Veenendaal – 45e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
29 oktober 2016

Het was prachtig zonnig herfstweer, ~15°C.
In totaal zijn er 523 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 30 okt. 2016.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 5 nov.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten*
  Meisjes pupillen Mini            
332 Elin Stevens Statina 1 6 : 18 1
110 Zoë Schut VAV 2 6 : 38 2
16 Sophie Ansink Climax 3 6 : 41 3
134 Isabelle Wijnen Astylos 4 6 : 45 4
333 Anke Uitterhoeve Rhenen 5 6 : 46 5
8 Amber Kreeft Arena 6 7 : 25 6
146 Rosalie Veldhuis AV 34 7 7 : 26 7
143 Nikki Brouwer AV 34 8 7 : 27 8
2 Raisa van Eupen Arena 9 7 : 38 9
32 Hailey Olthof Climax 10 8 : 08 10
144 Emma Cabrera Polanco AV 34 11 8 : 35 11
  Jongens pupillen Mini            
66 Tys Gilissen Pallas 67 1 5 : 18 1
11 Rijk Uitterhoeve Arena 2 5 : 25 2
149 Hidde Masselink AV 34 3 6 : 15 3
145 Vigo Oosterhoff AV 34 4 6 : 19 4
25 Damian Jonkers Climax 5 6 : 38 5
150 Ruben Stocker AV 34 6 6 : 41 6
148 Serge Baak AV 34 7 6 : 43 7
147 Romijn Angelier AV 34 8 6 : 58 8
69 Gerwin Immerzeel Pallas 67 9 8 : 11 9
  Meisjes pupillen C            
156 Evi Nijland AV 34 1 5 : 34 1
155 Fien van Naarden AV 34 2 5 : 45 2
157 Isa Oosterhuis AV 34 3 5 : 46 3
27 Larissa Middelhoven Climax 4 5 : 49 4
159 Mila Schouten AV 34 5 5 : 49 5
158 Lisa Schouten AV 34 6 6 : 00 6
152 Lis van de Goor AV 34 7 6 : 00 7
154 Bodine Jansen AV 34 8 6 : 03 8
153 Annelijn Haasjes AV 34 9 6 : 05 9
294 Pop de Ridder Hanzesport 10 6 : 09 10
33 Fay Pennock Climax 11 6 : 14 11
37 Robbin Romeijn Climax 12 6 : 23 12
321 Elize van Eck Astylos 13 6 : 34 13
160 Ella Woudenberg AV 34 14 6 : 56 14
4 Carlijn ter Haar Arena 15 7 : 00 15
151 Velia de Boer AV 34 16 7 : 03 16
3 Femke Everts Arena 17 7 : 26 17
  Jongens pupillen C            
166 Tim Moes AV 34 1 4 : 53 1
167 Jesper Roobeek AV 34 2 5 : 08 2
320 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 3 5 : 12 3
163 Rens Klinkhamer AV 34 4 5 : 26 4
22 Jarno Gerritsen Climax 5 5 : 26 5
99 Lars Budding VAV 6 5 : 33 6
73 Luca Thimister Pallas 67 7 5 : 43 7
97 Bart van Beusekom VAV 8 5 : 47 8
129 Noud Briene Astylos 9 5 : 59 9
43 Sverre Wiersma Climax 10 6 : 00 10
161 Max Cabrera Polanco AV 34 11 6 : 09 11
165 Bart Mansier AV 34 12 6 : 31 12
30 Luuk Mulder Climax 13 6 : 35 13
162 Joshua Eghuizen AV 34 14 6 : 52 14
  Meisjes pupillen B            
312 Evi Sliedrecht Liemers 1 5 : 03 1
308 Saskia de Jong Liemers 2 5 : 05 2
34 Liv Pennock Climax 3 5 : 05 3
174 Noémi Knaap AV 34 4 5 : 26 4
169 Ruby-Lynn Dolman AV 34 5 5 : 40 5
26 Lorena Jonkers Climax 6 5 : 43 6
179 Imme Velthuis AV 34 7 5 : 46 7
177 Senna Schaake AV 34 8 5 : 49 8
176 Mare Meijnen AV 34 9 5 : 55 9
172 Dominique Heinsman AV 34 10 5 : 57 10
