Wageningen – 39e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
13 november 2010

Zaterdag 13 november was de tweede wedstrijd van de 39ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2010/2011.
In totaal zijn er 305 lopers gefinisht.
Weer: 11°C, bewolkt, wind: zuid-west 19 km/h, luchtvochtigheid: 88%.
Bijgewerkt: 15 nov. 2010.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Eliane Gronouwe Climax 1 4 : 55
Jongens pupillen Mini          
Dawit Verwers Pallas 67 1 3 : 29
Bram Roks Astylos 2 3 : 36
Jurre Klumpenaar VAV 3 3 : 45
Pier Langen Pallas 67 4 4 : 25
Meisjes pupillen C          
Silu Verwers Pallas 67 1 3 : 14
Lieke Sportel Climax 2 3 : 32
Manoek van Schijndel Climax 3 3 : 44
Kirsten de Jong Astylos 4 4 : 03
Jongens pupillen C          
Casper Pleijsier Arena 1 3 : 06
Nils Reefman Pallas 67 2 3 : 11
Chris van Dijk Climax 3 3 : 12
Pieter Bulte Pallas 67 4 3 : 20
Kylian Meeuwisz Pallas 67 5 3 : 21
Robin Antonise Pallas 67 6 3 : 22
Christian Wolkers Arena 7 3 : 25
Wouter Lamers Arena 8 3 : 28
Bart Oude Voshaar Pallas 67 9 3 : 31
Stefan Beukers Pallas 67 10 3 : 34
Djurre Wieringa Pallas 67 11 3 : 35
Glenn Kramer VAV 12 3 : 39
Ariën Dekker Climax 13 3 : 41
Berat Kir Pallas 67 14 3 : 42
Meisjes pupillen B          
Sofieke Weening VAV 1 2 : 53
Renate Oldenhof Climax 2 3 : 09
Imola Peters Liemers 3 3 : 25
Vanessa Stokkers Astylos 4 3 : 42
Tessel Langen Pallas 67 5 3 : 49
Jongens pupillen B          
Florian Kramer Pallas 67 1 2 : 37
Salle Wieringa Pallas 67 2 2 : 55
Isar Bonthuis VAV 3 2 : 59
Boet Elfvering Liemers 4 3 : 02
Max van Gelder Arena 5 3 : 04
Freek Weijman Pallas 67 6 3 : 07
Henry van der Ziel VAV 7 3 : 10
Tim van der Leeden Arena 8 3 : 12
Luuk Welling Arena 9 3 : 30
Kaai Hoffmann Pallas 67 10 3 : 31
Jelle van Bergen Pallas 67 11 3 : 33
Max Botschuijver Climax 12 3 : 38
Einar Visser Pallas 67 13 3 : 39
Meisjes pupillen A          
Christel Heuseveldt Climax 1 3 : 57
Kayleigh de Graaff Pallas 67 2 4 : 10
Britt Kwakernaak Pallas 67 3 4 : 21
Eva Nieuwstad Pallas 67 4 4 : 22
Roos Verburg VAV 5 4 : 27
Renate Wolters VAV 6 4 : 34
Rozemarijn Snijders Climax 7 4 : 38
Amber van Herp Climax 8 4 : 40
Fleur van Dijk Climax 9 4 : 48
Eva Krabbenborg VAV 10 4 : 49
Ming Verwers Pallas 67 11 4 : 51
Jetske van der Wilt Pallas 67 12 4 : 55
Linn Willemsen VAV 13 4 : 56
Isa Lamers Pallas 67 14 5 : 06
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 15 5 : 07
Fleur Wenneker VAV 16 5 : 14
Juul van Hofweegen Pallas 67 17 5 : 14
Noortje Vos Climax 18 5 : 23
Marije de Kleuver Climax 19 5 : 26
Manon Boerma Astylos 20 5 : 37
Kim Kramer VAV 21 5 : 48
Jitske Hell VAV 22 5 : 51
Marit Otten Astylos 23 5 : 54
Sophie Roks Astylos 24 6 : 01
Jongens pupillen A          
Kristiaan van Keulen VAV 1 3 : 49
Sieb Mostert Pallas 67 2 3 : 57
Tijs Olde VAV 3 4 : 00
