Wageningen – 37e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
15 november 2008

Zaterdag 15 november was de eerste wedstrijd van de 37ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2008/2009.

Naam Vereniging/
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Jongens pupillen Mini          
Ravi van Lienden Astylos 1 5 : 25
Irsan Wesselink Astylos 2 6 : 06
Wiebe Duin Tiel 3 6 : 22
Casper Janssen Arena 4 7 : 02
Jelle van Otterlo Astylos 5 7 : 05
Thijmen Strijks VAV dns      
Jelle van Bergen Pallas`67 dns      
Meisjes pupillen C          
Britt Kwakernaak Pallas`67 1 5 : 11
Maartje Oude Voshaar Pallas`67 2 5 : 27
Merel Verhoeven Pallas`67 3 5 : 51
Sophie Roks Astylos 4 6 : 23
Eva Nieuwstad Pallas`67 5 6 : 39
Fenna Rasing AV De Liemers dns      
Jongens pupillen C          
Tijs Olde VAV 1 4 : 39
Nard Sinke VAV 2 4 : 40
Conor van Kan VAV 3 4 : 47
Ilyas Versteeg Pallas`67 4 5 : 01
Tom Matthyssen Pallas`67 5 5 : 03
Stijn Straatman Pallas`67 6 5 : 04
Joris Abelen AV Wijchen 7 5 : 06
Marco Janssen Climax 8 5 : 09
Tom de Pater VAV 9 5 : 17
Youri Heek Climax 10 5 : 51
Meisjes pupillen B          
Christel Heusevelt Climax 1 4 : 15
Kayleigh de Graaff Pallas`67 2 4 : 41
Eva Krabbenborg VAV 3 4 : 43
Marit de Jong AV De Liemers 4 4 : 45
Harmke Rasing AV De Liemers 5 4 : 55
Tosca Versloot AV De Liemers 6 5 : 05
Linn Willemsen VAV 7 5 : 17
Iris Rijnders VAV 8 5 : 25
Jetske van der Wilt Pallas`67 9 5 : 28
Evi van Doesburg astylos 10 5 : 40
Esmee Nellestijn VAV 11 5 : 50
Kato Fierkens AV De Liemers 12 5 : 59
Elte Hillekens Pallas`67 13 6 : 08
Eva van der Graaf VAV dns      
Jongens pupillen B          
Jibbe Klumpenaar VAV 1 4 : 18
Job Dieterman Arena 2 4 : 20
Thomas Weening VAV 3 4 : 29
Jesper Wintes Pallas`67 4 4 : 37
Ruben Peters Climax 5 4 : 38
Xander Hanou AV De Liemers 6 4 : 42
Daan Lennartz VAV 7 4 : 45
Tom de Graaf VAV 8 4 : 46
Gerben Westerbroek VAV 9 4 : 50
Jelles Duin Astylos 10 4 : 58
Boaz Wesselink Astylos 11 4 : 59
Thimo Lahr Pallas`67 12 5 : 05
Mathieu Bouw VAV 13 5 : 11
Mees Huisman AV De Liemers 14 5 : 13
Olaf Klaren VAV 15 5 : 16
Coen Koopman Arena 16 5 : 21
Niels Boonstra Astylos 17 5 : 31
Mika van der Jagt VAV 18 6 : 58
Sieb Mostert Pallas`67 dns      
Meisjes pupillen A          
Willemijn ter Avest AV De Liemers 1 4 : 05
Fieke Pepping Pallas`67 2 4 : 06
Lara van Lienden Astylos 3 4 : 18
Sigrid van Holland VAV 4 4 : 24
Demi van Manen VAV 5 4 : 27
Sophie Ketting Astylos 6 4 : 27
Anouk Hutten VAV 7 4 : 30
Anouk Scholing Climax 8 4 : 37
