Veenendaal – 47e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
27 oktober 2018

De voorspelde buien hebben het laten afweten. Het was zonnig, fris herfstweer, ~7°C.
In totaal zijn er 483 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 28 okt. 2018, 10:45u.
Correspondentie over de uitslag met: <vav(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 3 nov.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
246 Celine Struijve Doorwerth 1 5 : 19 1
120 Maud Lamfers AV 34 2 6 : 05 2
119 Laure Kremer AV 34 3 6 : 46 3
25 Emma Ansink Climax 4 6 : 54 4
3 Berit van Eupen Arena 5 7 : 02 5
118 Elske Ebbenhorst AV 34 6 8 : 05 6
49 Teska van den Berg Pallas 67 7 10 : 10 7
577 Joie Wolsing Rhenen 8 11 : 03 8
Jongens pupillen Mini
18 Twan Smit Climax 1 6 : 29 1
127 Sverre Veldhuis AV 34 2 6 : 49 2
126 Hugo van Thiel AV 34 3 7 : 06 3
121 Olivier Baak AV 34 4 7 : 14 4
123 Sebastiaan Heynneman AV 34 5 7 : 21 5
122 Willem Heiner AV 34 6 7 : 22 6
124 Quinn Jonges AV 34 7 8 : 22 7
Meisjes pupillen C
113 Tess Henzen Astylos 1 5 : 19 1
130 Noortje de Haas AV 34 2 5 : 33 2
178 Hannah den Hartog AV 34 3 5 : 34 3
239 Thirza Gerritsen Ede 4 5 : 56 4
50 Merel van Bolderen Pallas 67 5 6 : 04 5
136 Margje Wolters AV 34 6 6 : 15 6
133 Aafke Lub AV 34 7 6 : 19 7
134 Simone Rijpma AV 34 8 6 : 20 8
29 Elynn Olthof Climax 9 6 : 32 9
132 Floortje Havenaar AV 34 10 6 : 36 10
96 Julia Kruidenier VAV 11 7 : 01 11
27 Marit van de Bospoort Climax 12 7 : 05 12
135 Doutzen Schmidt AV 34 13 7 : 38 13
129 Saar Ebbenhorst AV 34 14 8 : 05 14
Jongens pupillen C
145 Jisse Masselink AV 34 1 4 : 58 1
65 Joris Hazeleger VAV 2 5 : 09 2
9 Hidde Brandsma Climax 3 5 : 10 3
109 Tobias Scholman Astylos 4 5 : 12 4
237 Emile Struijve Doorwerth 5 5 : 21 5
140 Boudewijn van Buuren AV 34 6 5 : 22 6
137 Danil Bekhof AV 34 7 5 : 29 7
143 Stef Klinkhamer AV 34 8 5 : 29 8
73 Ben van der Meer VAV 9 5 : 30 9
149 Timo Schut AV 34 10 5 : 36 10
139 Stian de Boer AV 34 11 5 : 45 11
59 Joël van Beusekom VAV 12 5 : 51 12
62 Jan Willem Duifhuizen VAV 13 5 : 56 13
148 Mats Roobeek AV 34 14 5 : 57 14
142 Duncan Jurriëns AV 34 15 5 : 59 15
15 Jesse Leentvaar Climax 16 6 : 00 16
144 Moos Koster AV 34 17 6 : 05 17
230 Axel Claassens Wageningen 18 6 : 10 18
39 Gerwin Immerzeel Pallas 67 19 6 : 19 19
47 Siemen Waasdorp Pallas 67 20 6 : 20 20
138 Sid Biermann AV 34 21 6 : 28 21
146 Jort Maurice AV 34 22 6 : 32 22
141 Sami Jonges AV 34 23 6 : 37 23
43 Dravik van der Linden Pallas 67 24 6 : 48 24
Meisjes pupillen B
245 Elin Stevens Statina 1 5 : 23 1
