Veenendaal – 46e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
28 oktober 2017

Het was winderig, grijs herfstweer, ~15°C.
In totaal zijn er 566 lopers gefinisht, een nieuw record voor Veenendaal!
Bijgewerkt: 1 nov. 2017.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 4 nov.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
381 Thirza Gerritsen Ede 1 6 : 17 1
226 Aafke Lub AV 34 2 6 : 56 2
215 Benthe Frederiks Astylos 3 7 : 01 3
389 Elynn Olthof Ede 4 7 : 59 4
455 Julia Kruidenier VAV 5 8 : 27
227 Tess Sijtsma AV 34 6 8 : 31 5
442 Teska van der Berg Maarssen 7 11 : 49 6
Jongens pupillen Mini
228 Jisse Masselink AV 34 1 5 : 43 1
453 Maxim van den Berg Climax 2 6 : 09 2
23 Hidde Brandsma Climax 3 6 : 09 3
138 Ben van der Meer VAV 4 6 : 27 4
76 Axel Claassens Pallas 67 5 7 : 20 5
39 Daan Mulder Climax 6 8 : 47 6
212 Just Briene Astylos 7 9 : 11 7
Meisjes pupillen C
447 Pip Regelink AV 34 1 5 : 29 1
233 Carlijn Overeem AV 34 2 5 : 30 2
398 Elin Stevens Statina 3 5 : 39 3
18 Sophie Ansink Climax 4 5 : 51 4
147 Zoë Schut VAV 5 6 : 00 5
403 Anke Uitterhoeve Rhenen 6 6 : 08 6
365 Leandra de Jong Liemers 7 6 : 10 7
3 Raisa van Eupen Arena 8 6 : 21 8
88 Frida van der Sluys Pallas 67 9 6 : 32 9
229 Silke van den Bos AV 34 10 6 : 36 10
441 Hilje Nauta VAV 11 6 : 46 11
230 Nikki Brouwer AV 34 12 6 : 52 12
8 Amber Kreeft Arena 13 6 : 53 13
44 Veerle van Reemst Climax 14 6 : 55 14
232 Amber ter Haar AV 34 15 6 : 59 15
220 Isabelle Wijnen Astylos 16 7 : 03 16
234 Rosalie Veldhuis AV 34 17 7 : 16 17
42 Hailey Olthof Climax 18 7 : 16 18
51 Elin Steijlen Climax 19 7 : 21 19
449 Aeden van Mourik Statina 20 8 : 17 20
5 Eline Huibers Arena 21 8 : 18 21
231 Frederique Burghout AV 34 22 8 : 24 22
Jongens pupillen C
443 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 41 1
243 Vigo Oosterhoff AV 34 2 5 : 20 2
11 Rijk Uitterhoeve Arena 3 5 : 26 3
446 Robin van Lanen Pallas 67 4 5 : 31 4
78 Floris Dijkgraaf Pallas 67 5 5 : 35 5
383 Bram Ket Hellas 6 5 : 44 6
244 Florens van Reen AV 34 7 5 : 44 7
136 Biem de Man VAV 8 5 : 53 8
21 Jefta Borsje Climax 9 6 : 00 9
235 Romijn Angelier AV 34 10 6 : 05 10
35 Jesse Laport Climax 11 6 : 08 11
239 Kay Evers AV 34 12 6 : 08 12
440 Rens Arends VAV 13 6 : 10 13
79 Jelte Franz Pallas 67 14 6 : 12 14
241 Pim Krottje AV 34 15 6 : 13 15
236 Serge Baak AV 34 16 6 : 14 16
237 Micha Coppen AV 34 17 6 : 14 17
30 Damian Jonkers Climax 18 6 : 18 18
134 Levi Lambers VAV 19 6 : 46 19
24 Wesley van Dam Climax 20 7 : 29 20
Meisjes pupillen B
248 Evy van Engeland AV 34 1 5 : 18 1
251 Bodine Jansen AV 34 2 5 : 29 2
119 Maysam Attaf VAV 3 5 : 29 3
252 Evi Nijland AV 34 4 5 : 31 4
84 Anna Matthijs Pallas 67 5 5 : 33 5
253 Lisa Schouten AV 34 6 5 : 44 6
152 Josephine Willemsen VAV 7 6 : 02 7
255 Yasmijn Timmerman AV 34 8 6 : 03 8
250 Lisanne van Hierden AV 34 9 6 : 06 9
254 Mila Schouten AV 34 10 6 : 07 10
247 Velia de Boer AV 34 11 6 : 08 11
137 Femke van de Meent VAV 12 6 : 09 12