Jibbe Klumpenaar VAV 4 4 : 02
Jeroen Schenk Pallas 67 5 4 : 02
Gerben Westenbroek VAV 6 4 : 05
Nard Sinke VAV 7 4 : 09
Jelles Duin Astylos 8 4 : 12
Stijn Straatman Pallas 67 9 4 : 12
Jonas Welling Arena 10 4 : 14
Job Dieterman Arena 11 4 : 15
Jesper Winkes Pallas 67 12 4 : 17
Maurits van der Ziel VAV 13 4 : 19
Thomas Weening VAV 14 4 : 20
Bert Jan Overeem VAV 15 4 : 21
Xander Hanou Liemers 16 4 : 28
Joas Muller VAV 17 4 : 31
Max van de Pol Climax 18 4 : 31
Giovanni Bekker VAV 19 4 : 32
Tom de Graaf VAV 20 4 : 33
Conor Van Kan VAV 21 4 : 34
Ruben Peters Climax 22 4 : 37
Tom de Pater VAV 23 4 : 41
Nathan Drost VAV 24 4 : 42
Ruben van Doorn Climax 25 4 : 43
Jesse de Zeeuw Astylos 26 4 : 43
Joris Abelen AV Wijchen 27 4 : 44
Marco Janssen Climax 28 4 : 44
Timo Leppers VAV 29 4 : 47
Arris van Deelen Climax 30 4 : 48
Niels Boonstra Astylos 31 4 : 53
Sven Huibers Climax 32 4 : 54
Casper Schoots Astylos 33 5 : 45
Roy Kwint Astylos 34 5 : 51
Meisjes junioren D          
Marjolein Pijper Climax 1 3 : 54
Fieke Pepping Pallas 67 2 4 : 04
Hannah Peters Liemers 3 4 : 10
Julia Aartse Arena 4 4 : 17
Jasmijn Hoevers Pallas 67 5 4 : 18
Anouk Hutten VAV 6 4 : 19
Anouk Scholing Climax 7 4 : 23
Noor de Klein L.g. Aart Stigter 8 4 : 25
Louise van der Vlugt Arena 9 4 : 40
Jet Huugen Liemers 10 4 : 42
Hanneke van der Ziel VAV 11 4 : 54
Manon Huls Pallas 67 12 4 : 56
Maaike Lukkien Pallas 67 13 4 : 58
Sasja van Andel VAV 14 5 : 01
Marjolein Smant Pallas 67 15 5 : 01
Jongens junioren D          
Lars Olde VAV 1 7 : 04
Gerson de Kleuver VAV 2 8 : 00
Joost de Kleuver Climax 3 8 : 10
Joel Hollander L.g. Aart Stigter 4 8 : 31
Fabian van Dongen Climax 5 8 : 40
Luuk Raaphorst Astylos 6 8 : 51
Thomas van Harskamp Liemers 7 8 : 56
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 8 8 : 59
Jelle Marang Pallas 67 9 9 : 01
Job Visser Astylos 10 9 : 13
Borre Verdoes Pallas 67 11 9 : 13
Olav Kleinherenbrink Liemers 12 9 : 14
Owen van Zelst VAV 13 9 : 15
Rick van Voorst Climax 14 9 : 16
Rick den Hartog Climax 15 9 : 17
Jasper Rou VAV 16 9 : 18
Victor Rouwenhorst Liemers 17 9 : 21
Stefan Jägers Pallas 67 18 9 : 21
Daan Sanders Liemers 19 9 : 23
Maikel van Lienden Astylos 20 9 : 27
Lars Huibers Climax 21 9 : 35
Chiel van Baardwijk Climax 22 9 : 39
Mike van Kan VAV 23 9 : 40
Jelle Smits VAV 24 9 : 41
Jelle Huisman Liemers 25 9 : 50
Jeroen Bastenhof VAV 26 9 : 54
Jeroen van Wees L.g. Aart Stigter 27 12 : 04
Meisjes junioren C          
Sabine Rutten VAV 1 7 : 02
Sophie van der Vlugt Arena 2 8 : 17
Sanne Jansen Pallas 67 3 8 : 26
Dorien Konig Pallas 67 4 8 : 34
Bente Klumpenaar VAV 5 8 : 41
Femke Kazemier VAV 6 8 : 47
Iris Conijn Pallas 67 7 8 : 53
Marleen Kas Pallas 67 8 8 : 54
Romy Beukeboom Pallas 67 9 9 : 16
Femke Kommerie VAV 10 9 : 17
Annemarie van Harskamp Liemers 11 9 : 20
Aïsha Abelen AV Wijchen 12 9 : 22
