Wageningen – 40e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
10 december 2011

Zaterdag 10 december was de tweede wedstrijd van de 40ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2011/2012.
In totaal zijn er 339 lopers gefinisht.
Weer: 3°C, onbewolkt, wind: west 5 km/h, luchtvochtigheid: 70%.
Bijgewerkt: 27 jan. 2012.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Jisze Diemer Climax 1 3 : 30
Hester Moene Pallas 67 2 3 : 48
Esmée Beukers Pallas 67 3 3 : 51
Joeke Vroom Pallas 67 4 4 : 02
Dagmar Huibers Climax 5 4 : 14
Annemijn Drost VAV 6 4 : 18
Rebekka Kool Rhenen 7 4 : 33
Jongens pupillen Mini          
Harm Olde VAV 1 3 : 07
Tygo Hulsebos VAV 2 3 : 47
Meisjes pupillen C          
Marieke Lamers Arena 1 3 : 39
Dorine van Leeuwen Climax 2 3 : 45
Nina van Doorn Arena 3 4 : 09
Lotte Aartse Arena 4 5 : 45
Jongens pupillen C          
Ard Laffeber Astylos 1 3 : 15
Senne Grift Climax 2 3 : 25
Jurre Klumpenaar VAV 3 3 : 32
Daan Reefman Pallas 67 4 3 : 41
Daan Memelink Pallas 67 5 3 : 42
Meisjes pupillen B          
Keet Rogh VAV 1 3 : 09
Silu Verwers Pallas 67 2 3 : 13
Marije Bakker Pallas 67 3 3 : 16
Kirsten de Jong Astylos 4 3 : 29
Anne Kuipers Pallas 67 5 3 : 30
Naomi Kool Rhenen 6 3 : 32
Noël Bookelmann Climax 7 3 : 34
Manoek van Schijndel Climax 8 4 : 00
Jongens pupillen B          
Bjorn Hulsebos VAV 1 2 : 59
Casper Pleijsier Arena 2 3 : 02
Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 3 : 03
Dick Overeem VAV 4 3 : 04
Nils Reefman Pallas 67 5 3 : 05
Wouter Lamers Arena 6 3 : 06
Stefan Beukers Pallas 67 7 3 : 11
Roeland van Laar Arena 8 3 : 13
Kasper Dercksen Arena 9 3 : 18
Christian Wolkers Arena 10 3 : 25
Djurre Wieringa Pallas 67 11 3 : 28
Bart Oude Voshaar Pallas 67 12 3 : 35
Niels Hoenders Astylos 13 3 : 39
Berat Kir Pallas 67 14 3 : 40
Glenn Kramer VAV 15 3 : 44
Meisjes pupillen A          
Britt Kwakernaak Pallas 67 1 4 : 18
Sterre Buijs VAV 2 4 : 21
Maaike Hageman Liemers 3 4 : 32
Renate Oldenhof Climax 4 4 : 53
Maartje Oude Voshaar Pallas 67 5 4 : 54
Fenna Rasing Liemers 6 4 : 59
Manon Boerma Astylos 7 5 : 03
Noor Breedveld Pallas 67 8 5 : 10
Jitske Hell VAV 9 5 : 14
Vanessa Stokkers Astylos 10 5 : 23
Jasmijn Schoenmaker Pallas 67 11 5 : 33
Jongens pupillen A          
Florian Kramer Pallas 67 1 3 : 54
Tijs Olde VAV 2 4 : 00
Stijn Straatman Pallas 67 3 4 : 06
Tom de Pater VAV 4 4 : 19
Salle Wieringa Pallas 67 5 4 : 23
Karst van der Wal Arena 6 4 : 27
Arris van Deelen Climax 7 4 : 27
Freek Weijman Pallas 67 8 4 : 30
