Wageningen – 38e Editie

Uitslagen eerste wedstrijd
21 november 2009

Zaterdag 21 november was de eerste wedstrijd van de 38ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2009/2010.

Naam Vereniging/
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini
Sterre van Uum Liemers 1 3 : 26
Jongens pupillen Mini
Nils Reefman Pallas`67 1 3 : 39
Bart Oude Voshaar Wageningen 2 3 : 59
Jan Kuipers Pallas`67 3 4 : 04
Kasper Dercksen Arena 4 4 : 07
Jurre Klumpenaar VAV 5 4 : 08
Meisjes pupillen C
Lotte Leemreize AV Wijchen 1 3 : 37
Jongens pupillen C
Ravi van Lienden Astylos 1 3 : 20
Max van Gelder Arena 2 3 : 27
Gerben Hutten VAV 3 3 : 29
Isar Bonthuis VAV 4 3 : 34
Jeroen Peters AV Wijchen 5 3 : 58
Thomas de Witte Astylos 6 4 : 06
Meisjes pupillen B
Eva Nieuwstad Pallas`67 1 3 : 09
Indra van den Berg Liemers 2 3 : 15
Manon Boerma Astylos 3 3 : 17
Fenna Rasing Liemers 4 3 : 34
Noortje Vos Climax 5 3 : 35
Amy van de Werken VAV 6 3 : 45
Maartje Oude Voshaar Pallas`67 7 3 : 46
Lonneke Hendriks VAV 8 4 : 02
Sophie Roks Astylos 9 4 : 05
Aylin Cingil VAV 10 4 : 15
Jongens pupillen B
Stijn Straatman Pallas`67 1 2 : 53
Tijs Olde VAV 2 2 : 57
Nard Sinke VAV 3 3 : 01
Conor Van Kan VAV 4 3 : 08
Joos Muller VAV 5 3 : 09
Joep Polman Liemers 6 3 : 10
Marco Janssen Climax 7 3 : 11
Tom de Pater VAV 8 3 : 14
Joris Abelen AV Wijchen 9 3 : 16
Ilyas Versteeg Pallas`67 10 3 : 22
Richard Gaasbeek VAV 11 3 : 24
Max Lucassen Liemers 12 3 : 32
Casper Schoots Astylos 13 4 : 06
Meisjes pupillen A
Christel Heuseveldt Climax 1 3 : 55
Lara van Lienden Astylos 2 3 : 58
Kayleigh de Graaff Pallas`67 3 4 : 10
Bianca van Haaren LG Aart Stigter 4 4 : 19
Diede Gerdsen AV Wijchen 5 4 : 21
Lotte van der Pol Nijmegen Atl 6 4 : 21
Renate Wolters VAV 7 4 : 31
Eva Koopman LG Aart Stigter 8 4 : 33
Harmke Rasing Liemers 9 4 : 38
Isa Vermeulen Liemers 10 4 : 40
Louise van der Vlugt Arena 11 4 : 42
Maaike Lukkien Pallas`67 12 4 : 44
Eva van der Graaf VAV 13 4 : 48
Linn Willemsen VAV 14 4 : 49
Roos Verburgh VAV 15 4 : 49
Suzanne van de Schaft LG Aart Stigter 16 4 : 50
Marlieke Slebus AV Wijchen 17 4 : 53
Julia Kamerbeek VAV 18 5 : 02
Jet Huugen Liemers 19 5 : 05
Sara Matthyssen Pallas`67 20 5 : 09
Nienke Goodijk VAV 21 5 : 10
Sasja van Andel VAV 22 5 : 14
Jetske van der Wilt Pallas`67 23 5 : 15
Mirjam Kraakman Pallas`67 24 5 : 22
Marjolein Smant Pallas`67 25 5 : 22
Elte Hillekens Pallas`67 26 5 : 25
Xiomara Fares Pallas`67 27 5 : 35
Mandy Budding Astylos 28 5 : 57
Marit Otten Astylos 29 5 : 59
Jongens pupillen A
Jibbe Klumpenaar VAV 1 4 : 05
Stefan Jägers Pallas`67 2 4 : 07
Jeroen Schenk Pallas`67 3 4 : 09
Sven Haalboom Veenendaal 4 4 : 15
Tom de Graaf VAV 5 4 : 16
Daan Leemreize AV Wijchen 6 4 : 18
Job Dieterman Arena 7 4 : 20
Ruben Peters Climax 8 4 : 21
Thomas Weening VAV 9 4 : 29
Jasper Rou VAV 10 4 : 31
Niels Koevoets Climax 11 4 : 35
Lars Huibers Climax 12 4 : 36
Gerben Westenbroek VAV 13 4 : 38