161 Pip Regelink AV 34 2 5 : 23 2
87 Hannah Abrahamse VAV 3 5 : 25 3
26 Sophie Ansink Climax 4 5 : 36 4
159 Annechien Paats AV 34 5 5 : 42 5
160 Manon Prins AV 34 6 5 : 45 6
102 Zoë Schut VAV 7 5 : 46 7
8 Anke Uitterhoeve Arena 8 5 : 48 8
55 Frida van der Sluys Pallas 67 9 5 : 49 9
227 Leandra de Jong Liemers 10 5 : 51 10
4 Raisa van Eupen Arena 11 5 : 59 11
152 Nikki Brouwer AV 34 12 6 : 10 12
151 Silke van den Bos AV 34 13 6 : 12 13
162 Rosalie Veldhuis AV 34 14 6 : 18 14
154 Emma Cabrera Polanco AV 34 15 6 : 25 15
155 Amber ter Haar AV 34 16 6 : 33 16
115 Isabelle Wijnen Astylos 17 6 : 34 17
54 Bettie Post Pallas 67 18 6 : 35 18
156 Lies Heiner AV 34 19 6 : 53 19
30 Hailey Olthof Climax 20 6 : 55 20
6 Amber Kreeft Arena 21 7 : 16 21
5 Eline Huibers Arena 22 7 : 18 22
52 Hanne Hengeveld Pallas 67 23 7 : 21 23
Jongens pupillen B
35 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 22 1
171 Florens van Reen AV 34 2 4 : 55 2
2 Rijk Uitterhoeve Arena 3 5 : 00 3
234 Bram Ket Hellas 4 5 : 08 4
165 Kay Evers AV 34 5 5 : 09 5
170 Vigo Oosterhoff AV 34 6 5 : 19 6
168 Hidde Masselink AV 34 7 5 : 30 7
40 Lars Kleinrensink Pallas 67 8 5 : 31 8
169 Borre Oostenenk AV 34 9 5 : 32 9
58 Rens Arends VAV 10 5 : 38 10
14 Jesse Laport Climax 11 5 : 43 11
34 Jelte Franz Pallas 67 12 5 : 51 12
13 Damian Jonkers Climax 13 6 : 03 13
57 Mick van Amstel VAV 14 6 : 10 14
163 Serge Baak AV 34 15 6 : 21 15
172 Marijn Stouten AV 34 16 6 : 38 16
166 Erik Heynneman AV 34 17 6 : 43 17
167 Jasper Mansier AV 34 18 6 : 44 18
37 Stefan Hoogendijk Pallas 67 19 7 : 18
48 Pim Willebrands Pallas 67 20 7 : 31 19
Meisjes pupillen A1
241 Pop de Ridder Hanzesport 1 4 : 48 1
244 Jasmijn van Steenpaal Atverni 2 4 : 53 2
179 Bodine Jansen AV 34 3 4 : 53 3
176 Evy van Engeland AV 34 4 4 : 54 4
53 Anna Matthijs Pallas 67 5 5 : 20 5
89 Maysam Attaf VAV 6 5 : 22 6
181 Lisa Schouten AV 34 7 5 : 23 7
238 Marit van Erve Bennekom 8 5 : 24 8
578 Lisanne van Hierden AV 34 9 5 : 25 9
182 Mila Schouten AV 34 10 5 : 27 10
183 Lune Smeur AV 34 11 5 : 27 11
105 Josephine Willemsen VAV 12 5 : 33 12
177 Tara van den Enk AV 34 13 5 : 38 13
116 Merel Willemse Astylos 14 5 : 40 14
175 Velia de Boer AV 34 15 5 : 41 15
180 Yfke Maurice AV 34 16 5 : 42 16
184 Yasmijn Timmerman AV 34 17 5 : 42 17
32 Tessa Visch Climax 18 5 : 45 18
97 Lynn Kruidenier VAV 19 5 : 49 19
93 Aniek Groothedde VAV 20 5 : 51 20
Jongens pupillen A1
194 Tim Moes AV 34 1 4 : 11 1
196 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 15 2
192 Niek van Lohuizen AV 34 3 4 : 33 3