Laura Hutten VAV 13 9 : 24
Merel Visser Astylos 14 10 : 59
Jongens junioren C          
Koen Jansen Pallas 67 1 8 : 23
Montijn van de Ven Phoenix 2 8 : 27
Jeroen Bakker Hellas 3 8 : 28
Ruben Sansom Pallas 67 4 8 : 29
Milan van der Meer Arena 5 8 : 39
Damiën van de Pol Astylos 6 8 : 49
Jelmer van de Linden Statina 7 8 : 56
Harm Dieterman Arena 8 8 : 58
Thomas Vos Climax 9 9 : 03
Jorn Rutten Arena 10 9 : 06
Niels de Jong Arena 11 9 : 06
Casper Maas Pallas 67 12 9 : 17
Julius Martens Arena 13 9 : 19
Armin Harms Climax 14 9 : 22
Jonas Mars Pallas 67 15 9 : 27
Anne Ysselstijn VAV 16 9 : 42
Jelrik Hupkes VAV 17 9 : 48
Pelle Oude Vrieling Climax 18 9 : 56
David Quakkelaar VAV 19 10 : 25
Rick Kappen Climax 20 10 : 31
Joris Gelmers Pallas 67 21 10 : 35
Kevin Groeneveld Arena 22 14 : 08
Tom van der Linden Astylos 23 15 : 08
Meisjes junioren B          
Joosje Goedhart Pallas 67 1 9 : 24
Marianne van Deelen Climax 2 9 : 29
Minke van Oeffelt Pallas 67 3 9 : 33
Elise Rutten VAV 4 10 : 34
Yvonne van Baardwijk Climax 5 11 : 32
Jongens junioren B          
Stan van der Meer Arena 1 14 : 24
Sven Ariessen VAV 2 14 : 53
Valentijn Weinans AV Fit 3 15 : 30
Cor Ysselstijn VAV 4 16 : 00
Job Oude Vrieling Climax 5 16 : 30
Meisjes junioren A          
         
Jongens junioren A          
Roy Gerrits Astylos 1 23 : 28
Ådne Renes Climax 2 26 : 21
Korte cross vrouwen          
Sigrid Dassen Tartlétos 1 11 : 08
Evelien Kooij Tartlétos 2 12 : 43
Claudia Kazemier VAV 3 13 : 29
Maaike Gronouwe Climax 4 18 : 01
Korte cross vrouwen masters          
Corrie Koedam Veenendaal 1 13 : 29
Cora Vermeer RLV 2 13 : 31
Nienke Brouwer Pallas 67 3 13 : 49
Bernadette Kamphuys Ede 4 14 : 51
Klaske Hoogstra Pallas 67 5 15 : 04
Korte cross mannen          
Ate van de Burgt Tartlétos 1 8 : 13
Arend Mulder Tartlétos 2 8 : 22
Mischa Petie Tartlétos 3 8 : 59
Matthijs Beerepoot Climax 4 9 : 59
Erik de Bruin Statina 5 10 : 04
Jan Pannekoek Statina 6 10 : 05
Erik Simons Tartlétos 7 10 : 14
Marco Davelaar VAV 8 10 : 42
Richard Vermeer 9 11 : 10
Davey Beuving Climax 10 11 : 20
Korte cross mannen masters          
Bernard Engberink L.g. Aart Stigter 1 10 : 02
Michiel Boonstra Astylos 2 10 : 04
Frans Rutten Arena 3 10 : 20
Corné Kool VZC 4 10 : 27
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 5 10 : 34
Johannes van der Meer Arena 6 10 : 52
Ron van de Linden Statina 7 10 : 53
Erik Fransen L.g. PK 8 11 : 18
Hilko van Hell Wageningen 9 11 : 23
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 10 11 : 24
Adrie Honders L.g. PK 11 11 : 29
Rob Renes Climax 12 11 : 32
Reijer Demoet Veenendaal 13 11 : 34
Eric Vink RLV 14 11 : 34
Gert Vermeer L.g. PK 15 11 : 37
Marco Harms Climax 16 11 : 47
Marinus van Cappelle VAV 17 13 : 33
Gert van Zanten Veenendaal 18 14 : 02
Fransje Manuputty Climax 19 14 : 55
