Veenendaal – 44e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
31 oktober 2015

Het was prachtig zonnig herfstweer, ~15°C.
In totaal zijn er 552 lopers gefinisht, een record.
Bijgewerkt: 6 nov. 2015.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 7 nov.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
29 Larissa Middelhoven Climax 1 5 : 38
150 Fien van Naarden AV 34 2 5 : 43
153 Mila Schouten AV 34 3 5 : 48
386 Pop de Ridder Hanzesport 4 6 : 24
139 Feline Ritman Astylos 5 6 : 28
77 Marlijn Moene Pallas 67 6 6 : 47
  Jongens pupillen Mini          
154 Jesper Roobeek AV 34 1 4 : 39
142 Yesper Westra Astylos 2 5 : 56
32 Luuk Mulder Climax 3 8 : 20
  Meisjes pupillen C          
347 Evi Sliedrecht Liemers 1 4 : 35
338 Saskia de Jong Liemers 2 4 : 36
159 Odette Joosten AV 34 3 5 : 11
163 Imme Velthuis AV 34 4 5 : 12
374 Nynke van der Veer Ede 5 5 : 24
161 Mare Meijnen AV 34 6 5 : 28
160 Amber Masselink AV 34 7 5 : 32
155 Luna Bos AV 34 8 5 : 34
324 Linne van der Zee Hanzesport 9 5 : 46
321 Sophie Wiemer Hanzesport 10 5 : 54
138 Aimer Ritman Astylos 11 5 : 56
157 Dominique Heinsman AV 34 12 6 : 03
3 Isa Jansen Arena 13 6 : 28
313 Ruth de Jong Hanzesport 14 6 : 28
17 Christine van den Ameele Climax 15 6 : 41
31 Isabel Mulder Climax 16 6 : 49
156 Evie van Doorn AV 34 17 6 : 51
162 Isabel Veldhuis AV 34 18 6 : 52
158 Luna Hinsch AV 34 19 7 : 00
  Jongens pupillen C          
7 Loek Uitterhoeve Arena 1 4 : 28
170 Daan Klumper AV 34 2 4 : 28
355 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 3 4 : 30
171 Daan Koetsier AV 34 4 4 : 43
168 Beaurice Dekker AV 34 5 4 : 53
74 Detmar Immerzeel Pallas 67 6 5 : 02
166 Jasper Burghout AV 34 7 5 : 03
323 Marnix van Zalk Hanzesport 8 5 : 05
164 Syl Angelier AV 34 9 5 : 11
172 Sybe Lub AV 34 10 5 : 19
174 Alec Pantus AV 34 11 5 : 23
169 Mads Gerritsen AV 34 12 5 : 25
176 Luuk Starink AV 34 13 5 : 26
165 Lucas Buitenhuis AV 34 14 5 : 28
173 Finn Muijsers AV 34 15 5 : 29
167 Manu Coppen AV 34 16 5 : 36
316 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 17 5 : 47
317 Jan van Oosten Hanzesport 18 5 : 48
175 Fynn Slangen AV 34 19 5 : 49
118 Remco Takken VAV 20 5 : 49
  Meisjes pupillen B          
185 Lynn Oosterhuis AV 34 1 4 : 27
179 Kim Dantuma AV 34 2 4 : 28
34 Lisa Navarro Climax 3 4 : 29
181 Daphne van der Lecq AV 34 4 4 : 32
368 Mies Vliegen Statina 5 4 : 33
111 Melissa van Keulen VAV 6 4 : 33
182 Robine Lenters AV 34 7 4 : 35
136 Blos de Jonge Astylos 8 4 : 37
5 Rebekka Kool Arena 9 4 : 40
21 Eline Gerritsen Climax 10 4 : 42
390 Tirza Roes De Liemers 11 4 : 46
180 Ninthe Koks AV 34 12 4 : 46
80 Chloé Smit Pallas 67 13 4 : 53
105 Mara Arends VAV 14 4 : 59
104 Esmee Aartsen VAV 15 5 : 02
336 Jara Havekes Liemers 16 5 : 04