110 Eef Wijkmans Astylos 4 4 : 35 4
200 Hidde Wassink AV 34 5 4 : 47 5
188 Wilco Holtkamp AV 34 6 4 : 50 6
17 Bernt Smit Climax 7 4 : 55 7
198 Stach Schakelaar AV 34 8 4 : 56 8
231 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 9 4 : 58 9
233 Jarno Gerritsen Ede 10 4 : 58 10
46 Luca Thimister Pallas 67 11 4 : 59 11
10 Jelle Brandsma Climax 12 5 : 01 12
69 Laurens Kuiper VAV 13 5 : 02 13
190 Rens Klinkhamer AV 34 14 5 : 06 14
45 Petr Schreuder Pallas 67 15 5 : 10 15
187 Max Cabrera Polanco AV 34 16 5 : 11 16
195 Orville Nelissen AV 34 17 5 : 17 17
64 Niek Grandia VAV 18 5 : 18 18
86 Milan Witman VAV 19 5 : 18 19
22 Pepijn Vedder Climax 20 5 : 21 20
189 Siemen Jansen v/d Sligte AV 34 21 5 : 24 21
579 Deschen van der Linde Climax 22 5 : 26
199 Niels Tulk AV 34 23 5 : 26 22
60 Lars Budding VAV 24 5 : 27 23
12 Timo Cost Climax 25 5 : 31 24
42 Akke van der Linden Pallas 67 26 5 : 39 25
193 Bart Mansier AV 34 27 5 : 44 26
197 Matthijs Rutting AV 34 28 5 : 46 27
61 Axel Davelaar VAV 29 5 : 50 28
16 Sven Leentvaar Climax 30 5 : 57 29
11 Marnix van Burgsteden Climax 31 5 : 58 30
41 Sven Kolnaar Pallas 67 32 5 : 58 31
67 Kas Kalter VAV 33 6 : 01 32
19 Liron Snitselaar Climax 34 6 : 09 33
Meisjes pupillen A2
229 Evi Sliedrecht Liemers 1 4 : 50 1
228 Saskia de Jong Liemers 2 4 : 57 2
211 Imme Velthuis AV 34 3 5 : 06 3
201 Ruby-Lynn Dolman AV 34 4 5 : 08 4
7 Charlotte Pelgrim Arena 5 5 : 10 5
243 Annelotte Schüssel Nijmegen Atl. 6 5 : 12 6
207 Amber Masselink AV 34 7 5 : 15 7
114 Emma Homan Astylos 8 5 : 27 8
111 Marit van den Berk Astylos 9 5 : 27 9
209 Femke Takkenberg AV 34 10 5 : 31 10
203 Stella van den Enk AV 34 11 5 : 33 11
28 Lorena Jonkers Climax 12 5 : 38 12
240 Caitlin Mawdesley Statina 13 5 : 41 13
210 Isabel Veldhuis AV 34 14 5 : 47 14
101 Amber Phielix VAV 15 5 : 48 15
117 Judith Winkler Astylos 16 5 : 54 16
204 Sofia ten Have AV 34 17 5 : 57 17
202 Evie van Doorn AV 34 18 5 : 58 18
226 Julia Derksen Liemers 19 6 : 00 19
98 Leah van Loenen VAV 20 6 : 03 20
106 Laura de Witte VAV 21 6 : 04 21
571 Jenthe Prummel Climax 22 6 : 06 22
205 Luna Hinsch AV 34 23 6 : 21 23
Jongens pupillen A2
71 Markus Lamper VAV 1 4 : 24 1
38 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 4 : 29 2
219 Daan Klumper AV 34 3 4 : 32 3
82 Job Mulder VAV 4 4 : 39 4
214 Che ten Donkelaar AV 34 5 4 : 42 5
1 Loek Uitterhoeve Arena 6 4 : 43 6
24 Tom de Vogel Climax 7 4 : 49 7
221 Sybe Lub AV 34 8 5 : 03 8
76 Joel van de Munt VAV 9 5 : 09 9
216 Niels van Gerrevink AV 34 10 5 : 12 10
