Veenendaal – 43e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
25 oktober 2014

Het was rustig herfstweer, nevelig en bewolkt, ~15°C.
In totaal zijn er 439 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 26 okt. 2014.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl>.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
18 Isabel Mulder Climax 1 6 : 10
  Jongens pupillen Mini          
63 Detmar Immerzeel Pallas 67 1 5 : 00
151 Daan Koetsier AV 34 2 5 : 37
149 Niels van Gerrevink AV 34 3 5 : 57
98 Rijk Leenders VAV 4 6 : 22
97 Stijn Dijkslag VAV 5 7 : 31
306 Yesper Westra Tiel 6 8 : 26
64 Sven Kolnaar Pallas 67 7 8 : 29
  Meisjes pupillen C          
20 Lisa Navarro Climax 1 4 : 32
158 Lynn Oosterhuis AV 34 2 4 : 40
131 Blos de Jonge Astylos 3 4 : 42
155 Daphne van der Lecq AV 34 4 4 : 55
19 Eline Gerritsen Climax 5 5 : 03
154 Ninthe Koks AV 34 6 5 : 05
2 Rebekka Kool Arena 7 5 : 06
153 Kim Dantuma AV 34 8 5 : 07
156 Robine Lenters AV 34 9 5 : 14
159 Lieke Starink AV 34 10 5 : 33
152 Melanie van der Cruijsen AV 34 11 5 : 37
157 Lotte van Lohuizen AV 34 12 5 : 39
3 Aafke Slump Arena 13 5 : 59
65 Lucie Borm Pallas 67 14 7 : 13
  Jongens pupillen C          
160 Elwin Askerov AV 34 1 4 : 56
164 Julian Veltman AV 34 2 5 : 03
21 Reinier Dijksma Climax 3 5 : 12
485 Stijn Vroegh Ede 4 5 : 14
162 Skye Bute AV 34 5 5 : 35
133 Robin Holtland Astylos 6 5 : 45
22 Morris Wagensveld Climax 7 6 : 00
484 Joris Mulder Apeldoorn 8 6 : 19
132 Lucas Blijleven Astylos 9 7 : 40
161 Jelle Beekman AV 34 10 7 : 42
  Meisjes pupillen B          
172 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 23
167 Myrthe Dantuma AV 34 2 4 : 33
168 Lieske Drost AV 34 3 4 : 36
170 Isis Nijland AV 34 4 4 : 42
6 Hilde Lamers Arena 5 4 : 52
169 Marlou Mulder AV 34 6 4 : 53
134 Elsa Lila Astylos 7 4 : 56
99 Fenne Dijkslag VAV 8 5 : 06
135 Aafke Wijkmans Astylos 9 5 : 12
171 Floortje Overeem AV 34 10 5 : 21
23 Nienke de Jong Climax 11 5 : 24
173 Noa Schouten AV 34 12 5 : 30
  Jongens pupillen B          
185 Maikel Potkamp AV 34 1 4 : 16
184 Mika Naber AV 34 2 4 : 23
186 Julius Prop AV 34 3 4 : 27
181 Sep de Jong AV 34 4 4 : 28
183 Kai Muijsers AV 34 5 4 : 28
26 Ruben Schussler Climax 6 4 : 29
137 Hans Griesheimer Astylos 7 4 : 33
180 Simon Jacobs AV 34 8 4 : 35
139 Bram van Woerkom Astylos 9 4 : 36
7 Niek van Wijngaarden Arena 10 4 : 43
100 Jeroen van Halteren VAV 11 4 : 44
24 Jesse van der Jagt Climax 12 5 : 05
101 Tim van der Meer VAV 13 5 : 26
25 Tim Roodbeen Climax 14 5 : 33
27 Mark van Voorst Climax 15 5 : 40
138 Kjell Westra Astylos 16 5 : 41
178 Jonathan Fennema AV 34 17 5 : 56
136 Rens Gouw Astylos 18 6 : 07
489 Sander van de Weerd Ede 19 6 : 28
189 Manuel Zegwaart AV 34 20 6 : 44
  Meisjes pupillen A1          
70 Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 20
28 Jisze Diemer Climax 2 4 : 22
309 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 3 4 : 26
140 Femke van Schalwijk Astylos 4 4 : 41
31 Evelyn Navarro Climax 5 4 : 42