Thimo Lahr Pallas`67 14 4 : 40
Jelle Huisman Liemers 15 4 : 41
Giovanni Bekker VAV 16 4 : 43
Xander Hanou Liemers 17 4 : 47
Daan Lennartz VAV 18 4 : 48
Rick den Hartog Climax 19 4 : 50
Paul Nieuwstad Pallas`67 20 4 : 51
Olaf Kleinherenbrink Liemers 21 4 : 51
Coen Koopman Arena 22 4 : 53
Owen van Zeelst VAV 23 4 : 56
Chiel van Baardwijk Climax 24 4 : 56
Niels Boonstra Astylos 25 4 : 59
Olaf Klaren VAV 26 5 : 01
Timo Leppers VAV 27 5 : 04
Clemens van Marwijk Liemers 28 5 : 04
Jeroen Bastenhof VAV 29 5 : 05
Erik Peters AV Wijchen 30 5 : 08
Robert Hardeman VAV 31 5 : 08
Sander de Klerk Climax 32 5 : 28
Mika van Uum Liemers 33 5 : 31
Meisjes junioren D
Bente Klumpenaar VAV 1 4 : 01
Fieke Pepping Pallas`67 2 4 : 07
Aïsha Abelen AV Wijchen 3 4 : 08
Teri Rossen AV Wijchen 4 4 : 10
Sophie van der Vlugt Arena 5 4 : 11
Marjolein Pijper Climax 6 4 : 14
Sophie Ketting Astylos 7 4 : 19
Sigrid van Holland VAV 8 4 : 21
Naomi van de Pol VAV 9 4 : 23
Anouk Hutten VAV 10 4 : 24
Amy van Dijk LG Aart Stigter 11 4 : 24
Julia Aartse Arena 12 4 : 25
Femke Kommerie VAV 13 4 : 26
Anouk Scholing Climax 14 4 : 28
Myrthe Willemsen VAV 15 4 : 44
meisje Middendorp Liemers 16 4 : 51
Iris Peelen Climax 17 4 : 57
Jasmijn Hoevers Pallas`67 18 5 : 42
Jongens junioren D
Ruben Sansom Pallas`67 1 7 : 11
David Tanger Climax 2 7 : 22
Lars Olde VAV 3 7 : 25
Joes Ludden LG Aart Stigter 4 7 : 28
Gerson de Kleuver VAV 5 7 : 56
Rutger ter Horst Arena 6 7 : 58
Joost de Kleuver Climax 7 8 : 10
Ruben Mombarg Climax 8 8 : 21
Djurre van der Molen Pallas`67 9 8 : 27
Rick Kappen Climax 10 8 : 31
Rick van Voorst Climax 11 8 : 35
Jelle Marang Pallas`67 12 8 : 36
Gijs Mourits VAV 13 8 : 36
Koen Wes Climax 14 8 : 38
Stijn Waldman LG Aart Stigter 15 8 : 40
Julius Martens Arena 16 8 : 41
Thomas van Wamel VAV 17 8 : 47
Pelle Oude Vrielink Climax 18 8 : 48
Niek van der Graaf VAV 19 8 : 48
Bram Polman Liemers 20 8 : 53
Jelmer Lennartz VAV 21 9 : 00
Tom Versloot Liemers 22 9 : 05
Borre Verdoes Pallas`67 23 9 : 06
Mike Haalboom Veenendaal 24 9 : 07
Niels de Jong Arena 25 9 : 17
Maikel van Lienden Astylos 26 9 : 28
Timo Pasma Climax 27 9 : 33
Joost van Doesburg Astylos 28 9 : 41
Max Wijnschenk Astylos 29 9 : 43
Brian Fransen Pallas`67 30 10 : 14
Jasper Kroes Arena 31 10 : 26
Christian Donker LG Aart Stigter 32 10 : 30
Ruben Imhof Astylos 33 10 : 44
Meisjes junioren C
Joosje Goedhart Pallas`67 1 7 : 58
Kelly van Vendelo Astylos 2 8 : 06
Laura Hutten VAV 3 8 : 23
Emma Wes Climax 4 8 : 25
Dorien Konig Pallas`67 5 8 : 29
Iris Conijn Pallas`67 6 8 : 33
Marleen Kas Pallas`67 7 8 : 44
Yvonne van Baardwijk Climax 8 9 : 24
Jongens junioren C
Jorik van Egdom VAV 1 9 : 35
Jelmer van der Linden Statina 2 10 : 00
Montijn van de Ven LG Aart Stigter 3 10 : 04
Jeroen Bakker LG Aart Stigter 4 10 : 22
Milan van der Meer Arena 5 10 : 23
Nick Gieltjes Statina 6 10 : 24
Jasper Kuiters Climax 7 11 : 10