171 Sofia ten Have AV 34 11 5 : 58 11
35 Jenthe Prummel Climax 12 6 : 03 12
175 Amber Masselink AV 34 13 6 : 08 13
328 Caitlin Mawdesley Statina 14 6 : 12 14
29 Isabel Mulder Climax 15 6 : 19 15
168 Kyara Diderik AV 34 16 6 : 19 16
6 Isa Jansen Arena 17 6 : 25 17
170 Evie van Doorn AV 34 18 6 : 28 18
178 Isabel Veldhuis AV 34 19 6 : 35 19
173 Luna Hinsch AV 34 20 6 : 36 20
319 Julia Derksen De Liemers 21 6 : 37 21
290 Ruth de Jong Hanzesport 22 6 : 40 22
  Jongens pupillen B            
329 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 4 : 42 1
186 Daan Klumper AV 34 2 4 : 53 2
331 Bram Stevens Statina 3 4 : 59 3
10 Loek Uitterhoeve Arena 4 5 : 00 4
183 Beaurice Dekker AV 34 5 5 : 17 5
68 Detmar Immerzeel Pallas 67 6 5 : 19 6
184 Che ten Donkelaar AV 34 7 5 : 20 7
180 Syl Angelier AV 34 8 5 : 20 8
103 Markus Lamper VAV 9 5 : 22 9
188 Alec Pantus AV 34 10 5 : 24 10
189 Janniek Schurink AV 34 11 5 : 37 11
182 Manu Coppen AV 34 12 5 : 37 12
185 Niels van Gerrevink AV 34 13 5 : 42 13
187 Thom van der Kolk AV 34 14 5 : 43 14
108 Joël van de Munt VAV 15 5 : 48 15
293 Jan van Oosten Hanzesport 16 6 : 14 16
292 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 17 6 : 14 17
111 Rik Vos VAV 18 6 : 22 18
181 Kyan Bekker AV 34 19 6 : 22 19
101 Stijn Dijkslag VAV 20 6 : 24 20
39 Gabriel Sperber Climax 21 7 : 00 21
  Meisjes pupillen A1            
195 Daphne van der Lecq AV 34 1 4 : 49 1
193 Ninthe Koks AV 34 2 4 : 50 2
198 Lynn Oosterhuis AV 34 3 4 : 56 3
192 Kim Dantuma AV 34 4 4 : 57 4
7 Rebekka Kool Arena 5 4 : 58 5
196 Robine Lenters AV 34 6 5 : 09 6
95 Mara Arends VAV 7 5 : 11 7
21 Eline Gerritsen Climax 8 5 : 11 8
199 Lieke Starink AV 34 9 5 : 12 9
102 Melissa van Keulen VAV 10 5 : 12 10
31 Lisa Navarro Climax 11 5 : 20 11
42 Vera van de Weerd Climax 12 5 : 23 12
94 Esmée Aartsen VAV 13 5 : 24 13
288 Susanne van Eck Hanzesport 14 5 : 30 14
72 Chloé Smit Pallas 67 15 5 : 30 15
310 Tirza Roes Liemers 16 5 : 34 16
194 Nena Kwakkel AV 34 17 5 : 34 17
191 Lotte Bonhof AV 34 18 5 : 37 18
315 Jasmijn Welling Liemers 19 5 : 41 19
197 Lotte van Lohuizen AV 34 20 5 : 46 20
289 Malea Figueiredo Hanzesport 21 5 : 52 21
295 Sunitha Sivaguru Hanzesport 22 5 : 58 22
131 Tessa de Greef Astylos 23 6 : 00 23
309 Sophie van Noorden Liemers 24 6 : 04 24
100 Sanne Budding VAV 25 6 : 30 25
  Jongens pupillen A1            
324 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 4 : 41 1
307 Yvo van den IJssel Liemers 2 4 : 52 2
317 Tymen Zwaga Liemers 3 4 : 54 3
205 Ties Velthuis AV 34 4 4 : 55 4
206 Rowan Witteveen AV 34 5 4 : 56 5
202 Reza Groot Wassink AV 34 6 4 : 56 6
322 Marco van Gelder Prins Hendrik 7 5 : 04 7
327 Thijn Matthee Statina 8 5 : 12 8
325 Thom Koggel Statina 9 5 : 13 9
41 Stijn Vroegh Climax 10 5 : 14 10
17 Giel van As Climax 11 5 : 15 11