186 Lieke Starink AV 34 17 5 : 05
108 Sanne Budding VAV 18 5 : 07
183 Iris Lodiers AV 34 19 5 : 08
178 Melanie van der Cruijsen AV 34 20 5 : 13
312 Malea Figueiredo Hanzesport 21 5 : 15
184 Lotte van Lohuizen AV 34 22 5 : 15
311 Susanne van Eck Hanzesport 23 5 : 16
349 Jasmijn Welling Liemers 24 5 : 18
177 Lotte Bonhof AV 34 25 5 : 23
340 Noa Knaken Liemers 26 5 : 28
71 Lucie Borm Pallas 67 27 6 : 16
187 Nikki Tijssen AV 34 28 6 : 27
  Jongens pupillen B          
188 Elwin Askerov AV 34 1 4 : 21
194 Ties Velthuis AV 34 2 4 : 22
190 Reza Groot Wassink AV 34 3 4 : 47
195 Julian Veltman AV 34 4 4 : 49
191 Daan ten Rouwelaar AV 34 5 4 : 51
39 Stijn van der Spoel Climax 6 4 : 54
1 Kalle van Eupen Arena 7 4 : 55
42 Stijn Vroegh Climax 8 4 : 58
20 Reinier Dijksma Climax 9 5 : 01
135 Robin Holtland Astylos 10 5 : 01
309 Maarten Bloem Hanzesport 11 5 : 03
79 Hessel Quak Pallas 67 12 5 : 04
193 Jorn Stouten AV 34 13 5 : 05
109 Seth van Elst VAV 14 5 : 08
337 Kamiel ter Heerdt Liemers 15 5 : 12
339 Kyano Knaken Liemers 16 5 : 17
81 Victor Starren Pallas 67 17 5 : 23
192 Jelmer Sidler AV 34 18 5 : 28
131 Lucas Blijleven Astylos 19 5 : 29
373 Joris Mulder Apeldoorn 20 5 : 41
  Meisjes pupillen A1          
207 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 09
201 Lieske Drost AV 34 2 4 : 15
199 Myrthe Dantuma AV 34 3 4 : 18
367 Jet Vliegen Statina 4 4 : 27
203 Marlou Mulder AV 34 5 4 : 37
137 Elsa Lila Astylos 6 4 : 40
198 Lara van Brummelen AV 34 7 4 : 41
348 Isa Sliedrecht Liemers 8 4 : 43
197 Jules Bruins AV 34 9 4 : 44
106 Ahlam Bennar VAV 10 4 : 45
204 Isis Nijland AV 34 11 4 : 49
113 Fenne Looijen VAV 12 4 : 52
107 Elles Branderhorst VAV 13 4 : 53
143 Aafke Wijkmans Astylos 14 4 : 54
322 Anne Wolbrink Hanzesport 15 5 : 01
335 Noortje Braad Liemers 16 5 : 05
200 Jonna Daverschot AV 34 17 5 : 08
115 Noa Mentink VAV 18 5 : 09
308 Julia Beerthuis Hanzesport 19 5 : 12
314 Maud Menkveld Hanzesport 20 5 : 14
343 Emma van Riswijk Liemers 21 5 : 15
73 Silke Cornelissen Pallas 67 22 5 : 16
320 Lela Velten Hanzesport 23 5 : 17
27 Nienke de Jong Climax 24 5 : 18
208 Noëlle van Veen AV 34 25 5 : 20
205 Flootje Overeem AV 34 26 5 : 23
202 Bénédicte Heinsman AV 34 27 5 : 28
206 Caitlin Pantus AV 34 28 5 : 29
196 Lilianne Beishuizen AV 34 29 5 : 30
346 Yara Schipper Liemers 30 5 : 34
  Jongens pupillen A1          
217 Maikel Potkamp AV 34 1 3 : 58
214 Sep de Jong AV 34 2 4 : 00
216 Mika Naber AV 34 3 4 : 00
38 Ruben Schussler Climax 4 4 : 04
218 Julius Prop AV 34 5 4 : 06
215 Kai Muijsers AV 34 6 4 : 12
132 Hans Griesheimer Astylos 7 4 : 16
211 Kyan van Breugel AV 34 8 4 : 25
212 Lucien Driessen AV 34 9 4 : 26
210 Joran van Breugel AV 34 10 4 : 26
8 Niek van Wijngaarden Arena 11 4 : 27
345 Ben van Schaik Liemers 12 4 : 28