Tjitske de Lorijn Pallas`67 9 4 : 40
Betty Lahr Pallas`67 10 4 : 41
Chantal Nijsten Climax 11 4 : 41
Myrthe Willemsen VAV 12 4 : 44
Mirjam Kraakman Pallas`67 13 4 : 45
Tisanya Labree Pallas`67 14 4 : 47
Sara Matthyssen Pallas`67 15 4 : 48
Nynke Hospes Pallas`67 16 4 : 49
Sanne Golembiewski AV De Liemers 17 4 : 50
Anouck van Mourik VAV 18 4 : 52
Carlijne Marcus Astylos 19 5 : 00
Tessa Janssen Astylos 20 5 : 02
Julia Aartse Arena 21 5 : 03
Joëlle Hop VAV 22 5 : 05
Bo de Groot VAV 23 5 : 05
Renske Lorijn AV De Liemers 24 5 : 06
Jasmijn Hoevers Pallas`67 25 5 : 06
Kasia Groeneberg Pallas`67 26 5 : 06
Suze Vermeer Pallas`67 27 5 : 06
Lilian Ploeger Pallas`67 28 5 : 09
Nienke Goodijk VAV 29 5 : 12
Sasja van Andel VAV 30 5 : 13
Sascha Spies Astylos 31 5 : 13
Maaike Lukkien Pallas`67 32 5 : 14
Ilse Hutten VAV 33 5 : 22
Manon Reesink Climax 34 5 : 24
Catherine van Eck Pallas`67 35 5 : 28
Franka Jesse Pallas`67 dns      
Jongens pupillen A          
Lars Olde VAV 1 3 : 54
Joes Ludden lg Aart Stigter 2 3 : 56
Djurre van der Molen Pallas`67 3 4 : 11
Stijn Kelderman VAV 4 4 : 15
Fabian van Dongen Climax 5 4 : 23
Gijs Mourits VAV 6 4 : 25
Jelmer Lennartz VAV 7 4 : 28
Jelle Marang Pallas`67 8 4 : 29
Tom Versloot AV De Liemers 9 4 : 29
Joost de Kleuver Climax 10 4 : 30
Borre Verdoes Pallas`67 11 4 : 30
Rick den Hartog Climax 12 4 : 37
Jasper Rou VAV 13 4 : 39
Jules van Iterson Astylos 14 4 : 40
Simon Boerma Astylos 15 4 : 40
Jelle Huisman AV De Liemers 16 4 : 40
Jurgen Rietberg AV De Liemers 17 4 : 41
Mike van Kan VAV 18 4 : 41
Matthijs van Ieperen Pallas`67 19 4 : 42
Olav Kleinherenbrink AV De Liemers 20 4 : 43
Merijn Schoutsen VAV 21 4 : 48
Daan Sanders AV De Liemers 22 4 : 49
Paul Nieuwstad Pallas`67 23 4 : 50
Dauwe de Leede VAV 24 4 : 50
Jens Koumans Pallas`67 25 4 : 51
Frank Corporaal Astylos 26 4 : 51
Maarten van Dijk Astylos 27 4 : 52
Rick van Voorst Climax 28 4 : 52
Emin van Loon Astylos 29 4 : 59
Jeroen Bastenhof VAV 30 5 : 08
Chiel van Baardwijk Climax 31 5 : 11
Fabian Stangenberger Astylos 32 5 : 15
Don Spies Astylos 33 5 : 17
Lotfi Bengrad VAV 34 5 : 17
Max Wijnschenk Astylos 35 5 : 20
Vincent Lemstra Pallas`67 dns      
Meisjes junioren D          
Sabine Rutten VAV 1 6 : 11
Eline de Jong AV De Liemers 2 6 : 27
Marieke Turkesteen VAV 3 6 : 45
Femke Kazemier VAV 4 7 : 11
Dorien Konig Pallas`67 5 7 : 13
Iris Conijn Pallas`67 6 7 : 15
Jillian Seevick AV De Liemers 7 7 : 23
Marleen Kas Pallas`67 8 7 : 28
Laura Hutten VAV 9 7 : 33
Nathalie Vermeulen Astylos 10 7 : 37