222 Alec Pantus AV 34 11 5 : 13 11
215 Bob Duller AV 34 12 5 : 15 12
217 Daan Hoogendoorn AV 34 13 5 : 15 13
224 Benthe de Vries AV 34 14 5 : 19 14
223 Janniek Schurink AV 34 15 5 : 21 15
220 Thom van der Kolk AV 34 16 5 : 26 16
212 Kyan Bekker AV 34 17 5 : 27 17
21 Floris Vedder Climax 18 5 : 32 18
85 Rik Vos VAV 19 5 : 44 19
23 Edwin Vermeulen Climax 20 5 : 51 20
20 Gabriel Sperber Climax 21 5 : 58 21
218 Jitse Jousma AV 34 22 6 : 28 22
Meisjes junioren D1
361 Ninthe Koks AV 34 1 8 : 26 1
365 Bente van Milligen AV 34 2 8 : 35 2
271 Eline Gerritsen Climax 3 8 : 41 3
357 Kim Dantuma AV 34 4 8 : 42 4
253 Rebekka Kool Arena 5 8 : 43 5
363 Daphne van der Lecq AV 34 6 8 : 51 6
327 Melissa van Keulen VAV 7 9 : 00 7
317 Esmee Aartsen VAV 8 9 : 18 8
362 Nena Kwakkel AV 34 9 9 : 22 9
321 Marame Attaf VAV 10 9 : 25 10
393 Lynn Oosterhuis Apeldoorn 11 9 : 27 11
292 Irene Ambachtsheer Pallas 67 12 9 : 39
395 Romy Sonneveld Prins Hendrik 13 9 : 45 12
303 Cato Rietveld Pallas 67 14 9 : 48 13
277 Sofie Verhoeven Climax 15 9 : 49 14
296 Elvira Claassens Pallas 67 16 9 : 52 15
320 Mara Arends VAV 17 9 : 57 16
368 Lieke Starink AV 34 18 10 : 33 17
322 Sanne Budding VAV 19 10 : 47 18
573 Mare Schreuder Wageningen 20 12 : 05
293 Nicole Ambachtsheer Pallas 67 21 12 : 49
341 Miki Willemse Astylos 22 13 : 05 19
572 Fenne Andringa Astylos 23 13 : 46 20
Jongens junioren D1
379 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 8 : 51 1
371 Yvo van den IJssel Liemers 2 9 : 11 2
372 Tymen Zwaga Liemers 3 9 : 12 3
378 Marco van Gelder Prins Hendrik 4 9 : 39 4
355 Rowan Witteveen AV 34 5 9 : 47 5
284 Tijn Jansen Pallas 67 6 9 : 54 6
256 Giel van As Climax 7 9 : 57 7
350 Jonathan van der Maal AV 34 8 10 : 02 8
261 Nathan van Dijk Climax 9 10 : 07 9
342 Ruben van den Bos AV 34 10 10 : 08 10
247 Kalle van Eupen Arena 11 10 : 15 11
265 Levi van de Poll Climax 12 10 : 19 12
353 Ties Velthuis AV 34 13 10 : 24 13
268 Stijn van der Spoel Climax 14 10 : 29 14
264 Daniel Luchies Climax 15 10 : 29 15
375 Imre de Bruin Bemmel 16 10 : 29 16
255 Nick Adams Climax 17 10 : 39 17
316 Bas Willemsen VAV 18 10 : 40 18
335 Gijon van Bokkem Astylos 19 10 : 50 19
380 Thom Koggel Statina 20 11 : 12 20
311 Mike van Otterlo VAV 21 11 : 13 21
334 Lucas Blijleven Astylos 22 11 : 50 22
314 Tijmen Wagenveld VAV 23 12 : 26 23
Meisjes junioren D2
388 Merlijne van Doorn Atverni 1 8 : 22 1
339 Aafke Wijkmans Astylos 2 8 : 39 2
358 Myrthe Dantuma AV 34 3 9 : 16 3
396 Noah Stevens Statina 4 9 : 27 4
273 Nienke de Jong Climax 5 9 : 29 5