246 Lisanne Bod AV 34 13 6 : 16 13
249 Tara van den Enk AV 34 14 6 : 21 14
256 Ella Woudenberg AV 34 15 6 : 24 15
131 Emmy Koudijs VAV 16 6 : 25 16
4 Femke Everts Arena 17 6 : 25 17
379 Liselotte Fluit Fit 18 6 : 26 18
85 Marlijn Moene Pallas 67 19 6 : 31 19
126 Aniek Groothedde VAV 20 6 : 34 20
38 Larissa Middelhoven Climax 21 6 : 36 21
393 Lina Schoonhoven Statina 22 6 : 38 22
57 Tessa Visch Climax 23 6 : 38 23
132 Lynn Kruidenier VAV 24 6 : 41 24
46 Fleur Schussler Climax 25 6 : 44 25
Jongens pupillen B
262 Tim Moes AV 34 1 4 : 34 1
263 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 36 2
214 Adam Driouichi Astylos 3 4 : 52 3
261 Niek van Lohuizen AV 34 4 5 : 06 4
378 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 5 5 : 10 5
213 Noud Briene Astylos 6 5 : 15 6
257 Max Cabrera Polanco AV 34 7 5 : 17 7
75 Csongor Bártfai Pallas 67 8 5 : 20 8
90 Luca Thimister Pallas 67 9 5 : 23 9
265 Hidde Wassink AV 34 10 5 : 25 10
47 Bernt Smit Climax 11 5 : 26 11
125 Niek Grandia VAV 12 5 : 27 12
260 Rens Klinkhamer AV 34 13 5 : 28 13
133 Laurens Kuiper VAV 14 5 : 33 14
145 Mees Schaafsma VAV 15 5 : 39 15
121 Lars Budding VAV 16 5 : 39 16
392 Giel Schengenga Statina 17 5 : 40 17
264 Matthijs Rutting AV 34 18 5 : 42 18
83 Akke van der Linden Pallas 67 19 5 : 48 19
34 Silvijn Laarhoven Climax 20 5 : 48 20
259 Joshua Eghuizen AV 34 21 5 : 49 21
258 Quinten Driessen AV 34 22 5 : 57 22
406 Timo Visser Statina 23 6 : 08 23
445 Deschen van der Linde Climax 24 6 : 15 24
399 Abel Talens Ciko 66 25 6 : 16 25
82 Sven Kolnaar Pallas 67 26 6 : 20 26
53 Pepijn Vedder Climax 27 6 : 21 27
123 Axel Davelaar VAV 28 6 : 22 28
448 Marnix van Burgsteden Climax 29 6 : 35
36 Sven Leentvaar Climax 30 6 : 55 29
41 Luuk Mulder Climax 31 7 : 00 30
48 Liron Snitselaar Climax 32 7 : 04 31
Meisjes pupillen A1
272 Noémi Knaap AV 34 1 4 : 46 1
366 Saskia de Jong Liemers 2 5 : 00 2
367 Evi Sliedrecht Liemers 3 5 : 03 3
276 Senna Schaake AV 34 4 5 : 16 4
394 Annelotte Schüssel De Sprinters 5 5 : 17 5
31 Lorena Jonkers Climax 6 5 : 28 6
278 Femke Takkenberg AV 34 7 5 : 29 7
390 Marit Rood Nijmegen Atl. 8 5 : 37 8
280 Imme Velthuis AV 34 9 5 : 41 9
270 Dominique Heinsman AV 34 10 5 : 43 10
273 Amber Masselink AV 34 11 5 : 44 11
274 Mare Meijnen AV 34 12 5 : 49 12
266 Ruby-Lynn Dolman AV 34 13 5 : 49 13
217 Emma Homan Astylos 14 5 : 51 14
9 Charlotte Pelgrim Arena 15 5 : 51 15
277 Isaiah Tahalea AV 34 16 6 : 06 16
209 Marit van den Berk Astylos 17 6 : 09 17
269 Sofia ten Have AV 34 18 6 : 11 18
387 Caitlin Mawdesley Statina 19 6 : 13 19
40 Isabel Mulder Climax 20 6 : 15 20
268 Stella van den Enk AV 34 21 6 : 17 21
279 Isabel Veldhuis AV 34 22 6 : 22 22
267 Evie van Doorn AV 34 23 6 : 30 23
275 Fiene Nollet AV 34 24 6 : 32 24
271 Luna Hinsch AV 34 25 6 : 38 25
6 Isa Jansen Arena 26 6 : 40 26
43 Jenthe Prummel Climax 27 6 : 47 27
454 Laura de Witte VAV 28 6 : 48 28
Jongens pupillen A1
388 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 4 : 31 1