1 Kalle van Eupen Arena 12 5 : 33 12
20 Reinier Dijksma Climax 13 5 : 35 13
201 Finn Dijk AV 34 14 5 : 41 14
71 Hessel Quak Pallas 67 15 5 : 51 15
203 Jamie Put AV 34 16 6 : 02 16
44 Lucas Wortelboer Climax 17 6 : 08 17
365 Lucas Blijleven Tiel 18 6 : 13 18
70 Niels Messchendorp Pallas 67 19 6 : 15 19
  Meisjes pupillen A2            
212 Lieske Drost AV 34 1 4 : 28 1
219 Isa van Puffelen AV 34 2 4 : 31 2
314 Mare Versluis Liemers 3 4 : 48 3
215 Marlou Mulder AV 34 4 5 : 06 4
98 Elles Branderhorst VAV 5 5 : 09 5
211 Myrthe Dantuma AV 34 6 5 : 11 6
313 Isa Sliedrecht Liemers 7 5 : 12 7
209 Jules Bruins AV 34 8 5 : 12 8
216 Isis Nijland AV 34 9 5 : 17 9
105 Fenne Looijen VAV 10 5 : 18 10
132 Bente van Rijckevorsel Astylos 11 5 : 18 11
133 Aafke Wijkmans Astylos 12 5 : 19 12
210 Lara van Brummelen AV 34 13 5 : 21 13
208 Liz Bruggink AV 34 14 5 : 26 14
222 Imke Veluwenkamp AV 34 15 5 : 28 15
218 Caitlin Pantus AV 34 16 5 : 33 16
207 Lilianne Beishuizen AV 34 17 5 : 36 17
107 Noa Mentink VAV 18 5 : 37 18
217 Floortje Overeem AV 34 19 5 : 39 19
24 Nienke de Jong Climax 20 5 : 39 20
96 Ahlam Bennar VAV 21 5 : 39 21
221 Noëlle van Veen AV 34 22 5 : 42 22
220 Noa Schouten AV 34 23 5 : 44 23
104 Fenne Ligtvoet VAV 24 5 : 46 24
214 Sofie van den Hoek AV 34 25 5 : 47 25
213 Bénédicte Heinsman AV 34 26 5 : 59 26
  Jongens pupillen A2            
227 Sep de Jong AV 34 1 4 : 13 1
330 Maikel Potkamp De Gemzen 2 4 : 16 2
231 Julius Prop AV 34 3 4 : 27 3
230 Mika Naber AV 34 4 4 : 31 4
38 Ruben Schussler Climax 5 4 : 33 5
229 Kai Muijsers AV 34 6 4 : 33 6
224 Kyan van Breugel AV 34 7 4 : 40 7
223 Joran van Breugel AV 34 8 4 : 47 8
12 Niek van Wijngaarden Arena 9 4 : 48 9
136 Bram van Woerekom Astylos 10 4 : 48 10
135 Jacob Winkler Astylos 11 4 : 50 11
9 Giel Roseboom Arena 12 4 : 51 12
225 Lucien Driessen AV 34 13 4 : 51 13
106 Tim van der Meer VAV 14 5 : 03 14
228 Caleb Letourneau AV 34 15 5 : 07 15
36 Joas Rijneveld Climax 16 5 : 08 16
18 Wim van As Climax 17 5 : 12 17
28 Lucas Middelhoven Climax 18 5 : 14 18
65 Thomas Arp Pallas 67 19 5 : 17 19
5 Arend van Hattem Arena 20 5 : 17 20
311 Ben van Schaik Liemers 21 5 : 19 21
40 Leon Sperber Climax 22 5 : 21 22
67 Jip Hollanders Pallas 67 23 5 : 41 23
316 Tijn Wisse Liemers 24 5 : 47 24
130 Kevin van Eeuwijk Astylos 25 5 : 59 25
19 Dim Bouter Climax 26 6 : 04 26
226 Jonathan Fennema AV 34 27 6 : 14 27
  Meisjes junioren D1            
90 Filsan Versteeg Pallas 67 1 8 : 57 1
235 Maren van de Goor AV 34 2 8 : 59 2
121 Janne Leenders VAV 3 9 : 02 3
79 Lyske Gilissen Pallas 67 4 9 : 03 4
57 Evelyn Navarro Climax 5 9 : 12 5
234 Myrthe van Breugel AV 34 6 9 : 17 6
335 Merel Franssen Statina 7 9 : 17 7
360 Noa Rutten Nijmegen Atl. 8 9 : 24  
236 Aukje Hurenkamp AV 34 9 9 : 27 8
