5 : 51
27 Mark van Voorst Climax 5 5 : 56
59 Thomas van Leeuwen VAV 6 6 : 38
252 Tijn Wisse Liemers 7 7 : 37
8 Louis ter Maaten Arena 8 8 : 30
78 Kjell Westra Astylos 9 8 : 35
  Meisjes pupillen B          
15 Jisze Diemer Climax 1 4 : 38
20 Floor Ignatius Climax 2 4 : 57
39 Filsan Versteeg Pallas 67 3 4 : 58
57 Janne Leenders VAV 4 5 : 06
31 Esmée Beukers Pallas 67 5 5 : 24
19 Renske van den Hurk Climax 6 6 : 16
65 Kim de Pater VAV 7 6 : 17
81 Eliane Gronouwe Ede 8 7 : 09
258 Debora Breekveldt Ede 9 8 : 31
  Jongens pupillen B          
255 Harm Olde VAV 1 4 : 16
40 Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 35
72 Rick Derks Astylos 3 4 : 59
54 Tygo Hulsebos VAV 4 5 : 02
69 Sven Wildeboer VAV 5 5 : 25
34 Tycho Borm Pallas 67 6 6 : 15
10 Kian van den Sigtenhorst Arena 7 7 : 41
  Meisjes pupillen A1          
58 Meike Leenders VAV 1 4 : 30
55 Rosella van Keulen VAV 2 4 : 31
60 Isa Leidekker VAV 3 4 : 41
77 Robin Vuik Astylos 4 5 : 00
44 Fenna Achterberg VAV 5 5 : 06
35 Kore Hengeveld Pallas 67 6 5 : 11
6 Marieke Lamers Arena 7 5 : 20
50 Charlotte Guerain VAV 8 5 : 20
37 Floor Olthof Pallas 67 9 5 : 51
3 Nina van Doorn Arena 10 5 : 55
1 Lotte Aartse Arena 11 5 : 57
  Jongens pupillen A1          
46 Jasper van Craaikamp VAV 1 4 : 21
26 Jelle van der Veer Climax 2 4 : 23
74 Ard Laffeber Astylos 3 4 : 29
62 Jort Mulders VAV 4 4 : 31
56 Jurre Klumpenaar VAV 5 4 : 49
45 Jesse de Boer VAV 6 4 : 50
24 Menno Jonker Climax 7 4 : 51
28 Nathan van Wendel de Joode Climax 8 4 : 51
16 Senne Grift Climax 9 4 : 52
263 Bas Blitterswijk Liemers 10 5 : 06
36 Daan Memelink Pallas 67 11 5 : 12
41 Tijm Wennekes Pallas 67 12 5 : 14
11 Timo Verbeet Arena 13 5 : 21
254 Guus Willemsen Liemers 14 5 : 30
14 Jeroen Bruil Climax 15 5 : 45
  Meisjes pupillen A2          
66 Keet Rogh VAV 1 4 : 23
47 Linde van Dijken VAV 2 4 : 33
79 Elke Wijkmans Astylos 3 4 : 43
261 Franka Koster Veenendaal 4 4 : 56
21 Else Janssen Climax 5 5 : 10
17 Desiree Gronouwe Climax 6 5 : 23
  Jongens pupillen A2          
83 Jan de Pater De Klomp 1 4 : 12
32 Stefan Beukers Pallas 67 2 4 : 26
53 Bjorn Hulsebos VAV 3 4 : 36
73 Mats Klein Astylos 4 4 : 38
12 Christian Wolkers Arena 5 4 : 41
7 Wouter Lamers Arena 6 4 : 44
30 Robin Antonise Pallas 67 7 4 : 46
64 Dick Overeem VAV 8 4 : 53
4 Roeland van Laar Arena 9 4 : 57
262 Kylian Meeuwisz Pallas 67 10 5 : 01
9 Doede Scherphof Arena 11 5 : 02
2 Kasper Dercksen Arena 12 5 : 04
38 Bart Oude Voshaar Pallas 67 13 5 : 06
22 Martijn de Jong Climax 14 5 : 06
70 Ivo van Arkel Astylos 15 5 : 41
  Meisjes junioren D1          
117 Sterre Buijs VAV 1 5 : 52
157 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 2 6 : 27
121 Nathalie Kruisinga VAV 3 6 : 42
154 Milva Baar Ciko 66 4 6 : 49
132 Vanessa Stokkers Astylos 5 6 : 54
131 Tessa Groen Astylos 6 7 : 08
257 Leanne Breekveldt Climax 7 8 : 52