22 Lucas Groot Kormelink Climax 13 4 : 30
144 Bram van Woerkom Astylos 14 4 : 33
18 Wim van As Climax 15 4 : 35
30 Lucas Middelhoven Climax 16 4 : 35
209 Dawie Beekhuis AV 34 17 4 : 39
68 Thomas Arp Pallas 67 18 4 : 46
220 Xander Veer AV 34 19 4 : 51
28 Tim van Mechelen Climax 20 4 : 52
114 Tim van der Meer VAV 21 4 : 55
37 Tim Roodbeen Climax 22 4 : 55
41 Mark van Voorst Climax 23 4 : 58
385 Quirijn Jager Climax 24 5 : 00
4 Ties Jansen Arena 25 5 : 08
36 Jelle van Peursem Climax 26 5 : 09
133 Roland Hanselaar Astylos 27 5 : 25
141 Kjell Westra Astylos 28 5 : 25
341 Mart Menger Liemers 29 5 : 30
213 Jonathan Fennema AV 34 30 5 : 55
  Meisjes pupillen A2          
83 Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 07
33 Evelyn Navarro Climax 2 4 : 10
134 Livia Hoekstra Astylos 3 4 : 12
26 Veerle van Ittersum Climax 4 4 : 12
19 Jisze Diemer Climax 5 4 : 16
70 Noortje Bonten Pallas 67 6 4 : 21
140 Femke van Schalkwijk Astylos 7 4 : 21
82 Josefine Ulfman Pallas 67 8 4 : 22
223 Maren van de Goor AV 34 9 4 : 22
366 Merel Franssen Statina 10 4 : 23
222 Myrthe van Breugel AV 34 11 4 : 23
356 Liesje Wulff Lg. Aart Stigter 12 4 : 24
227 Anna van Lohuizen AV 34 13 4 : 28
224 Isis Henninger AV 34 14 4 : 28
112 Janne Leenders VAV 15 4 : 31
76 Hester Moene Pallas 67 16 4 : 35
225 Aukje Hurenkamp AV 34 17 4 : 39
228 Léonie Rijnders AV 34 18 4 : 42
229 Sarah Smals AV 34 19 4 : 44
117 Kim de Pater VAV 20 4 : 46
221 Inge Bakker AV 34 21 4 : 47
226 Elise Koppejan AV 34 22 4 : 50
69 Esmée Beukers Pallas 67 23 4 : 51
78 Lenka Piters Pallas 67 24 5 : 00
2 Odi van Eupen Arena 25 5 : 01
344 Jennifer Rosendahl Liemers 26 5 : 03
24 Dagmar Huibers Climax 27 5 : 09
319 Nynke Stefess Hanzesport 28 5 : 18
75 Cailyn Meeuwisz Pallas 67 29 5 : 37
84 Sterre Wijnen Pallas 67 30 5 : 38
  Jongens pupillen A2          
237 Wout van der Weide AV 34 1 3 : 58
384 Daniël Harink Hanzesport 2 4 : 06
23 Jesse Haak Climax 3 4 : 09
230 Marijn Atmodimedjo AV 34 4 4 : 12
238 Max Wierts AV 34 5 4 : 14
35 Ian Pennock Climax 6 4 : 19
235 Thijs Oostenenk AV 34 7 4 : 22
110 Tygo Hulsebos VAV 8 4 : 24
318 Lodewijk Snellaars Hanzesport 9 4 : 26
233 Friso Castelein AV 34 10 4 : 26
236 Koen Regelink AV 34 11 4 : 27
119 Sven Wildeboer VAV 12 4 : 31
325 Thijn van der Zee Hanzesport 13 4 : 32
6 Vasco Stip Arena 14 4 : 32
388 Peer Bergman Lg. Aart Stigter 15 4 : 42
234 Lars Oostenenk AV 34 16 4 : 50
342 Joppe Offringa Liemers 17 5 : 06
232 Cas van den Broek AV 34 18 5 : 26
72 Tycho Borm Pallas 67 19 5 : 29
310 Thijme Dunnebier Hanzesport 20 5 : 32
  Meisjes junioren D1          
246 Tess van Randtwijk AV 34 1 8 : 13
47 Celine van Heerikhuize Climax 2 8 : 33
240 Emma Beekman AV 34 3 8 : 40
372 Lieke Vreugdenhil Statina 4 8 : 45