30 Veerle van Ittersum Climax 6 4 : 42
193 Isis Henninger AV 34 7 4 : 45
192 Maren van de Goor AV 34 8 4 : 46
68 Hester Moene Pallas 67 9 4 : 48
308 Mette Rietveld Wageningen 10 4 : 50
196 Anna van Lohuizen AV 34 11 4 : 51
66 Esmée Beukers Pallas 67 12 4 : 59
195 Elise Koppejan AV 34 13 5 : 01
197 Leonie Rijnders AV 34 14 5 : 02
194 Aukje Hurenkamp AV 34 15 5 : 03
69 Josefine Ulfman Pallas 67 16 5 : 04
102 Kim de Pater VAV 17 5 : 10
71 Sterre Wijnen Pallas 67 18 6 : 09
67 Cailyn Meeuwisz Pallas 67 19 6 : 15
  Jongens pupillen A1          
104 Harm Olde VAV 1 3 : 57
203 Kjell Hulleman AV 34 2 4 : 11
75 Dawit Verwers Pallas 67 3 4 : 15
207 Thijs Oostenenk AV 34 4 4 : 21
141 Rick Derks Astylos 5 4 : 23
32 Twan Hoogveld Climax 6 4 : 27
9 Vasco Stip Arena 7 4 : 28
204 Oscar van Mourik AV 34 8 4 : 29
209 Wout van der Weide AV 34 9 4 : 32
76 Micha van Wijgerden Pallas 67 10 4 : 35
208 Koen Regelink AV 34 11 4 : 37
103 Tygo Hulsebos VAV 12 4 : 40
200 Friso Castelein AV 34 13 4 : 44
202 Ryan de Hoogt AV 34 14 4 : 50
33 Bastian Vlieg Climax 15 4 : 51
198 Marijn Atmodimedjo AV 34 16 4 : 53
105 Sven Wildeboer VAV 17 4 : 55
206 Lars Oostenenk AV 34 18 4 : 57
72 Niels Berghege Pallas 67 19 5 : 09
73 Tycho Borm Pallas 67 20 5 : 38
201 Jens Hofman AV 34 21 5 : 49
487 Casper van Ravenswaaij Ede 22 5 : 55
  Meisjes pupillen A2          
217 Tess van Randtwijk AV 34 1 3 : 50
107 Meike Leenders VAV 2 3 : 56
106 Rosella van Keulen VAV 3 4 : 01
34 Celine van Heerikhuize Climax 4 4 : 05
108 Isa Leidekker VAV 5 4 : 16
211 Yasmine Bouaziz AV 34 6 4 : 20
311 Lieke Vreugdenhil Statina 7 4 : 23
210 Emma Beekman AV 34 8 4 : 26
214 Zosia Eilander AV 34 9 4 : 32
212 Jennifer van den Brink AV 34 10 4 : 37
293 Norya Figueiredo Hanzesport 11 4 : 38
215 Moira Henninger AV 34 12 4 : 41
143 Sarah Flipsen Astylos 13 4 : 42
77 Floor Olthof Pallas 67 14 4 : 46
216 Maeve van Mansom AV 34 15 4 : 54
219 Noeska van Zaanen AV 34 16 4 : 58
35 Dorine van Leeuwen Climax 17 4 : 58
10 Nina van Doorn Arena 18 5 : 02
218 Julia Telgen AV 34 19 5 : 04
36 Sjimmie van Riet Climax 20 5 : 11
213 Lotte Bruggeman AV 34 21 5 : 13
37 Anouk van Starrenburg Climax 22 5 : 14
  Jongens pupillen A2          
144 Ard Laffeber Astylos 1 3 : 53
230 Martijn van der Lecq AV 34 2 3 : 55
39 Duuk Ebbers Climax 3 3 : 58
110 Jasper van Craaikamp VAV 4 3 : 59
220 Glenn de Boer AV 34 5 4 : 11
43 Jelle van der Veer Climax 6 4 : 14
294 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 7 4 : 18
80 Daan Reefman Pallas 67 8 4 : 24
109 Jesse de Boer VAV 9 4 : 26
112 Jurre Klumpenaar VAV 10 4 : 26
225 Cas Hoekstra AV 34 11 4 : 28
40 Senne Grift Climax 12 4 : 29
223 Sem Dekker AV 34 13 4 : 30
234 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 14 4 : 32
111 Rik Dijkslag VAV 15 4 : 34
41 Menno Jonker Climax 16 4 : 36
233 Melchior Treffers AV 34 17 4 : 39
45 Wessel Wagensveld Climax 18 4 : 47
78 Kyran Bieleveldt Pallas 67 19 4 : 48
232 Niek van Schijndel AV 34 20 4 : 49
229 Kendrick van de Kruisweg AV 34 21 4 : 53