Karel van de Pol Nijmegen Atl 8 11 : 12
Jorn Rutten Arena 9 11 : 15
Ruben Middelhoven VAV 10 11 : 22
Harm Dieterman Arena 11 11 : 27
Jelle Hamersma VAV 12 11 : 38
Jonne van ’t Leven Arena 13 11 : 44
Thijs de Sterke VAV 14 11 : 45
Armin Harms Climax 15 11 : 49
Marvin Straathof Climax 16 11 : 51
Anne IJsselstijn VAV 17 12 : 14
Jonas Mars Pallas`67 18 12 : 25
Joris Gelmers Pallas`67 19 13 : 08
Thomas Vos Climax 20 13 : 13
Kevin Groeneveld Arena 21 14 : 29
Simon Durand Climax 22 16 : 22
Meisjes junioren B
Marianne van Deelen Climax 1 10 : 52
Minke van Oeffelt Pallas`67 2 11 : 55
Lotte Marang Pallas`67 3 14 : 05
Hannah Mars Pallas`67 4 14 : 30
Jongens junioren B
Jorin Kamps LG Aart Stigter 1 15 : 04
Stan van der Meer Arena 2 15 : 16
Mark Hamersma VAV 3 15 : 38
Bart Konig Pallas`67 4 16 : 03
Alex Kolmus Pallas`67 5 16 : 25
Sven Arissen VAV 6 17 : 12
Bart Hanswijk Climax 7 18 : 18
Lucas Hoevers Pallas`67 8 18 : 35
Adne Renes Climax 9 18 : 48
Meisjes junioren A
(geen deelnames)
Jongens junioren A
Arjen Venema Climax 1 21 : 18
Rik van de Graaf VAV 2 23 : 47
Roy Gerrits Astylos 3 25 : 54
Korte cross vrouwen
I. van der Meijden Climax 1 11 : 42
Imke Kuiper Tartlétos 2 13 : 43
Korte cross vrouwen masters
Christy van Beek Pallas`67 1 11 : 56
Jannemien Bosman Ciko ’66 2 12 : 39
Monique Verbeek Pallas`67 3 12 : 49
E. Kuper-Carriere Cifla 4 14 : 02
Nienke Brouwer Pallas`67 5 14 : 34
Bernadette Kamphuys Ede 6 15 : 17
Klaske Hoogstra Pallas`67 7 15 : 58
Yvonne Kam Arena 8 16 : 36
Korte cross mannen
Michael van der Kroon Liemers 1 9 : 42
Mischa Petie Tartlétos 2 9 : 52
Jelle Hanswijk Climax 3 9 : 59
Ronald van den Dungen Pallas`67 4 10 : 14
Peter Okunu Liemers 5 10 : 23
Tariq van Rooijen Haag Atl 6 10 : 26
Wilbert Grooters Pallas`67 7 10 : 37
Jan Pannekoek Statina 8 10 : 44
Marijn Verweij Tartlétos 9 10 : 51
Thijs Pasmans Tartlétos 10 11 : 12
Erik Simons Tartlétos 11 11 : 14
Maarten Zeevat Pallas`67 12 11 : 25
Martin Linthorst Tartlétos 13 11 : 28
Davey Beuving Climax 14 11 : 57
Bram-Sieben Rosema Pallas`67 15 12 : 12
Peter Koopman LG Aart Stigter 16 12 : 45
Korte cross mannen masters
Mark Rietveld Pallas`67 1 10 : 05
Michiel Boonstra Astylos 2 10 : 41
Erik Fransen LG PK 3 10 : 54
Jan Buwalda Pallas`67 4 10 : 58
Roger Hulsebos VAV 5 11 : 13
Johannes van der Meer Arena 6 11 : 15
R. van Stuivenberg Vahalis 7 11 : 17
Peter Aartsen LG PK 8 11 : 20
Henk van der Meijde LG PK 9 11 : 26
Gert Vermeer Dijkrunners 10 11 : 52
Hilko van Hell 11 11 : 59
Adrie Honders Dijkrunners 12 12 : 07
Rob Renes Climax 13 12 : 19
André Knop LG Aart Stigter 14 12 : 23
Paul Nijenhuis Knerten 15 12 : 42
Denis de Vries 16 13 : 54
Lange cross vrouwen
Manon Mensink Ciko ’66 1 24 : 27
Marloes Koedam VAV 2 24 : 51
Mieke Eppink PAC 3 25 : 58
Kirsten Verkooijen Pallas`67 4 26 : 24
Saskia Uittenbosch VAV 5 27 : 24
Lenaig Adam Tartlétos 6 28 : 03
Mieke van Berlicum Sporting Boxmeer 7 28 : 48