323 Senna Diepeveen VAV 6 9 : 34 6
399 Jet Vliegen Statina 7 9 : 35 7
254 Isabelle Pelgrim Arena 8 9 : 38 8
338 Elsa Lila Astylos 9 9 : 43
329 Fenne Looijen VAV 10 9 : 51 9
581 Noa Mentink VAV 11 10 : 20 10
366 Caitlin Pantus AV 34 12 10 : 26 11
299 Nynke van der Heijden Pallas 67 13 10 : 29 12
297 Silke Cornelissen Pallas 67 14 11 : 23 13
Jongens junioren D2
352 Julius Prop AV 34 1 8 : 17 1
250 Niek van Wijngaarden Arena 2 8 : 20 2
266 Ruben Schussler Climax 3 9 : 02 3
351 Kai Muijsers AV 34 4 9 : 09 4
282 Jip Hollanders Pallas 67 5 9 : 31 5
337 Jacob Winkler Astylos 6 9 : 32 6
310 Tim van der Meer VAV 7 9 : 47 7
278 Thomas Arp Pallas 67 8 9 : 50 8
257 Wim van As Climax 9 10 : 09 9
586 Julian Ariesen VZC 10 10 : 14 10
267 Leon Sperber Climax 11 10 : 40 11
309 Jesse Malschaert VAV 12 10 : 43 12
283 Rens Hooiveld Pallas 67 13 11 : 06 13
269 Mark van Voorst Climax 14 11 : 12 14
Meisjes junioren C
390 Bridget Konings Ciko 66 1 8 : 23 1
272 Celine van Heerikhuize Climax 2 8 : 35 2
401 Sativa Wenker Ciko 66 3 8 : 55 3
304 Josefine Ulfman Pallas 67 4 9 : 21 4
400 Lieke Vreugdenhil Statina 5 9 : 32 5
389 Merel Franssen Statina 6 9 : 35 6
359 Moira Henninger AV 34 7 9 : 38 7
270 Jisze Diemer Climax 8 9 : 58 8
364 Maeve van Mansom AV 34 9 9 : 58 9
330 Kim de Pater VAV 10 10 : 00 10
402 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 11 10 : 01 11
300 Kore Hengeveld Pallas 67 12 10 : 03 12
369 Julia Telgen AV 34 13 11 : 01 13
275 Dorine van Leeuwen Climax 14 11 : 06 14
291 Renske Aarninkhof Pallas 67 15 11 : 14 15
251 Odi van Eupen Arena 16 11 : 20 16
276 Anouk v Starrenburg Climax 17 11 : 29 17
Jongens junioren C
349 Martijn van der Lecq AV 34 1 12 : 34 1
281 Quinten Hofstad Pallas 67 2 12 : 49 2
315 Sven Wildeboer VAV 3 13 : 17 3
354 Wout van der Weide AV 34 4 13 : 24 4
348 Rafael van Goor AV 34 5 13 : 28 5
287 Daan Reefman Pallas 67 6 14 : 15 6
383 Sus de Ridder Hanzesport 7 14 : 23 7
589 Ard Laffeber Astylos 8 14 : 37 8
346 Friso Castelein AV 34 9 14 : 57 9
308 Tygo Hulsebos VAV 10 15 : 46 10
344 Finn Bute AV 34 11 15 : 54 11
343 Perry Breuls AV 34 12 18 : 03 12
347 Joris Giezeman AV 34 13 18 : 56 13
583 Seth Veldhuis AV 34 14 19 : 11
Meisjes junioren B
340 Elke Wijkmans Astylos 1 13 : 27 1
367 Maam de Ridder AV 34 2 14 : 58 2
387 Esra de Bruin Nijmegen Atl. 3 16 : 01 3
328 Nathalie Kruisinga VAV 4 16 : 20 4
302 Pien Jansen Pallas 67 5 17 : 27 5
Jongens junioren B
290 Diede Wit Pallas 67 1 12 : 35 1
384 Sander Schijf Atverni 2 12 : 38 2
381 Florian Löwik Ciko 66 3 12 : 40 3