10 Loek Uitterhoeve Arena 2 4 : 39 2
289 Daan Klumper AV 34 3 4 : 40 3
375 Aram Bakker Nijmegen Atl. 4 4 : 49 4
139 Job Mulder VAV 5 4 : 51 5
135 Markus Lamper VAV 6 4 : 52 6
283 Jasper Burghout AV 34 7 4 : 53 7
400 Elihle Tersteeg Nijmegen Atl. 8 4 : 54 8
281 Syl Angelier AV 34 9 4 : 56 9
285 Che ten Donkelaar AV 34 10 4 : 59 10
457 Guus Mietus Pallas 67 11 5 : 00 11
397 Bram Stevens Statina 12 5 : 03 12
444 Redwan Elkhayyar VAV 13 5 : 05 13
291 Sybe Lub AV 34 14 5 : 06 14
293 Janniek Schurink AV 34 15 5 : 18 15
294 Benthe de Vries AV 34 16 5 : 21 16
284 Manu Coppen AV 34 17 5 : 21 17
292 Alec Pantus AV 34 18 5 : 26 18
22 Joas Borsje Climax 19 5 : 26 19
56 Edwin Vermeulen Climax 20 5 : 31 20
363 Lucas Hoveling Liemers 21 5 : 34
140 Joël van de Munt VAV 22 5 : 35 21
290 Thom van der Kolk AV 34 23 5 : 36 22
33 Mika Koorevaar Climax 24 5 : 37 23
282 Kyan Bekker AV 34 25 5 : 43 24
286 Niels van Gerrevink AV 34 26 5 : 45 25
29 Sebastiaan Haagsma Climax 27 5 : 45 26
288 Jitse Jousma AV 34 28 5 : 58 27
124 Stijn Dijkslag VAV 29 6 : 00 28
45 Kars Ruigendijk Climax 30 6 : 01 29
287 Daan Hoogendoorn AV 34 31 6 : 03 30
49 Gabriel Sperber Climax 32 6 : 12 31
380 Ronnie Frederiks Wijk bij Duurstede 33 6 : 32 32
150 Rick Vos VAV 34 7 : 14 33
146 Tijs Schoonhoven VAV 35 7 : 32 34
Meisjes pupillen A2
452 Sophie Eikendal Atverni 1 4 : 28 1
298 Ninthe Koks AV 34 2 4 : 48 2
303 Lynn Oosterhuis AV 34 3 4 : 50 3
296 Kim Dantuma AV 34 4 4 : 53 4
382 Elvira Jansen Gelre 5 4 : 53 5
7 Rebekka Kool Arena 6 4 : 56 6
113 Esmée Aartsen VAV 7 5 : 01 7
376 Ezra Bakker Nijmegen Atl. 8 5 : 01 8
300 Daphne van der Lecq AV 34 9 5 : 02 9
130 Melissa van Keulen VAV 10 5 : 03 10
304 Lieke Starink AV 34 11 5 : 05 11
299 Nena Kwakkel AV 34 12 5 : 06 12
302 Bente van Milligen AV 34 13 5 : 07 13
27 Eline Gerritsen Climax 14 5 : 08 14
117 Mara Arends VAV 15 5 : 12 15
297 Vé Fredriks AV 34 16 5 : 23 16
118 Marame Attaf VAV 17 5 : 29 17
386 Mijke Laverman Nijmegen Atl. 18 5 : 30 18
295 Lotte Bonhof AV 34 19 5 : 30 19
391 Sofie Rood Nijmegen Atl. 20 5 : 30 20
55 Sofie Verhoeven Climax 21 5 : 37 21
86 Cato Rietveld Pallas 67 22 5 : 43 22
89 Chloé Smit Pallas 67 23 5 : 44 23
77 Elvira Claassens Pallas 67 24 5 : 44 24
28 Marlinde Haagsma Climax 25 6 : 16 25
122 Sanne Budding VAV 26 6 : 28 26
20 Danique van Beek Climax 27 6 : 34 27
128 Noa Heijting VAV 28 6 : 41 28
Jongens pupillen A2
364 Yvo van den IJssel Liemers 1 4 : 32 1
384 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 2 4 : 33 2
395 Siebe Sesink Nijmegen Atl. 3 4 : 38 3
405 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 4 4 : 42 4
368 Tymen Zwaga Liemers 5 4 : 46 5
373 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 6 4 : 53 6
315 Rowan Witteveen AV 34 7 5 : 03 7
19 Giel van As Climax 8 5 : 04 8
401 Floris van Tuijl Almere 81 9 5 : 09 9
385 Thom Koggel Statina 10 5 : 12 10
396 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 11 5 : 13 11