356 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 10 9 : 28 9
124 Kim de Pater VAV 11 9 : 49 10
237 Anna van Lohuizen AV 34 12 9 : 51 11
75 Esmée Beukers Pallas 67 13 9 : 57 12
233 Inge Bakker AV 34 14 10 : 00 13
240 Sarah Smals AV 34 15 10 : 03 14
239 Leonie Rijnders AV 34 16 10 : 15 15
344 Danjela Lockhorst Statina 17 10 : 22 16
371 Nijnke Stefess Hanzesport 18 10 : 40  
13 Odi van Eupen Arena 19 11 : 23 17
92 Sterre Wijnen Pallas 67 20 11 : 29 18
  Jongens junioren D1            
247 Wout van der Weide AV 34 1 8 : 17 1
352 Luca Sillen Nijmegen Atl. 2 8 : 18  
341 Job van Keulen Nijmegen Atl. 3 8 : 28 2
91 Dawit Verwers Pallas 67 4 8 : 56 3
243 Rafael van Goor AV 34 5 9 : 03 4
58 Ian Pennock Climax 6 9 : 12 5
46 Jesse Haak Climax 7 9 : 13 6
127 Sven Wildeboer VAV 8 9 : 14 7
246 Koen Regelink AV 34 9 9 : 40 8
306 Thijn van der Zee Hanzesport 10 9 : 53 9
245 Thijs Oostenenk AV 34 11 10 : 00 10
117 Tygo Hulsebos VAV 12 10 : 03 11
242 Friso Casteleijn AV 34 13 10 : 04 12
244 Lars Oostenenk AV 34 14 10 : 12 13
241 Marijn Atmodimedjo AV 34 15 10 : 15 14
358 Peer Bergman Amerongen 16 11 : 25 15
84 Thijs Messchendorp Pallas 67 17 11 : 57 16
298 Thijme Dunnebier Hanzesport 18 12 : 21 17
  Meisjes junioren D2            
253 Tess van Randtwijk AV 34 1 7 : 31 1
342 Bridget Konings Ciko 66 2 7 : 45 2
47 Celine van Heerikhuize Climax 3 8 : 13 3
355 Sativa Wenker Ciko 66 4 8 : 23 4
248 Emma Beekman AV 34 5 8 : 50 5
122 Meike Leenders VAV 6 8 : 58 6
250 Zosia Eilander AV 34 7 9 : 01 7
80 Kore Hengeveld Pallas 67 8 9 : 03 8
300 Norya Figueiredo Hanzesport 9 9 : 04 9
354 Lieke Vreugdenhil Statina 10 9 : 05 10
251 Moira Henninger AV 34 11 9 : 07 11
139 Sarah Flipsen Astylos 12 9 : 13 12
123 Isa Leidekker VAV 13 9 : 17 13
252 Maeve van Mansom AV 34 14 9 : 17 14
249 Jennifer van den Brink AV 34 15 9 : 18 15
370 Lieke Breedveld Pallas 67 16 9 : 39 16
62 Anouk van Starrenburg Climax 17 9 : 42 17
56 Dorine van Leeuwen Climax 18 9 : 44 18
125 Suus van Schaik VAV 19 9 : 47 19
86 Floor Olthof Pallas 67 20 9 : 51 20
254 Julia Telgen AV 34 21 9 : 55 21
255 Noeska van Zaanen AV 34 22 10 : 00 22
302 Michelle Michielsen Hanzesport 23 10 : 31 23
  Jongens junioren D2            
265 Martijn van der Lecq AV 34 1 7 : 51 1
304 Sus de Ridder Hanzesport 2 7 : 51 2
351 Tim Schüssel Nijmegen Atl. 3 7 : 54 3
263 Daan Hulshof AV 34 4 8 : 06 4
63 Jelle van der Veer Climax 5 8 : 21 5
363 Rick van der Knaap Didam 6 8 : 22 6
256 Glenn de Boer AV 34 7 8 : 48 7
361 Jurre Klumpenaar VAV 8 8 : 53  
368 Krijn van Hofwegen Pallas 67 9 8 : 59 8
87 Daan Reefman Pallas 67 10 9 : 07 9
301 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 11 9 : 15 10
261 Cas Hoekstra AV 34 12 9 : 43 11
259 Sem Dekker AV 34 13 9 : 56 12
264 Joris Kranenburg AV 34 14 10 : 05 13
114 Rik Dijkslag VAV 15 10 : 11 14
