Wageningen – 41e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
8 december 2012

Zaterdag 8 december was de tweede wedstrijd van de 41ste editie van de Bos & Vallei Cross competitie 2012/2013. Het was hardlopen in een winters droom-decors: een pak verse droge sneeuw en een prachtige winterzon scheen tussen de bomen door op het parcours. En na het rennen een lekkere, warme chocolademelk of erwtensoep. Wat wil een hardloop-mens nog meer?
Weer: zonnig en onbewolkt, –5°C, windstil, ~90% luchtvochtigheid.
In totaal zijn er 219 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 9 dec. 2012.

Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats Min : Sec
Meisjes pupillen Mini          
Maria Muller VAV 1 6 : 01
Nienke de Jong Climax 2 6 : 47
Jongens pupillen Mini          
(geen)          
Meisjes pupillen C          
Evelyn Navarro Climax 1 5 : 36
Filsan Versteeg Pallas 67 2 5 : 48
Nora Mourits Pallas 67 3 5 : 52
Hester Moene Pallas 67 4 6 : 11
Esther Ros Pallas 67 5 6 : 16
Jongens pupillen C          
Harm Olde VAV 1 4 : 48
Eysse Wieringa Pallas 67 2 5 : 34
Tygo Hulsebos VAV 3 5 : 39
Tycho Borm Pallas 67 4 6 : 22
Meisjes pupillen B          
Meike Leenders VAV 1 4 : 57
Isa Leidekker VAV 2 5 : 04
Fenna Achterberg VAV 3 5 : 31
Marieke Lamers Arena 4 5 : 37
Kore Hengeveld Pallas 67 5 5 : 49
Nina van Doorn Arena 6 6 : 12
Jongens pupillen B          
David Versteeg VAV 1 5 : 15
Menno Jonker Climax 2 5 : 17
Daan Reefman Pallas 67 3 5 : 30
Daan Memelink Pallas 67 4 5 : 32
Tijm Wennekes Pallas 67 5 6 : 11
Meisjes pupillen A          
Keet Rogh VAV 1 4 : 46
Celine Meixner L.g. Aart Stigter 2 4 : 48
Rachel Muller VAV 3 5 : 03
Ecke Wijkmans Astylos 4 5 : 21
Vanessa Stokkers Astylos 5 5 : 40
Else Janssen Climax 6 5 : 43
Noël Bookelmann Climax 7 5 : 51
Nadia Luna ten Hoeve Pallas 67 8 6 : 43
Linde van Dijken VAV 9 8 : 05
Jongens pupillen A          
Rick Aalberts VAV 1 4 : 25
Salle Wieringa Pallas 67 2 4 : 27
Henry van der Ziel VAV 3 4 : 40
Bjorn Hulsebos VAV 4 4 : 41
Tim van der Leeden Arena 5 4 : 54
Wouter Lamers Arena 6 5 : 00
Nils Reefman Pallas 67 7 5 : 07
Jelle van Bergen Pallas 67 8 5 : 17
Sander van den Berg Pallas 67 9 5 : 19
Martijn de Jong Climax 10 5 : 21
Kasper Dercksen Arena 11 5 : 23
Roeland van Laar Arena 12 5 : 24
Djurre Wieringa Pallas 67 13 5 : 26
Rémon Camiel ten Hoeve Pallas 67 14 5 : 31
Hugo van de Haar VAV 15 5 : 39
Tjerk Hendriks Climax 16 5 : 40
Jordy Maassen Pallas 67 17 6 : 45
Meisjes junioren D          
Bregje Sloot Liemers 1 3 : 42
Kyra Keurentjes Liemers 2 3 : 57
Christel Heuseveldt Climax 3 4 : 07
Kayleigh de Graaff Pallas 67 4 4 : 08
Britt Kwakernaak Pallas 67 5 4 : 25
Marit de Jong Liemers 6 4 : 30
Maaike Hageman Liemers 7 4 : 47
Harmke Rasing Liemers 8 4 : 49
Noor Breedveld Pallas 67 9 4 : 57
Isabelle Aalders Liemers 10 5 : 08
Leentje Wijkmans Astylos 11 5 : 23
Fenna Rasing Liemers 12 5 : 45
Jongens junioren D          
Sieb Mostert Pallas 67 1 7 : 14
Kristian van Keulen VAV 2 7 : 55