222 Finn Bute AV 34 22 4 : 54
221 Perry Breuls AV 34 23 5 : 06
44 Jarno Visser Climax 24 5 : 07
227 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 5 : 09
38 Jeroen Bruil Climax 26 5 : 13
42 Robert Jan van der Made Climax 27 5 : 19
231 Koen Radstaake AV 34 28 5 : 40
226 Dennis de Hoop AV 34 29 6 : 07
224 Joris Giezeman AV 34 30 6 : 43
  Meisjes junioren D1          
115 Keet Rogh VAV 1 6 : 48
296 Juliet Diederen Hanzesport 2 7 : 05
237 Elle van Kasteren AV 34 3 7 : 09
145 Elke Wijkmans Astylos 4 7 : 25
239 Ilse Leeraar AV 34 5 7 : 36
235 Nikki Bakker AV 34 6 7 : 46
297 Roos van Eck Hanzesport 7 7 : 52
114 Linde van Dijken VAV 8 7 : 52
81 Silu Verwers Pallas 67 9 7 : 57
236 Mikayla van den Berg AV 34 10 8 : 00
46 Else Janssen Climax 11 8 : 19
  Jongens junioren D1          
83 Stefan Beukers Pallas 67 1 9 : 22
312 Jan de Pater Veenendaal 2 9 : 26
247 Yidne Hulleman AV 34 3 9 : 34
86 Nils Reefman Pallas 67 4 9 : 42
250 Sam Overeem AV 34 5 9 : 48
248 Constantijn Langerak AV 34 6 9 : 49
251 Kevin Terink AV 34 7 9 : 56
13 Wouter Lamers Arena 8 10 : 25
117 Luuk Ligtvoet VAV 9 10 : 46
84 Kylian Meeuwisz Pallas 67 10 10 : 59
244 Boris Bergman AV 34 11 11 : 00
243 Tycho van Bavel AV 34 12 11 : 04
47 Martijn de Jong Climax 13 11 : 12
245 Laszlo Doelwijt AV 34 14 11 : 16
14 Doede Scherphof Arena 15 11 : 26
85 Bart Oude Voshaar Pallas 67 16 11 : 28
246 Stijn Harryvan AV 34 17 11 : 33
82 Tim Berghege Pallas 67 18 11 : 36
242 Wouter van Amelsvoort AV 34 19 11 : 55
249 Chris Lenten AV 34 20 12 : 11
48 Lucas Karenbeld Climax 21 12 : 18
  Meisjes junioren D2          
118 Sterre Buijs VAV 1 6 : 27
254 Sophia Mulder AV 34 2 6 : 42
253 Devon de Lange AV 34 3 6 : 49
299 Sarah Peerik Hanzesport 4 7 : 01
491 Maam de Ridder Hanzesport 5 7 : 17
298 Sanne Flipse Hanzesport 6 7 : 17
301 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 7 7 : 23
252 Linde van Ingen AV 34 8 7 : 29
119 Nathalie Kruisinga VAV 9 7 : 54
120 Anna Scherrenburg VAV 10 7 : 59
147 Tessa Groen Astylos 11 8 : 04
256 Kirsten Schreurs AV 34 12 8 : 08
  Jongens junioren D2          
267 Jasper van Zaanen AV 34 1 8 : 29
266 Gjalt Panjer AV 34 2 8 : 38
121 Rick Aalberts VAV 3 8 : 45
314 Teun Ex Heveadorp 4 9 : 10
16 Max van Gelder Arena 5 9 : 17
49 Joram van de Bospoort Climax 6 9 : 17
261 Noud van de Mast AV 34 7 9 : 18
262 Jasper Meijerink AV 34 8 9 : 23
493 Olivier Voschezang Atverni 9 9 : 32
122 Henry van der Ziel VAV 10 9 : 53
260 Lukas Koppejan AV 34 11 9 : 58
258 Yassine Bouaziz AV 34 12 10 : 02
264 Jonathan Otten AV 34 13 10 : 07
257 Imre Atmodimedjo AV 34 14 10 : 10
315 Wim Jan Maassen Doorn 15 10 : 22
88 Freek Weijman Pallas 67 16 10 : 32
265 Mischa Otten AV 34 17 10 : 52
259 Rick Jansonius AV 34 18 10 : 55
50 Tjerk Hendriks Climax 19 11 : 33
263 Rick Nagelhout AV 34 20 12 : 30
  Meisjes junioren C          
52 Christel Heuseveldt Climax 1 8 : 59
90 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 9 : 26
91 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 3 9 : 26