306 Ruben van den Bos AV 34 12 5 : 14 12
305 Jibbe Beeftink AV 34 13 5 : 15 13
311 Daan ten Rouwelaar AV 34 14 5 : 15 14
50 Stijn van der Spoel Climax 15 5 : 17 15
151 Bas Willemsen VAV 16 5 : 17 16
26 Reinier Dijksma Climax 17 5 : 18 17
87 Tristan Scheer Pallas 67 18 5 : 18 18
307 Skye Bute AV 34 19 5 : 20 19
374 Rumo Arns Nijmegen Atl. 20 5 : 25 20
314 Ties Velthuis AV 34 21 5 : 26 21
218 Thijmen van de Kant Astylos 22 5 : 28 22
2 Kalle van Eupen Arena 23 5 : 29 23
211 Gijon van Bokkem Astylos 24 5 : 30 24
308 Finn Dijk AV 34 25 5 : 31 25
310 Jamie Put AV 34 26 5 : 35 26
58 Stijn Vroegh Climax 27 5 : 37 27
37 Daniel Luchies Climax 28 5 : 42 28
313 Jorn Stouten AV 34 29 5 : 47 29
120 Florian Bergh VAV 30 5 : 59 30
141 Mike van Otterlo VAV 31 6 : 02 31
210 Lucas Blijleven Astylos 32 6 : 06 32
Meisjes junioren D1
325 Isa van Puffelen AV 34 1 8 : 09 1
319 Lieske Drost AV 34 2 8 : 15 2
371 Mare Versluis Liemers 3 8 : 20 3
321 Marlou Mulder AV 34 4 9 : 04 4
370 Isa Sliedrecht Liemers 5 9 : 12 5
13 Nora Groenen Arena 6 9 : 12 6
322 Isis Nijland AV 34 7 9 : 18 7
316 Jules Bruins AV 34 8 9 : 23 8
414 Anne Maryse Fluit Atverni 9 9 : 24 9
432 Noah Stevens Statina 10 9 : 28 10
223 Bente van Rijckevorsel Astylos 11 9 : 28 11
155 Ahlam Bennar VAV 12 9 : 33 12
323 Floortje Overeem AV 34 13 9 : 34 13
224 Aafke Wijkmans Astylos 14 9 : 34 14
317 Lara van Brummelen AV 34 15 9 : 36 15
64 Nienke de Jong Climax 16 9 : 40 16
324 Caitlin Pantus AV 34 17 9 : 55 17
318 Myrthe Dantuma AV 34 18 10 : 00 18
187 Fenne Looijen VAV 19 10 : 01 19
326 Noa Schouten AV 34 20 10 : 02 20
320 Benedicte Heinsman AV 34 21 10 : 21 21
418 Rory Harte Culemborg 22 10 : 31 22
193 Noa Mentink VAV 23 10 : 32 23
99 Silke Cornelissen Pallas 67 24 10 : 40 24
186 Myrthe Loggers VAV 25 10 : 41 25
327 Noëlle van Veen AV 34 26 10 : 47 26
15 Isabelle Pelgrim Arena 27 10 : 54 27
184 Fenne Ligtvoet VAV 28 11 : 00 28
162 Senna Diepeveen VAV 29 11 : 02 29
167 Maissa El Khayyyar VAV 30 11 : 51 30
154 Firdaouss Adahchour VAV 31 11 : 58 31
Jongens junioren D1
71 Ruben Schussler Climax 1 8 : 33 1
336 Julius Prop AV 34 2 8 : 41 2
17 Niek van Wijngaarden Arena 3 8 : 55 3
407 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 4 9 : 00 4
335 Mika Naber AV 34 5 9 : 02 5
334 Kai Muijsers AV 34 6 9 : 02 6
192 Tim van de Meer VAV 7 9 : 21 7
70 Joas Rijneveld Climax 8 9 : 47 8
59 Wim van As Climax 9 9 : 51 9
333 Caleb Letourneau AV 34 10 9 : 52 10
199 Job Schaafsma VAV 11 9 : 52 11
330 Teun Harbers AV 34 12 9 : 55 12
331 Lucas Hennink AV 34 13 9 : 57 13
328 Lucien Driessen AV 34 14 10 : 03 14
153 Jurre Achterberg VAV 15 10 : 08 15
102 Rens Hooiveld Pallas 67 16 10 : 09 16
427 Lucas Middelhoven Ede 17 10 : 23 17
412 Jessey Consten Ciko 66 18 10 : 23 18
465 Julian Ariesen Veenendaal 19 10 : 24 19
464 Roan van de Werken Veenendaal 20 10 : 31
72 Léon Sperber Climax 21 10 : 54 20
190 Jesse Malschaert VAV 22 11 : 28 21
172 Jelmer van Helmondt VAV 23 11 : 34 22
60 Dim Bouter Climax 24 11 : 58 23