Maurits van der Ziel VAV 3 8 : 03
Tijs Olde VAV 4 8 : 24
Jeroen Schenk Pallas 67 5 8 : 32
Karst van der Wal Arena 6 8 : 34
Ilyas Versteeg Pallas 67 7 9 : 11
Tom de Pater VAV 8 9 : 25
Arris van Deelen Climax 9 9 : 29
Jeffrey van den Brink Climax 10 9 : 40
Thomas van der Valk Liemers 11 10 : 00
Meisjes junioren C          
Fieke Pepping Pallas 67 1 8 : 05
Seda van Faassen L.g. Aart Stigter 2 8 : 30
Julia Aartse Arena 3 8 : 54
Jongens junioren C          
Lars Olde VAV 1 11 : 03
Joost de Kleuver Climax 2 12 : 20
Gerson de Kleuver VAV 3 12 : 55
Jasper Rou VAV 4 13 : 59
Jelle Huisman Liemers 5 15 : 32
Jeroen Bastenhof VAV 6 16 : 17
Joel Hollander L.g. Aart Stigter 7 16 : 32
Meisjes junioren B          
Sabine Rutten VAV 1 11 : 15
Eline de Jong Liemers 2 11 : 23
Dorien Konig Pallas 67 3 13 : 33
Nina van Eijk Phoenix 4 13 : 48
Femke Kazemier VAV 5 14 : 09
Marleen Kas Pallas 67 6 14 : 20
Vivian van Wijk Astylos 7 16 : 05
Bente Klumpenaar VAV 8 16 : 39
Jongens junioren B          
Milan van der Meer Arena 1 14 : 14
Jorn Heinst Liemers 2 14 : 33
Wessel Flinterman Statina 3 15 : 03
Christiaan van der Gaag Pallas 67 4 15 : 07
Jasper Kuiters Climax 5 15 : 09
Thomas Vos Climax 6 15 : 11
Harm Dieterman Arena 7 15 : 39
Armin Harms Climax 8 16 : 42
Filip Ducheine Doorn 9 18 : 24
Meisjes junioren A          
Elise Rutten VAV 1 17 : 51
Van Leeuwen Tartlétos 2 18 : 00
Minke van Oeffelt Pallas 67 3 18 : 17
Jongens junioren A          
Ruben Stittelaar Statina 1 20 : 18
Thijs Hubers Liemers 2 21 : 23
Jelle Hamersma VAV 3 24 : 46
Korte cross vrouwen          
Lotte Spraakman Rotterdam Atl. 1 8 : 26
Sigrid Dassen Tartlétos 2 8 : 29
Evelien Kooij Tartlétos 3 9 : 36
Marianne van Deelen Maastricht 4 9 : 38
Coby de Vries Pallas 67 5 13 : 16
Korte cross vrouwen masters          
Joke Boon L.g. Aart Stigter 1 9 : 52
Nienke Brouwer Pallas 67 2 10 : 22
Cora Vermeer VZC 3 10 : 43
Anita Damen Wijk Bij Duurstede 4 10 : 59
Erna Koekoek L.g. Aart Stigter 5 11 : 13
Klaske Hoogstra Pallas 67 6 11 : 31
Marjon van Eck Veenendaal 7 11 : 47
Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 8 12 : 15
Annemarie van den Berg VAV 9 12 : 23
Korte cross mannen          
Derrick Kazemier VAV 1 6 : 50
Mark Hamersma VAV 2 6 : 58
Arend Mulder Tartlétos 3 7 : 00
Dick van den Hoogen Tartlétos 4 7 : 34
Jelle Hanswijk Climax 5 7 : 49
Servan Lendir Tartlétos 6 8 : 18
Bart Hanswijk Climax 7 8 : 19
Marcel Jaarsma Pallas 67 8 8 : 21
Erik-Jan van Gelderen VAV 9 9 : 00
Matthijs Beerepoot Climax 10 10 : 47
Korte cross mannen masters          
Ronald Dercksen Arena 1 7 : 56
Dolf van de Voort PAC 2 8 : 25
Richard van Keulen L.g. Aart Stigter 3 8 : 44
Luc Bonten Pallas 67 4 8 : 46
Tim van Vliet L.g. Aart Stigter 5 9 : 10
Harrie van Hoof L.g. Aart Stigter 6 9 : 15
Johannes van der Meer Arena 7 9 : 32
Peter van der Linden L.g. Aart Stigter 8 9 : 35
Peter Zwaan L.g. Aart Stigter 9 9 : 37
Jean-Michel Chavernac L.g. Aart Stigter 10 9 : 48