126 Emiel Verbon VAV 16 10 : 13  
61 Roan de Rooij Climax 17 10 : 26 15
266 Koen Radstaake AV 34 18 10 : 55 16
257 Perry Breuls AV 34 19 11 : 08 17
262 Jordy Huis in 't Veld AV 34 20 11 : 26 18
138 Jurgen van den Burg Astylos 21 12 : 44 19
260 Joris Giezeman AV 34 22 15 : 29 20
  Meisjes junioren C            
364 Jasmijn van Wissen Apeldoorn 1 8 : 29 1
337 Julia Groot Ciko 66 2 8 : 46 2
303 Maam de Ridder Hanzesport 3 8 : 48 3
270 Estelle Bruins AV 34 4 8 : 54 4
366 Keet Rogh VAV 5 8 : 54 5
112 Sterre Buijs VAV 6 9 : 06  
272 Elle van Kasteren AV 34 7 9 : 07 6
55 Iris Koevoets Climax 8 9 : 31 7
120 Nathalie Kruisinga VAV 9 9 : 38 8
349 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 10 9 : 50 9
362 Mabel van den Ridder Veenendaal 11 9 : 51  
343 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 12 9 : 57 10
268 Nikki Bakker AV 34 13 9 : 58 11
273 Devon de Lange AV 34 14 10 : 05 12
274 Sofie Riezebos AV 34 15 10 : 13 13
345 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 16 10 : 14 14
269 Mikayla van den Berg AV 34 17 10 : 15 15
299 Roos van Eck Hanzesport 18 10 : 15 16
297 Sara Bloem Hanzesport 19 10 : 16 17
271 Laura Gerritsen AV 34 20 10 : 23 18
140 Tessa Groen Astylos 21 11 : 10 19
  Jongens junioren C            
81 Florian Kramer Pallas 67 1 12 : 08 1
287 Jasper van Zaanen AV 34 2 12 : 33 2
340 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 3 12 : 36 3
116 Bjorn Hulsebos VAV 4 12 : 36 4
367 Simon Houtman VAV 5 12 : 37  
283 Noud van de Mast AV 34 6 12 : 43 5
284 Jasper Meijerink AV 34 7 12 : 44 6
93 Diede Wit Pallas 67 8 13 : 31 7
276 Imre Atmodimedjo AV 34 9 13 : 44 8
278 Yassine Bouaziz AV 34 10 13 : 52 9
281 Rick Jansonius AV 34 11 13 : 53 10
76 Stefan Beukers Pallas 67 12 13 : 56 11
280 Yidne Hulleman AV 34 13 13 : 59 12
285 Sam Overeem AV 34 14 14 : 05 13
60 Emiel Reesink Climax 15 14 : 37 14
15 Wouter Lamers Arena 16 14 : 42 15
339 Bo van Keulen Nijmegen Atl. 17 14 : 45 16
83 Kylian Meeuwisz Pallas 67 18 15 : 03 17
282 Constantijn Langerak AV 34 19 15 : 04 18
279 Laszlo Doelwijt AV 34 20 15 : 33 19
275 Wouter van Amelsvoort AV 34 21 15 : 34 20
277 Tycho van Bavel AV 34 22 15 : 37 21
52 Martijn de Jong Climax 23 15 : 39 22
286 Boris Vegter AV 34 24 17 : 28 23
  Meisjes junioren B            
347 Terra Muntjewerff Ciko 66 1 13 : 57 1
82 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 14 : 11 2
48 Christel Heuseveldt Climax 3 15 : 23  
359 Imme Bergman Amerongen 4 15 : 43 3
369 Noor Breedveld Pallas 67 5 15 : 52 4
142 Leentje Wijkmans Astylos 6 16 : 28 5
54 Marije de Kleuver Climax 7 21 : 13 6
  Jongens junioren B            
118 Kristian van Keulen VAV 1 16 : 32 1
45 Arris van Deelen Climax 2 17 : 08 2
353 Erik Stok PAC 3 17 : 25 3
346 Jens Mos Lg. Aart Stigter 4 17 : 34 4