285 Kylian Meeuwisz Pallas 67 4 12 : 49 4
385 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 5 12 : 50 5
248 Max van Gelder Arena 6 13 : 03 6
288 Nils Reefman Pallas 67 7 13 : 12 7
249 Wouter Lamers Arena 8 13 : 38 8
289 Sam Rietveld Pallas 67 9 14 : 12 9
Meisjes junioren A
386 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 13 : 45 1
295 Noor Breedveld Pallas 67 2 14 : 58 2
331 Carliene van Vliet VAV 3 18 : 33 3
Jongens junioren A
260 Arris van Deelen Climax 1 22 : 48 1
594 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 23 : 01 2
382 Jens Mos Wijk bij Duurstede 3 23 : 05 3
262 Sven Huibers Climax 4 28 : 27 4
Korte cross vrouwen
452 Francesca Marcato Tartletos 1 14 : 25
398 Ella van Veen Statina 2 14 : 50 1
445 Alida Hagen VAV 3 15 : 19 2
458 Nathalie de Vries VAV 4 15 : 28 3
456 Michelle Spek AV 34 5 15 : 43 4
451 Claire Labrie VZC 6 17 : 07 5
450 Femke Kazemier VAV 7 17 : 11 6
438 Anne van Aurich Amerongen 8 19 : 07 7
Korte cross vrouwen masters
453 Hilde van Oirschot Ilion 1 13 : 31 1
444 Ingrid Haas Pallas 67 2 15 : 31 2
442 Ilse van Grevenhof Pallas 67 3 15 : 33 3
454 Mariel Pikkemaat Arena 4 15 : 43 4
446 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 5 17 : 44 5
440 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 6 18 : 40 6
449 Laura Jonkers-Morren Ede Gld 7 18 : 59 7
443 Saskia van de Haar VZC 8 19 : 12 8
Korte cross mannen
413 Koen Jansen Tartletos 1 10 : 44 1
436 Cris Wijnen Pallas 67 2 11 : 57 2
591 Mark Hamersma Veenendaal 3 12 : 21
593 Stef van der Schaaf VAV 4 12 : 27
417 Lennart Kleinjans Clytoneus 5 12 : 33 3
424 Remy Ravenhorst VAV 6 12 : 40 4
584 Jelle Hamersma VAV 7 12 : 47
414 Wijnand Jelier VAV 8 13 : 03 5
411 Lars Huibers Climax 9 13 : 49 6
582 E.C. van Beusekom Veenendaal 10 15 : 04 7
433 Vincent van der Vis AV 34 11 16 : 01 8
422 Marcel van Ommen Lunteren 12 16 : 21 9
Korte cross mannen masters
429 Patrick Smit Pallas 67 1 11 : 16 1
426 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 46 2
427 Patrick Schoots Astylos 3 12 : 51 3
416 Richard van Keulen VAV 4 13 : 01 4
423 Geerrit de Pater Veenendaal 5 13 : 04 5
592 Peter Bieshaar VZC 6 13 : 45 6
408 Egon Hofstad Pallas 67 7 13 : 46 7
434 Jeroen Vreugdenhil Statina 8 13 : 51 8
576 Wolter Buijs VZC 9 14 : 09
412 Henri Jansen Arena 10 14 : 10 9
406 Marc van Gelder Arena 11 14 : 15 10
599 Maarten Bremen VZC 12 14 : 23 11
407 Peter van de Haar VZC 13 15 : 00 12
432 Gert Vermeer De Dijkrunners 14 15 : 10 13
574 Steven Schreuder Wageningen 15 15 : 12
590 Peter Hamersma VZC 16 15 : 16