  Jongens junioren D1          
106 Florian Kramer Pallas 67 1 8 : 14
115 Rick Aalberts VAV 2 8 : 48
86 Max van Gelder Arena 3 9 : 48
87 Tim van der Leeden Arena 4 10 : 07
114 Diede Wit Pallas 67 5 10 : 15
111 Freek Weijman Pallas 67 6 10 : 35
92 Tjerk Hendriks Climax 7 10 : 57
88 David Verbeet Arena 8 11 : 26
  Meisjes junioren D2          
266 Lotte Geelen Atverni 1 5 : 29
109 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 2 6 : 04
253 Maaike Hageman Liemers 3 6 : 05
133 Leentje Wijkmans Astylos 4 6 : 30
129 Manon Boerma Astylos 5 7 : 57
  Jongens junioren D2          
123 Tijs Olde VAV 1 8 : 32
89 Arris van Deelen Climax 2 9 : 32
124 Tom de Pater VAV 3 9 : 40
100 Lucas Vandersteen Climax 4 9 : 52
265 Ilyas Versteeg Pallas 67 5 10 : 28
95 Sven Huibers Climax 6 11 : 12
96 Marco Janssen Climax 7 12 : 01
  Meisjes junioren C          
93 Christerl Heuseveldt Climax 1 8 : 49
153 Merel Wevers AV 34 2 9 : 11
145 Nicole van Lente AV 34 3 9 : 28
138 Verena Dikkenberg AV 34 4 9 : 37
102 Kayleigh de Graaff Pallas 67 5 9 : 40
136 Renée Bohnsack AV 34 6 9 : 44
90 Fleur van Dijk Climax 7 9 : 46
148 Ronnee Peterink AV 34 8 10 : 12
146 Elise Maassen AV 34 9 10 : 20
142 Cinthia Hutten AV 34 10 10 : 34
147 Maaike Past AV 34 11 10 : 41
270 Jetske van de Wilt Pallas 67 12 11 : 04
137 Amber van Brakel AV 34 13 11 : 05
150 Quinta de Vries AV 34 14 11 : 48
98 Marije de Kleuver Climax 15 12 : 21
271 Isa Lamers Pallas 67 16 12 : 50
  Jongens junioren C          
108 Sieb Mostert Pallas 67 1 10 : 12
144 Jippe Lasschuijt AV 34 2 10 : 44
120 Jibbe Klumpenaar VAV 3 11 : 05
118 Kristian van Keulen VAV 4 11 : 39
94 Lars Huibers Climax 5 12 : 00
139 Alex van Gemund AV 34 6 12 : 04
152 Jelle Westra AV 34 7 12 : 17
135 Rutger de Boer AV 34 9 12 : 30
125 Jasper Rou VAV 10 12 : 36
158 Jens Mos Wijk Bij Duurstede 11 12 : 48
159 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 12 13 : 03
113 Jesper Winkes Pallas 67 13 13 : 12
85 Job Dieterman Arena 14 13 : 21
151 Douw Westra AV 34 15 13 : 24
149 Mark Rietvelt AV 34 16 13 : 27
143 Stijn Jansonius AV 34 17 14 : 01
116 Jeroen Bastenhof VAV 18 14 : 32
  Meisjes junioren B          
272 Anouk van Nellestijn Lg PK 1 12 : 53
156 Seda van Faassen Lg. Aart Stigter 2 13 : 40
119 Bente Klumpenaar VAV 3 14 : 47
281 Mandy de Groot Atverni (2200m) 10 : 59
  Jongens junioren B          
122 Lars Olde VAV 1 12 : 49
297 Bart Brand Atverni 2 13 : 58
307 Wiel Wijnen Hellas 3 14 : 25
97 Joost de Kleuver Climax 4 14 : 25
284 Christiaan van de Graag Pallas 67 5 14 : 39
155 Filip Ducheine Lg. Aart Stigter 6 15 : 05
101 Rick van Voorst Climax 7 15 : 35
283 Bram Markering Pallas 67 8 16 : 01
110 Jan Siemen Smink Pallas 67 9 16 : 28
140 Thijs Grashuis AV 34 10 17 : 26
  Meisjes junioren A          
282 Joosje Goedhart Pallas 67 1 16 : 28
103 Muriel Hagenaars Pallas 67 2 16 : 46