Tim van der Leeden Arena 9 4 : 34
Isar Bonthuis VAV 10 4 : 35
Henry van der Ziel VAV 11 4 : 37
Onno van Elburg VAV 12 4 : 39
Robin van Swieten VAV 13 4 : 41
Lucas Vandersteen Climax 14 4 : 43
Gerben Hutten VAV 15 4 : 47
Jetse Kommerie Veenendaal 16 4 : 49
Jeffrey van den Brink Climax 17 4 : 50
Sven Huibers Climax 18 4 : 50
Marco Janssen Climax 19 4 : 53
Jelle van Bergen Pallas 67 20 4 : 57
Sjoerd van Dis Arena 21 5 : 01
Sam Middelhoven VAV 22 5 : 04
Steven Koomen Pallas 67 23 5 : 13
Kaai Hoffmann Pallas 67 24 5 : 14
Age Reindersma Climax 25 5 : 48
Mika Hanou Liemers 26 5 : 54
Meisjes junioren D          
Christel Heuseveldt Climax 1 3 : 58
Anke Haverlach Climax 2 4 : 06
Kayleigh de Graaff Pallas 67 3 4 : 15
Renate Wolters VAV 4 4 : 27
Roos Verburgh VAV 5 4 : 32
Harmke Rasing Liemers 6 4 : 34
Tessa Janssen Astylos 7 4 : 42
Jetske van der Wilt Pallas 67 8 4 : 43
Fleur van Dijk Climax 9 4 : 46
Louise van der Vlugt Arena 10 4 : 47
Isa Lamers Pallas 67 11 5 : 02
Fleur Wenneker VAV 12 5 : 16
Marije de Kleuver Climax 13 5 : 32
Jongens junioren D          
Sieb Mostert Pallas 67 1 6 : 27
Kristian van Keulen VAV 2 6 : 54
Jeroen Schenk Pallas 67 3 6 : 54
Jibbe Klumpenaar VAV 4 7 : 04
Jesper Winkes Pallas 67 5 7 : 10
Maurits van der Ziel VAV 6 7 : 19
Xander Hanou Liemers 7 7 : 21
Thomas van Harskamp Liemers 8 7 : 23
Jelles Duin Astylos 9 7 : 34
Ruben Peters Climax 10 7 : 36
Ben Zwaan Driebergen 11 7 : 38
Lars Huibers Climax 12 7 : 44
Job Dieterman Arena 13 7 : 49
Jasper Rou VAV 14 7 : 56
Olav Kleinherenbrink Liemers 15 7 : 59
Owen van Zeelst VAV 16 7 : 59
Jelle Huisman Liemers 17 8 : 09
Job Visser Astylos 18 8 : 11
Jelle Smits VAV 19 8 : 16
Anne van der Meer Arena 20 8 : 24
Bram Doeser L.g. Aart Stigter 21 8 : 50
Jeroen Bastenhof VAV 22 9 : 03
Daan Lennartz VAV 23 9 : 13
Jeroen van Wees L.g. Aart Stigter 24 9 : 50
Bas Davids VAV 25 10 : 07
Meisjes junioren C          
Sanne Jansen Pallas 67 1 6 : 54
Fieke Pepping Pallas 67 2 6 : 57
Marjolein Pijper Climax 3 6 : 58
Christine Moene Pallas 67 4 7 : 00
Jasmijn Hoevers Pallas 67 5 7 : 08
Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 6 7 : 11
Sophie van der Vlugt Arena 7 7 : 29
Anouk Hutten VAV 8 7 : 41
Sigrid van Holland VAV 9 7 : 43
Hannah Peters Liemers 10 7 : 43
Bente Klumpenaar VAV 11 7 : 54
Annemarie van Harskamp Liemers 12 8 : 07
Julia Aartse Arena 13 8 : 12
Anne van Roekel Arena 14 8 : 13
Jongens junioren C          
Lars Olde VAV 1 8 : 42
Ruben Sansom Pallas 67 2 8 : 51
Niels de Jong Arena 3 9 : 50