74 Mark van Voorst Climax 25 12 : 21 24
329 Jonathan Fennema AV 34 26 12 : 45 25
Meisjes junioren D2
456 Nora Ebbing 's-Heerenberg 1 8 : 30 1
107 Filsan Versteeg Pallas 67 2 8 : 33 2
106 Josefine Ulfman Pallas 67 3 8 : 40 3
438 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 4 8 : 50 4
408 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 5 8 : 51 5
337 Maren van de Goor AV 34 6 8 : 57 6
340 Anna van Lohuizen AV 34 7 8 : 58 7
182 Janne Leenders VAV 8 9 : 03 8
339 Aukje Hurenkamp AV 34 9 9 : 04 9
197 Kim de Pater VAV 10 9 : 06 10
341 Sarah Smals AV 34 11 9 : 19 11
93 Esmée Beukers Pallas 67 12 9 : 23 12
425 Danjela Lockhorst Statina 13 9 : 33 13
12 Odi van Eupen Arena 14 10 : 11 14
109 Sterre Wijnen Pallas 67 15 10 : 13 15
433 Merel Talens Ciko 66 16 10 : 21 16
Jongens junioren D2
421 Job van Keulen Nijmegen Atl. 1 8 : 06 1
349 Wout van der Weide AV 34 2 8 : 22 2
206 Sven Wildeboer VAV 3 9 : 00 3
345 Rafael van Goor AV 34 4 9 : 18 4
346 Kjell Hulleman AV 34 5 9 : 32 5
348 Koen Regelink AV 34 6 9 : 43 6
175 Tygo Hulsebos VAV 7 10 : 00 7
434 Casper van Tuijl Almere 81 8 10 : 11 8
344 Friso Castelein AV 34 9 10 : 21 9
342 Marijn Atmodimedjo AV 34 10 10 : 29 10
Meisjes junioren C
423 Bridget Konings Ciko 66 1 8 : 10 1
62 Celine van Heerikhuize Climax 2 8 : 18 2
436 Sativa Wenker Ciko 66 3 8 : 37 3
437 Jasmijn van Wissen Ciko 66 4 8 : 54 4
225 Elke Wijkmans Astylos 5 9 : 05 5
435 Sarah van Tuijl Almere 81 6 9 : 17 6
431 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 7 9 : 34 7
183 Meike Leenders VAV 8 9 : 46 8
66 Iris Koevoets Climax 9 9 : 48 9
200 Suus Schaik van VAV 10 9 : 50 10
101 Kore Hengeveld Pallas 67 11 9 : 51 11
91 Renske Aarninkhof Pallas 67 12 9 : 52 12
351 Maeve van Mansom AV 34 13 10 : 18 13
424 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 14 10 : 20 14
411 Esra de Bruin De Sprinters 15 10 : 22 15
173 Evie Hiel VAV 16 10 : 22 16
195 Jiska Mollema VAV 17 10 : 24 17
111 Dunya Wolfs Pallas 67 18 10 : 27
429 Wies Polman De Sprinters 19 10 : 29 18
96 Lieke de Bok Pallas 67 20 10 : 36 19
108 Silu Verwers Pallas 67 21 10 : 49 20
352 Julia Telgen AV 34 22 10 : 50 21
104 Floor Olthof Pallas 67 23 10 : 50 22
164 Linde van Dijken VAV 24 10 : 57 23
73 Anouk v Starrenburg Climax 25 11 : 03 24
191 Rosannah Malschaert VAV 26 12 : 07 25
Jongens junioren C
413 Parker Consten Ciko 66 1 12 : 37 1
359 Martijn van der Lecq AV 34 2 12 : 42 2
360 Sam Overeem AV 34 3 13 : 30 3
103 Kylian Meeuwisz Pallas 67 4 13 : 36 4
439 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 5 13 : 38 5
222 Ard Laffeber Astylos 6 13 : 38 6
174 Bjorn Hulsebos VAV 7 13 : 39 7
369 Sem Rosenkamp Liemers 8 13 : 44
63 Martijn de Jong Climax 9 13 : 50 8
94 Stefan Beukers Pallas 67 10 14 : 02 9
178 Jurre Klumpenaar VAV 11 14 : 06 10
459 Daan Reefman Pallas 67 12 14 : 16 11
419 Bo van Keulen Nijmegen Atl. 13 14 : 28 12
458 Nils Reefman Pallas 67 14 14 : 32 13
14 Wouter Lamers Arena 15 14 : 33 14