365 Sativa Wenker Ciko 66 5 8 : 48
125 Rosella van Keulen VAV 6 8 : 55
243 Zosia Eilander AV 34 7 9 : 03
239 Eva Aalders AV 34 8 9 : 11
127 Isa Leidekker VAV 9 9 : 20
245 Maeve van Mansom AV 34 10 9 : 25
126 Meike Leenders VAV 11 9 : 28
89 Kore Hengeveld Pallas 67 12 9 : 29
145 Sarah Flipsen Astylos 13 9 : 32
327 Norya Figueiredo Hanzesport 14 9 : 45
353 Vera Rietberg Liemers 15 10 : 10
393 Noa Tompkins Climax 16 10 : 12
58 Tcm van Leeuwen Climax 17 10 : 23
120 Fenna Achterberg VAV 18 10 : 26
332 Michelle Michielsen Hanzesport 19 10 : 31
96 Floor Olthof Pallas 67 20 10 : 39
11 Lotte Aartse Arena 21 10 : 40
61 Anouk v Starrenburg Climax 22 10 : 58
  Jongens junioren D1          
64 Jelle van der Veer Climax 1 9 : 48
364 Rick van der Knaap Ciko 66 2 10 : 00
147 Ard Laffeber Astylos 3 10 : 02
255 Daan Hulshof AV 34 4 10 : 04
258 Martijn van der Lecq AV 34 5 10 : 13
121 Jasper van Craaikamp VAV 6 10 : 17
248 Glenn de Boer AV 34 7 10 : 19
334 Sus de Ridder Hanzesport 8 10 : 26
99 Daan Reefman Pallas 67 9 10 : 30
46 Senne Grift Climax 10 10 : 32
351 Thijn van Elburg Liemers 11 10 : 46
394 Jurre Klumpenaar VAV 12 10 : 54
257 Kendrick van de Kruisweg AV 34 13 10 : 55
253 Cas Hoekstra AV 34 14 11 : 04
251 Sem Dekker AV 34 15 11 : 09
53 Menno Jonker Climax 16 11 : 13
259 Niek van Schijndel AV 34 17 11 : 15
261 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 18 11 : 16
329 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 19 11 : 19
361 Deedee Budel Ciko 66 20 11 : 28
256 Joris Kranenburg AV 34 21 11 : 30
260 Melchior Treffers AV 34 22 11 : 30
249 Perry Breuls AV 34 23 11 : 37
331 Mees Kwakkelaar Hanzesport 24 12 : 03
250 Finn Bute AV 34 25 12 : 18
352 Quint van Elburg Liemers 26 12 : 22
66 Wessel Wagensveld Climax 27 12 : 30
94 Daan Memelink Pallas 67 28 12 : 50
15 Timo Verbeet Arena 29 13 : 27
254 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 30 13 : 27
252 Joris Giezeman AV 34 31 13 : 36
  Meisjes junioren D2          
264 Estelle Bruins AV 34 1 8 : 08
376 Carlijn de Bie Atverni 2 8 : 10
148 Elke Wijkmans Astylos 3 8 : 17
130 Keet Rogh VAV 4 8 : 27
265 Elle van Kasteren AV 34 5 8 : 32
266 Ilse Leeraar AV 34 6 8 : 35
263 Mikayla van den Berg AV 34 7 9 : 30
262 Nikki Bakker AV 34 8 9 : 39
326 Roos van Eck Hanzesport 9 9 : 42
67 Isa Wijdenes Climax 10 9 : 45
57 Iris Koevoets Climax 11 9 : 47
268 Bente van der Stoel AV 34 12 9 : 55
389 Josse Bergman Lg. Aart Stigter 13 9 : 56
395 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 14 10 : 05
267 Elissa van der Meer AV 34 15 10 : 14
  Jongens junioren D2          
86 Stefan Beukers Pallas 67 1 10 : 05
277 Sam Overeem AV 34 2 10 : 08
273 Yidne Hulleman AV 34 3 10 : 10
123 Bjorn Hulsebos VAV 4 10 : 20
100 Nils Reefman Pallas 67 5 10 : 34