Frank van de Weerd Ede 11 9 : 50
Marinus van Cappele VZC 12 10 : 45
Rinze Oost VZC 13 10 : 49
Henk Fransen L.g. Aart Stigter 14 11 : 17
René Vrösch VZC 15 11 : 34
Lange cross vrouwen          
Mireille Baart Pallas 67 1 24 : 05
Marloes van Loon Tartlétos 2 25 : 04
Saskia Uitterbosch VAV 3 26 : 16
Anneke van de Boer Tartlétos 4 26 : 20
Sieta Miedema Climax 5 28 : 17
Janneke Kluwen Delft 6 29 : 14
Ilse de Jager Pallas 67 7 30 : 43
Te Teunissen VZC 8 32 : 38
Lisa Verberne Wageningen 9 34 : 51
Lange cross vrouwen masters          
Saskia Elemans VAV 1 24 : 12
Rahel Bellinga Pijnenburg 2 24 : 15
Frederieke Sieders Pallas 67 3 26 : 45
Ineke Burger Astylos 4 27 : 05
Isabella Oosting Climax 5 27 : 47
Nina Joosten Pallas 67 6 28 : 19
Cora Mulder VZC 7 30 : 02
Paulien Adamse Pallas 67 8 31 : 14
Lange cross mannen          
Michael van der Kroon Liemers 1 26 : 10
Mathias Meijer Climax 2 26 : 23
Wilbert van Vliet Seven Hills R.T. 3 26 : 58
Erwin Meijer Climax 4 27 : 07
Vincent Böhm VAV 5 27 : 16
Mischa Petie Tartlétos 6 27 : 56
Joep Kluwen Tartlétos 7 28 : 51
Melvin Laport Climax 8 29 : 28
Joep van der Zanden Tartlétos 9 29 : 32
Ronald Prins VZC 10 29 : 53
Laurens van Outheusden VAV 11 32 : 03
Mark Timmer Ede 12 32 : 08
Hanno van Binsbergen VZC 13 32 : 43
Rick Marissen Ede 14 33 : 27
Roel Timmer Ede 15 33 : 39
Bart Schalkwijk Tartlétos 16 34 : 11
Alexander Peppel Lelystad 17 34 : 31
Wilbert Elbertsen L.g. Veenendaal 18 38 : 53
Lange cross mannen masters          
Sander van den Hoogen Cifla 1 27 : 22
Rob Barel VZC 2 28 : 48
Roel van den Meiracker Wageningen 3 29 : 03
René van der Vlugt Arena 4 29 : 56
Kennard Hofland Pallas 67 5 30 : 11
Mart Meijboom Ede 6 31 : 18
Marco Davelaar 7 31 : 30
Ron van Dijk Astylos 8 31 : 34
Johan Versteeg Wageningen 9 31 : 36
Jan van Dijk L.g. Veenendaal 10 31 : 42
Dick Scholtus Vahalis 11 31 : 58
Henry Wondergem L.g. Aart Stigter 12 32 : 26
Carl Jansen Pallas 67 13 32 : 29
Jan Bieshaar VZC 14 32 : 54
Rodger Hulsebos VAV 15 33 : 05
Peter Bieshaar VZC 16 33 : 08
Erik Seebus Renkum 17 33 : 22
Leo Nauta Pallas 67 18 33 : 29
Bas van Vliet Pallas 67 19 34 : 15
Matthijs van Valderen Pallas 67 20 34 : 36
Peter Hamersma L.g. Veenendaal 21 34 : 49
Bas Tijmstra Climax 22 35 : 04
Pieter van Zijl L.g. Veenendaal 23 35 : 17
Peter Essers Tiel 24 36 : 06
Jacob Hartman VZC 25 36 : 07
Peter van de Haar VAV 26 36 : 53
Maarten Vermeulen Astylos 27 36 : 57
Eugene Schijvens Stap vooruit 28 37 : 39
Arie Houdijk L.g. Veenendaal 29 38 : 03
Erik Brandsema L.g. Veenendaal 30 38 : 06
Theo Reus L.g. Veenendaal 31 38 : 28
Jan Hendriks VAV 32 39 : 03
John-Pierre Cornelissen Climax 33 39 : 40
Nico Achterberg L.g. Veenendaal 34 40 : 35
René Vos L.g. Veenendaal 35 40 : 37
Bert Lam VZC 36 42 : 56
Joop Bakker L.g. Veenendaal 37 43 : 23
Henk Warris Climax 38 43 : 26
Trimloop vrouwen          
(geen)          
Trimloop mannen          
Arris van Deelen (Sr.) Ede 1 12 : 26
Bert van Eijk Phoenix 2 13 : 01
Marco Durand Climax 3 14 : 52