Aïsha Abelen AV Wijchen 11 7 : 40
Amber Kuiper VAV 12 7 : 45
Christine Moene Pallas`67 13 7 : 53
Naomi van de Pol VAV 14 8 : 00
Elske Kloen Pallas`67 15 8 : 03
Iris Bakker AV De Liemers 16 8 : 11
Marlous Bakker Pallas`67 17 8 : 18
Hanna Muller VAV 18 8 : 28
Renske Versloot AV De Liemers 19 8 : 31
Romy Beukeboom Pallas`67 20 8 : 57
Amy van Dijk lg Aart Stigter 21 9 : 08
Nina Dijkstra AV De Liemers dns      
Bente Klumpenaar VAV dns      
Jongens junioren D          
Mats Fierkens AV De Liemers 1 7 : 47
Montijn van de Ven lg Aart Stigter 2 8 : 02
Milan van der Meer Arena 3 8 : 03
Jeroen Bakker lg Aart Stigter 4 8 : 04
Jasper Kuiters Climax 5 8 : 30
Jonas Mars Pallas`67 6 8 : 40
Olivier Oude Booyink VAV 7 8 : 43
Ruben Middelhoven VAV 8 8 : 44
Casper Maas Pallas`67 9 8 : 53
Matthijs Schuttel VAV 10 8 : 59
Jorn Heinst AV De Liemers 11 9 : 06
Rutger ter Horst Arena 12 9 : 09
Michiel Marcus Astylos 13 9 : 25
Hugo van ’t Wout AV De Liemers 14 9 : 33
Armin Harms Climax 15 9 : 37
Roel Groot Pallas`67 16 9 : 37
Robin den Hengst VAV 17 9 : 38
Thomas Vos Climax 18 9 : 38
Julius Martens Arena 19 9 : 58
Sander van Gent VAV 20 10 : 11
Niels de Jong Arena 21 10 : 13
Harm Dieterman Arena 22 10 : 22
Pelle Oude Vrielink Climax 23 10 : 29
Luuk Achterberg VAV 24 10 : 32
Nick Caris AV De Liemers 25 10 : 35
Jasper Kroes Arena 26 11 : 01
Ruben Imhof Astylos 27 11 : 41
Niek van der Graaf VAV dns      
Meisjes junioren C          
Marianne van Deelen Climax 1 8 : 21
Imane Chouaref VAV 2 8 : 26
Djanne van Kooten VAV 3 8 : 42
Elisabeth de Kleuver VAV 4 8 : 53
Joosje Goedhart Pallas`67 5 9 : 07
Sterre Witte Pallas`67 6 9 : 12
Sana Kadri VAV 7 9 : 50
Manon Kleuver Veenendaal 8 9 : 50
Samiha Kadri VAV 9 10 : 31
Esther Peerlings Pallas`67 10 11 : 04
Manja Dieterman Arena 11 11 : 16
Hannah Mars Pallas`67 12 11 : 19
Iris Dijkstra AV De Liemers dns      
Willemijn Groenen AV De Liemers dns      
Minke van Oeffelt Pallas`67 dns      
Jongens junioren C          
Melvin Seevick AV De Liemers 1 9 : 43
Jorik van Egdom VAV 2 9 : 45
Ruben Klein lg Aart Stigter 3 9 : 59
Stan van der Meer Arena 4 10 : 00
Niels Romeijn VAV 5 10 : 01
Valentijn Weinans lg Aart Stigter 6 10 : 58
Jorren Boersma Astylos 7 11 : 00
Stijn Brandsma VAV 8 11 : 15
Bart Konig Pallas`67 9 11 : 16
Ben Huttinga Climax 10 11 : 18
Maarten Stuivenberg VAV 11 11 : 20
Jelle Hamersma VAV 12 11 : 27
Sietse van den Elzen AV De Liemers 13 11 : 47
Job Oude Vrielink Climax 14 12 : 39
Lucas Hoevers Pallas`67 15 12 : 40
Matthijs Krabbenborg VAV 16 12 : 49