93 Kylian Meeuwisz Pallas 67 6 10 : 52
16 Christian Wolkers Arena 7 10 : 55
14 Wouter Lamers Arena 8 10 : 58
60 Emiel Reesink Climax 9 11 : 04
276 Finn Muilwijk AV 34 10 11 : 05
354 Sem Rosenkamp Liemers 11 11 : 10
274 Constantijn Langerak AV 34 12 11 : 10
272 Laszlo Doelwijt AV 34 13 11 : 17
279 Boris Vegter AV 34 14 11 : 27
271 Erik de Bruin AV 34 15 11 : 31
13 Roeland van Laar Arena 16 11 : 43
52 Martijn de Jong Climax 17 11 : 55
97 Bart Oude Voshaar Pallas 67 18 12 : 06
270 Tycho van Bavel AV 34 19 12 : 28
56 Gijs Koeken Climax 20 12 : 40
350 Jasper van Baal Liemers 21 12 : 41
275 Chris Lenten AV 34 22 12 : 48
269 Wouter van Amelsvoort AV 34 23 13 : 48
278 Teun Slijkhuis AV 34 24 13 : 53
  Meisjes junioren C          
287 Sophia Mulder AV 34 1 10 : 16
333 Maam de Ridder Hanzesport 2 10 : 31
328 Sanne Flipse Hanzesport 3 10 : 32
98 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 4 10 : 33
380 Julia Groot Arnhem 5 11 : 00
522 Nathalie Kruisinga VAV 6 11 : 08
284 Iris Hagemeijer AV 34 7 11 : 12
280 Kaylee de Boer AV 34 8 11 : 20
288 Camilla Pieper AV 34 9 11 : 30
357 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 10 11 : 48
286 Devon de Lange AV 34 11 11 : 50
282 Kiara Derksen AV 34 12 11 : 56
149 Leentje Wijkmans Astylos 13 12 : 00
146 Tessa Groen Astylos 14 12 : 27
289 Sofie Riezebos AV 34 15 12 : 36
281 Amélie Dekker AV 34 16 13 : 10
283 Anna van Eijk AV 34 17 14 : 07
  Jongens junioren C          
91 Florian Kramer Pallas 67 1 10 : 46
383 Joep Vermeulen Cifla 2 10 : 51
294 Tijmen Bouw AV 34 3 10 : 54
375 Pepijn Bartels Cifla 4 11 : 00
44 Arris van Deelen Climax 5 11 : 29
362 Aron Folkersma Ciko 66 6 11 : 30
128 Tijs Olde VAV 7 12 : 01
303 Jasper van Zaanen AV 34 8 12 : 05
295 Floris Brinkman AV 34 9 12 : 10
102 Diede Wit Pallas 67 10 12 : 27
358 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 11 12 : 42
302 Bas Westerbroek AV 34 12 12 : 45
293 Yassine Bouaziz AV 34 13 12 : 47
299 Noud van de Mast AV 34 14 12 : 48
300 Jasper Meijerink AV 34 15 12 : 49
101 Sam Rietveld Pallas 67 16 12 : 54
122 Simon Houtman VAV 17 12 : 54
63 Lucas Vandersteen Climax 18 13 : 24
129 Tom de Pater VAV 19 13 : 26
291 Imre Atmodimedjo AV 34 20 13 : 31
50 Sven Huibers Climax 21 13 : 36
292 Nick Bohnsack AV 34 22 13 : 45
296 Robin de Hoop AV 34 23 13 : 55
298 Lukas Koppejan AV 34 24 14 : 07
43 Jeffrey van den Brink Climax 25 14 : 59
369 Rico Coenen Statina 26 15 : 04
398 Jonathan Enthoven Hanzesport 15 : 08 (verkeerde afstand)
  Meisjes junioren B          
48 Christel Heuseveldt Climax 1 13 : 21
45 Fleur van Dijk Climax 2 14 : 12
387 Imme Bergman Lg. Aart Stigter 3 14 : 44
371 Julie van Riel Statina 4 15 : 02
304 Cinthia Hutten AV 34 5 15 : 40
88 Amée van Haeften Pallas 67 6 15 : 58
55 Marije de Kleuver Climax 7 17 : 58