148 Leentje Wijkmans Astylos 4 9 : 29
268 Kaylee de Boer AV 34 5 9 : 32
89 Kayleigh de Graaff Pallas 67 6 10 : 04
272 Nicole van Lente AV 34 7 10 : 12
274 Femke Panjer AV 34 8 10 : 13
51 Fleur van Dijk Climax 9 10 : 14
273 Elise Maassen AV 34 10 10 : 33
275 Ronnee Peterink AV 34 11 10 : 46
276 Camilla Pieper AV 34 12 10 : 47
490 Amelie Dekker AV 34 13 11 : 23
271 Cinthia Hutten AV 34 14 11 : 33
123 Dunya van Zanten VAV 15 11 : 40
269 Anna van Eijk AV 34 16 11 : 48
53 Marije de Kleuver Climax 17 12 : 21
  Jongens junioren C          
92 Sieb Mostert Pallas 67 1 11 : 49
284 Jippe Lasschuijt AV 34 2 12 : 16
279 Tijmen Bouw AV 34 3 12 : 33
124 Kristian van Keulen VAV 4 12 : 42
95 Emiel Wullings Pallas 67 5 13 : 10
128 Maurits van der Ziel VAV 6 13 : 17
125 Jibbe Klumpenaar VAV 7 13 : 21
126 Tijs Olde VAV 8 13 : 36
282 Alex Gemund AV 34 9 13 : 37
280 Floris Brinkman AV 34 10 13 : 38
302 Jens Mos Lg. Aart Stigter 11 14 : 11
303 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 12 14 : 20
277 Rutger de Boer AV 34 13 14 : 48
127 Tom de Pater VAV 14 14 : 57
55 Arris van Deelen Climax 15 15 : 10
285 Mark Rietveld AV 34 16 15 : 12
278 Nick Bohnsack AV 34 17 15 : 28
283 Robin de Hoop AV 34 18 15 : 34
58 Lucas Vandersteen Climax 19 16 : 25
54 Jeffrey van den Brink Climax 20 17 : 15
57 Mark Kappen Climax 21 17 : 37
17 Job Dieterman Arena 22 18 : 02
56 Sven Huibers Climax 23 18 : 38
  Meisjes junioren B          
317 Anouk van Nellestijn Lg. PK 1 16 : 47
96 Fieke Pepping Pallas 67 2 17 : 11
  Jongens junioren B          
61 Joost de Kleuver Climax 1 14 : 48
289 Nick Schreurs AV 34 2 15 : 29
318 Daniel Hordijk Statina 3 15 : 57
287 Rik van Ingen AV 34 4 16 : 30
129 Jasper Rou VAV 5 17 : 08
59 Niek Frijlink Climax 6 17 : 21
60 Lars Huibers Climax 7 17 : 22
488 Thijs Vreugdenhil Statina 8 18 : 09
288 Stijn Jansonius AV 34 9 19 : 00
  Meisjes junioren A          
304 Emmelie Westerhoff Lg. Aart Stigter 1 19 : 50
130 Femke Kazemier VAV 2 21 : 33
  Jongens junioren A          
305 Filip Ducheine Lg. Aart Stigter 1 24 : 56
290 Dylan Meyer AV 34 2 24 : 57
62 Armin Harms Climax 3 26 : 04
  Korte cross vrouwen          
385 Evelien Kooij Pallas 67 1 14 : 19
368 Marianne van Deelen Climax 2 14 : 47
382 Claudia Kazemier VAV 3 16 : 22
372 Rianne Gerritsen Ede 4 16 : 27
399 Josephine Woudstra Veenendaal 5 17 : 00
381 Judith Kas Tartlétos 6 17 : 05
387 Mirthe Muilwijk Tartlétos 7 17 : 42
392 Monique van Thuijl VZC Triathlon 8 18 : 13
398 Dieuwertje Woudstra Tilburg 9 19 : 24
391 Te Teunissen VZC Triathlon 10 20 : 18
386 Silvia Langelaar Ede 11 21 : 06
  Korte cross vrouwen masters          
388 Hilly Panjer Apeldoorn 1 13 : 59
397 Marije Witsenboer Fit 2 14 : 41
486 Ineke Burger Astylos 3 15 : 41
363 Hanneke van den Berge VZC Triathlon 4 16 : 20
501 Nelleke Cools Arena 5 16 : 43
365 Christel Breton Fit 6 16 : 44
379 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 7 16 : 49
375 Ingrid Haas Pallas 67 8 17 : 09
384 Erna Koekoek Lg. Aart Stigter 9 17 : 31