104 Marleen Kas Pallas 67 3 17 : 54
  Jongens junioren A          
293 Mark te Brake AVA’70 1 19 : 50
99 Jasper Kuiters Climax 2 22 : 40
316 Thomas Vos Climax 3 24 : 34
91 Armin Harms Climax 4 25 : 07
  Korte cross vrouwen          
275 Evelien Kooij Pallas 67 1 11 : 48
164 Marianne van Deelen Climax 2 11 : 55
264 Kirsten Jansen Vitalis 3 12 : 48
105 Dorien Konig Pallas 67 4 13 : 26
195 Angela van de Sluis Ede 5 17 : 10
  Korte cross vrouwen masters          
179 Joke Boon Lg. Aart Stigter 1 13 : 29
205 Lisette van den Hurk Climax 2 13 : 30
178 Hanneke van den Berge Veenendaal 3 13 : 39
168 Ingrid Haas Pallas 67 4 13 : 46
299 Cora Vermeer VZC 5 14 : 08
176 Alma Hollen AV 34 6 14 : 14
188 Joke Huizinga Wijk Bij Duurstede 7 14 : 25
190 Erna Koekoek Lg. Aart Stigter 8 14 : 25
268 Erika van Deelen Ede 9 14 : 26
194 Brigitte de Roos Wijk Bij Duurstede 10 14 : 51
298 Corrie Koedam VZC 11 15 : 03
182 Anita Damen Wijk Bij Duurstede 12 15 : 24
177 Jacqueline Baar Ciko 66 13 15 : 54
167 Nienke Brouwer Pallas 67 14 15 : 58
184 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 15 16 : 03
305 Annemarie van de Berg VZC 16 16 : 29
162 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 17 16 : 32
174 Jeanette Guérain VAV 18 17 : 01
303 Margriet Tollenaar VZC 19 17 : 10
290 Sandra Kersbergen Astylos 20 17 : 30
  Korte cross mannen          
276 Arend Mulder Tartletos 1 9 : 09
171 Koen Jansen Pallas 67 2 9 : 29
279 Milan van de Meer Rhenen 3 9 : 32
172 Bart Konig Pallas 67 4 9 : 58
285 Jelle Hamersma VAV 5 10 : 35
295 Arjen Tomas Pallas 67 6 11 : 32
160 Harm Dieterman Arena 7 11 : 33
163 Davey Beuving Climax 8 11 : 43
286 Bart Hanswijk Climax 9 12 : 05
175 Peter de Kleuver VAV 10 13 : 53
  Korte cross mannen masters          
161 Rene van der Vlugt Arena 1 10 : 45
189 Richard van Keulen Lg. Aart Stigter 2 11 : 05
296 Norbert Eelman VZC 3 11 : 16
267 Gert Mulder Dodewaard 4 11 : 24
198 Frank van de Weerd Ede 5 11 : 31
187 Henk Gerritsen Elst 6 11 : 38
306 Frederik Leenders VZC 7 11 : 41
294 Peter van de Haar VZC 8 11 : 47
185 Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 9 11 : 50
280 Johannes van de Meer Rhenen 10 12 : 00
200 Peter Zwaan Lg. Aart Stigter 11 12 : 07
199 Pieter van Zijl Ede 12 12 : 15
269 Marc van Gelder Arena 13 12 : 24
300 Klaas Vermeer VZC 14 12 : 30
288 Leo de Hartog VZC 15 12 : 35
183 Reijer Demoet Veenendaal 16 12 : 47
180 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 17 13 : 20
181 Jan Cozijnsen Scherpenzeel 18 13 : 53
191 Rinze Oost Veenendaal 19 14 : 00
186 Henk Fransen Lg. Aart Stigter 20 14 : 33
287 Ruud Klaare VZC 21 15 : 14
310 Martin Laport Ede 22 15 : 37
197 René Vrösch Triathlon 23 15 : 41
291 Ruud van Kempen Astylos 24 15 : 57
274 Gerard Breekveldt Ede 25 16 : 44
165 Maarten-Willem Gronouwe Climax 26 17 : 16
  Lange cross vrouwen          