418 Wim van Klompenburg Pallas 67 17 15 : 41 14
404 Gerard van de Bovenkamp avVN 18 15 : 55 15
419 Lars Koggel Statina 19 16 : 05 16
410 Jan Huibers Climax 20 16 : 18 17
430 Erwin Thimister Pallas 67 21 16 : 20 18
409 Adrie Honders De Dijkrunners 22 16 : 23 19
421 Gijs van der Meijden VZC 23 16 : 30 20
415 Jeroen Jonkers Ede Gld 24 16 : 45 21
587 Casper Wijnen Wijlre 25 17 : 16
435 René Vrösch VZC 26 18 : 07 22
Lange cross vrouwen
602 Annemiek van Kooten Arena 1 22 : 40 1
558 Esther Hoezen VAV 2 25 : 02 2
566 Rianne Slomp VAV 3 26 : 07 3
560 Linda Klein Wageningen 4 26 : 27 4
570 Floor Zwietering Pallas 67 5 26 : 28 5
554 Daniëlle Haenen Pallas 67 6 26 : 50 6
546 Anneke van de Boer Wageningen 7 27 : 17 7
557 Mirit Hoek Tartletos 8 27 : 29 8
551 Evi van Ekris Clytoneus 9 29 : 00 9
562 Cynthia Koning Climax 10 29 : 10 10
575 Willemiek van den Berg Maarssen 11 30 : 00 11
553 Bo de Groot VZC 12 31 : 19 12
550 Joanne Drost VAV 13 31 : 50 13
552 Anouk van Gaans Tartletos 14 32 : 20 14
569 Madeleine van Winkel Tartletos 15 34 : 14 15
Lange cross vrouwen masters
543 Mireille Baart Pallas 67 1 22 : 53 1
544 Chantal Berga Hellas 2 25 : 28 2
545 Corien van der Bijl Veluwe 3 26 : 16 3
549 Ineke Burger Astylos 4 27 : 54 4
559 Nina Joosten Pallas 67 5 28 : 10 5
564 Cora Mulder VZC 6 30 : 36 6
585 Inge Dijkman Wijk bij Duurstede 7 30 : 44 7
565 Anne van Raalte Pallas 67 8 31 : 00 8
547 Marion Bogers Pallas 67 9 32 : 58 9
563 Shenja Kroll Statina 10 34 : 32 10
542 Paulien Adamse Pallas 67 11 35 : 08 11
601 Eefje Hilandes Renkum 12 37 : 43 12
Lange cross mannen
597 Jorik van Egdom VAV 1 32 : 38
476 Jan Droesen Utrecht 2 33 : 02 1
507 Mathias Meijer Climax 3 33 : 09 2
540 Joep van der Zanden Pallas 67 4 33 : 50 3
475 Evert Dirksen VAV 5 34 : 04 4
494 Alex Kling VZC 6 34 : 16 5
611 Ben van Oeveren Climax 7 34 : 42 6
609 Vincent Böhm VZC 8 35 : 03 7
480 Lars van Galen Tartletos 9 35 : 24
526 Vincent Tas Ilion 10 36 : 43
461 Matthijs Beerepoot Climax 11 36 : 51 8
467 Evert-Jan van Dasselaar AV Nijkerk 12 37 : 28 9
534 Thijs Vlam SAV 13 37 : 59 10
462 Christiaan van den Berg Hellas 14 38 : 24 11
518 Paul Riezebos Barneveld 15 38 : 33
537 Wiebe Westerterp Veenendaal 16 38 : 36 12
598 W.C. Wajer VAV 17 38 : 47 13
465 Stefan Bolding Pallas 67 18 39 : 01 14
523 Ruben Schreuder Harskamp 19 39 : 07 15
472 Julien van Dijk Tartletos 20 40 : 32 16
511 Laurens van Outheusden VZC 21 40 : 46 17
493 Lennart Kleinjans Clytoneus 22 41 : 18 18
535 Rick van Voorst Climax 23 41 : 23 19
500 Pim Lenderink Climax 24 41 : 29 20