334 Zen Barth Lg. Aart Stigter 5 19 : 11 5
350 Daan Schroer Tiel 6 20 : 46 6
51 Sven Huibers Climax 7 23 : 15 7
  Meisjes junioren A            
372 Famke Heinst Craftrun 1 17 : 04  
  Jongens junioren A            
53 Joost de Kleuver Climax 1 21 : 52 1
59 Marijn Pleijsant Climax 2 22 : 24 2
64 Rick van Voorst Climax 3 22 : 46 3
336 Victor Goené Veenendaal 4 23 : 05 4
115 Gideon van Heugten VAV 5 23 : 06 5
50 Lars Huibers Climax 6 24 : 45 6
  Korte cross vrouwen            
632 Kerstin van Embden Deutschland 1 13 : 20  
630 Marianne van Deelen Climax 2 13 : 30 1
651 Nathalie de Vries Arena 3 14 : 24 2
917 Dionne Epskamp VZC 4 15 : 06 3
646 Lisa Lensen VAV 5 15 : 29 4
639 Alida Hagen VAV 6 15 : 44 5
644 Femke Kazemier VAV 7 15 : 53 6
631 Verena van den Dikkenberg AV 34 8 15 : 54 7
652 Josephine Woudstra Veenendaal 9 16 : 21 8
643 Claudia Kazemier VAV 10 17 : 02 9
625 Rinske Bakker Ede 11 17 : 13 10
633 Chantal Gaasbeek Veenendaal 12 19 : 35 11
635 Marleen Groeneveld VZC 13 19 : 59 12
647 Ilse Nap Veenendaal 14 20 : 45 13
  Korte cross vrouwen masters            
641 Hannie van der Honing Pallas 67 1 16 : 07 1
638 Ingrid Haas Pallas 67 2 16 : 38 2
905 Monique Heijmans LG de Zoomlopers 3 17 : 05  
645 Corrie Koedam Veenendaal 4 18 : 02 3
629 Nienke Brouwer Pallas 67 5 18 : 23 4
642 Klaske Hoogstra Pallas 67 6 18 : 48 5
903 Eunice Wassink Apeldoorn 7 18 : 54  
637 Saskia van de Haar VZC 8 19 : 09 6
628 Bianca Brouwer Veenendaal 9 19 : 51 7
648 Kirsten van der Vaart Statina 10 20 : 20 8
649 Alexandra Veelenturf Amerongen 11 21 : 54  
627 Monique van Bouwhorst Veenendaal 12 24 : 09 9
  Korte cross mannen            
613 Justin van der Steen De Liemers 1 11 : 09 1
602 Arend Mulder Tartlétos 2 11 : 11  
593 Gerrit Jan de Kleuver VAV 3 11 : 16 2
85 Sieb Mostert Pallas 67 4 11 : 23 3
575 Dennis Bast Pallas 67 5 11 : 52 4
574 Michael van Baal Statina 6 12 : 20 5
907 Jelle Hamersma Ultimate Fit 7 12 : 26  
595 Koen van Kooten VAV 8 12 : 34 6
583 Jelle Hanswijk Climax 9 12 : 49 7
586 Hend de Jager Statina 10 12 : 50 8
592 Lennart Kleinjans Clytoneus 11 12 : 50 9
617 Sander van der Vis AV 34 12 12 : 58 10
590 Wijnand Jelier VAV 13 13 : 03 11
580 Harm Dieterman Arena 14 13 : 05 12
616 Martijn van der Vis Tartlétos 15 13 : 27 13
914 ? Bor Veenendaal 16 13 : 41  
598 Pascal Mariany Bennekom 17 13 : 42 14
609 Rutger van Saltbommel Statina 18 14 : 25 15
618 Vincent van der Vis AV 34 19 14 : 43 16
607 Ådne Renes Climax 20 15 : 17 17
597 Pim Lenderink Ede 21 15 : 35 18
576 Davey Beuving Climax 22 15 : 45 19
612 Jan Siemen Smink Kronos 23 15 : 48 20
  Korte cross mannen masters            
910 Justin Meerenburgh Craftrun 1 11 : 04 1
622 Anne Wiersma Climax 2 11 : 49 2
615 Ruben Verlangen Statina 3 11 : 57 3
610 Tycho Schol Pallas 67 4 12 : 08 4