Erwin de Vor VAV 17 13 : 58
Bram van Schie Astylos 18 15 : 45
Dick Scholtus Arena dns      
Joost de Jong Pallas`67 dns      
Meisjes junioren B          
Rachel Rozenkamp AV Rijssen 1 11 : 24
Willine van de Berg VAV 2 11 : 44
Anne Weening VAV 3 11 : 50
Merle Schots Pallas`67 4 11 : 58
Myrthe Nabbe AV De Liemers 5 12 : 25
Janienke Lier VAV 6 13 : 13
Jongens junioren B          
Melvin Bertelink Climax 1 14 : 01
Jorin Kamps lg Aart Stigter 2 14 : 04
Daan Reintjes AV De Liemers 3 14 : 06
Robbin Schulenburg AV Rijssen 4 14 : 06
Derrick Kazemier VAV 5 14 : 25
Alex Kolmus Pallas`67 6 14 : 27
Michiel Gerritsen av rijssen 7 14 : 34
Gerrit Jan de Kleuver VAV 8 14 : 39
Wilco van Roekel Climax 9 14 : 56
Mark Hamersma VAV 10 15 : 02
Roy Gerrits Astylos 11 15 : 41
Fynn van Buuren Pallas`67 12 16 : 24
Bart Hanswijk Climax 13 16 : 29
Paco Bos Pallas`67 14 18 : 10
Adne Renes Climax 15 18 : 11
Meisjes junioren A          
Laura Gardien AV De Liemers 1 19 : 17
Marjolijn Hulsbos AV De Liemers 2 20 : 29
Janna Lukkezen AV De Liemers 3 21 : 05
Jongens junioren A          
Matthijs Beerepoot Climax dns      
Wilbert Grooters Pallas`67 dns      
Peter van der Zon Pallas`67 dns      
Korte cross vrouwen          
Lotte van Dinther Nijmegen Atletiek 1 8 : 02
Christy van Beek Pallas`67 2 8 : 37
Evi van Ekris Tartlétos 3 8 : 37
Jorine Lokkerbol Climax 4 8 : 46
Maruschka van Marle Pallas`67 dns      
Korte cross vrouwen masters          
Monique Verbeek Pallas`67 1 9 : 11
Nienke Brouwer Pallas`67 2 9 : 37
Ingrid Haas Wageningen 3 9 : 54
Moniek Vesseur Pallas`67 4 10 : 19
Bernadette Kamphuys Ede 5 10 : 34
Irene van Schuppen Arena 6 11 : 45
Yvonne van Kan VAV dns      
Klaske Hoogstra Pallas`67 dns      
Korte cross mannen          
Jeroen Zeinstra Prins Hendrik 1 8 : 50
Mathias Meijer Climax 2 9 : 00
Jelle Hanswijk Climax 3 9 : 27
Roy Arts Joshua TT 4 9 : 35
Jan Pannekoek Statina 5 10 : 07
Erik de Bruin Statina 6 10 : 19
Erik Simons Tartlétos 7 10 : 25
Ian Zwaan lg Aart Stigter 8 10 : 35
Stefan van de Pol Nijmegen 9 10 : 35
Jim Driessen Astylos 10 10 : 56
Leo Nauta Ede 11 11 : 43
Joppe Boon Pallas`67 dns      
Korte cross mannen masters          
Michiel Boonstra Pallas`67 1 10 : 33
Jan Buwalda Pallas`67 2 10 : 39
Gert Vermeer Dijkrunners 3 10 : 59
Peter Koopman lg Aart Stigter 4 11 : 01
Rogier Kolnaar Pallas`67 5 11 : 17
Luc Bonten Pallas`67 6 11 : 27
Rob Renes Climax 7 11 : 40
Marco Harms Climax 8 11 : 53
Paul Sijssens Pallas`67 9 12 : 26
Rob Groendijk Pallas`67 10 13 : 10