513 Lennart van de Peppel Wageningen 25 42 : 02 21
588 Harm Dieterman Arena 26 42 : 23 22
502 Koen van Manen VZC 27 44 : 42 23
485 Mark van de Haar VAV 28 46 : 53 24
524 Ronnie Sibbing Rhenen 29 48 : 18 25
Lange cross mannen masters 35-49
501 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 35 : 22 1
484 Norbert Groot Pallas 67 2 36 : 55 2
580 Erik Wolsing VAV 3 37 : 07 3
469 Marco Davelaar VZC 4 37 : 15 4
479 Gerard van Engelenburg Veenendaal 5 37 : 40 5
528 Edwin van de Ven Arnhem 6 37 : 45 6
529 David Vermeer Veenendaal 7 38 : 11
504 Peter Mayringer Veenendaal 8 38 : 17 7
612 Sjoerd Veltman VZC 9 39 : 28 8
608 Martijn Schenk Bennekom 10 39 : 58 9
506 Mart Meijboom Climax 11 40 : 50 10
468 Edwin Davelaar VAV 12 40 : 54 11
527 Erwin Thimister Pallas 67 13 43 : 13 12
509 Leo Nauta Pallas 67 14 44 : 59 13
519 Wouter de Rijk VZC 15 45 : 33 14
488 Arie van Horssen Haaften 16 45 : 34 15
531 Jef Verwoert VAV 17 45 : 47 16
498 Thijs Leentvaar Climax 18 47 : 19 17
536 Gerard van de Weerd VAV 19 47 : 55 18
503 Rolf Mank Dutch Runners 20 49 : 08 19
533 Cornelis Visser Statina 21 49 : 54 20
486 Gerbert Heiwegen Statina 22 50 : 06 21
Lange cross mannen masters 50+
459 Rob Barel VZC 1 37 : 44 1
473 Ron van Dijk Astylos 2 37 : 46 2
471 Ronald Dercksen Arena 3 39 : 52 3
539 Hans Wildeboer VZC 4 40 : 16 4
460 Laurens Beerepoot Climax 5 40 : 27 5
491 Carl Jansen Pallas 67 6 41 : 25 6
510 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 7 41 : 43 7
522 Arjen Schots Pallas 67 8 41 : 56 8
495 André Knop Lg. Aart Stigter 9 43 : 36 9
483 Wiebe Goodijk VAV 10 43 : 49 10
600 Louis Rutten Atverni 11 44 : 15 11
541 Marcel Zwietering Pallas 67 12 44 : 49 12
466 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 13 45 : 35 13
610 Jan Vilier Dijkrunners 14 45 : 36
604 Gijsbert van de Water Deil 15 46 : 59 14
525 Erik Steenbeek Astylos 16 47 : 09 15
470 Reijer Demoet Veenendaal 17 48 : 32 16
481 Roland van Galen Sint Oedenrode 18 49 : 43
508 Ton Meuwissen Statina 19 50 : 00 17
606 G. Koerting Statina 20 50 : 15 18
605 Jan van Kooij PHPD 21 50 : 16 19
520 Dick Sangers TZC Vahalis 22 50 : 48 20
487 Dick van Hilten Climax 23 50 : 54 21
517 Charles van Rheenen VZC 24 52 : 07 22
516 Theo Reus Veenendaal 25 53 : 27 23
603 V. Kessel Veenendaal 26 53 : 28
492 Henk Kerbof VZC 27 54 : 48 24
607 Gerrit van Mourik Statina 28 55 : 49 25
478 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 29 55 : 57 26
464 Arie van Binsbergen Astylos 30 71 : 37 27

*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.