Julius Martens Arena 4 9 : 50
Gerson de Kleuver VAV 5 9 : 51
Stijn Waltmann L.g. Aart Stigter 6 10 : 04
Filip Ducheine L.g. Aart Stigter 7 10 : 11
Joost de Kleuver Climax 8 10 : 37
David Quakkelaar VAV 9 10 : 52
Djurre van der Molen Pallas 67 10 11 : 01
Gijs Mourits VAV 11 11 : 09
Job Meyer VAV 12 11 : 48
Borre Verdoes Pallas 67 13 12 : 09
Jelmer Lennartz VAV 14 12 : 16
Maikel van Lienden Astylos 15 13 : 04
Meisjes junioren B          
Tess Wegman Altis 1 9 : 47
Shehrazade de Zwager Daventria 2 9 : 58
Dorien Konig Pallas 67 3 11 : 00
Femke Kazemier VAV 4 11 : 14
Marleen Kas Pallas 67 5 11 : 17
Yvonne van Baardwijk Climax 6 12 : 39
Jongens junioren B          
Jelmer van der Linden Statina 1 13 : 44
Koen Jansen Pallas 67 2 13 : 47
Damien van de Pol Astylos 3 13 : 50
Messaoud Dardouri Atverni 4 14 : 01
Nick Gieltjes Statina 5 14 : 16
Wessel Flinterman Statina 6 14 : 55
Harm Dieterman Arena 7 15 : 08
Jonas Mars Pallas 67 8 16 : 30
Meisjes junioren A          
Elise Rutten VAV 1 16 : 33
Marianne van Deelen Climax 2 16 : 36
Minke van Oeffelt Pallas 67 3 16 : 49
Jongens junioren A          
Ådne Renes Climax 1 24 : 58
Korte cross vrouwen          
Lotte Spraakman Rotterdam Atl. 1 10 : 40
Saskia Wyland AV Fit 2 11 : 36
Sigrid Dassen Tartlétos 3 11 : 59
Annelies Laan Tartlétos 4 12 : 25
Hilde Jansen Climax 5 14 : 53
Coby de Vries Pallas 67 6 16 : 09
Suzan Stolk Climax 7 16 : 29
Korte cross vrouwen masters          
Moniek Verbeek Pallas 67 1 11 : 40
Nienke Brouwer Pallas 67 2 13 : 35
Dominique Veenemans Pallas 67 3 14 : 35
Jolanda van der Haar RLV 4 14 : 53
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 5 14 : 55
Klaske Hoogstra Pallas 67 6 15 : 07
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 7 15 : 34
Korte cross mannen          
Nout Jansen Tartlétos 1 8 : 26
Mathias Meijer Climax 2 8 : 31
Ronald Droppert AV 40 3 8 : 51
Reinout Wiggers Liemers 4 8 : 55
Mischa Petie Tartlétos 5 8 : 57
Marijn Wouters Rotterdam Atl. 6 9 : 21
Arjen Venema Tartlétos 7 9 : 32
Arjen Tomas Pallas 67 8 9 : 34
Bart Konig Pallas 67 9 9 : 46
Lennart Kleinjans Tartlétos 10 9 : 46
Thijs Pasmans Tartlétos 11 9 : 58
Rutger Kroes Tartlétos 12 10 : 16
Jelles Hanswijk Climax 13 10 : 29
Bart Hanswijk Climax 14 10 : 31
Bram van Wichen L.g. PK 15 10 : 38
Joeri Messelink Nijmegen 16 11 : 01
Jarno Beuving Climax 17 11 : 04
Erik Simons Tartlétos 18 11 : 08
Lex Verhoog Tartlétos 19 11 : 19
Rob Mulders AV de Koplopers 20 11 : 22
Davey Beuving Climax 21 11 : 28