Walter Broekema Maarn 11 14 : 11
Harm de Vries Pallas`67 12 15 : 09
Theo Braber Pallas`67 13 15 : 17
Rik Hoevers Pallas`67 dns      
Gerard van de Bovenkamp avVN dns      
Lange cross vrouwen          
Saskia Uittenbosch VAV 1 27 : 02
Cornelia Bufe Pallas`67 2 30 : 40
Jolanda van de Haar VZC dns      
Lange cross vrouwen masters          
Inge Dijkman AV Ron Clarke 1 24 : 47
Frederike Sieders Pallas`67 2 25 : 51
Irma Vijn Pallas`67 3 27 : 24
Paulien Adamse Pallas`67 4 28 : 36
Vivian Roosenbeek Pallas`67 5 29 : 36
Cora Mulder avVN 6 29 : 43
Dine Volker Pallas`67 7 30 : 17
Yvonne Fleijsman-Rossèl Pallas`67 8 33 : 19
Jeanet Looijen Veenendaal 9 34 : 26
Anny van den Elzen Zetten 10 34 : 42
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax dns      
Nina Joosten Pallas`67 dns      
Lange cross mannen          
Ate van der Burgt Tartlétos 1 31 : 49
Erwin Meijer Climax 2 32 : 50
Ronald van den Dungen Pallas`67 3 34 : 53
Sjoerd Veltman VZC 4 35 : 24
Corné Kool VZC 5 38 : 07
Erik Schwartz Nijmegen 6 39 : 28
Harm Smit Climax 7 41 : 27
Erik Dekker VAV dns      
Lange cross mannen masters          
Rob Barel VAV 1 33 : 57
Cris Bergmans Hellas 2 33 : 59
Ronald van Kanen Hellas 3 34 : 32
Roel van den Meiracker Pallas`67 4 35 : 07
Manfred Boogaard VAV 5 35 : 15
Jan de Groot AV Houten 6 36 : 13
Han Stellaard lg PK 7 38 : 15
Maarten Bosch lg Wijbosch 8 39 : 31
Jos Stuyt Pallas`67 9 39 : 32
Henny Fleijsman Pallas`67 10 39 : 34
Anko de Vries Pallas`67 11 40 : 59
Sjouke Venema SV Friesland 12 41 : 45
Aart van de Weerthof VAV 13 41 : 49
Bas van der Heide Pallas`67 14 42 : 06
Otto Hespes Wageningen 15 43 : 05
Martin Janssen AV De Liemers 16 43 : 29
Drikus Haalboom avVN 17 43 : 29
Wil Hovy avVN 18 43 : 47
Charles van Rheenen RLV 19 44 : 08
Teun van Kalkeren Dijkrunners 20 44 : 19
Jan Hendriks VAV 21 46 : 02
Peter Hoevens VZC 22 46 : 13
Piet Wintermans Climax 23 47 : 41
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 24 48 : 52
Wim Looijen avVN en RLV 25 49 : 40
Ferdinand van Dop VZC 26 50 : 28
Theo Backer 27 51 : 52
Sjors Röttger Veenendaal 28 51 : 59
Maarten van den Elzen Zetten 29 52 : 51
Henk Lenderink Climax dns      
Henk Slotboom Climax dns      
Perry van Kan VAV dns      
Maurits van Oostveen Pallas`67 dns      
Trimloop vrouwen          
Heidrun Stritzke Wageningen 1 15 : 39
Trimloop mannen          
Arris van Deelen Ede 1 10 : 43
Henk Kas Wageningen 2 13 : 25
Jos Janssen Climax 3 14 : 30
Hans Jansen AV De Liemers 4 14 : 33
Dhr. van der Jagt VAV dns      
Dhr. Willemsen VAV dns