  Jongens junioren B          
95 Sieb Mostert Pallas 67 1 14 : 25
396 Jippe Lasschijt AV 34 2 14 : 51
363 Lars van der Knaap Ciko 66 3 15 : 13
124 Kristian van Keulen VAV 4 15 : 52
59 Marijn Pleijsant Climax 5 15 : 53
359 Jens Mos Lg. Aart Stigter 6 16 : 25
49 Lars Huibers Climax 7 16 : 30
306 Alex van Gemund AV 34 8 16 : 38
90 Joost Kraan Pallas 67 9 16 : 49
307 Mark Rietvelt AV 34 10 17 : 53
  Meisjes junioren A          
  (geen)            
  Jongens junioren A          
381 Kris de Kreek Scheldesport 1 21 : 29
54 Joost de Kleuver Climax 2 22 : 09
65 Rick van Voorst Climax 3 23 : 00
377 Julien van Dijk AV Heerenveen 4 23 : 41
370 Daniël Hordijk Statina 5 24 : 46
103 Christiaan van der Gaag Tartlétos 6 25 : 08
700 Rutger van Saltbommel Statina 7 27 : 35
  Korte cross vrouwen          
512 Heleen Goeting Fit 1 12 : 01
530 Nathalie de Vries Arena 2 12 : 29
521 Evelien Kooij Pallas 67 3 12 : 42
524 Manon Ravesteijn Veenendaal 4 13 : 11
507 Imane Chouaref VAV 5 13 : 18
515 Sanne Heymann VZC 6 13 : 29
514 Alida Hagen VZC 7 14 : 15
529 Sally Visser VAV 8 14 : 17
518 Femke Kazemier VAV 9 14 : 37
  Korte cross vrouwen masters          
698 Daniëlle Krijgsman Arena 1 12 : 29
532 Marije Witsenboer Fit 2 13 : 08
693 Jantiene Hannessen LGB 3 14 : 07
506 Ineke Burger Astylos 4 14 : 17
502 Hanneke van den Berge VZC 5 14 : 20
513 Ingrid Haas Pallas 67 6 14 : 57
503 Nancy den Besten Statina 7 15 : 13
528 Antje Velthuis Statina 8 15 : 18
504 Christel Breton Fit 9 15 : 23
517 Joke Huizinga Hellas 10 15 : 24
510 Erika van Deelen Ede Gld 11 15 : 24
520 Erna Koekoek Lg. Aart Stigter 12 15 : 39
531 Angela van Willigenburg Arena 13 16 : 00
519 Corrie Koedam VZC 14 16 : 06
511 Helma van Doorn VZC 15 16 : 19
505 Nienke Brouwer Pallas 67 16 16 : 33
516 Klaske Hoogstra Pallas 67 17 17 : 13
501 Erin Bakker Pallas 67 18 17 : 40
525 Jantina Roodbeen Ede 19 17 : 50
526 Angela van de Sluis Ede 20 18 : 03
508 Ardi Coenen Statina 21 18 : 42
527 Kirsten van der Vaart Statina 22 18 : 51
  Korte cross mannen          
570 Ruben Sansom Pallas 67 1 9 : 42
545 Bernard van Harn VAV 2 10 : 14
554 Lennart Kleinjans Clytoneus 3 10 : 38
556 Sander Koot VAV 4 10 : 41
559 Cees van Maanen Hellas 5 11 : 00
558 Roberts Kristians Lidaks Latvia 6 11 : 01
563 Rob Mulders De Delvers 7 11 : 26
544 Jelle Hanswijk Climax 8 11 : 28
533 Michael van Baal Statina 9 11 : 30
560 Pascal Mariany Bennekom 10 11 : 31
548 Hend de Jager Statina 11 11 : 56
535 Christiaan Begemann Tartlétos 12 12 : 08
579 Tom Wevers Phoenix 13 12 : 22
540 Harm Dieterman Arena 14 12 : 25
573 Jan Siemen Smink Pallas 67 15 13 : 03
557 Sjoerd Kreijns Veenendaal 16 14 : 04
  Korte cross mannen masters          
580 Anne Wiersma Climax 1 10 : 44
538 Iwan Breton Fit 2 10 : 47