Keete Voerman 8 29 : 22
Fabienne Lansink Nijmegen 9 31 : 07
Maria Smit 10 32 : 27
Lange cross vrouwen masters
Jantiene Hannessen Fit 1 24 : 48
Haike Nillesen ATC’75 2 25 : 33
Inge Dijkman Ron Clarke 3 26 : 19
Nina Joosten Pallas`67 4 27 : 06
Simone Hakenberg VZC 5 28 : 06
Olga Bakker PAC 6 28 : 08
Ellen van Dijk-van der Meulen LG Aart Stigter 7 29 : 10
Paulien Adamse Pallas`67 8 29 : 47
Fransje Langers Dijkrunners 9 30 : 06
M. Toorenaar Cifla 10 30 : 10
M. Renckens-Kok Cifla 11 30 : 38
Tineke de Boer Pallas`67 12 31 : 16
Beppie Klumpenaar VAV 13 32 : 39
Helma van Doorn VAV 14 33 : 16
Marjan Verhaar Pallas`67 15 35 : 37
Lange cross mannen
Erwin Reijmer Liemers 1 28 : 00
Jan Roos Tartlétos 2 29 : 13
Olaf Bos Pallas`67 3 29 : 39
Laurens Miserus Hellas 4 29 : 44
Hendrik Venema Cerberus 5 30 : 58
Thomas Dunkerbeck Nijmegen 6 31 : 24
Melvin Laport Climax 7 31 : 31
Bart Intvelt Hellas 8 32 : 12
Gideon Bouwman 9 32 : 14
Bas van de Pol VZC 10 33 : 07
Albert de Bakker Wageningen 11 33 : 33
Corné Kool VZC 12 33 : 55
G.C. van der Have Statina 13 34 : 24
Gert Jan Smit Nijmegen Atl 14 34 : 34
Ewout Sikking Zeist 15 34 : 48
Peter Bieshaar VZC 16 34 : 58
Mathijs van Vliet Tartlétos 17 35 : 10
Harm Smit Climax 18 35 : 21
Benno Burema Tartlétos 19 35 : 59
Lange cross mannen masters
Paul Römkens Pallas`67 1 30 : 23
Dirk Jan van der Gaag Pallas`67 2 31 : 05
Manfred Boogaard VAV 3 31 : 10
Roel van den Meiracker Wageningen 4 31 : 19
René van der Vlugt Arena 5 31 : 33
Rudie Jullens Pallas`67 6 32 : 20
Arjen de Boer Nijmegen 7 32 : 33
Ron van der Linden Statina 8 32 : 35
Evert Dorregeest Ciko ’66 9 32 : 51
Ronald Dercksen Arena 10 33 : 27
Henk Lenderink Climax 11 33 : 46
Eddy van Bemmel Climax 12 33 : 58
Franklin van Voskuilen VZC 13 34 : 03
Jan Bieshaar VZC 14 34 : 09
Henry Wondergem LG Aart Stigter 15 34 : 52
Sjauke Venema VZC 16 35 : 02
Pim Raatgever Ede 17 35 : 52
Bas van der Heide Pallas`67 18 36 : 20
Charles van Rheenen Veenendaal 19 36 : 29
Henk Gerritsen Elst (Ut) 20 37 : 05
Jeroen van de Weijer Oploo 21 37 : 39
Marcel Zwietering Pallas`67 22 37 : 46
Frans Cortenbach VZC 23 38 : 09
Bert Nap VNV 24 38 : 18
Drikus Haalboom AVVN 25 38 : 19
Erik Dijksman LG Aart Stigter 26 38 : 28
Michiel Lexmond Fit 27 38 : 42
Jan Hendriks VAV 28 39 : 06
Peter van Egdom LG PK 29 40 : 05
D. Kampscheur Cifla 30 40 : 25
Arnold de Ceuninck VZC 31 40 : 37
Eric Vink VZC 32 41 : 00
Tim van Vliet LG Aart Stigter 33 41 : 30
Peter Hoevens VZC 34 41 : 49
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 35 41 : 57
Sjors Röttger 36 43 : 45
Marinus van Cappelle VAV 37 45 : 29
Trimloop vrouwen
Kadia Diedhiou Pallas`67 1 13 : 40
Heidrun Stritske Wageningen 2 14 : 13
Annemieke van ’t Leven Dijkrunners 3 14 : 40
Lenneke Vaandrager Pallas`67 4 16 : 23
Nalonya van der Laan Pallas`67 5 17 : 19
Trimloop mannen
Marco Harms Climax 1 11 : 50
H. Kas Pallas`67 2 13 : 28
Jos Jansen Climax 3 14 : 15