Aart de Harder Climax 20 16 : 54
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 23 : 54
Saskia Uittenbosch VAV 2 24 : 25
Maaike van Reenen VZC 3 24 : 50
Natalie Oram VZC 4 29 : 31
Lange cross vrouwen masters          
Danielle Krijgsman Spiridon 1 23 : 47
Hella Greuell Climax 2 24 : 58
Nina Joosten Pallas 67 3 25 : 00
Hester Leendertz Climax 4 26 : 40
Judith Worm Dieren 5 27 : 50
Ria Maarleveld VAV 6 28 : 02
Helma van Doorn VAV 7 30 : 55
Jennie Sasbrink VAV 8 31 : 20
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 32 : 36
Beppie Klumpenaar VAV 10 32 : 47
Lange cross mannen          
Ate van de Burgt Tartlétos 1 26 : 10
Sjoerd Veltman VZC 2 28 : 24
Erik Wolsing VAV 3 28 : 59
Albert de Bakker Pallas 67 4 29 : 10
Melvin Laport Climax 5 29 : 12
Ivo Lustenhouwer Pallas 67 6 29 : 15
Martijn Schenk Pallas 67 7 29 : 21
Ronald Prins VAV 8 29 : 32
Mark Hamersma VAV 9 29 : 48
Jur Kruijt Tartlétos 10 30 : 00
Jan Zwaan L.g. Aart Stigter 11 30 : 26
Marco Davelaar VAV 12 31 : 45
Gerk van der Have Statina 13 33 : 44
Jannik Klumpenaar VAV 14 34 : 41
Ralph Smits Pallas 67 15 34 : 50
Lange cross mannen masters          
Jeroen Zeinstra Pallas 67 1 25 : 53
Frans Jorna Hellas 2 28 : 29
Martin Laport Ede 3 29 : 07
Jan de Groot Hellas 4 29 : 09
Manfred Boogaard VAV 5 29 : 14
Gerard van de Grift Leersum 6 29 : 40
Roel van den Meiracker Wageningen 7 29 : 58
André Roelofs L.g. Aart Stigter 8 30 : 01
Herman Prangsma 9 30 : 33
Corné Kool VZC 10 31 : 21
Henk Bos Ede 11 31 : 40
Henk Lenderink Climax 12 31 : 43
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 13 31 : 47
André Knop L.g. Aart Stigter 14 32 : 41
Maurits van Oostveen Pallas 67 15 32 : 43
Carl Jansen Pallas 67 16 33 : 05
Kees Jan Otto VZC 17 33 : 37
Henny Fleijsman Wageningen 18 33 : 39
Sjouke Venema VZC 19 33 : 43
Henk Gerritsen Elst 20 33 : 46
Charles van Rheenen VZC 21 34 : 06
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 22 34 : 11
Tim Steenbergh Climax 23 34 : 44
George Veldman VZC 24 34 : 49
Perry Van Kan VAV 25 35 : 49
Johan Derriks Climax 26 35 : 51
Arie Houdijk VAV 27 36 : 23
Theo Reus VAV 28 36 : 51
Ron Fortman L.g. Aart Stigter 29 37 : 23
Peter de Harder Ruplong 30 37 : 27
Dick van Hilten Climax 31 38 : 00
Jan Hendriks VAV 32 38 : 20
Piet Wintermans Climax 33 38 : 43
Henk Slotboom Climax 34 40 : 19
Theo Backer Wageningen 35 40 : 24
Egbert Joosten Climax 36 41 : 02
Karel Klumpenaar VAV 37 41 : 04
Marius van Zoelen Ede 38 41 : 11
Ruud Klaare VZC *) 29 : 08
Trimloop vrouwen          
Carolien ten Bosch Pallas 67 1 9 : 50
Thea van Lopik Pallas 67 2 10 : 44
Laura van Oorde Climax 3 11 : 04
Heidrun Stritzke Wageningen 4 11 : 32
Trimloop mannen          
Arris van Deelen Ede 1 8 : 37
Geerit Pater VAV 2 8 : 52
Haje Visser Pallas 67 3 9 : 59
Marco Durand Climax 4 10 : 17
*) 5800m gelopen (JJA)