591 Richard van Keulen VAV 5 13 : 09 5
603 Marc Muntjewerff Arnhem 6 13 : 11 6
614 Theo van der Veer Climax 7 13 : 39 7
596 Frederik Leenders VZC 8 13 : 59 8
604 Geerrit de Pater Veenendaal 9 14 : 08 9
581 Henk Gerritsen Elst 10 14 : 14 10
619 Albert de Vries Climax 11 14 : 16 11
579 Arnold Derksen Zevenaar 12 15 : 06 12
611 Eric Schussler Ede 13 15 : 24 13
916 Bert Nap VAV 14 15 : 32 14
599 Joris Matthee Culemborg 15 15 : 36 15
601 Gert-Jan Messchendorp Renkum 16 15 : 39 16
624 Gert van Zanten VZC 17 16 : 26 17
600 Gijs van der Meijden VZC 18 16 : 29 18
920 Joost Marchal Veenendaal 19 16 : 40 19
912 Henk Kerbof VZC 20 17 : 26  
623 Johan Wolthuis De Liemers 21 17 : 35 20
621 Bert van de Weerd VAV 22 17 : 51 21
918 Harrie Epskamp Veenendaal 23 18 : 06 22
578 Ronn Bosveld Veenendaal 24 18 : 09 23
608 Michiel van Saltbommel Deventer 25 19 : 03 24
594 Job de Kleuver Climax 26 19 : 22 25
  Lange cross vrouwen            
989 Samantha de Bruin Veenendaal 1 24 : 13  
822 Rieneke Terink Amersfoort 2 25 : 37 1
983 Talitha Wolsing VAV 3 25 : 48  
815 Marloes Koedam VZC 4 26 : 49 2
800 Willine van den Berg VAV 5 27 : 00 3
902 Tessa Poen AV Daventria 1906 6 28 : 08 4
990 Thirza Stiphout VAV 7 28 : 38 5
825 Suzet Zijlstra Wageningen 8 28 : 58 6
823 Té Teunissen VZC 9 29 : 05 7
810 Miriam Fuselier DE LOPER 10 30 : 01 8
820 Annette Nap Veenendaal 11 30 : 22 9
809 Joanne Drost VAV 12 33 : 25 10
  Lange cross vrouwen masters            
799 Mireille Baart Pallas 67 1 22 : 18 1
821 Agnes Schipper Hellas 2 22 : 54 2
801 Frauke van Boekel Typhoon 3 24 : 55 3
634 Monica Gorska Hellas 4 26 : 26  
805 Ineke Burger Astylos 5 27 : 16 4
807 Inge Dijkman Lg. Aart Stigter 6 27 : 51 5
808 Litha Doeland Statina 7 28 : 09 6
826 Ria Perfors VZC 8 29 : 13  
814 Annemarie Kets Statina 9 30 : 40 7
816 Corina van der Linden Statina 10 31 : 00 8
819 Cora Mulder VZC 11 31 : 34 9
813 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 12 31 : 57 10
812 Coby van den Heuvel VZC 13 31 : 59 11
806 Mirande Dawson Statina 14 32 : 33 12
817 Natasja Lockhorst-Jansen Culemborg 15 32 : 38 13
798 Paulien Adamse Pallas 67 16 32 : 54 14
994 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 17 33 : 17 15
802 Louise Bouwman Nijmegen 18 34 : 21 16
811 Els Gies Ron Clarke 19 35 : 35 17
  Lange cross mannen            
675 Joep Kluwen Tartlétos 1 32 : 32 1
795 Joep van der Zanden Pallas 67 2 33 : 19 2
661 Erik Dekker VAV 3 33 : 27 3
976 Tom van Beusekom De Liemers 4 33 : 44  
696 Peter Schoch Wageningen 5 33 : 45 4
695 Danny Schoch Wageningen 6 35 : 20 5
987 Michael Groenewegen LTV 7 35 : 45 6
995 Jeroen Velders TZC Vahalis 8 36 : 44 7
901 Jan van der Gaag AV 34 9 36 : 51 8
677 Geert Lantink Amersfoort 10 36 : 59 9
698 Martijn Schreuder Barneveld 11 37 : 15 10