Lars van der Meijden Pallas 67 22 11 : 30
Tariq van Rooijen Pallas 67 23 11 : 31
Frank Sanderse Amersfoort 24 13 : 13
Korte cross mannen masters          
Ronald Dercksen Arena 1 9 : 55
Michiel Boonstra Statina 2 10 : 02
Ronald van Lanen Pallas 67 3 10 : 07
Frans Rutten Arena 4 10 : 09
Jan Pannekoek Statina 5 10 : 18
Bart te Riele 6 10 : 22
Geerrit de Pater De Klomp 7 10 : 49
Arris van Deelen 8 10 : 50
André Roelofs L.g. Aart Stigter 9 10 : 52
René Gijsman Climax 10 10 : 58
Johannes van der Meer Arena 11 11 : 10
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 12 11 : 17
Luc Bonten Pallas 67 13 11 : 19
Wolter Buijs VAV 14 11 : 32
Gerard van de Bovenkamp Veteranen NL 15 11 : 34
Adrie Honders L.g. PK 16 11 : 37
Tonny Sopacua Dijkrunners 17 11 : 45
Gert Vermeer 18 11 : 55
Rob Renes Climax 19 11 : 59
Rogier Kolnaar Pallas 67 20 12 : 03
Reijer Demoet Veenendaal 21 12 : 06
Hein te Riele 22 12 : 23
Tim van Vliet Wijk Bij Duurstede 23 12 : 24
Erik Fransen L.g. PK 24 12 : 27
Jan-Gert Jansen Climax 25 12 : 38
Bert Nap VAV 26 13 : 03
Teun van Kalkeren Dijkrunners 27 13 : 21
Marinus van Cappelle VZC 28 13 : 35
Christiaan de Lange Dijkrunners 29 13 : 39
Demy Radstaat Ede 30 14 : 16
Aart de Harder Climax 31 16 : 10
Lange cross vrouwen          
Ruth van der Meijden ESAV Asterix 1 20 : 07
Mireille Baart Pallas 67 2 23 : 25
Marloes van Loon Tartlétos 3 24 : 12
Kirsten Verkooijen Pallas 67 4 25 : 20
Caren Krul Tartlétos 5 25 : 29
Marlijn van den Berg Tartlétos 6 26 : 18
Lange cross vrouwen masters          
Chanmari Koolen Pallas 67 1 21 : 28
Lia Wijnberger Ciko 66 2 22 : 21
Ineke Burger Astylos 3 24 : 59
Nina Joossen Pallas 67 4 25 : 01
Frederieke Sieders Pallas 67 5 25 : 18
Keete Voerman Pallas 67 6 26 : 13
Petra Scholtens Fit 7 26 : 20
Ria Perfors RLV 8 27 : 31
Cora Mulder Veteranen NL 9 28 : 00
Yvonne de Hilster Wageningen 10 28 : 09
Corina van der Linden Statina 11 28 : 37
Regina Derksen VAV 12 28 : 39
Paulien Adamse Pallas 67 13 28 : 59
Trudie de Leest Gendt 14 29 : 25
Ellen van Mourik VAV 15 29 : 39
Netty van Offeren VAV 16 29 : 53
Corrie Koedam VAV 17 29 : 53
Tineke de Boer Pallas 67 18 31 : 00
Margriet Tollenaar 19 31 : 05
Nelise Westeneng VAV 20 31 : 25
Beppie Klumpenaar VAV 21 32 : 54
Sonja Kruitwaren Pallas 67 22 33 : 13
Saskia van de Graaf VAV 23 36 : 44
Lange cross mannen          
Gert-Jan Wassink AV Argon 1 24 : 25
Uwiragiye Ambroise Tartlétos 2 26 : 06
Vincent Böhm VAV 3 26 : 26
Erwin Meyer Climax 4 26 : 55
Harm van Baar Tartlétos 5 27 : 41