499 Angela van Willigenburg Arena 10 17 : 34
369 Helma van Doorn VZC Triathlon 11 17 : 46
376 Astrid Hijlkema Fit 12 17 : 56
394 Hermien Vleems Arena 13 18 : 03
367 Anita Damen Wijk bij Duurstede 14 18 : 25
366 Nienke Brouwer Pallas 67 15 18 : 29
390 Angela van de Sluis Ede 16 18 : 49
377 Nelly Hoofs Fit 17 19 : 13
371 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 18 19 : 15
389 Margriet Pronk Fit 19 19 : 32
498 Margriet Tollenaar VZC Triathlon 20 20 : 12
370 Anne-Marie Draaisma VZC Triathlon 21 20 : 30
364 Janneke Blijdorp Ede 22 20 : 51
  Korte cross mannen          
502 Arjen Venema Tartlétos 1 11 : 27
497 Milan van der Meer Rhenen 2 11 : 32
320 Dennis Bast Pallas 67 3 12 : 10
494 Kees Neijenhuis Arnhem 4 12 : 42
345 Rob Mulders De Delvers 5 12 : 52
336 H J de Jager Statina 6 13 : 21
335 Marcel Jaarsma Pallas 67 7 13 : 40
326 Harm Dieterman Arena 8 14 : 19
353 Jan Siemen Smink Pallas 67 9 14 : 39
351 Ådne Renes Climax 10 14 : 49
334 Bas Hersbach VAV 11 15 : 33
330 Herman Gerritsen Ede 12 16 : 10
349 Wilfried Polman Veenendaal 13 16 : 53
  Korte cross mannen masters          
324 Iwan Breton Fit 1 11 : 56
360 Anne Wiersma Climax 2 12 : 16
354 Rene van der Vlugt Arena 3 12 : 46
338 Richard van Keulen VAV 4 13 : 03
346 Jan Pannekoek Statina 5 13 : 05
358 Marco Weening Climax 6 13 : 14
359 Frank van de Weerd VZC Triathlon 7 13 : 25
323 Jan Bieshaar Scherpenzeel 8 13 : 26
355 Paul de Vries Fit 9 13 : 47
357 Ronald Wagensveld Climax 10 13 : 56
329 Henk Gerritsen VZC Triathlon 11 14 : 12
347 G de Pater Veenendaal 12 14 : 12
361 Peter Zwaan Lg. Aart Stigter 13 14 : 13
343 Johannes van der Meer Arena 14 14 : 17
341 Frederik Leenders VZC Triathlon 15 14 : 28
495 Raymundo van Egmond Veluwe 16 14 : 36
339 Rogier Kolnaar Pallas 67 17 14 : 59
332 Peter Hamersma VZC Triathlon 18 15 : 08
325 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 19 15 : 17
500 Gerard van Willigenburg Arena 20 15 : 48
331 Arthur Groenbos Fit 21 16 : 03
342 Kees van Leeuwen Ede 22 16 : 22
344 Gijs van der Meijden Veenendaal 23 16 : 55
333 John van Hamersveld Lg. Aart Stigter 24 17 : 12
503 Henk Kerbof VZC Triathlon 25 17 : 18
504 Ruud Klaare VZC Triathlon 26 17 : 24
492 Piet Wintermans Climax 27 18 : 32
356 Rene Vrosch Ede 28 20 : 08
348 Folbert Pijper Climax 29 20 : 51
  Lange cross vrouwen          
473 Marloes van Loon Pallas 67 1 23 : 43
511 Annelie van de Boer Tartlétos 2 25 : 46
481 Saskia Uittenbosch VAV 3 25 : 50
476 Tessa Poen AV 34 4 27 : 51
468 Linda Bloem VAV 5 30 : 36
478 Anneleen Rotering Climax 6 31 : 48
480 Te Teunissen VZC Triathlon 7 36 : 17
  Lange cross vrouwen masters          
472 Chanmari Koolen Pallas 67 1 21 : 20
483 Sandra Wassink-Hitzert AV Triathlon 2 22 : 42
512 Saskia Elemans VZC Triathlon 3 24 : 31
482 Kirsten Verkooijen Pallas 67 4 25 : 51
470 Nina Joosten Pallas 67 5 25 : 59
479 Frederike Sieders Pallas 67 6 26 : 53
475 Ria Perfors Elst 7 27 : 57
474 Cora Mulder VZC Triathlon 8 28 : 00