100 Koen Geelen Pallas 67 16 15 : 06 15
69 Emiel Reesink Climax 17 15 : 12 16
354 Finn Bute AV 34 18 15 : 19 17
165 Rik Dijkslag VAV 19 15 : 52 18
356 Cas Hoekstra AV 34 20 15 : 52 19
358 Constantijn Langerak AV 34 21 16 : 10 20
204 Emiel Verbon VAV 22 16 : 51 21
361 Melchior Treffers AV 34 23 16 : 57 22
353 Perry Breuls AV 34 24 17 : 41 23
468 Rens van Hoeflaken Veenendaal 25 18 : 22
207 Merijn Willemsen VAV 26 19 : 06 24
355 Joris Giezeman AV 34 27 21 : 08 25
105 Karsten Scheer Pallas 67 BM * 11 : 15 100
Meisjes junioren B
410 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 13 : 11 1
417 Julia Groot Ciko 66 2 13 : 46 2
98 Noor Breedveld Pallas 67 3 15 : 06 3
95 Lou Bijman Pallas 67 4 15 : 09 4
426 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 5 16 : 24 5
180 Nathalie Kruisinga VAV 6 16 : 36 6
67 Anouk de Kort Climax 7 18 : 57 7
205 Carliene van Vliet VAV 8 19 : 07 8
Jongens junioren B
420 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 1 11 : 57 1
61 Arris van Deelen Climax 2 11 : 57 2
409 Zen Barth Lg. Aart Stigter 3 12 : 30 3
110 Diede Wit Pallas 67 4 13 : 15 4
466 Boaz Jacobs AV Gelre 5 13 : 55 5
463 Sven Huibers Climax 6 15 : 18 6
Meisjes junioren A
(geen)
Jongens junioren A
422 Alex Kling VZC 1 20 : 47 1
416 Victor Goené VZC 2 21 : 54 2
428 Jens Mos Lg. Aart Stigter 3 23 : 08 3
462 Lars Huibers Climax 4 26 : 19 4
Korte cross vrouwen
874 Marleen Stoel TION 1 13 : 22 1
860 Alida Hagen VAV 2 14 : 56 2
873 Michelle Spek AV 34 3 15 : 29 3
867 Claudia Kazemier VAV 4 17 : 10 4
855 Rinske Bakker Ede 5 17 : 21 5
868 Femke Kazemier VAV 6 18 : 59 6
857 Rosa Maria Calvo Tartletos 7 21 : 00 7
862 Wendy Heufkens Arnhem 8 21 : 55 8
Korte cross vrouwen masters
478 Suzanne Geerits Astylos 1 15 : 43
451 Christy van Beek Pallas 67 2 15 : 36
859 Ingrid Haas Pallas 67 3 16 : 09 1
870 Mariel Pikkemaat Arena 4 16 : 11 2
467 Cora Vermeer-van Hunen VZC 5 17 : 00 3
866 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 6 17 : 44 4
474 Helma van Doorn VZC 7 18 : 00
871 Anne van Raalte Pallas 67 8 18 : 17
856 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 18 : 27 5
864 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 19 : 29 6
858 Saskia van de Haar VZC 11 19 : 45 7
863 Suzanne 't Hooft VZC 12 20 : 26 8
Korte cross mannen
801 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 10 : 32 1
813 Koen Jansen Tartletos 2 10 : 51 2
832 Sieb Mostert Pallas 67 3 11 : 33 3
821 Joost de Kleuver Climax 4 11 : 54 4
800 Michael van Baal Statina 5 12 : 26 5
805 Christian Burgering Climax 6 12 : 44 6
835 Lennart van de Peppel Wageningen 7 12 : 45 7
848 Martijn van der Vis Tartletos 8 12 : 52 8
803 Jacco Bontekoe Tartletos 9 12 : 54 9
825 Koen van Kooten VAV 10 12 : 59 10
833 Laurens van Outheusden VAV 11 13 : 04 11
816 Lennart Jongen Tartletos 12 13 : 06 12
808 Christiaan van der Gaag Tartletos 13 13 : 20 13
839 Rutger van Saltbommel Statina 14 13 : 49 14
828 Pim Lenderink Ede 15 14 : 40 15
806 Wessel Flinterman Den Haag 16 15 : 46