571 Tycho Schol Pallas 67 3 11 : 01
568 Tariq van Rooijen Pallas 67 4 11 : 17
699 Harm Oosten VZC 5 11 : 36
696 Gerhard Lagerweij VAV 6 11 : 43
547 Marcel Jaarsma Pallas 67 7 11 : 47
552 Richard van Keulen VAV 8 11 : 53
574 Reinier Stroo Hellas 9 12 : 00
564 Geerrit de Pater Veenendaal 10 12 : 15
578 Frank van de Weerd VZC 11 12 : 18
536 Jan Bieshaar VZC 12 12 : 21
583 Pieter van Zijl VZC 13 12 : 35
575 Theo van der Veer Climax 14 12 : 42
537 Luc Bonten Pallas 67 15 12 : 55
543 Peter van de Haar VZC 16 13 : 02
576 Albert de Vries Climax 17 13 : 05
690 Marlon Knaken Westervoort 18 13 : 40
562 Martijn Menken Pallas 67 19 13 : 41
572 Eric Schussler Ede 20 13 : 54
581 Gerard van Willigenburg Arena 21 14 : 14
561 Gijs van der Meijden VZC 22 14 : 47
584 Marius van Zoelen Ede 23 16 : 08
541 Henk Fransen Lg. Aart Stigter 24 17 : 19
567 Andreas Roodbeen Ede 25 17 : 49
539 Herbert Coenen Statina 26 18 : 42
  Lange cross vrouwen          
589 Suzanne Broxterman Pallas 67 1 22 : 07
598 Marloes van Loon Pallas 67 2 23 : 42
702 Samantha de Bruin Veenendaal 3 24 : 04
695 Dorien Zandstra Wageningen 4 26 : 13
595 Judith Kas Tartlétos 5 28 : 47
601 Marijke Olthoff Tartlétos 6 29 : 36
713 Nienke Perfors Elst 7 30 : 37
588 Henrieke Bel Ede 8 31 : 37
591 Joanne Drost Veenendaal 9 31 : 54
  Lange cross vrouwen masters          
704 Chanmari Koolen Pallas 67 1 21 : 35
606 Elsemieke de Vos Climax 2 22 : 29
599 Manon Mensink Ciko 66 3 23 : 12
710 Saskia Elemans VZC 4 23 : 44
594 Nina Joosten Pallas 67 5 26 : 22
603 Petra Scholtens Elst 6 27 : 40
605 Keete Voerman Bennekom 7 27 : 50
600 Cora Mulder VZC 8 29 : 00
712 Ria Perfors VZC 9 29 : 09
607 L Wiggemansen Arena 10 30 : 32
691 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 11 30 : 33
585 Paulien Adamse Pallas 67 12 30 : 51
592 Coby van den Heuvel VZC 13 31 : 05
587 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 14 32 : 09
  Lange cross mannen          
650 Mathias Meijer Climax 1 32 : 02
638 Nout Jansen Tartlétos 2 32 : 25
677 Wilbert van Vliet Venloop RT 3 32 : 31
669 Peter Schoch Wageningen 4 33 : 12
642 Joep Kluwen Tartlétos 5 33 : 26
652 Edgar Minks Amsterdam 6 33 : 41
616 Joeri Dassen Utrecht 7 34 : 05
628 Jan Willem Hagen Athlos 8 35 : 09
646 Melvin Laport Climax 9 35 : 22
596 Jannik Klumpenaar VAV 10 35 : 29
683 Wiebe Westerterp Veenendaal 11 36 : 31
711 Jelle Hamersma VAV 12 36 : 34
641 Lennart Kleinjans Clytoneus 13 36 : 49
672 Martijn Schreuder VAV 14 36 : 52
684 Erik de Witte VAV 15 36 : 57
708 Laurens Kersten VZC 16 36 : 58
681 Benjamin Weijand Tartlétos 17 37 : 13
682 Tjibbe Westerterp Nijmegen 18 37 : 27
653 Rob Mulders De Delvers 19 37 : 40
620 Evert Dirksen VAV 20 37 : 56
645 Geert Lantink Amersfoort 21 38 : 10