466 Paulien Adamse Pallas 67 9 30 : 58
477 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 10 31 : 58
467 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 11 32 : 57
469 Coby van den Heuvel Veenendaal 12 33 : 11
  Lange cross mannen          
426 Nout Jansen Pallas 67 1 31 : 00
443 Mischa Petie Tartlétos 2 31 : 28
453 Ruben Sansom Pallas 67 3 32 : 21
439 Ben van Oeveren Climax 4 32 : 37
412 Erik Dekker VAV 5 32 : 48
513 Mark ? Veenendaal 6 33 : 15
463 Joep van der Zanden Kronos 7 33 : 48
427 Lennart Kleinjans Tartlétos 8 34 : 18
408 Vincent Böhm VAV 9 34 : 42
442 Laurens van Outheusden VAV 10 35 : 45
429 Melvin Laport Climax 11 35 : 52
407 Hanno van Binsbergen VZC Triathlon 12 36 : 43
436 Rob Mulders De Delvers 13 37 : 32
416 Benito Fernández VZC Triathlon 14 38 : 10
496 Gert van Loon Nijmegen Atl. 15 38 : 25
430 Wouter van Leeuwen Arnhem 16 38 : 33
525 Julius Kuipers Pallas 67 17 38 : 58
405 Matthijs Beerepoot Climax 18 40 : 15
510 Edwin Davelaar VAV 19 43 : 51
452 Paul Rotering Climax 20 46 : 02
  Lange cross mannen masters          
522 Peter van Egdom VAV 1 33 : 39
451 Mark Rietveld Pallas 67 2 34 : 51
454 Tycho Schol Pallas 67 3 35 : 02
515 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 4 35 : 05
403 Rob Barel VAV 5 35 : 15
507 Rob Bijl Veenendaal 6 36 : 19
417 Roelof Goodijk Phoenix 7 36 : 29
411 Marco Davelaar Veenendaal 8 36 : 56
445 Roemer Pleijsier Wageningen 9 37 : 01
433 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 10 37 : 05
505 Manfred Boogaard VZC Triathlon 11 37 : 18
424 Gerben van der Jagt Ede 12 37 : 41
457 Jan Stehouwer Lg. Aart Stigter 13 38 : 00
409 Theo Bult VZC Triathlon 14 38 : 10
514 Harm Oosten VZC Triathlon 15 38 : 11
517 C.J. Otto VZC Triathlon 16 39 : 23
523 Corne Kool VZC Triathlon 17 39 : 42
414 Bard Dolmans VAV 18 40 : 08
400 Frits Ankersmit Fit 19 40 : 19
425 Carl Jansen Pallas 67 20 40 : 26
518 Erik Steenbeek Tiel 21 41 : 32
458 Hans Stip Voorne Atl. 22 41 : 52
460 Jeroen Vreugdenhil Statina 23 42 : 12
508 David Strik Wageningen 24 42 : 30
437 Roland Nap VZC Triathlon 25 42 : 44
448 Reijer Demoet Veenendaal 26 42 : 47
524 Ben van Kessel Veenendaal 27 42 : 50
446 Kees van Ravenswaaij VAV 28 43 : 16
423 Edward Jacobs Wageningen 29 43 : 37
418 Peter van de Haar Ede 30 43 : 58
420 Jakob Hartman Veenendaal 31 44 : 12
404 Laurens Beerepoot Climax 32 44 : 24
450 Theo Reus LVG 33 44 : 27
459 Huib van Veldhoven Statina 34 44 : 47
410 John-Pierre Cornelissen Climax 35 44 : 55
521 Rob Perfors Elst 36 45 : 09
449 Rob Renes Climax 37 45 : 12
465 Jeroen Zwetsloot Wageningen 38 45 : 15
434 Ton Meuwissen Statina 39 45 : 19
516 Charles van Rhenen VZC Triathlon 40 45 : 52
419 Marco Harms Climax 41 46 : 10
506 Dick Sangers Statina 42 46 : 50
509 Peter Hoevens VZC Triathlon 43 48 : 49
520 Harry Schievink VZC Triathlon 44 50 : 56
415 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 45 52 : 02
519 Jack Crielaard VZC Triathlon 46 54 : 33
432 Jan Maters Ede 47 55 : 49
464 Marius van Zoelen Ede 48 55 : 50