654 Remi van Balen Tartlétos 12 37 : 36 11
792 Wiebe Westerterp Veenendaal 13 37 : 41 12
657 Stefan Bolding Pallas 67 14 37 : 58 13
794 Patrick Witte Climax 15 38 : 52 14
674 Lennart Kleinjans Clytoneus 16 39 : 00 15
1000 Ronald Prins VZC 17 40 : 20  
991 Laurens van Outheusden VAV 18 40 : 51  
700 Kenny Stedehouder Veenendaal 19 40 : 59 16
663 Jim Driessen Culemborg 20 41 : 16 17
909 Martin Linthorst Pallas 67 21 44 : 29  
656 Christian van Beusekom Veenendaal 22 44 : 53 18
667 Mark van de Haar VAV 23 47 : 40 19
686 Marcel van Ommen Lunteren 24 55 : 53 20
  Lange cross mannen masters            
984 Erik Wolsing VAV 1 35 : 16  
783 Jeroen Swildens Hellas 2 36 : 03  
655 Rob Barel VZC 3 36 : 10 1
793 Erik de Witte VAV 4 36 : 12 2
919 Bart te Riele Arnhem 5 36 : 23 3
982 Sierk Ybema AV 23 6 36 : 37  
660 Marco Davelaar VZC 7 37 : 08 4
694 André Roukema AV 23 8 37 : 34  
988 Ron van Dijk Astylos 9 37 : 48  
664 Steven Driever Lg. Aart Stigter 10 38 : 29 5
683 A Meixner Lg. Aart Stigter 11 39 : 05 6
993 Laurens Beerepoot Climax 12 39 : 15 7
681 Peter Mayringer Veenendaal 13 39 : 28 8
786 Richard Vermeer Spakenburg 14 39 : 33 9
659 Gideon Bouwman Oosterbeek 15 39 : 36 10
671 Jaco Jacobs VAV 16 39 : 40 11
997 Wim van Wijde VZC 17 39 : 54  
672 Carl Jansen Pallas 67 18 40 : 02 12
804 Theo Bult Pallas 67 19 40 : 29 13
996 Wiebe Goodijk VAV 20 40 : 32 14
828 J. Ubing Veenendaal 21 40 : 38  
977 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 22 41 : 14 15
680 Raymond Lockhorst Statina 23 41 : 18 16
697 Patrick Schoots Astylos 24 41 : 32 17
999 Bard Dolmans VAV 25 41 : 51 18
678 Henk Lenderink Climax 26 41 : 57 19
986 Rogier Mooiman TZC Vahalis 27 41 : 58  
699 Jeroen Schroer Tiel 28 42 : 29 20
981 René Jonkers AV 23 29 42 : 36  
782 Erik Steenbeek Astylos 30 42 : 45 21
998 Louis Rutten Atverni 31 43 : 14 22
788 Jeroen Vreugdenhil Statina 32 43 : 22 23
908 Wolter Buijs VAV 33 43 : 27  
797 Michiel Zumbrink VZC 34 43 : 33 24
796 Pieter van Zijl VAV 35 43 : 37 25
693 Wouter de Rijk Veenendaal 36 43 : 40 26
992 Henk van Roekel Veenendaal 37 44 : 04 27
653 Paul Arens Climax 38 44 : 18 28
985 Waldo Duin TZC Vahalis 39 44 : 55 29
692 Rob Renes Climax 40 44 : 57 30
662 Reijer Demoet Veenendaal 41 45 : 10 31
980 Peter van der Meulen Hilversum 42 47 : 26  
827 Ben van Kessel VZC 43 47 : 38  
691 Rob Regeer Amsterdam 44 48 : 01  
978 Gerrit van Mourik Statina 45 48 : 09 32
676 Gerrit Koerting Statina 46 48 : 42 33
669 Dick van Hilten Climax 47 49 : 18 34
915 Paul van der Horst VZC 48 49 : 36  
906 Johan Leidekker Veenendaal 49 49 : 53  
690 Thijs van Reenen Statina 50 50 : 15 35
911 Arie Houdijk LGV Veenendaal 51 50 : 43 36
979 Ferdinand van Dop VZC 52 51 : 09  
789 René Vrösch VZC 53 56 : 56 37

*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.