807 Richard Frederiks Wijk bij Duurstede 17 17 : 36 16
Korte cross mannen masters
842 Patrick Smit Pallas 67 1 11 : 43 1
840 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 45 2
846 Ruben Verlangen Statina 3 12 : 03 3
827 Wouter van Leeuwen Ciko 66 4 12 : 23 4
837 Tariq van Rooijen Pallas 67 5 12 : 41 5
852 Frank van de Weerd VZC 6 13 : 14 6
849 Jeroen Vreugdenhil Statina 7 13 : 41 7
487 Jan Bieshaar VZC 8 13 : 45 8
829 Raymond Lockhorst Statina 9 13 : 51 9
486 Peter Bieshaar VZC 10 13 : 53 10
809 Henk Gerritsen VZC 11 13 : 59 11
815 Johann de Jong Apeldoorn 12 14 : 00 12
834 Geerrit de Pater Veenendaal 13 14 : 07 13
838 Frans Rutten Arena 14 14 : 16 14
836 Me Reesink Climax 15 14 : 25 15
843 Erwin Thimister Pallas 67 16 14 : 57 16
823 Rogier Kolnaar Pallas 67 17 15 : 02 17
847 Gert Vermeer De Dijkrunners 18 15 : 10 18
841 Eric Schussler Climax 19 15 : 19 19
844 Sander van Tuijl Almere 81 20 15 : 23 20
469 Nico van Hoeflaken Veenendaal 21 15 : 42
812 Adrie Honders De Dijkrunners 22 15 : 47 21
804 Gerard van de Bovenkamp avVN 23 15 : 53
481 Charles van Rheenen VZC 24 16 : 05
831 Gijs van der Meijden VZC 25 16 : 15 22
818 Henk Kerbof VZC 26 16 : 50 23
822 Lars Koggel Statina 27 17 : 04 24
817 Jeroen Jonkers Ede Gld 28 17 : 14 25
850 Rene Vrosch VZC 29 17 : 47 26
472 Ruud Klaare VZC 30 18 : 26
820 Job de Kleuver Climax 31 19 : 09 27
851 Andries de Waard Statina 32 20 : 06 28
490 D. de Wit Veenendaal 33 23 : 35
Lange cross vrouwen
976 Joanne Siccama Tartletos 1 24 : 17 1
968 Marloes Koedam VAV 2 25 : 33 2
958 Anneke van de Boer Wageningen 3 25 : 49 3
979 Madeleine van Winkel Tartletos 4 26 : 54 4
967 Mirit Hoek Tartletos 5 27 : 28
977 Rieneke Terink Amersfoort 6 28 : 13 5
970 Renske Maas AV 23 7 28 : 24
960 Ellen van Dijk Veenendaal 8 30 : 43 6
975 Merle Schots Tartletos 9 31 : 33 7
961 Elsbeth van Dorssen Amersfoort 10 31 : 41 8
962 Joanne Drost VAV 11 33 : 03 9
965 Marleen Groeneveld VZC 12 34 : 43 10
Lange cross vrouwen masters
956 Mireille Baart Pallas 67 1 22 : 48 1
483 Frauke van Boekel Typhoon 2 24 : 36
495 Saskia Elemans Wageningen 3 25 : 51 2
963 Katja Duurland Almere 81 4 26 : 00 3
964 Monica Gorska AV 34 5 27 : 04 4
959 Ineke Burger Astylos 6 27 : 31 5
955 Lianne Ariesen VZC 7 29 : 05 6
493 Nelise Westeneng VAV 8 29 : 33
974 Minke Schoffelmeer Rhenen 9 30 : 20 7
954 Paulien Adamse Pallas 67 10 32 : 05 8
966 Coby van den Heuvel VZC 11 32 : 50 9
973 Jennie Sasbrink VAV 12 34 : 32 10
Lange cross mannen
942 Wilbert van Vliet Venloop RT 1 31 : 58
951 Joep van der Zanden Pallas 67 2 32 : 52 1
906 Joep Kluwen Tartletos 3 34 : 03 2
940 Jeroen Velders TZC Vahalis 4 35 : 20 3
480 Michael Groeneweegen Hellas 5 35 : 39
477 Cees van Maanen Hellas 6 35 : 54 4
944 Max Voorwaarts VAV 7 36 : 54 5
920 Henry Piek TZC Vahalis 8 36 : 57 6
947 Wiebe Westerterp Veenendaal 9 37 : 03 7
491 Laurens Kersten VZC/VAV 10 37 : 11 8
482 Ronald Prins VZC 11 38 : 01 9
485 Wilco Wajer VAV 12 38 : 46 10