697 Matthijs van Scheijen Rhenen 22 38 : 21
659 Ronald Prins VAV 23 39 : 14
613 Stefan Bolding Pallas 67 24 39 : 55
633 Mark Hoos Huissen 25 40 : 05
660 Remy Ravenhorst VAV 26 41 : 23
629 Armin Harms Climax 27 43 : 29
703 Lars van de Bent Astylos 28 44 : 03
614 Maarten Borgdorff Statina 29 44 : 46
611 Davey Beuving Climax 30 46 : 00
654 Marcel van Ommen Nunspeet 31 50 : 02
  Lange cross mannen masters          
648 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 34 : 36
625 Dirk Jan van der Gaag Pallas 67 2 35 : 00
609 Rob Barel VZC 3 35 : 10
665 Mark Rietveld Pallas 67 4 35 : 11
718 Ronald Dercksen Arena 5 35 : 21
617 Marco Davelaar VZC 6 36 : 20
707 Bart te Riele Arnhem 7 36 : 26
673 Patrick Smit Pallas 67 8 36 : 30
658 Roemer Pleijsier Pallas 67 9 36 : 39
597 Corné Kool VZC 10 37 : 46
686 Henry Wondergem Lg. Aart Stigter 11 37 : 58
676 David Visser VAV 12 38 : 32
610 Laurens Beerepoot Climax 13 38 : 33
720 Theo Bult VZC 14 38 : 41
612 Timo de Boer Fit 15 38 : 43
637 Carl Jansen Pallas 67 16 39 : 23
626 Wiebe Goodijk VAV 17 40 : 04
647 Henk Lenderink Climax 18 40 : 10
635 Bart ter Huurne Lg. Athletic Point 19 40 : 11
621 Bard Dolmans VAV 20 40 : 19
717 Wim van Wijde VZC 21 40 : 24
671 Arjen Schots Pallas 67 22 40 : 26
705 Dirk van Hierden Nijkerk 23 40 : 29
716 Louis Rutten Atverni 24 40 : 52
688 Pieter van Zijl VZC 25 40 : 58
680 Philip van de Weerd Lg. Veenendaal-Elst 26 41 : 23
678 Jeroen Vreugdenhil Statina 27 41 : 57
640 Arjan Ket Lg. Athletic Point 28 42 : 04
719 David Strik Wageningen 29 42 : 19
670 Patrick Schoots Astylos 30 42 : 30
701 Erik Steenbeek Astylos 31 42 : 43
643 André Knop Lg. Aart Stigter 32 42 : 53
694 Richard Vermeer AC Spakenburg 33 43 : 07
619 Erik Dijksman Lg. Aart Stigter 34 43 : 18
618 Reijer Demoet Veenendaal 35 43 : 45
649 Rolf Mank Dutch Runners 36 43 : 56
664 Rob Renes Climax 37 44 : 04
674 Huib van Veldhoven Statina 38 44 : 18
651 Ton Meuwissen Statina 39 44 : 53
630 Gerbert Heiwegen Statina 40 45 : 05
715 Ben van Gent VZC 41 45 : 26
689 Michiel Zumbrink VZC 42 45 : 47
666 Wouter de Rijk Veenendaal 43 46 : 54
644 Christian de Koning Veenendaal 44 47 : 07
709 Paul van der Horst VZC 45 47 : 17
661 Frank van Ravensberg AV Haarlem 46 47 : 51
622 Wilmer van Doorn VZC 47 47 : 52
631 Dick van Hilten Climax 48 48 : 20
714 Harry Schievink VZC 49 50 : 08
679 René Vrösch VZC 50 50 : 10
632 Kees van ’t Hoog Lg. De Zoomlopers 51 50 : 15
706 Arie Houdijk Lg. Veenendaal-Elst 52 51 : 17
657 Gerjan Piters Pallas 67 53 51 : 36
675 Bas Verzijl Veenendaal 54 52 : 05
623 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 55 53 : 17
615 Jack Crielaard VZC 56 55 : 23
668 Jan Schadenberg Veenendaal 57 55 : 40
692 Evert Koolma AVVN 58 56 : 56
586 Esther van Beek Pallas 67 59 58 : 06