Rob Mulders AV de Koplopers 6 28 : 13
Joep van der Zanden Tartlétos 7 28 : 45
Andreas Duffner Wageningen 8 29 : 05
Ivo Lustenhouwer Tartlétos 9 29 : 28
Ronald Prins VZC 10 29 : 38
Martijn Schenkhof Pallas 67 11 30 : 17
Matthijs van Scheyen L.g. PK 12 30 : 31
Eric Davelaar VAV 13 30 : 34
Jim Driessen Astylos 14 30 : 41
Niels van der Meijde Triathlon 15 33 : 18
Jan Schinkel VAV 16 33 : 23
Jonas Leveque Tartlétos 17 37 : 31
Coen Smiers Tartlétos 18 37 : 32
Lange cross mannen masters          
Anne Wiersma VAV 1 28 : 49
René van der Vlugt Arena 2 28 : 51
Timo de Boer Fit 3 28 : 55
Ron van Dijk Astylos 4 30 : 23
Cees Verbeek Statina 5 30 : 29
Ron van der Linden Statina 6 30 : 45
Corne Kool Rhenen 7 31 : 15
Peter Aartsen L.g. PK 8 31 : 22
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 9 31 : 23
Marco Davelaar VAV 10 32 : 04
Marco Weening Climax 11 32 : 08
Robert Kuyper Arena 12 32 : 10
Henk Lenderink Climax 13 32 : 13
Andries Datema VZC 14 32 : 19
Jan van Kan Arena 15 32 : 56
Ruud Stuydam AV Phoenix 16 33 : 05
Bas van Vliet Pallas 67 17 33 : 09
Erik Brandsma VAV 18 33 : 26
Leo Nauta Pallas 67 19 33 : 32
Jan Knecht Renkum 20 33 : 41
André Knop L.g. Aart Stigter 21 33 : 52
Henny Fleijsman 22 33 : 56
Sjouke Venema VZC 23 34 : 18
Chiel Ellenbroek Veteranen NL 24 34 : 22
Tim Steenbergh Climax 25 34 : 32
Erik Dijksman L.g. Aart Stigter 26 34 : 34
Kees van Ravenswaaij VAV 27 34 : 42
Peter Hamersma VAV 28 34 : 43
Marcel Zwietering Pallas 67 29 35 : 08
A. Houdijk VAV 30 36 : 01
Peter van de Haar VAV 31 36 : 24
Leendert Vreeman Triathlon 32 36 : 35
Huibert Gijsbertsen Ede 33 36 : 37
Rob Perfors RLV 34 36 : 52
Daan van Burken VAV 35 36 : 53
Albert Koedam VAV 36 36 : 56
Theo Reus VAV 37 36 : 57
Henk van Kooten VAV 38 37 : 54
Wim Renes VAV 39 38 : 03
Herman Groothedde VAV 40 38 : 07
Jan Hendriks VAV 41 38 : 15
Wim van der Meijde Veenendaal 42 38 : 20
Henny Spliet Wijk Bij Duurstede 43 38 : 52
Bert Leppers VAV 44 39 : 46
Henk Slotboom Climax 45 40 : 40
Piet Wintermans Climax 46 40 : 47
Peter Hoevens VZC 47 41 : 08
Martin Touwen VAV 48 41 : 35
Wim Hijman Wageningen 49 44 : 07
Dick de Wit VZC 50 50 : 08
Trimloop vrouwen          
Joanne Siccama Tartlétos 1 11 : 17
Stella Pleijsier Arena 2 12 : 08
Machteld Aberson Renkum 3 12 : 25
Judith Kas Tartlétos 4 12 : 47
Yolanda van Baardwijk Climax 5 14 : 05
Josje Blesgraaf Liemers 6 15 : 09
Trimloop mannen          
Rob Blesgraaf Liemers 1 10 : 42
Henk Kas Pallas 67 2 11 : 42
Folbert Pijper Climax 3 12 : 39
Jos Janssen Climax 4 13 : 32