924 Paul Riezebos Barneveld 13 39 : 08 11
492 Roeland Vos Amsterdam 14 39 : 30
894 Jelle Hanswijk Climax 15 39 : 58 12
908 Geert Lantink Amersfoort 16 40 : 28 13
889 Julien van Dijk Tartletos 17 40 : 55 14
888 Harm Dieterman Arena 18 41 : 01 15
470 Francesco Garassino Tartletos 19 41 : 38 16
943 Rick van Voorst Climax 20 43 : 13 17
878 Christian van Beusekom Veenendaal 21 43 : 31 18
900 Mark Hoos Huissen 22 46 : 45 19
895 Armin Harms Climax 23 47 : 14
917 Marcel van Ommen Lunteren 24 57 : 06 20
Lange cross mannen masters
461 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 33 : 25
476 Jeroen Zeinstra Pallas 67 2 33 : 34 1
497 Peter van Egdom VAV 3 35 : 52
460 Corne Kool VZC 4 35 : 58 2
923 Mark Rietveld Pallas 67 5 35 : 59 3
892 Dirk Jan van der Gaag Pallas 67 6 36 : 01 4
941 Sjoerd Veltman VZC 7 36 : 16 5
884 Marco Davelaar VZC 8 36 : 40 6
471 Ben Achterberg VAV 9 37 : 14 7
937 Jeroen Swildens AV 34 10 38 : 22 8
912 Peter Mayringer Veenendaal 11 39 : 12 9
876 Laurens Beerepoot Climax 12 39 : 19 10
909 Melvin Laport Climax 13 39 : 26 11
891 Bard Dolmans VAV 14 39 : 34 12
918 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 15 39 : 45 13
496 Arthur Kratz Veenendaal 16 39 : 53
932 Jeroen Schroer Tiel 17 39 : 59 14
904 Carl Jansen Pallas 67 18 40 : 00 15
903 Jaco Jacobs VAV 19 40 : 13 16
494 Martijn Schenk Bennekom 20 40 : 20 17
883 Edwin Davelaar VAV 21 40 : 39 18
936 Reinier Stroo Hellas 22 40 : 43
938 Martijn Talens Arnhem 23 41 : 10 19
885 Arjan Dekker Stroe 24 41 : 15 20
484 Bendiks Westerink Heteren 25 41 : 31
879 Maarten Bremen VZC 26 41 : 49 21
930 Arjen Schots Pallas 67 27 41 : 53 22
925 Wouter de Rijk VZC 28 42 : 00 23
475 Michiel Scherrenburg VAV 29 43 : 05
934 Erik Steenbeek Astylos 30 43 : 36 24
916 Leo Nauta Pallas 67 31 43 : 49 25
890 Erik van den Dikkenberg VAV 32 44 : 02 26
875 Henk Altmann Pallas 67 33 44 : 21 27
898 Bas Hersbach VZC 34 44 : 35 28
953 Pieter van Zijl VZC 35 44 : 48 29
896 Jakob Hartman VZC 36 44 : 54 30
887 Reijer Demoet Veenendaal 37 45 : 42 31
913 Johannes van der Meer Arena 38 46 : 11 32
935 Tim Steenbergh Climax 39 46 : 22 33
907 Henk van Kooten VAV 40 46 : 32 34
880 John-Pierre Cornelissen Climax 41 46 : 32 35
921 Kees van Ravenswaaij VAV 42 46 : 37 36
911 Koos Luitjens VAV 43 46 : 40
922 Rob Renes Climax 44 46 : 56 37
877 Eddy van Bemmel Climax 45 47 : 45 38
919 Jan Overeem Veenendaal 46 48 : 43 39
893 Herman Groothedde VAV 47 49 : 16 40
479 Charly Chaplin Veenendaal 48 49 : 48 41
473 Arie Houdijk Loopgroep Veenendaal 49 50 : 31 42
489 Jan van Kooij Deil 50 51 : 04
952 Gert van Zanten VZC 51 51 : 47 43
926 Dick Sangers TZC Vahalis 52 52 : 05 44
927 Harry Schievink VZC 53 52 : 34 45
915 Gerrit van Mourik Statina 54 55 : 14 46
881 Jack Crielaard VZC 55 55 : 35 47
948 John van Willigen Ede 56 58 : 42 48
488 Martien van Zandwijk Statina 57 58 : 56

*)
– Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
– BM: buiten mededinging (verkeerd onderdeel gelopen).