204 Marieke van Hunen Climax 1 24 : 43
218 Conny Maatjens Pallas 67 2 27 : 50
244 Té Teunissen Triathlon 3 33 : 17
  Lange cross vrouwen masters          
243 Esther Tanck Ciko 66 1 24 : 53
209 Isabella Oosting Climax 2 26 : 17
319 Frederike Sieders Pallas 67 3 26 : 52
217 Nina Joosten Pallas 67 4 27 : 54
239 Ria Perfors Elst Ut 5 28 : 42
329 Cora Mulder VZC 6 31 : 12
328 Helma van Doorn VZC 7 31 : 58
309 Julia Huybregts Utrecht 8 33 : 37
334 Annemarie van de Berg VZC 9 35 : 31
225 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 10 36 : 22
  Lange cross mannen          
208 Ben van Oeveren Climax 1 28 : 56
222 Erik Dekker VAV 2 29 : 26
277 Mischa Petie Tartletos 3 29 : 50
230 Jim Driessen Tiel 4 32 : 09
320 Ian Zwaan Amerongen 5 32 : 11
223 Laurens van Outheusden VAV 6 32 : 56
331 Melvin Laport Climax 7 34 : 16
324 Jim Otter VZC 8 34 : 42
333 Jan Schinkel VZC 9 35 : 47
207 Rick Marissen Climax 10 36 : 36
210 Ådne Renes Climax 11 37 : 26
245 Jp van de Voorde Veenendaal 12 45 : 27
  Lange cross mannen masters          
330 Rob Barel VZC 1 31 : 29
220 Mark Rietveld Pallas 67 2 31 : 52
317 Manfred Boogaard VZC 3 32 : 13
313 Ron van Dijk Astylos 4 32 : 16
314 Ronald Derksen Arena 5 32 : 43
321 Roel Meiracker Wageningen 6 33 : 03
336 Andries Datema VZC 7 33 : 11
337 Marco Davelaar VZC 8 33 : 27
237 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 9 33 : 30
308 Kennard Hofland Pallas 67 10 33 : 39
246 Henry Wondergem Lg. Aart Stigter 11 33 : 46
304 Jan van Dijk Lg Veenendaal 12 33 : 58
318 Roelof Goodijk Phoenix 13 34 : 03
278 Roemer Pleijsier Wageningen 14 34 : 27
201 Laurens Beerepoot Climax 15 34 : 31
206 Henk Lenderink Climax 16 34 : 36
214 Marco Weening Climax 17 34 : 54
219 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 18 35 : 07
241 Andre Roelofs Lg. Aart Stigter 19 35 : 30
236 Charles Kuurstra Triathlon 20 35 : 36
326 Robert Kuyper Arena 21 35 : 40
228 Theo Bult Wageningen 22 35 : 50
260 Rodger Hulsebos VAV 23 36 : 26
234 Peter Hamersma Veenendaal 24 36 : 26
332 Frans Cortenbach VZC 25 36 : 39
335 Martijn Lang Aalsmeer 26 36 : 44
221 Willem de Visser Pallas 67 27 37 : 01
289 Leo de Hartog VZC 28 37 : 12
213 Bas Tijmstra Climax 29 37 : 35
224 Kees van Ravenswaaij VAV 30 38 : 29
240 Charles van Rheenen Veenendaal 31 38 : 39
292 Arie Houdijk Lg Veenendaal 32 39 : 05
211 Rob Renes Climax 33 39 : 05
312 Erik Steenbeek Astylos 34 39 : 19
203 Evert van Donk Climax 35 39 : 25
273 Roland Nap VZC 36 39 : 40
315 Huibert Gijsbertsen Ede 37 39 : 47
325 Marcel van de Loo Lg Veenendaal 38 40 : 30
301 Theo Reus Lg Veenendaal 39 40 : 40
202 John-Pierre Cornelissen Climax 40 41 : 03
302 Nico Achterberg Lg Veenendaal 41 41 : 55
249 Jeroen Zwetsloot Wageningen 42 42 : 21
322 Harry Schievink VZC 43 45 : 35
323 Jack Crielaard VZC 44 46 : 34
248 Marius van Zoelen Ede 45 46 : 48
338 Dick de Wit VZC 46 54 : 07